Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 mlm, czyli multi-level marketing

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




mlm, czyli multi-level marketing Empty
PisanieTemat: mlm, czyli multi-level marketing   mlm, czyli multi-level marketing EmptyPon 19 Sty 2009, 22:17

Słyszeliście może kiedyś o czymś takim? Podobno da się zarobić, tzn. kumpel mnie wciągnął do takiej firmy FM GROUP i twierdzi, ze nieźle zarabia.
Idea polega na budowaniu sieci, tzn. wciąga się inne osoby, a one następne itd., ale ta sieć rzeczywiście się rozwija, bo obroty co roku (od 2004) rosna prawie 2-krotnie. Jedynym kosztem działania jest tylko czas, ale moze na czasy kryzysu warto zdywersyfikowac dochody scratch Jak myślicie warte to jest zachodu??
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




mlm, czyli multi-level marketing Empty
PisanieTemat: Re: mlm, czyli multi-level marketing   mlm, czyli multi-level marketing EmptyPon 19 Sty 2009, 22:29

Nie jest.To piramida finansowa w ktorej zarabiaj tylko ci co sa na poczatku.Bedziesz zapierdalal na czyjas chwale i beda ci wciskac glodne kawalki ze wystarczy zbyudowac sobie niby siec sprzedazy i wtedy ci dadza samochod tylko jak sie temu przyjrzysz to wyjdzie ze trzeba by 32000 osob miec pod soba.Absolutnie nie polecam,produkt jest nieistotny to kolejny sposob na wykorzystywanie ludzi
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

mlm, czyli multi-level marketing Empty
PisanieTemat: Re: mlm, czyli multi-level marketing   mlm, czyli multi-level marketing EmptyPon 19 Sty 2009, 23:23

cholera, schemat zawsze ten sam, a efekt to nadziania leszcza w bambuko
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

mlm, czyli multi-level marketing Empty
PisanieTemat: Re: mlm, czyli multi-level marketing   mlm, czyli multi-level marketing EmptyWto 20 Sty 2009, 00:44

Rmir napisał:
cholera, schemat zawsze ten sam, a efekt to nadziania leszcza w bambuko

I do tego amway mial chociaz porzadne produkty (na tamte czasy), a tu mamy dezodoranty z biedronki za podwojna cene... To ja juz bym wolal przeslac list do pierwszych pieciu osob z listy bounce
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




mlm, czyli multi-level marketing Empty
PisanieTemat: Re: mlm, czyli multi-level marketing   mlm, czyli multi-level marketing EmptyWto 20 Sty 2009, 09:50

Akurat jeśli chodzi o ten produkt to jest ok, nie może być zapachowo identyczny (to byłby plagiat), ale dla mojego nosa bez różnicy z oryginałem i trzyma się tak samo długo. Tylko to szukanie ludzi.. to jest do bani. Nic, trzeba do giełdy się przyłożyć, bo tylko dlatego się MLMem zainteresowałem, jako że straciłem ostatnio sporo Smile
Powrót do góry Go down
Sponsored content





mlm, czyli multi-level marketing Empty
PisanieTemat: Re: mlm, czyli multi-level marketing   mlm, czyli multi-level marketing Empty

Powrót do góry Go down
 
mlm, czyli multi-level marketing
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Hyde Park-
Skocz do: