Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 22-25.04.2011 weekend

Go down 
+37
Jones
dead_eye
Grześ
ojro
LILO
dixi
martin
ROGER
Garrett
skippy
Pan Czesław
przemak
Małolat
IronFX
wredniaha
Jaro
malec
SYLWESTER
Janko Traderroo
zibi
dex
jj
Dave
delphia
kamikaze
inwestor
Reser
kaczor
fabularasa
Damian
Salomon Fiszman
XE (brat EXa)
barany
nomad
kLeszcz
Diablo
dafnia
41 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
ROGER




Liczba postów : 2199
Age : 46
Location : Zachodnio - Pomorskie
Registration date : 26/06/2009

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 09:50

OpTiOn TrAdEr napisał:
Właśnie sie potwierdziło, że jednak jestem brzydki affraid

Nie przyjęli mnie do www.beautifulpeople.com - dostałem rating max na OUT UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 435404 a to chuje

ale nie wiem na ile głosów bo nie podają statystyki jedynie jedna Ukrainka dała mi APPROVAL

Dałem 5 zdjęć, na głównym wyglądam z ryja trochę jak Golota a on raczej nie wygląda na przystojnego... brzydcy niestety mają trudniej w życiu UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 82209 (nawet wyroki sądowe dostają gorsze) teraz już wiem dlaczego 0 sukcesu na portalach randkowych... jak patrzą pipy i widzą OUT no to co się dziwić? Pozostaje się cieszyć żem nie kaleka ani nie upośledzony (no.... przynajmniej fizycznie).

A powinniście sie wszyscy sprawdzić z ciekowości chociażby jak na was pizdy z całego świata (czytać: z YUESEY) zagłosują.

A wy się dziwicie że po agencjach chodzę. Jak się nie ma wyglądu odpowiedniego to się chuja zdziała... a przynajmniej jest o wiele trudniej.

Taka Krystyna Ronaldo nie ma takich dylematów. Nawet ostatnio przyzwoitą brameczkę puknęła. I pewnie miliony pizdeczek sie posikało w majty z wrażenia UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 50305

TO JUŻ WIADOMO DLACZEGO NIKT CIĘ NIE ZACZEPIA
... A JESZCZE W NOCY ...
Powrót do góry Go down
http://mobilne.pl
Gość
Gość




UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 10:25

OpTiOn TrAdEr napisał:
Właśnie sie potwierdziło, że jednak jestem brzydki affraid
Nie przyjęli mnie do www.beautifulpeople.com - dostałem rating max na OUT UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 435404 a to chuje

A pies im dupę lizał Wink

http://www.grusskartenkoenig.de/images/de/ecards/fun__spass/zungenverlaengerung.gif
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30230
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 10:37

nomad napisał:
powidzcie mi jeśli mamy inflację > zwostu pkb, to co się szykuje ?

jak to się lepiej rozbója to brać kredyty ile wlezie i kupować co z czsem i tak będzie miało wartość np. ziemia , domy
potem to spłaci się za wartość zapałek

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
Gość
Gość




UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 10:37

ROGER napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Właśnie sie potwierdziło, że jednak jestem brzydki affraid

Nie przyjęli mnie do www.beautifulpeople.com - dostałem rating max na OUT UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 435404 a to chuje

ale nie wiem na ile głosów bo nie podają statystyki jedynie jedna Ukrainka dała mi APPROVAL

Dałem 5 zdjęć, na głównym wyglądam z ryja trochę jak Golota a on raczej nie wygląda na przystojnego... brzydcy niestety mają trudniej w życiu UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 82209 (nawet wyroki sądowe dostają gorsze) teraz już wiem dlaczego 0 sukcesu na portalach randkowych... jak patrzą pipy i widzą OUT no to co się dziwić? Pozostaje się cieszyć żem nie kaleka ani nie upośledzony (no.... przynajmniej fizycznie).

A powinniście sie wszyscy sprawdzić z ciekowości chociażby jak na was pizdy z całego świata (czytać: z YUESEY) zagłosują.

A wy się dziwicie że po agencjach chodzę. Jak się nie ma wyglądu odpowiedniego to się chuja zdziała... a przynajmniej jest o wiele trudniej.

Taka Krystyna Ronaldo nie ma takich dylematów. Nawet ostatnio przyzwoitą brameczkę puknęła. I pewnie miliony pizdeczek sie posikało w majty z wrażenia UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 50305

TO JUŻ WIADOMO DLACZEGO NIKT CIĘ NIE ZACZEPIA
... A JESZCZE W NOCY ...

babka tez ze strachu drze sie po nocach i na policje dzwoni ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 10:38

nomad napisał:
powidzcie mi jeśli mamy inflację > zwostu pkb, to co się szykuje ?

korba


3300 i 230
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 10:54

kaczor: sam fakt mania noża jeszcze nie oznacza, że się umie nim profesjonalnie posługiwać jak killer! Może być kompletna ciota z nożem, która sie dopiero uczy itp. Najważniejsza i tak jest psychika. Dokładnie tak samo jak z klamką - typ wyceluje w ciebie lufę a ty się śmiejesz, podchodzisz i mu to zabierasz bo wiesz, że i tak nie strzeli... bo widać to np. w jego oczach, że się boi, że mu sie ręcę trzęsą itp. Niektórym dać nóż to sobie większą krzywdę zrobią niż innym. Wszystko zależy od sytuacji. Broń to jedno a umiejętność jej użycia to drugie.

I tak jak zdaje się SlumDog napisał: można zaatakować nożownika nogą, w nogę cię nie dziabnie bo dość trudno wcelować.
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 10:58

KRT napisał:
Najlepiej to unikac walki bo i po co?? dentysta drogi jak cholera, twarzyczka moze ucierpiec a i duma tez czasem cierpi jak sie przegra Laughing oczywiscie wszyscy myślą że są wcieleniem Segala ale prawda jest taka że wszyscy jesteśmy delikatni i byle co moze sprawic że niechcący możemy stać się mordercą wystarczy że czlowiek upadając uderzy głową o krawęznik i nieszczęście gotowe. najlepiej jak juz to umówic sie na ringu po boksować sie i sprawdzic kto lepszy tyle że nów pojawia sie pytanie , po co Smile

Brawo! jak tylko ktoś mnie zaczepia, to odpowiadam grzecznie, jak jakiś nawalony kolo szturcha mnie i pyta masz problem: to mówię przepraszam, moja wina i po problemie, trzeba mu w czymś przytaknąć to przytakuje - wiem, że to pizdowate, ale nie będę z jakimś debilem o pierdołe się bił, zęby stracę czy coś - w imię czego ? niech ma satysfakcje, ze leszcza pogonił i już, mi to nie przeszkadza, nie mam durnej dumy w tym temacie. Chociaz mam swiadomość, że czasem po prostu można dostać mimo wszystko, ale wcale nie jest łatwo dostać za nic.

To chyba zależy od człowieka, bo mój kolega mówi, że mu zawsze zadymy się przytrafiają, mimo że on nie zaczyna i kiedyś właśnie ktoś nas trącił, poszliśmy dalej, a mój kumpel odwraca się za 5m i mówi: 'uważaj chuju jak chodzisz'; hehe, faktycznie on nie zaczyna, ale kilka razy w podobny sposób 'nic nie robił' wtedy i jeden i drugi zadowolony, że jest pretekst do bójki


Ostatnio zmieniony przez dead_eye dnia Pon 25 Kwi 2011, 10:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 10:59

KRT napisał:
Najlepiej to unikac walki bo i po co?? dentysta drogi jak cholera, twarzyczka moze ucierpiec a i duma tez czasem cierpi jak sie przegra Laughing oczywiscie wszyscy myślą że są wcieleniem Segala ale prawda jest taka że wszyscy jesteśmy delikatni i byle co moze sprawic że niechcący możemy stać się mordercą wystarczy że czlowiek upadając uderzy głową o krawęznik i nieszczęście gotowe. najlepiej jak juz to umówic sie na ringu po boksować sie i sprawdzic kto lepszy tyle że nów pojawia sie pytanie , po co Smile

Takie coś jak już to jest pobicie ze sqtkiem śmiertelnym a jeśli dochodzi w obronie własnej to nie ma kary.

Pewnie że najlepiej unikać! Tylko skończone debile lub zawodowcy za pieniądze celowo dążą do walki.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 11:06

dead_eye napisał:
KRT napisał:
Najlepiej to unikac walki bo i po co?? dentysta drogi jak cholera, twarzyczka moze ucierpiec a i duma tez czasem cierpi jak sie przegra Laughing oczywiscie wszyscy myślą że są wcieleniem Segala ale prawda jest taka że wszyscy jesteśmy delikatni i byle co moze sprawic że niechcący możemy stać się mordercą wystarczy że czlowiek upadając uderzy głową o krawęznik i nieszczęście gotowe. najlepiej jak juz to umówic sie na ringu po boksować sie i sprawdzic kto lepszy tyle że nów pojawia sie pytanie , po co Smile

Brawo! jak tylko ktoś mnie zaczepia, to odpowiadam grzecznie, jak jakiś nawalony kolo szturcha mnie i pyta masz problem: to mówię przepraszam, moja wina i po problemie, trzeba mu w czymś przytaknąć to przytakuje - wiem, że to pizdowate, ale nie będę z jakimś debilem o pierdołe się bił, zęby stracę czy coś - w imię czego ? niech ma satysfakcje, ze leszcza pogonił i już, mi to nie przeszkadza, nie mam durnej dumy w tym temacie. Chociaz mam swiadomość, że czasem po prostu można dostać mimo wszystko, ale wcale nie jest łatwo dostać za nic.

To chyba zależy od człowieka, bo mój kolega mówi, że mu zawsze zadymy się przytrafiają, mimo że on nie zaczyna i kiedyś właśnie ktoś nas trącił, poszliśmy dalej, a mój kumpel odwraca się za 5m i mówi: 'uważaj chuju jak chodzisz'; hehe, faktycznie on nie zaczyna, ale kilka razy w podobny sposób 'nic nie robił' wtedy i jeden i drugi zadowolony, że jest pretekst do bójki

Popieram, podchodzi typ to nie odpychać bo to dla większości jest jednoznaczny sygnał agresji i początek bójki. Jak jest możliwość to olać, samemu lekko odejść żeby nie podszedł za blisko, ewentualnie jak piszesz coś tam przytaknąć na odpierdol by się odczepił.
Na chuj się unosić dumą czy honorem o jakąś pierdołę, o której następnego dnia się nie będzie pamiętać?

Przykładowo jak mnie czasem zaczepia "masz fajkę?" albo "kopsnij szluga" to po prostu normalnym grzecznym tonem odpowiadam "nie palę" albo "niestety nie palę" i idę jakby nigdy nic i jeszcze nigdy przez to nie miałem problemów a gdybym odpowiadał coś w stylu "idź se chuju do sklepu qp!" albo "pierdol się frajerze" to pewnie bym już dentystę musiał parę razy odwiedzać scratch albo i gorzej. I to jest ta różnica - niektórzy właśnie w ten sposób sami prowoqją agresję wobec siebie a im się wydaje, że "nic takiego" nie robią.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 11:21

Większość właśnie bójek się o tą kretyńską dumę rozbija. Jak to zasugerował dead_eye: jeden najebany koleś innego szturcha a tamten zaraz czuje się urażony i szturcha tamtego i niewiele trzeba a po mordach się zaczną lać.... i o co to? Po co to? Żeby udowodnił jeden drugiemu kto komu da się / nie da się zdominować? Może to i jest wpisane w męską naturę ale przez to wielu kwiatki wącha od spodu zupełnie niepotrzebnie.
Trzeba się bardziej mózgiem posługiwać bo nigdy nie wiadomo jaki psychol jest po drugiej stronie i do czego zdolny. Jeden będzie się bił "honorowo" do tzw. pierwszej krwi i odpuści a inny zada 50 ran kłutych i jeszcze będzie skakał po kręgosłupie. Czy warto ryzykować?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 11:28

Krwawa rewolucja w Syrii:

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Uczestnicy_protestow_chca_5205529

http://fakty.interia.pl/raport/rewolucja-w-krajach-islamskich/syria/news/syria-sluzby-bezpieczenstwa-wkroczyly-do-dumy-i-dary,1629388,7407,0,1#comments

affraid affraid affraid affraid

to teraz już chyba nikt tam się nie odważy polecieć przez dłuższy czas, hotelarze mają przesrane, jak ja byłem to już narzekali że "many flights cancelled".
Nie zazdroszczę takiej zadymy.
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 11:41

zibi napisał:
nomad napisał:
powidzcie mi jeśli mamy inflację > zwostu pkb, to co się szykuje ?

jak to się lepiej rozbója to brać kredyty ile wlezie i kupować co z czsem i tak będzie miało wartość np. ziemia , domy
potem to spłaci się za wartość zapałek

jestesmy w momencie wzrostu inflacji i zblizamy sie do spowolnienia PKB
czyli konczy sie faza wzrostow akcyjnych a rozwijac sie beda wzrosty na towarowym

w watku systemowym opialem ten cykl na rysunkach i sa dane do pobrania.

....

gratulacje dla Crusa za 2 miejsce w PC !!!
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 11:58

Mylogi napisał:
zibi napisał:
nomad napisał:
powidzcie mi jeśli mamy inflację > zwostu pkb, to co się szykuje ?

jak to się lepiej rozbója to brać kredyty ile wlezie i kupować co z czsem i tak będzie miało wartość np. ziemia , domy
potem to spłaci się za wartość zapałek

jestesmy w momencie wzrostu inflacji i zblizamy sie do spowolnienia PKB
czyli konczy sie faza wzrostow akcyjnych a rozwijac sie beda wzrosty na towarowym

w watku systemowym opialem ten cykl na rysunkach i sa dane do pobrania.

....

gratulacje dla Crusa za 2 miejsce w PC !!!

Przecież to równo idzie z akcyjnym!

Pierdolec taki na srebrze, że klękajcie narody,
to gdzie to ma jeszcze rosnąć?? Shocked

Nie pamiętasz już jak się wszyscy dziwili w poprzednich latach dlaczego rosną na raz i indexy i towary? No właśnie bo taka specyfika tej hossy dlatego gdy w końcu pierdolnie w dół to wszystko na raz.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 12:06

OpTiOn TrAdEr napisał:
kaczor: sam fakt mania noża jeszcze nie oznacza, że się umie nim profesjonalnie posługiwać jak killer! Może być kompletna ciota z nożem, która sie dopiero uczy itp. Najważniejsza i tak jest psychika. Dokładnie tak samo jak z klamką - typ wyceluje w ciebie lufę a ty się śmiejesz, podchodzisz i mu to zabierasz bo wiesz, że i tak nie strzeli... bo widać to np. w jego oczach, że się boi, że mu sie ręcę trzęsą itp. Niektórym dać nóż to sobie większą krzywdę zrobią niż innym. Wszystko zależy od sytuacji. Broń to jedno a umiejętność jej użycia to drugie.

I tak jak zdaje się SlumDog napisał: można zaatakować nożownika nogą, w nogę cię nie dziabnie bo dość trudno wcelować.

Oopcjoner ja nie mam slow po prostu,ja pierdole gdzies TY sie uchowal.Kiedys strzelal do mnie koles (pozniej sie okazalo ze z gazowca) i ja pomimo ze wtedy bylem pojebany i malo cxzego sie balem to uciekalem najszybciej chyba w swoim zyciu.Zolnierze i komandosi tez sie boja.Zycie to nie Call of DUTY 4 Very Happy
A po co masz kogos w noge dziabac,ktos kto kopie jest nieruchomym celem, skarcasz dystans i dziabieszw korpus.Zawodnicy TKD jak dzieciaki dostawali opd bokserow po mordzie na wiekszosci zawodow,jakos ich dlugie nogi nie uchronilyu przed piescia to jak maja przed nozem uchronic?

re dead eye
w wiekszosci przypadkow tak,ale czasem moze sie okazac ze ktos chce na Tobie dokonac rozboju i im bardziej potulny bedziesz tym wieksza to wzbudzi agresje drugiej strony (ze wzgledu na rosnace poczucie wladzy nad Toba).
99% sytuacji mozna uniknac a w 1% trzeba jak hiob napisal lac z calej sily jednego a przed reszta uciekac


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Pon 25 Kwi 2011, 12:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 12:07

Bawełna się już obsrała z 210. na 169.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 12:24

kaczor napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
kaczor: sam fakt mania noża jeszcze nie oznacza, że się umie nim profesjonalnie posługiwać jak killer! Może być kompletna ciota z nożem, która sie dopiero uczy itp. Najważniejsza i tak jest psychika. Dokładnie tak samo jak z klamką - typ wyceluje w ciebie lufę a ty się śmiejesz, podchodzisz i mu to zabierasz bo wiesz, że i tak nie strzeli... bo widać to np. w jego oczach, że się boi, że mu sie ręcę trzęsą itp. Niektórym dać nóż to sobie większą krzywdę zrobią niż innym. Wszystko zależy od sytuacji. Broń to jedno a umiejętność jej użycia to drugie.

I tak jak zdaje się SlumDog napisał: można zaatakować nożownika nogą, w nogę cię nie dziabnie bo dość trudno wcelować.

Oopcjoner ja nie mam slow po prostu,ja pierdole gdzies TY sie uchowal.Kiedys strzelal do mnie koles (pozniej sie okazalo ze z gazowca) i ja pomimo ze wtedy bylem pojebany i malo cxzego sie balem to uciekalem najszybciej chyba w swoim zyciu.Zolnierze i komandosi tez sie boja.Zycie to nie Call of DUTY 4 Very Happy
A po co masz kogos w noge dziabac,ktos kto kopie jest nieruchomym celem, skarcasz dystans i dziabieszw korpus.Zawodnicy TKD jak dzieciaki dostawali opd bokserow po mordzie na wiekszosci zawodow,jakos ich dlugie nogi nie uchronilyu przed piescia to jak maja przed nozem uchronic?

re dead eye
w wiekszosci przypadkow tak,ale czasem moze sie okazac ze ktos chce na Tobie dokonac rozboju i im bardziej potulny bedziesz tym wieksza to wzbudzi agresje drugiej strony (ze wzgledu na rosnace poczucie wladzy nad Toba).
99% sytuacji mozna uniknac a w 1% trzeba jak hiob napisal lac z calej sily jednego a przed reszta uciekac

i tak juz ci pozostało

byles jak ten "pędzący trójkąt "
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 12:29

Mylogi napisał:


....

gratulacje dla Crusa za 2 miejsce w PC !!!
Crus GRATULACJE cheers
HEJ UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 767691
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 12:29

OpTiOn TrAdEr napisał:
Mylogi napisał:
zibi napisał:
nomad napisał:
powidzcie mi jeśli mamy inflację > zwostu pkb, to co się szykuje ?

jak to się lepiej rozbója to brać kredyty ile wlezie i kupować co z czsem i tak będzie miało wartość np. ziemia , domy
potem to spłaci się za wartość zapałek

jestesmy w momencie wzrostu inflacji i zblizamy sie do spowolnienia PKB
czyli konczy sie faza wzrostow akcyjnych a rozwijac sie beda wzrosty na towarowym

w watku systemowym opialem ten cykl na rysunkach i sa dane do pobrania.

....

gratulacje dla Crusa za 2 miejsce w PC !!!

Przecież to równo idzie z akcyjnym!

Pierdolec taki na srebrze, że klękajcie narody,
to gdzie to ma jeszcze rosnąć?? Shocked

Nie pamiętasz już jak się wszyscy dziwili w poprzednich latach dlaczego rosną na raz i indexy i towary? No właśnie bo taka specyfika tej hossy dlatego gdy w końcu pierdolnie w dół to wszystko na raz.

nie jest tak,
cykl jest przesuniety 1 akcje potem towary
co nie oznacza ze sie nie nakladaja
ale w tym ruchu akcje maja faze gdzie mozesz nakladac lopata i przeczekiwac kazda korekte bo musi byc drozej
i na towarach tez masz taka faze, ale wtedy na akcjach trzeba sie zachowywac ostrozniej

szczyt hossy surowcowej wypada ok 3 kwartalow po szczycie hossy akcyjnej
co nie oznacza ze do szczytu surowcowego moze rosnac wybrany segment ( jak midwigi ostatanio)
albo wybrane akcje

bessa akcyjna ma dluzszy przebieg niz surowcowa wiec potem dolki obu sa juz bardziej zbizone
co niezmienia fakty ze hossa akcyjna dojrzewa szybciej niz surowcowa.
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 12:48

OpTiOn TrAdEr napisał:
Krwawa rewolucja w Syrii:

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Uczestnicy_protestow_chca_5205529

http://fakty.interia.pl/raport/rewolucja-w-krajach-islamskich/syria/news/syria-sluzby-bezpieczenstwa-wkroczyly-do-dumy-i-dary,1629388,7407,0,1#comments

affraid affraid affraid affraid

to teraz już chyba nikt tam się nie odważy polecieć przez dłuższy czas, hotelarze mają przesrane, jak ja byłem to już narzekali że "many flights cancelled".
Nie zazdroszczę takiej zadymy.
Ale miałeś wyczucie z tą wycieczką, na wykresach też tak masz, że spie......sz prawie w ostatniej chwili ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 12:49

Jones napisał:
Mylogi napisał:


....

gratulacje dla Crusa za 2 miejsce w PC !!!
Crus GRATULACJE cheers
HEJ UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 767691

ja tam nie widze zadnego Crusa

2 MONCYC 14300.74

2 VANESSA ATALANTA 36672.00

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 13:54


http://imarketnews.com/node/29203

fragment

Prices of new homes in China's capital plunged 26.7% month-on-month in March, the Beijing News reported Tuesday, citing data from the city's Housing and Urban-Rural Development Commission.

affraid
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 14:03

tak jakoś mi się na filozofię zebrało

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 14:13


czujność obywatelska po szwedzku

http://nasygnale.pl/kat,1025349,title,Seks-z-finalem-na-komendzie-kochanka-byla-zbyt-glosna,wid,13346497,wiadomosc.html?ticaid=6c30e
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 14:43

myślę, że do wystąpienia Bena można zapomnieć o wzrostach na edku
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 14:47

delphia napisał:
używając języka walki jaki króluje w świątecznym wątku - nokautujący cios w byka może nadejść z niespodziewanej strony

http://www.zerohedge.com/article/china-inflation-and-wage-protests-spread-turn-violent

rachu ciachu i po strachu

Chiny - kierowcy - koniec protestu
IAR - Biznes
25 Kwi 2011, 12:02


25.04.2011 (IAR) - W szanghajskich portach kontenerowych zakończył się strajk kierowców ciężarówek. W weekend władze Szanghaju podjęły decyzję o zmniejszeniu niektórych opłat. Kierowcy zdecydowali się na akcję protestacyjną w związku z rosnącymi cenami paliw.
Pod koniec ubiegłego tygodnia kierowcy ciężarówek sparaliżowali ruch w szanghajskich portach przeładunkowych. Chińskie władze zapowiedziały na kwiecień kolejną podwyżkę cen paliw. Państwo Środka zmaga się także z inflacją, która w marcu wyniosła 5,4%. Kierowcy narzekają na niskie płace, a także na wysokie opłaty.

O proteście kierowców nie informują chińskojęzyczne media. Inflacja stała się jednym z głównych problemów chińskich władz, które chcą zapobiec kolejnym wybuchom niezadowolenia społecznego. Władze są szczególnie wyczulone na protesty, po internetowych apelach wzywających mieszkańców Chin do udziału w akcjach protestacyjnych na wzór „jaśminowych rewolucji” w państwach arabskich. Przed wjazdem do szanghajskich portów porządku pilnują wzmocnione patrole policji. Powstały nawet specjalne punkty, w których kierowcy mogą spotkać się z urzędnikami i zgłosić problemy związane z przeładunkiem towarów.

Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 16:57

Mylogi napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Mylogi napisał:
zibi napisał:
nomad napisał:
powidzcie mi jeśli mamy inflację > zwostu pkb, to co się szykuje ?

jak to się lepiej rozbója to brać kredyty ile wlezie i kupować co z czsem i tak będzie miało wartość np. ziemia , domy
potem to spłaci się za wartość zapałek

jestesmy w momencie wzrostu inflacji i zblizamy sie do spowolnienia PKB
czyli konczy sie faza wzrostow akcyjnych a rozwijac sie beda wzrosty na towarowym

w watku systemowym opialem ten cykl na rysunkach i sa dane do pobrania.

....

gratulacje dla Crusa za 2 miejsce w PC !!!

Przecież to równo idzie z akcyjnym!

Pierdolec taki na srebrze, że klękajcie narody,
to gdzie to ma jeszcze rosnąć?? Shocked

Nie pamiętasz już jak się wszyscy dziwili w poprzednich latach dlaczego rosną na raz i indexy i towary? No właśnie bo taka specyfika tej hossy dlatego gdy w końcu pierdolnie w dół to wszystko na raz.

nie jest tak,
cykl jest przesuniety 1 akcje potem towary
co nie oznacza ze sie nie nakladaja
ale w tym ruchu akcje maja faze gdzie mozesz nakladac lopata i przeczekiwac kazda korekte bo musi byc drozej
i na towarach tez masz taka faze, ale wtedy na akcjach trzeba sie zachowywac ostrozniej

szczyt hossy surowcowej wypada ok 3 kwartalow po szczycie hossy akcyjnej
co nie oznacza ze do szczytu surowcowego moze rosnac wybrany segment ( jak midwigi ostatanio)
albo wybrane akcje

bessa akcyjna ma dluzszy przebieg niz surowcowa wiec potem dolki obu sa juz bardziej zbizone
co niezmienia fakty ze hossa akcyjna dojrzewa szybciej niz surowcowa.

Witam

Być może dotychczasowe cykle ulegają ewolucji
dlatego polecam

http://stojeipatrze.blogspot.com/2011/04/musisz-to-przeczytac-czyli-wpyw.html

Pewne zmiany już nastąpiły

Pzdr
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 16:59

dlatego tzreba duzo cwiczyc.Jak zalamie sie caly system i bedzie rzadzic prawo silniejszego ja juz bede gotowy!

BTW dostalem cynk ze w RUmii ktos urzadzil szopke w ktorej Jezus lezy we wraku Tupolewa.Wszystkim chrzescijanom gratuluje,zaden ateista nie jest w stanie obrazic waszej religii bardziej niz wasi ksieza Very Happy
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 17:39

kaczor napisał:
dlatego tzreba duzo cwiczyc.Jak zalamie sie caly system i bedzie rzadzic prawo silniejszego ja juz bede gotowy!

BTW dostalem cynk ze w RUmii ktos urzadzil szopke w ktorej Jezus lezy we wraku Tupolewa.Wszystkim chrzescijanom gratuluje,zaden ateista nie jest w stanie obrazic waszej religii bardziej niz wasi ksieza Very Happy

może frekwencja spada i to odzew kościołowych marketingowców scratch powinni jeszce zrobić drogę krzyzową gdzie na krzyżu zwiśnie jarosław a piłatem będzie tusek i będzie full wypas dla moheru cyclops
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 17:51

kaczor napisał:
dlatego tzreba duzo cwiczyc.Jak zalamie sie caly system i bedzie rzadzic prawo silniejszego ja juz bede gotowy!

BTW dostalem cynk ze w RUmii ktos urzadzil szopke w ktorej Jezus lezy we wraku Tupolewa.Wszystkim chrzescijanom gratuluje,zaden ateista nie jest w stanie obrazic waszej religii bardziej niz wasi ksieza Very Happy

Eeee tam wystarczy się nauczyć sprawnie i szybko klamką posługiwać by nawet takiego wyćwiczonego jednym pociągnięciem spustu na "tamten" świat wyprawić.

A ta szopka to miało być niby utożsamienie Zimnego Lecha z Jezusem? Laughing Katolskie oszołomy przechodzą szczyty własnej głupoty.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 EmptyPon 25 Kwi 2011, 17:53

Na Ag i Au ciekawe ruchy się zaczęły - czy to już orgazm się skończył?

Kangur się wywala powoli.... oj będzie chyba grubsza sranda.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22-25.04.2011 weekend   UFO - 22-25.04.2011 weekend - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 22-25.04.2011 weekend
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO -14-16.01.2011 weekend
» UFO - 11.11-13.11.2011 weekend
» UFO - 17-18.12.2011 weekend
» UFO - 14.05-15.05.2011 weekend
» UFO - 13.08-15.08.2011 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: