Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next
AutorWiadomość
ender-
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 11 Sty 2009, 19:03

całkowicie ex.

Z różnych względów, niezwiązanych z giełdą /ale związanych z UFO/ pożegnałem się. Czytając /jeszcze/ ostatnie kilka tygodni, dzisiejszy utwierdza mnie w decyzji.

Zamiast pisać takie posty, to zrób, kurwa, coś dobrego, poświęć swój czas, swoją kasę, załóż coś, co będzie zbierało pieniądze na leczenie lub opiekę, niezależnie /lub zależnie/ od wieku. Nie wymagaj, nie krytykuj ludzi którzy coś robią. Robią źle ?. Zrób to kurwa po swojemu. Zbierz pieniądze lub daj swoje. Na leczenie, na opiekę i na wigilię, w cieple, bez kamer.

Nie lubię używac takich słów, wiec chyba i czytać przestanę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 11 Sty 2009, 19:17

Sprzeciw ma sens kiedy jest skuteczny,inaczej to tylko demonstracja
Powrót do góry Go down
-
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 11 Sty 2009, 19:29

Mój jest już tylko i wyłącznie demonstracją.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 11 Sty 2009, 19:44

- napisał:
Mój jest już tylko i wyłącznie demonstracją.
Coz,umiejetnosc ignorowania innych jest przydatna w tym okropnym swiecie;)Pozdrawiam i zycze sukcesow
Powrót do góry Go down
ender-
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPon 12 Sty 2009, 20:47

To w MT4, Kaczor jest możliwe. Wystarczy trochę pracy. Wszystko jest możliwe i wszystko można zrobić. Oczywiście, dotyczy to Twoich dzisiejszych postów odnośnie MT.
A, jeszcze jedno. Pamiętasz nasze bardzo dawne dyskusje /żeby nie powiedzieć spory/ ? Coś się zmieniło, hi,hi,hi ?

Pozdrawiam, sukcesów życząc, żegnam.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPon 12 Sty 2009, 21:00

ender- napisał:
To w MT4, Kaczor jest możliwe. Wystarczy trochę pracy. Wszystko jest możliwe i wszystko można zrobić. Oczywiście, dotyczy to Twoich dzisiejszych postów odnośnie MT.
A, jeszcze jedno. Pamiętasz nasze bardzo dawne dyskusje /żeby nie powiedzieć spory/ ? Coś się zmieniło, hi,hi,hi ?

Pozdrawiam, sukcesów życząc, żegnam.
Haha sporow nie pamietam, ja jestem emocjonalny ale nie pamietliwy.Co do Mt4 to zrobilismy to ze znajomym i mamy dane do testowania systemow dziennych a tylko takie nas na razie interesuja(moim zdaniem maksymalizuja efektywnosc do nakladu pracy) oczywiscie mowa o mechanicznych systemach bo manualne to inna bajka.Jesli piszesz o intra to mogloby to byc ciekawe dla maniakow systemow intra ale i tak na innych platformach da sie to przetestowac tez.Mt4 ma za to te zalete ze mozna w nim ustawiac rozne modele zarzadzanai pozycja a to juz nie jest takie powszechne
Powrót do góry Go down
ender-
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPon 12 Sty 2009, 21:07

Dzienne to żaden problem. Intra też można zrobić. I o tym pisałem.

Kończę wątek, pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptySro 24 Cze 2009, 16:36

ewakuacja
Nie odnosząc się do niczego i jednocześnie odnosząc do wszystkiego, cokolwiek na tym forum napisałem.

Pozdrawiam serdecznie /choć niewątpliwie z licznymi wyjątkami/ i życzę 'szczęścia' na 'nowej drodze' forum.

Do widzenia /być może, ... ....../.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptySro 24 Cze 2009, 16:46

ender napisał:
ewakuacja
Nie odnosząc się do niczego i jednocześnie odnosząc do wszystkiego, cokolwiek na tym forum napisałem.

Pozdrawiam serdecznie /choć niewątpliwie z licznymi wyjątkami/ i życzę 'szczęścia' na 'nowej drodze' forum.

Do widzenia /być może, ... ....../.

kilka razy się żegnałeś - nie znudziło cie to??

bedzie juz z rok jak sie żegnasz scratch
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptySro 24 Cze 2009, 20:47

Gdyby mi się jeszcze chciało chcieć, to wkleiłbym emotikona, ponieważ mi się nie chce, to, pomimo,że tego nie lubię, napiszę opis do tego, czego nie wkleję : 'Fuck you'.

doopa
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptySro 24 Cze 2009, 21:10

ender napisał:
Gdyby mi się jeszcze chciało chcieć, to wkleiłbym emotikona, ponieważ mi się nie chce, to, pomimo,że tego nie lubię, napiszę opis do tego, czego nie wkleję : 'Fuck you'.

doopa

'Bo tym tylko od innych różni się ta ballada,
Że w tym mieście, gdzieś na prerii krańcach(...)'
Wink
Powrót do góry Go down
BP
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptySro 24 Cze 2009, 21:20

ech,

Gołodupki, hop do kupki.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptySro 24 Cze 2009, 21:33

ender napisał:
Gdyby mi się jeszcze chciało chcieć, to wkleiłbym emotikona, ponieważ mi się nie chce, to, pomimo,że tego nie lubię, napiszę opis do tego, czego nie wkleję : 'Fuck you'.

doopa


uuu
a ja byłem świecie przekonany ze Ty ender jestes kulturalny i nie klniesz, a Ty klniesz tyle że po angielsku, i to jak brzydko, rozumiem że to do mnie Fuck you??

okazuje sie że nawet takiego goscia moze zabolec cos co nie idzie po jego mysli - kto wie ender jak Chudy przywróci gosci na forum wtedy to ty i Bp wygracie a ja usunę sie w cień tylko że ja jak sie pożegnam to na dobre
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptySro 24 Cze 2009, 22:09

Oczywiście, Chudy_misiu. ' ..... że czasami najtrudniej jest rozpoznać bandytę, gdy dokoła są sami szeryfi.'

Oczywiście z serdecznymi pozdrowieniami, ukłonem, głębokim dla BP i przeprosinami dla RogaL'a, 'polemizować', raczej trudno będzie, a i chęci 'mnie odeszły'.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyCzw 25 Cze 2009, 05:10

sztuczna kultura nic wiecej

Znam pewnego lekarza super człowiek, który nigdy nie odmówił pomocy zwykłemu człowiekowi i do kazdego odnosi sie z szacunkiem, powiedział mi kiedyś takie o to słowa :
Krzychu są dwa rodzaje ludzi, ci co mają wrodzoną kulturę i ci co mają ją nabytą, nie odpowiedzenie mi i napisanie do mnie Fuck you stawia cie ender w tej drugiej grupie.
bez odbioru i mimo wszystko Pozdrawiam choć pewnie bez wzajemności Very Happy
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPią 26 Cze 2009, 09:28

wychodzi na to ze rejstrowanie gosci to jakaś wojna o racje
kto kogo przepchnie i wygra wojne

dla mnie to jest dziwactwo
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 28 Cze 2009, 20:31

Najlepszego, wszytkiego czego tylko zamarzysz, ciesząc się z tego, co już masz, Chudy_misiu.

Pozdrawiam.
Powrót do góry Go down
geronimo
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 28 Cze 2009, 20:58

Chudziak oczywiście zdrowia no i zgodnie z założeniem zmiana nicka myśle że się doczekam. Smile
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 28 Cze 2009, 21:04

dziekuje ze zyczenia !
geronimo, tez mam taka nadzieje ( w tym roku poparta CRR ), choc jeszcze potrzeba czasu, wiedzy i wytrwalosci
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 05 Lip 2009, 20:08

Użytkownikom windowsów polecam ściągnięcie i stworzenie systemu /najlepiej na nowym dysku/ z Windows 7 Ultimate. Korzyść jest prosta /nie wnikając w szczegóły/. To pierwszy system, dający się przenosić na dysku pomiędzy komputerami i 'potrafiący' to zrobić 'sam'.
Po drugie, po niewielkiej zabawie z 'Properties' i 'Security' można odzyskać dane z dysków z poprzednimi wersjami Windowsa /podłączonymi 'slave pod masters' z W7U/ utraconymi w zwiazku z 'padem' poprzedniego kompa /a przenieść dysk z 98, XP czy Vistą, na nowy system, niewielu potrafi/. Sprawdzone 'empirycznie'.

Dobranoc.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyNie 05 Lip 2009, 20:29

ender napisał:
Użytkownikom windowsów polecam ściągnięcie i stworzenie systemu /najlepiej na nowym dysku/ z Windows 7 Ultimate. Korzyść jest prosta /nie wnikając w szczegóły/. To pierwszy system, dający się przenosić na dysku pomiędzy komputerami i 'potrafiący' to zrobić 'sam'.
Po drugie, po niewielkiej zabawie z 'Properties' i 'Security' można odzyskać dane z dysków z poprzednimi wersjami Windowsa /podłączonymi 'slave pod masters' z W7U/ utraconymi w zwiazku z 'padem' poprzedniego kompa /a przenieść dysk z 98, XP czy Vistą, na nowy system, niewielu potrafi/. Sprawdzone 'empirycznie'.

Dobranoc.
dzieki za info
HEJ
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPon 06 Lip 2009, 20:35

Panowie z pewnością zdają zdają sobie sprawę z kim i o czym 'dyskutują', co czyniąc z tego 'forum' ?.
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPon 06 Lip 2009, 21:07

de Bill

Witam Ender,

"... może to forum i ma tam jakieś minusy ale nie możemy pozwolić żeby minusy przysłoniły nam plusy ... " cyt. Ryszard Ochódzki.

Pomimo wszystko jest to miejsce do którego zawsze chętnie zaglądam jeśli tylko czas pozwoli, a rad jestem gdy i Twoje ślady tu zastaję ...

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
BP
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyWto 07 Lip 2009, 20:01

Tak szacowne grono na zesłaniu ....
Pstryknij Zygmuś, może coś ... pomoże ... eee tam.

G, hdk.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPon 13 Lip 2009, 18:26

Tak mi sie spodobało, kiedyś. Zabłocki w interpretacji Chrzanowskiej.
Jakoś mi sie skojarzyło ' ... jak ciężko ciągle mówić, a nic naprawdę nierozumieć ...', albo jakoś tak. "Natchnienie'.

Dobranoc.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyWto 14 Lip 2009, 18:26

Taak. 'Twój palec oderwany ... co nam teraz powiesz, jaką filozofię wywiedziesz i z jakiego źródła wyciśniętą .... czy trzeba to nieco, odkłamać...'.
Cokolwiek by to nie znaczyło.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyWto 14 Lip 2009, 20:11

'...jak zagubiony w locie ptak, przemierzysz w końcu cały świat ....', '...na bezludnej wyspie, jakby we śnie, dwie osoby grają, o życie swe ....'.

Heh. 'I to by było na tyle' moich czczych dywagacji.

Dobranoc.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPią 17 Lip 2009, 19:58

Miałem ..., oczywiście nie wytrzymałem. Tak mi się skojarzyła scena z 'Kociej Kołyski'. 'Synu, to wszystko kiedyś będzie Twoje'.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPią 24 Lip 2009, 19:12

Może warto, zwłaszcza w tej chwili przypomnieć sobie dawno nie wspominane słowa 'apetyt na ryzyko' i skojarzyć, z czym to było i z czym to jest aktualnie kojarzone. Może warto, zależnie od 'horyzontu' inwestycji odświeżyć kilka starych wykresów vs'wig20'. Mniej zdziwienia ? A może więcej ?. I niezmiennie, kreski to prosty i łatwy sposób, tylko, jak wszystko, trzeba umieć narysować te właściwe /zależnie od 'horyzontu'/
i jeszcze potrafić rysunek 'wykorzystać'. Choć nie zamierzam umniejszać znaczenia niektórych narzędzi na rozlicznych platformach, narzędzi właściwie skalibrowanych i rozumianych, potrafiących zastąpić to, co ja stosuję.

Uwielbiam wolność /we własnym jej rozumieniu/, więc nie będę, kolejny raz, występował jak 'niedźwiedź w klatce na jarmarku'.
Żegnam, oczywiście Tych, których z mojego punktu widzenia, pożegnać chcę.

Pozdrawiam

'kończący'
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania EmptyPią 24 Lip 2009, 19:34

ender napisał:
Może warto, zwłaszcza w tej chwili przypomnieć sobie dawno nie wspominane słowa 'apetyt na ryzyko' i skojarzyć, z czym to było i z czym to jest aktualnie kojarzone. Może warto, zależnie od 'horyzontu' inwestycji odświeżyć kilka starych wykresów vs'wig20'.

Wiem, ze nigdy sie Tobie to nie zdarzylo, ale jakos mniej enigmatycznie, zebym wnioski jakies wyciagnal, by sie dalo to napisac? Bo bardziej to np. ja bym nie potrafil Wink
Dziekuje i pozdrawiam,
Powrót do góry Go down
Sponsored content





takie luźne rozważania Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 1 z 32Idź do strony : 1, 2, 3 ... 16 ... 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: