Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 15.04.2009

Go down 
+60
birdie
kamikaze
mosa
peter
forex
Laik
Indiana
malec
dziadek
REALISTA
Małolat
rydzo
Jones
Pan Nikt
karnak
kydo
Zahary
Diablo
loko
Cris
inicniewiem
busia
Ziommmm
MedKit*
dafnia
Bankrut
Kozoyeb
EX
Dave
szakal
tarzan
CromCruach
gumbas
IronFX
filip
Reser
franco
Jastrząb
thorgall
myśliwyl
betonowe_buty
andrzej1217
praktyk
zibi
Prezes
nomad
Damian
barany
antykatofob
inwestor
Edith
Kazik
www
Ezet
SYLWESTER
radko
dead_eye
LeM
Albin
SzFagier
64 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
AutorWiadomość
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptySro 15 Kwi 2009, 23:33

peter napisał:
Witam
A tak niesmiało się zapytam czy ktoś z szanownego towarzystwa posiada S?
(ja niestety tak)
ja mam, martwie sie. pewnie dorzynki beda
Powrót do góry Go down
rydzo




Liczba postów : 3027
Age : 39
Registration date : 07/07/2008

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptySro 15 Kwi 2009, 23:35

Dobrze natomiast radził sobie sektor finansowy i to zrekompensowało indeksom straty sektora IT. American Express stwierdził, że tempo przyrostu złych długów spada. Spółka zyskała dziś prawie 12%. Bank of America wzrósł o 3.5%, a JP Morgan, który jutro publikuje wyniki dodał dziś 6.1%.


Hehe. No swietnie. W sumie po spadku PKB o ok. 6% to teraz moze byc tylko lepiej.
Nawet jak spadnie 5% to jest super!!!
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptySro 15 Kwi 2009, 23:38

Tak a propos wspominanych tu i owdzie remontow - przypominam, ze tak sie sklada, ze w lecie mialem rzeczywisty remont chaty - oczywiscie, qrka, na samej gorce cenowej Wink - i choc nie mam nawet tynkow jeszcze, to i tak koszty przekroczyly moj najwiekszy dd na kontraktach. Z drugiej strony jak mi zle, to sobie moge w ten styropian popukac i on tam jest, natomiast remonty "depozytowe" sa niestety wirtualne, za to kasa realna raczej... Pozdrawiam wszystkich remontujacych i tych po remoncie tez!
Powrót do góry Go down
rydzo




Liczba postów : 3027
Age : 39
Registration date : 07/07/2008

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptySro 15 Kwi 2009, 23:44

http://www.reuters.com/article/ousiv/idUSTRE53E6TC20090415


W artykule m.in:
But Dimon also said that March was tougher, and both Wells Fargo and JPMorgan could continue to wrestle with their large consumer loan exposure -- JPMorgan has about $482 billion of total consumer loan exposure, while Wells Fargo has about $475 billion, including credit cards, mortgages and other loans.

No ladnie.
Tylko te 2 banki maja bilion USD w kredytach dla konsumentow.
Gospodarka sie sypie, bezrobocie idzie w kosmos.
I niech mi teraz ktos wmówi, ze oni najgorsze maja za sobą ....
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptyCzw 16 Kwi 2009, 00:12

Mylogi napisał:
zibi napisał:
radko napisał:
zibi napisał:
forex napisał:
OpCjOnE® napisał:
radko napisał:
Mam pytanko do znawców tematyki.

Potrzebuję mobilnego urządzenia do treidowania na forexie, przy czym nie może to być mały laptop oraz nie potrzebuję telefonu i innych bajerów w smartfonach, więc chyba pozostaje jedynie palmtop i tu pytanie: Co powinien mieć taki palmtop, jakie dane techniczne, oprogramowanie, co możecie polecić, bo różnica w cenach jest dość duża np: MIO są już od 700 zł, ale HP to minimum 1400 zł, a mój ulubiony HTC 2300 zł, a może zupełnie coś innego??

Drugie pytanko, jak to "podłączyć" do internetu, czy wystarczy zawrzeć umowę z jakimś operatorem i dostanę, jakieś cudo i będzie hulało?

Qp sobie HTC Diamond i blueconnect za 15 lub 50pln miesięcznie i będzie hulać. Będzesz miał alles w jednym i cienkie toto w kieszeni łatwo się mieści.
http://www.htc.com/www/product/touchdiamond/overview.html
Tez mysle o zmianie smartphona na nowoczescniejszy (mam SPV E650, czyli HTC S710), ale teraz jest idiotyczna moda na te ekrany dotykowe. Moim zdaniem telefon powinien dac sie latwo obslugiwac jedna reka bez koniecznosci dlubania jakims rysikiem.

Ma ktos pomysl na jakis fajny smartphone bez ekranu dotykowego za to z klawiatura QWERTY?

ja polecam mimo wszystko LG KU 990 , dotykowy,ale obsługa leci jedną ręką, ma klawiaturę qwerty też dotykową, ale codzi super, dotego dobra cena ostatnio widziałem w komisie za 450 zł bez simloka, nówka

no niezły, a masz tam wgraną jakąś platformę transakcyjną? dobrze chodzi?

jeszcze nie bo ja bez lapka to nie teges chodzi na iPlus Laughing kwestia wgrania paru programów i wszystko myślę ok nie wiesza sie strony otwiera normmalnie w normalnych gabarytach , zero problemów

no ciekawe! ciekawe!
marka nie main streamowa, moga miec ciekawy model.
wszyscy wiadomo wala na nokie itp

a ja jednak laptopa polecam np. ASUS u2e - lekka zabawka Smile a telefon - ma być telefonem,
osobiście uważam, że nie ma rzeczy uniwersalnych, czyli nie znajdzie sie np. dobry papier równocześnie dobry do d..... i do kserokopiarki Smile
łącze internetowe: UPC + blueconnect , zawsze coś działa
Powrót do góry Go down
radko




Liczba postów : 648
Location : Wawa
Registration date : 03/09/2007

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptyCzw 16 Kwi 2009, 00:34

Awa napisał:
Mylogi napisał:
zibi napisał:
radko napisał:
zibi napisał:
forex napisał:
OpCjOnE® napisał:
radko napisał:
Mam pytanko do znawców tematyki.

Potrzebuję mobilnego urządzenia do treidowania na forexie, przy czym nie może to być mały laptop oraz nie potrzebuję telefonu i innych bajerów w smartfonach, więc chyba pozostaje jedynie palmtop i tu pytanie: Co powinien mieć taki palmtop, jakie dane techniczne, oprogramowanie, co możecie polecić, bo różnica w cenach jest dość duża np: MIO są już od 700 zł, ale HP to minimum 1400 zł, a mój ulubiony HTC 2300 zł, a może zupełnie coś innego??

Drugie pytanko, jak to "podłączyć" do internetu, czy wystarczy zawrzeć umowę z jakimś operatorem i dostanę, jakieś cudo i będzie hulało?

Qp sobie HTC Diamond i blueconnect za 15 lub 50pln miesięcznie i będzie hulać. Będzesz miał alles w jednym i cienkie toto w kieszeni łatwo się mieści.
http://www.htc.com/www/product/touchdiamond/overview.html
Tez mysle o zmianie smartphona na nowoczescniejszy (mam SPV E650, czyli HTC S710), ale teraz jest idiotyczna moda na te ekrany dotykowe. Moim zdaniem telefon powinien dac sie latwo obslugiwac jedna reka bez koniecznosci dlubania jakims rysikiem.

Ma ktos pomysl na jakis fajny smartphone bez ekranu dotykowego za to z klawiatura QWERTY?

ja polecam mimo wszystko LG KU 990 , dotykowy,ale obsługa leci jedną ręką, ma klawiaturę qwerty też dotykową, ale codzi super, dotego dobra cena ostatnio widziałem w komisie za 450 zł bez simloka, nówka

no niezły, a masz tam wgraną jakąś platformę transakcyjną? dobrze chodzi?

jeszcze nie bo ja bez lapka to nie teges chodzi na iPlus Laughing kwestia wgrania paru programów i wszystko myślę ok nie wiesza sie strony otwiera normmalnie w normalnych gabarytach , zero problemów

no ciekawe! ciekawe!
marka nie main streamowa, moga miec ciekawy model.
wszyscy wiadomo wala na nokie itp

a ja jednak laptopa polecam np. ASUS u2e - lekka zabawka Smile a telefon - ma być telefonem,
osobiście uważam, że nie ma rzeczy uniwersalnych, czyli nie znajdzie sie np. dobry papier równocześnie dobry do d..... i do kserokopiarki Smile
łącze internetowe: UPC + blueconnect , zawsze coś działa

niestety, laptop odpada w moim przypadku, ale jak by to było możliwe, to napewno wybrałbym małego samsunga nc10
http://www.iplus.pl/indywidualni-promocje-dla-nowych-klientow-kampania-swiateczna.html
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptyCzw 16 Kwi 2009, 01:26

radko napisał:
Awa napisał:

a ja jednak laptopa polecam np. ASUS u2e - lekka zabawka Smile a telefon - ma być telefonem,
osobiście uważam, że nie ma rzeczy uniwersalnych, czyli nie znajdzie sie np. dobry papier równocześnie dobry do d..... i do kserokopiarki Smile
łącze internetowe: UPC + blueconnect , zawsze coś działa

niestety, laptop odpada w moim przypadku, ale jak by to było możliwe, to napewno wybrałbym małego samsunga nc10
http://www.iplus.pl/indywidualni-promocje-dla-nowych-klientow-kampania-swiateczna.html

hmm, ale to jest netbook Smile
ale jak kto woli
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: nowy dzień   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptyCzw 16 Kwi 2009, 01:33

ADMINI !
pobudka! brak nowego dnia!
Powrót do góry Go down
LeM

LeM


Liczba postów : 1085
Age : 54
Location : warszawa
Registration date : 20/06/2008

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptyCzw 16 Kwi 2009, 01:39

na cude trójkąt z podfalą E jako trójkąt:

http://stooq.com/q/?s=cl.f&c=1m&t=l&a=ln&b=0

Przygotowany do odpału
Powrót do góry Go down
http://www.astroelliottsurfing.pl/
Gość
Gość




UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptyCzw 16 Kwi 2009, 01:55

OpCjOnE® napisał:
KRT napisał:
OpCjOnE® napisał:
Proszę bardzo:
http://nt.interia.pl/internet/wiadomosci/news/rzad-zacznie-kontrolowac-siec,1290927

Czy ktoś tu jeszcze wątpi w "Zeitgeist"???

Jedyne na dzień dzisiejszy wolne (no powiedzmy, w miarę wolne bo tez już nie całkiem) medium i już brudne łapska trzeba położyć, zamknąć albo kontrolować. Bilderbergom to wyraźnie nie na ręke.
A durne społeczeństwo wierzy, że to dla "bezpieczeństwa" wariat

Tak samo jak durne makolągwy, które dobrowolnie zgodziły się wszczepić swoim bachorom chipy RFID (tak, są już takie wariatki, widziałem kiedyś w CNN) myślą, że to dla ich bezpieczeństwa.

Jankesi to są debile a debilami łatwo manipulować. Może stąd czasem takie kretyńskie ruchy na tych giełdach?

Jeszcze dożyjemy czasów gdy za publiczne wypowiadanie krytycznych opinii będzie mozna być aresztowanym. Poglądy będzie ustalał Wielki Brat lub Partia (czy tam inny chuj jak go zwał) i każdy będzie musiał mieć zgodne.


ja lubie te ich tlumaczenia - kontrola sieci bo pedofile, bo terrorysci czy inne debilostwa
Wcześniej zagrożeniem numerem jeden byla Rosja teraz sa nimi terrorysci - amerykanie kochają miec wroga.
Zapominają tylko o jednym amerykanie maja swobodny dostep do broni co skutkuje największym czynnikiem morderstw na swiecie.

Oj już nie przesadzaj bo statystycznie dużo więcej zabójstw z użyciem broni ma miejsce w Ameryce Południowej i Łacińskiej (np. Brazylia, Venezuela, Colombia, Mexico - tam do dopiero "mexyk") oraz w Afryce, szczególnie południowej. Ameryka północna prezentuje sie pod tym względem jeszcze nienajgorzej.
Zobacz sobie na statystyki ile średnio zabóstw jest w USA i porównaj np. z RPA to się zdziwisz.


Statystyki mówią, że tylko 1 na 100 ankietowanych osób zwariuje i wystrzela pozostałe 99 Twisted Evil
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 EmptyCzw 16 Kwi 2009, 05:50

UFU-stronek za niski do odpału , uwaga na korektę !
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.04.2009   UFO - 15.04.2009 - Page 19 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 15.04.2009
Powrót do góry 
Strona 19 z 19Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 17, 18, 19
 Similar topics
-
» UFO - 05.01.2009
» UFO - 23.01.2009
» UFO - 10.02.2009
» UFO - 16.03.2009
» UFO - 24.03.2009

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: