Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Zlecenia i potwierdzenia ich realizacji za pomoca DDE

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Zlecenia i potwierdzenia ich realizacji za pomoca DDE Empty
PisanieTemat: Zlecenia i potwierdzenia ich realizacji za pomoca DDE   Zlecenia i potwierdzenia ich realizacji za pomoca DDE EmptyWto 31 Mar 2009, 05:13

Witam

Chcialbym zapytac czy ktos o czyms takim juz myslal ( nie znalazlem nic na ten tamat w wyszukiwarce a jedyne podobienstwo widze z opisem MYST'a dotyczacym automatycznych zlecen i zaprezentowanym przez niego programikiem dla bossy) ?
Potrzebuje miec uwage skoncentrowana na tym co sie dzieje z rynkiem i moimi sygnalami a nie ciaglym wypelnianiem okienek do skladania zlecen a pozniej wprowadzania ich cen realizacji do arkusza excel ( bo chce miec rowniez ciagla kontrole nad moja biezaca pozycja ktora automatycznie powinna sie aktualizowac po odebraniu informacji o parametrach realizacji zlecen ).
Reczne tworzenie i kopiowanie zlecen w formacie txt tez mnie nie zadowala
( tak jak to jest mozliwe w NOL3 bossa ).
Za pomoca np. przyciskow ( makra ) w arkuszu excel chcialbym realizowac zlecenia buy lub sell wg. rodzaju zlecenia ( najczesciej PKC ) oraz biezacej rynkowej ceny. Mozna oczywiscie to robic poprzez aplikacje przygotowana przez biuro maklerskie ale ja chce miec taka mozliwosc bezposrednio z mojego arkusza excel.
Zupelnie nie rozumiem podejscia biura maklerskiego ktore zapewnilo dostep do danych poprzez DDE ale nie pomyslalo ze mozna tego uzyc rowniez do skladania zlecen jak i otrzymywania potwierdzen ich realizacji.
Takie rozwiazanie daje juz inwestorom mozliwosc stworzenia automatu ( makro ) a to zwiekszy przeciez ilosc zlecen trafiajacych do biura co z kolei spowoduje wzrost przychodu z tytulu prowizji.
Na co czekaja ci z bossy ?
Na konkurencje ?
Dla mnie mozliwosc skladania szybkich zlecen ( pewnie ma to duzo wspolnego z moimi mawykami zwiazanymi z dawna praca w treasury gdy "walczylem" na rynku miedzybankowym ) z poziomu arkusza excela to warunek podstawowy aby w ogole zainwestowac pieniadze na gieldzie.
Moja strategia opiera sie na recznym i szybkim skladaniu zlecen ( zmienne tempo zalezne od sytuacji ) na podstawie okreslonych przeze mnie sygnalow. W ciagu sessji jest ich sporo i dlatego robienie tego poprzez aplikacje biura nie ma dla mnie sensu.
Chce miec zapewniony komfort i nie tracic czasu na otwieranie jakichs .... okienek !

Czy ktos slyszal o jakiejs aplikacji usprawniajacej w ten sposob np. NOL3 ?
Moze automat ktory zaprezentowal kiedys MYST zostal pod tym wzgledem rozbudowany ?
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

Zlecenia i potwierdzenia ich realizacji za pomoca DDE Empty
PisanieTemat: Re: Zlecenia i potwierdzenia ich realizacji za pomoca DDE   Zlecenia i potwierdzenia ich realizacji za pomoca DDE EmptyWto 31 Mar 2009, 05:27

zadaj to pytanie (byc moze skrocone, wklejajac wtedy odnosnik do tego ) w watku glownym bo w 'systemach' cos ostano pustawo Neutral
Powrót do góry Go down
 
Zlecenia i potwierdzenia ich realizacji za pomoca DDE
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zlecenia Stop loss PKC w dmbzwbk podczas TKO na close

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW-
Skocz do: