Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 18.07.2009 weekend

Go down 
+33
BORowik
ojro
LeM
loko
SYLWESTER
karnak
Lennon
eclipse
Damian
fishemade
delphia
leszczyzna
zibi
HIOB
Ezet
Liber GRIZZLI Abaci
Akwila
dead_eye
k1976
Jones
Dave
lam3r3k
betonowe_buty
Reser
adepcik2
barany
franco
Aligator
fabularasa
forex
REALISTA
IronFX
inwestor
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 22:14

Torquemada napisał:
Panie Mylogi....
jesli szukasz dla dziecka niepelnosprawnego, to bardzo polecam:
http://www.wielspin.pl/

na szczescie nie, ale dzieki za info.
dla kogos moze byc kluczowe.
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 22:48

MICHU, UZIII cheers
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 22:57

Chudy... kiedy beddzie normalnie?? Kiedy wróci SzFagier? Kiedy Bankrut bbedzie wrzucal rysunki ? Kiedy BP bedzie je recenzowac? Kiedy? Kiedy jeden z modów "sikających z ambony" nabierze pokory?
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:04

Torquemada napisał:
Chudy... kiedy beddzie normalnie?? Kiedy wróci SzFagier? Kiedy Bankrut bbedzie wrzucal rysunki ? Kiedy BP bedzie je recenzowac? Kiedy? Kiedy jeden z modów "sikających z ambony" nabierze pokory?

za siebie:jak pisalem w 'traktacie' ja sobie daje czas na decyzje do wygasania biezacej serii

SzF - nie wiem, trzeba pytac jego (pytanie przekaze)
o.zał.B. - nie mam pojecia, nie odezwal sie na priv od kilku miesiecy
BP - goscie moga pisac jedynie w HP, z tym, ze wydaje sie, ze nie uznali za bardzo tego za rozsadna alterntywe

odnosnie moderetorow - wyrazam po raz kolejny rozczarowanie, ze po prawie miesiacu czasu dalej nie ma regul, ktore mialy uzdrowic UFO


do Twoich obserwacji chcialem ponadto dodac, ze od dlugiego czasu nie pojawil sie nowy, zarejestrowany, aktywny forumowicz. prosze porownac daty rejestracji z liczba postow....
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:11

Ch-M... szkoda... fajne forum było. Extrema antyklerykalna zwyciezyla.. W dodatku bardzo mierna intelektualnie
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:15

Torquemada napisał:
Ch-M... szkoda... fajne forum było. Extrema antyklerykalna zwyciezyla.. W dodatku bardzo mierna intelektualnie

kazdy UFOk ma prawo zglaszac swoje uwagi i sprobac doprowadzic do ich uwzglednienia zakladajac ankiete i proszac Spolecznoc o wyrazenie opinii

https://ufoforum.forumotion.com/ankiety-userw-f14/
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:30

chudy mis napisał:
Torquemada napisał:
Chudy... kiedy beddzie normalnie?? Kiedy wróci SzFagier? Kiedy Bankrut bbedzie wrzucal rysunki ? Kiedy BP bedzie je recenzowac? Kiedy? Kiedy jeden z modów "sikających z ambony" nabierze pokory?

za siebie:jak pisalem w 'traktacie' ja sobie daje czas na decyzje do wygasania biezacej serii

SzF - nie wiem, trzeba pytac jego (pytanie przekaze)
o.zał.B. - nie mam pojecia, nie odezwal sie na priv od kilku miesiecy
BP - goscie moga pisac jedynie w HP, z tym, ze wydaje sie, ze nie uznali za bardzo tego za rozsadna alterntywe

odnosnie moderetorow - wyrazam po raz kolejny rozczarowanie, ze po prawie miesiacu czasu dalej nie ma regul, ktore mialy uzdrowic UFO


do Twoich obserwacji chcialem ponadto dodac, ze od dlugiego czasu nie pojawil sie nowy, zarejestrowany, aktywny forumowicz. prosze porownac daty rejestracji z liczba postow....

jeden post na prv do Hioba i sprawa zalatwiona
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:30

Torquemada napisał:
Chudy... kiedy beddzie normalnie?? Kiedy wróci SzFagier? Kiedy Bankrut bbedzie wrzucal rysunki ? Kiedy BP bedzie je recenzowac? Kiedy? Kiedy jeden z modów "sikających z ambony" nabierze pokory?


spierdalaj dupku i zejdź ze mnie bo mi duszno
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:33

Który z ufoków umie leczyc laptopy? (przywrócic partycje, system itp.)
Zrobilem mu krzywde i obrazil sie na mnie
Powrót do góry Go down
Got mit Uns




Liczba postów : 435
Location : HIOB
Registration date : 23/03/2008

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:39

Gascie chlopcy światlo i idzcie już spać.Jutro dzień pełen wind w obie strony.Trza odpocząć.
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:47

Mylogi napisał:
chudy mis napisał:
Torquemada napisał:
Chudy... kiedy beddzie normalnie?? Kiedy wróci SzFagier? Kiedy Bankrut bbedzie wrzucal rysunki ? Kiedy BP bedzie je recenzowac? Kiedy? Kiedy jeden z modów "sikających z ambony" nabierze pokory?

za siebie:jak pisalem w 'traktacie' ja sobie daje czas na decyzje do wygasania biezacej serii

SzF - nie wiem, trzeba pytac jego (pytanie przekaze)
o.zał.B. - nie mam pojecia, nie odezwal sie na priv od kilku miesiecy
BP - goscie moga pisac jedynie w HP, z tym, ze wydaje sie, ze nie uznali za bardzo tego za rozsadna alterntywe

odnosnie moderetorow - wyrazam po raz kolejny rozczarowanie, ze po prawie miesiacu czasu dalej nie ma regul, ktore mialy uzdrowic UFO


do Twoich obserwacji chcialem ponadto dodac, ze od dlugiego czasu nie pojawil sie nowy, zarejestrowany, aktywny forumowicz. prosze porownac daty rejestracji z liczba postow....

jeden post na prv do Hioba i sprawa zalatwiona

Chudy sugerujesz ze ufoforum jest w bessie?
Jakbys miał wykres aktywnosci ufoforumowiczów Lem rozpisałby to falowo
Mozna naganiac na bankierze Very Happy
Reklama dzwignią handlu

Kamikadze juz nie pisze
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyNie 19 Lip 2009, 23:59

chudy mis napisał:
Torquemada napisał:
Chudy... kiedy beddzie normalnie?? Kiedy wróci SzFagier? Kiedy Bankrut bbedzie wrzucal rysunki ? Kiedy BP bedzie je recenzowac? Kiedy? Kiedy jeden z modów "sikających z ambony" nabierze pokory?

za siebie:jak pisalem w 'traktacie' ja sobie daje czas na decyzje do wygasania biezacej serii

SzF - nie wiem, trzeba pytac jego (pytanie przekaze)
o.zał.B. - nie mam pojecia, nie odezwal sie na priv od kilku miesiecy
BP - goscie moga pisac jedynie w HP, z tym, ze wydaje sie, ze nie uznali za bardzo tego za rozsadna alterntywe

odnosnie moderetorow - wyrazam po raz kolejny rozczarowanie, ze po prawie miesiacu czasu dalej nie ma regul, ktore mialy uzdrowic UFO


do Twoich obserwacji chcialem ponadto dodac, ze od dlugiego czasu nie pojawil sie nowy, zarejestrowany, aktywny forumowicz. prosze porownac daty rejestracji z liczba postow....


jak mozesz miec pretensje do modów jak nie zglaszali sie do tej zaszczytnej roli, ja antyklerykalny klnacy ateista - sadziłes ze szfagrem że to mnie utemperuje?? i co niby ma zmienic nowy regulamin ?? ja tu widzxe nowych co sie rejestruja i tesknia za starymi czasami - ja pierdole to jakas schiza , przeszedłem 4 fora od expandera i niema chuja jedostki przetrwają na rynku reszta albo bankruta zaliczają albo na zasadzie nadziei beda zapierdlac tylko po to żeby uzbierac na jednego fiuta lub o zgrozo wrzuca na xtb i beda pierdolic ze stany to rozwiniety rynek i jest niby latwiej - sranie w banie

Walczyłem żeby wyjebacc gosci, ewidetnie sobie nieradziliscie ze szFagrem - i co ztego jak 90% gosci było spoko i z szacunkiem sie do nich odnosiłem jak jakas menda sie przyczepila i chuj ani bana ani wykasowania postu ale mnie kurwa upominaliscie

proponuje Chudy zebys otworzyl forum dla wszystkich jak chcesz i mnie zwolnij z funkcji - wtedy sie mnie pozbedziecie i spokój zwlaszcza ze szykuje sie dla mnie spore zmiany i tak nie bede miał czasu na Ufo, a i świetojebliwi sie uciesza
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 00:07

Torquemada napisał:
Ch-M... szkoda... fajne forum było. Extrema antyklerykalna zwyciezyla.. W dodatku bardzo mierna intelektualnie

Jak rozumiem miernosc intelektualną to pijesz do mnie co Bogdanie??
UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 295223
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 00:10

To moj ostatni post na tym forum

życzę powodzenia w trejderce
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 00:12

https://www.youtube.com/watch?v=5OzagHrFUpE
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 00:13

...


Ostatnio zmieniony przez Aligator dnia Pon 20 Lip 2009, 00:17, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 00:14

MICHU napisał:
Torquemada napisał:
Michu... ale Ty masz dopiero 35 lat!! Jak qrwa podróż w czasie??!! Ja choruje na "siątki"... no wiesz... pięćdziesiątki, sześćdziesiątki...
taka np. podróż w czasie że :
przez kilkanaście tygodni M.Niedźwiecki Lista przebojów programu 3PR ...i oczywiście 1 miejsce na liście nie trzeba nic mówić final countdown
- w podstawówce jak to było na topie zakochałem się platonicznie w fajnej lasce z 8b a ja byłem w 5 rabbit
-wiele wiele innych wspomnień...historia
PRL smuty szarość...ale muzyka dawała POWER doping

nieco spóźnione ale dołączam i moje życzenia MICHU, a z tą laską z 8b, to wejdź na "nasza klasa pl" może ją znajdziesz, jak dzisiaj wygląda albino

ps. haha, ja oprócz 3-ki i Europe, to i słuchałem wtedy Depeche Mode i The cure. Laughing
Powrót do góry Go down
chudy mis
Admin
Admin



Liczba postów : 4704
Registration date : 27/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 00:16

KRT napisał:
chudy mis napisał:
Torquemada napisał:
Chudy... kiedy beddzie normalnie?? Kiedy wróci SzFagier? Kiedy Bankrut bbedzie wrzucal rysunki ? Kiedy BP bedzie je recenzowac? Kiedy? Kiedy jeden z modów "sikających z ambony" nabierze pokory?

za siebie:jak pisalem w 'traktacie' ja sobie daje czas na decyzje do wygasania biezacej serii

SzF - nie wiem, trzeba pytac jego (pytanie przekaze)
o.zał.B. - nie mam pojecia, nie odezwal sie na priv od kilku miesiecy
BP - goscie moga pisac jedynie w HP, z tym, ze wydaje sie, ze nie uznali za bardzo tego za rozsadna alterntywe

odnosnie moderetorow - wyrazam po raz kolejny rozczarowanie, ze po prawie miesiacu czasu dalej nie ma regul, ktore mialy uzdrowic UFO


do Twoich obserwacji chcialem ponadto dodac, ze od dlugiego czasu nie pojawil sie nowy, zarejestrowany, aktywny forumowicz. prosze porownac daty rejestracji z liczba postow....


jak mozesz miec pretensje do modów jak nie zglaszali sie do tej zaszczytnej roli, ja antyklerykalny klnacy ateista - sadziłes ze szfagrem że to mnie utemperuje?? i co niby ma zmienic nowy regulamin ?? ja tu widzxe nowych co sie rejestruja i tesknia za starymi czasami - ja pierdole to jakas schiza , przeszedłem 4 fora od expandera i niema chuja jedostki przetrwają na rynku reszta albo bankruta zaliczają albo na zasadzie nadziei beda zapierdlac tylko po to żeby uzbierac na jednego fiuta lub o zgrozo wrzuca na xtb i beda pierdolic ze stany to rozwiniety rynek i jest niby latwiej - sranie w banie

Walczyłem żeby wyjebacc gosci, ewidetnie sobie nieradziliscie ze szFagrem - i co ztego jak 90% gosci było spoko i z szacunkiem sie do nich odnosiłem jak jakas menda sie przyczepila i chuj ani bana ani wykasowania postu ale mnie kurwa upominaliscie

proponuje Chudy zebys otworzyl forum dla wszystkich jak chcesz i mnie zwolnij z funkcji - wtedy sie mnie pozbedziecie i spokój zwlaszcza ze szykuje sie dla mnie spore zmiany i tak nie bede miał czasu na Ufo, a i świetojebliwi sie uciesza

ton (w kontekscie funkcji) pozostawiam do oceny czytajacym

odnosnie meritum:

'pretensje' : wyrazam rozczarowanie ( a nie pretensje), ze dalej nie ma ustalonych (i najlepiej poddanych pod glosowanie ) nowych zasad. co kilka dni uprzejmie prosze o zajecie sie tematem i nieodmiennie slysze 'pozniej'

'nowy regulamin': sami na poczatku dostrzegliscie potrzebe ustalenia regul i to Twoj post byl pierwszym na ten temat (Czw Cze 25, 2009 8:52 am), zatem przeczysz sam sobie

'temperowanie': jak wiesz to nie ja nie powolalem Cie na funkcje moda (nei chodzi o fizyczne odklikanie) wiec pytanie jest bezzasadne

'stare czasy': moja interpretacja: cala zmiana wziela sie zdaje sie z teknoty za starymi czasami a osoby najglosniej wyrazajace negatywne opnie jako domniemani posiadacze recept jak to naprawic, zostaly mianowane na modow

'bankructwa': z cala pewnoscia nie wszystkie znikniecia 'starych' UFOkow spowodowane sa bankructwami - po czesci jest to glosowanie nogami - opuszczenie miejsca, ktorego nie uwaza sie juz za swoje

'goscie' skoro jest 6 modow , to mozna kasowac. problem w ocenie, czy faktycznie danego posta nalezy usunac (i w oparciu o co - na bankierze kasowali bez uzasadnienia i to byl jeden z powodow zalozenia UFO)

'otwarcie forum' - jak napisalem powyzej (i wczesniej w 'taktacie') , wstrzymuje sie z decyzjami do wygasniecia U, wiec Twoja propozycja jest bezzasadna
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 02:24

re Chudy Misiu,

'pretensje' : wyrazam rozczarowanie ( a nie pretensje), ze dalej nie ma ustalonych (i najlepiej poddanych pod glosowanie ) nowych zasad. co kilka dni uprzejmie prosze o zajecie sie tematem i nieodmiennie slysze 'pozniej'

'nowy regulamin': sami na poczatku dostrzegliscie potrzebe ustalenia regul i to Twoj post byl pierwszym na ten temat (Czw Cze 25, 2009 8:52 am), zatem przeczysz sam sobie


Ode mnie nie słyszałeś żadnego "później" a propos regulaminu. Z prostego powodu. Regulamin jest. Sprawdziłem też - przy rejestrowaniu się należy potwierdzić, że nowy uczestnik forum UFO zgadza się z jego zapisami... Nigdy też nie twierdziłem, że jest potrzebny nowy regulamin gdyż obecny Regulamin, w mojej opinii, jest dobry. Czasem gorzej z jego przestrzeganiem przez UFOków. I wtedy jest pytanie kiedy (przy jakich naruszeniach) ingerować, jak mocno ingerować, w jaki sposób... Jest więc pytanie o akt wykonawczy sposobu pilnowania porządku na forum (coby UFOki przestrzegały istniejącego Regulaminu)... W mojej opinii taki akt wykonawczy też nie jest potrzebny. To jest kwestia wyczucia właściwego poziomu przez moderatorów z uwzględnieniem z jednej strony szacunku dla UFOka, który naruszył Regulamin, z drugiej strony szacunku dla porządku publicznego na forum.

Reasumując: Ode mnie nie oczekuj proszę, nowego regulaminu.


...
'stare czasy': moja interpretacja: cala zmiana wziela sie zdaje sie z teknoty za starymi czasami a osoby najglosniej wyrazajace negatywne opnie jako domniemani posiadacze recept jak to naprawic, zostaly mianowane na modow.

Twoja interpretacja nie jest właściwa w stosunku do mojej osoby. Chyba, że znajdziesz chociaż JEDEN mój wpis, w którym wyraziłem jakiekolwiek negatywne opinie o sposobie prowadzenia i/lub kontroli tego forum, czy też opinie, że coś powinno być inaczej niż jest... Jeżeli takowy znajdziesz, jestem gotów odszczekać pod kompem...

Pozdrawiam
LA
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 02:38

KRT napisał:
To moj ostatni post na tym forum

życzę powodzenia w trejderce

KRT, nie rób tego pls. To jest bez sensu.

Czy tak polubiłeś Pana Torquemada, że spełniasz jego marzenie o opuszczeniu przez Ciebie tego forum? Chcesz by chełpił się swym zwycięstwem nad bezbożnikiem KRT? Dasz mu tę satysfakcję?

Pan Torquemada jak przystało na inkwizytora pełni swą rolę sumiennie i pali na stosie niewiernych... a że to Ty jesteś pierwszym niewiernym na UFOForum, to już nie jego wina...
Docinki Pana Torquemady nie są chyba chamskie - one raczej zapraszają do konfrontacji potencjału intelektualnego... scratch
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 EmptyPon 20 Lip 2009, 08:02

"Stary Tłok" mówi dość
Nie będzie admin pluł mi w twarz

Na mode się nie pchałem. "Poproszono", abym czymś się przysłużył temu forum to i starałem się coś robić. Mówię dość i niech młodzież działa.

Zamykam wątek weekendowy i zapraszam na szarą rzeczywistość
https://ufoforum.forumotion.com/uniwersytet-futures-i-opcji-f1/ufo-20072009-t1524.htm
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.07.2009 weekend   UFO - 18.07.2009 weekend - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 18.07.2009 weekend
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» UFO - 08.08.2009 weekend
» UFO - 05.12.2009 weekend
» 29.08.2009 Weekend
» UFO - 23-24.01.2009 weekend
» UFO - 26.09.2009 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: