Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 30.06.2010

Go down 
+61
specjalista
forex
Dave
Liber GRIZZLI Abaci
Władzió
MESJASZ
dead_eye
drEvil
kydo
REALISTA
RJ
myśliwyl
petgry
EX
Bartek
STOLZMAN
Aligator
IronFX
TRADER
Kola
Akwila
busia
soja
safranek
loko
Salomon Fiszman
fishemade
lackyluke
Antek
thorgall
GROOBY2
SYLWESTER
Laik
tarzan
Alicja_B
Damian
Ezet
praktyk
MoralnyNiepokój
barura
malec
Diablo
Małolat
ROGER
rabe
Reser
delphia
jj
inwestor
barany
fabularasa
Nadaje ze Stronia
nomad
zibi
ojro
1bawara
Mleczarz
W stronę słońca :)
LeM
Rmir
Jastrząb
65 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:16

Koppstein Fiszman i S-ka napisał:
Cytat :
http://mariella1.sympatia.onet.pl/?q=1134a5f4ca6461be82ff629ede363589&ord=5&showtype=st&r=%26fo%3D1%26kr%3Dpol%26p2%3Dm%26pl%3Dk%26wi%3D5%26wo%3D9&offset=0&lp=2

HIT&SUNKEN

dymanko zarabiam

jestesmy szczesliwi Twoim szczesciem.

jak to jest spotykasz sie i nakrecasz na dymanko
czy juz wczesniej przeprowadziles obrobke kandydatki i przygotowales grunt

pytam o technologie

ps
czy pani mirella przyjela kosher material genetyczny z nalezyta estyma
doustnie czy tez uczynila to dowcipnie ?

ps2
czy uwzgledniles przed randka:
1.Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych;
2.Dlatego jeden plemnik 37,5 MB;
3.W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników;
4.Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy;
5.Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę;
6.W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware’owy firewall na świecie!
7.Jedna wada… Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.


Ostatnio zmieniony przez Mylogi dnia Sro 30 Cze 2010, 23:47, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:18

delphia napisał:
Koniarz napisał:
KaKa 2010 napisał:
"Gdyby wybory były jutro... Kaczyński dzięki debacie odrobił stratę"

nawet GW tak napisała

http://wybory.gazeta.pl/wybory/1,106728,8085381,Wybory_2010__Politolodzy__Lepiej_wypadl_Jaroslaw_Kaczynski_.html


mnie sie podobalo jak Kaczor punktował K-skiego, że Komor gada i cukruje jaki on wspanialy a glosuje przeciw ludziom i jebie ich w sejmie od tylca analnie.
Chuj w garniturze, szemrana swolocz z PO

powiem tyle wynik będzie ciasny ale w tej chwili to chyba nawet kase warto postawić na JarKacza. Za dużo się końcówce tej kampanii wydarzyło rzeczy złych dla B.Komorowskiego:
- przegrana debata - prawda jest taka że o tamtej porażce nikt już nie będzie pamiętał
- zarzuty wobec B.Komorowskiego odnośnie I debaty ze strony nauczycieli, żołnierzy GROM
- nieudany debiut Tauronu
- słaby CHF (miało być stabilnie po nominacji Belki)

zapomniałem dodać - dzisiejsze info o zabiegach MSZ o nieskładanie wiązanek na grobie L.Kaczyńskiego - za to pkt Bronek na pewno nie zdobył

Jak może niektórzy pamiętają obstawiałem mniej więcej 52,6-47,4 dla Bronisława Marii. W tej chwili prowadzi wg mnie Kaczyński choć zapewne w jeszcze mniejszym stosunku.
-

Kaczynski to niewiem czy ma pojecie nawet o "mniejszym stosunku"

i zeby byla jasnosc nie jestem wyznawca Bronka
ale Kaczka dziwaczka jako prezio to tak jakbysmy wybrali
na Prezydenta RP krzyzowke
Opcjonera
Olafa von Kapzel
i... dopiszcie jeszcze kogo barkuje do mieszanki


Ostatnio zmieniony przez Mylogi dnia Sro 30 Cze 2010, 23:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:21

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
forex napisał:

(...)
P.S. Ciekawa sytuacja na EURUSD. W przeciwienstwie do rynkow akcyjnych dzis byl taki zaciag, ze az mi sie sygnal kupna wygenerowal. Jutro sie okaze czy nie falszywka.
równo 61,8% zniesienia poprzedniego spadku... skąd ten sygnał kupna?
To nie ma nic wspolnego z klasyczna AT. Mam system oparty o swieczki 1D. Po prostu dziejszy zaciag byl na tyle mocny, ze wygenerowal sygnal kupna. Jak jutro bedzie konkretna czarna swieczka, to ten sygnal zostanie zanegowany.
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
PS. zadowolony jesteś z Dukascopy?
Bardzo. Naprawde ciezko sie tam do czegos przyczepic.
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Korzystasz tam z bridge'a dla narzędzi napisanych pod MT4?
Co za pomysl. dobryżart Pomimo wielkiej popularnosci MT4 (w tym rowniez na tym forum) uwazam ten program za szajs stworzony po to, zeby broker mogl dymanko swoich klientow. Naprawde sa o wiele lepsze platformy. Ja osobiscie uzywam JForex Dukasa.
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:29

forex napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
forex napisał:

(...)
P.S. Ciekawa sytuacja na EURUSD. W przeciwienstwie do rynkow akcyjnych dzis byl taki zaciag, ze az mi sie sygnal kupna wygenerowal. Jutro sie okaze czy nie falszywka.
równo 61,8% zniesienia poprzedniego spadku... skąd ten sygnał kupna?
To nie ma nic wspolnego z klasyczna AT. Mam system oparty o swieczki 1D. Po prostu dziejszy zaciag byl na tyle mocny, ze wygenerowal sygnal kupna. Jak jutro bedzie konkretna czarna swieczka, to ten sygnal zostanie zanegowany.
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
PS. zadowolony jesteś z Dukascopy?
Bardzo. Naprawde ciezko sie tam do czegos przyczepic.
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Korzystasz tam z bridge'a dla narzędzi napisanych pod MT4?
Co za pomysl. dobryżart Pomimo wielkiej popularnosci MT4 (w tym rowniez na tym forum) uwazam ten program za szajs stworzony po to, zeby broker mogl dymanko swoich klientow. Naprawde sa o wiele lepsze platformy. Ja osobiscie uzywam JForex Dukasa.

Mam kilka ekspertów napisanych w MQL i chcę ich używać na rachunku, który planuję otworzyć w Dukascopy. Środowiska programistycznego Dukascopy nie znam - jeżeli takie w ogóle istnieje. Wiem, że ma API i brigde do MT4 - więc się rozpytuję, czy ktoś z tego korzystał. Co w tym śmiesznego?

nie rozumiem
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:39

Ale się wzburzyłem. Sprawdzam rachunek a tam jakieś zajęcie. Kompletnie nie wiem skąd. Pisze że Izba celna mi zajęła. Nie prowadzę żadnych rozrachunków w które mogłaby się wp.... .
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:44

Akwila napisał:
Ale się wzburzyłem. Sprawdzam rachunek a tam jakieś zajęcie. Kompletnie nie wiem skąd. Pisze że Izba celna mi zajęła. Nie prowadzę żadnych rozrachunków w które mogłaby się wp.... .

Goldman prowadzil tam konsalting w zakresie inowacyjnych technologi
i wdrozyli program losowego zajmowania rachunkow bankowych.
GS prognozuje sukces projektu !!!

zostales benficjentem! graty
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:50

Przynajmniej nie mam dylematu. Do wyjaśnienia nic nie wypłacam z giełdy. Ktoś będzie musiał poczekać na finanse. Ma to ten plus że będę miał większy kapitał do obracania. Oczywiście wartości śmiechu warte bo walczę z naprawdę niewielkim depo. Muszęteż wstrzymać wszystkie przelewy na konto. Ciekawe co sie dzieje. Czy ktoś się z tym spotkał?


Ostatnio zmieniony przez Akwila dnia Sro 30 Cze 2010, 23:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:51

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
...

Mam kilka ekspertów napisanych w MQL i chcę ich używać na rachunku, który planuję otworzyć w Dukascopy. Środowiska programistycznego Dukascopy nie znam - jeżeli takie w ogóle istnieje. Wiem, że ma API i brigde do MT4 - więc się rozpytuję, czy ktoś z tego korzystał. Co w tym śmiesznego?

nie rozumiem
Smieszy mnie to, ze tak beznadziejny soft jak MT4 stal sie swoistym standardem i klienci wrecz domagaja sie od broka, zeby go udostepnial.

Ciekawe czy wiesz, ze w MT4 nawet nie da sie przeprowadzic wiarygodnych testow EA, bo ten soft nie jedzie po rzeczywistych tickach tylko sam sobie generuje "wirtualne". Jak twierdza eksperci wyniki uzyskane w backtestach mozna o kant doopa rozbic. Nie ma innego wyjscia jak testowac live, chocby na demo.

Dukas juz ponad rok testuje MT4. Mysle, ze robia to, zeby pokazac klientom, ze cos sie dzieje w temacie, ale nie zanosi sie, zeby wprowadzili ten soft w realu. Wyglada na to, ze po prostu MT4 nie nadaje sie do profesjonalnych zastosowan.

Dukascopy ma swoje srodowisko programistyczne. Jest nawet forum poswiecone wylacznie temu tematowi.

Na temat bridge'a nie bede sie wypowiadal, bo nie uzywam. Moze cos znajdziesz tutaj.

P.S. Co do EA - zdecydowanie najlepszy sposob, to przepisanie ich na platforme Dukasa. Mysle, ze na forex nawigatorze znajdziesz ludzi, ktorzy to zrobia. Ewentualnie wez kogos stad.


Ostatnio zmieniony przez forex dnia Sro 30 Cze 2010, 23:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptySro 30 Cze 2010, 23:52

kto wie może już jutro rynek wystawi czytelny sygnał potwierdzający to co widzimy od połowy kwietnia - odwrócenie trendu. Do tego potrzebujemy zejścia poniżej dołków z lutego. Amerykanie mają to już za sobą. Czas gonić:

http://stooq.com/q/?s=s%26p500&d=20100630&c=1y&t=l&a=lg&b=1&r=wig20

Mamy S na dziennym MACD, mamy S na dziennym RSI (przebicie linii trendu), kurs utrzymuje się poniżej EMA 13 i 34 a średnia 13sto sesyjna jest poniżej 34-ro sesyjnej.

Dodam jedno o czym pisałem niedawno - wskaźnik siły trendu jest bardzo nisko - przed nami DUŻY ruch. Wg mnie 200-300 pkt.
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:02

Spadki szykują nam się konkretne. Wczoraj pisałem że zobaczę z jakiego poziomu wejdę w eSki u nas. Niestety podjazd na Edku spowodował że zostałem na pozycji (którą udało mi się wybronić bez strat - obecnie ładny plus). Jeszcze trochę zaczekam z zamknięciem i wtedy wchodzę. Przy takim przewidywanym zasięgu spadków nie ma znaczenia czy uda mi się złapać górkę
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:11

[URL=https://2img.net/r/ihimizer/i/sp500srednie.jpg/]UFO - 30.06.2010 - Page 17 Sp500srednie[/URL
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:16

forex napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
...

Mam kilka ekspertów napisanych w MQL i chcę ich używać na rachunku, który planuję otworzyć w Dukascopy. Środowiska programistycznego Dukascopy nie znam - jeżeli takie w ogóle istnieje. Wiem, że ma API i brigde do MT4 - więc się rozpytuję, czy ktoś z tego korzystał. Co w tym śmiesznego?

nie rozumiem
Smieszy mnie to, ze tak beznadziejny soft jak MT4 stal sie swoistym standardem i klienci wrecz domagaja sie od broka, zeby go udostepnial.

Ciekawe czy wiesz, ze w MT4 nawet nie da sie przeprowadzic wiarygodnych testow EA, bo ten soft nie jedzie po rzeczywistych tickach tylko sam sobie generuje "wirtualne". Jak twierdza eksperci wyniki uzyskane w backtestach mozna o kant doopa rozbic. Nie ma innego wyjscia jak testowac live, chocby na demo.

Dukas juz ponad rok testuje MT4. Mysle, ze robia to, zeby pokazac klientom, ze cos sie dzieje w temacie, ale nie zanosi sie, zeby wprowadzili ten soft w realu. Wyglada na to, ze po prostu MT4 nie nadaje sie do profesjonalnych zastosowan.

Dukascopy ma swoje srodowisko programistyczne. Jest nawet forum poswiecone wylacznie temu tematowi.

Na temat bridge'a nie bede sie wypowiadal, bo nie uzywam. Moze cos znajdziesz tutaj.

P.S. Co do EA - zdecydowanie najlepszy sposob, to przepisanie ich na platforme Dukasa. Mysle, ze na forex nawigatorze znajdziesz ludzi, ktorzy to zrobia. Ewentualnie wez kogos stad.

A jaką kapuchą min trzeba dysponować by zacząć przgodę z Dukasem?

I czy ewentualne zyski są obelkowane?

MT4 to rzeczywiście szajs, gówniany intreface, skomplikowana obsługa nawet głupią linię trendu narysować tak jak się chce to problem bo sam poprawia i źle to robi na dodatek.
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:20

KaKa 2010 napisał:
KRT napisał:
słucham tej debaty Komorowski Kaczyński i tak sie zastanawiam co jeszcze mi obiecają scratch

ech Evil or Very Mad

a co masz na rachunku?
jesli L to Ci obiecaja hossanne przez cała swoja kadencje
a jesli S to oczywiscie bedziesz mial spadki

ja i tak zaglosuje na Kaczora
bo opanowanie wszystkich najważniejszych stanowisk w panstwie przez jedna opcje polityczna
jest niebezpieczne dla demokracji a bezpieczne dla rycha ,zbycha ,mira



jesli brat zostanie prezydentem, to ja nie zostanę premierem....

czas ten taniec zacząc, dużo na niebie wskazuje, ze to ma sie odbyc.....

stara barura bredzila, bredzila....


ale fatum nadchodzi.....

niczym biblijne > " ... i dokonało się ..."

niewielu, a daję, że nikt (bo po co) nie odrobił zadania >

ŻYWAGO

to było jedno z ważniejszych zadań w naszym życiu. SERIO.
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:21

OpCjOnEr napisał:
A jaką kapuchą min trzeba dysponować by zacząć przgodę z Dukasem?
Minimum to 1k $. Mozna handlowac mikrolotami (1k = 0.01 standardowego lota), wiec jest to broker przyjazny dla kienta detalicznego.
OpCjOnEr napisał:
I czy ewentualne zyski są obelkowane?
Nie, z belki rozliczasz sie sam. Oni nie wystawiaja zadnego PIT-a, ani nie zawiadamiaja US o Twoich dochodach.
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:29

poeta był rzekł


" ... daremny trud, próżne złorzeczenia ...."


pamiętam tymiński (nieomal, NIEOMAL), później lepperiada (15%), olechowski z 20%....

"...ludu mój ludu ....."


scratch
study
mur
kaplica
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:31

forex napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
...

Mam kilka ekspertów napisanych w MQL i chcę ich używać na rachunku, który planuję otworzyć w Dukascopy. Środowiska programistycznego Dukascopy nie znam - jeżeli takie w ogóle istnieje. Wiem, że ma API i brigde do MT4 - więc się rozpytuję, czy ktoś z tego korzystał. Co w tym śmiesznego?

nie rozumiem
Smieszy mnie to, ze tak beznadziejny soft jak MT4 stal sie swoistym standardem i klienci wrecz domagaja sie od broka, zeby go udostepnial.

Ciekawe czy wiesz, ze w MT4 nawet nie da sie przeprowadzic wiarygodnych testow EA, bo ten soft nie jedzie po rzeczywistych tickach tylko sam sobie generuje "wirtualne". Jak twierdza eksperci wyniki uzyskane w backtestach mozna o kant doopa rozbic. Nie ma innego wyjscia jak testowac live, chocby na demo.

Dukas juz ponad rok testuje MT4. Mysle, ze robia to, zeby pokazac klientom, ze cos sie dzieje w temacie, ale nie zanosi sie, zeby wprowadzili ten soft w realu. Wyglada na to, ze po prostu MT4 nie nadaje sie do profesjonalnych zastosowan.

Dukascopy ma swoje srodowisko programistyczne. Jest nawet forum poswiecone wylacznie temu tematowi.

Na temat bridge'a nie bede sie wypowiadal, bo nie uzywam. Moze cos znajdziesz tutaj.

P.S. Co do EA - zdecydowanie najlepszy sposob, to przepisanie ich na platforme Dukasa. Mysle, ze na forex nawigatorze znajdziesz ludzi, ktorzy to zrobia. Ewentualnie wez kogos stad.


Dzięki.
Co do MT4 - mam inne zdanie na temat tego softu niż Ty, niemniej nie zamierzam się z moją opinią narzucać...
Otworzę w Dukascopy rachunek, wpłacę 50 tysi, nauczę się co JForex potrafi i zobaczymy czy JForex jest lepszy od MT4...


PS. wygląda na to, że JForex udostępnia środowisko do pisania w MQL'u...

Jeszcze raz - dzięki za informacje...
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:31

Cytat :
Katoliczkę najłatwiej zaciągnąć do łóżka

Nawet z ateistką nie pójdzie tak łatwo.


Jeżeli chłopak chce przespać się z dopiero co poznaną dziewczyną, najłatwiej pójdzie mu z katoliczką. Szansa, że uda mu się ją namówić na niezobowiązujący seks jest aż o 72 proc. większa niż z dziewczyną innego wyznania lub ateistką - donosi catholicnewsagency.com.

Szczególnie widać to na przykładzie uczennic szkół przykościelnych, które czterokrotnie częściej "zaliczają" niż te ze szkół świeckich. W tym pomaga im wcześniej wypity alkohol.

PRZED STOSUNKIEM ODMÓW MODLITWĘ>>

Serwis catholicnewsagency.com powołuje się tu na badania przeprowadzone na uniwersytecie stanowym w Mississippi na grupie niezamężnych studentek studiów magisterskich.

Badanie opisano w Journal for the Scientific Study of Religion.

Z drugiej strony swobody seksualnej stoją głęboko wierzące protestantki. Te na krótki flirt zakończony seksem namówić ciężko - dodaje chron.com.

Badanie jako nierzetelne odrzuca religijny ośrodek naukowy,Centrum Badań Stosowanych Apostołatu (CARA) na uniwersytecie Georgetown.

Po pierwsze grupa katoliczek w badaniu była zbyt mała, a po drugie, autorzy nie mogą twierdzić, że wpływ szkoły na wychowanie jest silniejszy niż wpływ rodziców - oskarżają eksperci CARA.


Podkreślają też, że badanie pokazuje raczej pokoleniową zmianę w pojmowania seksu przez młodych.

I mniejszą, niż w przypadku szkół świeckich, zdolnością radzenia sobie z tymi sprawami przez wykładowców szkół katolickich - zauważa catholicnewsagency.com.


No proszę - KRT to już odkrył niedawno
Laughing
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:35

OpCjOnEr napisał:
Cytat :
Katoliczkę najłatwiej zaciągnąć do łóżka

Nawet z ateistką nie pójdzie tak łatwo.


Jeżeli chłopak chce przespać się z dopiero co poznaną dziewczyną, najłatwiej pójdzie mu z katoliczką. Szansa, że uda mu się ją namówić na niezobowiązujący seks jest aż o 72 proc. większa niż z dziewczyną innego wyznania lub ateistką - donosi catholicnewsagency.com.

Szczególnie widać to na przykładzie uczennic szkół przykościelnych, które czterokrotnie częściej "zaliczają" niż te ze szkół świeckich. W tym pomaga im wcześniej wypity alkohol.

PRZED STOSUNKIEM ODMÓW MODLITWĘ>>

Serwis catholicnewsagency.com powołuje się tu na badania przeprowadzone na uniwersytecie stanowym w Mississippi na grupie niezamężnych studentek studiów magisterskich.

Badanie opisano w Journal for the Scientific Study of Religion.

Z drugiej strony swobody seksualnej stoją głęboko wierzące protestantki. Te na krótki flirt zakończony seksem namówić ciężko - dodaje chron.com.

Badanie jako nierzetelne odrzuca religijny ośrodek naukowy,Centrum Badań Stosowanych Apostołatu (CARA) na uniwersytecie Georgetown.

Po pierwsze grupa katoliczek w badaniu była zbyt mała, a po drugie, autorzy nie mogą twierdzić, że wpływ szkoły na wychowanie jest silniejszy niż wpływ rodziców - oskarżają eksperci CARA.


Podkreślają też, że badanie pokazuje raczej pokoleniową zmianę w pojmowania seksu przez młodych.

I mniejszą, niż w przypadku szkół świeckich, zdolnością radzenia sobie z tymi sprawami przez wykładowców szkół katolickich - zauważa catholicnewsagency.com.


No proszę - KRT to już odkrył niedawno
Laughing

dla każdego coś miłego przed snem:

katoliczkę złap za piczkę
ateistkę chwyć za pizdkę


Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:36

forex napisał:
OpCjOnEr napisał:
A jaką kapuchą min trzeba dysponować by zacząć przgodę z Dukasem?
Minimum to 1k $. Mozna handlowac mikrolotami (1k = 0.01 standardowego lota), wiec jest to broker przyjazny dla kienta detalicznego.
OpCjOnEr napisał:
I czy ewentualne zyski są obelkowane?
Nie, z belki rozliczasz sie sam. Oni nie wystawiaja zadnego PIT-a, ani nie zawiadamiaja US o Twoich dochodach.

Serio od 1k ziela mogę zacząć??? To może się zapiszę. Jak tam się zakłada rach - trzeba jakieś nipy sripy scany doqmentów podawać czy tylko podstawowe dane wypełniać?

I ważna rzecz - czy normalnie tam mogę mieć podgląd na tabelę ofert, której brokerzy "wirtualni" nie udostępniają?

I czy są opcje?


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 01 Lip 2010, 00:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:40

Co do Edka tylko jedno pytanie. Czy skończylismy już korektę czy nadal w niej jesteśmy. Odpowiedź jak zwykle po fakcie.
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:44

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Dzięki.
Co do MT4 - mam inne zdanie na temat tego softu niż Ty, niemniej nie zamierzam się z moją opinią narzucać...
Nie ma sensu dyskutowac, bo na necie wiele mozna znalezc na ten temat.
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Otworzę w Dukascopy rachunek, wpłacę 50 tysi, nauczę się co JForex potrafi i zobaczymy czy JForex jest lepszy od MT4...
Jak ktos jest wybredny, to jest jeszcze Ninja Trader, Pro Trader, itp.
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
PS. wygląda na to, że JForex udostępnia środowisko do pisania w MQL'u...
Raczej konwerter MQL -> JForex API, ktory nie ze wszystkim sobie poprawnie radzi. Oczywiscie sprobowac mozna, ale przed uzyciem takiej przekonwertowanej strategii w realu lepiej dobrze przetestowac na demo.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:50

Akwila napisał:
Co do Edka tylko jedno pytanie. Czy skończylismy już korektę czy nadal w niej jesteśmy. Odpowiedź jak zwykle po fakcie.

A jesteś na S czy L? Jeśli na S to trzeba stopa postawić na wysokości szczytu 1,24 bowiem grozi coś takiego:

http://www.bankfotek.pl/view/682336
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:51

OpCjOnEr napisał:
forex napisał:
OpCjOnEr napisał:
A jaką kapuchą min trzeba dysponować by zacząć przgodę z Dukasem?
Minimum to 1k $. Mozna handlowac mikrolotami (1k = 0.01 standardowego lota), wiec jest to broker przyjazny dla kienta detalicznego.
OpCjOnEr napisał:
I czy ewentualne zyski są obelkowane?
Nie, z belki rozliczasz sie sam. Oni nie wystawiaja zadnego PIT-a, ani nie zawiadamiaja US o Twoich dochodach.
Serio od 1k ziela mogę zacząć??? To może się zapiszę. Jak tam się zakłada rach - trzeba jakieś nipy sripy scany doqmentów podawać czy tylko podstawowe dane wypełniać?
Procedura otwierania konta jest dosc uciazliwa i czasochlonna - ponoc szwajcarskie przepisy tego wymagaja. Jak sie juz zarejestrujesz, to musisz wydrukowac komplet papierowych dokumentow, podpisac sie i im wyslac do weryfikacji. Mysle, ze spokojnie trzeba na to liczyc 2-3 tygodnie.
OpCjOnEr napisał:
I ważna rzecz - czy normalnie tam mogę mieć podgląd na tabelę ofert, której brokerzy "wirtualni" nie udostępniają?
Tak, oczywiscie, kazdy ich klient ma wglad w karnet.
OpCjOnEr napisał:
I czy są opcje?
Na razie nie. Kiedys ich o to pytalem, to napisali, ze moze wprowadza jak dostana licencje bankowa. Licencje dostali w ostatnich tygodniach. Mysle, ze mozesz zapytac w supporcie jak sie sprawy opcji maja aktualnie.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:53

forex napisał:
OpCjOnEr napisał:
forex napisał:
OpCjOnEr napisał:
A jaką kapuchą min trzeba dysponować by zacząć przgodę z Dukasem?
Minimum to 1k $. Mozna handlowac mikrolotami (1k = 0.01 standardowego lota), wiec jest to broker przyjazny dla kienta detalicznego.
OpCjOnEr napisał:
I czy ewentualne zyski są obelkowane?
Nie, z belki rozliczasz sie sam. Oni nie wystawiaja zadnego PIT-a, ani nie zawiadamiaja US o Twoich dochodach.
Serio od 1k ziela mogę zacząć??? To może się zapiszę. Jak tam się zakłada rach - trzeba jakieś nipy sripy scany doqmentów podawać czy tylko podstawowe dane wypełniać?
Procedura otwierania konta jest dosc uciazliwa i czasochlonna - ponoc szwajcarskie przepisy tego wymagaja. Jak sie juz zarejestrujesz, to musisz wydrukowac komplet papierowych dokumentow, podpisac sie i im wyslac do weryfikacji. Mysle, ze spokojnie trzeba na to liczyc 2-3 tygodnie.
OpCjOnEr napisał:
I ważna rzecz - czy normalnie tam mogę mieć podgląd na tabelę ofert, której brokerzy "wirtualni" nie udostępniają?
Tak, oczywiscie, kazdy ich klient ma wglad w karnet.
OpCjOnEr napisał:
I czy są opcje?
Na razie nie. Kiedys ich o to pytalem, to napisali, ze moze wprowadza jak dostana licencje bankowa. Licencje dostali w ostatnich tygodniach. Mysle, ze mozesz zapytac w supporcie jak sie sprawy opcji maja aktualnie.

Oprócz spreadu są jakieś inne opłaty - np za wejście? Chyba powalczę też na walutach
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 00:59

delphia napisał:
Oprócz spreadu są jakieś inne opłaty - np za wejście?
Tak, bo to jest broker ECN. Prowizja zalezy od poczatowego depozytu, biezacego equity oraz miesiecznego obrotu - brana jest najnizsza z tych trzech stawek. Pelna tabela jest tu: http://www.dukascopy.com/swiss/english/forex/forex_trading_accounts/commission-policy/
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 01:00

forex napisał:
delphia napisał:
Oprócz spreadu są jakieś inne opłaty - np za wejście?
Tak, bo to jest broker ECN. Prowizja zalezy od poczatowego depozytu, biezacego equity oraz miesiecznego obrotu - brana jest najnizsza z tych trzech stawek. Pelna tabela jest tu: http://www.dukascopy.com/swiss/english/forex/forex_trading_accounts/commission-policy/

A jak wycofać kasiorę, ile to kosztuje i jaka min kwota wypłaty i w jaki sposób? Nie doszukałem sie na ten temat infa na ich stronie.
Powrót do góry Go down
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 01:02

Forex mam pytanie. Jaki interwał na forxie jest dla ciebie interwałem roboczym? Albo inaczej...jeśli to nie tajemnica do jakiego interwalu masz dopasowaną własną strategie?
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 01:05

OpCjOnEr napisał:
forex napisał:
delphia napisał:
Oprócz spreadu są jakieś inne opłaty - np za wejście?
Tak, bo to jest broker ECN. Prowizja zalezy od poczatowego depozytu, biezacego equity oraz miesiecznego obrotu - brana jest najnizsza z tych trzech stawek. Pelna tabela jest tu: http://www.dukascopy.com/swiss/english/forex/forex_trading_accounts/commission-policy/

A jak wycofać kasiorę, ile to kosztuje i jaka min kwota wypłaty i w jaki sposób? Nie doszukałem sie na ten temat infa na ich stronie.

bo nikomu jeszcze się to nie udało. clown
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 01:08

OpCjOnEr napisał:
forex napisał:
delphia napisał:
Oprócz spreadu są jakieś inne opłaty - np za wejście?
Tak, bo to jest broker ECN. Prowizja zalezy od poczatowego depozytu, biezacego equity oraz miesiecznego obrotu - brana jest najnizsza z tych trzech stawek. Pelna tabela jest tu: http://www.dukascopy.com/swiss/english/forex/forex_trading_accounts/commission-policy/
A jak wycofać kasiorę, ile to kosztuje i jaka min kwota wypłaty i w jaki sposób? Nie doszukałem sie na ten temat infa na ich stronie.
O ile mi wiadomo w gre wchodzi tylko przelew bankowy: http://www.dukascopy.com/swiss/english/forex/docs/ gdzie prowizje moga byc spore przy malych kwotach. O to jak najtaniej wycofac srodki najlepiej zadaj pytanie tutaj. Ja niestety wiele nie pomoge, bo poki co reinwestuje zyski.
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 EmptyCzw 01 Lip 2010, 01:09

lifek napisał:
Forex mam pytanie. Jaki interwał na forxie jest dla ciebie interwałem roboczym? Albo inaczej...jeśli to nie tajemnica do jakiego interwalu masz dopasowaną własną strategie?
1D
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 30.06.2010   UFO - 30.06.2010 - Page 17 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 30.06.2010
Powrót do góry 
Strona 17 z 18Idź do strony : Previous  1 ... 10 ... 16, 17, 18  Next
 Similar topics
-
» UFO - 15.01.2010
» UFO - 27.01.2010
» UFO - 08.02.2010
» UFO - 16.02.2010
» UFO - 12.03.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: