Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 22.09.2010

Go down 
+53
BORowik
forex
Kazik
Jones
Diablo
Takitam
przemak
filip
qaaaa!
Stavros
Aligator
wredniaha
resor
barura
psylocyt
LeM
kLeszcz
fastenter
komo
Vegas
IronFX
jj
narta-
Bartek
kaczor
Cris
Jastrząb
Damian
fabularasa
www
Akwila
dixi
GROOBY2
Prezes
dex
thorgall
kydo
dafnia
delphia
tarzan
Ezet
Reser
nomad
Huntero
ojro
Decerter
adepcik2
barany
Małolat
EX
SYLWESTER
Rmir
inwestor
57 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
AutorWiadomość
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO - 22.09.2010 - Page 16 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22.09.2010   UFO - 22.09.2010 - Page 16 EmptyCzw 23 Wrz 2010, 01:09

forex napisał:

Pogloski o mojej smierci okazaly sie mocno przesadzone. dobryżart Zreszta, kto zaglada na WOU ten widzi moje regularne wpisy.

Co do watku glownego, no coz:

- po pierwsze: nie zawsze mam czas go czytac

- po drugie: moje merytoryczne wpisy zakonczyly sie na jesieni 2008. Wczesniej dosc sporo pisalem na temat makroekonomii, ale odpowiedzia na moje merytoryczne wpisy byly personalne ataki, a moje wypowiedzi byly manipulowane. Stwierdzilem, ze szkoda nerwow i od tego czasu traktuje UFO rozrywkowo. Glos zabieram albo gdy mnie jakis temat naprawde zainteresuje albo na luzie w tematach okolorynkowych.

P.S. Mimo uplywu czasu moje systemy maja sie dobrze. Gram aktywnie na FW20 i EURUSD.

Twoja aktywność, jest lepsza niż moja Smile
ale chyba na tym polega ta gra - robimy swoje i brak nam czasu na aktywność na forum,
z jednej strony to dobre - z drugiej złe, bo może skutkować zamarciem forum(co mam nadzieję nie nastąpi) bo w pewien sposób czuję się związana z forum i byłoby mi żal gdyby przestało istnieć Smile
nie przeczę (bo łatwo to sprawdzić) zaglądam na forum w momentach określanych przez mnie jako konsolidacja Smile ostatecznie psychologia rynku to jeden z ważniejszych aspektów gry,
zniknięcie nie zawsze oznacza "bankruta" - raczej wyeliminowanie "szumów", które w niektórych momentach są zupełnie zbędne,
nie proponuję założenia wątku "dinozaurów" - bo nie o to nam chodzi,
i tak będziemy tu zaglądać Smile


Powrót do góry Go down
 
UFO - 22.09.2010
Powrót do góry 
Strona 16 z 16Idź do strony : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16
 Similar topics
-
» UFO - 30.01.2010
» UFO - 11.02.2010
» UFO - 19.02.2010
» UFO-23.03.2010
» UFO - 29.04.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: