Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 takie luźne rozważania

Go down 
+24
pandorka
betonowe_buty
EX
MedKit*
midas47
Kozoyeb
dziadek
W stronę słońca :)
Jastrząb
franco
Pan Nikt
IronFX
Lennon
inwestor
Dave
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
SYLWESTER
kaczor
Władzió
przemak
Jones
Aligator
chudy mis
Diablo
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
AutorWiadomość
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPon 14 Wrz 2009, 23:36

ender napisał:

" ...tak niewiele, wolność ...., tak niewiele ... ". 'Kończy się tam, gdzie szkodzi. Nie wystarczy jej mieć, trzeba ją stale zdobywać i tworzyć. '
Śmierć nieustannie z wolnością się przeplata. Przypomina o wartościach, które tracimy bezpowrotnie ... . Z całym szacunkiem i współczuciem, o dwa zdania za dużo, o dwa zdania o sobie .... wobec śmierci.

ludziaki to popsute mechanizmy z iluzorycznym poczuciem wolności, a śmierć to tylko rozpuszczenie się nietrwałego ego w pustce.

SYLWESTER napisał:
Właśnie ...
o co my się zabijamy , o co walczymy ... ??
nie o co tylko dlaczego: z pożądliwości, dla ekscytacji, lub dla zapewnienia sobie złudnego poczucia bezpieczeństwa.

wszystko ulega przemianie. albino
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptySro 16 Wrz 2009, 23:04

Problem oglądać rolowanie a zwłaszcza momenty rozjeżdżania bazy ? Nie problem, wnioski bywają różnorakie.

'...I depniemy sobie ode wsi dode wsi...', Przemak, AM z czasem jest trochę do tyłu, pojęcia nie mam dlaczego o jakiś czas. /GMT/.

ender
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptySro 16 Wrz 2009, 23:20

ender napisał:
Problem oglądać rolowanie a zwłaszcza momenty rozjeżdżania bazy ? Nie problem, wnioski bywają różnorakie.

'...I depniemy sobie ode wsi dode wsi...', Przemak, AM z czasem jest trochę do tyłu, pojęcia nie mam dlaczego o jakiś czas. /GMT/.

ender

Dla mnie wnioski z dzisiejszych rozjazdow serii sa takie, ze grubas rolowal L na nastepna serie, ale ja tam sie nie znam i zadnych wnioskow z tego nie wyciagne.
AM ma godizne wczesniej niz my, ale w warunkach jest wyraznie napisane "Warsaw time", wiec chyba jutro zadzwonie i juz.
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 17 Wrz 2009, 21:57

Historia, pamięć, coś jeszcze, Panie NIKT, jedna z wielu po siedemnastym pamiętnego roku.

youtube.com/watch?v=1Hk_1QFVeY8&feature=youtube_gdata

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPon 21 Wrz 2009, 19:26

Strategie bywają bardziej zdradliwe, niż muzyka którą w każdym 'bełkocie' znaleźć można, będąc 'otwartym' na nowe, często dotychczas nieznane dźwięki. Szkoła strategii lub przyzwyczajenia do znanych dźwięków kosztuje znacznie więcej, niż szukanie 'nowych' melodii w pozornym 'bełkocie'. Zwłaszcza, że .... /a tu mi się więcej pisać nie chce/.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPon 21 Wrz 2009, 21:27

Zeszyt, pięciolinia /za moich czasów podstawówka/, ad futuram rei memoriam.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyWto 22 Wrz 2009, 20:12

Końcowa linia starej czy początek nowej pięciolinii. 'Bełkot' z którego można wyłonić melodię na 'jakiś czas'. Mi się nie chce.

ender
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyWto 22 Wrz 2009, 21:36

ender napisał:
Końcowa linia starej czy początek nowej pięciolinii. 'Bełkot' z którego można wyłonić melodię na 'jakiś czas'. Mi się nie chce.

ender

dobre pytanie,

... i oczywiście pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPią 25 Wrz 2009, 22:40

Najlepszego Dave, piękny wiek, 'życie zaczyna się po', a kończy pytaniem do żony. 'Dlaczego jak się kochamy to jest mi raz zimno, raz gorąco. A jak ma być /żona/ jak raz w zimie, raz w lecie.'

Pozdrawiam

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 01 Paź 2009, 22:03

Ciekawe, jak niezwykłą rolę w tej grze /oprócz innych przymiotów/ odgrywa pamięć przeszłych i przyszłych zdarzeń. Nie wspominając o umiejętności zdarzeń łączenia. 'Enigma' dosłownie.

ender
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyNie 04 Paź 2009, 20:09

de Bill

Witam,

Geronimo,

ja żaden humanista. Na polibudzie walczyłem. Oczywiście dziewięć nocy na dachu z Nelio po rekomendacji jak najbardziej. Dzięki, bo człowieka nie czytałem dotąd, a zauważyłem zekranizowane przygody Wallandera dają jutro w Ale Kino o 21.40.

Pozdrowienia

i dla Gospodarza wątku oczywiście szczere ukłony
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPon 12 Paź 2009, 22:51

de Bill

Witam,

grapheine.com/bombaytv/movie-uk-5aa32a92fbf7a11fd3ef96492df917cd.html
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyWto 13 Paź 2009, 22:32

Nie wiem, dlaczego, jak czytam, coraz częściej /'treść' jest ważna/,
przychodzi mi na myśl Gapcio. '.. on nie wie, nigdy nie próbował ...'

"Królewna Śnieżka', Disney, albo jakoś tak.

ender
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptySro 14 Paź 2009, 00:00

ender napisał:
Nie wiem, dlaczego, jak czytam, coraz częściej /'treść' jest ważna/,
przychodzi mi na myśl Gapcio. '.. on nie wie, nigdy nie próbował ...'

"Królewna Śnieżka', Disney, albo jakoś tak.

ender


Życie to nie je-bajka
Pozdrowienia
inwestor
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 15 Paź 2009, 22:24

Inwestor, jak widać, słychać i czuć, życie dla jednych jest bajką, dla innych bajaniem. Podobnie bywa z życiem giełdowym, ale tu już każdy z osobna powinien sobie odpowiedzieć, co robi/wybiera.

Pozdrawiam, ender
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 15 Paź 2009, 22:58

ender napisał:
Inwestor, jak widać, słychać i czuć, życie dla jednych jest bajką, dla innych bajaniem. Podobnie bywa z życiem giełdowym, ale tu już każdy z osobna powinien sobie odpowiedzieć, co robi/wybiera.

Pozdrawiam, ender

Cieszy, że ktoś normalny coś skrobnie od czasu do czasu
Pozdrawiam
inwestor
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPią 16 Paź 2009, 21:59

Normalny ? Powiedzmy, ' ... w granicach normy...'.

ender
Powrót do góry Go down
Zygmunt
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptySob 17 Paź 2009, 14:56

de Bill

Witam,

racja. Długo obserwuję forum, ale chyba jeszcze nie zawitał tu ktoś o kim można śmiało powiedzieć, że jest normalny ... a już w szczególności nie należy takich szukać w HP Laughing

Pzdr
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptySro 21 Paź 2009, 22:23

Poczytałem, skojarzyła się 'Uczta Baltazara'.

ender
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 22 Paź 2009, 21:22

ender napisał:
Poczytałem, skojarzyła się 'Uczta Baltazara'.

ender


takie luźne rozważania - Page 3 Uczta_Baltazara
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 22 Paź 2009, 21:44

Dzięki, Dave.

Obecnie wygląda to tak, ale jeszcze może się zmienić, hihihi.

Ale ja i tak tylko DT, więc mnie to 'rybka'.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 22 Paź 2009, 21:46

Zapomniałem jak się wkleja, hihihi.

bankfotek.pl/view/430042

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPon 26 Paź 2009, 20:02

No to jak.

Tak bankfotek.pl/view/433264 czy tak bankfotek.pl/view/433266.
I jak wyglądają najprostsze kreski ?.

Tak sobie, wkejam się pytając.

ender
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPon 26 Paź 2009, 20:21

ender napisał:
No to jak.

Tak bankfotek.pl/view/433264 czy tak bankfotek.pl/view/433266.
I jak wyglądają najprostsze kreski ?.

Tak sobie, wkejam się pytając.

ender
za bardzo skomplikowane pytanie nie masz łatwiejszego zestawu ?
HEJ
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPon 26 Paź 2009, 20:42

Hej, Jones, ja się tylko pytam, wklejajac cokolwiek.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyPon 26 Paź 2009, 23:02

ender napisał:
Hej, Jones, ja się tylko pytam, wklejajac cokolwiek.
wklejaj wklejaj tylko że wykresy punktowo symboliczne no wiesz nie bardzo mi leżą jak byś dał coś w takim stylu no to by było lepiej scratch
takie luźne rozważania - Page 3 Fw0387
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyWto 27 Paź 2009, 21:01

No cóż, Jones. Pytałem się o to, co wyczytałem, wklejając 'dziwolągi'.
Proste kreski. Tylko tyle, być może aż tyle.

ender
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptySro 28 Paź 2009, 22:38

Obecnie wygląda tak bankfotek.pl/view/435164.
Co dalej, bo się pogubiłem. Nie oczekując odpowiedzi.

ender
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 29 Paź 2009, 00:07

ender napisał:
Obecnie wygląda tak bankfotek.pl/view/435164.
Co dalej, bo się pogubiłem. Nie oczekując odpowiedzi.

ender
he he co dalej a ja odpowiem pytaniem a czytasz wątek główny ? sunny
tam był wykres kontynuacji (CHYBA) What a Face
Powrót do góry Go down
ender
Gość




takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 EmptyCzw 29 Paź 2009, 21:33

Teraz tak. bankfotek.pl/view/436141
Fałszywka, czy lustrzanka ? Na co patrzeć, rysując, co brać pod uwagę, ech nawet 'śpiewać' się odechciewa, jak człowiek otumaniony 'marzeniami'.

ender
Powrót do góry Go down
Sponsored content





takie luźne rozważania - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: takie luźne rozważania   takie luźne rozważania - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
takie luźne rozważania
Powrót do góry 
Strona 2 z 32Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 17 ... 32  Next
 Similar topics
-
» LUŹNE ROZMOWY UFO NA KANALE IRC -ogólnodotępny

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: