Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 12.05.2011

Go down 
+47
Jones
Lennon
betonowe_buty
XE (brat EXa)
Pan Nikt
13Homer
Ziommmm
north-south
fishemade
barura
Aligator
Damian
filip
przemas00
Dave
jotka
przemak
delphia
fabularasa
myśliwyl
busia
specjalista
Sir Nick
Generał
kaczor
Jastrząb
EURO
W stronę słońca :)
dead_eye
Nadaje ze Stronia
thorgall
tarzan
dixi
karnak
Diablo
REALISTA
Reser
nomad
Małolat
barany
jj
SYLWESTER
EX
traveler
Grześ
ojro
inwestor
51 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next

WOU
=L
UFO - 12.05.2011 - Page 20 Vote_lcap37%UFO - 12.05.2011 - Page 20 Vote_rcap
 37% [ 7 ]
=0
UFO - 12.05.2011 - Page 20 Vote_lcap32%UFO - 12.05.2011 - Page 20 Vote_rcap
 32% [ 6 ]
=S
UFO - 12.05.2011 - Page 20 Vote_lcap31%UFO - 12.05.2011 - Page 20 Vote_rcap
 31% [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 19
 
Poll closed

AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:31

Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
kaczor napisał:
nie kupujcie Skandii ludzie Very Happy
Nie mam sily juz tlumaczyc
a dlaczego? mam tam niezłe zyski Idea

kolo sam chce ci swój badziew wcisnąć od którego pewnie dostanie prowizje, ot co
o co tu chodzi. to jest moja emerytura . zysk średni za 3 lata 20% rocznie to źle . kaczor daj mi dila na 50 % to wchodze. ale ja gram wg swoich głupich kresek Rolling Eyes

jeśli masz 20% rocznie to super wynik (mam nadzieje ze bessa wliczona w tą średnią Smile )
tego typu produktów jest pełno na rynku, a doradcy jak hieny tylko patrzą komu wcisnąć bo mają od tego nie małe pieniądze
odszczekaj to kolego,ja na forum nigdy nic nikomu nie sprzedawalem!Geby soba mnie nei wycieraj.
A skandie odradzam ze wzgledu na koszty,te same fundusze mozna nabyc gdzie indziej bez kosztow i o to tu chodzi ty superinteligencie.
Nie zajmowalem sie i nie zajmuje sprzedaza inwestycji,bo sie na tym znam i wiem ze to obiecywanie gruszek na wierzbie a klamac tak dobrze nie umiem

kolejny z wygórowanym ego na forum - co tu za "panicze" albo wrażliwe cioty
wyluzuj chłopie
Jestem wyluzowany ale byle chlystek nie bedzie mi kurwa imupotowal jakichs rzeczy dziwnych.
No i chyba sie nie obraziles za chlystka skoro taki wyluzowany jestes?
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:32

Jones napisał:
przemak napisał:
Jones napisał:
przemak napisał:
Jones napisał:
lewy przycisk na taczpad trzymać a potem przesuń kursorem okno

Tak, ale nie widze tego okna, tu jest problem Wink
Chodzi o to, ze sie wczoraj zalogowalem do vpsa z kompa 1920x1200 i sobie przesunalem okno zlecenia w lewo na dol, a potem zamknalem i zapomnialem, i w domu nie moglem tego oknienka otworzyc ani przesunac, bo bylo poza ekranem. Na razie problem nierozwiazany, jedynie zalogowanie sie z wieksza rozdzielczoscia i przesuniecie dziala...
no to zmniejsz rozdzielczość na VPS

No ale jak?
u mnie vps zmiena rozdzielczość dynamicznie odczytuje z kompa i taką ustawia
próbowałem zrobić tak jak Ty zawsze wszystko widać
nawet nie musze się wylogowywać z vps zmieniam rozdzielczość na kompie zmienia się na vps

No wlasnie, ale nie mozesz ustawic wyzszej rozdzielczosci niz masz na kompie, z ktorego wchodzisz, a ja wszedlem z innego, ktory mial wyzsza, a potem z domu z laptoka czy z telefonu i dupa zbita Wink
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:33

kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
Generał napisał:
malec napisał:

a dlaczego? mam tam niezłe zyski Idea

kolo sam chce ci swój badziew wcisnąć od którego pewnie dostanie prowizje, ot co
o co tu chodzi. to jest moja emerytura . zysk średni za 3 lata 20% rocznie to źle . kaczor daj mi dila na 50 % to wchodze. ale ja gram wg swoich głupich kresek Rolling Eyes

jeśli masz 20% rocznie to super wynik (mam nadzieje ze bessa wliczona w tą średnią Smile )
tego typu produktów jest pełno na rynku, a doradcy jak hieny tylko patrzą komu wcisnąć bo mają od tego nie małe pieniądze
odszczekaj to kolego,ja na forum nigdy nic nikomu nie sprzedawalem!Geby soba mnie nei wycieraj.
A skandie odradzam ze wzgledu na koszty,te same fundusze mozna nabyc gdzie indziej bez kosztow i o to tu chodzi ty superinteligencie.
Nie zajmowalem sie i nie zajmuje sprzedaza inwestycji,bo sie na tym znam i wiem ze to obiecywanie gruszek na wierzbie a klamac tak dobrze nie umiem

kolejny z wygórowanym ego na forum - co tu za "panicze" albo wrażliwe cioty
wyluzuj chłopie
Jestem wyluzowany ale byle chlystek nie bedzie mi kurwa imupotowal jakichs rzeczy dziwnych.
No i chyba sie nie obraziles za chlystka skoro taki wyluzowany jestes?

ja ogólnie jestem spokojny i wyzwiska mnie nie drażnią no chyba że ktoś by wyzwał moją mamę to bym dał w mordę Smile
tylko trudno przez internet nosz qm
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:33

Generał napisał:

kolejny z wygórowanym ego na forum - co tu za "panicze" albo wrażliwe cioty
wyluzuj chłopie
flower flower flower

nie piję do kaczora
ale jestem pełen podziwu, że ludzie o niskim progu wrażliwości na stres i emocje radzą se na rynku


Ostatnio zmieniony przez nomad dnia Czw 12 Maj 2011, 21:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:33

kaczor napisał:
A skandie odradzam ze wzgledu na koszty,te same fundusze mozna nabyc gdzie indziej bez kosztow i o to tu chodzi

No wlasnie - w mbanku jest za free przeciez, kiedys tam sporo zarobilem, pewno nie ma wszystkiego, ale cos sie da wybrac Wink
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:34

przemak lol!
zaloguj sie na vps
to okno co się pojawi zmniejsz na takie małe
zrobią sie paski do przewijania w tym oknie wtedy przesuniesz sobie w dowolne miejsce
HEJ Very Happy

edit:
w ogóle to nierozumiem problemu
masz MT4 wciskasz F9 i okno zleceń pojawia sie na środku Mt4 a nie gdzieś tam w rogu ?


Ostatnio zmieniony przez Jones dnia Czw 12 Maj 2011, 21:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:34

kaczor napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
kaczor napisał:
nie kupujcie Skandii ludzie Very Happy
Nie mam sily juz tlumaczyc
a dlaczego? mam tam niezłe zyski Idea

kolo sam chce ci swój badziew wcisnąć od którego pewnie dostanie prowizje, ot co
o co tu chodzi. to jest moja emerytura . zysk średni za 3 lata 20% rocznie to źle . kaczor daj mi dila na 50 % to wchodze. ale ja gram wg swoich głupich kresek Rolling Eyes

jeśli masz 20% rocznie to super wynik (mam nadzieje ze bessa wliczona w tą średnią Smile )
tego typu produktów jest pełno na rynku, a doradcy jak hieny tylko patrzą komu wcisnąć bo mają od tego nie małe pieniądze
odszczekaj to kolego,ja na forum nigdy nic nikomu nie sprzedawalem!Geby soba mnie nei wycieraj.
A skandie odradzam ze wzgledu na koszty,te same fundusze mozna nabyc gdzie indziej bez kosztow i o to tu chodzi ty superinteligencie.
Nie zajmowalem sie i nie zajmuje sprzedaza inwestycji,bo sie na tym znam i wiem ze to obiecywanie gruszek na wierzbie a klamac tak dobrze nie umiem
kaczorku gdzie kupie bez beli? a te gruszkii to sa chore osobniki, niestety ich dużo, pseudo doradcy Twisted Evil
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:36

przemak napisał:
kaczor napisał:
A skandie odradzam ze wzgledu na koszty,te same fundusze mozna nabyc gdzie indziej bez kosztow i o to tu chodzi

No wlasnie - w mbanku jest za free przeciez, kiedys tam sporo zarobilem, pewno nie ma wszystkiego, ale cos sie da wybrac Wink
od razu o to mi chodzilo,ale z drugiej strony co bede sie szarpal.Ludzie maja to do siebie ze jak dokonaja jakiegso wyboru to nawet jak jest zly to bedago bronic bo to bije ich ego.

re nomad
a skad Ty wiesz co ja czuje?Very Happy

re general
a chetnie bardzo bym zobaczyl jak bijesz,ale znajac poziom kondycji i wtrenowania claej populacji mysle ze drugi Goerge Foreman to TY nei jestes Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:38

malec napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
kaczor napisał:
nie kupujcie Skandii ludzie Very Happy
Nie mam sily juz tlumaczyc
a dlaczego? mam tam niezłe zyski Idea

kolo sam chce ci swój badziew wcisnąć od którego pewnie dostanie prowizje, ot co
o co tu chodzi. to jest moja emerytura . zysk średni za 3 lata 20% rocznie to źle . kaczor daj mi dila na 50 % to wchodze. ale ja gram wg swoich głupich kresek Rolling Eyes

jeśli masz 20% rocznie to super wynik (mam nadzieje ze bessa wliczona w tą średnią Smile )
tego typu produktów jest pełno na rynku, a doradcy jak hieny tylko patrzą komu wcisnąć bo mają od tego nie małe pieniądze
odszczekaj to kolego,ja na forum nigdy nic nikomu nie sprzedawalem!Geby soba mnie nei wycieraj.
A skandie odradzam ze wzgledu na koszty,te same fundusze mozna nabyc gdzie indziej bez kosztow i o to tu chodzi ty superinteligencie.
Nie zajmowalem sie i nie zajmuje sprzedaza inwestycji,bo sie na tym znam i wiem ze to obiecywanie gruszek na wierzbie a klamac tak dobrze nie umiem
kaczorku gdzie kupie bez beli? a te gruszkii to sa chore osobniki, niestety ich dużo, pseudo doradcy Twisted Evil

W momencie kiedy zysk przekroczy poczatkwoa wplate to przy wyplacie zaplacisz Belke.Chyba ze masz wpisana sume na dozycie ale na bank nie jest wysoka bo aktuariusze tak tworza produkty zeby na tym zarobilo towrzystwo.Nie atakuej Twojego wyboru i chwala CI za to ze jestes do przodu ale pokazuje tez druga strone medalu.Zenilem kiedys i Skandie i Aegona,prowizje piekne w Aegonie od wplaty jednorazowej 6,5% od wplaty, przy skladkach regularnych 50% skladki rocznej.Skandia placila wiecej (do 100% skladki ) rocznej bo u nich oplaty byl ywieksze i dobrze ukryte.
Dziele sie z wami doswiadczeniam iz branzy,powininiscie mi wdzieczni byc Very Happy
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:39

malec napisał:
kaczorku gdzie kupie bez beli? a te gruszkii to sa chore osobniki, niestety ich dużo, pseudo doradcy Twisted Evil

Bez belki to nigdzie, ale bez tych 4% i cyrografow w mbanku przeciez od zawsze...
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:43

Dezerter
tak myślę na chłopski rozum, angole pokazały zdrową inflację, jak nic są przed podwyżkami stóp, jakby było klapnięcie $ , to kabel może być liderem wzrostów
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:45

kaczor napisał:

re general
a chetnie bardzo bym zobaczyl jak bijesz,ale znajac poziom kondycji i wtrenowania claej populacji mysle ze drugi Goerge Foreman to TY nei jestes Very Happy

bokserzy są inaczej trenowani niż żołnierze
zawodowy żołnierz pewnie poradziłby sobie z bokserem w walce
prawdziwą wygraną jest opanowanie
tylko w ostateczności przemoc
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:47

Generał napisał:
kaczor napisał:

re general
a chetnie bardzo bym zobaczyl jak bijesz,ale znajac poziom kondycji i wtrenowania claej populacji mysle ze drugi Goerge Foreman to TY nei jestes Very Happy

bokserzy są inaczej trenowani niż żołnierze
zawodowy żołnierz pewnie poradziłby sobie z bokserem w walce
prawdziwą wygraną jest opanowanie
tylko w ostateczności przemoc
zolnierze sa szkoleni w uzywaniu broni. Zwykla piechota nawet nie jest uczona walki nozem.Bez broni zolnierz to worek do bicia,wiem bo obijalem takich leszczy z poboru kiedys,wiekszosc to chlopaki normalne i wrazliwe byly a nie zadni mordercy Very Happy
Powrót do góry Go down
przemak

przemak


Liczba postów : 8399
Age : 61
Location : Poznań
Registration date : 07/09/2007

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:47

Jones napisał:
przemak lol!
zaloguj sie na vps
to okno co się pojawi zmniejsz na takie małe
zrobią sie paski do przewijania w tym oknie wtedy przesuniesz sobie w dowolne miejsce
HEJ Very Happy

edit:
w ogóle to nierozumiem problemu
masz MT4 wciskasz F9 i okno zleceń pojawia sie na środku Mt4 a nie gdzieś tam w rogu ?

No wiec wlasnie nie Wink
Jak zmniejszysz okno vpsa, to poruszasz sie w oknie tylko o rozdzielczosci kompa, z ktorego jestes zalogowany. Jezeli zalogowales sie wczesniej z kompa o wiekszej rozdzielczosci, i przesunales sobie okno F9 gdzies na bok, coby nie zaslanialo, to przerabane, bo okno F9 pamieta pozycje w ktora zostalo ostatnio przesuniete i otwiera sie tam wlasnie, a nie na srodku - czyli w przypadku mniejszej rozdzielczosci gdzies na dole, poza zasiegiem. Okno F9 mozna wysunac poza okno mt4...
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:49

kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:

re general
a chetnie bardzo bym zobaczyl jak bijesz,ale znajac poziom kondycji i wtrenowania claej populacji mysle ze drugi Goerge Foreman to TY nei jestes Very Happy

bokserzy są inaczej trenowani niż żołnierze
zawodowy żołnierz pewnie poradziłby sobie z bokserem w walce
prawdziwą wygraną jest opanowanie
tylko w ostateczności przemoc
zolnierze sa szkoleni w uzywaniu broni. Zwykla piechota nawet nie jest uczona walki nozem.Bez broni zolnierz to worek do bicia,wiem bo obijalem takich leszczy z poboru kiedys,wiekszosc to chlopaki normalne i wrazliwe byly a nie zadni mordercy Very Happy

Tak masz rację, dlatego piszę o zawodowych żołnierzach
Nie o tych co idą do woja z przymusu albo dla kasy
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:51

Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:

re general
a chetnie bardzo bym zobaczyl jak bijesz,ale znajac poziom kondycji i wtrenowania claej populacji mysle ze drugi Goerge Foreman to TY nei jestes Very Happy

bokserzy są inaczej trenowani niż żołnierze
zawodowy żołnierz pewnie poradziłby sobie z bokserem w walce
prawdziwą wygraną jest opanowanie
tylko w ostateczności przemoc
zolnierze sa szkoleni w uzywaniu broni. Zwykla piechota nawet nie jest uczona walki nozem.Bez broni zolnierz to worek do bicia,wiem bo obijalem takich leszczy z poboru kiedys,wiekszosc to chlopaki normalne i wrazliwe byly a nie zadni mordercy Very Happy

Tak masz rację, dlatego piszę o zawodowych żołnierzach
Nie o tych co idą do woja z przymusu albo dla kasy

jeszcze raz

http://www.sadistic.pl/reportaz-o-najemniku-vt78293.htm

wrzucam co Małolat wczoraj zapodał bo może już spali
Powrót do góry Go down
malec




Liczba postów : 2077
Registration date : 14/12/2007

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:51

kaczor napisał:
malec napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
Generał napisał:
malec napisał:

a dlaczego? mam tam niezłe zyski Idea

kolo sam chce ci swój badziew wcisnąć od którego pewnie dostanie prowizje, ot co
o co tu chodzi. to jest moja emerytura . zysk średni za 3 lata 20% rocznie to źle . kaczor daj mi dila na 50 % to wchodze. ale ja gram wg swoich głupich kresek Rolling Eyes

jeśli masz 20% rocznie to super wynik (mam nadzieje ze bessa wliczona w tą średnią Smile )
tego typu produktów jest pełno na rynku, a doradcy jak hieny tylko patrzą komu wcisnąć bo mają od tego nie małe pieniądze
odszczekaj to kolego,ja na forum nigdy nic nikomu nie sprzedawalem!Geby soba mnie nei wycieraj.
A skandie odradzam ze wzgledu na koszty,te same fundusze mozna nabyc gdzie indziej bez kosztow i o to tu chodzi ty superinteligencie.
Nie zajmowalem sie i nie zajmuje sprzedaza inwestycji,bo sie na tym znam i wiem ze to obiecywanie gruszek na wierzbie a klamac tak dobrze nie umiem
kaczorku gdzie kupie bez beli? a te gruszkii to sa chore osobniki, niestety ich dużo, pseudo doradcy Twisted Evil

W momencie kiedy zysk przekroczy poczatkwoa wplate to przy wyplacie zaplacisz Belke.Chyba ze masz wpisana sume na dozycie ale na bank nie jest wysoka bo aktuariusze tak tworza produkty zeby na tym zarobilo towrzystwo.Nie atakuej Twojego wyboru i chwala CI za to ze jestes do przodu ale pokazuje tez druga strone medalu.Zenilem kiedys i Skandie i Aegona,prowizje piekne w Aegonie od wplaty jednorazowej 6,5% od wplaty, przy skladkach regularnych 50% skladki rocznej.Skandia placila wiecej (do 100% skladki ) rocznej bo u nich oplaty byl ywieksze i dobrze ukryte.
Dziele sie z wami doswiadczeniam iz branzy,powininiscie mi wdzieczni byc Very Happy
jak ma umowe na 15 lat to teraz mam w dupie belke. w mbanku od razu cie wala za zmiane funduszu tam nie ma parasola. poza tym mam swoje lata i tu mam pewna gwarancje że żona nie zapłaci beli jak kipne. cos za coś, kiedyś to liczyłem i wyszło przynajmniej dla mnie ,że to lepsza opcja Twisted Evil
Powrót do góry Go down
13Homer

13Homer


Liczba postów : 470
Registration date : 05/09/2009

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:53

Znalazłem buga w forum: nie wyszukuje postów osób z polskimi literami w nicku: https://ufoforum.forumotion.com/spa/Małolat
To oczywiście link znajdź wszystkie posty z profilu. Albo to wina moich angielskich windowsów, bo w wyszukiwarce działa dobrze.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:54

malec napisał:
kaczor napisał:
malec napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
malec napisał:
Generał napisał:


kolo sam chce ci swój badziew wcisnąć od którego pewnie dostanie prowizje, ot co
o co tu chodzi. to jest moja emerytura . zysk średni za 3 lata 20% rocznie to źle . kaczor daj mi dila na 50 % to wchodze. ale ja gram wg swoich głupich kresek Rolling Eyes

jeśli masz 20% rocznie to super wynik (mam nadzieje ze bessa wliczona w tą średnią Smile )
tego typu produktów jest pełno na rynku, a doradcy jak hieny tylko patrzą komu wcisnąć bo mają od tego nie małe pieniądze
odszczekaj to kolego,ja na forum nigdy nic nikomu nie sprzedawalem!Geby soba mnie nei wycieraj.
A skandie odradzam ze wzgledu na koszty,te same fundusze mozna nabyc gdzie indziej bez kosztow i o to tu chodzi ty superinteligencie.
Nie zajmowalem sie i nie zajmuje sprzedaza inwestycji,bo sie na tym znam i wiem ze to obiecywanie gruszek na wierzbie a klamac tak dobrze nie umiem
kaczorku gdzie kupie bez beli? a te gruszkii to sa chore osobniki, niestety ich dużo, pseudo doradcy Twisted Evil

W momencie kiedy zysk przekroczy poczatkwoa wplate to przy wyplacie zaplacisz Belke.Chyba ze masz wpisana sume na dozycie ale na bank nie jest wysoka bo aktuariusze tak tworza produkty zeby na tym zarobilo towrzystwo.Nie atakuej Twojego wyboru i chwala CI za to ze jestes do przodu ale pokazuje tez druga strone medalu.Zenilem kiedys i Skandie i Aegona,prowizje piekne w Aegonie od wplaty jednorazowej 6,5% od wplaty, przy skladkach regularnych 50% skladki rocznej.Skandia placila wiecej (do 100% skladki ) rocznej bo u nich oplaty byl ywieksze i dobrze ukryte.
Dziele sie z wami doswiadczeniam iz branzy,powininiscie mi wdzieczni byc Very Happy
jak ma umowe na 15 lat to teraz mam w dupie belke. w mbanku od razu cie wala za zmiane funduszu tam nie ma parasola. poza tym mam swoje lata i tu mam pewna gwarancje że żona nie zapłaci beli jak kipne. cos za coś, kiedyś to liczyłem i wyszło przynajmniej dla mnie ,że to lepsza opcja Twisted Evil
i tak trzymaj.A jak bedziesz mial do wrzucenia jakas stowke to daj znac co bedziesz dawal obcym zarobic Wink
Powrót do góry Go down
13Homer

13Homer


Liczba postów : 470
Registration date : 05/09/2009

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:55

malec napisał:
w mbanku od razu cie wala za zmiane funduszu tam nie ma parasola.
Oczywiście, że jest, trzeba tylko przerzucać między funduszami z jednego parasola.
http://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje/sfi/narzedzia/parasolki.html
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:55

re Kaczor

Kilka lat temu jechałem z moim kolegą pociągiem w Polsce, mieliśmy wypite po piwku.
W Łodzi dosiadł się do przedziału nieźle napakowany wysoki (ok 185 cm) mężczyzna może 26 lat. My trochę niźsi, niepozorni od niego spokojnie w przedziale dla palących zapaliliśmy papierosa. Kolo do nas że mamy nie palić bo on nie pali. Mój kolega na to, że to przedział dla palących i będzie palił. Na to kolo wstał i złapał fajkę kumpla i ją wyrzucił przez okno. W tym momencie został tak obezwładniony prze mojego kumpla że z twarzą na podłodze zaczął błagać by mu kolega ręki nie łamał. Całe zdarzenie kilka sekund.
Puścił pakera, a ten poszedł jak zmyty Smile
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:56

przemak napisał:
Jones napisał:
przemak lol!
zaloguj sie na vps
to okno co się pojawi zmniejsz na takie małe
zrobią sie paski do przewijania w tym oknie wtedy przesuniesz sobie w dowolne miejsce
HEJ Very Happy

edit:
w ogóle to nierozumiem problemu
masz MT4 wciskasz F9 i okno zleceń pojawia sie na środku Mt4 a nie gdzieś tam w rogu ?

No wiec wlasnie nie Wink
Jak zmniejszysz okno vpsa, to poruszasz sie w oknie tylko o rozdzielczosci kompa, z ktorego jestes zalogowany. Jezeli zalogowales sie wczesniej z kompa o wiekszej rozdzielczosci, i przesunales sobie okno F9 gdzies na bok, coby nie zaslanialo, to przerabane, bo okno F9 pamieta pozycje w ktora zostalo ostatnio przesuniete i otwiera sie tam wlasnie, a nie na srodku - czyli w przypadku mniejszej rozdzielczosci gdzies na dole, poza zasiegiem. Okno F9 mozna wysunac poza okno mt4...
a możesz choć zmniejszyć okno mt4 do takiego malutkiego ?
zamknij okno zleceń i wtedy F9
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 21:58

Generał napisał:
re Kaczor

Kilka lat temu jechałem z moim kolegą pociągiem w Polsce, mieliśmy wypite po piwku.
W Łodzi dosiadł się do przedziału nieźle napakowany wysoki (ok 185 cm) mężczyzna może 26 lat. My trochę niźsi, niepozorni od niego spokojnie w przedziale dla palących zapaliliśmy papierosa. Kolo do nas że mamy nie palić bo on nie pali. Mój kolega na to, że to przedział dla palących i będzie palił. Na to kolo wstał i złapał fajkę kumpla i ją wyrzucił przez okno. W tym momencie został tak obezwładniony prze mojego kumpla że z twarzą na podłodze zaczął błagać by mu kolega ręki nie łamał. Całe zdarzenie kilka sekund.
Puścił pakera, a ten poszedł jak zmyty Smile
To ze ktos dobrze w dupala omnadren wstrzykuje nie znaczy ze jest fighterem,patrz Pudzianowski.Nie wiem w jakim kierunku zmierza ta rozmowa Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 22:02

Dezerter napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
A co takiego zajoba kiwi dziś dostało? Shocked affraid

Na walutach na wykresach 4h jest taka tendencja, że wykres, który znajduje się między średnimi MA89 i MA200, ma tendencję do gwałtownego "odbijania" się pomiędzy nimi.

A o tym nie wiedziałem. A co to za dziwny dobór średnich? Jeśli 89 to i 233 powinno być a nie 200.
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 22:04

przemak jest lol!
kliknij opcje przy logowaniu
UFO - 12.05.2011 - Page 20 Opcje_vps
HEJ cheers


Ostatnio zmieniony przez Jones dnia Czw 12 Maj 2011, 22:08, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 22:06

nomad napisał:
Dezerter
tak myślę na chłopski rozum, angole pokazały zdrową inflację, jak nic są przed podwyżkami stóp, jakby było klapnięcie $ , to kabel może być liderem wzrostów

Mi to wszystko jedno, gram pod to, co jest na wykresie, więc cokolwiek by się nie działo, będzie widać.
Mam tylko nadzieję na jakiś fajny trendzik Laughing
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 22:09

MŁOCINA:

UFO - 12.05.2011 - Page 20 M322ocina.th
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 22:13

MaRkEt TrAdEr napisał:
Dezerter napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
A co takiego zajoba kiwi dziś dostało? Shocked affraid

Na walutach na wykresach 4h jest taka tendencja, że wykres, który znajduje się między średnimi MA89 i MA200, ma tendencję do gwałtownego "odbijania" się pomiędzy nimi.

A o tym nie wiedziałem. A co to za dziwny dobór średnich? Jeśli 89 to i 233 powinno być a nie 200.

To średnie z wątku Phillipa Nela z Forex Factory.
W sumie nie zastanawiałem się nad tym, ale to się sprawdza.
Zobacz kabla wczoraj, niby poszedł pod kreski, ale miejsce nieprzypadkowe.
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 22:25

13Homer napisał:
malec napisał:
w mbanku od razu cie wala za zmiane funduszu tam nie ma parasola.
Oczywiście, że jest, trzeba tylko przerzucać między funduszami z jednego parasola.
http://www.mbank.pl/indywidualny/inwestycje/sfi/narzedzia/parasolki.html

jeszce raz dzięki Very Happy

fajnie to wygląda bo jak któryś subfundusz udupi to belka rekompensuje się z tymi co mają zysk
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 EmptyCzw 12 Maj 2011, 22:29

kitajec pewnie popchnie sprawy scratch
kiedy będziem smacznie śnić

UFO - 12.05.2011 - Page 20 963153
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.05.2011   UFO - 12.05.2011 - Page 20 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 12.05.2011
Powrót do góry 
Strona 20 z 22Idź do strony : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21, 22  Next
 Similar topics
-
» UFO - 10.01.2011
» UFO - 11.02.2011
» UFO - 23.02.2011
» UFO - 31.03.2011
» UFO - 18.04.2011

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: