Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 10.10.2009 weekend

Go down 
+32
13Homer
jj
filip
soja
dead_eye
kydo
gumbas
Aligator
franco
Ezet
Indiana
Jones
ramzes
Reser
PoPo
nomad
Salomon Fiszman
przemak
www
k1976
goldmar SYS TRADER
Prezes
kLeszcz
Dave
Laik
IronFX
betonowe_buty
SYLWESTER
inwestor
barany
Damian
Diablo
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
ramzes




Liczba postów : 59
Registration date : 12/10/2008

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 20:37

[quote="OpCjOnEr"] można było zacząć od narożnika.Położyć płyte zamocować profil znów płyta i znów profil a na końcu dociąć na wymiar do następnego narożnika.Teraz szybko mógłbyś tam włożyć wełne mineralną ale pewnie styropian już kupiony
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 20:41

OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.
Opcjoner to dopiero początek lol!

P.S. widzę że elektryk już zaczął doping
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 20:51

[quote="ramzes"]
OpCjOnEr napisał:
można było zacząć od narożnika.Położyć płyte zamocować profil znów płyta i znów profil a na końcu dociąć na wymiar do następnego narożnika.Teraz szybko mógłbyś tam włożyć wełne mineralną ale pewnie styropian już kupiony

No, qpiony. 3.9 qbika:

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa11

Ma być styropian wg projektu bo na tej ścianie nie robili elewacji i ja musże od wewnątrz jebnąć styropian.

Po prostu będę musiał docinać i sztukować a luki uzupełniać pianką. Chyba wezmę kogoś do tej roboty bo ja mam czas tylko w weekendy by robić osobiście a w zwykłe dni to są "Pieniądze od rana" Basketball a zależy mi na czasie. Sporo z tym pierdolenia będzie, grunt by było szczelnie.

Taka głupia ścianka a kosztuje sporo:
styropian 483zł
profile i zawieszki: 574zł
montaż stelaża z poziomowaniem: 550zł
a jeszcze klej do styropianu dojdzie.

Qrwa ja chyba zbankrutuję niedługo Mad Mad
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 20:57

Prezes napisał:
Ostatnie 5 dni przyniosły totalną kompromitację systemów, ze wskazaniem na szybkie. Ze znanych mi tylko dwa zakończyły ten tydzień na plusie, przy czym zwycięzca zdobył 46 pkt, a le wicelider już tylko ... 2. To stawia pod znakiem zapytania dalsze brnięcie w bezmyślne stosowanie do zaleceń przez automat.
Nie ukrywam, że jest totalnie wqrwiony, gdyż seria Z zjadła już zyski z serii U i jeszcze trzeba było dołożyć, a to z powodu fatalnej polityki MM. Konsola daje jednak zarobić krocie tylko przy umiejętnym wychwyceniu wsparć i oporów, lokalnych szczytów i dołków. A że poprzedni rok był wyjątkowo udany dla trendowców, ten jest jego totalnym zaprzeczeniem. I żaden trend, jak choćby ten głupawy wyskoki w lipcu nie da się tak obłowić, jak konsola, która jest wszechobecna.
Przejrzałem blogi systemowców z poprzednich lat. Większość jest już nieuzupełniana, co tylko podkreśla fakt, że na systemie można zarobić tylko... sprzedając jego sygnały. Poślizgi cenowe niwelują nawet znakomite wyniki, szczególnie systemów szybkich.
Resume, pierdolę systemy i od poniedziałku gram według własnego uznania. O efektach poinformuję zainteresowanych.
po 3 dniach się zorientowałem że tak może być i zmodyfikowałem co nieco i gra
za Hiobem powiem ze ciężko zrobić jeden sys na każdą fazę rynku
no i podstawowa sprawa wielkość pozycji
HEJ
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 21:02

Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.
Opcjoner to dopiero początek lol!

P.S. widzę że elektryk już zaczął doping

No porozprowadzali obwody po stelażach i w murach. W pon mają skończyć i zamocować tablicę rozdzielczą na ścianie (tej na której kładę styropian) a później biorą się za korytarz.. Zrobiią mi też gniazda w ścianach ze złączami TV i LAN i wyprowadzą kable do puszki na klatce schodowej.
Od cholery tych kabli tam poszło, gościu mówił, że ponoć są przepisy nakazujące utworzenie osobnego obwodu dla urządzonka pobierającego wodę i dlatego do zmywarki do naczyń ciągnęli mi osobny obwód ale to już zrobione.
Na sam osprzęt z tego co ma być w mieszkaniu wydałem już ~1700pln i mówili, że to już praktycznie wszystko co wewnątrz (kable, peszle, bezpieczniki, różnicówki, tablica itp). To chyba nie tak dużo?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 21:16

Jutro niedziela zajebana od samego rana bo musze iść robić megaporządek na budowie. Trzeba przygotować podłoże do wylania posadzki czyli wzystko uprzątnąć a tam jest taki oqrewny BURDEL, że masakra po prostu. Wszystkiego po trochu: gruz, resztki wełny, styropianu, folii, kartonów, pianek, cegieł, chuje-muje nie zdziwię się jak tam uran znajdę Basketball
Dziś wyniosłem część gruzu ale i tak jeszcze qpę roboty.
Jutro katolicy do kościołów a ja sie zamieniam w zwykłego robola i będę zapierdalał z gruzem Mad
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 21:24

OpCjOnEr napisał:
Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.
Opcjoner to dopiero początek lol!

P.S. widzę że elektryk już zaczął doping

No porozprowadzali obwody po stelażach i w murach. W pon mają skończyć i zamocować tablicę rozdzielczą na ścianie (tej na której kładę styropian) a później biorą się za korytarz.. Zrobiią mi też gniazda w ścianach ze złączami TV i LAN i wyprowadzą kable do puszki na klatce schodowej.
Od cholery tych kabli tam poszło, gościu mówił, że ponoć są przepisy nakazujące utworzenie osobnego obwodu dla urządzonka pobierającego wodę i dlatego do zmywarki do naczyń ciągnęli mi osobny obwód ale to już zrobione.
Na sam osprzęt z tego co ma być w mieszkaniu wydałem już ~1700pln i mówili, że to już praktycznie wszystko co wewnątrz (kable, peszle, bezpieczniki, różnicówki, tablica itp). To chyba nie tak dużo?
ja się nie znam ale do zmywarki (zależy ile ma kW) tak na oko to bym podciągnął osobne zasilanie ( przecież nie da tego z oświetlenia What a Face )
scratch tam miałeś jakis podgrzewacz tak samo osobne zasilanie
a LAN i TV to betka Very Happy
jak do tej pory to na materiał mało wydałeś no ale pewnie jeszcze dojdzie


widziałem firmy co po sobie sprzątają może nie na cacy ale zawsze jakiś porządek jest
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 21:33

OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.

przytnie styropian na wymiar i już.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 21:45

OpCjOnEr napisał:
Ma być styropian wg projektu bo na tej ścianie nie robili elewacji i ja musże od wewnątrz jebnąć styropian.

Czy dobrze rozumiem, ze ocieplasz sciane od wewnatrz dajac styropian na klej? Kto to wymyslil?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 21:55

przemak napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ma być styropian wg projektu bo na tej ścianie nie robili elewacji i ja musże od wewnątrz jebnąć styropian.

Czy dobrze rozumiem, ze ocieplasz sciane od wewnatrz dajac styropian na klej? Kto to wymyslil?

Architekt, który robił mi doqmentację. Uwzględnił, ze firma robi elewację od zewnątrz styropianem i na to akryl a ponieważ ta jedna ściana nie była robiona to ja mam zrobić ją od wewnątrz. Tak mam w projekcie, samowolki budowlanej raczej nie uprawiam.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Sob 10 Paź 2009, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 21:57

HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.

przytnie styropian na wymiar i już.

Ale tam gdzie te zawieszki do profili są jest najwięcej pierdolenia bo trzeba wycinać rowki i drobne kawałki z sobą kleić a dodatkowo uzupełniać pianką. niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 22:00

OpCjOnEr napisał:
HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.

przytnie styropian na wymiar i już.

Ale tam gdzie te zawieszki do profili są jest najwięcej pierdolenia bo trzeba wycinać rowki i drobne kawałki z sobą kleić a dodatkowo uzupełniać pianką. niedobrze mi

jak zrobi az tak dokladnie jak piszesz to wyjdzie z tego termos.....mam nadzieje ze wentylacja jest dobrze przemyslana.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 22:02

Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.
Opcjoner to dopiero początek lol!

P.S. widzę że elektryk już zaczął doping

No porozprowadzali obwody po stelażach i w murach. W pon mają skończyć i zamocować tablicę rozdzielczą na ścianie (tej na której kładę styropian) a później biorą się za korytarz.. Zrobiią mi też gniazda w ścianach ze złączami TV i LAN i wyprowadzą kable do puszki na klatce schodowej.
Od cholery tych kabli tam poszło, gościu mówił, że ponoć są przepisy nakazujące utworzenie osobnego obwodu dla urządzonka pobierającego wodę i dlatego do zmywarki do naczyń ciągnęli mi osobny obwód ale to już zrobione.
Na sam osprzęt z tego co ma być w mieszkaniu wydałem już ~1700pln i mówili, że to już praktycznie wszystko co wewnątrz (kable, peszle, bezpieczniki, różnicówki, tablica itp). To chyba nie tak dużo?
ja się nie znam ale do zmywarki (zależy ile ma kW) tak na oko to bym podciągnął osobne zasilanie ( przecież nie da tego z oświetlenia What a Face )
scratch tam miałeś jakis podgrzewacz tak samo osobne zasilanie
a LAN i TV to betka Very Happy
jak do tej pory to na materiał mało wydałeś no ale pewnie jeszcze dojdzie


widziałem firmy co po sobie sprzątają może nie na cacy ale zawsze jakiś porządek jest

Podgrzewacz wody bieżacej na 18kW, obwód trójfazowy. Lepsze to niż bojler z wielką banią na ścianie.
Od wielu lat mam przepływowy ogrzewacz i uważam, że to dobre urządzonko bo wcale rachunki nie sa wysokie. Co prawda po załączeniu się ciągnie sporą moc ale że tak powiem "on demand", natomiast pojemnościowy pobiera mniejszą moc ale za to dogrzewa zbiornik nawet gdy się nie używa i wychodzi z grubsza na to samo.
Ogrzewacze przepływowe są uważam najlepsze keśli chodzi o ciepła wodę z kranu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 22:03

HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
HIOB napisał:
OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.

przytnie styropian na wymiar i już.

Ale tam gdzie te zawieszki do profili są jest najwięcej pierdolenia bo trzeba wycinać rowki i drobne kawałki z sobą kleić a dodatkowo uzupełniać pianką. niedobrze mi

jak zrobi az tak dokladnie jak piszesz to wyjdzie z tego termos.....mam nadzieje ze wentylacja jest dobrze przemyslana.

Na tej ścianie mają być 4 kratki wentylacyjne z tego co pamiętam.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 22:16

Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.
Opcjoner to dopiero początek lol!

P.S. widzę że elektryk już zaczął doping

No porozprowadzali obwody po stelażach i w murach. W pon mają skończyć i zamocować tablicę rozdzielczą na ścianie (tej na której kładę styropian) a później biorą się za korytarz.. Zrobiią mi też gniazda w ścianach ze złączami TV i LAN i wyprowadzą kable do puszki na klatce schodowej.
Od cholery tych kabli tam poszło, gościu mówił, że ponoć są przepisy nakazujące utworzenie osobnego obwodu dla urządzonka pobierającego wodę i dlatego do zmywarki do naczyń ciągnęli mi osobny obwód ale to już zrobione.
Na sam osprzęt z tego co ma być w mieszkaniu wydałem już ~1700pln i mówili, że to już praktycznie wszystko co wewnątrz (kable, peszle, bezpieczniki, różnicówki, tablica itp). To chyba nie tak dużo?
ja się nie znam ale do zmywarki (zależy ile ma kW) tak na oko to bym podciągnął osobne zasilanie ( przecież nie da tego z oświetlenia What a Face )
scratch tam miałeś jakis podgrzewacz tak samo osobne zasilanie
a LAN i TV to betka Very Happy
jak do tej pory to na materiał mało wydałeś no ale pewnie jeszcze dojdzie


widziałem firmy co po sobie sprzątają może nie na cacy ale zawsze jakiś porządek jest

Betka nie betka ale 210zł doliczyli do robocizny bo tego nie ma w projekcie Basketball a w sumie zgodziłem sie bo na myśl, że kabel od netu będzie mi sie pałętał po podłodze, qrwica mnie bierze.
Sprzątanie to najmniejszy problem, sam moge w czynie społecznym posprzątać w weekendy.
Powrót do góry Go down
Indiana
UFO Edukator
UFO Edukator
Indiana


Liczba postów : 7552
Age : 47
Location : Chrzanów
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 22:21

Jak będzie paroizolacja, to jeszcze jakoś to się będzie kupy trzymać, ale wilgoć i grzyb na narożach przy stropach raczej pewne. Miało być tanio - to będzie, boję się że tylko w budowie...
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 22:28

https://www.youtube.com/watch?v=Y01YCIKGwpk
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 22:39

OpCjOnEr napisał:
Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jones napisał:
OpCjOnEr napisał:
No ładnie, zamontowali mi dziś pionowy stelaż na ścianie kalenicowej i teraz weźcie mi qrwa wytłumaczcie jak do chuja pana ten styropian mam tam wjebać między profile a ścianę? scratch

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Budowa10

Kierownik budowy twierdzi, że kolejność jest prawidłowa tylko nie wiem jak on to widzi.
Opcjoner to dopiero początek lol!

P.S. widzę że elektryk już zaczął doping

No porozprowadzali obwody po stelażach i w murach. W pon mają skończyć i zamocować tablicę rozdzielczą na ścianie (tej na której kładę styropian) a później biorą się za korytarz.. Zrobiią mi też gniazda w ścianach ze złączami TV i LAN i wyprowadzą kable do puszki na klatce schodowej.
Od cholery tych kabli tam poszło, gościu mówił, że ponoć są przepisy nakazujące utworzenie osobnego obwodu dla urządzonka pobierającego wodę i dlatego do zmywarki do naczyń ciągnęli mi osobny obwód ale to już zrobione.
Na sam osprzęt z tego co ma być w mieszkaniu wydałem już ~1700pln i mówili, że to już praktycznie wszystko co wewnątrz (kable, peszle, bezpieczniki, różnicówki, tablica itp). To chyba nie tak dużo?
ja się nie znam ale do zmywarki (zależy ile ma kW) tak na oko to bym podciągnął osobne zasilanie ( przecież nie da tego z oświetlenia What a Face )
scratch tam miałeś jakis podgrzewacz tak samo osobne zasilanie
a LAN i TV to betka Very Happy
jak do tej pory to na materiał mało wydałeś no ale pewnie jeszcze dojdzie


widziałem firmy co po sobie sprzątają może nie na cacy ale zawsze jakiś porządek jest

Betka nie betka ale 210zł doliczyli do robocizny bo tego nie ma w projekcie Basketball a w sumie zgodziłem sie bo na myśl, że kabel od netu będzie mi sie pałętał po podłodze, qrwica mnie bierze.
Sprzątanie to najmniejszy problem, sam moge w czynie społecznym posprzątać w weekendy.
masz foty (tak z ciekawosci pytam)
a ogólnie jak slyszę remont to niedobrze mi
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 23:27

Indiana napisał:
Jak będzie paroizolacja, to jeszcze jakoś to się będzie kupy trzymać, ale wilgoć i grzyb na narożach przy stropach raczej pewne. Miało być tanio - to będzie, boję się że tylko w budowie...

O co ci biega? Przecież jest paroizolacja Dorken na suficie, już od miesiąca leży.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptySob 10 Paź 2009, 23:30

Cholernie smaqje mi ten Franziskaner, zajegiste piwo, już
UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Franzi10UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Franzi10UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Franzi10UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Franzi10UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Franzi10
obaliłem cheers
Trochę daje w palnik. Właśnie wlazłem na lesbijski czat i mam niezłą rozkminę dobryżart
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 00:09

przemak napisał:
OpCjOnEr napisał:
Ma być styropian wg projektu bo na tej ścianie nie robili elewacji i ja musże od wewnątrz jebnąć styropian.

Czy dobrze rozumiem, ze ocieplasz sciane od wewnatrz dajac styropian na klej? Kto to wymyslil?


opcjo
nie daje sie styropianu od wew - bo sie ulatnia a to raczej szkodliwe na zdrowie - ktos Cie chyba chce Basketball

za profila kladz welne i jesli nie masz nic na zew to folia wysokoparaprzepuszczalna na sciane a potem welna rockwool - rockton 10cm
taka w arkuszach, to jest welna mineralna taka ze skaly


Ps - wlasnie w tej chwili wykonuje remont swojego strychu

Ps2 - najlepiej oddaj styropian do sklepu w zamian za welne

nie kladz waty szklanej

nie zapomnij polozyc folii paraprzepuszczalnej na mur potem welna potem stelaz a na stelaz od wew przyklej na tasmie dwustronnej folie paraIZOLACYJNA i dopiero plyta gipsowa

jak chcesz o cos zapytac jeszcze daj na priv
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 00:42

Opcjo - kazdy okularnik wie, ze jak wchodzi zima z zewnatrz do pomieszczenia, to mu paruja okulary, bo sa zimne. Po scianie zrobionej wg. tego, co piszesz, bedzie po prostu plynela woda ze skroplonej pary, bo sciana bedzie zimna. Bez folii i tym podobnych zabiegow tego (ocieplania od wewnatrz) sie nie robi.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 07:49

Słowo na niedzielę
Ojciec miał Syna który lubil grać w pokera
Jak Syn wracal do domu po pokerku to Ojciec zawsze lal go pasem
W koncu Syn nie wytrzymal i mówi:
-Ojcze, dlaczego Ty mnie bijesz za to że gram?
-Synu, ja Cie nie bije za to że grasz ale za to, że probujesz się odegrać.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 08:25

przemak napisał:
Opcjo - kazdy okularnik wie, ze jak wchodzi zima z zewnatrz do pomieszczenia, to mu paruja okulary, bo sa zimne. Po scianie zrobionej wg. tego, co piszesz, bedzie po prostu plynela woda ze skroplonej pary, bo sciana bedzie zimna. Bez folii i tym podobnych zabiegow tego (ocieplania od wewnatrz) sie nie robi.

To czemu mi tak nasmarowali w projekcie? scratch
Mają być 4 kratki wentylacyjne na tej ścianie.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 09:47

No to nieźle napierdoliłem.... nosz qm

Faktycznie błąd, tam ma nie być tego styropianu, zmylił mnie zapis w projekcie "ściana szczytowa":

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Fuck110

Myślałem, że ściana sczytowa to ściana ta o największej wysokości (kalenicowa) a okazuje się, że jednak nie bo ściana szczytowa to ściana boczna do niej opadająca ukosem w stronę elewacji frontowej Mad a ten zapis, który podkreśliłem na czerwono dotyczy tego, co zrobić mieli (i zrobili) robole z firmy remontującej elewację.

Okazuje się, że na tej ścianie ma być pustka wentylacyjna 12cm jedynie z folią paroizolacyjną na profilach:

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Fuck210

Cholera ale spartoliłem Evil or Very Mad Evil or Very Mad Dobrze, że tego styropianu jeszcze nie zacząłem kłaść bo dopiero byłaby kaszana. Jest szansa, że może mi to zwrócą lub wymienią na inny towar bo jest nieruszone a brałem w tej firmie już chyba z szósty raz od września.

Ale z kolei tak sobie myślę, że jeśli od zewnątrz jest tylko 5cm styropianu a pustka powietrzna ma być 12cm a jest w tej chwili 16-19cm to dobrzy by było wjebać tam wełnę np. 5 cm bo słaba ta izolacja a jeśli mają być na dodatek kratki wentylacyjne to będzie mi piździć.

ALE BABOLA SZCZELIŁEM
Mad Jeśli mi tego styropianu nie przyjmą to nie tylko, że 48pkt w plecy ale co ja zrobię z tym ustrojstwem? Tego gawna jest pod sam sufit affraid

Chyba jednak lepiej zajmę się giełdunią a robotę zostawię fachowcom bo jeszcze do katastrofy budowlanej doprowadzę. Leszcz jestem na maxa w temacie ale nie mam gdzie mieszkać i chcę to szybko skończyć.

Dobrze, że się instalacji elektrycznej nie tykam nawet... Basketball
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 10:11

opcjo....jak już skonczysz remont to juz bedziesz taki fachowiec ze spokojnie otwierasz firme w tym temacie i kroisz Leszcza na maxa
trzepanie Leszcza


Ostatnio zmieniony przez HIOB dnia Nie 11 Paź 2009, 10:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 10:12

Dzisiaj niedziela. Zaraz wychodzę do kościoła na mszę.

Wieczorem mecz o złoto w Zielonej Górze.
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 10:22

Praca dla młodych Very Happy

http://www.pracuj.pl/oferty-pracy/1508887.html
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 11:01

barany napisał:
Dzisiaj niedziela. Zaraz wychodzę do kościoła na mszę.

Wieczorem mecz o złoto w Zielonej Górze.

O złoto kogo w jakiej dyscyplinie i w jakiej kategorii i na jakim turnieju?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 EmptyNie 11 Paź 2009, 11:09

A deski podłogowe to jak lepiej mocować: na legarach zatopionych w stropie z cienką warstwą wełny pomiędzy legarami czy na gołej posadzce bez legarów na klej?
Wie może ktoś?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 10.10.2009 weekend   UFO - 10.10.2009 weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 10.10.2009 weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» 05.09.2009 weekend
» UFO - 24.10.2009 weekend
» UFO - 12.12.2009 weekend
» UFO - 27.06.2009 - weekend
» UFO - 03.10.2009 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: