Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 25.04.2009 weekendowy

Go down 
+36
fabularasa
nomad
delphia
zibi
rydzo
www
SYLWESTER
barany
kydo
safranek
piogor
Damian
birdie
Edith
Indiana
gumbas
Lennon
MedKit*
IronFX
Akwila
LeM
Aligator
betonowe_buty
Jones
filip
franco
inwestor
przemak
Ezet
Cris
tarzan
BORowik
Reser
karnak
REALISTA
chudy mis
40 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptyNie 19 Kwi 2009, 12:37

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI - REINKARNACJA
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options/

REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie read-only dla wszystkich Użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i Gości.
Dostęp edycyjny posiadają Użytkownicy zarejestrowani ZAWIESZONE
2. Tematem przewodnim są pochodne polskiego rynku kapitałowego ale nie jest to temat jedyny.
3. Użytkownicy powstrzymują się od wszczynania wojenek osobistych.
4. Przeklinając pozostawiamy niedomówienie.
5. Poruszając zagadnienie postaraj się je omówić lub podaj linka do informacji.
6. Przytaczając obcy komentarz podaj źródło.
7. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu

nasze hasło: GOŁODUPKI, HOP DO KUPKI
nasz odzew: SZWAGIER TWÓJ WRÓG, LAĆ GO bij szwagra

Zwracam się z prośbą o przestrzeganie następujących postanowień:
1. Wątek zakładają admini: SzFagier, Chudy Miś lub Bankrut. Obowiązuje cykl dzienny.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
ZAPRASZAMY i POZDRAWIAMY ZAINTERESOWANYCH
podpisano kierownictwo Bankrut, Chudy Miś, SzFagier

Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat Zapytaj Admina
opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajdziecie pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 04:02

Witam w przerwie sobotnio-niedzielnej bo używanie anglika mnie wkurza, ale niestety jest szybszy w wyrażaniu zachowań rynku, indeksu itp. (no po polsku w tym temacie to dobrą Trzcionkę ma Opcjoner, chociaż zaniża poziom do czynności fizjologicznych na co stawia swe klejnoty jako wsparcie i które odrastają jak dolar)

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,6538068,Epidemia_swinskiej_grypy__szaleje_w_Meksyku.html

Uważam, że ludzie ci nie liczą się ze śmiercią jednostek ale z potencjalnym zyskiem z każdego takiego zdarzenia (szczepionki).
Np. Puszczasz wira i masz "lekarstwo, które kosztuje" i pewna zapłata bo państwo zapłaci.... tyle, że jak coś nie wyjdzie i zmutuje to nie trzeba atomu
Takie zarabialnie to obusieczna broń i bynajmniej nie wirtualna

I STANOWCZO TWIERDZĘ, ŻE ŻADEN KRAJ NIE JEST JAK TO TWIERDZĄ MEDIA I POLITYCY PRZYGOTOWANY NA COKOLWIEK WIĘKSZEGO(NATURA) .
BO SIĘ PO PROSTU NIE da ...... i kutas z tym (2. przestarzale: ozdoba z nici, wełny itp., kształtem podobna do pędzla
to ze słownika http://www.sjp.pl/co/kutas
Pozdrawiam Very Happy
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44224
Registration date : 03/09/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 06:57

jako ranny ptaszek ( nie taki co ma złamaną nóżkę czy skrzydełko tylko taki co rano wstaje) mam pewne nieobiektywne misiowate przemyślenia:
jak któś już wczoraj to zaznaczył sapina na kontrakcie przeszła na bazę dodatnią - czy to może oznaczać przesilenie?
nadal uważam, że wzrosty już były zarówno u nas jak i u janków robione na pałę żeby tydzień dobrze zamknąć.Oczywiście u nas też padły sygnały kupna, ale uważam, że są one fałszywe ( z punktu widzenia AT nie mam argumentów napoparcie swojej hipotezy) . No i HIOB wziął S a to coś znaczy Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 07:09

Miś już żegna garnek miodu
Po zderzeniu z górą lodu
To już nie czas gry na spadki
Hiob niech zwija swe manatki
Era Byka już cwałuje
Niech tu nikt nie podskakuje
Realista "kity" wciska
Żaden z niego konformista
Jeśli spadnie to niewiele
Można dobrze zjeść w niedzielę
Potem spacer, kino, lody
Bo Miś przegral te zawody
Depo Misia dobra sprawa
Dziś dla Byka są te brawa
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44224
Registration date : 03/09/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 07:23

urlich von jungingen napisał:
Miś już żegna garnek miodu
Po zderzeniu z górą lodu
To już nie czas gry na spadki
Hiob niech zwija swe manatki
Era Byka już cwałuje
Niech tu nikt nie podskakuje
Realista "kity" wciska
Żaden z niego konformista
Jeśli spadnie to niewiele
Można dobrze zjeść w niedzielę
Potem spacer, kino, lody
Bo Miś przegral te zawody
Depo Misia dobra sprawa
Dziś dla Byka są te brawa
fajne Laughing jak Drogi Mistrzu wyjdzie na moje, to zmawiam u Ciebie pean pochwalny na moją cześć Laughing lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 07:27

zgoda, napisze !
ja nadal nie gram po plajcie jaka mnie spotkala ale moze za kilka dni coś ruszę.
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 08:23

Jesteśmy w ważnym miejscu - na górnej bandzie kanału bessy, stąd eS gdyby jednak zdecydowanie poszli w górę to powrót do eL,
na jednych rysunkach przekroczyliśmy ją, na innych nie:
UFO - 25.04.2009 weekendowy 224611

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224612

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224613

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224614

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224615

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224616

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224617

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224618

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224619

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224620

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224621

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224622

Jak zwykle w takich momentach emocje rosną, ale jak się trafi to ....

Według mnie górna linia bessy w poniedziałek dla FW20WS będzie na poziomie 1767
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44224
Registration date : 03/09/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 08:58

cytat do dyskusji i przemyśleń - moim zdaneim to jest informacja fundamentalna:
" Historyczna już informacja o deficycie sektora finansów publicznych w 2008 roku wpływa na
nasze postrzeganie obecnego stanu polskiej polityki fiskalnej. Pamietajmy, że jeszcze w
grudniu 2008 roku MinFin szacował deficyt na 2,7% PKB. Podany wczoraj przez GUS wynik
3,9% jest co najmniej zastanawiajacy (Wegry w tym samym okresie osiagneły deficyt rzedu
3,4%) a dane za 2008 rok każą wiec watpic w to, że Polska gospodarka i polityka fiskalna
rzeczywiscie tak mocno błyszcza na tle regionu"
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 09:07

W skali godzinnej fiba harmonizują - 0,786 korekty ostatniego swinga spadkowego jest na 1770:

UFO - 25.04.2009 weekendowy 224627

Poza tym falkowe wyliczenia super sy są przekonywujące.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 09:11

BORowik napisał:
Opcjo! Z tym zestawem przypraw i dodatków to nawet gówno smakowałoby!!!!!!! Spróbuj coś zrobic z tymi dodatkami żeby nie smakowało!!! dobryżart Ja wciągam wszystko!!!

Jakim zestawem przypraw? Shocked Tylko biały pieprz i parmezan - to tak dużo?
A szpinak jest smaczny nawet sam, jedynie posolony lekko.
Szparagi tez mają zajebisty smak jedzone same a ja tylko to łączę.
Wyobraź sobie, że jak na ironię do tego co napisałeś, ta potrawa zawiera minimalną ilość przypraw bo w zasadzie tylko jedną (pieprz; parmezan to nie przyprawa)! Np. do bigosu dużo więcej przypraw się ładuje.

To co napisałeś to bzdura. W Indiach to tak może być: jak napierdolą curry i imbiru to nawet i gówno się zje bo nie czuć nic poza przyprawami [mój funfel niedawno był tam pracować jakiś czas to opowiadał, że pod tym względem jest masakra - co nie zjesz to ryja wykręca na maxa] ale w moim przypadq absolutnie tak nie jest. Zresztą tego pieprzu to troszkę się daje, żeby nie przesadzić. Parmezanu dużo bo jest pyszny, ja go nawet na surowo wpierdalam często po trochu.
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 09:57

OpCjOnEr napisał:
BORowik napisał:
Opcjo! Z tym zestawem przypraw i dodatków to nawet gówno smakowałoby!!!!!!! Spróbuj coś zrobic z tymi dodatkami żeby nie smakowało!!! dobryżart Ja wciągam wszystko!!!

Jakim zestawem przypraw? Shocked Tylko biały pieprz i parmezan - to tak dużo?
A szpinak jest smaczny nawet sam, jedynie posolony lekko.
Szparagi tez mają zajebisty smak jedzone same a ja tylko to łączę.
Wyobraź sobie, że jak na ironię do tego co napisałeś, ta potrawa zawiera minimalną ilość przypraw bo w zasadzie tylko jedną (pieprz; parmezan to nie przyprawa)! Np. do bigosu dużo więcej przypraw się ładuje.

To co napisałeś to bzdura. W Indiach to tak może być: jak napierdolą curry i imbiru to nawet i gówno się zje bo nie czuć nic poza przyprawami [mój funfel niedawno był tam pracować jakiś czas to opowiadał, że pod tym względem jest masakra - co nie zjesz to ryja wykręca na maxa] ale w moim przypadq absolutnie tak nie jest. Zresztą tego pieprzu to troszkę się daje, żeby nie przesadzić. Parmezanu dużo bo jest pyszny, ja go nawet na surowo wpierdalam często po trochu.

Rozumiem, że podchodzisz emocjonalnie do swojej ulubionej potrawy ale ja nic złego o niej nie napisałem. Dlatego:
Po pierwsze waż słowa!
Po drugie czytaj ze zrozumieniem!!! "Przypraw i dodatków" czyli jak dla mnie w tym przepisie czosnek, wino, śmietana, parmezan, ser pleśniowy, sól, pieprz, pietruszka. Znam wiele potraw, które z tym robione smakują wybornie!!!
EOT

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
tarzan
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior



Liczba postów : 11354
Registration date : 16/09/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 10:07

re karnak
moim zdaniem z rysowaniem tego kanału bessy to mocno przesadziłeś;
górna linia - trend trwa 2 lata, a Ty linię zaczepiasz w wierzchołku i przy dołku, a reszta punktów pośrodku fruwa No
Kanał bessy został wybity i basta. Nie potrafię już dostosować jakiejkolwiek metodologii do tego, żeby być w kanale, ale jak się wlazło w eSy to k.... wszystko można pod siebie narysować;
ostatnia moja fraza bynajmniej nie świadczy, że zachęcam do nabierania eL;
Wnioskuję tylko, żeby przyjąć do wiadomości i ustalić, że kanał bessy od lipca 2007 został wybity.

miesiąc temu to linia bessy była na 1550 (DarMac) później nieco dalej przesuwana, do kiedy Mości Panowie będziecie ją tak przesuwać??
może zacząć ją rysować od góry chowając prawą stronę wykresu, wykorzystać funkcję "extend right" i obejrzeć wszystko na prawo
pzdr
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 10:11

Słuchajcie, mam takie pytanko - może ktoś się orientuje w temacie.

W jaki sposób osoba wracająca po 25 latach z Hameryki mająca podwójne obywatelstwo, ma uzyskać polski PESEL? Jakie potrzebuje papióry i czy długo to trwa i w ogóle. Bo mój znajomy ma taką sytuację rodzinną (jakaś tam jego ciotka czy ktoś prowadziła firmę real estate w Nevadzie a teraz w związq z kryzysem dupa zimna jest i wraca do Polski na stałe) i pyta a ja też nie wiem więc może ktoś z was tu wie? Zdaje się, że za komuny nie istniał jeszcze ten identyfikator więc nie został tej osobie nadany a teraz jest potrzebny.
I jeszcze jedno: czy konieczne będzie tłumaczenie amerykańskich doqmentów jakie ta osoba posiada?
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 10:14

REALISTA napisał:
jako ranny ptaszek ( nie taki co ma złamaną nóżkę czy skrzydełko tylko taki co rano wstaje) mam pewne nieobiektywne misiowate przemyślenia:
jak któś już wczoraj to zaznaczył sapina na kontrakcie przeszła na bazę dodatnią - czy to może oznaczać przesilenie?
nadal uważam, że wzrosty już były zarówno u nas jak i u janków robione na pałę żeby tydzień dobrze zamknąć.Oczywiście u nas też padły sygnały kupna, ale uważam, że są one fałszywe ( z punktu widzenia AT nie mam argumentów napoparcie swojej hipotezy) . No i HIOB wziął S a to coś znaczy Laughing

Jest przynajmniej jeden.
Ten ruch w górę jest na mniejszych obrotach.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 10:16

BORowik napisał:
OpCjOnEr napisał:
BORowik napisał:
Opcjo! Z tym zestawem przypraw i dodatków to nawet gówno smakowałoby!!!!!!! Spróbuj coś zrobic z tymi dodatkami żeby nie smakowało!!! dobryżart Ja wciągam wszystko!!!

Jakim zestawem przypraw? Shocked Tylko biały pieprz i parmezan - to tak dużo?
A szpinak jest smaczny nawet sam, jedynie posolony lekko.
Szparagi tez mają zajebisty smak jedzone same a ja tylko to łączę.
Wyobraź sobie, że jak na ironię do tego co napisałeś, ta potrawa zawiera minimalną ilość przypraw bo w zasadzie tylko jedną (pieprz; parmezan to nie przyprawa)! Np. do bigosu dużo więcej przypraw się ładuje.

To co napisałeś to bzdura. W Indiach to tak może być: jak napierdolą curry i imbiru to nawet i gówno się zje bo nie czuć nic poza przyprawami [mój funfel niedawno był tam pracować jakiś czas to opowiadał, że pod tym względem jest masakra - co nie zjesz to ryja wykręca na maxa] ale w moim przypadq absolutnie tak nie jest. Zresztą tego pieprzu to troszkę się daje, żeby nie przesadzić. Parmezanu dużo bo jest pyszny, ja go nawet na surowo wpierdalam często po trochu.

Rozumiem, że podchodzisz emocjonalnie do swojej ulubionej potrawy ale ja nic złego o niej nie napisałem. Dlatego:
Po pierwsze waż słowa!
Po drugie czytaj ze zrozumieniem!!! "Przypraw i dodatków" czyli jak dla mnie w tym przepisie czosnek, wino, śmietana, parmezan, ser pleśniowy, sól, pieprz, pietruszka. Znam wiele potraw, które z tym robione smakują wybornie!!!
EOT

Ja tego sam nie wymyśliłem bo nie jestem taki zdolny. Zgapiłem z jakiegoś przepisu w internecie kilka lat temu.
To w zasadzie kwestia co definiujesz jako "dodatek"? Na dobrą sprawę to każda potrawa przynajmniej w 70% to są dodatki. Np. bigos to jest kapusta a reszta to dodatki. Do większości potraw ładuje się 2-3 rodzaje przypraw rozumianych w sensie "przyprawa" [nie twierdzę że to źle bo sam tak robię] a do tej opisanej wyżej tylko 1 Laughing
Zresztą o co ta dysqsja? Pyszne jest to wcinać i nie biadolić. Dziś na obiad robię to samo.
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 10:22

OpCjOnEr napisał:
Słuchajcie, mam takie pytanko - może ktoś się orientuje w temacie.

W jaki sposób osoba wracająca po 25 latach z Hameryki mająca podwójne obywatelstwo, ma uzyskać polski PESEL? Jakie potrzebuje papióry i czy długo to trwa i w ogóle. Bo mój znajomy ma taką sytuację rodzinną (jakaś tam jego ciotka czy ktoś prowadziła firmę real estate w Nevadzie a teraz w związq z kryzysem dupa zimna jest i wraca do Polski na stałe) i pyta a ja też nie wiem więc może ktoś z was tu wie? Zdaje się, że za komuny nie istniał jeszcze ten identyfikator więc nie został tej osobie nadany a teraz jest potrzebny.
I jeszcze jedno: czy konieczne będzie tłumaczenie amerykańskich doqmentów jakie ta osoba posiada?

Trzeba zgłosić się do Urzędu Gminy gdzie mieszkał lub się urodził.
Wydział meldunkowy lub USC.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 10:31

dziwnie do tego podchodzicie. Dla mnie akurat to strzasanie po drodze to akurat oznaka zdrowia. Smile
A ze nikt sie nie spodziewal? Norma.
zatwardziale czekajace krotkie kiedys trafia, chyba ze nie wytrzymaja. Czasami warto miec teorie spiskowe. Ciagle siedzienie na rynku to woda na mlyn grubasow.
Wystarczy troche poczekac a okazja sama wpadnie. Smile
Powrót do góry Go down
Land Rov
Gość




UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 10:37

WORLD MONEY

pytałeś który samochód wybrać Range Rover czy Land Rover Discovery,zalezy do czego chcesz go uzywac - Range jest bardziej luksusowy - bardziej do miasta, Discovery bardziej terenowy = taki i do miasta i w teren, ja wole bardziej Disco i je mam , jest jeszcze Defender - to juz bardzo w teren - twardy i ubogi, ale to tez ma plusy

ale oba polecam i ten 3 rowniez - jazda nimi to czysta przyjemnosc, pozniej nie chce sie wracac do innego samochodu

do tego pytanie czy chcesz nowe auto czy używane - bo bylo kilka modeli
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 10:41

tarzan napisał:
re karnak
moim zdaniem z rysowaniem tego kanału bessy to mocno przesadziłeś;
górna linia - trend trwa 2 lata, a Ty linię zaczepiasz w wierzchołku i przy dołku, a reszta punktów pośrodku fruwa No
Kanał bessy został wybity i basta. Nie potrafię już dostosować jakiejkolwiek metodologii do tego, żeby być w kanale, ale jak się wlazło w eSy to k.... wszystko można pod siebie narysować;
ostatnia moja fraza bynajmniej nie świadczy, że zachęcam do nabierania eL;
Wnioskuję tylko, żeby przyjąć do wiadomości i ustalić, że kanał bessy od lipca 2007 został wybity.

miesiąc temu to linia bessy była na 1550 (DarMac) później nieco dalej przesuwana, do kiedy Mości Panowie będziecie ją tak przesuwać??
może zacząć ją rysować od góry chowając prawą stronę wykresu, wykorzystać funkcję "extend right" i obejrzeć wszystko na prawo
pzdr

Obiecuję Ci, że już innych kanałów bessy w moim wykonaniu nie zobaczysz - to są ostatnie możliwości jego najszerszej wersji. Jeśli tą wersję wg mnie najbardziej ostrożną pokonamy na wszystkich rysunkach to uznam, że pożegnaliśmy się z kanałem bessy.
Przyznasz sam, że ten tydzień będzie decydujący co do przebiegu następnego etapu powiem więcej już poniedziałek coś podpowie.
Fakt z mojej strony pospieszyłem się z eS i albo wylecę z nich na stopie albo wstrzelę się w spadek.
Klasycznie w zgodzie z trendem powinno się być od 1390 na eL tak jak mój system. Ja znowu coś kombinuję i kiedy się tego oduczę?
Bierze się to chyba stąd, że zaczynam wdrażać u siebie bardziej falkowe podejście pod wpływem speców z forum.
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 11:21

UFO - 25.04.2009 weekendowy Dj11
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 11:32

czuje smrod z rury PORSCHE. Smile
Jeszcze tylko 800%. Laughing
Powrót do góry Go down
rórka
Gość




UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 11:36

Wywiad umocnił reputację Stewarta jako ostatniej nadziei mediów, która - jak ogłosiła sieć CNN - "uratuje ich uczciwość". Jest jak królewski błazen. Powiedział już niewygodną prawdę o wojnie w Iraku, kiedy najważniejsze media odgrywały rolę cheerleaderek. Teraz, kiedy finansowa apokalipsa nabiera kształtów, Stewart ponownie uwalnia się od instynktu stadnego i kultury potakiwaczy.

James Moore, były dziennikarz wiadomości telewizyjnych i współautor bestselleru "Bush's Brain: How Karl Rove Made George W. Bush Presidential", napisał na blogu Huffington Post: "Zastanawiam się czy w Księdze Objawienia istnieje wers, który głosi i 'I komik ich poprowadzi'".

ps. wprawdzie opowiesc o kims innym z dzis, ale jakby troszku o rórce. scratch
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 11:41

OpCjOnEr napisał:
...po 25 latach...
Zdaje się, że za komuny nie istniał jeszcze ten identyfikator więc nie został tej osobie nadany

Ja w dowodzie z 1981 roku pesel mam...
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 11:44

Kanały
Sam się też pakowałem w kanał scratch
UFO - 25.04.2009 weekendowy 6f5070417e5c5115m
Niestety robimy strukturę korekcyjną (ABC 3-3-5) na fali (B)
Odmierzamy od dołu trójki (pojebane)
Celem fali A w (B) jest minimum poziom 1920-1940

Embarassed


Ostatnio zmieniony przez inwestor dnia Sob 25 Kwi 2009, 12:18, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 11:51

re :Realista
w stanach koncówka to mocna realizacja zysków,
S&P szczyty z tego roku
coś zaczyna się !.
chyba powrót do fundamentów? bo recesja się szykuje tez u nas

pewnie będzie mozna akcje najtaniej kupic w pazdzierniku.
Powrót do góry Go down
franco

franco


Liczba postów : 1421
Age : 45
Location : Okolice Krakowa
Registration date : 14/11/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 11:55

przemak napisał:
OpCjOnEr napisał:
...po 25 latach...
Zdaje się, że za komuny nie istniał jeszcze ten identyfikator więc nie został tej osobie nadany

Ja w dowodzie z 1981 roku pesel mam...

wikipedia napisał:

PESEL – skrót od nazwy "Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności". Jest on prowadzony od 1979 przez organy państwa na mocy ustawy z dnia 10 kwietnia 1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 87 poz. 960 z późn. zm.)[1] i zawiera dane osób przebywających stale na terytorium RP, zameldowanych na pobyt stały lub czasowy trwający ponad 3 miesiące, a także osób ubiegających się o wydanie dowodu osobistego lub paszportu, a także osób, dla których odrębne przepisy przewidują potrzebę posiadania numeru PESEL.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 11:59

franco napisał:
przemak napisał:
OpCjOnEr napisał:
...po 25 latach...
Zdaje się, że za komuny nie istniał jeszcze ten identyfikator więc nie został tej osobie nadany

Ja w dowodzie z 1981 roku pesel mam...

wikipedia napisał:

PESEL – skrót od nazwy "Powszechny Elektroniczny System Ewidencji Ludności". Jest on prowadzony od 1979 przez organy państwa na mocy ustawy z dnia 10 kwietnia 1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych (tekst jedn. Dz. U. z 2001 r. Nr 87 poz. 960 z późn. zm.)[1] i zawiera dane osób przebywających stale na terytorium RP, zameldowanych na pobyt stały lub czasowy trwający ponad 3 miesiące, a także osób ubiegających się o wydanie dowodu osobistego lub paszportu, a także osób, dla których odrębne przepisy przewidują potrzebę posiadania numeru PESEL.

No to nie wiem czemu ale twierdzi gościu, że ona nie ma PESELa. Zresztą powiedziałem niech pójdzie do urzędu miasta i się wypyta bo ja wiem tyle samo o tym co świnia o gwiazdach.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 12:05

Ezet napisał:
UFO - 25.04.2009 weekendowy Dj11

Na interwale dziennym nie widać tego trzepania leszczy - jest ładna biała świeczka tylko w jaki sposób ona jest robiona to szkoda gadać.

Pozostaje zaśpiewać piosenkę Marka Grechuty:
Hossa, hossa - hossa ach to Ty! lol!
https://www.youtube.com/watch?v=q80BAs4QjQQ
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 12:13

Zakładając, że szczyt fali A1 w fali A mieliśmy 16.04 na poziomie 1808
UFO - 25.04.2009 weekendowy 12e500ab70111e4em
To teraz robimy (chyba) korekcyjną fale B1
To jest wersja z zakończoną falą A1 w A (A1-B1-C1)

Fala B1 jak na fale b przystało może być rozbudowywana
Na wykresie mamy oznaczone (tymczasowo) fale składowe a3 oraz b3
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy EmptySob 25 Kwi 2009, 12:30

akcjonariusz napisał:
re :Realista
w stanach koncówka to mocna realizacja zysków,
S&P szczyty z tego roku
coś zaczyna się !.
chyba powrót do fundamentów? bo recesja się szykuje tez u nas

pewnie będzie mozna akcje najtaniej kupic w pazdzierniku.

mam dokladnie takie samo przeczucie....chodzi o to zeby wszyscy uwierzyli w hosse...

zgadzam sie z inwestorem co do poziomu 1920 jednak w dalszym prognozowaniu wzrostow bylbym bardzo ostrozny.
nie mniej jednak cieszmy sie hossa - bardzo szybko moze odejsc Wink

UFO - 25.04.2009 weekendowy Sp500_55

UFO - 25.04.2009 weekendowy Sp500_56

s&p zaczyna tydzien od spadkow
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25.04.2009 weekendowy   UFO - 25.04.2009 weekendowy Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 25.04.2009 weekendowy
Powrót do góry 
Strona 1 z 9Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO - 07.02.2009 - weekendowy
» UFO - 13.06.2009 - weekendowy
» UFO - 16.05.2009 weekendowy
» UFO - 28.02.2009 - weekendowy
» UFO - 04.04.2009 - weekendowy

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: