Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 09-10.10.2010-weekend

Go down 
+31
malec
Małolat
W stronę słońca :)
Jones
filip
EX
Aligator
barany
busia
Rmir
kiwi
łysy jeż
dex
Kozoyeb
Cris
tarzan
Bogdan
kLeszcz
Diablo
karnak
nomad
predictive analytics
thorgall
IronFX
kaczor
Dave
Takitam
adepcik2
Damian
SYLWESTER
inwestor
35 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
W stronę słońca :)

W stronę słońca :)


Liczba postów : 2490
Registration date : 05/07/2008

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 17:38

adepcik2 napisał:
scratch

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 778754
Kolego czy RGR nie jest przypadkiem formacją tworzącą się na szczycie ??
Na Twoim rysunku szczyt widzę na poziomie 1,6
Powrót do góry Go down
adepcik2

adepcik2


Liczba postów : 1974
Registration date : 08/11/2008

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 17:48

lifek napisał:
adepcik2 napisał:
scratch

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 778754
Kolego czy RGR nie jest przypadkiem formacją tworzącą się na szczycie ??
Na Twoim rysunku szczyt widzę na poziomie 1,6

zasadniczo, tak ! Embarassed







ps. to rowniez formacja konynuacji trendu
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 18:23

barany napisał:
Brawo Serbowie!!! Walczcie o normalność!!!

Blisko osiem tysięcy osób manifestowało w Belgradzie przeciw zaplanowanej na niedzielę paradzie Gay Pride.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Serbowie-manifestuja-przeciw-paradzie-gejow,wid,12742473,wiadomosc.html?ticaid=1b090

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,8490553,Parada_gejow_w_Belgradzie_zaatakowana_bombami_i_koktajlami.html

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 767691 rozgonili tałatajstwo, no ale troche przesadzili- nie barani Wink
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 18:25

Mamy miesiąc na zrealizowanie zasięgów 2850-2900
UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 778810
Po drodze ważne 2710, które może zatrzymać ten marsz
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 19:03

KRT napisał:
filip napisał:
cofnij sie na UFO do 2007 roku - czy jakis technik przewidzial besse???

Tak , ja i trzykropek przewidzielismy szczyt tak samo jak Ja przewidziałem górke na edku gdzie tu napisałem kiedy brac S ci co sa tu dłuzej na tym forum potwierdzą
pozdro

ps jestem lepszy od anala Very Happy

Ps przewidziałem hosse juz w 2002 roku , wychodziłem z prostego założenia, każdy kraj ktory wchodził w struktury UE zaliczał mega hosse, my byliśmy na tyle nisko że sprzedałem wtedy wszystko co miałem , wynająłem kawalerke i za wszystko nakupowałem akcji , wytrzymałem tak do 2005 roku gdzie juz mialem dosc zycia w syfie, aznaczam że Kuczynski wtedy ciągle straszył bessą wpadłem wtedy w taki szał że chciałem TV wypierdolic za okno
oczywiscie tego juz niezweryfikujesz bo wtedy udzielałem sie na forum expandera, ktory po dwóch latach zmienił profil i zlikwidował forum

KRT,
po
1. nie mam zamiaru nikogo weryfikowac kazdy sam niech sobie odpowie na pytanie czy dzieki AT wyszedl na gorce
2. niech sobie kazdy sam odpowie czy dzieki AT zapakowal sie w dolku (przelom 2009 r ) - jak dobrze pamietam byl to tylko tarzan - ktory pozniej nie jeden raz sie mylil - jak kazdy tutaj
3. co do wejscia w struktury UE - to sa fundamenty nie AT
4. co do Kuczyńskiego - on nie straszyl on ja przewidzial - tak dziala ta analiza z minimum rocznym opoznieniem - albo mial facet szczescie albo jest dobry
5. w moim wpisie chodzilo mi glownie o to zeby nie mylic codziennych informacji spekulacyjnych ktore sa drukowane na zamowienie z informacjami o podlozu fundamentalym - to sa zupelnie dwie rozne plaszczyzny




pozdrawiam
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 19:13

filip napisał:
KRT napisał:
filip napisał:
cofnij sie na UFO do 2007 roku - czy jakis technik przewidzial besse???

Tak , ja i trzykropek przewidzielismy szczyt tak samo jak Ja przewidziałem górke na edku gdzie tu napisałem kiedy brac S ci co sa tu dłuzej na tym forum potwierdzą
pozdro

ps jestem lepszy od anala Very Happy

Ps przewidziałem hosse juz w 2002 roku , wychodziłem z prostego założenia, każdy kraj ktory wchodził w struktury UE zaliczał mega hosse, my byliśmy na tyle nisko że sprzedałem wtedy wszystko co miałem , wynająłem kawalerke i za wszystko nakupowałem akcji , wytrzymałem tak do 2005 roku gdzie juz mialem dosc zycia w syfie, aznaczam że Kuczynski wtedy ciągle straszył bessą wpadłem wtedy w taki szał że chciałem TV wypierdolic za okno
oczywiscie tego juz niezweryfikujesz bo wtedy udzielałem sie na forum expandera, ktory po dwóch latach zmienił profil i zlikwidował forum

KRT,
po
1. nie mam zamiaru nikogo weryfikowac kazdy sam niech sobie odpowie na pytanie czy dzieki AT wyszedl na gorce
2. niech sobie kazdy sam odpowie czy dzieki AT zapakowal sie w dolku (przelom 2009 r ) - jak dobrze pamietam byl to tylko tarzan - ktory pozniej nie jeden raz sie mylil - jak kazdy tutaj
3. co do wejscia w struktury UE - to sa fundamenty nie AT
4. co do Kuczyńskiego - on nie straszyl on ja przewidzial - tak dziala ta analiza z minimum rocznym opoznieniem - albo mial facet szczescie albo jest dobry
5. w moim wpisie chodzilo mi glownie o to zeby nie mylic codziennych informacji spekulacyjnych ktore sa drukowane na zamowienie z informacjami o podlozu fundamentalym - to sa zupelnie dwie rozne plaszczyzny




pozdrawiam
POkaz mi kogos kto gra pod fundamenty na kontraktach i ma jeszcze jakies pieniadze.BO to ze kuczyn sobie strzela prognozy ktore go nci nie kosztuja to jedno.Inna sprawa ze kuczyn w srodku bessy mowil jzu o odbiciu i ze DJIA wraca na 14k kto klu[ilby akcje wtedy bylby NA ZERO teraz wiec troche do dupy ten przyklad.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 19:28

filip napisał:
KRT napisał:
filip napisał:
cofnij sie na UFO do 2007 roku - czy jakis technik przewidzial besse???

Tak , ja i trzykropek przewidzielismy szczyt tak samo jak Ja przewidziałem górke na edku gdzie tu napisałem kiedy brac S ci co sa tu dłuzej na tym forum potwierdzą
pozdro

ps jestem lepszy od anala Very Happy

Ps przewidziałem hosse juz w 2002 roku , wychodziłem z prostego założenia, każdy kraj ktory wchodził w struktury UE zaliczał mega hosse, my byliśmy na tyle nisko że sprzedałem wtedy wszystko co miałem , wynająłem kawalerke i za wszystko nakupowałem akcji , wytrzymałem tak do 2005 roku gdzie juz mialem dosc zycia w syfie, aznaczam że Kuczynski wtedy ciągle straszył bessą wpadłem wtedy w taki szał że chciałem TV wypierdolic za okno
oczywiscie tego juz niezweryfikujesz bo wtedy udzielałem sie na forum expandera, ktory po dwóch latach zmienił profil i zlikwidował forum

KRT,
po
1. nie mam zamiaru nikogo weryfikowac kazdy sam niech sobie odpowie na pytanie czy dzieki AT wyszedl na gorce
2. niech sobie kazdy sam odpowie czy dzieki AT zapakowal sie w dolku (przelom 2009 r ) - jak dobrze pamietam byl to tylko tarzan - ktory pozniej nie jeden raz sie mylil - jak kazdy tutaj
3. co do wejscia w struktury UE - to sa fundamenty nie AT
4. co do Kuczyńskiego - on nie straszyl on ja przewidzial - tak dziala ta analiza z minimum rocznym opoznieniem - albo mial facet szczescie albo jest dobry
5. w moim wpisie chodzilo mi glownie o to zeby nie mylic codziennych informacji spekulacyjnych ktore sa drukowane na zamowienie z informacjami o podlozu fundamentalym - to sa zupelnie dwie rozne plaszczyzny




pozdrawiam
4. co do Kuczyńskiego - on nie straszyl on ja przewidzial - tak dziala ta analiza z minimum rocznym opoznieniem - albo mial facet szczescie albo jest dobry
nosz murwa stary, Kuczyn napierdalał o bessie w 2003 roku !!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze nawijał o tym przez nastepne dwa lata wiesz jaki bylem zasrany wtedy?? wszystko sprzedałem co mialem zadlużylem sie u rodzicow a ten koles w TV z pewnoscią siebie straszyl mnie -wtedy postanowilem nigdy wiecej bo tylko zaserwował mi dodatkowy stres

poza tym ja nie przewidziałem gdzie będzie dołek, tak jak kaczor sie przejechałem bo nie przewidziałem że to odbicie przerodzi sie w coś więcej, ale hosse z 2003 i poźniejsza besse przewidziałem dzieki AT, tak samo jak odwrócenie trendu na edku przy 1,6

3. co do wejscia w struktury UE - to sa fundamenty nie AT

to jest makroekonomia a nie AF ja nie robiłem analiz typu ROS ROA ROE wskaźniki plynnosci bilans itd poszczególnych spólek giełdowych
po prostu prześledziłem zachowanie giełd państw ktore wchodziły do UE jedne wczesniej drugie później reagowały ale wszystkie miały hosse i patrzyłem na "wykresy"

Jezeli jestes taki fanem AF to wytlumacz mi jak drukowanie kasy moze sie przekładac na wzrost gospodarczy i wychodzenie z kryzysu stanów zjednoczonych?? przeciez oni nie pozwolili zbankrutować firmom ktore sie przyczyniły do tego kryzysu wiec jak to ma sie przekładac na giełde ? w takim układzie ja powinienem kisic S jak REALISTA i pierdolic o powrocie kryzysu. Jak wroci kryzys to wroci wtedy zareaguje.

To że mi sie udalo przewidziec hosse i późniejszą besse nie czyni ze mnie jakiegos wielkiego inwestora z perspektywy czasu uwazam że to byla głupota, lepiej wskoczyc do juz rozpędzonego pociągu niz narażać sie na przejechanie, zwłąszcza ze poczatkowe fazy bessy i hossy nie przekładają sie na jeden kierunek często sa powroty najwięcej sie zarabia w środkowej i końcowej fazie wtedy ustawiając sie zgodnie z trendem zarabiasz najwięcej - dlatego mnie anale nie interesują bo pierdolą bo muszą pierdolic za to im płacą, łatwo sie pisze o kryzysach i robic wieloletnie prognozy któryś zawsze trafi i ogłosi sie go guru.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 19:50

KRT napisał:
filip napisał:
KRT napisał:
filip napisał:
cofnij sie na UFO do 2007 roku - czy jakis technik przewidzial besse???

Tak , ja i trzykropek przewidzielismy szczyt tak samo jak Ja przewidziałem górke na edku gdzie tu napisałem kiedy brac S ci co sa tu dłuzej na tym forum potwierdzą
pozdro

ps jestem lepszy od anala Very Happy

Ps przewidziałem hosse juz w 2002 roku , wychodziłem z prostego założenia, każdy kraj ktory wchodził w struktury UE zaliczał mega hosse, my byliśmy na tyle nisko że sprzedałem wtedy wszystko co miałem , wynająłem kawalerke i za wszystko nakupowałem akcji , wytrzymałem tak do 2005 roku gdzie juz mialem dosc zycia w syfie, aznaczam że Kuczynski wtedy ciągle straszył bessą wpadłem wtedy w taki szał że chciałem TV wypierdolic za okno
oczywiscie tego juz niezweryfikujesz bo wtedy udzielałem sie na forum expandera, ktory po dwóch latach zmienił profil i zlikwidował forum

KRT,
po
1. nie mam zamiaru nikogo weryfikowac kazdy sam niech sobie odpowie na pytanie czy dzieki AT wyszedl na gorce
2. niech sobie kazdy sam odpowie czy dzieki AT zapakowal sie w dolku (przelom 2009 r ) - jak dobrze pamietam byl to tylko tarzan - ktory pozniej nie jeden raz sie mylil - jak kazdy tutaj
3. co do wejscia w struktury UE - to sa fundamenty nie AT
4. co do Kuczyńskiego - on nie straszyl on ja przewidzial - tak dziala ta analiza z minimum rocznym opoznieniem - albo mial facet szczescie albo jest dobry
5. w moim wpisie chodzilo mi glownie o to zeby nie mylic codziennych informacji spekulacyjnych ktore sa drukowane na zamowienie z informacjami o podlozu fundamentalym - to sa zupelnie dwie rozne plaszczyzny




pozdrawiam
4. co do Kuczyńskiego - on nie straszyl on ja przewidzial - tak dziala ta analiza z minimum rocznym opoznieniem - albo mial facet szczescie albo jest dobry
nosz murwa stary, Kuczyn napierdalał o bessie w 2003 roku !!!!!!!!!!!!!!! i jeszcze nawijał o tym przez nastepne dwa lata wiesz jaki bylem zasrany wtedy?? wszystko sprzedałem co mialem zadlużylem sie u rodzicow a ten koles w TV z pewnoscią siebie straszyl mnie -wtedy postanowilem nigdy wiecej bo tylko zaserwował mi dodatkowy stres

poza tym ja nie przewidziałem gdzie będzie dołek, tak jak kaczor sie przejechałem bo nie przewidziałem że to odbicie przerodzi sie w coś więcej, ale hosse z 2003 i poźniejsza besse przewidziałem dzieki AT, tak samo jak odwrócenie trendu na edku przy 1,6

3. co do wejscia w struktury UE - to sa fundamenty nie AT

to jest makroekonomia a nie AF ja nie robiłem analiz typu ROS ROA ROE wskaźniki plynnosci bilans itd poszczególnych spólek giełdowych
po prostu prześledziłem zachowanie giełd państw ktore wchodziły do UE jedne wczesniej drugie później reagowały ale wszystkie miały hosse i patrzyłem na "wykresy"

Jezeli jestes taki fanem AF to wytlumacz mi jak drukowanie kasy moze sie przekładac na wzrost gospodarczy i wychodzenie z kryzysu stanów zjednoczonych?? przeciez oni nie pozwolili zbankrutować firmom ktore sie przyczyniły do tego kryzysu wiec jak to ma sie przekładac na giełde ? w takim układzie ja powinienem kisic S jak REALISTA i pierdolic o powrocie kryzysu. Jak wroci kryzys to wroci wtedy zareaguje.

To że mi sie udalo przewidziec hosse i późniejszą besse nie czyni ze mnie jakiegos wielkiego inwestora z perspektywy czasu uwazam że to byla głupota, lepiej wskoczyc do juz rozpędzonego pociągu niz narażać sie na przejechanie, zwłąszcza ze poczatkowe fazy bessy i hossy nie przekładają sie na jeden kierunek często sa powroty najwięcej sie zarabia w środkowej i końcowej fazie wtedy ustawiając sie zgodnie z trendem zarabiasz najwięcej - dlatego mnie anale nie interesują bo pierdolą bo muszą pierdolic za to im płacą, łatwo sie pisze o kryzysach i robic wieloletnie prognozy któryś zawsze trafi i ogłosi sie go guru.

Pozdrawiam

KRT,

przede wszystkim sie tak nie spinaj bo ci zylka peknie.... a tego tobie nie zycze Wink

po raz kolejny napisze,ze chodzi tylko o to aby do jednego worka nie wrzucac infa a`la dubaj i nie traktowac tego infa w kategorii informacji fundamentalnej

btw,

nie jestem fanem AF a tym bardziej fanem kuczyna czy realisty - gram swoje i jest mi z tym dobrze

kaczor

nie zadawaj pytan retorycznych albo naucz sie czytac posty ze zrozumieniem


Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 19:51

to może powiecie jakie będzie zakończenie jutro, w tygodniu i w miesiącu, zanim się przechwalać Wink i tak nie osiągniemy poziomu barany
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 19:56

filip napisał:
KRT,

przede wszystkim sie tak nie spinaj bo ci zylka peknie.... a tego tobie nie zycze Wink

po raz kolejny napisze,ze chodzi tylko o to aby do jednego worka nie wrzucac infa a`la dubaj i nie traktowac tego infa w kategorii informacji fundamentalnej

btw,

nie jestem fanem AF a tym bardziej fanem kuczyna czy realisty - gram swoje i jest mi z tym dobrze

ja i żyłka?? to chyba zapomniałes moje wojenki z Kolą, jestem spokojny i zadowolony bo wiem że jutro miski znowu mnie powinni za sponsorowac
wydaje mi się że nie rozumiemy sie odnośnie AF dla mnie AF to wykorzystyanie wskaźników, prawdopoddobieństwa do oceny perspektyw spółki czy sektora, fakt że gdy grałem na ropie interesowały mnie wiadomości o ropie ale n apewno nie analizy przygotowane przez analityków, potrzebowałem infa o zapasach itp a ty mi wyjeżdżasz z żyłką pierdzącą ech Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:05

nomad napisał:
to może powiecie jakie będzie zakończenie jutro, w tygodniu i w miesiącu, zanim się przechwalać Wink i tak nie osiągniemy poziomu barany

jak ci napisze to zagrasz pod to?? affraid
Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:14

KRT napisał:
filip napisał:
KRT,

przede wszystkim sie tak nie spinaj bo ci zylka peknie.... a tego tobie nie zycze Wink

po raz kolejny napisze,ze chodzi tylko o to aby do jednego worka nie wrzucac infa a`la dubaj i nie traktowac tego infa w kategorii informacji fundamentalnej

btw,

nie jestem fanem AF a tym bardziej fanem kuczyna czy realisty - gram swoje i jest mi z tym dobrze

ja i żyłka?? to chyba zapomniałes moje wojenki z Kolą, jestem spokojny i zadowolony bo wiem że jutro miski znowu mnie powinni za sponsorowac
wydaje mi się że nie rozumiemy sie odnośnie AF dla mnie AF to wykorzystyanie wskaźników, prawdopoddobieństwa do oceny perspektyw spółki czy sektora, fakt że gdy grałem na ropie interesowały mnie wiadomości o ropie ale n apewno nie analizy przygotowane przez analityków, potrzebowałem infa o zapasach itp a ty mi wyjeżdżasz z żyłką pierdzącą ech Evil or Very Mad
zazdroszcze wam koledzy wiedzy i zarobku. ale po co na siebie wjezdzacie. grajcie kazdy jak chce i niech zarabia. tutejsze posty sa mylace bo kazdy gra na inny termin. osiagajmy swoje cele i ok. o ja cienki bolek chlip chlip chlip mam tylko średnia 50 % za ostatnie 3 lata na akcjach (za ostatni rok troche wiecej ,ale to moze szczescie malca) dajmy sobie kurwa zyc. z poszanowaniem dla krt i filipa.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:22

hgw napisał:
KRT napisał:
filip napisał:
KRT,

przede wszystkim sie tak nie spinaj bo ci zylka peknie.... a tego tobie nie zycze Wink

po raz kolejny napisze,ze chodzi tylko o to aby do jednego worka nie wrzucac infa a`la dubaj i nie traktowac tego infa w kategorii informacji fundamentalnej

btw,

nie jestem fanem AF a tym bardziej fanem kuczyna czy realisty - gram swoje i jest mi z tym dobrze

ja i żyłka?? to chyba zapomniałes moje wojenki z Kolą, jestem spokojny i zadowolony bo wiem że jutro miski znowu mnie powinni za sponsorowac
wydaje mi się że nie rozumiemy sie odnośnie AF dla mnie AF to wykorzystyanie wskaźników, prawdopoddobieństwa do oceny perspektyw spółki czy sektora, fakt że gdy grałem na ropie interesowały mnie wiadomości o ropie ale n apewno nie analizy przygotowane przez analityków, potrzebowałem infa o zapasach itp a ty mi wyjeżdżasz z żyłką pierdzącą ech Evil or Very Mad
zazdroszcze wam koledzy wiedzy i zarobku. ale po co na siebie wjezdzacie. grajcie kazdy jak chce i niech zarabia. tutejsze posty sa mylace bo kazdy gra na inny termin. osiagajmy swoje cele i ok. o ja cienki bolek chlip chlip chlip mam tylko średnia 50 % za ostatnie 3 lata na akcjach (za ostatni rok troche wiecej ,ale to moze szczescie malca) dajmy sobie kurwa zyc. z poszanowaniem dla krt i filipa.

ale ja przeciez nie mam nic do filipa mamy po prostu różne zdania, pamietam jak rysowal nasdaqa i ustawił sie na S uwazzałem ze rysuje pod to co chce zobaczyc. więc samo AT ma różne podejscia i kazdy widzi to co chce widzieć
Najśmieszniejsze jest to że tak naprawde ja sie nie znam na At piszecie o gwiazdach wieczornych RGR itp ja tego nie znam mnie do niczego nie jest to potrzebne, mam własne wypracowane metody, ktore sie sprawdzają, jedynie co tak naprawde zmieniłem to zmniejszyłem lewar zwiększając przy tym horyzont inwestycyjny , efekty mam lepsze niz wtedy gdy gralem na full depo, wszystko przychodzi z czasem - kazdy musi sam tą nauke przejść
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:25

KRT napisał:
nomad napisał:
to może powiecie jakie będzie zakończenie jutro, w tygodniu i w miesiącu, zanim się przechwalać Wink i tak nie osiągniemy poziomu barany

jak ci napisze to zagrasz pod to?? affraid

affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:44

Na edku luka 50pps...
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:53

Witam,
Taka teoria.
Jak jankes ma rozpocząć w przyszłym tyg korektę, to spadniemy poniżej 2600.
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:54

EX napisał:


Na edku zbliżamy się do poziomów, które wyznaczyłem 17.09:

http://pokazywarka.pl/16d231/#zdjecie708244



to kiedy ta korekta sie rozpocznie ?

na rolnych szczycik poniedzialek-wtorek chyba.


Ostatnio zmieniony przez loko dnia Nie 10 Paź 2010, 21:07, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:55

I na dodatkek moj "nieomylny" system kaze jutro od open brac S... A equity ma w tym roku eleganckie Wink


UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Equit
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 20:58

przemak napisał:
I na dodatkek moj "nieomylny" system kaze jutro od open brac S... A equity ma w tym roku eleganckie Wink


UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Equit

Jak otworzymy się w okolicach 2650 to bezapalacyjnie.
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 21:03

Cris napisał:
Jak otworzymy się w okolicach 2650 to bezapalacyjnie.

Bardziej szacuje 2635-40... Ale i tak dla moich esek z czwartku marna to pociecha Wink
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 21:09

przemak napisał:
Cris napisał:
Jak otworzymy się w okolicach 2650 to bezapalacyjnie.

Bardziej szacuje 2635-40... Ale i tak dla moich esek z czwartku marna to pociecha Wink

w okolicach 2650-60 powinien max być.
Powrót do góry Go down
łysy jeż

łysy jeż


Liczba postów : 212
Registration date : 09/09/2009

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 21:23

czas na film....
https://www.youtube.com/watch?v=vggjRo_4kUo
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 22:03

prosze bardzo http://biznes.interia.pl/news/jak-nie-zostac-dawca-kapitalu,1541185
i to jest analityk, az milo sie to czyta, brawa dla M. Rogalskiego UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 767691
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 22:13

KRT napisał:
filip napisał:
KRT,

przede wszystkim sie tak nie spinaj bo ci zylka peknie.... a tego tobie nie zycze Wink

po raz kolejny napisze,ze chodzi tylko o to aby do jednego worka nie wrzucac infa a`la dubaj i nie traktowac tego infa w kategorii informacji fundamentalnej

btw,

nie jestem fanem AF a tym bardziej fanem kuczyna czy realisty - gram swoje i jest mi z tym dobrze

ja i żyłka?? to chyba zapomniałes moje wojenki z Kolą, jestem spokojny i zadowolony bo wiem że jutro miski znowu mnie powinni za sponsorowac
wydaje mi się że nie rozumiemy sie odnośnie AF dla mnie AF to wykorzystyanie wskaźników, prawdopoddobieństwa do oceny perspektyw spółki czy sektora, fakt że gdy grałem na ropie interesowały mnie wiadomości o ropie ale n apewno nie analizy przygotowane przez analityków, potrzebowałem infa o zapasach itp a ty mi wyjeżdżasz z żyłką pierdzącą ech Evil or Very Mad

KRT,

proponuje zimne piwko albo albo jasa z lodem....

nie sadzilem ze ten tekst z "żyłką" cie urazi....napisalem go na rozladowanie atmosfery

pozdr.



Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 22:25

filip napisał:
KRT napisał:
filip napisał:
KRT,

przede wszystkim sie tak nie spinaj bo ci zylka peknie.... a tego tobie nie zycze Wink

po raz kolejny napisze,ze chodzi tylko o to aby do jednego worka nie wrzucac infa a`la dubaj i nie traktowac tego infa w kategorii informacji fundamentalnej

btw,

nie jestem fanem AF a tym bardziej fanem kuczyna czy realisty - gram swoje i jest mi z tym dobrze

ja i żyłka?? to chyba zapomniałes moje wojenki z Kolą, jestem spokojny i zadowolony bo wiem że jutro miski znowu mnie powinni za sponsorowac
wydaje mi się że nie rozumiemy sie odnośnie AF dla mnie AF to wykorzystyanie wskaźników, prawdopoddobieństwa do oceny perspektyw spółki czy sektora, fakt że gdy grałem na ropie interesowały mnie wiadomości o ropie ale n apewno nie analizy przygotowane przez analityków, potrzebowałem infa o zapasach itp a ty mi wyjeżdżasz z żyłką pierdzącą ech Evil or Very Mad

KRT,

proponuje zimne piwko albo albo jasa z lodem....

nie sadzilem ze ten tekst z "żyłką" cie urazi....napisalem go na rozladowanie atmosfery

pozdr.



UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 767691 i tak trzymać tuzy
Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 22:32

hgw napisał:
filip napisał:
KRT napisał:
filip napisał:
KRT,

przede wszystkim sie tak nie spinaj bo ci zylka peknie.... a tego tobie nie zycze Wink

po raz kolejny napisze,ze chodzi tylko o to aby do jednego worka nie wrzucac infa a`la dubaj i nie traktowac tego infa w kategorii informacji fundamentalnej

btw,

nie jestem fanem AF a tym bardziej fanem kuczyna czy realisty - gram swoje i jest mi z tym dobrze

ja i żyłka?? to chyba zapomniałes moje wojenki z Kolą, jestem spokojny i zadowolony bo wiem że jutro miski znowu mnie powinni za sponsorowac
wydaje mi się że nie rozumiemy sie odnośnie AF dla mnie AF to wykorzystyanie wskaźników, prawdopoddobieństwa do oceny perspektyw spółki czy sektora, fakt że gdy grałem na ropie interesowały mnie wiadomości o ropie ale n apewno nie analizy przygotowane przez analityków, potrzebowałem infa o zapasach itp a ty mi wyjeżdżasz z żyłką pierdzącą ech Evil or Very Mad

KRT,

proponuje zimne piwko albo albo jasa z lodem....

nie sadzilem ze ten tekst z "żyłką" cie urazi....napisalem go na rozladowanie atmosfery

pozdr.



UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 767691 i tak trzymać tuzy
do usłyszenia pewno za tydzień. własna gra mi jakos słuzy . ufo pomaga , ale i przeszkadza. ps. wywalilłem 50% akcji niby chca dalej ale jakos kiepsko. pewno sie myle ale to moja kasa. statystyka mi mówi ze coś nie tak. we wrzesniu portfel rosnie w październiku stoi w miejscu Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 22:40

przemak napisał:
Na edku luka 50pps...

a w którą strone bo mam eski??
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 22:46

Rmir napisał:
przemak napisał:
Na edku luka 50pps...

a w którą strone bo mam eski??

Zasadniczo w gore... sorry...

http://www.money.pl/pieniadze/forex/waluty/forex,eurusd.html
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 22:54

Rmir napisał:
przemak napisał:
Na edku luka 50pps...
a w którą strone bo mam eski??
Zgadnij dobryżart

A na serio - up. Z drugiej strony luki weekendowe zwykle sa domykane, choc nie wiadomo jak wysoko miska przewiaza.

Niedzielno-wieczorne podrygi na FX mozna ogladac np. tu.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 EmptyNie 10 Paź 2010, 23:11

forex napisał:
Rmir napisał:
przemak napisał:
Na edku luka 50pps...
a w którą strone bo mam eski??
Zgadnij dobryżart

A na serio - up. Z drugiej strony luki weekendowe zwykle sa domykane, choc nie wiadomo jak wysoko miska przewiaza.

Niedzielno-wieczorne podrygi na FX mozna ogladac np. tu.


o qrwa, cały zeszły tydzień miałem spierdolony i teraz piękne dobicie
trza zamknąć jakąś lokatke i odnowić depozyt
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 09-10.10.2010-weekend    UFO - 09-10.10.2010-weekend  - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 09-10.10.2010-weekend
Powrót do góry 
Strona 4 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 10-11.04.2010 weekend
» UFO - 23-24.10.2010 weekend
» UFO - 30.10-01.11.2010 weekend
» UFO - 13-14.11.2010 weekend
» UFO - 24-25.04.2010 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: