Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta

Go down 
+26
crus
Damian
Liber GRIZZLI Abaci
Cris
Brok
HIOB
kydo
Janusz
BORowik
busia
Sempik
EURO
Jones
Kozoyeb
Poffcernacy
IronFX
Jastrząb
rabe
przemak
Prezes
fabularasa
inwestor
chudy mis
dafnia
Rmir
SzFagier
30 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyCzw 27 Lis 2008, 19:51

infinan napisał:
i że niby ja mam to nadzorować affraid
dobryżart

Kozo rzezniku Menela to bylo dobre Razz
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyPią 28 Lis 2008, 10:48

astro,
napisz konkretnie gdzie co i za ile masz niech sie wiara wypowie ...
powrózysz mi z łapy czy cuś, obaczy sie jak sie spotkamy Wink
Powrót do góry Go down
rabe

rabe


Liczba postów : 1329
Location : Zielona Góra
Registration date : 08/11/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyPią 28 Lis 2008, 11:24

www.sokolnik.com.pl

max 26 osób, cały pałac nasz wraz z całodniowym jedzieniem i przerwami kawowymi...cena ok 500zł za łepka....
Tylko bez jęczenia że drogo, do wyjazdu ok. 50 sesji, na każej sesji 1p a'konto zlotu i jest!!
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyNie 30 Lis 2008, 12:46

rabe
26 osób trochę mało sądzę że tym razem to z 40 osób się uzbiera
scratch co tu wybierać jak nie znamy nawet wstępnej liczby osób

ja wstępnie sie deklaruje dobrze by było jakoś tak w centralnej Polsce
Powrót do góry Go down
EURO




Liczba postów : 765
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyWto 09 Gru 2008, 21:23

rabe napisał:
www.sokolnik.com.pl

max 26 osób, cały pałac nasz wraz z całodniowym jedzieniem i przerwami kawowymi...cena ok 500zł za łepka....
Tylko bez jęczenia że drogo, do wyjazdu ok. 50 sesji, na każej sesji 1p a'konto zlotu i jest!!
Shocked SUPER miejsce cheers jak zabraknie miejsc to dostawimy pare namiotow w ogrodzie dobryżart pozdr.
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptySro 10 Gru 2008, 20:09

KUTNO rulez Exclamation
Powrót do góry Go down
Sempik

Sempik


Liczba postów : 865
Location : Małpolska/Polski Biegun Zimna
Registration date : 13/01/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptySro 10 Gru 2008, 21:56

ja sie biore obojetnie gdzie tylko termin mnie bardzije interesuje.
najlepiej gdzies w marcu - kwietniu Exclamation
Powrót do góry Go down
rabe

rabe


Liczba postów : 1329
Location : Zielona Góra
Registration date : 08/11/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyPią 12 Gru 2008, 13:29

coś cieńko w temacie nam idzie...Sad

może u Kalksteina - http://www.centrumbiz.pl/home2.htm
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyPon 15 Gru 2008, 22:29

no lipa!
dobra odłóżmy te spotkanie na koniec 2009.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyWto 16 Gru 2008, 14:38

infinan napisał:
no lipa!
dobra odłóżmy te spotkanie na koniec 2009.

szkoda myslalem ze bedzie jakos na poczatku niz na koncu Sad
Powrót do góry Go down
Prezes

Prezes


Liczba postów : 16392
Age : 45
Location : The Bronx, New York, U.S.
Registration date : 01/09/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyWto 16 Gru 2008, 21:30

To co, zjeżdżamy się do Kutna? Zdążymy przed ujemnymi stopami % u Janków? Very Happy
Powrót do góry Go down
Jastrząb

Jastrząb


Liczba postów : 5236
Age : 61
Location : Waldenburg
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyWto 16 Gru 2008, 21:54

DarkMac napisał:
infinan napisał:
no lipa!
dobra odłóżmy te spotkanie na koniec 2009.

szkoda myslalem ze bedzie jakos na poczatku niz na koncu Sad
Wszyscy tylko myśla, a inicjatywy na spotkanie ni ma.
Brać się w garśc i naganiać kolesi na wyjazd, jest czas na wybór miejsca, czasu i ceny.
Potem zacznie się skomlenie że drogo, daleko i niewczas...
Deklarować miejsce i ochote na spotkanie, reszta sie jakoś potoczy. drunken
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptySro 17 Gru 2008, 08:48

Jastrząb napisał:
DarkMac napisał:
infinan napisał:
no lipa!
dobra odłóżmy te spotkanie na koniec 2009.

szkoda myslalem ze bedzie jakos na poczatku niz na koncu Sad
Wszyscy tylko myśla, a inicjatywy na spotkanie ni ma.
Brać się w garśc i naganiać kolesi na wyjazd, jest czas na wybór miejsca, czasu i ceny.
Potem zacznie się skomlenie że drogo, daleko i niewczas...
Deklarować miejsce i ochote na spotkanie, reszta sie jakoś potoczy. drunken

ok , centralna polska, czas obojetny Smile
Powrót do góry Go down
busia

busia


Liczba postów : 8625
Age : 47
Location : Gdańsk
Registration date : 02/01/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptySro 17 Gru 2008, 09:00

Zgłaszam bezwzględną obecność o każdej porze, w obojętnym miejscu w obszarze nie dalszym niż 500 km od Trójmiasta Smile
Preferowany termin luty-marzec
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptySro 17 Gru 2008, 19:31

luty
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptySro 17 Gru 2008, 23:48

Jastrząb napisał:
DarkMac napisał:
infinan napisał:
no lipa!
dobra odłóżmy te spotkanie na koniec 2009.

szkoda myslalem ze bedzie jakos na poczatku niz na koncu Sad
Wszyscy tylko myśla, a inicjatywy na spotkanie ni ma.
Brać się w garśc i naganiać kolesi na wyjazd, jest czas na wybór miejsca, czasu i ceny.
Potem zacznie się skomlenie że drogo, daleko i niewczas...
Deklarować miejsce i ochote na spotkanie, reszta sie jakoś potoczy. drunken

My recydywiści po dwóch zlotach powinniśmy założyć łapki i poczekać co wyjdzie z tego pierdolenia a jak myślisz o "naganianiu" to niepotrzebne - wystarczy zwołać walne PJP, nieobecność pozbawia udziału w przedsięwzięciu wariat dobryżart
Frekwencja murowana drunken Very Happy

A z drugiej strony to ludzie dziwne som! My chcemy sie spotkać bo już się znamy i powtórzyć to, co już było a pamiętasz jaka podnieta była przed pierwszym zlotem??!!!!!!! Czy oni tego nie odczuwają??? Nie qmam scratch

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
EURO




Liczba postów : 765
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyCzw 18 Gru 2008, 07:32

BORowik napisał:
Jastrząb napisał:
DarkMac napisał:
infinan napisał:
no lipa!
dobra odłóżmy te spotkanie na koniec 2009.

szkoda myslalem ze bedzie jakos na poczatku niz na koncu Sad
Wszyscy tylko myśla, a inicjatywy na spotkanie ni ma.
Brać się w garśc i naganiać kolesi na wyjazd, jest czas na wybór miejsca, czasu i ceny.
Potem zacznie się skomlenie że drogo, daleko i niewczas...
Deklarować miejsce i ochote na spotkanie, reszta sie jakoś potoczy. drunken

My recydywiści po dwóch zlotach powinniśmy założyć łapki i poczekać co wyjdzie z tego pierdolenia a jak myślisz o "naganianiu" to niepotrzebne - wystarczy zwołać walne PJP, nieobecność pozbawia udziału w przedsięwzięciu wariat dobryżart
Frekwencja murowana drunken Very Happy

A z drugiej strony to ludzie dziwne som! My chcemy sie spotkać bo już się znamy i powtórzyć to, co już było a pamiętasz jaka podnieta była przed pierwszym zlotem??!!!!!!! Czy oni tego nie odczuwają??? Nie qmam scratch
dobrze gada.... lol! dac Mu wódki.... lol! pozdrawiam autora tekstu doping doping
Powrót do góry Go down
Janusz




Liczba postów : 718
Registration date : 28/12/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyNie 28 Gru 2008, 16:28

rabe napisał:
www.sokolnik.com.pl

max 26 osób, cały pałac nasz wraz z całodniowym jedzieniem i przerwami kawowymi...cena ok 500zł za łepka....
Tylko bez jęczenia że drogo, do wyjazdu ok. 50 sesji, na każej sesji 1p a'konto zlotu i jest!!

myśle ze poniżej tysiaka nie warto szukać, po co nam leszcze na zlocie, to ma byc prawdziwy zlot trejderów,poza tym musze miec parking strzeżony bo furka 160k warta a i dziewczyna ma swoje wymagania i bardzo lubi basen, solarium i kosmetyczke na miejscu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyNie 28 Gru 2008, 17:10

Madoff napisał:
rabe napisał:
www.sokolnik.com.pl

max 26 osób, cały pałac nasz wraz z całodniowym jedzieniem i przerwami kawowymi...cena ok 500zł za łepka....
Tylko bez jęczenia że drogo, do wyjazdu ok. 50 sesji, na każej sesji 1p a'konto zlotu i jest!!

myśle ze poniżej tysiaka nie warto szukać, po co nam leszcze na zlocie, to ma byc prawdziwy zlot trejderów,poza tym musze miec parking strzeżony bo furka 160k warta a i dziewczyna ma swoje wymagania i bardzo lubi basen, solarium i kosmetyczke na miejscu.
tylko leszcze przyjezdzaja ze swoimi kobietami,wiadomo ze koks i dziwki musza byc na miejscu,chciales blysnac a widac wyrazny brak lansu Cool
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyNie 28 Gru 2008, 19:46

Madoff
kogo zdjęcie wstawiłeś na avatar ? scratch
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyNie 28 Gru 2008, 22:09

madoff całe forum juz przeszperał, dobrze ze niektóre pokoje poza zasięgiem Wink
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyNie 28 Gru 2008, 22:24

infinan napisał:
madoff całe forum juz przeszperał, dobrze ze niektóre pokoje poza zasięgiem Wink
taa bardzo dobrze

tą fotkę madoffa gdzieś widziałem w necie jak nic nie pomyliłem to gościu od jakiegoś sysa ?
tyle że tamten to raczej poważny człowiek a tu to jakaś podróbka scratch
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyPon 29 Gru 2008, 11:40

Jones napisał:

tą fotkę madoffa gdzieś widziałem w necie jak nic nie pomyliłem to gościu od jakiegoś sysa ?
tyle że tamten to raczej poważny człowiek a tu to jakaś podróbka scratch

Jones, wpisz w Google, będziesz zaskoczony.
Madoff był kiedyś szefem Nasdaq, potem założył fundusz, który był zwykłą bańką i naciął inwestorów na 50 mld dolców. Wielka afera z tego była tydzień temu.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptySro 31 Gru 2008, 01:03

Astromarket napisał:
Jones napisał:

tą fotkę madoffa gdzieś widziałem w necie jak nic nie pomyliłem to gościu od jakiegoś sysa ?
tyle że tamten to raczej poważny człowiek a tu to jakaś podróbka scratch

Jones, wpisz w Google, będziesz zaskoczony.
Madoff był kiedyś szefem Nasdaq, potem założył fundusz, który był zwykłą bańką i naciął inwestorów na 50 mld dolców. Wielka afera z tego była tydzień temu.
tak już zaskoczyłem Rolling Eyes qwa już mi się jebie od tych informacji

scratch mimo to to i tak mi się wydaje że jakiś od sysa byl podobny
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyNie 04 Sty 2009, 22:34

Dopiero zauważyłem wzmianke o III zlocie. Gdziekolwiek bedzie ja swoja osobe deklaruje ponownie.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyCzw 08 Sty 2009, 15:06

Jedziemy czy nie? Termin powinien nie zachodzić na ferie szkolne - bo tłoczniej i drożej, a także część osób może chce gdzieś z dziećmi wyskoczyc. Nie wiem kiedy one się kończą, ale wygląda na to, że marzec nam wychodzi...
Ponawiam apel żeby ADMINI wklejali info o organizowaniu zlotu we wstępnych info każdego dnia wątku ogólnego (jest o pajacyku i innych to o zlocie też może być!). Niech to robią ciągle aż do zlotu albo jego fiaska! bo ja sama w ferworze walki giełdowej o nim zapomniałam (o zlocie znaczy się)...
No i jeśli termin bliżej marca, to może admini by mogli z nami... (nie że się napraszam Wink )
Powrót do góry Go down
Janusz




Liczba postów : 718
Registration date : 28/12/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyCzw 08 Sty 2009, 19:24

kaczor napisał:
Madoff napisał:
rabe napisał:
www.sokolnik.com.pl

max 26 osób, cały pałac nasz wraz z całodniowym jedzieniem i przerwami kawowymi...cena ok 500zł za łepka....
Tylko bez jęczenia że drogo, do wyjazdu ok. 50 sesji, na każej sesji 1p a'konto zlotu i jest!!

myśle ze poniżej tysiaka nie warto szukać, po co nam leszcze na zlocie, to ma byc prawdziwy zlot trejderów,poza tym musze miec parking strzeżony bo furka 160k warta a i dziewczyna ma swoje wymagania i bardzo lubi basen, solarium i kosmetyczke na miejscu.
tylko leszcze przyjezdzaja ze swoimi kobietami,wiadomo ze koks i dziwki musza byc na miejscu,chciales blysnac a widac wyrazny brak lansu Cool

jak mają być dziwki i koks to nie dla mnie ten zlot, poza tym bardzo kocham swoją dziewczynę.
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyPią 09 Sty 2009, 08:23

Madoff napisał:
...jak mają być dziwki i koks to nie dla mnie ten zlot, poza tym bardzo kocham swoją dziewczynę.
Dajcie spokój bo ludzie się potem boją jeździć na zloty. Nie ma dziwek, nie ma koksu - wszyscy uczciwie chleją, a za pleć piękną ostatnio musiałam wystarczyć ja! Bardzo proszę pozostałe forumowe panie o wsparcie tym razem lol!
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptySob 10 Sty 2009, 16:06

dafnia napisał:
Madoff napisał:
...jak mają być dziwki i koks to nie dla mnie ten zlot, poza tym bardzo kocham swoją dziewczynę.
Dajcie spokój bo ludzie się potem boją jeździć na zloty. Nie ma dziwek, nie ma koksu - wszyscy uczciwie chleją, a za pleć piękną ostatnio musiałam wystarczyć ja! Bardzo proszę pozostałe forumowe panie o wsparcie tym razem lol!

I dałaś radę! Oprócz przeprowadzki oczywiście Wink A "bliźniacy" rano wyglądali tak, że nie musisz się wstydzić i o pomoc prosić dobryżart

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
HIOB

HIOB


Liczba postów : 2487
Registration date : 01/02/2008

UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 EmptyNie 11 Sty 2009, 17:28

co tu się dzieje...ho ho ho
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta   UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFOZLOT III - czyli UZIII tra ta ta
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: FAQ & P.U.P.A. :: UFOZLOT III-
Skocz do: