Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 04.06-05.06.2011 weekend

Go down 
+30
Krzysztof
SYLWESTER
przemas00
Małolat
nomad
IronFX
Jaro
barany
karnak
forex
jj
mariner
13Homer
delphia
Nadaje ze Stronia
Salomon Fiszman
przemak
zibi
Liber GRIZZLI Abaci
thorgall
Jones
Dave
kaczor
REALISTA
janek
EX
betonowe_buty
Ryszard III
Reser
inwestor
34 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorWiadomość
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:09

REALISTA napisał:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9698862,Porzucone_zwloki__przejete_domy__bieda____Amerykanski.html
chyba trzeba by się wybrać do USA i sprawdzić jak tam jest na prawdę study
My też już uczyniliśmy pierwszy krok - zmniejszono zasiłek pogrzebowy od 1 marca z 6k do 4k.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:16

Ale setunia na liczniq wskoczyła cheers 102.1 km dokładnie przejechane.

Wychlałem 3.5l napojów a prawie nie szczałem (tylko raz i na złość wtedy musiał mnie komar w dżądro ujebać UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 435404 UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 435404 - swędzi do tej pory). W ogóle mnie strasznie lubią owady wszelakie - jak tylko na jakiejś łące czy w lesie jestem to zatrzymać się nie mogę bo cały rój różnego pierdolstwa brzęczącego mi koło łba lata Shocked nie wiem czemu. Raz miałem wrażenie, że coś jak szerszeń mnie "odprowadzało" dobre kilkaset metrów What a Face
Ścieżki są bardzo ładne, przyroda pikna, pachnące wszystko, trochę lasy, trochę łąki ale samo miasto Anklam to taka wiocha, że szkoda gadać! Totalnie padnięte miasto, tam prawie ludzi nie ma, stare kamienice wszystko "zu verkaufen" taka wiocha wjechać i wyjechać tylko. Jakaś Cyganeria się włóczy na przedmieściach, tandetny bazar i wsio. Nawet trabantem ktoś jechał - totalna chujnia taki "mały Detroit". UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 540588 Kto tam chce mieszkać to nie wiem. Dookoła same nieużytki i bagna, komarów w chuj. Ale przejechać się można bo ścieżki ładne. Nawet momentami sie zastanawiałem czy ja tam z takim rowerem i aparatem na wierzchu nie wyglądam "za bogato" o co dotychczas w Helmutni nie obawiałem się.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:20

renegat napisał:
REALISTA napisał:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9698862,Porzucone_zwloki__przejete_domy__bieda____Amerykanski.html
chyba trzeba by się wybrać do USA i sprawdzić jak tam jest na prawdę study
My też już uczyniliśmy pierwszy krok - zmniejszono zasiłek pogrzebowy od 1 marca z 6k do 4k.
coz nie wiem dlaczego panstwo ma doplacac do prywatnych pogrzebow?
Powinno bcy tak albo ktos ma kase i sam robi pogrzeb dla bliskich (bo i tak dostanie spadek) a jesli ktos nei ma pieniedzy to pogrzeb organizuje panstwo ale przejmuje tez caly spadek po zmarlym.
Te 6k to bylo traktowane jako prezent od panstwa takie wlasnie rzeczy powinny byc tepione.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:24

OpTiOn TrAdEr napisał:
Ale setunia na liczniq wskoczyła Dookoła same nieużytki i bagna, komarów w chuj. Ale przejechać się można bo ścieżki ładne.
w Polsce czy to bedzie rzadil Dyzio Marzyciel Tusk czy Kaczka czy inny pajac to mozna tylko pomarzyc. nawet na zadupiu maja infrastrukture.
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:28

kaczor napisał:
renegat napisał:
REALISTA napisał:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9698862,Porzucone_zwloki__przejete_domy__bieda____Amerykanski.html
chyba trzeba by się wybrać do USA i sprawdzić jak tam jest na prawdę study
My też już uczyniliśmy pierwszy krok - zmniejszono zasiłek pogrzebowy od 1 marca z 6k do 4k.
coz nie wiem dlaczego panstwo ma doplacac do prywatnych pogrzebow?
Powinno bcy tak albo ktos ma kase i sam robi pogrzeb dla bliskich (bo i tak dostanie spadek) a jesli ktos nei ma pieniedzy to pogrzeb organizuje panstwo ale przejmuje tez caly spadek po zmarlym.
Te 6k to bylo traktowane jako prezent od panstwa takie wlasnie rzeczy powinny byc tepione.

Porzucone zwłoki, przejęte domy, bieda... Amerykański sen to legenda
Mariusz Zawadzki, Waszyngton31.05.2011 aktualizacja: 2011-05-31 12:35
.
Kryzys wciąż prześladuje zwykłych Amerykanów, a nawet zmarłych Amerykanów - choć makroekonomiczne wskaźniki pokazują, że gospodarka USA powoli wychodzi na prostą. Coraz więcej Amerykanów nie ma pieniędzy na pogrzeb swoich krewnych i porzuca ich ciała w kostnicach

USA - kuśtykające mocarstwo. Anemia dolara, dług, Chińczycy... (23-05-11, 14:00) Jak Amerykanin wyobraża sobie Europę (26-04-11, 17:00) USA żyją ponad stan. Kto spłaci dług? Próba pierestrojki (11-04-11, 13:00) USA - Powtórka z katastrofy, której można było uniknąć (28-02-11, 13:00) Plaga porzuceń zaczęła się około dwóch lat temu. Coraz więcej ludzi nie miało pieniędzy na pogrzeb swoich krewnych (wydatek rzędu kilku tysięcy dolarów), dlatego kostnice zaczęły zapełniać się porzuconymi ciałami. Szczególnie w biedniejszych miejscach, takich jak Detroit, gdzie jedna trzecia mieszkańców żyje poniżej progu ubóstwa. Miasto - słynne centrum przemysłu samochodowego - było wśród najbardziej dotkniętych przez kryzys metropolii w USA. Jesienią 2009 roku w kostnicy Wayne County w Detroit leżało 67 porzuconych przez rodziny ciał (średnia porzuconych przed wybuchem kryzysu oscylowała wokół 10). Niektórzy porzuceni czekali na pogrzeb miesiącami, rekordzista - dwa lata.

- Są różne formy porzucenia, ale ci porzuceni tutaj wyznaczają nowe granice definicji słowa "porzucenie" - mówił doktor Carl Schmidt, pracownik kostnicy, który w wolnych chwilach czyta filozofów egzystencjalnych, w szczególności Soerena Kierkegaarda. - To przykre, ale z drugiej strony wiele rodzin staje przed wyborem: wykarmić dzieci albo pochować dziadka...


Jednak ponura przepowiednia się nie sprawdziła. Ostatnio kostnica Wayne County znowu robi się luźniejsza, bo przemysł motoryzacyjny - dzięki wielomiliardowym dotacjom rządu i restrukturyzacji - odrodził się. Sprzedaż samochodów w ostatnich 12 miesiącach wzrosła bardzo wyraźnie - o 22 proc., w tym małych aut - o 33 proc. i aut typu SUV ("miejskich dżipów") - o 28 proc. Mimo iż Amerykanie narzekają na rekordowe ceny benzyny (powyżej dolara za litr), nie chcą rezygnować z SUV-ów. Użycie samochodów staje się też coraz bardziej rozrzutne - w 1980 roku 64 proc. aut przewoziło zwykle tylko jedną osobę (kierowcę), a teraz już 75 proc. Ludzie wolą ograniczyć wizyty w restauracji czy zrezygnować z nowego telewizora, niż odstawić samochód do garażu.

Poza cenami benzyny żywym Amerykanom najbardziej doskwierają oczywiście kredyty, w szczególności kredyty hipoteczne. W odróżnieniu od przemysłu motoryzacyjnego rynek nieruchomości, którego krach wywołał kryzys, ciągle nie odbił się od dna. W 2010 roku banki pobiły rekord, odbierając niespłacającym kredytów bankrutom ponad milion domów (dokładnie 1 mln 50 tys.; przez cały rok 2009 odebrały 915 tys.). Dla porównania - w 2005 roku banki przejęły nieco ponad 100 tys. domów. Liczba wszczętych procedur przejęcia nieruchomości wyniosła w 2010 roku 2,9 mln. Spokojnie przekroczyłaby 3 mln, gdyby nie to, że banki jesienią zostały przyłapane na nieuczciwych praktykach podczas procedur przejęcia (np. wnioski były podpisywane automatycznie, bez wymaganej weryfikacji), dlatego niektóre na pewien czas w ogóle wstrzymały składanie wniosków.

Wśród przejętych przez banki domów jest m.in. posiadłość rodziny ben Ladenów pod Orlando na Florydzie, z basenem i obejściem dla koni, kupiona przez brata Osamy Chalila w1980 roku za 1,6 mln dolarów. Chalil sprzedał ją w najlepszym możliwym momencie, w 2006 roku tuż przed pęknięciem bańki, za 4 mln dolarów. Nieszczęsny kupiec znalazł się "pod wodą", tzn. wartość kredytu do spłacenia znacznie przewyższyła wartość nieruchomości. Zbankrutował i za oszustwa dostał wyrok siedmiu lat więzienia - w pewnym sensie jest więc ostatnią amerykańską ofiarą rodziny ben Ladenów.

W całej Ameryce "pod wodą" są miliony ludzi, którzy kupili domy na kredyt. Jednak przyzwyczajeni do kredytów Amerykanie oczywiście nie zamierzają z nich rezygnować. Około 15 proc. z nich ma w portfelu ponad dziesięć kart kredytowych. Pod ciężarem długów uginają się nie tylko osoby prywatne, ale też instytucje państwowe. Niektóre stany borykające się z deficytem zaczynają wyprzedawać budynki stanowe. Burmistrz Newark w stanie New Jersey sprzedał pod koniec roku 16 budynków, w tym lokalną filharmonię i centralną siedzibę straży pożarnej. W Luizjanie rozważana jest sprzedaż państwowych więzień, a w Wisconsin - kilku elektrowni. W wielu przypadkach sprzedane budynki są potem wynajmowane od kupców przez lokalne władze i rzekomo opłaca się to bardziej niż zatrzymanie budynków i płacenie odsetek od stanowych długów (kupcy muszą płacić podatki od nieruchomości). - To tak jakby wyprzedawać rodzinną porcelanę, a potem pożyczać ją, żeby zjeść obiad - uważa Yves Smith, autor popularnego bloga "Nagi kapitalizm". Największą wyprzedaż budynków - za 2,3 mld dolarów - planował gubernator zadłużonej po uszy Kalifornii Arnold Schwarzenegger, ale jego następca, który objął urząd w styczniu, anulował te plany.

Jak donosi agencja AP, w Naperville wstanie Illinois rada miejska nie ma pieniędzy na naprawę nawierzchni ulic i zaproponowała, żeby pieniądze wyłożyła znana sieć barów szybkiej obsługi Kentucky Fried Chicken, w zamian za co przy naprawionych fragmentach ulic pojawiłyby się transparenty: "Ta dziura została naprawiona przez Kentucky Fried Chicken".

Bezrobocie minimalnie spadło - w najgorszym momencie, pod koniec 2009 roku, przekroczyło 10 proc., a teraz wynosi 9 proc. Ale średni czas, w którym bezrobotny zostaje bez pracy, wynosi aż pół roku, znacznie dłużej niż kilka czy kilkanaście lat temu. Nowe miejsca pracy zaś to zwykle miejsca pracy słabo płatnej. 76 proc. miejsc pracy powstałych od stycznia do lipca 2010 roku oferowano za poniżej 15 dolarów za godzinę (średnia krajowa wynosi 22 i pół dolara). Pracy dobrze płatnej nie przybywa.

To nowe, niekorzystne zjawisko na rynku pracy nakłada się na stały proces - gdzieś od 1980 roku bogaci są w Ameryce coraz bogatsi, a biedni coraz biedniejsi. W 2007 roku 1 proc. najbogatszych Amerykanów posiadał 24 proc. majątku narodowego, tymczasem 40 lat temu mieli 9 proc. majątku. Ze wszystkich bogactw, które Amerykanie wypracowali od 1980 do 2005 roku, aż 80 proc. przejął 1 proc. bogaczy. W efekcie mają oni dziś więcej niż 90 proc. najbiedniejszych Amerykanów. Amerykański sen powoli staje się tylko legendą: pucybuci nie zostają już w Ameryce milionerami.

Badania nad społeczną mobilnością, czyli szansami przejścia z niższej grupy społecznej do wyższej, przeprowadzone przez Brookings Institution pokazały, że dziecko biedaków ma dziś mniejsze szanse odnieść sukces w USA niż w Niemczech, Szwecji, we Francji, w Hiszpanii czy Kanadzie. Barierą są m.in. koszty studiów - na dobrych uczelniach czesne wynosi 50 tys. dolarów rocznie. Kredyty absolwentów wyższych uczelni (około 900 mld dolarów) są dziś wyższe niż zakumulowany dług wszystkich Amerykanów na ich wszystkich kartach kredytowych (około 800 mld dolarów). Jednakże inwestycja w studia jest oczywiście opłacalna - bezrobocie wśród absolwenci college'ów wynosi zaledwie 5 proc. Wykształcenie jest też niemal gwarancją, że po śmierci nie wyląduje się w kolejce porzuconych w kostnicy doktora Schmidta. Ludzie zwyższym wykształceniem są w tamtejszych lodówkach znikomą mniejszością.

Źródło: Gazeta Wyborcza
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:29

kaczor napisał:
widze ze szortoza jak skuyrwysyn w narodzie takiego wala a nei spadki beda

ciekawe skad to wiesz. nie mozna sie tak napinac, bo zylka peknie Laughing
Trade what you see not what you think


Ostatnio zmieniony przez Trejder ATR Player dnia Nie 05 Cze 2011, 17:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:30

kaczor napisał:
renegat napisał:
REALISTA napisał:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9698862,Porzucone_zwloki__przejete_domy__bieda____Amerykanski.html
chyba trzeba by się wybrać do USA i sprawdzić jak tam jest na prawdę study
My też już uczyniliśmy pierwszy krok - zmniejszono zasiłek pogrzebowy od 1 marca z 6k do 4k.
coz nie wiem dlaczego panstwo ma doplacac do prywatnych pogrzebow?
Powinno bcy tak albo ktos ma kase i sam robi pogrzeb dla bliskich (bo i tak dostanie spadek) a jesli ktos nei ma pieniedzy to pogrzeb organizuje panstwo ale przejmuje tez caly spadek po zmarlym.
Te 6k to bylo traktowane jako prezent od panstwa takie wlasnie rzeczy powinny byc tepione.

ZUS u nas dopłaca. Jeśli zmarły miał prawo do emerytury/renty to niby czemu nie ma mieć prawa do ostatniego świadczenia w życiu jakimś jest refundacja pogrzebu? Ja uważam, że to jest ok - w końcu to tak jak zaledwie kilka rent/emerytur więcej.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 06/05/2009

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:31

Trejder ATR Player napisał:
kaczor napisał:
widze ze szortoza jak skuyrwysyn w narodzie takiego wala a nei spadki beda

ciekawe skad to wiesz. nie mozna sie tak napinac, bo zylka peknie Laughing
to ciekawe co piszesz patrzac na Twoj podpis,Zresz sie z exem jak dwie stare kurwy o rog na ulicy a mi mowisz zebym sie wyluzowal:D
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:36

kaczor napisał:
Trejder ATR Player napisał:
kaczor napisał:
widze ze szortoza jak skuyrwysyn w narodzie takiego wala a nei spadki beda

ciekawe skad to wiesz. nie mozna sie tak napinac, bo zylka peknie Laughing
to ciekawe co piszesz patrzac na Twoj podpis,Zresz sie z exem jak dwie stare kurwy o rog na ulicy a mi mowisz zebym sie wyluzowal:D

EX to oszolom. nie mialbym nic do niego gdyby nie pisal codziennie "witam, czas na kawke. dzis misiaczki dostaniecie po jajach, spadki beda na 1500"qwa, ten czlowiek nie ma szacunku dla swojego zdrowia psychicznego, rynku i przeciwnika. jak rynek pluje mu w twarz to mowi, ze descz pada. i jeszcze jak spadnie 30% to napisze, ze i tak mial racje bo jego pradziadek kupil tanio.
Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:38

OpTiOn TrAdEr napisał:
kaczor napisał:
renegat napisał:
REALISTA napisał:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9698862,Porzucone_zwloki__przejete_domy__bieda____Amerykanski.html
chyba trzeba by się wybrać do USA i sprawdzić jak tam jest na prawdę study
My też już uczyniliśmy pierwszy krok - zmniejszono zasiłek pogrzebowy od 1 marca z 6k do 4k.
coz nie wiem dlaczego panstwo ma doplacac do prywatnych pogrzebow?
Powinno bcy tak albo ktos ma kase i sam robi pogrzeb dla bliskich (bo i tak dostanie spadek) a jesli ktos nei ma pieniedzy to pogrzeb organizuje panstwo ale przejmuje tez caly spadek po zmarlym.
Te 6k to bylo traktowane jako prezent od panstwa takie wlasnie rzeczy powinny byc tepione.

ZUS u nas dopłaca. Jeśli zmarły miał prawo do emerytury/renty to niby czemu nie ma mieć prawa do ostatniego świadczenia w życiu jakimś jest refundacja pogrzebu? Ja uważam, że to jest ok - w końcu to tak jak zaledwie kilka rent/emerytur więcej.

Witam,

zgadzam się z tą opinią, był ubezpieczony w ZUS'ie to niech ma,
ALE spoko myślę że 2-3 kpln wystarczy na pogrzeb. Na stypę zabraknie
ale dlaczego ma wystarczyć na stypę?

BTW. no Opcjoner Ty masz kondycję! 100 km machnąłeś w taki upał , podziwiam Shocked
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:44

Zielona gruba linia jak dotychczas czterokrotnie zawracała pojawiające się korekty.
Jej przebicie w dół będzie z pewnością silnym sygnałem do poważniejszego S.
Jednak na obecną chwilę wykres jest powyżej, chociaż kolejne odbicia od tej lini trendu są coraz słabsze.
Trzeba czekać na co zdecyduje się rynek, czy zaneguje słabość wzrostów jakimś przyspieszeniem, czy przyjdzie nam przesiąść się na tłuste eS:
UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 996418
Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:45

Trejder ATR Player napisał:
kaczor napisał:
Trejder ATR Player napisał:
kaczor napisał:
widze ze szortoza jak skuyrwysyn w narodzie takiego wala a nei spadki beda

ciekawe skad to wiesz. nie mozna sie tak napinac, bo zylka peknie Laughing
to ciekawe co piszesz patrzac na Twoj podpis,Zresz sie z exem jak dwie stare kurwy o rog na ulicy a mi mowisz zebym sie wyluzowal:D

EX to oszolom. nie mialbym nic do niego gdyby nie pisal codziennie "witam, czas na kawke. dzis misiaczki dostaniecie po jajach, spadki beda na 1500"qwa, ten czlowiek nie ma szacunku dla swojego zdrowia psychicznego, rynku i przeciwnika. jak rynek pluje mu w twarz to mowi, ze descz pada. i jeszcze jak spadnie 30% to napisze, ze i tak mial racje bo jego pradziadek kupil tanio.

Witam,

Na Ex'ie wypróbowałem jak działa Foes, pierwszego go sobie zablokowałem ,
uznałem że jego opinie są dla mnie nieistotne.
Wielu traderów na Ufo pisze różne pierdoły ale wśród tych pierdół są ciekawe
analizy, spostrzeżenia które mnie leszczowi pomagają ogarnąć grajdoł.

no Opcjoner np. napisał przed chwilą że szczał , ale gościu oprócz tego sensownie
mówi.
Smile

bez urazy Opcjoner Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:45

Czy to nie jest czasem nasza produkcja?

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07110

PZL Lublin?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 17:52

Windziarz napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
kaczor napisał:
renegat napisał:
REALISTA napisał:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9698862,Porzucone_zwloki__przejete_domy__bieda____Amerykanski.html
chyba trzeba by się wybrać do USA i sprawdzić jak tam jest na prawdę study
My też już uczyniliśmy pierwszy krok - zmniejszono zasiłek pogrzebowy od 1 marca z 6k do 4k.
coz nie wiem dlaczego panstwo ma doplacac do prywatnych pogrzebow?
Powinno bcy tak albo ktos ma kase i sam robi pogrzeb dla bliskich (bo i tak dostanie spadek) a jesli ktos nei ma pieniedzy to pogrzeb organizuje panstwo ale przejmuje tez caly spadek po zmarlym.
Te 6k to bylo traktowane jako prezent od panstwa takie wlasnie rzeczy powinny byc tepione.

ZUS u nas dopłaca. Jeśli zmarły miał prawo do emerytury/renty to niby czemu nie ma mieć prawa do ostatniego świadczenia w życiu jakimś jest refundacja pogrzebu? Ja uważam, że to jest ok - w końcu to tak jak zaledwie kilka rent/emerytur więcej.

Witam,

zgadzam się z tą opinią, był ubezpieczony w ZUS'ie to niech ma,
ALE spoko myślę że 2-3 kpln wystarczy na pogrzeb. Na stypę zabraknie
ale dlaczego ma wystarczyć na stypę?

BTW. no Opcjoner Ty masz kondycję! 100 km machnąłeś w taki upał , podziwiam Shocked

No te napoje chyba trochę pomogły ale nie jechałem non-stop, robiłem przerwy choćby po to by fotki pstryknąć. Takim tempem średnim jechałem.
Ja lubię gdy jest gorąco bo wtedy fajnie wiaterek owiewa i jest git Laughing , poza tym tu wszędzie albo kanał albo zalew albo rzeka albo morze więc wieje co prawda zdarzają się fragmenty gdzie jest jak na patelni i pod górę jeszcze ale wolę to niż przemarznąć.
Zapomniałem kremu do opalania i ręcej mi zjebało na maxa.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 18:05

Jak widać Anklam to totalna padaka maxa:

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07111UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07112UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07113UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07116

Jedyne co w miarę tam wygląda to chyba tylko ta wieża:

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07115

Wszyscy stamtąd spierdalają.

Ale OBIEKT UŻYTECZNOŚCI STRATEGICZNEJ MUSS SEIN:

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07114

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 50305 UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 50305
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 18:12

Paulaner w Helmutni na stacji paliw €0.89 a u nas w normalnym skelpie prawie 6 zyla... ale zdzierstwo. Evil or Very Mad Będe musiał po browary do Helmutni jeździć.
Beck's mały €0.72 a u nas wcale ni ma.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 18:25

Fantazja godna HIOBa na kwasie:

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07117

Eryś Honecker wita i pozdrawia lol!

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07118

fajna samolocina:

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07119

jakaś taka megalekka mi eię wydałą w dotyq...


a tu Cessna Skylane:

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Dsc07120


Mam jakąś taką manie fotografowania lotnisk i samolotów. UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 82209 Ostatnio nagrałem start helikoptera medycznego z upośledzonym pacjentem z helipadu.
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 18:31

kaczor napisał:
Trejder ATR Player napisał:
kaczor napisał:
widze ze szortoza jak skuyrwysyn w narodzie takiego wala a nei spadki beda

ciekawe skad to wiesz. nie mozna sie tak napinac, bo zylka peknie Laughing
to ciekawe co piszesz patrzac na Twoj podpis,Zresz sie z exem jak dwie stare kurwy o rog na ulicy a mi mowisz zebym sie wyluzowal:D



trzeba zorganizowac zlot i ustawic walke na plaskacze dobryżart
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44325
Registration date : 03/09/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 18:59

Trejder ATR Player napisał:
kaczor napisał:
Trejder ATR Player napisał:
kaczor napisał:
widze ze szortoza jak skuyrwysyn w narodzie takiego wala a nei spadki beda

ciekawe skad to wiesz. nie mozna sie tak napinac, bo zylka peknie Laughing
to ciekawe co piszesz patrzac na Twoj podpis,Zresz sie z exem jak dwie stare kurwy o rog na ulicy a mi mowisz zebym sie wyluzowal:D

EX to oszolom. nie mialbym nic do niego gdyby nie pisal codziennie "witam, czas na kawke. dzis misiaczki dostaniecie po jajach, spadki beda na 1500"qwa, ten czlowiek nie ma szacunku dla swojego zdrowia psychicznego, rynku i przeciwnika. jak rynek pluje mu w twarz to mowi, ze descz pada. i jeszcze jak spadnie 30% to napisze, ze i tak mial racje bo jego pradziadek kupil tanio.
dobryżart dobryżart dobryżart z tym srebrem dziadka to dobre ; mnie też EX deczko irytuje, nie przez analizy broń |Boże , tylko przez traktowanie innych jak inteligentnych inaczej; kolo prędzej czy póżniej z takim podejściem do ludzi zarobi w miskę jak amen w pacierzu Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 19:03

ale gratka http://www.colo-realty.com/listing-MandichWEV+Inn655183-656.html
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44325
Registration date : 03/09/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 19:04

Trejder ATR Player napisał:
OpTiOn TrAdEr napisał:
Ale setunia na liczniq wskoczyła Dookoła same nieużytki i bagna, komarów w chuj. Ale przejechać się można bo ścieżki ładne.
w Polsce czy to bedzie rzadil Dyzio Marzyciel Tusk czy Kaczka czy inny pajac to mozna tylko pomarzyc. nawet na zadupiu maja infrastrukture.
bo u nas kurwa trzeba budowac jakiś posrany stadion narodowy za 1,5 md ( pewnie wyjdżie drożej) po to, żeby rozegrać 2-3 mecze w rok i żeby kilku debili się ponapierdalało Evil or Very Mad nie lepiej budować infrastrukturę na poziomie gminy ? baseny w małych mieścinach, orliki, korty tenisowe... zachowujemy się jak typowe nowobogackie buraki, co to mają syf w kiblu , ale se plazmę na ścianę powiesił... Shocked
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 19:06

kaczor napisał:
renegat napisał:
REALISTA napisał:
http://wyborcza.biz/biznes/1,101716,9698862,Porzucone_zwloki__przejete_domy__bieda____Amerykanski.html
chyba trzeba by się wybrać do USA i sprawdzić jak tam jest na prawdę study
My też już uczyniliśmy pierwszy krok - zmniejszono zasiłek pogrzebowy od 1 marca z 6k do 4k.
coz nie wiem dlaczego panstwo ma doplacac do prywatnych pogrzebow?
Powinno bcy tak albo ktos ma kase i sam robi pogrzeb dla bliskich (bo i tak dostanie spadek) a jesli ktos nei ma pieniedzy to pogrzeb organizuje panstwo ale przejmuje tez caly spadek po zmarlym.
Te 6k to bylo traktowane jako prezent od panstwa takie wlasnie rzeczy powinny byc tepione.
Oj kaczor, chyba jestes jednym z nielicznych którzy uważają że świadczenia wypłacane (a może składki są za małe?) przez ZUS są zbyt wygórowane!
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 19:13

z pogrzebowymi to 100% poparcia dla kaczora, stawki kosmiczne, klika trzymajace ceny pogrzebow, wyprawiaja za 1000 pln, a faktura na 6000 pln....a na te zasiłki kilka mld o ile mnie nie myli szło

tak samo popieram realistę, troche te stadiony tez mnie bolą - a najbardziej juz to, ze taka Warszawa wybudowała Legii stadion za 500 mln pln, a obok narodowy za 1,5 mld jakby nie mozna bylo jednego walnąc..w krakowie to samo setki na stadion wisly a obok cracovi, zamiast jeden..jakos san siro w mediolanie mogą dzielic, bo nie stac ich na dwa..poza tym, jakies drogie te stadiony wyszly

edit: renegat, nie chodzi o wygórowanie, głównie chodzi o zasadnosc, bo mnostwo absurdow jest typu pogrzebowy, wyludzenia z ZUS, lewe zwolnienia etc. troche zmarnownanych mld by sie znalazlo
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 19:26

dead_eye, temat rzeka, "okradanie" ZUS poprzez powszechne zawieranie umów o pracę na stawkę minimalną pomimo zarobków wielokrotnie wyższych etc.
Nie o to chodzi, podstawą problemu o którym mówimy było porzucanie zwłok, problemu którego u nas nie ma bo taki jest system, jak się coś w tym względzie zmieni to może i nas to będzie.
Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 19:42

Groupon – internetowa firma oferująca kupony rabatowe – złożyła dokumenty do amerykańskiej komisji papierów wartościowych SEC. Firma chce pozyskać około 750 milionów dolarów na rozwój i dalszą ekspansję. Wycena całej spółki może sięgnąć 20 miliardów dolarów.
Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 19:44

Według mediów wejście na giełdę rozważają także Facebook oraz Zynga – producent gier dla serwisów internetowych
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 19:57




UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 767691 Gienek Wygral
Powrót do góry Go down
dead_eye

dead_eye


Liczba postów : 5365
Age : 45
Location : Z.G.
Registration date : 13/02/2008

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 20:02

auć, bez stopa albo przeskoczony luką Cool

http://pb.pl/a/2011/06/03/Paulson_stracil_ponad_400_mln_USD_w_24_godziny?readcomment=1#comment

http://finance.yahoo.com/echarts?s=TRE.TO+Interactive#chart1:symbol=tre.to;range=my;indicator=volume;charttype=line;crosshair=on;ohlcvalues=0;logscale=on;source=undefined

podejrzane, ze Muddy Waters publikuje raport, a jednocześnie szorci na maksa..ciekawe
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 20:06

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 767691 Gienek Wygral
[/quote]

nie ogladalem tego badziewia ale porownujac jego spiew do oryginalu to nie ma co porownywac. z kampanii reklamowej w TV widzialem, ze gosc robil z siebie totalna fajtlape, strateńca, piiizde, prawie, ze zlowieka z kanalu. wzial smsowiczow na litosc. jeden wielki zydowski szwindel.

https://www.youtube.com/watch?v=3u2_GQlwxbI
https://www.youtube.com/watch?v=vQh112HQsoE


Ostatnio zmieniony przez Trejder ATR Player dnia Nie 05 Cze 2011, 20:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 EmptyNie 05 Cze 2011, 20:12

Trejder ATR Player napisał:
UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 767691 Gienek Wygral

nie ogladalem tego badziewia ale porownujac jego spiew do oryginalu to nie ma co porownywac. z kampanii reklamowej w TV widzialem, ze gosc robil z siebie totalna fajtlape, strateńca, prawie, ze zlowieka z kanalu. wzial smsowiczow na litosc. jeden wielki zydowski szwindel.

https://www.youtube.com/watch?v=3u2_GQlwxbI[/quote]

śmiali z sie Gienka, że jest inny
a Gienek sie z nich śmieje, że są tacy sami

pięknie zgasil prezentera jak go zapytal co zrobi z czekam na 100k
powiedzial "już mowilem co zrobie, nie bede sie powtarzal"
Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 04.06-05.06.2011 weekend   UFO - 04.06-05.06.2011 weekend - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 04.06-05.06.2011 weekend
Powrót do góry 
Strona 7 z 8Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» UFO - 21.05-22.05.2011 weekend
» UFO -26-27.03.2011 weekend
» UFO - 16.07-17.07.2011 weekend
» UFO - 19-20.02.2011 Weekend
» UFO - 11.06-12.06.2011 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: