Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Round The World and Trade

Go down 
AutorWiadomość
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Round The World and Trade Empty
PisanieTemat: Round The World and Trade   Round The World and Trade EmptySob 10 Lip 2010, 12:47

nomad napisał:
wredniaha napisał:
nomad napisał:
Polecieć dookoła globu...

http://www.kontynenty.net/s5pl_RTW.htm Very Happy

poczytałem na tej Wyspie Wielkanocnej nie da się za długo wysiedzieć
Jak Cię interesują takie klimaty to polecam książkę "Prowadził nas los" - może literacko nie jakaś oszałamiająca i życiowo dość naiwna, ale sam pomysł wyprawy rewelacja.

http://www.swiatpodrozy.pl/a.php?id=718

Kinga i Szopen moi znajomi Very Happy

Niestety Kingi już nie spotkamy w tym wcieleniu, 3 lata temu złapała w Afryce wyjątkowo nieuleczalną odmianę malarii, jej siostra mieszka w Warszawie, a Szopena można zawsze zastać w jednym z ośrodków buddyjskich pod Warszawą. Oni to na maksa luzacy dla mnie to abstrakcja, ja myślałem by zarabiać na forexach w dowolnym zakątku świata, dla nich to abstrakcja Very Happy
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

Round The World and Trade Empty
PisanieTemat: Re: Round The World and Trade   Round The World and Trade EmptySob 10 Lip 2010, 12:49

nomad napisał:
Jak nie latać, a jak latać z lataj.pl

Zawsze marzyłem by wtedy kiedy u nas w Polsce mamy ponurą i depresyjną pogodę polecieć sobie na południową półkulę i rozkoszować się urokami wiosny. Miejscem najdalej oddalonym od cywilizacji i jakiegokolwiek kontynentu są Wyspy Wielkanocne. Oczywiście jak już lecieć to metodą Mylogego na kilka tygodni i z dala od gwaru hoteli i turystów, tal żeby posmakować życia.

no to wybieramy Round The World and Trade 690872 i tu siurpryza
affraid Round The World and Trade 690873 długo drogo i jakoś tak na około, poczułem w tym spisek przeciwko mnie. Oczywiście to najtańsze i najszybsze połączenie z 50 zaproponowanych nie wiedzieć czemu wariat .

Jako człowiek wszystko węszący wszedłem na stronę lotniska docelowego i dowiedziałem się, że można się tam dostać tylko z Chile, Boliwii , Nowej Zelandii i Australii. No to do roboty lecimy do Santiago Round The World and Trade 690874 i moim oczom ukazał się taki obrazek cheers Round The World and Trade 690876 trochę mnie zmroziła przesiadka w Brazylii, ale potem pomyślałem, może zmodyfikować trasę i posiedzieć kilka tygodni w Brazylii, w sumie nie często lata się na południową półkulę, trzeba efektywnie wykorzystać koszty stałe podróży. Oczywiście jest i szybszy wariant Round The World and Trade 690877 .

No i ostatni etap per analogia Round The World and Trade 690878 Round The World and Trade 690880

Jak widać można zaoszczędzić 56% na kosztach podróży. A może by tak wybrać się w rok dookoła świata, albo kilka lat, ... , albo wogóle już tu nie wracać scratch
Powrót do góry Go down
 
Round The World and Trade
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UFO - 24.10.2007
» REAL TRADE HISTORY

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Systemy FW :: Konkurs Traderow UFO-
Skocz do: