Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 27.01.2010

Go down 
+68
franco
malec
k1976
TRADER
Jones
Dave
BORowik
justa
jj
barura
kiwi
forex
Pan Nikt
Laik
busia
Jastrząb
Prezes
ojro
sonny
Edith
ROGER
kydo
safranek
Cris
cameleon
zibi
Damian
PoPo
kamikaze
Franolski
north-south
przemak
tarzan
myśliwyl
dafnia
Darkh
Alicja_B
gumbas
Rmir
marlon
specjalista
Akwila
Małolat
kapsel
IronFX
adepcik2
inwestor
delphia
fabularasa
Diablo
dead_eye
www
barany
eclipse
professor
Nadaje ze Stronia
sinuee
Ezet
kLeszcz
SYLWESTER
Got mit Uns
1bawara
Liber GRIZZLI Abaci
Reser
W stronę słońca :)
karnak
drEvil
Kozoyeb
72 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
AutorWiadomość
specjalista




Liczba postów : 1606
Registration date : 01/06/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:10

SYLWESTER napisał:
Gdzieś się zgubiła dodatnia baza ? UFO - 27.01.2010 - Page 3 Icon_scratch

jest na plusie 17 pkt
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:10

[quote="KRT"][quote="Pędzący Królik"]
professor napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:

...

dobrze prawisz mylogi
najważniejsza jest ciąglosc wynikow a nie pojedyncze transakcje, wyniki kwotowo robia wrazenie LA ale obarczone jest to sporymi stawkami
Druga kwestia to taka że trzeba miec duze jaja żeby takimi pieniedzmi obracac w moim przypadku byłoby to niemozliwe bo jedyne źródlo utrzymania to gielda, ale fakt wyniki LA super i szczere gratulacje

jedno trzeba przyznac sa ludzie a takze kobiety Wink
ktore maja bardzo niska tolerancje na ryzyko
NIE MIERZONE PROCENTOWO
a
KWOTOWO
i nawet jak np podniosa swoj caly kapiatal z np 10K na 100K
nadal taki sam stres maja przy zaryzykowaniu np 1K
i nie ma znaczenia ze kiedys to bylo 10% a teraz 1%

w tej kwesti widac ze Liber to kozak
i jajka ma!
Powrót do góry Go down
1bawara

1bawara


Liczba postów : 2251
Registration date : 06/06/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:11

baza w normie szwagry szwagry
Powrót do góry Go down
marlon

marlon


Liczba postów : 821
Location : Centrum
Registration date : 10/03/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:12

dobrane s po 91
Powrót do góry Go down
eclipse

eclipse


Liczba postów : 1723
Registration date : 13/07/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:12

PAMPERS XXL napisał:
PAMPERS XXL napisał:
BAZA ZEEEEEERRRRROOOOO cheers


była przez chwil kilka Embarassed

bazina z prawie 0 teraz na ponad +15 cheers

Laughing
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:13

Pędzący Królik napisał:
@OPCJO
mozesz napisac jaka kwote przeznaczasz na gre
czyli w jramach jakiej kwoty grasz nie ryzykujac ze ja stracisz
i ile zarobiles w styczniu
albo sam podziel jedno przez drugie i podaj wynik procentowy
@Liber
mozesz podac to samo

tylko nie same depozyty tylko kapital potrzebny do przetrwanie najgorszych scenariuszy dla podejmowanych gier. Zakladam ze znacie jasna i ciemna strone mocy swoich metod.

nie przesadzajmy, takie rzeczy to przy stoliku z dala od niepowołanych osób a nie na publicznym forum,
podejrzewam, że teraz większość z nich siedzi przed monitorem, patrzy sie na wklejki Libera i nie jest w stanie zamknąć szeroko otwartej paszczeki
bo przecież 95% traci
Powrót do góry Go down
professor




Liczba postów : 4166
Registration date : 07/01/2009

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:14

Pędzący Królik napisał:
professor napisał:

Ironiczne usposobienie wręcz obliguje mnie do napisania następującego zdania:
Liber! Nie myślałeś o tym aby zrewanżować się mylogiemu i zająć się zarządzaniem jego rachunkiem???
Very Happy
professore,
ja moge grac na wszytskim pod warunkiem ze bedzie to biezaca seria FW20 ;)na innych instrymentach poprostu nie mam 7 letniej praktyki.
szukam ludzi ktorzy maja POWTARZALNE przez dluzszy czas ( rok w realu i pare lat na danych historycznych) wyniki na SP, Dax, Metale, FX
druga kwestia to jak PROCENTOWO OD KAPITALU sa wysokie ich wyniki.
Kapitalu nie posiadanego ale koniecznego do zaangazowania pod gre na danym instrumencie zeby przetrwac WORST SCENARIO.
Tu tylko wiemy ze Liber ma wiecej niz pare baniek kapitalu
i ze na ma takie wyniki kwotowo za miesiac.
Nie wiemy jakie wyniki ma za np pol roku na wszystkich rachunkach.
i nie wiemy jaki procent zysku daly.
musilibysmy wiedziec jaki byl niezbedny kapital do zaangazowania pod ta gre.
jesli odniesiemy do calego kapitalu Libera te wynik to znowy wyjdzie ze to nawet "nie na waciki"
Jakby zrobic taka analize to np moze wyjsc ze OPCJO zarabia procentowo wiecej od Libera.
Dlatego nie ma co sie podniecac kwotami,
a nalezy patrzec na procentowe wyniki.
Mam nadzieję, że mojej drobnej uszczypliwości nie przyjąłeś zbyt poważnie?
Co do treści i argumentacji to oczywiście -każdy kto kilka lat gra na "prawdziwe" pieniądze musi się z nimi zgodzić.
Powrót do góry Go down
kapsel




Liczba postów : 1693
Age : 39
Location : Butelka
Registration date : 21/01/2010

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:16

już mnie wkurwia ta zima... codziennie po -20 stopni, jak tak można żyć ?
na balkon jak wyjde zapalić fajke to ledwo do połowy dojade i już mi palce odmarzają... na piwko do pubu mam z lacza ok 10 minut ale już po pierwszych 3-4 niemożna oddychać tak piździ zimno
Powrót do góry Go down
www




Liczba postów : 3186
Registration date : 07/11/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:17

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
osły napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:

No to gratuluję.
Ja dzisiaj tylko
- 29 400 pln na naszym grajdołku i
- 68 000 na fx w XTB (liczę tylko zamknięte pozycje, bo na otwartych deko więcej)
- 2 500 na fx w Admiral Markets

muszę chyba więcej ćwiczyć, bo zaczynasz mnie doganiać... scratch

Liber, ty - z tego co widzę - jesteś milionerem, który mógłby przypadkowym ludziom na ulicach wręczać w prezencie banknoty i nie zrobiłoby mu to różnicy a ja zwykłym leszczykiem, dla którego 1000zł to sporo forsy - nigdy cię nie dogonię. O to spokojna twoja kapitalistyczna Very Happy [chyba że ty "dogonisz" mnie czego ci nie życzę ]

Ale może tak nie szalej w XTB bo puścisz ich z torbami Basketball


dogonisz szybciej niz myślisz
pomyśl co się dzieje w te dni co się Liber nie chwali............

To są takie dni? scratch
Myślałem, że codziennie się chwalę... Muszę nad tym popracować... Basketball


te milioner !
to moze podaj dzisiaj PRZED SESJĄ na czym dzisiaj na XTB siedzisz i na czym zarobisz kolejne tysiace - nie pisz o kwotach
tylko o zajetych pozycjach na poszczególnych instrumentach , przynajmniej kilka pozycji ,tych co do ktorych jestes najpewniejszy zarobku
chciałem pogratulowac Ci po sesji


ps
na WOU przezornie pozycji nie podajesz ...


Te osioł, a może jeszcze za rączkę potrzymać i pupkę Ci podetrzeć?

Przyznam, że twój post mnie zirytował.

Trzeba być faktycznie osłem, żeby nie zauważyć, że gram na spadki, że zajmuję pozycję krótką na US500 i Edku, że na naszym grajdołku byłem na eSach, a obecnie jestem wyzerowany i czekam na okazję do wejścia w eSy.

Podawałem ośle w PIĄTEK co zrobić, aby zarobić na edku. Opcjoner nawet stwierdził, że pójdzie tą drogą. Wystarczy trochę dobrej woli i poszukać...

Ale Tobie dobrej woli brakuje. Uważam, że pokazałeś złą wolę, pisząc, że "przezornie" nie podaję pozycji na WOU. Ta przezorność to ma polegać na tym, że gdybym wcześniej podawał pozycję, a potem na tej pozycji stracę to się o tym ktoś dowie i będzie mi wstyd? Twoje rozumowanie jest o tyle godne twojego nicka, że jak traciłem 70 tysięcy na US500 w grudniu to jakoś nieprzezornie pokazywałem tę wtopę i wszyscy o tym wiedzieli. Jak widać nie boję się pokazać, że tracę...

Reasumując powyższe rozważania - Jesteś nie tyle osłem co małostkowym człowieczkiem z niskimi pobudkami.

PS. Na twoich gratulacjach mi nie zależy. Wystarczy mi twój małostkowy post, z którego widać jak na dłoni, że mi zazdrościsz... Basketball

Liber ... olej to środkowym strumieniem moczu ... to ludzie małostkowi z zawiści tak piszą. Kwoty o których mówisz są duże i zmienia to faktu że mimo, że masz miliony to kazda strata boli.
Pamiętam jak traciłeś na US500 ... podziwiałem stoicki spokój. Jak zobaczyłem w jakim stylu to przegryzłeś .... to wiedziałem, że to tylko chwilowe załamanie.
Duży kapitał za plecami daje Ci swobodę - możesz przetrwać wiele.

Powodzenia w dalszym skubaniu szwagrów.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:17

1bawara napisał:
OpCjOnEr napisał:
1bawara napisał:

przestańcie się podniecać -to tylko kasa

Tylko i AŻ.
Kasa to życie, bez kasy zostaje się kloszardem.

ale szczęśliwym dobryżart dobryżart

No nie wiem z czego, chyba z -14C na dworze Shocked
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:18

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
osły napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:

No to gratuluję.
Ja dzisiaj tylko
- 29 400 pln na naszym grajdołku i
- 68 000 na fx w XTB (liczę tylko zamknięte pozycje, bo na otwartych deko więcej)
- 2 500 na fx w Admiral Markets

muszę chyba więcej ćwiczyć, bo zaczynasz mnie doganiać... scratch

Liber, ty - z tego co widzę - jesteś milionerem, który mógłby przypadkowym ludziom na ulicach wręczać w prezencie banknoty i nie zrobiłoby mu to różnicy a ja zwykłym leszczykiem, dla którego 1000zł to sporo forsy - nigdy cię nie dogonię. O to spokojna twoja kapitalistyczna Very Happy [chyba że ty "dogonisz" mnie czego ci nie życzę ]

Ale może tak nie szalej w XTB bo puścisz ich z torbami Basketball


dogonisz szybciej niz myślisz
pomyśl co się dzieje w te dni co się Liber nie chwali............

To są takie dni? scratch
Myślałem, że codziennie się chwalę... Muszę nad tym popracować... Basketball


te milioner !
to moze podaj dzisiaj PRZED SESJĄ na czym dzisiaj na XTB siedzisz i na czym zarobisz kolejne tysiace - nie pisz o kwotach
tylko o zajetych pozycjach na poszczególnych instrumentach , przynajmniej kilka pozycji ,tych co do ktorych jestes najpewniejszy zarobku
chciałem pogratulowac Ci po sesji


ps
na WOU przezornie pozycji nie podajesz ...


Te osioł, a może jeszcze za rączkę potrzymać i pupkę Ci podetrzeć?

Przyznam, że twój post mnie zirytował.

Trzeba być faktycznie osłem, żeby nie zauważyć, że gram na spadki, że zajmuję pozycję krótką na US500 i Edku, że na naszym grajdołku byłem na eSach, a obecnie jestem wyzerowany i czekam na okazję do wejścia w eSy.

Podawałem ośle w PIĄTEK co zrobić, aby zarobić na edku. Opcjoner nawet stwierdził, że pójdzie tą drogą. Wystarczy trochę dobrej woli i poszukać...

Ale Tobie dobrej woli brakuje. Uważam, że pokazałeś złą wolę, pisząc, że "przezornie" nie podaję pozycji na WOU. Ta przezorność to ma polegać na tym, że gdybym wcześniej podawał pozycję, a potem na tej pozycji stracę to się o tym ktoś dowie i będzie mi wstyd? Twoje rozumowanie jest o tyle godne twojego nicka, że jak traciłem 70 tysięcy na US500 w grudniu to jakoś nieprzezornie pokazywałem tę wtopę i wszyscy o tym wiedzieli. Jak widać nie boję się pokazać, że tracę...

Reasumując powyższe rozważania - Jesteś nie tyle osłem co małostkowym człowieczkiem z niskimi pobudkami.

PS. Na twoich gratulacjach mi nie zależy. Wystarczy mi twój małostkowy post, z którego widać jak na dłoni, że mi zazdrościsz... Basketball

z załozenia
głupoty nikomu nie zazdroszcze panie mitoman
ale gram realnie na XTB i wiem jak to w realu wyglada

albo z zalozenia glupoty piszesz(zaneta pod leszcza )albo nigdy realnie nie grales ,bo bys wiedzial ze w realu to sie ciuła grosze jak opcjoner a nie lekką raczka daja Ci wygrac tysiace z dnia na dzień
wejdź w pozycje na kilka lotów w cokolwiek a wtedy nawet pampers Ci nie pomoze

ps
czyli dzisiaj po sesji nie bedzie nowych zarobionych tysiecy

www
jak ja kocham przydupasów !!!!!!!!!!


Ostatnio zmieniony przez osły dnia Sro 27 Sty 2010, 09:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:18

kapsel napisał:
już mnie wkurwia ta zima... codziennie po -20 stopni, jak tak można żyć ?
na balkon jak wyjde zapalić fajke to ledwo do połowy dojade i już mi palce odmarzają... na piwko do pubu mam z lacza ok 10 minut ale już po pierwszych 3-4 niemożna oddychać tak piździ zimno

To się przeprowadź gdzieś bliżej równika - tam nie ma tych problemów.
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:19

Pędzący Królik napisał:
@OPCJO
mozesz napisac jaka kwote przeznaczasz na gre
czyli w jramach jakiej kwoty grasz nie ryzykujac ze ja stracisz
i ile zarobiles w styczniu
albo sam podziel jedno przez drugie i podaj wynik procentowy
@Liber
mozesz podac to samo

tylko nie same depozyty tylko kapital potrzebny do przetrwanie najgorszych scenariuszy dla podejmowanych gier. Zakladam ze znacie jasna i ciemna strone mocy swoich metod.

Dzieląc kasę aktualnie zabezpieczoną na inwestycje giełdowe czyli tak zwaną spekulację przez zysk zanotowany na derywatach na zamkniętych pozycjach na GPW i foreksie granych ręcznie (czyli nie wliczam zysku z automatów) w styczniu otrzymałem współczynnik...

20% pale

dodając do zysku profit z otwartych pozycji na fx (na GPW wczoraj zamknąłem eSy, więc nie mam otwartych pozycji) wychodzi...

27% geek

dodając aktualny profit z automatów wychodzi...

31% tongue

dodając...
dodając...

murwa, nie mam już czego dodawać... Muszę nad tym popracować... scratch
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:19

[quote="Pędzący Królik"][quote="KRT"]
Pędzący Królik napisał:
professor napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:

...

dobrze prawisz mylogi
najważniejsza jest ciąglosc wynikow a nie pojedyncze transakcje, wyniki kwotowo robia wrazenie LA ale obarczone jest to sporymi stawkami
Druga kwestia to taka że trzeba miec duze jaja żeby takimi pieniedzmi obracac w moim przypadku byłoby to niemozliwe bo jedyne źródlo utrzymania to gielda, ale fakt wyniki LA super i szczere gratulacje

jedno trzeba przyznac sa ludzie a takze kobiety Wink
ktore maja bardzo niska tolerancje na ryzyko
NIE MIERZONE PROCENTOWO
a
KWOTOWO
i nawet jak np podniosa swoj caly kapiatal z np 10K na 100K
nadal taki sam stres maja przy zaryzykowaniu np 1K
i nie ma znaczenia ze kiedys to bylo 10% a teraz 1%

w tej kwesti widac ze Liber to kozak
i jajka ma!
Dopóki ktoś się ostro nie przejedzie to jest kozak ale to chyba wynika z głupoty. Ale też każdy ma inną tolerancję przez inne dochody pozagiełdowe. Ja jakiś czas temu za prowizję w TFI płaciłem 1000 pln a teraz miałem problem przy obracaniu 20 razy mniejszą stawką. Przyglądałem się na jajka i chyba nie zmalały. Laughing
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:19

moim skromnym zdaniem widoczna na wykresie 5 min formacja podwójnego szczytu w połączeniu z poprawną dywergencją na rsi powinna w dniu dzisiejszym porządnie zmasakrować depo byczka
ale dzisiaj jest nienormalny dzien w związku z planowanym popisem Benka, więc wszystko może szlag trafić,
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:20

Rmir napisał:
Pędzący Królik napisał:
@OPCJO
mozesz napisac jaka kwote przeznaczasz na gre
czyli w jramach jakiej kwoty grasz nie ryzykujac ze ja stracisz
i ile zarobiles w styczniu
albo sam podziel jedno przez drugie i podaj wynik procentowy
@Liber
mozesz podac to samo

tylko nie same depozyty tylko kapital potrzebny do przetrwanie najgorszych scenariuszy dla podejmowanych gier. Zakladam ze znacie jasna i ciemna strone mocy swoich metod.

nie przesadzajmy, takie rzeczy to przy stoliku z dala od niepowołanych osób a nie na publicznym forum,
podejrzewam, że teraz większość z nich siedzi przed monitorem, patrzy sie na wklejki Libera i nie jest w stanie zamknąć szeroko otwartej paszczeki
bo przecież 95% traci

tak szczena w dół ale nie zwróciłem uwagi na trafność a raczej na sumy - osobiście przy takiej zarobionej kasie (w przeciągu miesiąca) resztę roku spędziłbym na słonecznej plaży a już na pewno nie zajmowałbym się czytaniem forum itp
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:21

UFO - 27.01.2010 - Page 3 516744 niemiecki byk już wie , a nasz Very Happy ?? UFO - 27.01.2010 - Page 3 516745
Powrót do góry Go down
Alicja_B




Liczba postów : 588
Registration date : 06/11/2009

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:21

OpCjOnEr napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:

No to gratuluję.
Ja dzisiaj tylko
- 29 400 pln na naszym grajdołku i
- 68 000 na fx w XTB (liczę tylko zamknięte pozycje, bo na otwartych deko więcej)
- 2 500 na fx w Admiral Markets

muszę chyba więcej ćwiczyć, bo zaczynasz mnie doganiać... scratch

Liber, ty - z tego co widzę - jesteś milionerem, który mógłby przypadkowym ludziom na ulicach wręczać w prezencie banknoty i nie zrobiłoby mu to różnicy a ja zwykłym leszczykiem, dla którego 1000zł to sporo forsy - nigdy cię nie dogonię. O to spokojna twoja kapitalistyczna Very Happy [chyba że ty "dogonisz" mnie czego ci nie życzę ]

Ale może tak nie szalej w XTB bo puścisz ich z torbami Basketball

Liber ma bez wątpienia najgrubszego, bezkonkurencyjnie wygrywa ulubioną meską zabawę na tym forum czyli porównywanie własnych fjutków
Powrót do góry Go down
kapsel




Liczba postów : 1693
Age : 39
Location : Butelka
Registration date : 21/01/2010

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:23

to ja wam zdradze mój sposób na grę... może nie jest wspaniały ale mnie satysfakcjonuje od kąd przejbałem ponad 1 milion zł na kontraktach (to był szczyt hossy miałem wtedy otwarte ponad 300 kontraktów na L no i tak kurewska luka Bena która m nie dobiła)... ale to już przeszłość obecnie gram tak:

założyłem sobie że bede grał głównie na akcjach wyciągając 1-2% dziennie na dt, okazało sie że lepiej sie gra poprostu wychwytując ruch i tak gram na kilka-kilkadziesiąt procent na kilka sesji angażując kapitał... do tego wszystkiego wszystko co wpada na konto powyżej kwoty podstawowej, którą mam doinwestowania, przelwam na konto bankowe i jak sie uzbiera pokaźna sumka, np 100 k to zianwestuje w nieruchomości lub inne aktywa generujące dochód.
Powrót do góry Go down
kapsel




Liczba postów : 1693
Age : 39
Location : Butelka
Registration date : 21/01/2010

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:24

Alicja_B napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:

No to gratuluję.
Ja dzisiaj tylko
- 29 400 pln na naszym grajdołku i
- 68 000 na fx w XTB (liczę tylko zamknięte pozycje, bo na otwartych deko więcej)
- 2 500 na fx w Admiral Markets

muszę chyba więcej ćwiczyć, bo zaczynasz mnie doganiać... scratch

Liber, ty - z tego co widzę - jesteś milionerem, który mógłby przypadkowym ludziom na ulicach wręczać w prezencie banknoty i nie zrobiłoby mu to różnicy a ja zwykłym leszczykiem, dla którego 1000zł to sporo forsy - nigdy cię nie dogonię. O to spokojna twoja kapitalistyczna Very Happy [chyba że ty "dogonisz" mnie czego ci nie życzę ]

Ale może tak nie szalej w XTB bo puścisz ich z torbami Basketball

Liber ma bez wątpienia najgrubszego, bezkonkurencyjnie wygrywa ulubioną meską zabawę na tym forum czyli porównywanie własnych fjutków

chodzi o to kto ma najdłuższego a nie najgrubszego Smile
Powrót do góry Go down
Darkh

Darkh


Liczba postów : 95
Registration date : 01/09/2009

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:27

Barany jaka masz pozycje !?

tylko nie pisz, ze siedzaca Wink


Ostatnio zmieniony przez DarkestLie dnia Sro 27 Sty 2010, 09:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:28

kapsel napisał:
Alicja_B napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:

No to gratuluję.
Ja dzisiaj tylko
- 29 400 pln na naszym grajdołku i
- 68 000 na fx w XTB (liczę tylko zamknięte pozycje, bo na otwartych deko więcej)
- 2 500 na fx w Admiral Markets

muszę chyba więcej ćwiczyć, bo zaczynasz mnie doganiać... scratch

Liber, ty - z tego co widzę - jesteś milionerem, który mógłby przypadkowym ludziom na ulicach wręczać w prezencie banknoty i nie zrobiłoby mu to różnicy a ja zwykłym leszczykiem, dla którego 1000zł to sporo forsy - nigdy cię nie dogonię. O to spokojna twoja kapitalistyczna Very Happy [chyba że ty "dogonisz" mnie czego ci nie życzę ]

Ale może tak nie szalej w XTB bo puścisz ich z torbami Basketball

Liber ma bez wątpienia najgrubszego, bezkonkurencyjnie wygrywa ulubioną meską zabawę na tym forum czyli porównywanie własnych fjutków

chodzi o to kto ma najdłuższego a nie najgrubszego Smile

no masz , fachowiec Laughing
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:28

osły napisał:


(...)

z załozenia
głupoty nikomu nie zazdroszcze panie mitoman
ale gram realnie na XTB i wiem jak to w realu wyglada

albo z zalozenia glupoty piszesz(zaneta pod leszcza )albo nigdy realnie nie grales ,bo bys wiedzial ze w realu to sie ciuła grosze jak opcjoner a nie lekką raczka daja Ci wygrac tysiace z dnia na dzień
wejdź w pozycje na kilka lotów w cokolwiek a wtedy nawet pampers Ci nie pomoze

ps
czyli dzisiaj po sesji nie bedzie nowych zarobionych tysiecy



Mały zazdrośniczku,

Przykro mi, że wtapiasz. Nie dziwi mnie to jednak, gdy widzę jak ograniczony masz umysł. To, że tobie się nie udaje, to, że ciułasz w realu grosze, nie znaczy, że tak wygląda wszędzie ten świat...

PS. życzę Ci owocnego ciułania grosików

PPS. Z twojego post scriptum wyziera nieskrywane zadowolenie i nadzieja, że bliźniemu nóżka się podwinie... Jakże perfidna musi być mmałostkowość i nikczemność twojego charakteru...


Ostatnio zmieniony przez Liber GRIZZLI Abaci dnia Sro 27 Sty 2010, 09:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:28

Na razie widzę SRANIE W BANIE, nic konkretnego.
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28482
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:28

PLN pokazuje - co się szykuje affraid
Powrót do góry Go down
www




Liczba postów : 3186
Registration date : 07/11/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:29

osły napisał:

www
jak ja kocham przydupasów !!!!!!!!!!

Twierdzisz że rola zgryźliwego tetryka jest lepsza ? scratch
Są tacy co zarabiają Smile - szkoda że nie nalezysz do tego grona (mam rację ?)

Mi też się udaje. SmileSmileSmile

Mimo prawie bankruta w poprzednim roku (zabrakło na dalsze depo). To jednak udało mi się do końca roku wyjść na plus !!! (zobaczymy co przyśle DM i XTB scratch ).

Z uwag LA, Mylogi i innych co podają w miarę jednoznaczne stanowiska korzystam. Sprawdzam czy spina to się z moimi przewidywaniami i jeśli tak to wchodzę w pozycję.
Im mam za co podziękować ... tobie - niestety nie.

P.S. To FORUM ma taką włąściwiść że potrafimy nieżle wkurzyć tych co zarabiają. Zaglądamy na siłę do portfeli i na siłę szukamy błędów. A mi takie gadanie (o sukcesach innych) pomaga w grze Smile
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28482
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:29

PAMPERS XXL napisał:
PLN pokazuje - co się szykuje affraid


dalej tak SILNI...bez otoczenia nie pojedziemy scratch lol! mur
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:30

OpCjOnEr napisał:
Na razie widzę SRANIE W BANIE, nic konkretnego.

Obama Schow jak będzie to sie ruszy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:31

kapsel napisał:
Alicja_B napisał:
OpCjOnEr napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:

No to gratuluję.
Ja dzisiaj tylko
- 29 400 pln na naszym grajdołku i
- 68 000 na fx w XTB (liczę tylko zamknięte pozycje, bo na otwartych deko więcej)
- 2 500 na fx w Admiral Markets

muszę chyba więcej ćwiczyć, bo zaczynasz mnie doganiać... scratch

Liber, ty - z tego co widzę - jesteś milionerem, który mógłby przypadkowym ludziom na ulicach wręczać w prezencie banknoty i nie zrobiłoby mu to różnicy a ja zwykłym leszczykiem, dla którego 1000zł to sporo forsy - nigdy cię nie dogonię. O to spokojna twoja kapitalistyczna Very Happy [chyba że ty "dogonisz" mnie czego ci nie życzę ]

Ale może tak nie szalej w XTB bo puścisz ich z torbami Basketball

Liber ma bez wątpienia najgrubszego, bezkonkurencyjnie wygrywa ulubioną meską zabawę na tym forum czyli porównywanie własnych fjutków

chodzi o to kto ma najdłuższego a nie najgrubszego Smile

A gówno prawda! Grubość jest ważniejsza a jeszcze ważniejsza jest umiejętność posługiwania się. Długość nie ma znaczenia o ile oczywiście mieści się w statystycznych normach. Przesadnie długi to duży problem i w pewnym sensie wrecz kalectwo.
Powrót do góry Go down
1bawara

1bawara


Liczba postów : 2251
Registration date : 06/06/2008

UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 EmptySro 27 Sty 2010, 09:32

Producent aluminium kontrolowany przez rosyjskiego oligarchę Olega Deripaskę mocno staniał w pierwszym dniu notowań na giełdzie w Hongkongu.
Akcje Rusal taniały nawet o ponad 9 proc. w pierwszej fazie handlu. Spadek był tym dotkliwszy, że giełda w Hongkongu rosła.

Rusal sprzedał w IPO akcje za 2,2 mld USD. Była to pierwsza oferta publiczna na giełdzie w Hongkongu w tym roku
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 27.01.2010   UFO - 27.01.2010 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 27.01.2010
Powrót do góry 
Strona 3 z 24Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 24  Next
 Similar topics
-
» UFO - 15.01.2010
» UFO - 08.02.2010
» UFO - 16.02.2010
» UFO - 12.03.2010
» UFO - 26.04.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: