Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/

Go down 
+18
BORowik
forex
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Nadaje ze Stronia
betonowe_buty
Diablo
Aligator
dead_eye
kamikaze
Rmir
walent
Damian
Kazik
radko
fabularasa
Kozoyeb
Lennon
Edith
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
AutorWiadomość
Edith

Edith


Liczba postów : 2418
Age : 47
Registration date : 14/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyNie 04 Paź 2009, 23:37

Ładnie trzyma wsparcie na edku, jeśli tak, to powinien być test oporu, wysoko, wysoko, ponad ostatnie high:

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Edek37
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyNie 04 Paź 2009, 23:53

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Dolar130


nie bede ukrywał, że ostatnio dałem dupy z moim widzimisie, ale wg tego widzimisie, jeżeli rsi dzienne nie wróci poniżej 50 to mamy kontynuacje wzrostów
Powrót do góry Go down
radko




Liczba postów : 648
Location : Wawa
Registration date : 03/09/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 00:31

witam nałogowców Laughing
mam pewien dylemat, może ktoś się z tym spotkał, mam eL na edka i eL na jenota, obydwa średnio terminowo (dla mnie oznacza to minimum 800 pips), prawie przez cały weekend się zastanawiam, że nigdy mi się nie zdażyła taka sytuacja, tak naprawdę są to przeciwstawne pozycje, no i walczę ze sobą psychicznie, bo obydwie pozycje mi się podobają z mojego punktu widzenia, ale napewno jedna koncepcja przegra, no chyba, że to jen zaliczy katastrofę, to wtedy możliwy wzrost na obu parach, ale mam straszny dyskonfort. Już się zastanawiałem, którą parę zamknąć i nic. Może ktoś miał podobną sytuację i ma jakiś pomysł?? Ja na razie przestawiłem stopy na obu parach, ale nie zmienia to faktu, że ... z głupiałem scratch
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 08:04

radko napisał:
witam nałogowców Laughing
mam pewien dylemat, może ktoś się z tym spotkał, mam eL na edka i eL na jenota, obydwa średnio terminowo (dla mnie oznacza to minimum 800 pips), prawie przez cały weekend się zastanawiam, że nigdy mi się nie zdażyła taka sytuacja, tak naprawdę są to przeciwstawne pozycje, no i walczę ze sobą psychicznie, bo obydwie pozycje mi się podobają z mojego punktu widzenia, ale napewno jedna koncepcja przegra, no chyba, że to jen zaliczy katastrofę, to wtedy możliwy wzrost na obu parach, ale mam straszny dyskonfort. Już się zastanawiałem, którą parę zamknąć i nic. Może ktoś miał podobną sytuację i ma jakiś pomysł?? Ja na razie przestawiłem stopy na obu parach, ale nie zmienia to faktu, że ... z głupiałem scratch


Takie anty-korelacje są częste i trwają nawet do kilku miesięcy.
Kiedyś jak to sprawdzałem, to znalazłem rozbieżność,trwającą
8 miesięcy.Potem się wyrównało ale trwało też długo.
Z tego co zauważyłem, takie zjawiska towarzyszą, zmianą
trendów długoterminowych.Dlatego małą uwagę przykładam do korelacji.
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28475
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 08:54

Witam grono foreXowe cheers

Dzięki Edith za polecenie Admirala cheers Po zamknięciu Demo TMS (ostra gra bez 3manki - 1100% zwrotu kapitału do zamknięcia rachunku DEMO affraid ).... od dzisiaj rozpoczynam trening na admiralu i całkiem możliwe, że tutaj założę rachunek forexowy w realu lol!

Mam pytania:
- mogę założyć rachunek w Admiralu bez wychodzenia z domu (ksero dowodu potwierdzony notarialnie - ect )
- na razie nie widzę na demo kontraktów na ropę i indeksy NYSE, czy są one w realu i czy zależą od rodzaju rachunku scratch


...dzisiaj na demo walczę cheers i biję bij szwagra na potęgę (EUR$, SJaPy )

PiS
Powodzenia i zarabiania w REAlu dopingg dopingg dopingg
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 09:04

Palant62 napisał:
Witam grono foreXowe cheers

Dzięki Edith za polecenie Admirala cheers Po zamknięciu Demo TMS (ostra gra bez 3manki - 1100% zwrotu kapitału do zamknięcia rachunku DEMO affraid ).... od dzisiaj rozpoczynam trening na admiralu i całkiem możliwe, że tutaj założę rachunek forexowy w realu lol!

Mam pytania:
- mogę założyć rachunek w Admiralu bez wychodzenia z domu (ksero dowodu potwierdzony notarialnie - ect )
- na razie nie widzę na demo kontraktów na ropę i indeksy NYSE, czy są one w realu i czy zależą od rodzaju rachunku scratch


...dzisiaj na demo walczę cheers i biję bij szwagra na potęgę (EUR$, SJaPy )

PiS
Powodzenia i zarabiania w REAlu dopingg dopingg dopingg

nic nie wysyłaj - zarejestruj sie w gabinecie inwestora i tam wypełnij wniosek - znajdziesz tam nr rachunku bankowego do wpłat i koniec - nic wiecej nie robisz
na wpłate masz 30dni na probe wplac np 30zł teoretycznie przelew trwa 3 dni robocze ale czasem szybciej dochodzi kasa
pozdr
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28475
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 09:26

KRT napisał:
Palant62 napisał:
Witam grono foreXowe cheers

Dzięki Edith za polecenie Admirala cheers Po zamknięciu Demo TMS (ostra gra bez 3manki - 1100% zwrotu kapitału do zamknięcia rachunku DEMO affraid ).... od dzisiaj rozpoczynam trening na admiralu i całkiem możliwe, że tutaj założę rachunek forexowy w realu lol!

Mam pytania:
- mogę założyć rachunek w Admiralu bez wychodzenia z domu (ksero dowodu potwierdzony notarialnie - ect )
- na razie nie widzę na demo kontraktów na ropę i indeksy NYSE, czy są one w realu i czy zależą od rodzaju rachunku scratch


...dzisiaj na demo walczę cheers i biję bij szwagra na potęgę (EUR$, SJaPy )

PiS
Powodzenia i zarabiania w REAlu dopingg dopingg dopingg

nic nie wysyłaj - zarejestruj sie w gabinecie inwestora i tam wypełnij wniosek - znajdziesz tam nr rachunku bankowego do wpłat i koniec - nic wiecej nie robisz
na wpłate masz 30dni na probe wplac np 30zł teoretycznie przelew trwa 3 dni robocze ale czasem szybciej dochodzi kasa
pozdr

dzięki

krt jeszcze jedno pytanko

teraz na admiralu notki stanęły.... na innych chodzą. zamknąłem pozycje, program przyjął i rozliczył (DEMO) - jak to ugryżć scratch
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 10:37

Palant62 napisał:
KRT napisał:
Palant62 napisał:
Witam grono foreXowe cheers

Dzięki Edith za polecenie Admirala cheers Po zamknięciu Demo TMS (ostra gra bez 3manki - 1100% zwrotu kapitału do zamknięcia rachunku DEMO affraid ).... od dzisiaj rozpoczynam trening na admiralu i całkiem możliwe, że tutaj założę rachunek forexowy w realu lol!

Mam pytania:
- mogę założyć rachunek w Admiralu bez wychodzenia z domu (ksero dowodu potwierdzony notarialnie - ect )
- na razie nie widzę na demo kontraktów na ropę i indeksy NYSE, czy są one w realu i czy zależą od rodzaju rachunku scratch


...dzisiaj na demo walczę cheers i biję bij szwagra na potęgę (EUR$, SJaPy )

PiS
Powodzenia i zarabiania w REAlu dopingg dopingg dopingg

nic nie wysyłaj - zarejestruj sie w gabinecie inwestora i tam wypełnij wniosek - znajdziesz tam nr rachunku bankowego do wpłat i koniec - nic wiecej nie robisz
na wpłate masz 30dni na probe wplac np 30zł teoretycznie przelew trwa 3 dni robocze ale czasem szybciej dochodzi kasa
pozdr

dzięki

krt jeszcze jedno pytanko

teraz na admiralu notki stanęły.... na innych chodzą. zamknąłem pozycje, program przyjął i rozliczył (DEMO) - jak to ugryżć scratch

bo na demo zawsze jest słodko i fajnie Wink w realu taj słodyczy juz nie znajdziesz Wink
generalnie takie cyrki sie sporadycznie trafiaja generalnie nie mam zastrzeżeń do Admirala
Powrót do góry Go down
Edith

Edith


Liczba postów : 2418
Age : 47
Registration date : 14/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 10:46

KRT napisał:
Palant62 napisał:
KRT napisał:
Palant62 napisał:
Witam grono foreXowe cheers

Dzięki Edith za polecenie Admirala cheers Po zamknięciu Demo TMS (ostra gra bez 3manki - 1100% zwrotu kapitału do zamknięcia rachunku DEMO affraid ).... od dzisiaj rozpoczynam trening na admiralu i całkiem możliwe, że tutaj założę rachunek forexowy w realu lol!

Mam pytania:
- mogę założyć rachunek w Admiralu bez wychodzenia z domu (ksero dowodu potwierdzony notarialnie - ect )
- na razie nie widzę na demo kontraktów na ropę i indeksy NYSE, czy są one w realu i czy zależą od rodzaju rachunku scratch


...dzisiaj na demo walczę cheers i biję bij szwagra na potęgę (EUR$, SJaPy )

PiS
Powodzenia i zarabiania w REAlu dopingg dopingg dopingg

nic nie wysyłaj - zarejestruj sie w gabinecie inwestora i tam wypełnij wniosek - znajdziesz tam nr rachunku bankowego do wpłat i koniec - nic wiecej nie robisz
na wpłate masz 30dni na probe wplac np 30zł teoretycznie przelew trwa 3 dni robocze ale czasem szybciej dochodzi kasa
pozdr

dzięki

krt jeszcze jedno pytanko

teraz na admiralu notki stanęły.... na innych chodzą. zamknąłem pozycje, program przyjął i rozliczył (DEMO) - jak to ugryżć scratch

bo na demo zawsze jest słodko i fajnie Wink w realu taj słodyczy juz nie znajdziesz Wink
generalnie takie cyrki sie sporadycznie trafiaja generalnie nie mam zastrzeżeń do Admirala

Witam, właśnie miałam pytać, co się stało na admiralu, bo dopiero teraz mogę zająć się tradingiem. Od rana mam w domu fachowców, ciąg dalszy remontów z początków roku, nie mogę korzystać z internetu na kablel, więc wzięłam iPlusa, ale widzę, że zasięg słabiutki EDGE, ciekawe jak zlecenia będą wchodzić. Gra ktoś przez takie cuś, są jakieś problemy?

Re palant, Admirals nie jest zły, tylko trzeba uważać ze zleceniami na danych, bo w piątek zlecenia na kabla widziało mi kilkanaście sekund i jak weszło to już było -10 pips, trzeba jadnak ustawiać limity.
Powrót do góry Go down
radko




Liczba postów : 648
Location : Wawa
Registration date : 03/09/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 10:50

Kazik napisał:
radko napisał:
witam nałogowców Laughing
mam pewien dylemat, może ktoś się z tym spotkał, mam eL na edka i eL na jenota, obydwa średnio terminowo (dla mnie oznacza to minimum 800 pips), prawie przez cały weekend się zastanawiam, że nigdy mi się nie zdażyła taka sytuacja, tak naprawdę są to przeciwstawne pozycje, no i walczę ze sobą psychicznie, bo obydwie pozycje mi się podobają z mojego punktu widzenia, ale napewno jedna koncepcja przegra, no chyba, że to jen zaliczy katastrofę, to wtedy możliwy wzrost na obu parach, ale mam straszny dyskonfort. Już się zastanawiałem, którą parę zamknąć i nic. Może ktoś miał podobną sytuację i ma jakiś pomysł?? Ja na razie przestawiłem stopy na obu parach, ale nie zmienia to faktu, że ... z głupiałem scratch


Takie anty-korelacje są częste i trwają nawet do kilku miesięcy.
Kiedyś jak to sprawdzałem, to znalazłem rozbieżność,trwającą
8 miesięcy.Potem się wyrównało ale trwało też długo.
Z tego co zauważyłem, takie zjawiska towarzyszą, zmianą
trendów długoterminowych.Dlatego małą uwagę przykładam do korelacji.

dzięki, ustawiłem stopy na zero i wysiaduje obie pary
Powrót do góry Go down
Lennon

Lennon


Liczba postów : 761
Location : Here there and everywhere
Registration date : 12/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 11:42

AUD/USD. Co to będzie? Diament?

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 410251
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 11:42

a ja pozazdroscilem koledze Kozo, i zapuscilem automata. Zeby nie bylo, to ja go nie stworzylem..automat jest z biblioteki mt4 Smile.. nazywa sie GLFX (zrobili go Czesi) . Ma duzo roznych ustawien jak: MM, zarzadzanie poz, czas trwania trejdu, wylaczanie o okreslonej godzinie, trzymanie poz jak swap "ok".. i wiele innych jeszcze do odkrycia :-)

Puscilem go na demo M15, na kikunastu parach po 0,1 lota na pare. Bedzie chodzic 24/7 :-) Zobaczymy kiedy wyzeruje rachunek albo podwoi kapital.




pozdro
Bogdan


Ostatnio zmieniony przez Bogdan dnia Czw 08 Paź 2009, 07:48, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 12:02

Bogdan a jak rozwiazles sprawe serwera ?
czy robiles backtesty?
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28475
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 12:12

KRT napisał:
Palant62 napisał:
KRT napisał:
Palant62 napisał:
Witam grono foreXowe cheers

Dzięki Edith za polecenie Admirala cheers Po zamknięciu Demo TMS (ostra gra bez 3manki - 1100% zwrotu kapitału do zamknięcia rachunku DEMO affraid ).... od dzisiaj rozpoczynam trening na admiralu i całkiem możliwe, że tutaj założę rachunek forexowy w realu lol!

Mam pytania:
- mogę założyć rachunek w Admiralu bez wychodzenia z domu (ksero dowodu potwierdzony notarialnie - ect )
- na razie nie widzę na demo kontraktów na ropę i indeksy NYSE, czy są one w realu i czy zależą od rodzaju rachunku scratch


...dzisiaj na demo walczę cheers i biję bij szwagra na potęgę (EUR$, SJaPy )

PiS
Powodzenia i zarabiania w REAlu dopingg dopingg dopingg

nic nie wysyłaj - zarejestruj sie w gabinecie inwestora i tam wypełnij wniosek - znajdziesz tam nr rachunku bankowego do wpłat i koniec - nic wiecej nie robisz
na wpłate masz 30dni na probe wplac np 30zł teoretycznie przelew trwa 3 dni robocze ale czasem szybciej dochodzi kasa
pozdr

dzięki

krt jeszcze jedno pytanko

teraz na admiralu notki stanęły.... na innych chodzą. zamknąłem pozycje, program przyjął i rozliczył (DEMO) - jak to ugryżć scratch

bo na demo zawsze jest słodko i fajnie Wink w realu taj słodyczy juz nie znajdziesz Wink
generalnie takie cyrki sie sporadycznie trafiaja generalnie nie mam zastrzeżeń do Admirala

wiem scratch

demo jest bez adrenaliny.... takie palenie bez zaciągania się. W realu czesto robię głupie ruchu pod wpływem emocji (paniki). Nerwy na wodzy, spokój i konsekwencja - to 51% zwycięztwa scratch
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 12:17

infinan napisał:
Bogdan a jak rozwiazles sprawe serwera ?
czy robiles backtesty?

docelowo chce zrobic tak jak mi mówiles, czyli maly serwer w domu.. a póki co jade na kompie firmowym Smile ( jedynie w piatek go wylacze po pracy)
robilem backtesty, ale tam jest strasznie duzo ustawien. Poki co, to ustawilem SL/TP indywiduanie na kazda pare, na podst ATR.. Pewnie bede to jeszcze modyfikowal. Moze przesle Ci caly plik i go tutaj "podwiesisz" jak ktos jeszcze bedzie chcial testowac. EA jest "free of charge" Smile
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 12:21

jesli wylaczysz kompa w piatek po pracy to wyniki beda zafalszowane bo robot nie bedzi emogl grac do konca dnia w piątek i od niedzilei do poniedzilaku rano ...
daj linko do tego darmowego robota.
oblukam co to.
generalnei testowalem doslownie setki roznych robotow i niestety 99% to porazka Rolling Eyes ( to od tego testowania padl mi laptop bo nie wylaczlem go przez kilka tygodni ... Embarassed )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 12:27

kliknij na metaeditor.. w zakładce expert , troche ponizej znajdziesz GLFX.. mozna sciagnac EA i "manual" w ang
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 12:27

re Edith
jak masz jeden z tych modemów nowych podłączanych przez usb to zamiast podłączać bezpośrednio do usb w lapku czy kompie to zrób to przez przedłużacz usb,
Powrót do góry Go down
Edith

Edith


Liczba postów : 2418
Age : 47
Registration date : 14/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 12:40

Rmir napisał:
re Edith
jak masz jeden z tych modemów nowych podłączanych przez usb to zamiast podłączać bezpośrednio do usb w lapku czy kompie to zrób to przez przedłużacz usb,

Rmir, tak właśnie mam zrobione, bo porty usb są bardzo blisko siebie i nie mieściła mi się myszka, a ja lubię z myszką. Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 13:18

"ciekawy" projekt :
https://www.zulutrade.com/

dla tych co nie chcą brnąc przez wszystko , pare słów o co chodzi :

tak ogólnie: oni sa posrednikiem pomiedzy nami z Providerem.. wybieram sobie jednego lub kilku gosci.. dla kazdego z nich ustawiam max zaangazowanie, pary itd..
Oni daja sygnaly do ZULU, a Ci przesylaja je automatycznie na moj rachunek. Wczesniej dajemy tylko zgode u naszego brokera. Otwieraja pozycje, ustawiaja SL/TP zgodnie z sygnalem Providera.. Ja w kazdej chwili moge to oczywiscie modyfikowac/anulowac/zamykac..

Sygnaly i obsluga konta jest darmowa. ZULU dostaje kase od brokera, którą to dzieli sie z Providerem ( im wiecej ludzi korzysta z jego sygnalów - tym wiecej on dostaje)..

Oni wspolpracuja tylko z duzymi brokerami, m.in z SAXO..

W kazdej chwili mozemy "wyrzucic" danego providera ze swojej listy...


Ostatnio zmieniony przez Bogdan dnia Pon 05 Paź 2009, 13:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28475
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 13:36

pytanie laika Embarassed palanta z rynku forex scratch

czy ma jakieś znaczenie, że się robi 10 transakcji po 0,1 czy 1 po 1,0 . Bo według moich obserwacji NIE MA lol! .... ale mogę się mylić Embarassed
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28475
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 13:37

Palant62 napisał:
pytanie laika Embarassed palanta z rynku forex scratch

czy ma jakieś znaczenie, że się robi 10 transakcji po 0,1 czy 1 po 1,0 . Bo według moich obserwacji NIE MA lol! .... ale mogę się mylić Embarassed


..chodzi mi o waluty rendeer
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 13:59

a signal provider od kogo dostaje kase?
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 14:01

Bogdan napisał:
"ciekawy" projekt :
https://www.zulutrade.com/

dla tych co nie chcą brnąc przez wszystko , pare słów o co chodzi :

tak ogólnie: oni sa posrednikiem pomiedzy nami z Providerem.. wybieram sobie jednego lub kilku gosci.. dla kazdego z nich ustawiam max zaangazowanie, pary itd..
Oni daja sygnaly do ZULU, a Ci przesylaja je automatycznie na moj rachunek. Wczesniej dajemy tylko zgode u naszego brokera. Otwieraja pozycje, ustawiaja SL/TP zgodnie z sygnalem Providera.. Ja w kazdej chwili moge to oczywiscie modyfikowac/anulowac/zamykac..

Sygnaly i obsluga konta jest darmowa. ZULU dostaje kase od brokera, którą to dzieli sie z Providerem ( im wiecej ludzi korzysta z jego sygnalów - tym wiecej on dostaje)..

Oni wspolpracuja tylko z duzymi brokerami, m.in z SAXO..

W kazdej chwili mozemy "wyrzucic" danego providera ze swojej listy...


http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje/viewtopic.php?t=7004&postdays=0&postorder=asc&highlight=zulu&start=10

"Cena doszła do stopa, no myślę koniec. Zobaczymy jak bedzie odrabiał
125 pipsów straty.
Sprawdzam rachunek a tu Zonnk, pozycja dalej otwarta.
Taka duża różnica w notowaniach????????????
Nie stop przestawiony o 100 pip niżej.
Widzę czuwa nad zleceniami
Niestety cena szła prawie bez korekt na dół.
Przestawianie stopa było jeszcze kilka razy po 100 i 200 pipsów.
Od momentu jak to zauważyłem stop zmienił się o 600 pipsów..........
Teraz troche odbiło ale Max DD był ok 500 pipsów.
na rachunku 50k to jest 10 %
Dalej nie zamknieta.
W tym czasie mam komunikaty, że próbowano otwierać
ponad 20 razy pozycje niezgodne z trendem ale system
nie pozwalał. Nie wiem dlaczego, bo mam ustawione na max 2.
Całe szczęście, bo juz chyba by nie było kasy na koncie

Piszę to dlatego, że już wiem jak to sie skończy w DŁUŻSZYM TERMINIE.

Niestety darmowych obiadów brak ...... "

Byłem szybszy w obadaniu "Lux sprawy" dobryżart
Zobacz daty.

Szkoda, że zakończyło się tak jak przewidziałem,
znaczy TAK JAK ZWYKLE.
dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 14:04

infinan napisał:
a signal provider od kogo dostaje kase?

Zulu dostaje od MM a Signal od ZULU chyba 0,5 pipsa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 14:08

Kazik, nie wiem jak to wyglada w praktyce.. ale z Twojego opisu widac ze gosc zaufal Providerowwi bezgranicznie.. przeciez zawsze mogl zamknac pozycje i wyjebac takiego goscia z listy..

Ale oczywiscie nie bronie tej metody trejdingu.. poprzygladam sie temu. A ze nie ma "darmowych obiadków" to ja wiem :-))

pozdro
B
Powrót do góry Go down
Kozoyeb

Kozoyeb


Liczba postów : 9425
Registration date : 28/08/2007

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 14:16

a mowilem ze wiekszosc tych systemow to klasyczny "fake" Laughing
mam nadzieje ze moje takich baboli nie odwalą Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 14:18

infinan napisał:
a mowilem ze wiekszosc tych systemow to klasyczny "fake" Laughing
mam nadzieje ze moje takich baboli nie odwalą Evil or Very Mad

jak Kydo opracuje automaty, to za pare m-cy tylko kompy bedą sie nawalac :-))
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 16:31

Przez 2 godziny nie mogłem otworzyć strony.
Chrzani się u mnie już od kilku dni ale jeszcze nie było tak długo.
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 EmptyPon 05 Paź 2009, 16:40

Bogdan napisał:
Kazik, nie wiem jak to wyglada w praktyce.. ale z Twojego opisu widac ze gosc zaufal Providerowwi bezgranicznie.. przeciez zawsze mogl zamknac pozycje i wyjebac takiego goscia z listy..

Ale oczywiscie nie bronie tej metody trejdingu.. poprzygladam sie temu. A ze nie ma "darmowych obiadków" to ja wiem :-))

pozdro
B

Chyba nie wiesz jak to działa.
Przeglądnąłem wiele wykresów Equit i zawsze jest tak,
że tam są tylko DD na zamknietych pozycjach.
Można się o tym dowiedzieć jak sam otworzysz rachunek.
Bo jakbyś widział wcześniej, że robą 50 lub 90% DD
to na 100% nie dałbyś tam kasy.
Sprawdzałem historię i niekiedy stratne pozycje są utrzymywane przez wiele tygodni.W tym czasie otwiera nowe pozycje i na wykresie ma
plus a w praktyce klient może już nie mieć kasy na koncie.
To taka nowoczesna księgowość.
Kreatywna dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Sponsored content





FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/   FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/ - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
FOREX /PAŹDZIERNIK 2009/
Powrót do góry 
Strona 4 z 16Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 16  Next
 Similar topics
-
» forex październik 2011
» FOREX LISTOPAD 2009
» FOREX GRUDZIEŃ 2009
» UFO - 02.10.2007
» FOREX MAJ 2011

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Waluty - FOREX-
Skocz do: