Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 System FW20 - 1 mln w pół roku

Go down 
+8
professor
Awa
Jones
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Ziommmm
przemak
antykatofob
Mr Lewar
12 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 13:38

System dzienny na kontrakty.

Ogólnie sygnał podawany na zamknięcie (16:20). System zawsze ma zajętą pozycję. Przeznaczony dla osób, które w dzień pracują i nie mają za dużo czasu.
Zaangażowanie kapitału 2000zł na jeden kontrakt.
Pozycja powiększana z zysków. Prowizja 2pkt za zmianę pozycji.

Druga wersja systemu zakłada takie same zmiany pozycji, ale broni pozycji ze stopem 11pkt od otwarcia w dniu następnym (jeśli kontrakty polecą w niewłaściwą stronę - powrót do zajętej pozycji przy ponownym przejściu przez sygnalną)

System tylko dwa twardzieli ;-) Sygnały od następnej wiadomości.

Zapraszam do komentowania.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 13:44

Ostatni sygnał padł 03 sierpnia na close. Sygnał S (krótka pozycja) 2167.

Kapitał początkowy 30 000zł

Zajęta pozycja 14 sztuk

Do teraz system na S.

Zysk 04-08: +22pkt

Saldo na 05-08: 32 940zł
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 14:31

skarbiec napisał:
Zaangażowanie kapitału 2000zł na jeden kontrakt.
[...]
System tylko dwa twardzieli ;-)
Oględnie powiedziane.
Bez eufemizmów to będzie brzmiało - dla tych, co lubią pogrywać w rosyjską ruletkę - pięcioma nabojami...
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 14:40

anduril napisał:
skarbiec napisał:
Zaangażowanie kapitału 2000zł na jeden kontrakt.
[...]
System tylko dwa twardzieli ;-)
Oględnie powiedziane.
Bez eufemizmów to będzie brzmiało - dla tych, co lubią pogrywać w rosyjską ruletkę - pięcioma nabojami...

W tym wątku pokaże gre dla takich założeń... równie dobrze ktoś może mieć 60 000zł do zainwestowania i wówczas jego zaangażowanie wyniesie 50% (przy grze za 30000zł na maxa).

Za chwilkę wrzucę tabelkę dla tej serii z wynikami. Ogólnie system był projektowany dla gry za 10.000zł i zaangażowaniu połowy portfela.

To jak anduril ? Zagrasz ze mną w tą rosyjską ruletkę? Very Happy
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 14:59

Napisałeś o powiększaniu pozycji, ale nie o pomniejszaniu... a o ile dobrze liczę, to przy tym zaangażowaniu obsuwa 40 pkt/fut (czyli np. jedna luka) doprowadzi do margin calla. Bierzesz to pod uwagę?
Ja w systemie którym gram założyłem kapitał startowy równy dwukrotnemu historycznemu obsunięciu.

No właśnie, a propos - nie biorę na poważnie systemu (szczególnie, jeśli ktoś chce sprzedawać sygnały) dopóki nie znam danych jak tu:
https://ufoforum.forumotion.com/systemy-fw-f7/sygnaly-kupna-sprzedaz-na-skype-oraz-gg-t1562.htm

Zresztą podawanie sygnałów sprzed dwóch sesji nie jest najlepszą reklamą - jak to odróżnić od wstecznego łapania dołków/górek?
Sensowną metodą byłoby podawanie sygnału np. o 16:35.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 15:30

anduril napisał:
Napisałeś o powiększaniu pozycji, ale nie o pomniejszaniu... a o ile dobrze liczę, to przy tym zaangażowaniu obsuwa 40 pkt/fut (czyli np. jedna luka) doprowadzi do margin calla. Bierzesz to pod uwagę?
Ja w systemie którym gram założyłem kapitał startowy równy dwukrotnemu historycznemu obsunięciu.

No właśnie, a propos - nie biorę na poważnie systemu (szczególnie, jeśli ktoś chce sprzedawać sygnały) dopóki nie znam danych jak tu:
https://ufoforum.forumotion.com/systemy-fw-f7/sygnaly-kupna-sprzedaz-na-skype-oraz-gg-t1562.htm

Zresztą podawanie sygnałów sprzed dwóch sesji nie jest najlepszą reklamą - jak to odróżnić od wstecznego łapania dołków/górek?
Sensowną metodą byłoby podawanie sygnału np. o 16:35.

Strata pomniejsza pozycje.
Zaangażowanie kapitału każdy powinien sam sobie ustalić na właściwym poziomie. Ja wiem że jak zbankrutuje przy pełnym zaangażowaniu to przyjdzie wypłata i znowu mogę grać - dlatego zaangażowanie jest ważną rzeczą, którą każdy powinien ustalić sobie na właściwym dla siebie poziomie.

Sygnał podałem ostatni jaki padł a wątek będę uzupełniał na bieżąco przy sygnale na close oraz punktowo dla ochrony pozycji. Zrobiłem symulację za grę na 10 tys zł i zaangażowaniu kapitału 50% - zaraz wrzuce.

Dzięki za uwagi
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 15:37

http://www.bankfotek.pl/view/312036
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 15:52

Nie wypowiem się, dopóki nie zobaczę wyników testu na danych od np. 2001 roku (może być na priv, jeśli nie chcesz publicznie) - test na dwóch-trzech seriach jest niereprezentatywny...
Optymalizowałeś ten system? Jeśli tak, to jakim zakresem danych?
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 16:05

System tworzylem 6 miesiecy (ale nie non stop ;-) Zyski/straty mogę podać dla dowolnego przedziału czasu jak tylko miałbym świeczki za ten okres. Podaj 3 miesiące jakie cię interesują i policzę dla tego wykresu wyniki.
Systemu nie mam zapisanego w formie komputerowej dlatego wyliczenia częściowo opierają się na zwykłym liczeniu typu "kartka i ołówek". Całkowicie policzone mam od listopada do teraz. Wczesniejsze okresy muszę liczyć na piechote dlatego troche to trwa, ale oczywiscie bylo to sprawdzane od 2003. Kazda seria zyskowna. Zalozenia byly proste: zbudowac system który doprowadza w szybkim tempie do gry w ilosci 500szt kontraktów z kapitału 10 tys zł przy pełnym zaangazowaniu.
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 16:16

Jasne. Myślałem, że masz to w jakimś Amibrokerze. No to rzeczywiście trochę roboty Smile
Nie pamiętam które serie były najwredniejsze - sprawdzę i napiszę, OK?
Życzę powodzenia, będę się przyglądał.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 16:49

anduril napisał:
Jasne. Myślałem, że masz to w jakimś Amibrokerze. No to rzeczywiście trochę roboty Smile
Nie pamiętam które serie były najwredniejsze - sprawdzę i napiszę, OK?
Życzę powodzenia, będę się przyglądał.

Oczywiście wspomagam się Amibrokerem, ale pewna czynność musi zostać wykonana na piechote (poki co - moze uda mi sie to skomputeryzowac w niedlugim czasie)

Tak jak mówiłem podaj okres - ja sciagam swieczki i policze.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 16:51

Pozycja systemowa: dalej S od 2167. Zysk/strata z aktualnej pozycji 107pkt
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 21:27

OK, w wolnej chwili przeleć trzy serie: U4, M7, H8. Znajomy systemiarz twierdzi, że te trzy są dość miarodajne.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 22:49

skarbiec napisał:
Ogólnie sygnał podawany na zamknięcie (16:20). System zawsze ma zajętą pozycję.
....
Zapraszam do komentowania.

Jak konkretnie ma to dzialac? O 16:20 jest sygnal, ale jaki - wytyczne na open nastepnego dnia rano, czy odwrotka po okreslonej cenie nastepnego dnia czy moze jeszcze na close tego samego dnia (malo realne)?

Dziekuje.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 22:52

skarbiec napisał:
Ostatni sygnał padł 03 sierpnia na close. Sygnał S (krótka pozycja) 2167.

Widze - sygnal o 16:20 na zajecie pozycji na close. Powodzenia w zajmowaniu pozycji. Probowales kiedys? Srednio ile razy sie udaje? Wink
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 23:09

anduril napisał:
OK, w wolnej chwili przeleć trzy serie: U4, M7, H8. Znajomy systemiarz twierdzi, że te trzy są dość miarodajne.

Ok - sprawdze i dam znac jak wyszło.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 23:13

przemak napisał:
skarbiec napisał:
Ostatni sygnał padł 03 sierpnia na close. Sygnał S (krótka pozycja) 2167.

Widze - sygnal o 16:20 na zajecie pozycji na close. Powodzenia w zajmowaniu pozycji. Probowales kiedys? Srednio ile razy sie udaje? Wink

Praktycznie o 16:20 dopiero mozesz coś kupic lub sprzedac. Zawsze PKC - nigdy problemu nie było. Czasami dzieli sie że czesc pozycji na close a reszta na open (taki wariant bezpieczenstwa przy lukach)

Na close jak zapewne wiesz jest wiekszy obrót niz na open - system szybko dochodzi do duzych pozycji. No i fakt ze zawodowcy skladaja zlecenia na close a amatorzy na open :-)
Dodatkowo jak chcesz wycisnac maxa z tego systemu to bronisz pozycji sygnalnej w ciagu dnia, przez którą notowania dość często przechodzą dnia następnego
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 23:26

Do serii H8 wynik ogólny w punktach na jeden kontrakt:

1. System zwykły : +569 pkt
2. System obronny: +1324 pkt
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptySro 05 Sie 2009, 23:41

skarbiec napisał:
Praktycznie o 16:20 dopiero mozesz coś kupic lub sprzedac. Zawsze PKC - nigdy problemu nie było.

O 16:20 skladasz zlecenia PKC i nigdy nie miales problemu? Rozumiem...
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 00:10

przemak napisał:
skarbiec napisał:
Praktycznie o 16:20 dopiero mozesz coś kupic lub sprzedac. Zawsze PKC - nigdy problemu nie było.

O 16:20 skladasz zlecenia PKC i nigdy nie miales problemu? Rozumiem...

Zlecenie składane od 16:10 realizuje sie o 16:20 bezproblemowo.
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 00:12

Seria M7: +481pkt

Seria U4: +369pkt

System "obronny" policze dopiero jutro
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 00:27

skarbiec napisał:
przemak napisał:
O 16:20 skladasz zlecenia PKC i nigdy nie miales problemu? Rozumiem...

Zlecenie składane od 16:10 realizuje sie o 16:20 bezproblemowo.

No tak, ale kiedy podajesz sygnal? Pisales w pierwszym poscie, ze o 16:20...
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 00:37

przemak napisał:
skarbiec napisał:
przemak napisał:
O 16:20 skladasz zlecenia PKC i nigdy nie miales problemu? Rozumiem...

Zlecenie składane od 16:10 realizuje sie o 16:20 bezproblemowo.

No tak, ale kiedy podajesz sygnal? Pisales w pierwszym poscie, ze o 16:20...

Sygnałów nie ma zbyt dużo. Średnia to 10-15 na całą serię. Jeśli w dany dzień miałaby być zmiana pozycji to około 16 jestem w stanie podać sygnał (pomijajac cudofixy, które czasem zamieszają) Ogólny sygnał powinien być podany po wyrysowaniu całej świeczki (stąd godzina 16:20).
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 08:34

No właśnie, wczoraj mi przyszło do głowy, że problem z wykonaniem zlecenia na fix może rozłożyć Twój sys równie skutecznie, co poślizgi system obracający się intra...
I tak jak mówisz - mało sygnałów to z drugiej strony duży wpływ ewentualnej pomyłki przy szacowaniu sygnału na wynik.
Najgorsze, że raczej nie sposób tego przewidzieć i przetestować... może otwierać zawsze na open?
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 09:29

anduril napisał:
No właśnie, wczoraj mi przyszło do głowy, że problem z wykonaniem zlecenia na fix może rozłożyć Twój sys równie skutecznie, co poślizgi system obracający się intra...
I tak jak mówisz - mało sygnałów to z drugiej strony duży wpływ ewentualnej pomyłki przy szacowaniu sygnału na wynik.
Najgorsze, że raczej nie sposób tego przewidzieć i przetestować... może otwierać zawsze na open?

Sygnał najpewniejszy powstaje po wykreśleniu całej świeczki. System był testowany przy zaangażowaniu praktycznie całej gotówki (2000zł na kontrakt) dlatego łatwo zauważyć, że sygnał podany na close może zostać zrealizowany tylko następnego dnia przy powiększaniu pozycji ze względu na dopisywanie fizyczne zysków dopiero po godz 18 na rachunku maklerskim. Grając za połowę kapitału można takie zlecenie złożyć na fixie gdyż posiadamy wolny kapitał. System powinien dojść do 1 mln zł z 30 000zł przy pełnym zaangażowaniu kapitału i powiększaniu pozycji dnia następnego.
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 10:18

Jasne, mówię tylko, że jest w tym rozwiązaniu element nie do przetestowania inaczej, niż na żywym organizmie... ja bym czymś takim nie zagrał.
Właśnie - tylko podajesz sygnały, czy wchodzisz żywą gotówką? Bo dopóki robisz to pierwsze, to nie będziesz wiedział, czy to system "1 mln w pół roku", czy "puste depo w trzy tygodnie" Wink
Powrót do góry Go down
Ziommmm
Trend Trader
Trend Trader



Liczba postów : 1211
Registration date : 09/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 10:27

strasznie fajny radosno-debilowaty wątek.

jakiś koleś "skarbiec" wpadł na pomysł systemu "co mu da bańkę w pół roku", liczy zyski na papierze długopisem i kalkulatorem bo nie umie go wklepać do ami, i jeszcze postanowił się tym wszystkim podzielić z kolegami co też chcą być milionerami.

jak dla mnie, jeden z mocniejszych faworytów na "turbo-ufo-leszcza roku". Very Happy Very Happy Very Happy
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 10:31

anduril napisał:
Jasne, mówię tylko, że jest w tym rozwiązaniu element nie do przetestowania inaczej, niż na żywym organizmie... ja bym czymś takim nie zagrał.
Właśnie - tylko podajesz sygnały, czy wchodzisz żywą gotówką? Bo dopóki robisz to pierwsze, to nie będziesz wiedział, czy to system "1 mln w pół roku", czy "puste depo w trzy tygodnie" Wink

Ja gram, ale tylko "obronnym" jak mogę zostać w domu. Jak muszę popracować to zostawiam tylko minimum otwarte. Dodatkowo grają jeszcze tym systemem 4 osoby (i tu ciekawostka - jedna osoba z Twojego miasta)
Powrót do góry Go down
antykatofob

antykatofob


Liczba postów : 971
Registration date : 01/07/2008

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 10:33

Ziommmm napisał:
strasznie fajny radosno-debilowaty wątek.
jakiś koleś "skarbiec" wpadł na pomysł systemu "co mu da bańkę w pół roku", liczy zyski na papierze długopisem i kalkulatorem bo nie umie go wklepać do ami, i jeszcze postanowił się tym wszystkim podzielić z kolegami co też chcą być milionerami.
jak dla mnie, jeden z mocniejszych faworytów na "turbo-ufo-leszcza roku". Very Happy Very Happy Very Happy
Akurat to, czy ktoś zna, czy nie zna ami, nie jest żadnym wyznacznikiem.

A co do samego sysa, to...
"Każda metoda inwestycyjna, która wydaje się zbyt obiecująca w trakcie testów, posiada jakiś błąd."
http://www.stopazwrotu.pl/blog.php?blogid=97
Powrót do góry Go down
Mr Lewar




Liczba postów : 232
Location : City of London
Registration date : 18/06/2009

System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku EmptyCzw 06 Sie 2009, 10:36

Ziommmm napisał:
strasznie fajny radosno-debilowaty wątek.

jakiś koleś "skarbiec" wpadł na pomysł systemu "co mu da bańkę w pół roku", liczy zyski na papierze długopisem i kalkulatorem bo nie umie go wklepać do ami, i jeszcze postanowił się tym wszystkim podzielić z kolegami co też chcą być milionerami.

jak dla mnie, jeden z mocniejszych faworytów na "turbo-ufo-leszcza roku". Very Happy Very Happy Very Happy

Hehe... dobre.

To może mały konkurs na systemy? Chyba nie boisz się "turbo-ufo-leszcza"?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





System FW20 - 1 mln w pół roku Empty
PisanieTemat: Re: System FW20 - 1 mln w pół roku   System FW20 - 1 mln w pół roku Empty

Powrót do góry Go down
 
System FW20 - 1 mln w pół roku
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» FUTURES----SYSTEM FW20----TRADEFW20.PL
» SYSTEM---TRANSAKCYJNY---DLA---KONTRAKTÓW---FW20
» UFO 18 - 19 06 2016 r. Weekend
» UFO - 21.02.2008
» UFO - 31 grudnia 2013r. - 1 stycznia 2014r. Dosiego Roku!

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW-
Skocz do: