Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 Czy się kończy nie stosowanie SL

Go down 
AutorWiadomość
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

Czy się kończy nie stosowanie SL Empty
PisanieTemat: Czy się kończy nie stosowanie SL   Czy się kończy nie stosowanie SL EmptyNie 11 Lis 2007, 20:13

Piątek 9/11

godz. 9:00

zarabiam 40 pkt tak sobie na DT 700-710
o 10:30 miałem zebranie z moją załogą.

Poustawiałem zlecenia take L licząc na lekki zjazd i sesję odreagowania do poziomu 3730-3750... zgodnie z moją strategią o której pisałem dzień wcześniej. Przez nie wiem co? Prze głupotę chyba - zapomniałem o zleceniach obronnych.

Poszedłem na zebranie, wróciłem mniej więcej o 12:30
Wyobraźcie sobie jaką miałem minę widząc tę rzeźnie i "stan posiadania" na rachunku.

Morał: wiem - trywialne, ale jak często nie robimy tego.
USTAWIAĆ STOP LOSSY - ZAWSZE.

Strata póki co papierowa, bo stratnych pozycji nie pozamykałem.
Oczywiście - to może być przyczynek do kolejnego odcinka tej smutnej historii... to się okaże - już niebawem.

Urzekła Was moja historia?

Smile
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
Gość
Gość




Czy się kończy nie stosowanie SL Empty
PisanieTemat: Re: Czy się kończy nie stosowanie SL   Czy się kończy nie stosowanie SL EmptyNie 11 Lis 2007, 20:39

Bankrut napisał:
Piątek 9/11

godz. 9:00

zarabiam 40 pkt tak sobie na DT 700-710
o 10:30 miałem zebranie z moją załogą.

Poustawiałem zlecenia take L licząc na lekki zjazd i sesję odreagowania do poziomu 3730-3750... zgodnie z moją strategią o której pisałem dzień wcześniej. Przez nie wiem co? Prze głupotę chyba - zapomniałem o zleceniach obronnych.

Poszedłem na zebranie, wróciłem mniej więcej o 12:30
Wyobraźcie sobie jaką miałem minę widząc tę rzeźnie i "stan posiadania" na rachunku.

Morał: wiem - trywialne, ale jak często nie robimy tego.
USTAWIAĆ STOP LOSSY - ZAWSZE.

Strata póki co papierowa, bo stratnych pozycji nie pozamykałem.
Oczywiście - to może być przyczynek do kolejnego odcinka tej smutnej historii... to się okaże - już niebawem.

Urzekła Was moja historia?

Smile

urzekła mam podobnie tylko ze ja jeszce usrednialem i wyladowałem w schronie cat
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czy się kończy nie stosowanie SL Empty
PisanieTemat: Re: Czy się kończy nie stosowanie SL   Czy się kończy nie stosowanie SL EmptySro 14 Lis 2007, 17:27

ten sam dzień...piątek 9.11 ..ustawiłam się na 3697 84 83...miało być normalnie, drugi dzień odbicia...no i zaczęło się, ale razem z awarią w bossa...walczyłam, dzwoniłam .. gdy udało się to było już 3673 i znów awaria...z tego wszystkiego zapominiałam otworzyć wykresy...patrzyłam jak zahipnotyzowana w notowania ...uśredniłam na 3655...no i dalej ... mogę powiedzieć że wytrzymałam jedynie dzięki Andre, choć i jemu trochę przeszkodziłam gdy serce podchodziło do gardła....dzisiaj zamknęłam na początku dnia...ze stratą ale już nie taką
A dzisiejszy dzieńSmile) ustawiłam L na 3614 i wyszłam z domu gdy chodziło po 50...no przecież nie dojdzie..doszło, wywaliłam po 20, potem żałowałam
Morał z tego taki:
ciekawe czy mąż nie zmieni mnie na inną Very Happy ... systemową dziewczynę?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Czy się kończy nie stosowanie SL Empty
PisanieTemat: Re: Czy się kończy nie stosowanie SL   Czy się kończy nie stosowanie SL EmptyNie 20 Kwi 2008, 21:35

Znam setki podobnych przypadków (swoich jak i znajomych traderów ). Nie zawsze SL jest jedyną formą zabezpieczenia się przed stratą, lecz zabezpieczenie jest podstawą chyba, że ktoś lubi margin calle.

Nawet nastolatki wiedzą, że należy się zabezpieczać !!!
Wink

Co do uśredniania w dół to nie uznaję tej metody ale jak kto woli.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czy się kończy nie stosowanie SL Empty
PisanieTemat: Re: Czy się kończy nie stosowanie SL   Czy się kończy nie stosowanie SL Empty

Powrót do góry Go down
 
Czy się kończy nie stosowanie SL
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Urzekła mnie Twoja historia...-
Skocz do: