Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 08.10.2010

Go down 
+49
Awa
przemak
Jones
nephros
forex
dixi
Kozoyeb
EX
loko
Pan Nikt
Damian
łysy jeż
IronFX
Dave
Ezet
Bartek
Cris
Reser
filip
RJ
Stavros
psylocyt
dafnia
kLeszcz
Huntero
Takitam
Rmir
kaczor
thorgall
fabularasa
Vasyl
myśliwyl
BORowik
Małolat
adepcik2
Jastrząb
nomad
sinuee
Fanexa
barany
GROOBY2
Mleczarz
Diablo
predictive analytics
SYLWESTER
Nadaje ze Stronia
dex
Antek
inwestor
53 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:00

Trzy koleżanki, po suto zakrapianej babskiej imprezce, wracając do domu w szampańskich humorkach postanowiły sobie zrobić przerwę na si...q;-) Przechodziły akurat obok cmentarza, więc nie zastanawiając się weszły za furtę, stanęły w rządku, wypięły co trzeba i... coś świsnęło, coś skrzypnęło, zaszumiało, koniec końców dziewczyny z krzykiem wybiegły z cmentarza, prościutko do domów...
Po jakimś czasie przy kieliszku spotykają się ich faceci...
Po kilku rozlaniach zebrało im się na smutki:
- Moja mnie zdradza:-( Po ostatniej imprezce wróciła do domu zalana w trupa w potarganych rajstopach...
- Stary to nic, moja po tej impresie wróciła zalana w trupa bez rajstop, i w ubłoconych majtkach...
- Panowie, ja z nas trzech mam najgorzej, moja wróciła pijana, bez rajstop, bez majtek, i na dodatek z szarfą z napisem : "Nigdy Cię nie zapomnimy! Koledzy z pracy"


Powrót do góry Go down
adepcik2

adepcik2


Liczba postów : 1974
Registration date : 08/11/2008

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:03

Antek napisał:
adepcik2 napisał:
Antek napisał:
adepcik2 napisał:
KRT napisał:
adepcik2 napisał:
LOP zaczyna przyrastac na spadkowych swiecach...juz po wzrostach scratch

2620 powinni pyknac tam biore L, taki wzrost szybko sie nie kończy.

imo pierwszy przystanek 2550-60

Adepcik2 śmiały zasięg dla tych spadków.
Pogratuluję jak dojdą. Ja myślę, że to jest teraz raczej nierealne.

To taka szybka ocena, zobaczymy...ja rynku tam na pewno nie skieruje Sad

w przyszlym tyg. calkiem mozliwe... scratch

Mam jeszce pytanie jeśli można spytać, czy Ty grasz według tego co komentujesz, czy to są Twoje opinie o rynku bez Twojej gry?

gram pod to co komentuje, zmieniam nastawienie do rynku i tez pod to gram...ja to z tych, co rowniez traca na rynku... Wink
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:05

adepcik2 napisał:
Antek napisał:
adepcik2 napisał:
LOP zaczyna przyrastac na spadkowych swiecach...juz po wzrostach scratch


ps. Antek, jesli chcialbys cos powiedziec, to pamietaj teraz a "nie po fakcie"

Skoro tak bardzo jest Ci potrzebne moje zdanie to napiszę, że nadal mam eL średnioterminowe, a intra nie gram.
Potrafisz tłuc kasę na DT to powodzenia.

Czy dzisiaj będzie szczekania ciag dalszy?

nie gram DT.

nie wiem co nazywasz szczekaniem, brzmi zwierzeco...
wczoraj z rana cichutko siedziales, odezwales sie dopiero jak fw20 powedrowal z 265x na 267x, podpierajac sie tekstami, jak to dobrze sie czujesz, kiedy wszystko idzie po Twojej mysli, a kiedy rynek zjechal w dol pod koniec sesji i zaczeto to akcentowac na UFO, przywolujac Twoja drwine z miskow, bardzo sie oburzyles, ze sa to glosy "po fakcie"...graj sobie jak chcesz i zarabiaj, tylko nie drwij i stosuj zasady, ktorym holdujesz, do samego siebie takze.
Peace Smile

ej kolego ja Tobie nie wypominam ze siedziales na s trzy dni ze strata bo lapales za szybko Laughing A teraz srednio z tego co pisales jest 10 punktow zysku (pisales ze po 46 otwierasz S).Mniej czepiania sie wiecej grania
Powrót do góry Go down
Takitam

Takitam


Liczba postów : 785
Location : Szfagiernia Mała
Registration date : 07/09/2010

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:06

Może w końcu dzisiaj ten balonik pęknie? Jeśli przebijemy 2.600 to potencjalny zjaz to 2.480 - 2.500, potem się zobaczy. Inny scenariusz to na dniach powtórzymy okolice ostatnich szczytów. Najbardziej ryzykowny scenariusz to bicie nowych rekordów jeszcze w październiku, tę opcję w tej chwili całkowicie neguję. geek
Powrót do góry Go down
Antek




Liczba postów : 1563
Registration date : 17/04/2010

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:09

adepcik2 napisał:
Antek napisał:
adepcik2 napisał:
Antek napisał:
adepcik2 napisał:
KRT napisał:
adepcik2 napisał:
LOP zaczyna przyrastac na spadkowych swiecach...juz po wzrostach scratch

2620 powinni pyknac tam biore L, taki wzrost szybko sie nie kończy.

imo pierwszy przystanek 2550-60

Adepcik2 śmiały zasięg dla tych spadków.
Pogratuluję jak dojdą. Ja myślę, że to jest teraz raczej nierealne.

To taka szybka ocena, zobaczymy...ja rynku tam na pewno nie skieruje Sad

w przyszlym tyg. calkiem mozliwe... scratch

Mam jeszce pytanie jeśli można spytać, czy Ty grasz według tego co komentujesz, czy to są Twoje opinie o rynku bez Twojej gry?

gram pod to co komentuje, zmieniam nastawienie do rynku i tez pod to gram...ja to z tych, co rowniez traca na rynku... Wink
Jasne.
A kto nie traci? Pewnie, że szkoda niewyłapać takiego ruchu spadkowego jak teraz, ale ja poczekam na potwierdzone sygnały zmiany średnioterminowej - interwały dzienne.
Powrót do góry Go down
Antek




Liczba postów : 1563
Registration date : 17/04/2010

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:11

kaczor napisał:
adepcik2 napisał:
Antek napisał:
adepcik2 napisał:
LOP zaczyna przyrastac na spadkowych swiecach...juz po wzrostach scratch


ps. Antek, jesli chcialbys cos powiedziec, to pamietaj teraz a "nie po fakcie"

Skoro tak bardzo jest Ci potrzebne moje zdanie to napiszę, że nadal mam eL średnioterminowe, a intra nie gram.
Potrafisz tłuc kasę na DT to powodzenia.

Czy dzisiaj będzie szczekania ciag dalszy?

nie gram DT.

nie wiem co nazywasz szczekaniem, brzmi zwierzeco...
wczoraj z rana cichutko siedziales, odezwales sie dopiero jak fw20 powedrowal z 265x na 267x, podpierajac sie tekstami, jak to dobrze sie czujesz, kiedy wszystko idzie po Twojej mysli, a kiedy rynek zjechal w dol pod koniec sesji i zaczeto to akcentowac na UFO, przywolujac Twoja drwine z miskow, bardzo sie oburzyles, ze sa to glosy "po fakcie"...graj sobie jak chcesz i zarabiaj, tylko nie drwij i stosuj zasady, ktorym holdujesz, do samego siebie takze.
Peace Smile

ej kolego ja Tobie nie wypominam ze siedziales na s trzy dni ze strata bo lapales za szybko Laughing A teraz srednio z tego co pisales jest 10 punktow zysku (pisales ze po 46 otwierasz S).Mniej czepiania sie wiecej grania

Kaczor nic Ci nie umsknie. Smile
Powrót do góry Go down
Huntero

Huntero


Liczba postów : 277
Location : 3miasto
Registration date : 28/01/2010

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:14

Antek napisał:
adepcik2 napisał:
LOP zaczyna przyrastac na spadkowych swiecach...juz po wzrostach scratch


ps. Antek, jesli chcialbys cos powiedziec, to pamietaj teraz a "nie po fakcie"

Skoro tak bardzo jest Ci potrzebne moje zdanie to napiszę, że nadal mam eL średnioterminowe, a intra nie gram.
Potrafisz tłuc kasę na DT to powodzenia.

Czy dzisiaj będzie szczekania ciag dalszy?

za to ja gram intra i bardzo lubie twoje zlote mysli - powienienes zmienic nicka z antek na antywskaznik ...

wczorajsza twoja zlota mysl
"Ociągają się z tą jazdą do góry, oby jutro nie nadrabiali luką."
byla jak to z tej reklamy mastercarda - bezcenna

inne twoje zlote mysli i kolejny popis slownictwa i kultury takze sa bezcenne, jak zawsze zreszta
znamy je od dluzszego czasu poprzez wszelakie nicki antek-whitemore-blackmore-karnak-czy w koncu gled

ile razy juz przepraszales tu na forum za swoj niewyparzony jezyk czego pozniej oczywista kontynuacja bylo zazenowanie, wstyd i ... zmiana nicka
ze nie wspomne o zlotych myslach typu dowcip dnia, ta wczorajsza "Ociągają się z tą jazdą do góry, oby jutro nie nadrabiali luką." tuz przed dosc silnym wahnieciem w druga manke Very Happy
po kilku takich ekscesach tez trzeba zmienic nicka przeciez

obserwuje to forum od powstania (pierwszego nicka skasowal mi system gdy sie nie logowalem tutaj dosc dlugo bo i po co ? zeby przeczytac "Siedział jeden z drugim w norze, a teraz ujada i sika zepsutym moczem, zwłaszcza huntero")

widze ze dalej rozwijasz sie tworczo (sika zepsutym moczem ?) moze to kwestia psychiki, moze przemawia przez ciebie podswiadomosc, moze miales krzywdzace dziecinstwo, moze lubisz sie bawic z partnerem w sikanie - oby tylko nie mial zepsutego moczu Very Happy, ale udaj sie do specjalisty, takei cos mozna wyleczyc - tak mi sie zdaje
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:15

Podwójne denko zaliczone
Możemy jechać na 2666 po drodze 2656
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:17

wg. pani z tv dzisiaj na gpw mamy wzrosty bo indeks w20 jest na plusie


i tacy ludzie zarabiaja po kilka tysiecy na miesiac ?!?!?!?!?

dac wszystkim tym nieukom zasiłki 650 złoty i juz cześć dziury budzetowej mamy załatane
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:18

to też po 22 dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Co to jest kobieta?
-Zespół narządów utrzymujących cipę przy życiu.
Powrót do góry Go down
Antek




Liczba postów : 1563
Registration date : 17/04/2010

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:22

Huntero napisał:
Antek napisał:
adepcik2 napisał:
LOP zaczyna przyrastac na spadkowych swiecach...juz po wzrostach scratch


ps. Antek, jesli chcialbys cos powiedziec, to pamietaj teraz a "nie po fakcie"

Skoro tak bardzo jest Ci potrzebne moje zdanie to napiszę, że nadal mam eL średnioterminowe, a intra nie gram.
Potrafisz tłuc kasę na DT to powodzenia.

Czy dzisiaj będzie szczekania ciag dalszy?

za to ja gram intra i bardzo lubie twoje zlote mysli - powienienes zmienic nicka z antek na antywskaznik ...

wczorajsza twoja zlota mysl
"Ociągają się z tą jazdą do góry, oby jutro nie nadrabiali luką."
byla jak to z tej reklamy mastercarda - bezcenna

inne twoje zlote mysli i kolejny popis slownictwa i kultury takze sa bezcenne, jak zawsze zreszta
znamy je od dluzszego czasu poprzez wszelakie nicki antek-whitemore-blackmore-karnak-czy w koncu gled

ile razy juz przepraszales tu na forum za swoj niewyparzony jezyk czego pozniej oczywista kontynuacja bylo zazenowanie, wstyd i ... zmiana nicka
ze nie wspomne o zlotych myslach typu dowcip dnia, ta wczorajsza "Ociągają się z tą jazdą do góry, oby jutro nie nadrabiali luką." tuz przed dosc silnym wahnieciem w druga manke Very Happy
po kilku takich ekscesach tez trzeba zmienic nicka przeciez

obserwuje to forum od powstania (pierwszego nicka skasowal mi system gdy sie nie logowalem tutaj dosc dlugo bo i po co ? zeby przeczytac "Siedział jeden z drugim w norze, a teraz ujada i sika zepsutym moczem, zwłaszcza huntero")

widze ze dalej rozwijasz sie tworczo (sika zepsutym moczem ?) moze to kwestia psychiki, moze przemawia przez ciebie podswiadomosc, moze miales krzywdzace dziecinstwo, moze lubisz sie bawic z partnerem w sikanie - oby tylko nie mial zepsutego moczu Very Happy, ale udaj sie do specjalisty, takei cos mozna wyleczyc - tak mi sie zdaje

Huntero gdybys odpowiedział na ten mój post zaraz po tym gdy go napisalem, że masz inne zdanie, to bym nie miał do Ciebie uwag, a Ty wyjechałeś ze swoim tekstem, DOPIERO!!!!!!, gdy rynek się obsunął.
Pisz sobie zresztą co chcesz - idziesz do foes.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:24

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znani-dziennikarze-inwigilowani-przez-sluzby-lista,1,3727198,wiadomosc.html

Jakby sie PIS rozkrecil to bysmy mieli druga Rosje albo BIalorus
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:25

inwestor napisał:
Podwójne denko zaliczone
Możemy jechać na 2666 po drodze 2656
może poczekać aż wejdą ( zamkną świeczkę) w chmurze na m30. sa pod jej dolnym brzegiem na 2639. później mogą się w niej pałować nawet do górnego brzegu (aqrat tam rejek dzisiaj). tak po mojemu
Powrót do góry Go down
adepcik2

adepcik2


Liczba postów : 1974
Registration date : 08/11/2008

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:25

kaczor napisał:
adepcik2 napisał:
Antek napisał:
adepcik2 napisał:
LOP zaczyna przyrastac na spadkowych swiecach...juz po wzrostach scratch


ps. Antek, jesli chcialbys cos powiedziec, to pamietaj teraz a "nie po fakcie"

Skoro tak bardzo jest Ci potrzebne moje zdanie to napiszę, że nadal mam eL średnioterminowe, a intra nie gram.
Potrafisz tłuc kasę na DT to powodzenia.

Czy dzisiaj będzie szczekania ciag dalszy?

nie gram DT.

nie wiem co nazywasz szczekaniem, brzmi zwierzeco...
wczoraj z rana cichutko siedziales, odezwales sie dopiero jak fw20 powedrowal z 265x na 267x, podpierajac sie tekstami, jak to dobrze sie czujesz, kiedy wszystko idzie po Twojej mysli, a kiedy rynek zjechal w dol pod koniec sesji i zaczeto to akcentowac na UFO, przywolujac Twoja drwine z miskow, bardzo sie oburzyles, ze sa to glosy "po fakcie"...graj sobie jak chcesz i zarabiaj, tylko nie drwij i stosuj zasady, ktorym holdujesz, do samego siebie takze.
Peace Smile

ej kolego ja Tobie nie wypominam ze siedziales na s trzy dni ze strata bo lapales za szybko Laughing A teraz srednio z tego co pisales jest 10 punktow zysku (pisales ze po 46 otwierasz S).Mniej czepiania sie wiecej grania

kaczor, Sy mam po 36, i nie zarabiam jeszcze na nich...dzisiaj zwiekszylem zaanagzowanie o 20%. O to chodzi, nie czepiac sie i nie drwic a dodawac cos od siebie lub odnosic sie do czyichs projekcji.
dobra, uciekam, bo robota lezy Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
dafnia

dafnia


Liczba postów : 3542
Age : 52
Location : Wa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:25

Rmir napisał:
to też po 22 dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Co to jest kobieta?
-Zespół narządów utrzymujących cipę przy życiu.
rany - ale się wkurzę po 22ej Laughing
Powrót do góry Go down
psylocyt

psylocyt


Liczba postów : 168
Age : 47
Location : miasto Ojca
Registration date : 23/10/2009

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:25

Mr.Siara napisał:
wg. pani z tv dzisiaj na gpw mamy wzrosty bo indeks w20 jest na plusie


i tacy ludzie zarabiaja po kilka tysiecy na miesiac ?!?!?!?!?

dac wszystkim tym nieukom zasiłki 650 złoty i juz cześć dziury budzetowej mamy załatane

To chyba na odwrót, jesli pani z tv niepublicznej to jak dostanie zasiłek z budżetu to raczej nam sie nie opłaci.
Powrót do góry Go down
Stavros

Stavros


Liczba postów : 253
Registration date : 04/02/2010

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:31

BORowik napisał:
DT nie jest łatwy, oj nie!
http://gielda.onet.pl/kowboje-wysokich-czestotliwosci-zarabiaja-na-grosz,18726,3727310,1,news-detal


... O wiele łatwiej jest nauczyć inteligentnych naukowców, jak działają giełdy niż nauczyć traderów programowania – dodaje Gorelick.

Firmy zajmujące się tzw. transakcjami wysokich częstotliwości (HFT) to buntownicza nowa siła na giełdach papierów wartościowych. Uzbrojone w algorytmy i superszybkie komputery, zatrudniają programistów, matematycznych geniuszy i byłych bohaterów boomu internetowego...


Polecam ten fragment zwolennikom notatek odręcznych na A4, przeciwnikom sformalizowanych działań tradera, kpiącym z mojej nieumiejętności programowania itd. Uzupełnieniem tematu mogą być też artykuły (jest ich wiele) analizujące flash trading w wykonaniu np. GieeSu.
Czy Gorelickowi też należy zarzucić fundamentalny błąd w podejściu do gry systemowej..?


Ostatnio zmieniony przez Stavros dnia Pią 08 Paź 2010, 10:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:33

Stavros napisał:
BORowik napisał:
DT nie jest łatwy, oj nie!
http://gielda.onet.pl/kowboje-wysokich-czestotliwosci-zarabiaja-na-grosz,18726,3727310,1,news-detal


... O wiele łatwiej jest nauczyć inteligentnych naukowców, jak działają giełdy niż nauczyć traderów programowania – dodaje Gorelick.

Firmy zajmujące się tzw. transakcjami wysokich częstotliwości (HFT) to buntownicza nowa siła na giełdach papierów wartościowych. Uzbrojone w algorytmy i superszybkie komputery, zatrudniają programistów, matematycznych geniuszy i byłych bohaterów boomu internetowego...


Polecam ten fragment zwolennikom notatek odręcznych na A4, przeciwnikom sformalizowanych działań tradera itd. Uzupełnieniem tematu mogą być też artykuły (jest ich wiele) analizujące flash trading w wykonaniu np. GieeSu.
Czy Gorelickowi też należy zarzucić fundamentalny błąd w podejściu do gry systemowej..?
Jestes bardzo wrazliwy na krytyke;)Co Ci da walka z mylogim?On ma swoj poglad Ty swoj,to ze on ma inny nie odbiera TWojemu wartosci
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:34

adepcik2 napisał:
kaczor napisał:
adepcik2 napisał:
Antek napisał:
adepcik2 napisał:
LOP zaczyna przyrastac na spadkowych swiecach...juz po wzrostach scratch


ps. Antek, jesli chcialbys cos powiedziec, to pamietaj teraz a "nie po fakcie"

Skoro tak bardzo jest Ci potrzebne moje zdanie to napiszę, że nadal mam eL średnioterminowe, a intra nie gram.
Potrafisz tłuc kasę na DT to powodzenia.

Czy dzisiaj będzie szczekania ciag dalszy?

nie gram DT.

nie wiem co nazywasz szczekaniem, brzmi zwierzeco...
wczoraj z rana cichutko siedziales, odezwales sie dopiero jak fw20 powedrowal z 265x na 267x, podpierajac sie tekstami, jak to dobrze sie czujesz, kiedy wszystko idzie po Twojej mysli, a kiedy rynek zjechal w dol pod koniec sesji i zaczeto to akcentowac na UFO, przywolujac Twoja drwine z miskow, bardzo sie oburzyles, ze sa to glosy "po fakcie"...graj sobie jak chcesz i zarabiaj, tylko nie drwij i stosuj zasady, ktorym holdujesz, do samego siebie takze.
Peace Smile

ej kolego ja Tobie nie wypominam ze siedziales na s trzy dni ze strata bo lapales za szybko Laughing A teraz srednio z tego co pisales jest 10 punktow zysku (pisales ze po 46 otwierasz S).Mniej czepiania sie wiecej grania

kaczor, Sy mam po 36, i nie zarabiam jeszcze na nich...dzisiaj zwiekszylem zaanagzowanie o 20%. O to chodzi, nie czepiac sie i nie drwic a dodawac cos od siebie lub odnosic sie do czyichs projekcji.
dobra, uciekam, bo robota lezy Evil or Very Mad

sprowadziłeś sobie laskę ?
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:34

kLeszcz napisał:
inwestor napisał:
Podwójne denko zaliczone
Możemy jechać na 2666 po drodze 2656
może poczekać aż wejdą ( zamkną świeczkę) w chmurze na m30. sa pod jej dolnym brzegiem na 2639. później mogą się w niej pałować nawet do górnego brzegu (aqrat tam rejek dzisiaj). tak po mojemu

Tłuste eL się co niektórym marzą
Innym tłuste eS
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:35

ja ide biznesy zalatwic wy pilnujcie zeby mnie nie wyzerowalo w tak zwanym "miedzyczasie" Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:38

psylocyt napisał:
Mr.Siara napisał:
wg. pani z tv dzisiaj na gpw mamy wzrosty bo indeks w20 jest na plusie


i tacy ludzie zarabiaja po kilka tysiecy na miesiac ?!?!?!?!?

dac wszystkim tym nieukom zasiłki 650 złoty i juz cześć dziury budzetowej mamy załatane

To chyba na odwrót, jesli pani z tv niepublicznej to jak dostanie zasiłek z budżetu to raczej nam sie nie opłaci.

ta była z publicznej
całe szczescie ze nie z mojego abonamentu opłacana
-bo abonamentu nie place i uważam ze za oglądanie tych szmir poprzetykanych reklamami i konkursami
to oni powinni jeszcze dopłacać
Powrót do góry Go down
Stavros

Stavros


Liczba postów : 253
Registration date : 04/02/2010

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:39

kaczor napisał:

Jestes bardzo wrazliwy na krytyke;)Co Ci da walka z mylogim?On ma swoj poglad Ty swoj,to ze on ma inny nie odbiera TWojemu wartosci

Jest inaczej niż myślisz. Jestem otwarty na krytykę, ale konstruktywną, a nie krytykanctwo. Wiem, czego nie wiem, czego muszę się nauczyć, i mam lekką nadzieję, że znajdę tu pomoc. Dlatego tu piszę, i to dość obszernie.
Na razie pomógł mi bardzo (tak mi się przynajmniej wydaje) user sugerujący wykorzystanie UML do mojej pracy koncepcyjnej. Bez moich wpisów nawet nie wiedziałbym , że jest coś takiego jak UML, bo informatyka to zupełnie nie moja branża.

Krytyka tak, infantylne krytykanctwo nie.
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:40

kaczor napisał:
ja ide biznesy zalatwic wy pilnujcie zeby mnie nie wyzerowalo w tak zwanym "miedzyczasie" Laughing

Ale Ty bez pozycji
A kase masz przy sobie to z czego Cię wyzerować
Powrót do góry Go down
Takitam

Takitam


Liczba postów : 785
Location : Szfagiernia Mała
Registration date : 07/09/2010

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:57

Ale dzisiaj wywalą w dół, łapią ostatnich naiwnych na wzrost Surprised
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 10:58

dafnia napisał:
Rmir napisał:
to też po 22 dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart

Co to jest kobieta?
-Zespół narządów utrzymujących cipę przy życiu.
rany - ale się wkurzę po 22ej Laughing



flower flower flower flower flower flower flower flower flower flower
Powrót do góry Go down
RJ

RJ


Liczba postów : 652
Registration date : 12/12/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 11:06

kaczor napisał:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znani-dziennikarze-inwigilowani-przez-sluzby-lista,1,3727198,wiadomosc.html

Jakby sie PIS rozkrecil to bysmy mieli druga Rosje albo BIalorus

jak to ktos ujal
"Owijaj na noc w Gazetę Wyborczą. Ona wszystko wyolbrzymia" Laughing

Inwigilacja według „GW”

„GW” na swojej stronie internetowej zapowiada w sensacyjnym stylu materiał na temat rzekomej inwigilacji dziennikarzy za rządów PiS. Nie pada ani jedno słowo na temat praktyk stosowanych przez służby specjalne za czasów PO, chociaż media podawały takie przykłady. Tekst w wyborczej podpisał tajemniczy ‘d”, chociaż jest tajemnica poliszynela, że za całą akcją to stoi red. Wojciech Czuchnowski a sprawa była wielokronie przez niego ( i nie tylko) opisywana.
[...]
„GW” piórami m.in Czuchnowskiego i Bogdana Wróblewskiego od dwóch lat pisze o rzekomej inwigilacji dziennikarzy. Piszę rzekomej, ponieważ sprawa nie jest tak oczywista, jak chciałaby „GW”. Według nieoficjalnych informacji pochodzących ze śledztwa , jeden z dziennikarzy został nagrany, gdy rozmawiał z człowiekiem , który był poszukiwany. Gdy zorientowano się , że jednym z rozmówców jest dziennikarz, zaprzestano podsłuchu.

Kolejna wątpliwość dotyczy numerów telefonów. Część z nich była zarejestrowana na firmę a nie na konkretną osobę, więć nie było wiadomo, kto się konkretnie danym numerem posługuje."
-------
GW juz wczesniej manipulowalo, ze podsluchiwano jej dziennikarza
http://kataryna.salon24.pl/192413,wyborcza-na-podsluchu




Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 11:06

kaczor napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/znani-dziennikarze-inwigilowani-przez-sluzby-lista,1,3727198,wiadomosc.html

Jakby sie PIS rozkrecil to bysmy mieli druga Rosje albo BIalorus

Najnowsze dzieło łódzkiej filmówki?
KACZYŃ
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 11:06

ale jestem nienowoczesny
tyle reklamuja te dopalacze a ja nawet tego nie spróbowałem
a moze bym mial wizje gdzie beda indeksy za miesiąc
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 EmptyPią 08 Paź 2010, 11:10

Wsadzili 70 letniego dziadka do więzienia. Dziadek wchodzi do celi pełnej strasznych zakapiorów:
- Za co cię posadzili dziadygo?
- Za figle.
- Za jakie k*rwa figle?! Co ty będziesz kit wciskał, gadaj zgredzie za co, bo po tobie!
- To ja to mogę pokazać - mówi dziadzio.
- Ta? No to pokaż! - mówi zaintrygowany herszt celi.
Dziadzio przeżegnawszy się bierze wiadro służące w celi za ubikację i puka w drzwi. Kiedy uchylił się judasz, dziadzio chlust zawartością wiadra przez judasz, odstawił wiadro na miejsce i stanął obok drzwi na baczność.
Po chwili drzwi się otwierają, staje w nich gromada wku**ionych klawiszy, w tym jeden wysmarowany gównem, i mówią:
- Dziadek, ty się odsuń na bok, żeby ci się przypadkiem nie oberwało.

dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
edek idzie w góe
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.10.2010   UFO - 08.10.2010 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 08.10.2010
Powrót do góry 
Strona 3 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO - 07.01.2010
» UFO - 18.03.2010
» UFO - 19.04.2010
» UFO - 10.05.2010
» UFO - 21.06.2010

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: