Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 17.08.2010

Go down 
+38
Władzió
IronFX
Damian
Jones
betonowe_buty
dino
Got mit Uns
kaczor
W stronę słońca :)
ROGER
k1976
PoPo
Cris
myśliwyl
Antek
nomad
Kola
kydo
Dave
Akwila
professor
Rmir
delphia
busia
Reser
jj
MoralnyNiepokój
Małolat
Psiqta
wry
barany
GROOBY2
SYLWESTER
inwestor
EX
loko
birdie
Jastrząb
42 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
Antek




Liczba postów : 1563
Registration date : 17/04/2010

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:44

Sztukmistrz z Lublina napisał:
nie podniecajcie sie niezdrowo..
jestesmy nadal w "szrej strefie" zeby nie powiedziec czarnej doopie
i kierunek dalszy nie jest przesadzony

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Prognozanabaziesp500sre

( linie trendu na screenie nie sa uznaniowe jest to 100% obiektywna metoda )

Skoro te linie trendu są nieprzypadkowe to jednoznacznie widać, że juz jesteśmy w bessie.
Jak pójdą wyżej to co to za linia trendu, która robi zmyłę?
Twoja konkluzja, że dalszy kierunek nie jest przesadzony jest zwykłym krygowaniem się, które nie ułatwia podjęcia decyzji, bo jak pod takie coś grać?
Albo jest metoda, albo nie ma.
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:47

Akwila napisał:
Na kiwi L zamknąłem po 30 na Edku czekam.

dobrze ci idzie z tego co widze ostatnio
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:48

Rmir napisał:
Rmir napisał:
kydo napisał:

Niech się skończy najpierw pełna godzina. Daj im pograć a nie odrazu ich autujesz.

PS.
Ta korba sie pomału konczy bo jankes dobiega do 61,8 ostatnich spadków 50% juz przeszedł jest w połowie 61,8.
Jak tam zaraz dobiegnie to nie bedzie juz tak łątwo i prosto.
Co najwyzej pałeczke może przejać edzio.


hehehehe cwaniaczku
już wiem dlaczego się tak najarałeś na tego kangura
też o tym kiedyś pisałem, ale nie skorzystałem
a teraz się podłącze, ale po sygnale
a to będzie miodzio sygnałek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tyle że jest to formacja wybiciowa w góre
ale najpierw był klin spadkowy, czyżby mieli go zanegować??
Kierunek na 100% nie jest przesądzony tym bardziej że kangur juz praktycznie ma 61,8 fibo a reszta dopiero sie tam doczłapie. Przewiduje, że do jutra do 12:00 orientacyjnie +/-1-2 godzin bedzie konsola potem właściwy ruch.
Póki co widzę, ze kangur doszedł do mojego punktu doelowego dałem mu jeszcze margines w okolice 9081. Ale może tam juz nie doleciec. Na godzinnym mamy spadajaca gwiazdę , jak narazie jeszcze nie zanegowana ale i nie potwierdzona. Ale najwyrazniej kangur ma problem z poziomem powyżej 9070. Kiwi praktycznie ma spadajaca gwiazdę i to w dodatku nie zanegowana a do 21:00 moze sie potwierdzic formacja. na godzinnym.
Jankes jakąś szybka szpilką może machnąć te swoje 61,8 fibo. a potem zobaczymy co dalej. Ale wcale tego nie musi juz zrobic. I tak postarali się bardzo jak na dzisiejszy dzień.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:49

super poziom na edku to 1,2877
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:52

Kola napisał:
Akwila napisał:
Na kiwi L zamknąłem po 30 na Edku czekam.

dobrze ci idzie z tego co widze ostatnio

Nie chcę zapeszać ale jak na razie idą wg założonego przeze mnie (z grubsza) scenariusza to wchodzę. IMO jesteśmy w fali nr 2. Kiwi jeszcze może trochę podejść do góry ale coś jest niemrawy to zadowoliłem się mniejszym zyskiem. Edek powinien jeszcze podejść do góry ale coś ściemnia.
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:54

kydo napisał:
Rmir napisał:
Rmir napisał:
kydo napisał:

Niech się skończy najpierw pełna godzina. Daj im pograć a nie odrazu ich autujesz.

PS.
Ta korba sie pomału konczy bo jankes dobiega do 61,8 ostatnich spadków 50% juz przeszedł jest w połowie 61,8.
Jak tam zaraz dobiegnie to nie bedzie juz tak łątwo i prosto.
Co najwyzej pałeczke może przejać edzio.


hehehehe cwaniaczku
już wiem dlaczego się tak najarałeś na tego kangura
też o tym kiedyś pisałem, ale nie skorzystałem
a teraz się podłącze, ale po sygnale
a to będzie miodzio sygnałek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tyle że jest to formacja wybiciowa w góre
ale najpierw był klin spadkowy, czyżby mieli go zanegować??
Kierunek na 100% nie jest przesądzony tym bardziej że kangur juz praktycznie ma 61,8 fibo a reszta dopiero sie tam doczłapie. Przewiduje, że do jutra do 12:00 orientacyjnie +/-1-2 godzin bedzie konsola potem właściwy ruch.
Póki co widzę, ze kangur doszedł do mojego punktu doelowego dałem mu jeszcze margines w okolice 9081. Ale może tam juz nie doleciec. Na godzinnym mamy spadajaca gwiazdę , jak narazie jeszcze nie zanegowana ale i nie potwierdzona. Ale najwyrazniej kangur ma problem z poziomem powyżej 9070. Kiwi praktycznie ma spadajaca gwiazdę i to w dodatku nie zanegowana a do 21:00 moze sie potwierdzic formacja. na godzinnym.
Jankes jakąś szybka szpilką może machnąć te swoje 61,8 fibo. a potem zobaczymy co dalej. Ale wcale tego nie musi juz zrobic. I tak postarali się bardzo jak na dzisiejszy dzień.


kydo wydłuzasz tego deadline'a co chwile Wink

Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:56

Na Edku najprawdopodobniej jesteśmy w c czyli powinniśmy jeszcze coś do góry zrobić. Chyba żę ciągle jeszcze jesteśmy w b.
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:57

SYLWESTER napisał:
Cris napisał:
SYLWESTER napisał:
Szczytowanie na Sapinie powoli dochodzi do okrągłych 1100
i styknie !
Byczki ,
jakie jutro będziemy mieć futy Yanków na open ? UFO - 17.08.2010 - Page 9 Icon_scratch

Nawet jak będą czerwone, to myślisz że otworzymy się w dół?
Tak myślę ,
że u nas coś rozegrali i czas na nowe przetasowanie .

Tak, dali misiowi trochę zarobić, upewniali go przez kilka dni że jest na dobrej pozycji i teraz odbiorą kasę z nawiązką.

Jutro luka i pałowanie.
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 20:59

Akwila napisał:
Kola napisał:
Akwila napisał:
Na kiwi L zamknąłem po 30 na Edku czekam.

dobrze ci idzie z tego co widze ostatnio

Nie chcę zapeszać ale jak na razie idą wg założonego przeze mnie (z grubsza) scenariusza to wchodzę. IMO jesteśmy w fali nr 2. Kiwi jeszcze może trochę podejść do góry ale coś jest niemrawy to zadowoliłem się mniejszym zyskiem. Edek powinien jeszcze podejść do góry ale coś ściemnia.
Moim zskromnym zdaniem edek jak i kabel sa juz w trendzie spadkowym i dlatego tak się zachowuja a nie inaczej. Po prostu to oznaka słabości. moge sie mylic , ale z reguły takie zachowanie prowadziło na edku i na kablu do mocniejszego ruchu wczesniej zainicjowanego w tym przypadku powinno to byc kontynuacja w dół.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:00

Antek napisał:
Sztukmistrz z Lublina napisał:
nie podniecajcie sie niezdrowo..
jestesmy nadal w "szrej strefie" zeby nie powiedziec czarnej doopie
i kierunek dalszy nie jest przesadzony

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Prognozanabaziesp500sre

( linie trendu na screenie nie sa uznaniowe jest to 100% obiektywna metoda )

Skoro te linie trendu są nieprzypadkowe to jednoznacznie widać, że juz jesteśmy w bessie.
Jak pójdą wyżej to co to za linia trendu, która robi zmyłę?
Twoja konkluzja, że dalszy kierunek nie jest przesadzony jest zwykłym krygowaniem się, które nie ułatwia podjęcia decyzji, bo jak pod takie coś grać?
Albo jest metoda, albo nie ma.

sa 3 stany: bessa-hoojwico-hossa
warunkiem wejsica w hoojwico jest spelnienie 1 z 2 warunkow ( tak jest teraz)
warunkiem przejscia w besse lub hosse jest spelnienie 2 z 2 warunkow

warunek 1 wybicie z lini trendu np w dol jak teraz
warunek 2 zmiana ukladu srednich na bessowy, co teraz jeszcze nie nastapilo
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:00

Kola napisał:
kydo napisał:
Rmir napisał:
Rmir napisał:
kydo napisał:

Niech się skończy najpierw pełna godzina. Daj im pograć a nie odrazu ich autujesz.

PS.
Ta korba sie pomału konczy bo jankes dobiega do 61,8 ostatnich spadków 50% juz przeszedł jest w połowie 61,8.
Jak tam zaraz dobiegnie to nie bedzie juz tak łątwo i prosto.
Co najwyzej pałeczke może przejać edzio.


hehehehe cwaniaczku
już wiem dlaczego się tak najarałeś na tego kangura
też o tym kiedyś pisałem, ale nie skorzystałem
a teraz się podłącze, ale po sygnale
a to będzie miodzio sygnałek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tyle że jest to formacja wybiciowa w góre
ale najpierw był klin spadkowy, czyżby mieli go zanegować??
Kierunek na 100% nie jest przesądzony tym bardziej że kangur juz praktycznie ma 61,8 fibo a reszta dopiero sie tam doczłapie. Przewiduje, że do jutra do 12:00 orientacyjnie +/-1-2 godzin bedzie konsola potem właściwy ruch.
Póki co widzę, ze kangur doszedł do mojego punktu doelowego dałem mu jeszcze margines w okolice 9081. Ale może tam juz nie doleciec. Na godzinnym mamy spadajaca gwiazdę , jak narazie jeszcze nie zanegowana ale i nie potwierdzona. Ale najwyrazniej kangur ma problem z poziomem powyżej 9070. Kiwi praktycznie ma spadajaca gwiazdę i to w dodatku nie zanegowana a do 21:00 moze sie potwierdzic formacja. na godzinnym.
Jankes jakąś szybka szpilką może machnąć te swoje 61,8 fibo. a potem zobaczymy co dalej. Ale wcale tego nie musi juz zrobic. I tak postarali się bardzo jak na dzisiejszy dzień.


kydo wydłuzasz tego deadline'a co chwile Wink


Nie ma co dywagować na sapinie przeszkadzają póki co średnie ot co.
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:04

Edka też zamknąłem. Najwyżej stracę część zysku.
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:07

Kola napisał:
kydo napisał:
Rmir napisał:
Rmir napisał:
kydo napisał:

Niech się skończy najpierw pełna godzina. Daj im pograć a nie odrazu ich autujesz.

PS.
Ta korba sie pomału konczy bo jankes dobiega do 61,8 ostatnich spadków 50% juz przeszedł jest w połowie 61,8.
Jak tam zaraz dobiegnie to nie bedzie juz tak łątwo i prosto.
Co najwyzej pałeczke może przejać edzio.


hehehehe cwaniaczku
już wiem dlaczego się tak najarałeś na tego kangura
też o tym kiedyś pisałem, ale nie skorzystałem
a teraz się podłącze, ale po sygnale
a to będzie miodzio sygnałek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tyle że jest to formacja wybiciowa w góre
ale najpierw był klin spadkowy, czyżby mieli go zanegować??
Kierunek na 100% nie jest przesądzony tym bardziej że kangur juz praktycznie ma 61,8 fibo a reszta dopiero sie tam doczłapie. Przewiduje, że do jutra do 12:00 orientacyjnie +/-1-2 godzin bedzie konsola potem właściwy ruch.
Póki co widzę, ze kangur doszedł do mojego punktu doelowego dałem mu jeszcze margines w okolice 9081. Ale może tam juz nie doleciec. Na godzinnym mamy spadajaca gwiazdę , jak narazie jeszcze nie zanegowana ale i nie potwierdzona. Ale najwyrazniej kangur ma problem z poziomem powyżej 9070. Kiwi praktycznie ma spadajaca gwiazdę i to w dodatku nie zanegowana a do 21:00 moze sie potwierdzic formacja. na godzinnym.
Jankes jakąś szybka szpilką może machnąć te swoje 61,8 fibo. a potem zobaczymy co dalej. Ale wcale tego nie musi juz zrobic. I tak postarali się bardzo jak na dzisiejszy dzień.


kydo wydłuzasz tego deadline'a co chwile Wink

Wcale nie teraz napisałęm dokłądnie jaki poziom mogliby złapać . Orientacyjnie było 68-71. Dokładnie do linii trendu wychodzi okolice 81.i pasi do fibo.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:08

Waluty z dolarem coś niemrawe a Sapina odbiła się od dosyć mocnego sufitu. W razie czego jeśli wejdą mi oczekujące powyżej ostatniego szczytu to będzie do wyjęcia coś koło 100 pp. Ale coś nie chcą iść dalej. Czyżby korekta spadków już zakończona? Małe S z krótkim stopem
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:13

delphia napisał:
lifek napisał:
OpCjOnEr napisał:
Dave napisał:
OpCjOnEr napisał:
Jeszcze jest formacja fakira i formacja "fuck-off" (lub inaczej: formacja masztu antenowego) ale o tym wieczorem bo wychodzę Laughing
No chyba, że się domyślacie.

A i byłbym zapomniał: formacja rękawa wiatrowego tudzież tuby rozszerzającej (lub zwężającej).


opcjo,



czekam kuźwa z niecierpliwością
bounce bounce bounce


szczególnie na formację fakira Shocked

Very Happy


fuck-offa tyż ...... na wszystkie czekam cheers

dobryżart

Opiszę te formacje ale rysunki dodam innym razem bo zbyt czasochłonne by teraz tego szukać.

FAKIR występuje wtedy gdy jest konsolidacja w bok ułożonymi świeczkami z "kolcami" czyli dojki, srojki i inne takie niekonkretne szpulki jak tego naćpają tak z kilka(naście) sztuk obok siebie równo poziomo to wygląda jak siedzisko fakira.
Odmianą tej formacji jest JEŻ; formacja jeża to taki fakir ale bardziej zaokrąglony, wypukły z nieostro zaznaczonym extremum.
FUKCK-OFF lub maszt antenowy to układ gdy występuje na samym szczycie świeczka z bardzo długim cieniem po czym następuje ostre i gwałtowne załamanie czyli byczki, które wzięły na wybiciu ujrzały "fucka" no i wygląda to też jak wysunięty palec w górę Laughing Występuje też w wersji odwróconej na dołkach.
ZWIS MIĘKKI - gdy po długotrwałym i męczącym trendzie spadkowym występuje jeszcze czarna świeczka o długim korpusie ustanawiająca kolejne minimum bessy ale na małym obrocie po czym następuje gwałtowna korba i zamknięcie okazuje się dołkiem; jest to pewna odmiana formacji odwróconego fuck-off z tą różnicą, że przełom odbywa się nie w ciągu tworzenia jednej świecy a dopiero na następnej. Wersja wzrostowa tego zwana jest formacją OSTATNIEGO ORGAZMU - białe marubozu na samym szczycie idioten-hossy z małym obrotem, po którym następuje bessa. Takie już totalne przegięcie pały, że druga strona odpuszcza bo ileż można.... Są to formacje bardzo rzadkie i występują w interwałach dziennych raz na kilka lat zaledwie ale są!
FORMACJA DUPY i odwróconej została przedstawiona wcześniej; pewną odmianą dupy odwróconej jest formacja BATMANA - jest to po prostu podwójny szczyt ale bardzo szpiczasty i w niewielkiej odległości od siebie (czyli robiony szybciutko), że przypomina to uszy batmana.
Formacja RĘKAW WIATROWY jest to dość długo tworząca się konsolidacja przyjmująca formę rozszerzającej lub zwężającej się tuby, coś jak klin.

To na razie tyle, jak coś znajdę to wkleję dla przykładu Laughing
Tak na szybko 2 formacje Smile
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4fdbf389a4442ba4.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b086cc713d10c646.html

skoro o ciekawych formacjach mowa to ja znalazłem taką:

http://www.bankfotek.pl/view/725080

To jest dupa czy głowa i ramiona? Laughing
Bo te dwie wyżej to odwrócony fuck i ta duża w qłq to nie wiem - czyżby dupa odwrócona?
Powrót do góry Go down
Kola

Kola


Liczba postów : 1013
Age : 44
Registration date : 22/09/2009

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:14

kydo napisał:
Kola napisał:
kydo napisał:
Rmir napisał:
Rmir napisał:
kydo napisał:

Niech się skończy najpierw pełna godzina. Daj im pograć a nie odrazu ich autujesz.

PS.
Ta korba sie pomału konczy bo jankes dobiega do 61,8 ostatnich spadków 50% juz przeszedł jest w połowie 61,8.
Jak tam zaraz dobiegnie to nie bedzie juz tak łątwo i prosto.
Co najwyzej pałeczke może przejać edzio.


hehehehe cwaniaczku
już wiem dlaczego się tak najarałeś na tego kangura
też o tym kiedyś pisałem, ale nie skorzystałem
a teraz się podłącze, ale po sygnale
a to będzie miodzio sygnałek Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

tyle że jest to formacja wybiciowa w góre
ale najpierw był klin spadkowy, czyżby mieli go zanegować??
Kierunek na 100% nie jest przesądzony tym bardziej że kangur juz praktycznie ma 61,8 fibo a reszta dopiero sie tam doczłapie. Przewiduje, że do jutra do 12:00 orientacyjnie +/-1-2 godzin bedzie konsola potem właściwy ruch.
Póki co widzę, ze kangur doszedł do mojego punktu doelowego dałem mu jeszcze margines w okolice 9081. Ale może tam juz nie doleciec. Na godzinnym mamy spadajaca gwiazdę , jak narazie jeszcze nie zanegowana ale i nie potwierdzona. Ale najwyrazniej kangur ma problem z poziomem powyżej 9070. Kiwi praktycznie ma spadajaca gwiazdę i to w dodatku nie zanegowana a do 21:00 moze sie potwierdzic formacja. na godzinnym.
Jankes jakąś szybka szpilką może machnąć te swoje 61,8 fibo. a potem zobaczymy co dalej. Ale wcale tego nie musi juz zrobic. I tak postarali się bardzo jak na dzisiejszy dzień.


kydo wydłuzasz tego deadline'a co chwile Wink

Wcale nie teraz napisałęm dokłądnie jaki poziom mogliby złapać . Orientacyjnie było 68-71. Dokładnie do linii trendu wychodzi okolice 81.i pasi do fibo.


deadline czyli 'godzina ostateczna" a nie poziom Wink
wydluzyles do 12 tumaroł
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:15

Panna do poduchy:

UFO - 17.08.2010 - Page 9 03

LULU sex bomb cheers dobranoc


ale śliczna jest:
http://lulusexbomb.com/t1/?CA=929899-0000&PA=1690692
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:20

Jakie założenia co do rynku obligacji w YUESEY, ktoś z Was ma jakiś konstruktywny pomysł Question
Powrót do góry Go down
Akwila




Liczba postów : 6135
Location : Poznań
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:22

Czekam na koniec korekty z niewielkim zaangażowaniem. Jak się potwierdzi to dowalę pozycji. Tylko czy to już będzie w tym tygodniu czy dopiero w przyszłym?

Na razie koniec pisania w ramach oderwania się od roboty. Czas znowu zacząć coś dziergać. Termin dostawy na piątek, a od poniedziałku lub wtorku laba przez tydzień.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:25

L na Nasdaczynę @ 1851.15 zaskoczyło i pampers na dupę założony.
Powrót do góry Go down
Got mit Uns




Liczba postów : 435
Location : HIOB
Registration date : 23/03/2008

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:25

EX napisał:
Jakie założenia co do rynku obligacji w YUESEY, ktoś z Was ma jakiś konstruktywny pomysł Question


to już lepiej kupić węgiel na 2-3 zimy
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:25

EX napisał:
Jakie założenia co do rynku obligacji w YUESEY, ktoś z Was ma jakiś konstruktywny pomysł Question

Hujnia do kwadratu. Ani obligów ani akcji nikt u nich nie będzie chciał kupować chyba że chińczyk sie skusi. ale jakos niebardzo mu do tego śpieszno. a to oznacza padake na obligach i na kacjach. znowu bedzie pakiet pomocowy tylko tym razem nie wiem dla kogo , dla rządu ?
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:27

kydo napisał:
EX napisał:
Jakie założenia co do rynku obligacji w YUESEY, ktoś z Was ma jakiś konstruktywny pomysł Question

Hujnia do kwadratu. Ani obligów ani akcji nikt u nich nie będzie chciał kupować chyba że chińczyk sie skusi. ale jakos niebardzo mu do tego śpieszno. a to oznacza padake na obligach i na kacjach. znowu bedzie pakiet pomocowy tylko tym razem nie wiem dla kogo , dla rządu ?

Zgodnie z obietnicą Rezerwa Federalna rozpoczęła bezpośrednie finansowanie deficytu amerykańskiego rządu. W pierwszej od października zeszłego roku operacji na rynku bank zakupił papiery warte ponad 2,5 mld USD.

Jak zapowiedziano w komunikacie po sierpniowym posiedzeniu Komitetu Otwartego Rynku, celem Fed jest utrzymywanie aktywów na poziomie zbliżonym do 2,05 bln USD. Zakupom papierów towarzyszy wprowadzanie do systemu dodatkowego pieniądza.

Zakupy obligacji rządowych finansowane są ze środków pozyskanych w związku z wykupem zapadających obligacji hipotecznych. Jednorazowo Fed będzie skupował z rynku papiery warte około 2 mld USD.

W dodatku jest ostra nagonka, że jest ubieranie na górce i obligi feeee.....
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:35

u nas jutro oczekiwany poziom powyzej 2500. docelowo 2510 ? i S
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:36

a nie mówiłem, już stany puchną
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:39

EX napisał:
kydo napisał:
EX napisał:
Jakie założenia co do rynku obligacji w YUESEY, ktoś z Was ma jakiś konstruktywny pomysł Question

Hujnia do kwadratu. Ani obligów ani akcji nikt u nich nie będzie chciał kupować chyba że chińczyk sie skusi. ale jakos niebardzo mu do tego śpieszno. a to oznacza padake na obligach i na kacjach. znowu bedzie pakiet pomocowy tylko tym razem nie wiem dla kogo , dla rządu ?

Zgodnie z obietnicą Rezerwa Federalna rozpoczęła bezpośrednie finansowanie deficytu amerykańskiego rządu. W pierwszej od października zeszłego roku operacji na rynku bank zakupił papiery warte ponad 2,5 mld USD.

Jak zapowiedziano w komunikacie po sierpniowym posiedzeniu Komitetu Otwartego Rynku, celem Fed jest utrzymywanie aktywów na poziomie zbliżonym do 2,05 bln USD. Zakupom papierów towarzyszy wprowadzanie do systemu dodatkowego pieniądza.

Zakupy obligacji rządowych finansowane są ze środków pozyskanych w związku z wykupem zapadających obligacji hipotecznych. Jednorazowo Fed będzie skupował z rynku papiery warte około 2 mld USD.

W dodatku jest ostra nagonka, że jest ubieranie na górce i obligi feeee.....

Ex alternatywa kuszaca. Ale wiesz do konca co kombinuja. Chcą zabezpieczyc swoja kase. A moze zdarzyć się tak , że Ameryka zostanie całkowicie pominieta przez swiatową spekule i wogóle zniknie zainteresowanie paierami dłuznymi i akcjami na rzecz krajów i dospodarek szybko rozwijajacych sie.
Europa zachodnia i Ameryka be, be , be . a więc zostaje złoto i akcje rynków rozwijajacych sie.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:41

OpCjOnEr napisał:
L na Nasdaczynę @ 1851.15 zaskoczyło i pampers na dupę założony.

Pampers coraz cięższy się robi sranda sranda sranda sranda
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:43

UFO - 17.08.2010 - Page 9 15
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:45

OpCjOnEr napisał:
OpCjOnEr napisał:
L na Nasdaczynę @ 1851.15 zaskoczyło i pampers na dupę założony.

Pampers coraz cięższy się robi sranda sranda sranda sranda

na szczycie pakujesz się w L-ki?
Powrót do góry Go down
kydo
Trader na medal
Trader na medal



Liczba postów : 11220
Age : 54
Registration date : 28/08/2007

UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 EmptyWto 17 Sie 2010, 21:46

Z tego co widze to S na kangura mozna chyba spokojnie pobrac jutro do 12:00.
Nie ma sensu sie spieszyc.
Powrót do góry Go down
http://kydofin.blog.onet.pl/
Sponsored content





UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17.08.2010   UFO - 17.08.2010 - Page 9 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 17.08.2010
Powrót do góry 
Strona 9 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO - 18.01.2010
» UFO - 23.02.2010
» UFO - 08.04.2010
» UFO - 21.04.2010
» UFO - 12.05.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: