Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 25-26.06.2011 weekend

Go down 
+32
filip
thorgall
Janko Traderroo
przemak
nomad
lion
Reser
MedKit*
barura
13Homer
Snake
forex
Nadaje ze Stronia
Awa
SYLWESTER
inwestor
Studich
Jones
kaczor
Dave
Liber GRIZZLI Abaci
fabularasa
Windziarz
Krzysztof
karnak
janek
LuPa
zibi
ojro
REALISTA
Diablo
Jastrząb
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 14:48

SYLWESTER napisał:
W poniedziałek o 15:30 mała planetoida 2011MD przeleci ok. 13 tyś km od Ziemi !

Byle nie trafiła w Wall Street !
Byłoby huczne otwarcie ...
a nie 350 tys?W swiecie nauki pisza o 350 tys
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 14:51

http://www.sfd.pl/Pudzian_vs_Rumu%C5%84ski_Gigant_-t757163-s1.html

nowy przeciwnik dla pudziana

JA pierdole coraz wiekszy cyrk sie robi,najlepsze ze ten koles byl wielokrotnym mistzrem Rumunii w judo i perzerobi pudziana na salatke
Powrót do góry Go down
Awa

Awa


Liczba postów : 1341
Location : Wawa
Registration date : 03/11/2008

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 14:51

KRT napisał:
jestem 1 Laughing

wszystko sie pieprzy do tego jest sezon wakacyjny, ktory cechuje sie statystycznie mniejsza zmiennoscia, ciekawe czasy nastaly i dla nas i dla DM, bo o dziwo mniejsze ruchy to mniejsze dochody DM z tytułu prowizji, wiec traca na tym niemal wszyscy

oj, nie jest dobrze Evil or Very Mad
przypominają mi się lata 2001/2002 - gdzie obniżki pensji wynosiły nawet 20% (oczywiście, nie dla wszystkich) a o premiach nie było mowy Sad
teraz obniżek pewnie nie będzie, bo inflacja wystarczająco mocno je obniża (w wartości realnej mocy zakupowej)

osobiście, już nawet nie chce mi się patrzeć na grajdołek - bo, po co się denerwować Smile
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 14:53

Awa napisał:
KRT napisał:
jestem 1 Laughing

wszystko sie pieprzy do tego jest sezon wakacyjny, ktory cechuje sie statystycznie mniejsza zmiennoscia, ciekawe czasy nastaly i dla nas i dla DM, bo o dziwo mniejsze ruchy to mniejsze dochody DM z tytułu prowizji, wiec traca na tym niemal wszyscy

oj, nie jest dobrze Evil or Very Mad
przypominają mi się lata 2001/2002 - gdzie obniżki pensji wynosiły nawet 20% (oczywiście, nie dla wszystkich) a o premiach nie było mowy Sad
teraz obniżek pewnie nie będzie, bo inflacja wystarczająco mocno je obniża (w wartości realnej mocy zakupowej)

osobiście, już nawet nie chce mi się patrzeć na grajdołek - bo, po co się denerwować Smile

przez dlugi czas wzrosty plac byly wyzsze od inflacji,ostatnio dopiero inflacja przewyzszyla chyba o pol procent wrozt sredniej placy.

Jak widze takie czarnowidztwo to mam ochote ladowac l pod korekO_o
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 14:57

kaczor napisał:
HIOB napisał:
Drodzy forumowicze
mamy miły łykend
w trosce o zdrowie naszego kolegi kaczora
prosze aby każdy uznał jego punkt widzenia i mu grzecznie przytakiwał nawet jak uważacie że nie ma racji to miło będzie przymknąć oko na to
nie możemy dopuscić do takiej sytauacji, że nasz kolega sie rozchoruje albo padnie na treningu w siłowni / pomimo zegarka i wypaśnych butów /
prośbe proszę potraktować serio
sytuacja jest poważna
spojrz na to w ten sposob hiobie.W kazdej populacji musi byc drapieznik,ktory sprawia ze owce sa ostrozne i ida za pasterzem.Ja jestem wlasnie takim wilkiem,pomagam integrowac spolecznosc:D
Poza tym powiedz ze nie jest fajnie czasem pozwolic sobie na wentylacje emocji.
A po trzecie i juz na powaznie Ty i ezet jestescie najmniej merytorycznymi uzytkownikami forum (procz palanta) wiec z czym ja sie moge z wami kurwa zgadzac:D

oczywiście kaczorze
Twój język jest pelen integracji
Very Happy

p.s.
wypada zmienić nik z kaczor na orzeł
mój drogi drapieżniku
Very Happy


Ostatnio zmieniony przez HIOB dnia Sob 25 Cze 2011, 15:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:04

HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
Drodzy forumowicze
mamy miły łykend
w trosce o zdrowie naszego kolegi kaczora
prosze aby każdy uznał jego punkt widzenia i mu grzecznie przytakiwał nawet jak uważacie że nie ma racji to miło będzie przymknąć oko na to
nie możemy dopuscić do takiej sytauacji, że nasz kolega sie rozchoruje albo padnie na treningu w siłowni / pomimo zegarka i wypaśnych butów /
prośbe proszę potraktować serio
sytuacja jest poważna
spojrz na to w ten sposob hiobie.W kazdej populacji musi byc drapieznik,ktory sprawia ze owce sa ostrozne i ida za pasterzem.Ja jestem wlasnie takim wilkiem,pomagam integrowac spolecznosc:D
Poza tym powiedz ze nie jest fajnie czasem pozwolic sobie na wentylacje emocji.
A po trzecie i juz na powaznie Ty i ezet jestescie najmniej merytorycznymi uzytkownikami forum (procz palanta) wiec z czym ja sie moge z wami kurwa zgadzac:D

oczywiście kaczorze
Twój język jest pelen integracji
Very Happy
Bodziec ktory integruje nie musi bcy w duchu integracji.Kiedy narod polski sie najbardziej integrowal?Kiedy byl ozewnetrzne zagrozenie.
Poza tym ta moja teoria jest bzdurna tak samo jak Twoja o czosnku,wot standart.
NO i najbardziej mnie wzrusza ze dwa najwieksze trole tego forum czyli ezet i Ty zaczeliscie tak bardzo dbac o poziom i jakos dyskusji,doslownie az mnie w dolku sciska Very Happy
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:09

kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
Drodzy forumowicze
mamy miły łykend
w trosce o zdrowie naszego kolegi kaczora
prosze aby każdy uznał jego punkt widzenia i mu grzecznie przytakiwał nawet jak uważacie że nie ma racji to miło będzie przymknąć oko na to
nie możemy dopuscić do takiej sytauacji, że nasz kolega sie rozchoruje albo padnie na treningu w siłowni / pomimo zegarka i wypaśnych butów /
prośbe proszę potraktować serio
sytuacja jest poważna
spojrz na to w ten sposob hiobie.W kazdej populacji musi byc drapieznik,ktory sprawia ze owce sa ostrozne i ida za pasterzem.Ja jestem wlasnie takim wilkiem,pomagam integrowac spolecznosc:D
Poza tym powiedz ze nie jest fajnie czasem pozwolic sobie na wentylacje emocji.
A po trzecie i juz na powaznie Ty i ezet jestescie najmniej merytorycznymi uzytkownikami forum (procz palanta) wiec z czym ja sie moge z wami kurwa zgadzac:D

oczywiście kaczorze
Twój język jest pelen integracji
Very Happy
Bodziec ktory integruje nie musi bcy w duchu integracji.Kiedy narod polski sie najbardziej integrowal?Kiedy byl ozewnetrzne zagrozenie.
Poza tym ta moja teoria jest bzdurna tak samo jak Twoja o czosnku,wot standart.
NO i najbardziej mnie wzrusza ze dwa najwieksze trole tego forum czyli ezet i Ty zaczeliscie tak bardzo dbac o poziom i jakos dyskusji,doslownie az mnie w dolku sciska Very Happy


tak kaczorze
z czasem dojdziesz do wniosku, że liczba otaczających Cie troli jest coraz większa i większa.....
i zaczniesz sie unosić w oparach swojego geniuszu
Very Happy
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:13

kaczor napisał:
SYLWESTER napisał:
W poniedziałek o 15:30 mała planetoida 2011MD przeleci ok. 13 tyś km od Ziemi !

Byle nie trafiła w Wall Street !
Byłoby huczne otwarcie ...
a nie 350 tys?W swiecie nauki pisza o 350 tys
" W poniedziałek planetoida 2011 MD przeleci zaledwie 13 tysięcy kilometrów nad powierzchnią naszej planety - informuje Minor Planet Center.

Planetoida 2011 MD została odkryta 22 czerwca b.r. przez projekt LINEAR (Lincoln Near-Earth Research). Jej jasność sugeruje, że mamy do czynienia z ciałem o rozmiarach od 8 do 18 metrów.
Gdy obliczono orbitę odkrytego ciała, okazało się, że w poniedziałek o godzinie 15:30 naszego czasu przeleci ona bardzo blisko Ziemi, bo w odległości tylko niespełna 13 tysięcy kilometrów od powierzchni naszej planety. To wyraźnie niżej niż orbity satelitów geostacjonarnych. " http://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,Znajdziemy-sie-o-wlos-od-poteznej-katastrofy-Planetoida-przeleci-blisko-Ziemi,wid,13539215,drukuj.html ROZRZUT OD 8 do 18 metrów to i obliczenia mogą ..... affraid
Powrót do góry Go down
Nadaje ze Stronia

Nadaje ze Stronia


Liczba postów : 28469
Age : 17
Location : Deus ex machina est :)
Registration date : 21/11/2007

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:21

HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
Drodzy forumowicze
mamy miły łykend
w trosce o zdrowie naszego kolegi kaczora
prosze aby każdy uznał jego punkt widzenia i mu grzecznie przytakiwał nawet jak uważacie że nie ma racji to miło będzie przymknąć oko na to
nie możemy dopuscić do takiej sytauacji, że nasz kolega sie rozchoruje albo padnie na treningu w siłowni / pomimo zegarka i wypaśnych butów /
prośbe proszę potraktować serio
sytuacja jest poważna
spojrz na to w ten sposob hiobie.W kazdej populacji musi byc drapieznik,ktory sprawia ze owce sa ostrozne i ida za pasterzem.Ja jestem wlasnie takim wilkiem,pomagam integrowac spolecznosc:D
Poza tym powiedz ze nie jest fajnie czasem pozwolic sobie na wentylacje emocji.
A po trzecie i juz na powaznie Ty i ezet jestescie najmniej merytorycznymi uzytkownikami forum (procz palanta) wiec z czym ja sie moge z wami kurwa zgadzac:D

oczywiście kaczorze
Twój język jest pelen integracji
Very Happy
Bodziec ktory integruje nie musi bcy w duchu integracji.Kiedy narod polski sie najbardziej integrowal?Kiedy byl ozewnetrzne zagrozenie.
Poza tym ta moja teoria jest bzdurna tak samo jak Twoja o czosnku,wot standart.
NO i najbardziej mnie wzrusza ze dwa najwieksze trole tego forum czyli ezet i Ty zaczeliscie tak bardzo dbac o poziom i jakos dyskusji,doslownie az mnie w dolku sciska Very Happy


tak kaczorze
z czasem dojdziesz do wniosku, że liczba otaczających Cie troli jest coraz większa i większa.....
i zaczniesz sie unosić w oparach swojego geniuszu
Very Happy


.......a MY ze Stronia mamy przepir******ne Sad Sad Sad

primo po ....merytoryka na poziomie Lady Pank scratch ........ mniej niż ZERO Embarassed
secundo po ......ciągle trafiamy na geniuszy affraid pacz dalej
tertio po ........ i trza zamawiać wizyte u ginekologa-plastyka .......... bo sterydy wiszom w powietrzu Laughing


PiS

połowa Stronia 3ma kciuki .......za Ezeta cheers cheers cheers ...... i witamy w klubie browaring trejding dopingg dopingg dopingg



PiS

serdeczne podziękowania dla oddziałowej Zosi K. ......... za darmowy pięciominutowy sex z dopuszczeniem w tym czasie do netu dobryżart



NARKA..... kip smajlink i być w naszprycowane drewno niefartusia
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:25

HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
Drodzy forumowicze
mamy miły łykend
w trosce o zdrowie naszego kolegi kaczora
prosze aby każdy uznał jego punkt widzenia i mu grzecznie przytakiwał nawet jak uważacie że nie ma racji to miło będzie przymknąć oko na to
nie możemy dopuscić do takiej sytauacji, że nasz kolega sie rozchoruje albo padnie na treningu w siłowni / pomimo zegarka i wypaśnych butów /
prośbe proszę potraktować serio
sytuacja jest poważna
spojrz na to w ten sposob hiobie.W kazdej populacji musi byc drapieznik,ktory sprawia ze owce sa ostrozne i ida za pasterzem.Ja jestem wlasnie takim wilkiem,pomagam integrowac spolecznosc:D
Poza tym powiedz ze nie jest fajnie czasem pozwolic sobie na wentylacje emocji.
A po trzecie i juz na powaznie Ty i ezet jestescie najmniej merytorycznymi uzytkownikami forum (procz palanta) wiec z czym ja sie moge z wami kurwa zgadzac:D

oczywiście kaczorze
Twój język jest pelen integracji
Very Happy
Bodziec ktory integruje nie musi bcy w duchu integracji.Kiedy narod polski sie najbardziej integrowal?Kiedy byl ozewnetrzne zagrozenie.
Poza tym ta moja teoria jest bzdurna tak samo jak Twoja o czosnku,wot standart.
NO i najbardziej mnie wzrusza ze dwa najwieksze trole tego forum czyli ezet i Ty zaczeliscie tak bardzo dbac o poziom i jakos dyskusji,doslownie az mnie w dolku sciska Very Happy


tak kaczorze
z czasem dojdziesz do wniosku, że liczba otaczających Cie troli jest coraz większa i większa.....
i zaczniesz sie unosić w oparach swojego geniuszu
Very Happy
Ja tam widze ze wystarczy trola troche potraktowac pradem (jak szczura w akwarium) i od razu trol staje sie powaznym uzytkownikiem zatroskanym o przyszlosc forum i generalnei wrazliwa jednostka pokrzywdzona przez ataki brutalnego troglodyty:D
Powrót do góry Go down
forex
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
forex


Liczba postów : 5321
Location : Kraków
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:26

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Od kwietnia zaczął mi się rozjeżdżać sysio produkcyjny z backtestem... Jest to efektem poślizgów na wejściu i wyjściu, a te są wynikiem coraz większych pozycji granych przez sysia... To jest efekt budowania sysiów i grania nimi na prawdziwym rynku... Gdyby ten sysio grał na Admiralsie zamiast na Dukascopy, to jego oczekujące tranzakcje wchodziłyby dokładnie w miejscu gdzie zostały postawione, a tak niestety im większa pozycja, tym większy poślizg...

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Dukascopy5.th


Pozdro...
LA
Mozna wiedziec jakiej wielkosci jest pojedyncze zlecenie? Uzywasz zlecen stop? Ile masz trasakcji na dobe?
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:28

kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
Drodzy forumowicze
mamy miły łykend
w trosce o zdrowie naszego kolegi kaczora
prosze aby każdy uznał jego punkt widzenia i mu grzecznie przytakiwał nawet jak uważacie że nie ma racji to miło będzie przymknąć oko na to
nie możemy dopuscić do takiej sytauacji, że nasz kolega sie rozchoruje albo padnie na treningu w siłowni / pomimo zegarka i wypaśnych butów /
prośbe proszę potraktować serio
sytuacja jest poważna
spojrz na to w ten sposob hiobie.W kazdej populacji musi byc drapieznik,ktory sprawia ze owce sa ostrozne i ida za pasterzem.Ja jestem wlasnie takim wilkiem,pomagam integrowac spolecznosc:D
Poza tym powiedz ze nie jest fajnie czasem pozwolic sobie na wentylacje emocji.
A po trzecie i juz na powaznie Ty i ezet jestescie najmniej merytorycznymi uzytkownikami forum (procz palanta) wiec z czym ja sie moge z wami kurwa zgadzac:D

oczywiście kaczorze
Twój język jest pelen integracji
Very Happy
Bodziec ktory integruje nie musi bcy w duchu integracji.Kiedy narod polski sie najbardziej integrowal?Kiedy byl ozewnetrzne zagrozenie.
Poza tym ta moja teoria jest bzdurna tak samo jak Twoja o czosnku,wot standart.
NO i najbardziej mnie wzrusza ze dwa najwieksze trole tego forum czyli ezet i Ty zaczeliscie tak bardzo dbac o poziom i jakos dyskusji,doslownie az mnie w dolku sciska Very Happy


tak kaczorze
z czasem dojdziesz do wniosku, że liczba otaczających Cie troli jest coraz większa i większa.....
i zaczniesz sie unosić w oparach swojego geniuszu
Very Happy
Ja tam widze ze wystarczy trola troche potraktowac pradem (jak szczura w akwarium) i od razu trol staje sie powaznym uzytkownikiem zatroskanym o przyszlosc forum i generalnei wrazliwa jednostka pokrzywdzona przez ataki brutalnego troglodyty:D

dbaj o swoje owieczki
dziel i rządz i baw sie dobrze
na forum jak to mowisz, które odwiedza 30 osob dziennie
Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:34

HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
kaczor napisał:
HIOB napisał:
Drodzy forumowicze
mamy miły łykend
w trosce o zdrowie naszego kolegi kaczora
prosze aby każdy uznał jego punkt widzenia i mu grzecznie przytakiwał nawet jak uważacie że nie ma racji to miło będzie przymknąć oko na to
nie możemy dopuscić do takiej sytauacji, że nasz kolega sie rozchoruje albo padnie na treningu w siłowni / pomimo zegarka i wypaśnych butów /
prośbe proszę potraktować serio
sytuacja jest poważna
spojrz na to w ten sposob hiobie.W kazdej populacji musi byc drapieznik,ktory sprawia ze owce sa ostrozne i ida za pasterzem.Ja jestem wlasnie takim wilkiem,pomagam integrowac spolecznosc:D
Poza tym powiedz ze nie jest fajnie czasem pozwolic sobie na wentylacje emocji.
A po trzecie i juz na powaznie Ty i ezet jestescie najmniej merytorycznymi uzytkownikami forum (procz palanta) wiec z czym ja sie moge z wami kurwa zgadzac:D

oczywiście kaczorze
Twój język jest pelen integracji
Very Happy
Bodziec ktory integruje nie musi bcy w duchu integracji.Kiedy narod polski sie najbardziej integrowal?Kiedy byl ozewnetrzne zagrozenie.
Poza tym ta moja teoria jest bzdurna tak samo jak Twoja o czosnku,wot standart.
NO i najbardziej mnie wzrusza ze dwa najwieksze trole tego forum czyli ezet i Ty zaczeliscie tak bardzo dbac o poziom i jakos dyskusji,doslownie az mnie w dolku sciska Very Happy


tak kaczorze
z czasem dojdziesz do wniosku, że liczba otaczających Cie troli jest coraz większa i większa.....
i zaczniesz sie unosić w oparach swojego geniuszu
Very Happy
Ja tam widze ze wystarczy trola troche potraktowac pradem (jak szczura w akwarium) i od razu trol staje sie powaznym uzytkownikiem zatroskanym o przyszlosc forum i generalnei wrazliwa jednostka pokrzywdzona przez ataki brutalnego troglodyty:D

dbaj o swoje owieczki
dziel i rządz i baw sie dobrze
na forum jak to mowisz, które odwiedza 30 osob dziennie
Very Happy
coz ja chociaz gram i generalnie tutaj jestem,
ale DLACZEGO TY tutaj jestes to jzu przekracza moje pojecie.Albo musisz byc bardzo samotnu albo bardzo znudzony.
I ostatnio ja reaguje glownie na zaczepki zwiazane z moja praca.
Na przyklad dzisiaj,ni z gruszki ni z pietruszki wyskakujesz z jakims komentarzem na moj temat.Po jaki ch...?Ludzie staraja sie cos merytorycznego napisac a Ty wrzucasz jakis tekst zeby chyba rozkrecic afere.
Zreszta mozemy zrobic glosowanie kto ma wypierdalac Ty czy ja jak przegram to zostawie was tutaj samych,pasuje?
Zreszta szczerze TY,ezet i palant to jestescie megatriumwirat trolowy,mozecie nawet stowarzyszenie zalozyc.A to ze jeszcze uwazasz ze jestes jakis pokrzywdzony to jzu w ogole kuriozum
Zreszta od dzisiaj koncze dyskusje z Toba.
Jak zobacze jakis antysemicki tekst z Twojej strony to przypomne modom, ze miales ostatnie ostrzezenie.W ten sposob odbiore Ci cala zabawe,po co ja mam sie denerwowac jak sa inne sposoby:)
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 15:58

Jones napisał:
i ulubiona para €/$

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Fw0759

HEJ
Może i tak będzie, ale w poniedziałek wychodzi mi biała świeczka (wzrost). Smile
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 17:15

forex napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Od kwietnia zaczął mi się rozjeżdżać sysio produkcyjny z backtestem... Jest to efektem poślizgów na wejściu i wyjściu, a te są wynikiem coraz większych pozycji granych przez sysia... To jest efekt budowania sysiów i grania nimi na prawdziwym rynku... Gdyby ten sysio grał na Admiralsie zamiast na Dukascopy, to jego oczekujące tranzakcje wchodziłyby dokładnie w miejscu gdzie zostały postawione, a tak niestety im większa pozycja, tym większy poślizg...

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Dukascopy5.th


Pozdro...
LA
Mozna wiedziec jakiej wielkosci jest pojedyncze zlecenie? Uzywasz zlecen stop? Ile masz trasakcji na dobe?


Oczywiście, że można wiedzieć: W chwili obecnej wielkość pojedynczej pozycji jest pomiędzy 0,05-0,2 lota (czyli 50-200 tys. waluty bazowej). Stopy oczywiście są, ale w odległości średnio 200-300 pipsów, podobnie TP - ale w olbrzymiej większości pozycja jest zamykana wcześniej na sygnale zamknięcia. Tranzakcji jest ok. 200 na miesiąc - sysio gra na 15 parach walutowych... Na Edku prawie nie ma poślizgów, największe mam na egzotycznych parach i to w godzinach nocnych (22:00-2:00)...

Pozdro...
LA
Powrót do góry Go down
Snake




Liczba postów : 6
Registration date : 01/07/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 17:30

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
forex napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Od kwietnia zaczął mi się rozjeżdżać sysio produkcyjny z backtestem... Jest to efektem poślizgów na wejściu i wyjściu, a te są wynikiem coraz większych pozycji granych przez sysia... To jest efekt budowania sysiów i grania nimi na prawdziwym rynku... Gdyby ten sysio grał na Admiralsie zamiast na Dukascopy, to jego oczekujące tranzakcje wchodziłyby dokładnie w miejscu gdzie zostały postawione, a tak niestety im większa pozycja, tym większy poślizg...

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Dukascopy5.th


Pozdro...
LA
Mozna wiedziec jakiej wielkosci jest pojedyncze zlecenie? Uzywasz zlecen stop? Ile masz trasakcji na dobe?


Oczywiście, że można wiedzieć: W chwili obecnej wielkość pojedynczej pozycji jest pomiędzy 0,05-0,2 lota (czyli 50-200 tys. waluty bazowej). Stopy oczywiście są, ale w odległości średnio 200-300 pipsów, podobnie TP - ale w olbrzymiej większości pozycja jest zamykana wcześniej na sygnale zamknięcia. Tranzakcji jest ok. 200 na miesiąc - sysio gra na 15 parach walutowych... Na Edku prawie nie ma poślizgów, największe mam na egzotycznych parach i to w godzinach nocnych (22:00-2:00)...

Pozdro...
LA

Dziwne, to nie sa na tyle duze pozycje by występowały poślizgi. No ale niestety to już nie pierwsza taka opinia z jaka sie spotykam o dukasie i poslizgach na oczekujacych... Z ciekawosci, wykorzystujesz API czy ich Jforex? I jak ogolnie wg Ciebie sprawuje sie dukas(pytanie rowniez do forexa)? Zastanawiam sie wlasnie nad dobrym ecn-em, biore jeszcze pod uwage Aliora, tylko te prowizje... No Pzdr
Powrót do góry Go down
fabularasa

fabularasa


Liczba postów : 4588
Location : Bydgoszcz
Registration date : 03/06/2008

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 18:30

Kolejny film w stylu saga zmierzch czy I'm number 4 no ale tym razem taka ciekawostka się tam znajduje Smile




i niech mi ktoś powie że jest odtwarzacz, który posiada lepsze skiny Twisted Evil

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 1017202
Powrót do góry Go down
Liber GRIZZLI Abaci

Liber GRIZZLI Abaci


Liczba postów : 2472
Age : 112
Registration date : 27/11/2008

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 18:44

Snake napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
forex napisał:
Liber GRIZZLI Abaci napisał:
Od kwietnia zaczął mi się rozjeżdżać sysio produkcyjny z backtestem... Jest to efektem poślizgów na wejściu i wyjściu, a te są wynikiem coraz większych pozycji granych przez sysia... To jest efekt budowania sysiów i grania nimi na prawdziwym rynku... Gdyby ten sysio grał na Admiralsie zamiast na Dukascopy, to jego oczekujące tranzakcje wchodziłyby dokładnie w miejscu gdzie zostały postawione, a tak niestety im większa pozycja, tym większy poślizg...

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Dukascopy5.th


Pozdro...
LA
Mozna wiedziec jakiej wielkosci jest pojedyncze zlecenie? Uzywasz zlecen stop? Ile masz trasakcji na dobe?


Oczywiście, że można wiedzieć: W chwili obecnej wielkość pojedynczej pozycji jest pomiędzy 0,05-0,2 lota (czyli 50-200 tys. waluty bazowej). Stopy oczywiście są, ale w odległości średnio 200-300 pipsów, podobnie TP - ale w olbrzymiej większości pozycja jest zamykana wcześniej na sygnale zamknięcia. Tranzakcji jest ok. 200 na miesiąc - sysio gra na 15 parach walutowych... Na Edku prawie nie ma poślizgów, największe mam na egzotycznych parach i to w godzinach nocnych (22:00-2:00)...

Pozdro...
LA

Dziwne, to nie sa na tyle duze pozycje by występowały poślizgi. No ale niestety to już nie pierwsza taka opinia z jaka sie spotykam o dukasie i poslizgach na oczekujacych... Z ciekawosci, wykorzystujesz API czy ich Jforex? I jak ogolnie wg Ciebie sprawuje sie dukas(pytanie rowniez do forexa)? Zastanawiam sie wlasnie nad dobrym ecn-em, biore jeszcze pod uwage Aliora, tylko te prowizje... No Pzdr

W ciągu 2-ch miesięcy sysio zarobił 1200 pipsów w realu, podczas gdy w backtestach z tego samego okresu na tych samych parametrach zarobił ponad 2100 pipsów, czyli 900 pipsów różnicy!!! W tym czasie miał 520 tranzakcji. A zatem średnio poślizg ponad 1,7 pipsa na transakcję...
Co ciekawe w okresie od stycznia zeszłego roku (gdy uruchomiłem sysia) do kwietnia 2011 ten problem nie był tak jaskrawy. W tym czasie sysio zrobił ponad 37 kilopipsów w realu i 41 kilopipsów w backteście, czyli różnica to "ledwie" ~4000 pipsów czyli ok. 10% straty w stosunku do backtestu, a nie 50% jak to ma miejsce w okresie maj-czerwiec... W okresie styczeń 2010 - kwiecień 2011 sysio miał 3400 tranzakcji, a zatem średnia to było mniej niż 1 pips na tranzakcję... choć też widać wzrastający z czasem poślizg...

Co do Dukasa, to jestem z niego tak samo zadowolony jak z Admiralsa. Sysie chodzą na JForex - środowisko obiektowe i o wiele lepsze niż MT4, minusem jest, że mają do doopy dokumentację, a jeszcze bardziej do doopy raporty - w tych dwóch elementach MT4 bije Dukasa na łeb.
Czekam na możliwość uruchamiania w Dukasie sysiów w trybie "remote", bo tryb "local" wymaga ode mnie wykupionego serwera (korzystam z SWVPS'a za 22,5 dolca na m-c), a i tak dopółki nie zażądałem trybu dostępu, w którym mogę korzystać z "force connection", to zrywało połączenie i sysie nie działały po kilka godzin, zanim się zorientowałem.


Pozdro...
LA
Powrót do góry Go down
13Homer

13Homer


Liczba postów : 470
Registration date : 05/09/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 19:12

Czy rynek opcji dla detalu miałby w Polsce rację bytu? Oczywiście prawdziwych opcji, nawet z fizyczną dostawą, a nie zabawkowych jak w XTB.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 20:05

13Homer napisał:
Czy rynek opcji dla detalu miałby w Polsce rację bytu? Oczywiście prawdziwych opcji, nawet z fizyczną dostawą, a nie zabawkowych jak w XTB.
imo nie,nawet aopcje na akcje nie wypalily a co dopiero inne
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 20:14

W pierwszych latach metody fałszowania danych były bardzo różnorodne. Utajniano wydatki zbrojeniowe, część z nich specjalnie źle klasyfikowano. Rząd zawyżał także wpływy z VAT, płatności z UE na fundusze pomocowe, nadwyżki kasy ubezpieczeń społecznych, zaniżał zaś koszty obsługi długu.

Były to jednak tylko półśrodki, dzięki którym nie da się schować miliardowego zadłużenia. Ostatecznie udało się, a z pomocą Grecji przyszły wielkie banki inwestycyjne, a przede wszystkim mający od globalnego kryzysu nienajlepszą reputację Goldman Sachs.
Powrót do góry Go down
MedKit*
Całkiem Dobra Wróżka
Całkiem Dobra Wróżka
MedKit*


Liczba postów : 2605
Location : KryspinLand
Registration date : 23/05/2008

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 20:14

Twój szczęśliwy numerek
oddaj swój głos w sondzie
close świecy kwartalnej S&P500

*pamiętaj, głosować możesz tylko raz na jeden szybki numerek Laughing

vote for one candidate
Thx

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 ?di=12130902312811

Powrót do góry Go down
13Homer

13Homer


Liczba postów : 470
Registration date : 05/09/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 20:16

kaczor napisał:
13Homer napisał:
Czy rynek opcji dla detalu miałby w Polsce rację bytu? Oczywiście prawdziwych opcji, nawet z fizyczną dostawą, a nie zabawkowych jak w XTB.
imo nie,nawet aopcje na akcje nie wypalily a co dopiero inne
Akcje mało komu są potrzebne, a taka waluta bywa przydatna, na przykład małym firmom - tu export, tam import. Co prawda małe firmy to i małe potrzeby, więc i byle faktury zabezpieczać nie będą, ale z czasem kto wie, czy się nie przekonają.
Z drugiej strony zarządzanie pozycją opcyjną nie jest łatwe, bez pomocy jakiegoś maklera raczej ludzie będą się bali.
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 20:16

i dalej z GW>


Kto z Goldmanem knuje, ten z pewnością zbankrutuje


Znany bank miał w 2002 roku pomóc greckiemu rządowi obniżyć ich zadłużenie wykorzystując do tego swapy walutowe. W praktyce wyglądało to tak, że grecki rząd emitował obligacje denominowane w dolarach lub jenach, a na podstawie umowy z Goldmanem zmieniał walutę zadłużenia na euro. Kurs wspólnej waluty w ramach transakcji był jednak sztucznie zmieniony w stosunku do rynkowego, dzięki czemu zadłużenie Grecji liczone po oficjalnym kursie euro było znacznie niższe niż rzeczywiste. Jak podał w ubiegłym roku niemiecki ''Spiegel'' dzięki takim transakcjom Grecy mogli pożyczyć dodatkowy miliard dolarów. ''New York Times'' donosi z kolei, że proceder trwał od 2001 do 2009 roku i zerwał go dopiero socjalistyczny rząd premiera Jeorjosa Papandreou. W tej sprawie prowadzone jest wciąż śledztwo Komisji Europejskiej.


Na zdjęciu demoniczny prezes Goldman Sachs, Lloyd Blankfein. Czy, jak chce protestujący w tle, rzeczywiście czuje wstyd?
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 20:18

Trudno uwierzyć, że Eurostat nie był w stanie kontrolować nadsyłanych przez Grecję raportów o stanie finansów państwa. Dziś brzmi to jak żart, ale przypomnijmy o wydarzeniu, które rozpoczęło grecką tragedię - pod koniec 2009 roku rząd Grecji sam podwyższył własne prognozy deficytu finansów publicznych z poziomu 3,7 do 12,5 proc. PKB. Dramatycznie rósł też dług publiczny, który na koniec ubiegłego roku wyniósł 113 proc. PKB. Nowo odkryte fatalne dane o greckim zadłużeniu sprawiły, że rynki finansowe wpadły w panikę: agencje ratngowe szybko obniżyły ratingi greckich papierów dłużnych do poziomu śmieciowego, a oprocentowanie samych greckich obligacji osiągnęło rekordowe poziomy. Grecja stanęła na krawędzi bankructwa i niewypłacalności - uratował ją dopiero pakiet pomocowy w kwocie 110 mld euro, który w maju ubiegłego roku udzieliły jej Unia Europejska i Międzynarodowy Fundusz Walutowy.

Patrząc szerzej, do takiej sytuacji Grecję doprowadziły nie tylko poszczególne rządy, ale także, a może przede wszystkim, jej mieszkańcy i ich specyficzna kultura bycia.
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 20:23

Z luźnych szacunków sprzed dwóch lat wynika, że w czasach swej ''świetności'' Grecy nie płacili przynajmniej jednej czwartej wszystkich należnych podatków. Działo się tak, ponieważ zamiast tego masowo dawali łapówki inspektorom podatkowym. - Dzielisz się wartością swojego podatku z inspektorem i dostajesz zniżkę - mówi w rozmowie z ?WSJ? jeden z przedstawicieli greckiego rządu. Jak dodaje, niektóre miejscowe firmy opracowały system o roboczej nazwie ''4-4-2''. Co kryje się pod tą nazwą? Jeśli wartość podatku wynosi 10 tys. euro, firma płaci 4 tys. inspektorowi, 4 tys. zatrzymuje dla siebie, a państwu w formie podatku płaci 2 tys. euro.

Efekt: w 2009 roku tylko 15 tys. Greków na 11 mln mieszkańców tego kraju zgłosiło do urzędu skarbowego dochody wyższe niż 100 tys. euro.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 20:27

13Homer napisał:
kaczor napisał:
13Homer napisał:
Czy rynek opcji dla detalu miałby w Polsce rację bytu? Oczywiście prawdziwych opcji, nawet z fizyczną dostawą, a nie zabawkowych jak w XTB.
imo nie,nawet aopcje na akcje nie wypalily a co dopiero inne
Akcje mało komu są potrzebne, a taka waluta bywa przydatna, na przykład małym firmom - tu export, tam import. Co prawda małe firmy to i małe potrzeby, więc i byle faktury zabezpieczać nie będą, ale z czasem kto wie, czy się nie przekonają.
Z drugiej strony zarządzanie pozycją opcyjną nie jest łatwe, bez pomocy jakiegoś maklera raczej ludzie będą się bali.
banki obslugujace przedsiebiorcow robia takie opcje,dead eye zna wiecej szczegolow
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10482
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 21:24

Hugo Chavez ciężko chory? "Stan jest poważny"

Prezydent Wenezueli Hugo Chavez, który przebywa w szpitalu na Kubie, jest ciężko chory. "Nie jest to stan krytyczny, ale bardzo poważny"
Dziennik, który powołuje się na "źródła amerykańskiego wywiadu", podał, że nie mogły one jednak potwierdzić krążących w internecie pogłosek o tym, że Chavez cierpi na raka prostaty.
Źródła cytowane przez "Nuevo Herald" podały, że córka Chaveza, Rosines, i jej matka Marisabel Rodriguez "w pośpiechu" odleciały przed kilkoma dniami samolotem wojskowym na Kubę. http://wiadomosci.onet.pl/swiat/4670145,wiadomosc-drukuj.html

NO TERAZ TO TO JUŻ NA PEWNO SPADNIE ! Sad
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44317
Registration date : 03/09/2007

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 21:57

barura napisał:
i dalej z GW>


Kto z Goldmanem knuje, ten z pewnością zbankrutuje


Znany bank miał w 2002 roku pomóc greckiemu rządowi obniżyć ich zadłużenie wykorzystując do tego swapy walutowe. W praktyce wyglądało to tak, że grecki rząd emitował obligacje denominowane w dolarach lub jenach, a na podstawie umowy z Goldmanem zmieniał walutę zadłużenia na euro. Kurs wspólnej waluty w ramach transakcji był jednak sztucznie zmieniony w stosunku do rynkowego, dzięki czemu zadłużenie Grecji liczone po oficjalnym kursie euro było znacznie niższe niż rzeczywiste. Jak podał w ubiegłym roku niemiecki ''Spiegel'' dzięki takim transakcjom Grecy mogli pożyczyć dodatkowy miliard dolarów. ''New York Times'' donosi z kolei, że proceder trwał od 2001 do 2009 roku i zerwał go dopiero socjalistyczny rząd premiera Jeorjosa Papandreou. W tej sprawie prowadzone jest wciąż śledztwo Komisji Europejskiej.


Na zdjęciu demoniczny prezes Goldman Sachs, Lloyd Blankfein. Czy, jak chce protestujący w tle, rzeczywiście czuje wstyd?
to są bzdury i pomówienia rozpowszechniane przez antysemitów ! wszak my krzewimy dzieło Boże !!! działamy uczciwie i zgodnie z naszą religią !
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 EmptySob 25 Cze 2011, 22:00

No i Artur Szpilka ujebal prawie glowe austriakowi
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 25-26.06.2011 weekend   UFO - 25-26.06.2011 weekend - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 25-26.06.2011 weekend
Powrót do góry 
Strona 2 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» UFO -19-20.03.2011 weekend
» UFO - 09.07-10.07.2011 weekend
» UFO - 03.09-04.09.2011 weekend
» UFO - 08.10-09.10.2011 weekend
» UFO - 11.02-12.02.2011 weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: