Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 29.05.2012

Go down 
+47
Decerter
malec
Ezet
W stronę słońca :)
qaaaa!
gumbas
kiwi
spiter
Nadaje ze Stronia
karnak
Pan Nikt
fabularasa
fastenter
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
petgry
EX
thorgall
Aligator
qbiq
Akwila
Cris
tarzan
kLeszcz
Garrett
delphia
Krzysztof
mobar
goryl
AgroTrader
IronFX
MICHU
dead_eye
Reser
Prezes
betonowe_buty
snajper
zibi
Dave
Woman in love
Diablo
barany
REALISTA
janek
w84u
SYLWESTER
kamikaze
inwestor
51 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
AutorWiadomość
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyPon 28 Maj 2012, 23:58

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jastrząb, Jones, przemak, snajper


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyPon 28 Maj 2012, 23:59

1 cheers
Powrót do góry Go down
kamikaze
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
kamikaze


Liczba postów : 19676
Registration date : 28/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 04:51

zamknęli luczkę na edziu a ja zamknąłem edzia Smile
nie ma co się kopać z koniem, idą okienka i może być podciąganie akcyjek i euro
trzeba trzymać kciuki by pojawił się jakiś hojny sponsor i podciągnął edzia jak najwyżej

dane u japońca gorsze od oczekiwań, ale nie tragiczne i yen znowu się wzmocnił
usd/jpy to chyba nigdy nie urośnie No
ja z dniem dzisiejszym zaczynam bardzo ostrożnie podchodzić do dolarowych longów
obstawiam qe3 w czerwcu a to powinno śmatę osłabić

są i inne powody:
Japan FinMin Azumi: Japan and China will start Yen-Yuan direct trading from June 1

zresztą pojawił się artykuł na bloombergu o sile dolara, a to znak że trzeba spierdzielać z dolca w podskokach
http://www.bloomberg.com/news/2012-05-28/dollar-scarce-as-top-quality-assets-shrink-42-after-stimulus.html

kilka tygodni temu pojawił się artykuł o hossie w chinach i natychmiast zamknąłem longi w hk
spadki zaczęły się już następnego dnia i zrypało się całkiem elegancko:


UFO - 29.05.2012 ?s=^hsi&c=3m&t=c&a=lg

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10475
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 06:04

GRECJA się ułoży i nie będzie niskiego rozliczenia .
Powrót do góry Go down
w84u




Liczba postów : 199
Age : 54
Location : PL
Registration date : 13/11/2011

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 06:33

Już się ułożyła.
Wygodnie.
Na plecach.
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:09

kamikaze napisał:
zamknęli luczkę na edziu a ja zamknąłem edzia Smile
nie ma co się kopać z koniem, idą okienka i może być podciąganie akcyjek i euro
trzeba trzymać kciuki by pojawił się jakiś hojny sponsor i podciągnął edzia jak najwyżej

dane u japońca gorsze od oczekiwań, ale nie tragiczne i yen znowu się wzmocnił
usd/jpy to chyba nigdy nie urośnie No
ja z dniem dzisiejszym zaczynam bardzo ostrożnie podchodzić do dolarowych longów
obstawiam qe3 w czerwcu a to powinno śmatę osłabić

są i inne powody:
Japan FinMin Azumi: Japan and China will start Yen-Yuan direct trading from June 1

zresztą pojawił się artykuł na bloombergu o sile dolara, a to znak że trzeba spierdzielać z dolca w podskokach
http://www.bloomberg.com/news/2012-05-28/dollar-scarce-as-top-quality-assets-shrink-42-after-stimulus.html

kilka tygodni temu pojawił się artykuł o hossie w chinach i natychmiast zamknąłem longi w hk
spadki zaczęły się już następnego dnia i zrypało się całkiem elegancko:


UFO - 29.05.2012 ?s=^hsi&c=3m&t=c&a=lg

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

trzeba być czujnym na prasowe szwindle
widzimy co sie dzieje i nie dziwimy sie Hitlerowi
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:09

NIE MA TAKIEJ OPCJI COBY ZADŁUŻONE KRAJE pig SPŁACIŁY DŁUG
Cała zabawa z zadłużaniem większości krajów ma na celu uzależnienie ich od BANKSTERÓW
Zadłużanie tych państw polegało na dawaniu kredytów ale na z góry ustalony przez BANKSTERKE cel (np w Polsce osławiony złom w postaci F16, Grecja zbrojona po zęby złomem z zachodu)
Za te długi w większości nie odpowiada naród (ludność) ale politycy rządzący w tych krajach, którzy dla doraźnych osobistych korzyści (czy to politycznych czy nawet finansowych) wpędzały kraj w potężne długi.
Długi trzeba spłacać!!! Tak to prawda. Tylko za ten stan który obecnie widzimy ktoś odpowiada. Do tego stanu "doprowadziły" obydwie strony: BANKSTERKA i politycy rządzący w danych krajach.
Mówienie i wmawianie ludziom że za długi "dziadka" ma odpowiadać praprapra................wnuczek jest idiotyzmem.
Istnieje "odpowiedzialność konstytucyjna" oraz "bankructwo instytucjonalne"
Przykład Islandii pokazuje jak można "upaść z honorem"
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:22

inwestor napisał:
NIE MA TAKIEJ OPCJI COBY ZADŁUŻONE KRAJE pig SPŁACIŁY DŁUG
Cała zabawa z zadłużaniem większości krajów ma na celu uzależnienie ich od BANKSTERÓW
Zadłużanie tych państw polegało na dawaniu kredytów ale na z góry ustalony przez BANKSTERKE cel (np w Polsce osławiony złom w postaci F16, Grecja zbrojona po zęby złomem z zachodu)
Za te długi w większości nie odpowiada naród (ludność) ale politycy rządzący w tych krajach, którzy dla doraźnych osobistych korzyści (czy to politycznych czy nawet finansowych) wpędzały kraj w potężne długi.
Długi trzeba spłacać!!! Tak to prawda. Tylko za ten stan który obecnie widzimy ktoś odpowiada. Do tego stanu "doprowadziły" obydwie strony: BANKSTERKA i politycy rządzący w danych krajach.
Mówienie i wmawianie ludziom że za długi "dziadka" ma odpowiadać praprapra................wnuczek jest idiotyzmem.
Istnieje "odpowiedzialność konstytucyjna" oraz "bankructwo instytucjonalne"
Przykład Islandii pokazuje jak można "upaść z honorem"

zatrudnią takiego w GS
dadzą mu milion funtów a taki polityk narobi strat na 6 mld zl
polityk za nic nie podpowiada
napierdoli, namiesza i nie można go potem zagazować
tak nie powinno być
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44137
Registration date : 03/09/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:25

HIOB napisał:
kamikaze napisał:
zamknęli luczkę na edziu a ja zamknąłem edzia Smile
nie ma co się kopać z koniem, idą okienka i może być podciąganie akcyjek i euro
trzeba trzymać kciuki by pojawił się jakiś hojny sponsor i podciągnął edzia jak najwyżej

dane u japońca gorsze od oczekiwań, ale nie tragiczne i yen znowu się wzmocnił
usd/jpy to chyba nigdy nie urośnie No
ja z dniem dzisiejszym zaczynam bardzo ostrożnie podchodzić do dolarowych longów
obstawiam qe3 w czerwcu a to powinno śmatę osłabić

są i inne powody:
Japan FinMin Azumi: Japan and China will start Yen-Yuan direct trading from June 1

zresztą pojawił się artykuł na bloombergu o sile dolara, a to znak że trzeba spierdzielać z dolca w podskokach
http://www.bloomberg.com/news/2012-05-28/dollar-scarce-as-top-quality-assets-shrink-42-after-stimulus.html

kilka tygodni temu pojawił się artykuł o hossie w chinach i natychmiast zamknąłem longi w hk
spadki zaczęły się już następnego dnia i zrypało się całkiem elegancko:


UFO - 29.05.2012 ?s=^hsi&c=3m&t=c&a=lg

Like a Star @ heaven Like a Star @ heaven

trzeba być czujnym na prasowe szwindle
widzimy co sie dzieje i nie dziwimy sie Hitlerowi
ależ Hiobie ! czy ktoś tu się dziwi ? Wink ciekawe, ilu już następców wujka A. jest już gotowych do działania, a ilu wkrótce będzie ? im bardziej świat wpada w sidła tzw. bankowców tym pewnie jest ich więcej
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44137
Registration date : 03/09/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:26

HIOB napisał:
inwestor napisał:
NIE MA TAKIEJ OPCJI COBY ZADŁUŻONE KRAJE pig SPŁACIŁY DŁUG
Cała zabawa z zadłużaniem większości krajów ma na celu uzależnienie ich od BANKSTERÓW
Zadłużanie tych państw polegało na dawaniu kredytów ale na z góry ustalony przez BANKSTERKE cel (np w Polsce osławiony złom w postaci F16, Grecja zbrojona po zęby złomem z zachodu)
Za te długi w większości nie odpowiada naród (ludność) ale politycy rządzący w tych krajach, którzy dla doraźnych osobistych korzyści (czy to politycznych czy nawet finansowych) wpędzały kraj w potężne długi.
Długi trzeba spłacać!!! Tak to prawda. Tylko za ten stan który obecnie widzimy ktoś odpowiada. Do tego stanu "doprowadziły" obydwie strony: BANKSTERKA i politycy rządzący w danych krajach.
Mówienie i wmawianie ludziom że za długi "dziadka" ma odpowiadać praprapra................wnuczek jest idiotyzmem.
Istnieje "odpowiedzialność konstytucyjna" oraz "bankructwo instytucjonalne"
Przykład Islandii pokazuje jak można "upaść z honorem"

zatrudnią takiego w GS
dadzą mu milion funtów a taki polityk narobi strat na 6 mld zl
polityk za nic nie podpowiada
napierdoli, namiesza i nie można go potem zagazować
tak nie powinno być
to się nazywa DEMOKRACJA Twisted Evil wydaje mi się, że wymyślili ją nie starożytni Grecy, tylko Eskimosi i Kapelusznicy
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:29

HIOB napisał:
inwestor napisał:
NIE MA TAKIEJ OPCJI COBY ZADŁUŻONE KRAJE pig SPŁACIŁY DŁUG
Cała zabawa z zadłużaniem większości krajów ma na celu uzależnienie ich od BANKSTERÓW
Zadłużanie tych państw polegało na dawaniu kredytów ale na z góry ustalony przez BANKSTERKE cel (np w Polsce osławiony złom w postaci F16, Grecja zbrojona po zęby złomem z zachodu)
Za te długi w większości nie odpowiada naród (ludność) ale politycy rządzący w tych krajach, którzy dla doraźnych osobistych korzyści (czy to politycznych czy nawet finansowych) wpędzały kraj w potężne długi.
Długi trzeba spłacać!!! Tak to prawda. Tylko za ten stan który obecnie widzimy ktoś odpowiada. Do tego stanu "doprowadziły" obydwie strony: BANKSTERKA i politycy rządzący w danych krajach.
Mówienie i wmawianie ludziom że za długi "dziadka" ma odpowiadać praprapra................wnuczek jest idiotyzmem.
Istnieje "odpowiedzialność konstytucyjna" oraz "bankructwo instytucjonalne"
Przykład Islandii pokazuje jak można "upaść z honorem"

zatrudnią takiego w GS
dadzą mu milion funtów a taki polityk narobi strat na 6 mld zl
polityk za nic nie odpowiada
napierdoli, namiesza i nie można go potem zagazować
tak nie powinno być

No właśnie nie można. On ma "immunitet banksterski" scratch
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:31

Europa się budzi
Pełna entuzjazmu na zielono (jeszcze wiosna). Very Happy

Dziś kolejna "próba" wyjścia DAXa nad 6400
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:34

Nadchodzą duże wzrosty. Wczoraj się przekręciłem na L. Cóż zarabianie jest proste.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:42

inwestor napisał:
NIE MA TAKIEJ OPCJI COBY ZADŁUŻONE KRAJE pig SPŁACIŁY DŁUG
Cała zabawa z zadłużaniem większości krajów ma na celu uzależnienie ich od BANKSTERÓW
Zadłużanie tych państw polegało na dawaniu kredytów ale na z góry ustalony przez BANKSTERKE cel (np w Polsce osławiony złom w postaci F16, Grecja zbrojona po zęby złomem z zachodu)
Za te długi w większości nie odpowiada naród (ludność) ale politycy rządzący w tych krajach, którzy dla doraźnych osobistych korzyści (czy to politycznych czy nawet finansowych) wpędzały kraj w potężne długi.
Długi trzeba spłacać!!! Tak to prawda. Tylko za ten stan który obecnie widzimy ktoś odpowiada. Do tego stanu "doprowadziły" obydwie strony: BANKSTERKA i politycy rządzący w danych krajach.
Mówienie i wmawianie ludziom że za długi "dziadka" ma odpowiadać praprapra................wnuczek jest idiotyzmem.
Istnieje "odpowiedzialność konstytucyjna" oraz "bankructwo instytucjonalne"
Przykład Islandii pokazuje jak można "upaść z honorem"

jest druga strona medalu, kredyt przyczynia sie do rozkwitu gospodarki, kredyt czyni z człowieka bardziej wydajnym dla gospodarki, chcąc zachować nowo zdobyty status ludzie ciężej pracują by móc spłacać raty, to kredyty cementują związki, bo nic tak nie-łączy małżeństwa jak kredyt hipoteczny.
Powrót do góry Go down
Woman in love
fake profil
Woman in love


Liczba postów : 1449
Location : Teneryfa
Registration date : 23/05/2012

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:43

barany napisał:
Nadchodzą duże wzrosty. Wczoraj się przekręciłem na L. Cóż zarabianie jest proste.

Z jakiego powodu te duże wzrosty? Ja tam widzę flagę na H4 na SP500.
Chyba, że masz na myśli pary PLN Smile
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:54

Dalej się bawimy z USDJPY. W nocy część pozycji mi wystopowało, to odnowiłem rano.
Dalej leszcze, brać eski, to w końcu pofrunie. Laughing

UFO - 29.05.2012 Usdjpyj
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:58

UFO - 29.05.2012 Esf60

Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:59

Dezerter napisał:
Dalej się bawimy z USDJPY. W nocy część pozycji mi wystopowało, to odnowiłem rano.
Dalej leszcze, brać eski, to w końcu pofrunie. Laughing

UFO - 29.05.2012 Usdjpyj



tiaaaa,


ja dzis w nocy tez zaliczyłem stopa (zerowego) Laughing
złośliwa menda.
Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 07:59

HIOB napisał:

trzeba być czujnym na prasowe szwindle
widzimy co sie dzieje i nie dziwimy sie Hitlerowi

Patrz Hiob, taki paradoks, że jakbyś miał chociaż połowę determinacji takiej jaką miał Hitler, to pewnie byłbyś prędzej czy później jednym z lepszych traderów.
Znasz w ogóle trochę jego biografii?
Ja nawet z takiej lektury potrafiłem się wiele nauczyć. Shocked
Chodzi mi oczywiście o aspekt psychologiczny przezwyciężania trudności w życiu, bo dla mnie lepiej by było, gdyby ten człowiek się nie urodził.
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30135
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:00

http://www.tvn24.pl/-1,1745964,0,1,hostessy-na-euro-poszukiwane-wymagania-niestandardowe,wiadomosc.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:01

Dave napisał:


tiaaaa,


ja dzis w nocy tez zaliczyłem stopa (zerowego) Laughing
złośliwa menda.
Twisted Evil

Ty miałeś eskę, ja elkę i nikt nie zarobił? scratch
W sumie to idzie jednak do góry. doping
Powrót do góry Go down
Woman in love
fake profil
Woman in love


Liczba postów : 1449
Location : Teneryfa
Registration date : 23/05/2012

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:05

Dezerter napisał:
Dalej się bawimy z USDJPY. W nocy część pozycji mi wystopowało, to odnowiłem rano.
Dalej leszcze, brać eski, to w końcu pofrunie. Laughing


Przecież to ciągle odbija się od spadkowej linii trendu, to nie lepiej było się trzymać do wybicia w górę tego starego L, który był najniżej?
Zaraz znowu będzie down.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:09

Dezerter napisał:
Dave napisał:


tiaaaa,


ja dzis w nocy tez zaliczyłem stopa (zerowego) Laughing
złośliwa menda.
Twisted Evil

Ty miałeś eskę, ja elkę i nikt nie zarobił? scratch
W sumie to idzie jednak do góry. doping


musisz chyba zmienić towar lub brokera Shocked

bo u mnie ta szuja klasyczną żmiję odwala Suspect
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:12

juliasent napisał:
Dezerter napisał:
Dalej się bawimy z USDJPY. W nocy część pozycji mi wystopowało, to odnowiłem rano.
Dalej leszcze, brać eski, to w końcu pofrunie. Laughing


Przecież to ciągle odbija się od spadkowej linii trendu, to nie lepiej było się trzymać do wybicia w górę tego starego L, który był najniżej?
Zaraz znowu będzie down.

A skąd wiesz, że będzie down? Laughing
Ja tu biorę pozycje ze stopem 5-6 pkt., ryzyko niewielkie, a potencjalny zysk może być spory.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:15

Dave napisał:
Dezerter napisał:
Dave napisał:


tiaaaa,


ja dzis w nocy tez zaliczyłem stopa (zerowego) Laughing
złośliwa menda.
Twisted Evil

Ty miałeś eskę, ja elkę i nikt nie zarobił? scratch
W sumie to idzie jednak do góry. doping


musisz chyba zmienić towar lub brokera Shocked

bo u mnie ta szuja klasyczną żmiję odwala Suspect

Węża za chwilę przepędzimy, a ja zostanę z elką wziętą w samym dołku.* Laughing

* albo z ręką w nocniku
Powrót do góry Go down
Woman in love
fake profil
Woman in love


Liczba postów : 1449
Location : Teneryfa
Registration date : 23/05/2012

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:17

08:02: Ceny ropy w Nowym Jorku rosną z powodu spekulacji, że wzrosną gospodarki USA i Chin
08:07: Ceny miedzi w Londynie spadają z powodu obaw o kryzys zadłużenia w Europie

obie wiadomości z dzisiaj i obie PAP/Bloomberg
czy tylko ja tu widzę sprzeczność?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44137
Registration date : 03/09/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:19

inwestor napisał:
Europa się budzi
Pełna entuzjazmu na zielono (jeszcze wiosna). Very Happy

Dziś kolejna "próba" wyjścia DAXa nad 6400
przypominam, że DAX wczoraj skończył na czerwono, jak jest wymowa tej świeczki nie muszę mówić
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:19

UFO - 29.05.2012 Zdjcie446

Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44137
Registration date : 03/09/2007

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:19

juliasent napisał:
08:02: Ceny ropy w Nowym Jorku rosną z powodu spekulacji, że wzrosną gospodarki USA i Chin
08:07: Ceny miedzi w Londynie spadają z powodu obaw o kryzys zadłużenia w Europie

obie wiadomości z dzisiaj i obie PAP/Bloomberg
czy tylko ja tu widzę sprzeczność?
już pisałem w weekend: czosnek przestaje panować nad sytuacją i stąd to zamotanie
Powrót do góry Go down
Woman in love
fake profil
Woman in love


Liczba postów : 1449
Location : Teneryfa
Registration date : 23/05/2012

UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 EmptyWto 29 Maj 2012, 08:20

Dezerter napisał:
juliasent napisał:
Dezerter napisał:
Dalej się bawimy z USDJPY. W nocy część pozycji mi wystopowało, to odnowiłem rano.
Dalej leszcze, brać eski, to w końcu pofrunie. Laughing


Przecież to ciągle odbija się od spadkowej linii trendu, to nie lepiej było się trzymać do wybicia w górę tego starego L, który był najniżej?
Zaraz znowu będzie down.

A skąd wiesz, że będzie down? Laughing
Ja tu biorę pozycje ze stopem 5-6 pkt., ryzyko niewielkie, a potencjalny zysk może być spory.

Już jest down. Przecież piszę o tej spadkowej linii trendu od której się odbijamy co chwilę w trójkącie.
Następne wejście up na 79,419 USD - to juz chyba ostatnie, bo się miejsce kończy w trójkącie i trzeba w końcu wybić górą.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 29.05.2012 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.05.2012   UFO - 29.05.2012 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 29.05.2012
Powrót do góry 
Strona 1 z 19Idź do strony : 1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next
 Similar topics
-
» UFO - 10.01.2012
» UFO - 02.02.2012
» UFO - 24.02.2012
» UFO - 16.03.2012
» UFO - 03.04.2012

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: