Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 15.08.2012r.

Go down 
+22
ojro
kamikaze
snajper
ROYAL
SYLWESTER
EX
ból i cierpienie
Dave
janek
Rmir
Garrett
Reser
zibi
inwestor
betonowe_buty
MICHU
karnak
nomad
Diablo
Janko Traderroo
spiter
BORowik
26 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:10

Antoni Pieniądz napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:


Wskaż źródło, w którym stwierdzono, że Maria z Nazaretu byłą żydówką.

Ja nie jestem jakimś historykiem by tego szukać ale prosta logika: jeśli ktoś się rodzi w Izraelu, ma tamtejszych rodziców i ma na portretach pasujące do tamtego rejonu świata rysy twarzy, to jakiej narodowości może być? scratch

Murzyńskiej, azjatyckiej, indiańskiej? .... no...... to chyba qrwa oczywiste


Tak samo mogę napisać o sobie: urodziłem się w Polsce, moi rodzice są Polakami - udowodnij, że jestem Polakiem UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305 no paranoja.

W Izraelu z żydowskich rodziców rodzą się Eskimosi UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305

Szukałeś i i nie znalazłeś. Nie interesuje mnie twoja "logika", a fakty.

Nie szukałem bo mi się nie chce w to teraz zagłebiać. Nie ma możliwości ustalenia dziś "faktów" z tamtych czasów bo nie ma źródeł historycznych a nawet jeśli to nie ma żadnych dowodów, że są one prawdziwe.

Ja ci po raz kolejny zadaje bardzo proste pytanie: jeśli ktoś rodzi się w Izraelu i ma żydowskich rodziców to najprawdopodobniej jakiej narodowości jest?

Słucham......

I drugie pytanie: udowodnij mi, że w ogóle ktoś taki jak Jezus Chrystus istniał na świecie.... .słucham


Wskaż mi te "fakty". Najnowsza historia potrafi być zmanipulowana a co dopiero z tamtych lat.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:13

http://wyborcza.pl/1,75968,12310388,Dyrdymaly_poslanki_PiS_o_Madzi_z_Sosnowca_i_dzieciach.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza

też dobry koment
ta jest specem od rodzin
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:13

HIOB napisał:

...


ciekawostka
zobacz od 35tej minuty
Tesla, jeden z najbardziej wykształconych ludzi i jego sposób pozyskiwania wiedzy

Hiobie, opowiedz nam kiedyś swoją historię.
Wielu mogłoby się czegoś z niej nauczyć.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:21

Dezerter napisał:
HIOB napisał:

...


ciekawostka
zobacz od 35tej minuty
Tesla, jeden z najbardziej wykształconych ludzi i jego sposób pozyskiwania wiedzy

Hiobie, opowiedz nam kiedyś swoją historię.
Wielu mogłoby się czegoś z niej nauczyć.

zaiste ciekawa, ja znam Smile
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:21

Jeśli chodzi o doktryny religijne to nie ma mowy o żadnych FAKTACH w normalnym rozumieniu tego słowa a jedynie o DOGMATACH.
Fakt to jest coś co można udowodnić a wtedy przestaje być dogmatem. Wiara z definicji opiera się na wierzeniu w coś czego nie można udowodnić bo w przeciwnym razie stałaby się nauką.

O jakich więc "faktach" można tu mówić? lol! Wszystkie te historie bibiljne są z dupy wyssane a źródła historyczne spisywane przez różnych historiografów, z których duża część (o ile nie większość) jest po prostu zmyślona albo autorsko "dointerpretowana".

Nie ma możliwości obecnie ustalenia z całą pewnością jak było na terenie Izreala 2k lat temu bo za dużo czasu już upłynęło, za dużo pokoleń się przemieliło po całym świecie i za dużo wojen było by odtworzyć dokładną genealogię i pewnie takiej możliwości nigdy nie będzie. Dlatego wierni będą zawsze (dawać na tace) bo nie da się im udowodnic, że to bzdura. Laughing


Ostatnio zmieniony przez MaRkEt TrAdEr dnia Sro 15 Sie 2012, 12:24, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:23

Janek Trader napisał:
KRT napisał:
Janek Trader napisał:
2-gi
małe L na E-da

pod co ?
pod Wniebowzięcie

Bozia chyba nie pomaga Very Happy
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:25

KRT napisał:
Janek Trader napisał:
KRT napisał:
Janek Trader napisał:
2-gi
małe L na E-da

pod co ?
pod Wniebowzięcie

Bozia chyba nie pomaga Very Happy

A na edq to Szatan dziś rządzi lol!
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:29

MaRkEt TrAdEr napisał:
Jeśli chodzi o doktryny religijne to nie ma mowy o żadnych FAKTACH w normalnym rozumieniu tego słowa a jedynie o DOGMATACH.
Fakt to jest coś co można udowodnić a wtedy przestaje być dogmatem. Wiara z definicji opiera się na wierzeniu w coś czego nie można udowodnić bo w przeciwnym razie stałaby się nauką.

O jakich więc "faktach" można tu mówić? lol! Wszystkie te historie bibiljne są z dupy wyssane a źródła historyczne spisywane przez różnych historiografów, z których duża część (o ile nie większość) jest po prostu zmyślona albo autorsko "dointerpretowana".

Nie ma możliwości obecnie ustalenia z całą pewnością jak było na terenie Izreala 2k lat temu bo za dużo czasu już upłynęło, za dużo pokoleń się przemieliło po całym świecie i za dużo wojen było by odtworzyć dokładną genealogię i pewnie takiej możliwości nigdy nie będzie. Dlatego wierni będą zawsze (dawać na tace) bo nie da się im udowodnic, że to bzdura. Laughing

fakty sa takie że nie ma żadnych faktów z tamtego okresu, ale ludzie wierzą bo to jest wygodne, łatwiej wytłumaczyc dziecku że jego matka trafiła do raju bo Bóg ją wezwał, skazanemu na śmierć łatwiej sie pomodlic do Jezusa o przebaczenie, faktem jest tez to ze jakbyśmy sie urodzili w innym regionie to wierzylibysmy w tego Boga na którym dana religia obowiązuje, bo władza religijna doskonale wie ze im młodsze dziecko tym łatwiej omamić tymi głupotami, ja do dzis znam modlitwy wyuczone w dzieciństwie, nie rozumiałem tego ale nauczyć się ich musiałem
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:29

No i za cholerę nie mogę trailinga ustawić w MT4 UFO - 15.08.2012r. - Page 3 215363

Pierdolę tą platformę, nie wiem po co się z nią pałuję w ogóle.

Trade Station II jest o Niebo lepsza, nawet zlecenia można przesuwać na wykresach tak jak w Dealbooq.

www.fxcm.com

Metatrader jest do dupy UFO - 15.08.2012r. - Page 3 5159 Klikania dużo a nie ma takiej funkcjonalności jak dwie wyżej wymienione.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:31

MaRkEt TrAdEr napisał:
No i za cholerę nie mogę trailinga ustawić w MT4 UFO - 15.08.2012r. - Page 3 215363

Pierdolę tą platformę, nie wiem po co się z nią pałuję w ogóle.

Trade Station II jest o Niebo lepsza, nawet zlecenia można przesuwać na wykresach tak jak w Dealbooq.

www.fxcm.com

Metatrader jest do dupy UFO - 15.08.2012r. - Page 3 5159 Klikania dużo a nie ma takiej funkcjonalności jak dwie wyżej wymienione.

ale po co ustawiac trailinga?? ja raz na dwie godziny podniose stopa o parabolika i spokój.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:34

KRT napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Jeśli chodzi o doktryny religijne to nie ma mowy o żadnych FAKTACH w normalnym rozumieniu tego słowa a jedynie o DOGMATACH.
Fakt to jest coś co można udowodnić a wtedy przestaje być dogmatem. Wiara z definicji opiera się na wierzeniu w coś czego nie można udowodnić bo w przeciwnym razie stałaby się nauką.

O jakich więc "faktach" można tu mówić? lol! Wszystkie te historie bibiljne są z dupy wyssane a źródła historyczne spisywane przez różnych historiografów, z których duża część (o ile nie większość) jest po prostu zmyślona albo autorsko "dointerpretowana".

Nie ma możliwości obecnie ustalenia z całą pewnością jak było na terenie Izreala 2k lat temu bo za dużo czasu już upłynęło, za dużo pokoleń się przemieliło po całym świecie i za dużo wojen było by odtworzyć dokładną genealogię i pewnie takiej możliwości nigdy nie będzie. Dlatego wierni będą zawsze (dawać na tace) bo nie da się im udowodnic, że to bzdura. Laughing

fakty sa takie że nie ma żadnych faktów z tamtego okresu, ale ludzie wierzą bo to jest wygodne, łatwiej wytłumaczyc dziecku że jego matka trafiła do raju bo Bóg ją wezwał, skazanemu na śmierć łatwiej sie pomodlic do Jezusa o przebaczenie, faktem jest tez to ze jakbyśmy sie urodzili w innym regionie to wierzylibysmy w tego Boga na którym dana religia obowiązuje, bo władza religijna doskonale wie ze im młodsze dziecko tym łatwiej omamić tymi głupotami, ja do dzis znam modlitwy wyuczone w dzieciństwie, nie rozumiałem tego ale nauczyć się ich musiałem

No ja też znam Laughing

Stoplossie wierny stróżu mój
Ty zawsze przy mnie stój
Rano, wieczór, we dnie, w nocy
Bądź mi zawsze q pomocy



Wigu nasz, któryś jest w hossie
Święc się poziomy twoje,
Punktów naszych powszednich daj nam dzisiaj
......


lol!
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:35

MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:


Wskaż źródło, w którym stwierdzono, że Maria z Nazaretu byłą żydówką.

Ja nie jestem jakimś historykiem by tego szukać ale prosta logika: jeśli ktoś się rodzi w Izraelu, ma tamtejszych rodziców i ma na portretach pasujące do tamtego rejonu świata rysy twarzy, to jakiej narodowości może być? scratch

Murzyńskiej, azjatyckiej, indiańskiej? .... no...... to chyba qrwa oczywiste


Tak samo mogę napisać o sobie: urodziłem się w Polsce, moi rodzice są Polakami - udowodnij, że jestem Polakiem UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305 no paranoja.

W Izraelu z żydowskich rodziców rodzą się Eskimosi UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305

Szukałeś i i nie znalazłeś. Nie interesuje mnie twoja "logika", a fakty.

Nie szukałem bo mi się nie chce w to teraz zagłebiać. Nie ma możliwości ustalenia dziś "faktów" z tamtych czasów bo nie ma źródeł historycznych a nawet jeśli to nie ma żadnych dowodów, że są one prawdziwe.

Ja ci po raz kolejny zadaje bardzo proste pytanie: jeśli ktoś rodzi się w Izraelu i ma żydowskich rodziców to najprawdopodobniej jakiej narodowości jest?

Słucham......

I drugie pytanie: udowodnij mi, że w ogóle ktoś taki jak Jezus Chrystus istniał na świecie.... .słucham


Wskaż mi te "fakty". Najnowsza historia potrafi być zmanipulowana a co dopiero z tamtych lat.

Ja, natomiast po raz kolejny proszę o wskazanie źródła, gdzie napisano, iż Maria z Nazaretu była żydówką, a nie odwracanie kota ogonem.

Dobra, spadam na siłownię. Później obiad z rodziną, spotkanie z bratem, a wieczorem mały bans z ziomami.
Samotność, to straszna sprawa. Brak znajomych, bliskich w otoczeniu, powoduje okropne skutki w ludzkiej psychice.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:37

KRT napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
No i za cholerę nie mogę trailinga ustawić w MT4 UFO - 15.08.2012r. - Page 3 215363

Pierdolę tą platformę, nie wiem po co się z nią pałuję w ogóle.

Trade Station II jest o Niebo lepsza, nawet zlecenia można przesuwać na wykresach tak jak w Dealbooq.

www.fxcm.com

Metatrader jest do dupy UFO - 15.08.2012r. - Page 3 5159 Klikania dużo a nie ma takiej funkcjonalności jak dwie wyżej wymienione.

ale po co ustawiac trailinga?? ja raz na dwie godziny podniose stopa o parabolika i spokój.

No też tak robiłem ale czasem są ruchy z takiej dupy, że masz odjeb jakąś kosmiczną szpilką 1.5f od parabolika i dobrze wtedy zabezpieczyć level wyjścia w razie powrotu a nie czekać aż ten chwilowy pierdolec w całości wróci.
Zobacz np. na edka godzinową świecę z 2.Aug 14-15. affraid jak miałeś longa z trailinigiem to na tym pierdolcu kasowałeś ładny zysk a czekając na przesunięcie z palca byłoby gówno.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:39

Antoni Pieniądz napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:


Wskaż źródło, w którym stwierdzono, że Maria z Nazaretu byłą żydówką.

Ja nie jestem jakimś historykiem by tego szukać ale prosta logika: jeśli ktoś się rodzi w Izraelu, ma tamtejszych rodziców i ma na portretach pasujące do tamtego rejonu świata rysy twarzy, to jakiej narodowości może być? scratch

Murzyńskiej, azjatyckiej, indiańskiej? .... no...... to chyba qrwa oczywiste


Tak samo mogę napisać o sobie: urodziłem się w Polsce, moi rodzice są Polakami - udowodnij, że jestem Polakiem UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305 no paranoja.

W Izraelu z żydowskich rodziców rodzą się Eskimosi UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305

Szukałeś i i nie znalazłeś. Nie interesuje mnie twoja "logika", a fakty.

Nie szukałem bo mi się nie chce w to teraz zagłebiać. Nie ma możliwości ustalenia dziś "faktów" z tamtych czasów bo nie ma źródeł historycznych a nawet jeśli to nie ma żadnych dowodów, że są one prawdziwe.

Ja ci po raz kolejny zadaje bardzo proste pytanie: jeśli ktoś rodzi się w Izraelu i ma żydowskich rodziców to najprawdopodobniej jakiej narodowości jest?

Słucham......

I drugie pytanie: udowodnij mi, że w ogóle ktoś taki jak Jezus Chrystus istniał na świecie.... .słucham


Wskaż mi te "fakty". Najnowsza historia potrafi być zmanipulowana a co dopiero z tamtych lat.

Ja, natomiast po raz kolejny proszę o wskazanie źródła, gdzie napisano, iż Maria z Nazaretu była żydówką, a nie odwracanie kota ogonem.

Dobra, spadam na siłownię. Później obiad z rodziną, spotkanie z bratem, a wieczorem mały bans z ziomami.
Samotność, to straszna sprawa. Brak znajomych, bliskich w otoczeniu, powoduje okropne skutki w ludzkiej psychice.

Ja natomiast po raz kolejny proszę o odpowiedzenie na te dwa pytania i spadam na rower. Nie odpowiesz - nie dysqtuję więcej na ten temat.

Chyba katol sie znalazł... bo zaqty łeb.


Ostatnio zmieniony przez MaRkEt TrAdEr dnia Sro 15 Sie 2012, 12:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:40

MaRkEt TrAdEr napisał:
KRT napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Jeśli chodzi o doktryny religijne to nie ma mowy o żadnych FAKTACH w normalnym rozumieniu tego słowa a jedynie o DOGMATACH.
Fakt to jest coś co można udowodnić a wtedy przestaje być dogmatem. Wiara z definicji opiera się na wierzeniu w coś czego nie można udowodnić bo w przeciwnym razie stałaby się nauką.

O jakich więc "faktach" można tu mówić? lol! Wszystkie te historie bibiljne są z dupy wyssane a źródła historyczne spisywane przez różnych historiografów, z których duża część (o ile nie większość) jest po prostu zmyślona albo autorsko "dointerpretowana".

Nie ma możliwości obecnie ustalenia z całą pewnością jak było na terenie Izreala 2k lat temu bo za dużo czasu już upłynęło, za dużo pokoleń się przemieliło po całym świecie i za dużo wojen było by odtworzyć dokładną genealogię i pewnie takiej możliwości nigdy nie będzie. Dlatego wierni będą zawsze (dawać na tace) bo nie da się im udowodnic, że to bzdura. Laughing

fakty sa takie że nie ma żadnych faktów z tamtego okresu, ale ludzie wierzą bo to jest wygodne, łatwiej wytłumaczyc dziecku że jego matka trafiła do raju bo Bóg ją wezwał, skazanemu na śmierć łatwiej sie pomodlic do Jezusa o przebaczenie, faktem jest tez to ze jakbyśmy sie urodzili w innym regionie to wierzylibysmy w tego Boga na którym dana religia obowiązuje, bo władza religijna doskonale wie ze im młodsze dziecko tym łatwiej omamić tymi głupotami, ja do dzis znam modlitwy wyuczone w dzieciństwie, nie rozumiałem tego ale nauczyć się ich musiałem

No ja też znam Laughing

Stoplossie wierny stróżu mój
Ty zawsze przy mnie stój
Rano, wieczór, we dnie, w nocy
Bądź mi zawsze q pomocy



Wigu nasz, któryś jest w hossie
Święc się poziomy twoje,
Punktów naszych powszednich daj nam dzisiaj
......


lol!

piękne UFO - 15.08.2012r. - Page 3 767691
i na wieku wieków amen Laughing
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:44

KRT napisał:
Janek Trader napisał:
KRT napisał:
Janek Trader napisał:
2-gi
małe L na E-da

pod co ?
pod Wniebowzięcie

Bozia chyba nie pomaga Very Happy

A to dobre:)

Czy ten usd/cad coś zrobi? usd/... wszystko po kilkadziesiąt pkt. up a ten stoi jak zaklęty.
Za to usd/jpy chyba nadciąga zmiana taktyki. Nie obsrywają się jak zwykle po podkorbieniu..
Czy to już ten czas? Twisted Evil

Na Kablu i Edku wracamy do s-ek
Są tak słabe że jak s&p popuści (chociaż z 30 pkt)
- To będą drugie dno badały.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:48

MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:


Wskaż źródło, w którym stwierdzono, że Maria z Nazaretu byłą żydówką.

Ja nie jestem jakimś historykiem by tego szukać ale prosta logika: jeśli ktoś się rodzi w Izraelu, ma tamtejszych rodziców i ma na portretach pasujące do tamtego rejonu świata rysy twarzy, to jakiej narodowości może być? scratch

Murzyńskiej, azjatyckiej, indiańskiej? .... no...... to chyba qrwa oczywiste


Tak samo mogę napisać o sobie: urodziłem się w Polsce, moi rodzice są Polakami - udowodnij, że jestem Polakiem UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305 no paranoja.

W Izraelu z żydowskich rodziców rodzą się Eskimosi UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305

Szukałeś i i nie znalazłeś. Nie interesuje mnie twoja "logika", a fakty.

Nie szukałem bo mi się nie chce w to teraz zagłebiać. Nie ma możliwości ustalenia dziś "faktów" z tamtych czasów bo nie ma źródeł historycznych a nawet jeśli to nie ma żadnych dowodów, że są one prawdziwe.

Ja ci po raz kolejny zadaje bardzo proste pytanie: jeśli ktoś rodzi się w Izraelu i ma żydowskich rodziców to najprawdopodobniej jakiej narodowości jest?

Słucham......

I drugie pytanie: udowodnij mi, że w ogóle ktoś taki jak Jezus Chrystus istniał na świecie.... .słucham


Wskaż mi te "fakty". Najnowsza historia potrafi być zmanipulowana a co dopiero z tamtych lat.

Ja, natomiast po raz kolejny proszę o wskazanie źródła, gdzie napisano, iż Maria z Nazaretu była żydówką, a nie odwracanie kota ogonem.

Dobra, spadam na siłownię. Później obiad z rodziną, spotkanie z bratem, a wieczorem mały bans z ziomami.
Samotność, to straszna sprawa. Brak znajomych, bliskich w otoczeniu, powoduje okropne skutki w ludzkiej psychice.

Ja natomiast po raz kolejny proszę o odpowiedzenie na te dwa pytania i spadam na rower. Nie odpowiesz - nie dysqtuję więcej na ten temat.

Chyba katol sie znalazł... bo zaqty łeb.

Dla twojej wiadomości - nie chodzę do kościoła, nie praktykuję żadnej religii, nie biję czołem przed księdzem, jednakże jestem pełen szacunku dla wyznawców wszystkich religii.
Może i jestem zakutym łbem - każdy ma jakieś wady. Wbijam w to.
Kończmy dyskusję, bo nie zaprowadzi nas do rozwiązania.
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:52

MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
Antoni Pieniądz napisał:


Wskaż źródło, w którym stwierdzono, że Maria z Nazaretu byłą żydówką.

Ja nie jestem jakimś historykiem by tego szukać ale prosta logika: jeśli ktoś się rodzi w Izraelu, ma tamtejszych rodziców i ma na portretach pasujące do tamtego rejonu świata rysy twarzy, to jakiej narodowości może być? scratch

Murzyńskiej, azjatyckiej, indiańskiej? .... no...... to chyba qrwa oczywiste


Tak samo mogę napisać o sobie: urodziłem się w Polsce, moi rodzice są Polakami - udowodnij, że jestem Polakiem UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305 no paranoja.

W Izraelu z żydowskich rodziców rodzą się Eskimosi UFO - 15.08.2012r. - Page 3 50305

Szukałeś i i nie znalazłeś. Nie interesuje mnie twoja "logika", a fakty.

Nie szukałem bo mi się nie chce w to teraz zagłebiać. Nie ma możliwości ustalenia dziś "faktów" z tamtych czasów bo nie ma źródeł historycznych a nawet jeśli to nie ma żadnych dowodów, że są one prawdziwe.

Ja ci po raz kolejny zadaje bardzo proste pytanie: jeśli ktoś rodzi się w Izraelu i ma żydowskich rodziców to najprawdopodobniej jakiej narodowości jest?

Słucham......

I drugie pytanie: udowodnij mi, że w ogóle ktoś taki jak Jezus Chrystus istniał na świecie.... .słucham


Wskaż mi te "fakty". Najnowsza historia potrafi być zmanipulowana a co dopiero z tamtych lat.

Ja, natomiast po raz kolejny proszę o wskazanie źródła, gdzie napisano, iż Maria z Nazaretu była żydówką, a nie odwracanie kota ogonem.

Dobra, spadam na siłownię. Później obiad z rodziną, spotkanie z bratem, a wieczorem mały bans z ziomami.
Samotność, to straszna sprawa. Brak znajomych, bliskich w otoczeniu, powoduje okropne skutki w ludzkiej psychice.

Ja natomiast po raz kolejny proszę o odpowiedzenie na te dwa pytania i spadam na rower. Nie odpowiesz - nie dysqtuję więcej na ten temat.

Chyba katol sie znalazł... bo zaqty łeb.

Naprawde po tylu latach nadal chce wam się prowadzic dysputy teologiczne?
Jarałem się tym jak miałem 16-21 lat
Jeden wierzy a drugi nie i pogódźmy się z tym!
Dla jednych Bogiem są dutki i gołe dupy a dla drugich niewidoczny stwórca i życie po śmierci.
Ale za to i jedni i drudzy są pełni hipokryzji i ludzkich przywar bośmy tylko i aż homo sapiens Deal with it:)
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 12:53

Antoni Pieniądz napisał:

Dla twojej wiadomości - nie chodzę do kościoła, nie praktykuję żadnej religii, nie biję czołem przed księdzem, jednakże jestem pełen szacunku dla wyznawców wszystkich religii.
Może i jestem zakutym łbem - każdy ma jakieś wady. Wbijam w to.
Kończmy dyskusję, bo nie zaprowadzi nas do rozwiązania.

Poszukaj sobie a pewnie nie ma takiego źródła:

http://pl.wikipedia.org/wiki/Maria_z_Nazaretu

Tam jest tak nasrane sprzecznych informacji i legend, że sam diabeł tego nie rozstrzygnie ale najrozsądniej jest przyjąć, że ktoś kto się rodzi w Izraelu z izraelskich rodziców jest po prostu Żydem i tyle bo w ten sposób pochodzenie się nabywa.
To jest po prostu naturalny wniosek a nie żadne odwracanie kota ogonem.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 13:14

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 1305437

ale fajny indyk
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 13:40

inwestor napisał:
Na qrwidołku od czerwca mamy wzrosty
Obecnie skończyliśmy prawdopodobnie falę i w 3 (niektórzy widzą abc)
Korekta na fali ii może sięgnąć nawet 2240 Very Happy
U jankesów od sierpnia rozpoczął się kolejny festiwal głupoty
SABINKA będzie maszerowała do góry w tempie 0,1-0,3% na dzień

Nie ma co wrzucać wykresy chyba że
Kim Dzong Un i jego piękna żona otworzą Koreę Płn. na świat
UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Kimdzongunrisoldzuafp60


Very Happy

Korea Północna ma złoża metali ziem rzadkich warte 6 bln dol.

Jeśli te wstępne szacunki okażą się prawdą, może to oznaczać całkowitą zmianę przyszłości tego komunistycznego kraju rządzonego przez Kim Dżong Una.
Według eksperta od Korei Północnej prof. Leonida Pietrowa z Uniwersytetu w Sydney to właśnie bogate źródła surowców mineralnych sprawiają, że Korea Północna jest bardzo atrakcyjnym miejscem do inwestowania dla zagranicznych koncernów. Gazeta "Asia Times" wskazuje na to, że w ostatnich miesiącach w Korei Północnej ma miejsce mały boom budowlany - powstają nowe wieżowce i wielkie projekty infrastrukturalne.

Szacunki ogromnych złóż metali ziem rzadkich znajdujących się w górzystych rejonach Korei Północnej zostały wykonane przez Korea Resources - państwową spółkę wydobywczą z Korei Południowej. Wartość wszystkich minerałów, w tym metali ziem rzadkich, ma wynosić nawet 6 bln dol. A jak informuje "Wall Street Journal", to właśnie Korea Resources już w ubiegłym roku prowadziła rozmowy z władzami w Pjongjangu na temat wspólnego projektu ich wydobywania i innych minerałów, przede wszystkim grafitu. Eksperci wskazują, że dzięki temu możliwe jest zbliżenie obu krajów pozostających od ponad pół wieku w stanie wojny.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,12282104,Korea_Polnocna_ma_zloza_metali_ziem_rzadkich_warte.html
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 13:42

EX napisał:
inwestor napisał:
Na qrwidołku od czerwca mamy wzrosty
Obecnie skończyliśmy prawdopodobnie falę i w 3 (niektórzy widzą abc)
Korekta na fali ii może sięgnąć nawet 2240 Very Happy
U jankesów od sierpnia rozpoczął się kolejny festiwal głupoty
SABINKA będzie maszerowała do góry w tempie 0,1-0,3% na dzień

Nie ma co wrzucać wykresy chyba że
Kim Dzong Un i jego piękna żona otworzą Koreę Płn. na świat
UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Kimdzongunrisoldzuafp60


Very Happy

Korea Północna ma złoża metali ziem rzadkich warte 6 bln dol.

Jeśli te wstępne szacunki okażą się prawdą, może to oznaczać całkowitą zmianę przyszłości tego komunistycznego kraju rządzonego przez Kim Dżong Una.
Według eksperta od Korei Północnej prof. Leonida Pietrowa z Uniwersytetu w Sydney to właśnie bogate źródła surowców mineralnych sprawiają, że Korea Północna jest bardzo atrakcyjnym miejscem do inwestowania dla zagranicznych koncernów. Gazeta "Asia Times" wskazuje na to, że w ostatnich miesiącach w Korei Północnej ma miejsce mały boom budowlany - powstają nowe wieżowce i wielkie projekty infrastrukturalne.

Szacunki ogromnych złóż metali ziem rzadkich znajdujących się w górzystych rejonach Korei Północnej zostały wykonane przez Korea Resources - państwową spółkę wydobywczą z Korei Południowej. Wartość wszystkich minerałów, w tym metali ziem rzadkich, ma wynosić nawet 6 bln dol. A jak informuje "Wall Street Journal", to właśnie Korea Resources już w ubiegłym roku prowadziła rozmowy z władzami w Pjongjangu na temat wspólnego projektu ich wydobywania i innych minerałów, przede wszystkim grafitu. Eksperci wskazują, że dzięki temu możliwe jest zbliżenie obu krajów pozostających od ponad pół wieku w stanie wojny.
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,12282104,Korea_Polnocna_ma_zloza_metali_ziem_rzadkich_warte.html

i po to były wojny w iraku i w afganistanie
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38798
Registration date : 25/10/2010

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 13:43

No Panowie

orzeszki, chipsy, pivo i nogi na stół Laughing

lol!
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10477
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 13:48

Dezerter napisał:
HIOB napisał:

...


ciekawostka
zobacz od 35tej minuty
Tesla, jeden z najbardziej wykształconych ludzi i jego sposób pozyskiwania wiedzy

Hiobie, opowiedz nam kiedyś swoją historię.
Wielu mogłoby się czegoś z niej nauczyć.
Tesla !!!! .... ale kto dzisiaj ma 10 sekund na pomyślenie ....
Owczy pęd Sad


Ostatnio zmieniony przez SYLWESTER dnia Sro 15 Sie 2012, 13:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 13:51

Umiera teściowa. Spogląda w okno i szepta:
- Ale zachód.
Zięć:
- Niech się mama nie rozprasza.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 13:52

Pracownik prosi o urlop na lato.
- Wy, Nowak, lubicie ciepłą wódkę? - pyta szef.
- Nie, panie dyrektorze.
- A spocone baby? - pada kolejne pytanie.
- Też nie.
- To dobrze, dostaniecie urlop w listopadzie.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 13:57

Dzwoni klient do masarni i mówi:
- Czy ma Pan piersi z kurczaka?
- Mam.
- A ma Pan łopatkę?
- Mam.
- Aświński ryj Pan ma?
- Mam.
- No to musi Pan śmiesznie wyglądać.
------------------
Matiz ma jeden plus...
- Gdzie?!
- Na akumulatorze.
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 14:02

http://wikary.pl/?70587



dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart
Powrót do góry Go down
Rmir

Rmir


Liczba postów : 9895
Registration date : 28/08/2007

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 14:07

Przychodzi facet do kwiaciarni i mówi:
- Poproszę jakąś małą, krótką wiązankę.
- Ch*j ci w du*ę cwelu.
Powrót do góry Go down
ROYAL




Liczba postów : 13
Registration date : 03/08/2010

UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 EmptySro 15 Sie 2012, 14:08

MaRkEt TrAdEr napisał:
Jeśli chodzi o doktryny religijne to nie ma mowy o żadnych FAKTACH w normalnym rozumieniu tego słowa a jedynie o DOGMATACH
Nie prawda. Są mlode religie i pewne fakty mają świetnie udokumentowane nawet na filmach.


MaRkEt TrAdEr napisał:

Fakt to jest coś co można udowodnić

Fakt to coś co miało miejsce.
Dzś mrugnąłem okiem. Po wielokroć. Ale gdybyś chciał żebym to udowodnił - to nie mam jak.
Czyli co moje mruganie okiem było hipotetyczne?


MaRkEt TrAdEr napisał:

Wszystkie te historie bibiljne są z dupy wyssane

Idąc za Twoją definicja faktu i dogmatu, to nie masz tego jak udowodnić. Zatem to stwierdzenie to DOGMAT.

Ergo - wierzysz w dogmat antyreligijny i niczym nie rożnisz się od tępych łbów.

A co do tego czy można z rodziców Żydów w Izraelu się urodzić i nie byc żydówką to można.
Poczytaj o FELASZACH.
To czarnoskórzy Żydzi z Etiopii aktualnie przebywający w Izraelu w większości.

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15.08.2012r.   UFO - 15.08.2012r. - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 15.08.2012r.
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 23.08.2012r.
» UFO - 13.11.2012r.
» UFO - 31.08.2012r.
» UFO - 03.09.2012r.
» UFO 20.11.2012r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: