Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 04-05.12.2010 weekend

Go down 
+30
13Homer
dex
karnak
Pan Nikt
_ted
Aligator
barany
Awa
Damian
ROGER
Garrett
Jones
kaczor
mariner
kiwi
gumbas
jj
Reser
zibi
Dave
psylocyt
IronFX
Vasyl
Ezet
SYLWESTER
milew
janek
loko
EX
inwestor
34 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptyWto 30 Lis 2010, 23:16

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum


Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
busia, Dave, infinan, inwestor, Jastrząb, Liber Grizzli Abaci


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Ostrzezeniefw20cdmpekao

bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra bij szwagra

https://ufoforum.forumotion.com/programowanie-mql-f27/automat-do-zwalczania-szwagrow-t1758.htm
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptyPią 03 Gru 2010, 23:56

1-szaaaaaa
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptyPią 03 Gru 2010, 23:59

zadanie na weekend
swatamy opcjonera


cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Jedyny plus jaki ma Rosja to to, że jest to kraj o największej na świecie (z wyjątkiem krajów arabskich) przewadze ilościowej kobiet nad mężczyznami:
http://www.geohive.com/earth/pop_gender.aspx
teoretycznie mają aż 10 milionów kobiet więcej niż facetów Shocked czy to pozostałości efektu stalinowskiej "czystki" to nie wiem ale mniejsza o to - lasek u nich musi być "skolko ugodna" jak to mówią.

Jedna nawet do mnie napisała na maila a nawet nie wiem skąd go wzięła:

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Russiangirl0

po angielsq napisała i nie wiem co mam odpisać. affraid

odpisz ze ja pozdrawiasz i chętnie blizej poznasz
ze ją chcesz zaprosic do Polski i tak zrób
to jest fajna dziewczyna i moze byc b. wartosciową towarzyszką zycia
ale musisz ja blizej poznac
i na koniec .......

zaproś mnie na wesele
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 00:13

cZeSiÓ zOmBiE napisał:
A jaki jest rozkład tego teoretycznego dobrobytu w społeczeństwie? Kilka % proputinowskich oligarchów ma 90% pkb a reszta biedę klepie. Zresztą podobnie dla całego BRIC - zajebiście wysoki współczynnik Giniego.
Dla kontrastu porównajmy Japonię, Norwegię i Szwajcarię gdzie pkb rozkłada się w miarę równomiernie na całe społeczeństwo.

Rosja to praktycznie dwa miasta, które się rozwijają: Moskwa i St Petersburg a reszta to chyba niewiele od czasów Stalina się zmieniła. Podejrzewam, że w wielu zapyziałych ruskich wsiach o słowie "internet" nie słyszeli nawet.

Swego czasu wstawiłem dość ciekawą analizę na forum ale, z tego wychodzi, że ze mnie leszcz-prowokator i siedzę w foes to pewnie mało kto czytał Very Happy

Pierwszy rysunek przedstawia bogactwo świata regionu. USA, z jego bogactwem około 50 bilionów dolarów, stanowi 25% całkowitego bogactwa świata, który kontroluje około 200 bilionów dolarów. I tak, Europa jako region ma nieco większą część bogactwa (32%), Ameryka (31%).

UFO - 04-05.12.2010 weekend   780307

Jeśli chodzi o podział geograficzny, to uważa się, że Ameryka Północna ma największy odsetek ludzi żyjących w kategorii ultra bogatych.

UFO - 04-05.12.2010 weekend   780310

Ameryka jest najbogatszym krajem na świecie, gdzie większość majątku USA to aktywa finansowe.
Na przykład Indie i Indonezja, to dla 80% lub więcej sumy aktywów, które nie są w formie aktywów niefinansowych, głównie mieszkania i gospodarstwa rolne.

UFO - 04-05.12.2010 weekend   780312

Następny rysunek przedstawia bardziej szczegółowo, podział aktywów finansowych na trzy kategorie: gotówka i depozyty, akcje (wszystkie akcje i inne akcje posiadane bezpośrednio przez gospodarstwa domowe) i innych aktywów finansowych w wybranych krajach.

W Wielkiej Brytanii i Japonii przykładowo, akcje stanowią zaledwie 13% i 9% z całości aktywów finansowych.
W przeciwieństwie do Szwecji i USA gdzie wynoszą 37% i 43% aktywów finansowych.
Japonia jak widać ma silne tradycje oszczędzania.

UFO - 04-05.12.2010 weekend   780313

Ciekawy podział posiadanych aktywów ze względu na płeć w USA i Wielkiej Brytanii. Na wykresie przedstawiono, w Wielkiej Brytanii kobiety wydają się posiadać więcej ryzykownych aktywów niż mężczyźni.

UFO - 04-05.12.2010 weekend   780322

Najbogatsze osoby w 2010 roku z kapitałem powyżej 100 tysięcy USD na głowę osoby dorosłej, znajdują się w Ameryce Północnej, Europie Zachodniej, Azji i Pacyfiku oraz w krajach Bliskiego Wschodu.

Bogactwa od 25.000 USD do 100.000 USD, objęło ostatnio wiele nowych państw UE (Polska, Węgry, Czechy, Słowacja, Litwa, Łotwa, Estonia, Cypr) i ważnych krajów Ameryki Łacińskiej (Meksyk, Brazylia, Chile), wzdłuż z wielu krajów Bliskiego Wschodu (Liban, Arabia Saudyjska, Bahrajn).
Wreszcie, w kategorii poniżej 5000 USD obejmuje prawie wszystkie Azji Południowej, Indii, Pakistanu, Bangladeszu i Nepalu oraz prawie całą Afrykę środkową i zachodnią.

UFO - 04-05.12.2010 weekend   780326

Dalej jest przedstawiony wykres z podziałem na zamożność regionu.

UFO - 04-05.12.2010 weekend   780331

Szacujemy, że 3 miliardy osób - ponad dwie trzecie światowej populacji dorosłych - posiadają kapitał poniżej 10.000 dolarów. Kolejny miliard osób dorosłych (24% ludności świata) są umieszczane w USD 10,000-100,000 zakresie, pozostawiając 358 milionów dorosłych (8% ludności świata) z aktywami powyżej 100.000 USD. Dane z połowy 2010 roku wskazują, że 24,2 milionów dorosłych są powyżej progu dla milionerów. Chociaż stanowią oni mniej niż 1% światowej populacji dorosłej, posiadają oni więcej niż jedną trzecią światowego bogactwa gospodarstw domowych. W szczególności, osoby z majątku powyżej 50 mln USD, szacuje się liczbę 81.000 na całym świecie.
NA szycie piramidy:
Odsetek użytkowników ze Stanów Zjednoczonych gwałtownie wzrasta do 41%, a udział członków spoza Ameryki Północnej, Europy i Azji i Pacyfiku spada do zaledwie 6%.

UFO - 04-05.12.2010 weekend   780338

dopingg dopingg dopingg MIŁEGO WEEKENDU dopingg dopingg dopingg
Powrót do góry Go down
loko

loko


Liczba postów : 3137
Location : Warszawa
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 00:32

amerykanie sa najbogatsi bo wynalezli perpetum poligraficum .
i jako wynalazcy czerpia korzysci Very Happy


ale ku....wa żeby wydac tyle kasy coby osiagnąc tylko taki wynik :

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Unemployment%2BRate-2010-11

dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 01:44

KaKa 2011 napisał:
zadanie na weekend
swatamy opcjonera


cZeSiÓ zOmBiE napisał:
Jedyny plus jaki ma Rosja to to, że jest to kraj o największej na świecie (z wyjątkiem krajów arabskich) przewadze ilościowej kobiet nad mężczyznami:
http://www.geohive.com/earth/pop_gender.aspx
teoretycznie mają aż 10 milionów kobiet więcej niż facetów Shocked czy to pozostałości efektu stalinowskiej "czystki" to nie wiem ale mniejsza o to - lasek u nich musi być "skolko ugodna" jak to mówią.

Jedna nawet do mnie napisała na maila a nawet nie wiem skąd go wzięła:

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Russiangirl0

po angielsq napisała i nie wiem co mam odpisać. affraid

odpisz ze ja pozdrawiasz i chętnie blizej poznasz
ze ją chcesz zaprosic do Polski i tak zrób
to jest fajna dziewczyna i moze byc b. wartosciową towarzyszką zycia
ale musisz ja blizej poznac
i na koniec .......

zaproś mnie na wesele


Rosja to Bogaty Kraj ...taka ławka elegancka
u nas to bieda Panie jest.... dwie deski pod tylek i dwie na oparcie i juz gotowe
te nasze ławki do ch... nie podobne...nie da sie siedziec
dlatego wszyscy spacerują albo siadaja na oparciu a kulasy na siedzisko


a Panna...hmmm.....zdjęcie robione latem....ciekawe ile ofert juz poszlo....
Opcjo...żyjesz sobie spokojnie z kotkiem.....Panna przyjedzie to czeka Cie 2tygodniowy turnus po centrach
zaraz potem rodzina Cie odwiedzi i tu szykuj kanister gorzałki i kosz kiełbasy
czy Twój kot to wytrzyma? Shocked
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 08:22

Opcjo, chcesz znaleźć kobietę, to spraw sobie szczeniaka labradora. Właśnie to przerabiam i gdyby nie fakt, że jestem w związku, to miałbym prawie codziennie okazję kogoś poznać, panny po prostu same się zatrzymują z okrzykami zachwytu nad pieskiem. A kota jakoś przyzwyczaisz Wink
Wczoraj dopadła mnie migrena - taka niby kobieca przypadłość Laughing
Kakao, mleko i cytrusy wykreśliłem z jadłospisu, czekoladę mogę jeść w małych ilościach. No ale w środę zachciało mi się herbaty z cytryną na przeziębienie i wypiłem chyba 3 przez roztargnienie Sad
Cierpiałem niemiłosiernie. Plus, że udało się ugrać coś rano na kablu, po czym wyłączyłem kompa, żeby na weekend mieć dobry humor przynajmniej pod tym kątem. Ma ktoś jeszcze takie migrenowe problemy? Mi jak ostro pójdzie to nawet tabletki nie pomagają, trzeba przeczekać swoje i już.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 08:34

http://www.zczuba.pl/zczuba/1,90957,8758935,Luigi_Del_Neri_po_remisie_z_poznanskim_Lechem_specjalnie.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_Zczuba
dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
milew




Liczba postów : 734
Age : 50
Location : Suwałki
Registration date : 22/09/2010

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 08:36

Mi czasami po 8 piwach mało łba nie rozwali.
Trzeba przeczekać.
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 09:24

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Barborka
BARBÓRKOWE POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH ! ( MOŻE TYŻ I JEST NA UFO JAKAŚ BARBARA ? )
NIECH KOŻDY NA UFO UFEDRUJE SWOJA NORMA NA PRZODKU FUTOWYM , COBY OD DZIECIĄTKA DOSTOŁ FAJNY GESZYNK POD KRISTBAUM (CHOINKĘ ) !
https://www.youtube.com/watch?v=1JlP7Bi8wzQ&feature=related
https://www.youtube.com/watch?v=PiL7goIQALE&feature=player_embedded
cheers
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 10:14

http://www.kppis.pl/500dni/
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 10:49

Sztuczna siła złotówki
Sztuczna piaskownica
Ale rajd jest prawdziwny
Za wielu znów oczekuje spadków........ bo się cholera narosło
U nas można zdrowo przyciąć na pochodnych, to szybka spekuła z arbitrażem potrafią wykorzystać
OFE coraz mniej będą znaczyć w naszej piaskownicy ale do końca roku krzywdy sobie nie dadzą zrobić
Widać, że robią przemeblowanie w swoich portfelach "na gorsze czasy" (oczywiście dla nich). Wchodzą w spółki dywidendowe (z czegoś będą musiały żyć)

Z innej beczki
Przyglądałem się wielu wykresom na przestrzeni lat i........................
...............szok, doszedłem do kuriozalnego (jak na takiego misia jak ja) wniosku, że wzrosty potrwają jeszcze z rok półtora a w bardziej optymistycznym wariancie nawet do 3-4 lat
Dotyczy to zarówno nas jak i tych większych piaskownic
Wynika z tego, że jesteśmy dopiero gdzieś w połowie (a może na początku) drogi do.......

Dziś BARBÓRKA
Wszystkim Barbarom miłego fedrowania w piaskownicach całego globu
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 11:29

inwestor napisał:
Sztuczna siła złotówki
Sztuczna piaskownica
Ale rajd jest prawdziwny
Za wielu znów oczekuje spadków........ bo się cholera narosło
U nas można zdrowo przyciąć na pochodnych, to szybka spekuła z arbitrażem potrafią wykorzystać
OFE coraz mniej będą znaczyć w naszej piaskownicy ale do końca roku krzywdy sobie nie dadzą zrobić
Widać, że robią przemeblowanie w swoich portfelach "na gorsze czasy" (oczywiście dla nich). Wchodzą w spółki dywidendowe (z czegoś będą musiały żyć)

Z innej beczki
Przyglądałem się wielu wykresom na przestrzeni lat i........................
...............szok, doszedłem do kuriozalnego (jak na takiego misia jak ja) wniosku, że wzrosty potrwają jeszcze z rok półtora a w bardziej optymistycznym wariancie nawet do 3-4 lat
Dotyczy to zarówno nas jak i tych większych piaskownic
Wynika z tego, że jesteśmy dopiero gdzieś w połowie (a może na początku) drogi do.......

Dziś BARBÓRKA
Wszystkim Barbarom miłego fedrowania w piaskownicach całego globu


jak patrzymy z boku na gwint śruby to widzimy, że gwint rośnie i spada
ale patrząc inaczej widzimy rotacje tego ruchu w jednym kierunku
Powrót do góry Go down
Vasyl




Liczba postów : 302
Age : 50
Location : WoDne Miasto Gdańsk
Registration date : 07/07/2010

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 11:29

Dezerter napisał:
Ma ktoś jeszcze takie migrenowe problemy? Mi jak ostro pójdzie to nawet tabletki nie pomagają, trzeba przeczekać swoje i już.

W dzieciństwie miałem niemiłosierne bóle głowy, trwające czasami nawet tydzień bez przerwy - okropne uczucie iść spać z bólem głowy i wstawać z ani trochę mniejszym, "uskutęczniając" w międzyczasie szkolną naukę. Evil or Very Mad Przechodzić mi zaczęły po kilku latach systematycznego odwiedzania siłowni (na początku też miałem katusze, ostrożnym trzeba być). Dodatkowo w moim przypadku mogła pomóc zmiana klimatu - nie urodziłem się nad morzem. Mimo to wszystko nawroty miewałem, zwłaszcza po wypiciu alkoholu - bywały takie okresy czau, że nie mogłem wieczorem wypić nawet jednego piwa, bo cały następny dzień miałem "stracony", łeb napierdzielał jakbym co najmniej flaszkę sam obalił... (Plusem jest, że między innymi dlatego rzadko piję). W wieku chyba 33 lat wybrałem się po raz pierwszy do kręgarza. Powiem Ci tak - prawdopodobnie żaden lekarz nie kojarzy migrenowego bólu głowy z kręgosłupem, ja od kilku pierwszych wizyt u kręgarza WIEM że to było to... Przeszły mi bóle głowy nawet lekkie, alkoholu naprawdę dużo muszę wypić by mi łeb rozsadzało (a już na pewno nie po jednym piwie czy kieliszku wina jak wcześniej bywało). Czyli wielce prawdopodobną przyczyną migren w moim przypadku był jakiś ucisk na nerwowe zakończenia w okolicach kręgosłupa. Zdarzają się bóle głowy dalej czasami, ale te mniejsze ignoruję - z częstotliwością wizyt u kręgarza nie wolno przesadzać, bo może nastąpić "powiększenie przestrzeni międzykręgowych", czyli pewnie nadmierne poluzowanie. UWAGA: nie iść do pierwszego lepszego kręgarza!! Jest takie powiedzenie - "kręgarz może podnieść z wózka, może też na niego posadzić"...

Podsumowując - nie wiem, czy Twój przypadek jest taki sam, ale może warto spróbować? W moim przypadku wstępna poprawa nastąpiła po dłuższym odwiedzaniu siłowni, a to też swego rodzaju "nastawianie kręgosłupa" - wzmacniając mięśnie, uzyskujesz tzw gorset mięśniowy, który utrzymuję kręgi tam gdzie trzeba Wink Być może pomocna będzie konsultacja u SPORTOWEGO lekarza. Co prawda nawet mój kręgarz mi mówi żebym zrezygnował całkowicie z wykonywania niektórych ćwiczeń. Ostatecznie dopiero wizyta u kręgarza uświadomiła mi źródło moich problemów. Znakiem rozpoznawczym moich migren było umiejscowienie tylko "w części głowy" - np pulsujący przy wstawaniu ból z lewej lub prawej strony czaszki z okolic potylicznych do czoła. "Zwykły" ból głowy rozprzestrzenia się u mnie na cała głowę, raczej bez żadnego epicentrum Wink O ile dobrze pamiętam, to faktycznie w dzieciństwie niektórych produktów nie mogłem spożywać, ale nie jestem w stanie tego potwierdzić - zbyt mgliste to wspomnienia.

Wizyta u mojego kręgarza kosztuje 30-40 zł (jak ma kaprys). Nie robił mi żadnego masażu, tylko ścisłe "nastawianie kręgosłupa". Samo nastawianie nie boli jeśli się nie spinasz - ze strachu np Wink Ewentualnie boli, jak uciska chyba na przyczepy mięśniowe by je poluźnić. Ale to jest taki ból połączony z łaskotaniem. Ogólnie to jest niesamowita ulga (w tym psychiczna), gdy możesz zidentyfikować źródło swoich problemów. To żadna kobieca przypadłość, ale domyślam się że w większości tak - zapewne znów z powodu tego że mężczyźni wykonują często fizyczną pracę, wzmacniającą mięśnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia Cool
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 11:40

UFO - 04-05.12.2010 weekend   815108

UFO - 04-05.12.2010 weekend   815109
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 11:52

Vasyl napisał:
Dezerter napisał:
Ma ktoś jeszcze takie migrenowe problemy? Mi jak ostro pójdzie to nawet tabletki nie pomagają, trzeba przeczekać swoje i już.

W dzieciństwie miałem niemiłosierne bóle głowy, trwające czasami nawet tydzień bez przerwy - okropne uczucie iść spać z bólem głowy i wstawać z ani trochę mniejszym, "uskutęczniając" w międzyczasie szkolną naukę. Evil or Very Mad Przechodzić mi zaczęły po kilku latach systematycznego odwiedzania siłowni (na początku też miałem katusze, ostrożnym trzeba być). Dodatkowo w moim przypadku mogła pomóc zmiana klimatu - nie urodziłem się nad morzem. Mimo to wszystko nawroty miewałem, zwłaszcza po wypiciu alkoholu - bywały takie okresy czau, że nie mogłem wieczorem wypić nawet jednego piwa, bo cały następny dzień miałem "stracony", łeb napierdzielał jakbym co najmniej flaszkę sam obalił... (Plusem jest, że między innymi dlatego rzadko piję). W wieku chyba 33 lat wybrałem się po raz pierwszy do kręgarza. Powiem Ci tak - prawdopodobnie żaden lekarz nie kojarzy migrenowego bólu głowy z kręgosłupem, ja od kilku pierwszych wizyt u kręgarza WIEM że to było to... Przeszły mi bóle głowy nawet lekkie, alkoholu naprawdę dużo muszę wypić by mi łeb rozsadzało (a już na pewno nie po jednym piwie czy kieliszku wina jak wcześniej bywało). Czyli wielce prawdopodobną przyczyną migren w moim przypadku był jakiś ucisk na nerwowe zakończenia w okolicach kręgosłupa. Zdarzają się bóle głowy dalej czasami, ale te mniejsze ignoruję - z częstotliwością wizyt u kręgarza nie wolno przesadzać, bo może nastąpić "powiększenie przestrzeni międzykręgowych", czyli pewnie nadmierne poluzowanie. UWAGA: nie iść do pierwszego lepszego kręgarza!! Jest takie powiedzenie - "kręgarz może podnieść z wózka, może też na niego posadzić"...

Podsumowując - nie wiem, czy Twój przypadek jest taki sam, ale może warto spróbować? W moim przypadku wstępna poprawa nastąpiła po dłuższym odwiedzaniu siłowni, a to też swego rodzaju "nastawianie kręgosłupa" - wzmacniając mięśnie, uzyskujesz tzw gorset mięśniowy, który utrzymuję kręgi tam gdzie trzeba Wink Być może pomocna będzie konsultacja u SPORTOWEGO lekarza. Co prawda nawet mój kręgarz mi mówi żebym zrezygnował całkowicie z wykonywania niektórych ćwiczeń. Ostatecznie dopiero wizyta u kręgarza uświadomiła mi źródło moich problemów. Znakiem rozpoznawczym moich migren było umiejscowienie tylko "w części głowy" - np pulsujący przy wstawaniu ból z lewej lub prawej strony czaszki z okolic potylicznych do czoła. "Zwykły" ból głowy rozprzestrzenia się u mnie na cała głowę, raczej bez żadnego epicentrum Wink O ile dobrze pamiętam, to faktycznie w dzieciństwie niektórych produktów nie mogłem spożywać, ale nie jestem w stanie tego potwierdzić - zbyt mgliste to wspomnienia.

Wizyta u mojego kręgarza kosztuje 30-40 zł (jak ma kaprys). Nie robił mi żadnego masażu, tylko ścisłe "nastawianie kręgosłupa". Samo nastawianie nie boli jeśli się nie spinasz - ze strachu np Wink Ewentualnie boli, jak uciska chyba na przyczepy mięśniowe by je poluźnić. Ale to jest taki ból połączony z łaskotaniem. Ogólnie to jest niesamowita ulga (w tym psychiczna), gdy możesz zidentyfikować źródło swoich problemów. To żadna kobieca przypadłość, ale domyślam się że w większości tak - zapewne znów z powodu tego że mężczyźni wykonują często fizyczną pracę, wzmacniającą mięśnie. Pozdrawiam i życzę powodzenia Cool

Dzięki.
Moje bóle raczej są genetyczne - po mamie - i są ewidentną reakcją na niewłaściwą dietę. Jeżeli nie jem pewnych produktów, to głowa praktycznie nie boli, więc normalnie nie ma problemu, chyba że się zapomnę tak jak przedwczoraj. Dlatego szukam też sposobu, jak sobie radzić z już bolącą głową, bo nie wiem, czy jest to możliwe, poza łyknięciem tabsa i położeniem się w ciemnym i cichym miejscu. Laughing
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:07

Ezet napisał:
http://www.kppis.pl/500dni/

lipa bo jest lista obietnic i wiel z nich jest wykonana a na liczniku zero ,

tendencyjna strona


....
pozdrowienia z Bieszczad Wink
1 stopien zagrozenia lawinowego
Powrót do góry Go down
psylocyt

psylocyt


Liczba postów : 168
Age : 47
Location : miasto Ojca
Registration date : 23/10/2009

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:10

Dezerter napisał:
Vasyl napisał:
Dezerter napisał:
Ma ktoś jeszcze takie migrenowe problemy? Mi jak ostro pójdzie to nawet tabletki nie pomagają, trzeba przeczekać swoje i już.

W dzieciństwie miałem niemiłosierne bóle głowy,......... Pozdrawiam i życzę powodzenia Cool

Dzięki.
Moje bóle raczej są genetyczne - po mamie - i są ewidentną reakcją na niewłaściwą dietę. Jeżeli nie jem pewnych produktów, to głowa praktycznie nie boli, więc normalnie nie ma problemu, chyba że się zapomnę tak jak przedwczoraj. Dlatego szukam też sposobu, jak sobie radzić z już bolącą głową, bo nie wiem, czy jest to możliwe, poza łyknięciem tabsa i położeniem się w ciemnym i cichym miejscu. Laughing

Jeśli chodzi o migrenę to raczej pozamiatane, sumigra i podobne w zasadzie tylko na to działają. Jeśli chodzi o to co opisał Vasyl, to nie jest to migrena, ale raczej neuralgia nerwów potylicznych. Zaopatrują one czuciowo i ruchowo część szyi i głowy. Istotnie fachowe nastawienie kręgosłupa może przynieść dobry efekt, skuteczne są również blokady nerwu potylicznego większego, które są jednocześnie metodą diagnostyczną, tzn. różnicują czy ten ból jest neuralgią nerwu potylicznego czy trzeba szukać dalej. przydatne jest znalezienie w swojej okolicy Poradni Leczenia Bólu.
A tu jeszcze o bólach okolicy karku, głowy i szyi
http://www.rokwisz.pl/dr_hab.htm
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:13

UWAGA UWAGA !
3miejskie UFO-ludy.



się tak złożyło, że z nijakim Zygmuntem de Bill się wybraliśmy na piwo.
i je wypiliśmy ....

.... i doszliśmy do wniosku, że wartoby w grudniu zorganizować jakieś piwo zbiorcze ... dla trójmiejskich UFO - ków.


się więc zapytuję .... czy jest ktoś chętny i e/w jaki termin mu pasi.... lub miejsce proponuje.
wstępnie ustalona lokalizacja (wrzeszcz lub starówka) Gdańsk.


alien nie rozumiem alien



wstępnie swój akces potwierdzili:

Dave
Zygmunt de Bill
walent
birdie
Bogdan
Ezet


ps. jak kogoś przeoczyłem ... lub ktoś jeszcze jest chętny .... to priva mnie zapodać .... dla pewności abym nie przeoczył wpisu skanując foruma Very Happy
Powrót do góry Go down
Vasyl




Liczba postów : 302
Age : 50
Location : WoDne Miasto Gdańsk
Registration date : 07/07/2010

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:18

Dezerter napisał:

Dzięki.
Moje bóle raczej są genetyczne - po mamie - i są ewidentną reakcją na niewłaściwą dietę. Jeżeli nie jem pewnych produktów, to głowa praktycznie nie boli, więc normalnie nie ma problemu, chyba że się zapomnę tak jak przedwczoraj. Dlatego szukam też sposobu, jak sobie radzić z już bolącą głową, bo nie wiem, czy jest to możliwe, poza łyknięciem tabsa i położeniem się w ciemnym i cichym miejscu. Laughing

Też wcześniej tłumaczyłem sobie, że to genetyczne - mama też ma migreny. Ale dlaczego w takim razie nastawianie kręgów mi pomaga?... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
Vasyl




Liczba postów : 302
Age : 50
Location : WoDne Miasto Gdańsk
Registration date : 07/07/2010

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:19

psylocyt napisał:


Jeśli chodzi o migrenę to raczej pozamiatane, sumigra i podobne w zasadzie tylko na to działają. Jeśli chodzi o to co opisał Vasyl, to nie jest to migrena, ale raczej neuralgia nerwów potylicznych. Zaopatrują one czuciowo i ruchowo część szyi i głowy. Istotnie fachowe nastawienie kręgosłupa może przynieść dobry efekt, skuteczne są również blokady nerwu potylicznego większego, które są jednocześnie metodą diagnostyczną, tzn. różnicują czy ten ból jest neuralgią nerwu potylicznego czy trzeba szukać dalej. przydatne jest znalezienie w swojej okolicy Poradni Leczenia Bólu.
A tu jeszcze o bólach okolicy karku, głowy i szyi
http://www.rokwisz.pl/dr_hab.htm

Dzięki za info, być może skorzystam z porady Smile
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:21

Dave napisał:
UWAGA UWAGA !
3miejskie UFO-ludy.



się tak złożyło, że z nijakim Zygmuntem de Bill się wybraliśmy na piwo.
i je wypiliśmy ....

.... i doszliśmy do wniosku, że wartoby w grudniu zorganizować jakieś piwo zbiorcze ... dla trójmiejskich UFO - ków.


się więc zapytuję .... czy jest ktoś chętny i e/w jaki termin mu pasi.... lub miejsce proponuje.
wstępnie ustalona lokalizacja (wrzeszcz lub starówka) Gdańsk.


alien nie rozumiem alien



wstępnie swój akces potwierdzili:

Dave
Zygmunt de Bill
walent
birdie
Bogdan
Ezet


ps. jak kogoś przeoczyłem ... lub ktoś jeszcze jest chętny .... to priva mnie zapodać .... dla pewności abym nie przeoczył wpisu skanując foruma Very Happy

Qrcze, jak bieszczady nam zasypalo to moze sie spotkajmy wszyscy w 3miescie.
Do Gdanska mozna dojechac IC, doleciec LOTem ( bilety po 79 sprzedawane w sreody ) albo od bidy autem.

????
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30230
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:39

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Ciecia-w-administracji-20-tys-urzednikow-straci-prace-2253375.html

affraid affraid affraid
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:53

Dezerter napisał:
Vasyl napisał:
Dezerter napisał:
Ma ktoś jeszcze takie migrenowe problemy? Mi jak ostro pójdzie to nawet tabletki nie pomagają, trzeba przeczekać swoje i już.

W dzieciństwie miałem niemiłosierne bóle głowy, trwające czasami nawet tydzień bez przerwy - okropne uczucie iść spać z bólem głowy i wstawać z ani trochę mniejszym, "uskutęczniając" w międzyczasie szkolną naukę. Evil or Very Mad Przechodzić mi zaczęły po kilku latach systematycznego odwiedzania siłowni (na
....................................................
Dzięki.
Moje bóle raczej są genetyczne - po mamie - i są ewidentną reakcją na niewłaściwą dietę. Jeżeli nie jem pewnych produktów, to głowa praktycznie nie boli, więc normalnie nie ma problemu, chyba że się zapomnę tak jak przedwczoraj. Dlatego szukam też sposobu, jak sobie radzić z już bolącą głową, bo nie wiem, czy jest to możliwe, poza łyknięciem tabsa i położeniem się w ciemnym i cichym miejscu. Laughing

Panowie urzekła mnie Wasza historia, ale może coś merytorycznego na temat giełdy bym od nowych kolegów na forum przeczytał scratch scratch scratch


Ostatnio zmieniony przez EX dnia Sob 04 Gru 2010, 13:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:54

tradycyjny łykendowy aniołek ....

UFO - 04-05.12.2010 weekend   C7b7d1432eab

Very Happy
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 12:58

inwestor napisał:
UFO - 04-05.12.2010 weekend   815108

UFO - 04-05.12.2010 weekend   815109

O cholercia Inwestor co za zmiana Shocked

UFO - 04-05.12.2010 weekend   708050

Fajnie Cię zobaczyć po tej samej stronie. Wink

UFO - 04-05.12.2010 weekend   815188

Mam takie pytanko jaki C/Z wychodzi w tej chwili dla akcji w YUESEY może ktoś ma jakieś zestawienie scratch
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 13:26

Kto się posługuje moim poprzednim nickiem? Przyznawać się bez bicia!
Wlazłem na www.chomikuj.pl bo chciałem sobie pobrać pewien pliczek, ponieważ nigdy z tego nie korzystałem to standardowo wymagane utworzenie konta loginu sraty taty wpisałem maila,
nazwa proponowana: opcjoner - nazwa zajęta Shocked
opcjoner1 - nazwa zajęta Shocked Shocked
o co kaman?
Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 13:52

Rząd Hiszpanii wprowadził stan wyjątkowy -powariowali ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 14:00

EX napisał:
Panowie urzekła mnie Wasza historia, ale może coś merytorycznego na temat giełdy bym od nowych kolegów na forum przeczytał scratch scratch scratch

Ex, ja wiem, że pitolę tu o dupie Maryni i powód tego jest bardzo prozaiczny. Gram tylko na kablu i edku, z naciskiem na kabla, który dla mnie chodzi bardzo czytelnie. Posiłkuję się sposobem (bo system chyba to nie jest z racji dowolności w interpretacji) Phillipa Nela z forum forexfactory http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=14630, czego nigdy nie ukrywałem.
Przeczytałem tamten wątek już kilka razy, a zamierzam jeszcze kilka, bo ma to wymierne korzyści.
Odkąd zacząłem "czuć", co ten koleś ma do przekazania, zacząłem też porządnie zarabiać.
Problem jest w tym, że moje wykresy wiele nie mówią, bo są cholernie proste, parę kresek, które każdy może narysować.
Tak wygląda mój wykres kabla
UFO - 04-05.12.2010 weekend   Kabelmacd.th

a tak edka
UFO - 04-05.12.2010 weekend   Edekmacd.th

Z zachowaniem daleko posuniętego rozsądku w kwestii MM ciężko mi nie wyciągnąć z tego 30% miesięcznie.
W listopadzie ponad 100% tego co mam na koncie w XTB, nie jest to cała kasa przeznaczona na forex, w związku z tym można powiedzieć, że te procenty trochę oszukane, ale i tak jest to bardzo dużo w skali wszystkich moich środków przeznaczonych na tą zabawę.
Rzadko zdarzają mi się 2 stratne transakcje pod rząd, ale oczywiście dmucham na zimne i nie szaleję, chociaż patrząc na tą statystykę można zarządzać kasą trochę mniej restrykcyjnie, co nie znaczy jednak lekkomyślnie. Do każdej straty pochodzę poważnie i szukam przyczyny, tzn. patrzę, czy rynek akurat był niepewny, czy ja popełniłem błąd przy wejściu.
Innych par walutowych nie czuję prawie w ogóle, a może po prostu podświadomie odpuszczam. Lepiej robić jedną rzecz dobrze, nawet sobie sprawy nie zdawałem, jaką wprawę można przy tym zdobyć.
I co ja mam wkleić merytorycznego? scratch
Mogę jedynie podpowiedzieć coś, gdyby ktoś się tym wątkiem bardziej zainteresował.
Proszę mnie nie pytać o szczegóły mojego tradingu, bo to co chciałem napisać, napisałem powyżej. Reszta zostaje dla mnie.
Nie chcę pisać w wątku forexowym, chociaż bardziej by to do mnie pasowało. Tutaj jest zajebiście Laughing
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   EmptySob 04 Gru 2010, 15:13

Dezerter napisał:
EX napisał:
Panowie urzekła mnie Wasza historia, ale może coś merytorycznego na temat giełdy bym od nowych kolegów na forum przeczytał scratch scratch scratch

Ex, ja wiem, że pitolę tu o dupie Maryni i powód tego jest bardzo prozaiczny. Gram tylko na kablu i edku, z naciskiem na kabla, który dla mnie chodzi bardzo czytelnie. Posiłkuję się sposobem (bo system chyba to nie jest z racji dowolności w interpretacji) Phillipa Nela z forum forexfactory http://www.forexfactory.com/showthread.php?t=14630, czego nigdy nie ukrywałem.
Przeczytałem tamten wątek już kilka razy, a zamierzam jeszcze kilka, bo ma to wymierne korzyści.
Odkąd zacząłem "czuć", co ten koleś ma do przekazania, zacząłem też porządnie zarabiać.
Problem jest w tym, że moje wykresy wiele nie mówią, bo są cholernie proste, parę kresek, które każdy może narysować.
Tak wygląda mój wykres kabla
UFO - 04-05.12.2010 weekend   Kabelmacd.th

a tak edka
UFO - 04-05.12.2010 weekend   Edekmacd.th

Z zachowaniem daleko posuniętego rozsądku w kwestii MM ciężko mi nie wyciągnąć z tego 30% miesięcznie.
W listopadzie ponad 100% tego co mam na koncie w XTB, nie jest to cała kasa przeznaczona na forex, w związku z tym można powiedzieć, że te procenty trochę oszukane, ale i tak jest to bardzo dużo w skali wszystkich moich środków przeznaczonych na tą zabawę.
Rzadko zdarzają mi się 2 stratne transakcje pod rząd, ale oczywiście dmucham na zimne i nie szaleję, chociaż patrząc na tą statystykę można zarządzać kasą trochę mniej restrykcyjnie, co nie znaczy jednak lekkomyślnie. Do każdej straty pochodzę poważnie i szukam przyczyny, tzn. patrzę, czy rynek akurat był niepewny, czy ja popełniłem błąd przy wejściu.
Innych par walutowych nie czuję prawie w ogóle, a może po prostu podświadomie odpuszczam. Lepiej robić jedną rzecz dobrze, nawet sobie sprawy nie zdawałem, jaką wprawę można przy tym zdobyć.
I co ja mam wkleić merytorycznego? scratch
Mogę jedynie podpowiedzieć coś, gdyby ktoś się tym wątkiem bardziej zainteresował.
Proszę mnie nie pytać o szczegóły mojego tradingu, bo to co chciałem napisać, napisałem powyżej. Reszta zostaje dla mnie.
Nie chcę pisać w wątku forexowym, chociaż bardziej by to do mnie pasowało. Tutaj jest zajebiście Laughing

I bardzo fajnie, że masz pomysł na zarabianie bo o to tu chodzi. Miałem raczej na myśli to, żeby te forum nie spadło do poziomu bankier.pl i to, aby wymieniać ze sobą poglądy na temat rynku bo przecież w tym celu się tu spotykamy (oczywiście weekendowy off topik jak najbardziej Wink ).

Na wątku głównym możesz podejmować dyskusję na temat walut wielu z nas właśnie to robi, ja osobiście mniej bo są lepsi w tej dziedzinie, choć w ostatnim krachu tj 2008-2009 określiłem prawie co do grosza poziomy docelowe na eur/zł i $/zł, w ostatnim czasie chyba także udało mi ze złotówą tj 2.70 i kursem euro/$,

UFO - 04-05.12.2010 weekend   708304

UFO - 04-05.12.2010 weekend   ?s=dx

ale nie o tym tu chciałem, chodzi mi o to że warto się dzielić wiedzą choć faktycznie niektórzy sądzą inaczej - ale to ich sprawa. Warto zwrócic uwagę na to. że najprostsze metody i wykresy są najlepsze o czym mówi jedna z zasad dobrego tradera: Uprość wszystko do minimum, najprostsze = najlepsze. Dlatego zachęcam Wink Pozdro.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04-05.12.2010 weekend    UFO - 04-05.12.2010 weekend   Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 04-05.12.2010 weekend
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 20.02.2010 weekend
» UFO - 10-11.07.2010 weekend
» UFO - 24-25.07.2010 weekend
» UFO - 13-14.02.2010 weekend
» UFO -07-08.08.2010 - weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: