Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 12.11.2012

Go down 
+37
Generał
Bartek
gumbas
thorgall
Aligator
SYLWESTER
fastenter
Nadaje ze Stronia
kLeszcz
BORowik
kaczor
Dave
IronFX
strażnik moralności
ja23
MICHU
EX
neuron
delphia
Liber GRIZZLI Abaci
betonowe_buty
Grześ
eranet
Janko Traderroo
Reser
barany
Ezet
Diablo
Bankrut
kamikaze
snajper
REALISTA
zibi
AgroTrader
nomad
Garrett
inwestor
41 posters
Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:11

Liber GRIZZLI Abaci napisał:
MaRkEt TrAdEr napisał:
EX napisał:
Ale UFO - 12.11.2012 - Page 13 150564 nawet Jadźka zniechęcona Very Happy

No ale ty przytulasz, prawda? Laughing W końcu masz pozycje w 3 strony: na spadek, wzrost i na pałowanie UFO - 12.11.2012 - Page 13 50305


Czyli Ex to hemafrodyta? affraid affraid

Jednocześnie Misio, Bysio, i Poboczniak? Suspect Suspect


Czyli co? Ma Longi, Shorty i do tego Long Butterfly Spread jednocześnie? scratch
nie tylko
ma jeszcze ubezpieczenie na wypadek braku prądu na łolstrit


Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Pon 12 Lis 2012, 22:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:11

jesli to dystrybucja to brakuje dynamicznego wyjścia w górę, kończącego korektę ruchu spadkowego, tak aby ludzie uwierzyli w wzrosty

_________________
nie czytam GW Smile
UFO - 12.11.2012 - Page 13 NiewierzpropagandzieUFO - 12.11.2012 - Page 13 Pokaz3
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9796
Registration date : 29/02/2012

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:17

Bankrut napisał:
jesli to dystrybucja to brakuje dynamicznego wyjścia w górę, kończącego korektę ruchu spadkowego, tak aby ludzie uwierzyli w wzrosty
dzisiaj było Basketball

_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:17

nie glanujcie mnie, nie chcę kolejnej dyskusji wszczynać
wklejam to jako żart - Panowie się obaj ewidentnie przejęzyczyli...
Laughing
https://www.youtube.com/watch?v=PHQGpN44j08

_________________
nie czytam GW Smile
UFO - 12.11.2012 - Page 13 NiewierzpropagandzieUFO - 12.11.2012 - Page 13 Pokaz3
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:20

Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
http://bikbr.pl/

Inna sprawa ze ja znam bank ktory ma spokojnie zaakceptuje opoznienia do 90 dni!
Ale musisz napisac ze kaczor jest debesciak i od dzisiaj gnebic ze man moich wrogow na forum to Ci powiem,wowczas uniknie sie prawnikow i calego tego scierwa:D

No dobra Smile
Napisz potem ponegocjujemy
nah musisz napisac ze jestem debesciak inaczej mam wyjebane na te cala sytuacje.Ja takie rzeczy robie od wielu lat wiec mam bezcenna wiedze i cos musze za to miec.

KACZOR Z UFO TO DEBEŚCIAK




CZEGO SIĘ NIE ROBI DLA KOLEGÓW Smile

i jego mafia tez jest the best

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:22

Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
http://bikbr.pl/

Inna sprawa ze ja znam bank ktory ma spokojnie zaakceptuje opoznienia do 90 dni!
Ale musisz napisac ze kaczor jest debesciak i od dzisiaj gnebic ze man moich wrogow na forum to Ci powiem,wowczas uniknie sie prawnikow i calego tego scierwa:D

No dobra Smile
Napisz potem ponegocjujemy
nah musisz napisac ze jestem debesciak inaczej mam wyjebane na te cala sytuacje.Ja takie rzeczy robie od wielu lat wiec mam bezcenna wiedze i cos musze za to miec.

KACZOR Z UFO TO DEBEŚCIAK




CZEGO SIĘ NIE ROBI DLA KOLEGÓW Smile
poszlo na pw.Tak sie robi interesy Cool

dzięki, przekaże informacje

z drugiej strony, z czego może wynikać taki ewidentny błąd banku ? z niewiedzy pracowników czy błędu systemu komputerowego ?

wg mnie to ewidentny znak od opatrzności zeby nie ładował sie w żaden kredyt

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:23

inwestor napisał:


KACZOR JEST HIPERCIPA DEBEŚCIAK

Kto Go ruszy ma w ryja (od kaczora) lub bana (ode mnie)



I to za free

potrzebujesz kredycik ?

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:27

Bankrut napisał:
Generał napisał:
Słuchajcie pomóżcie mi w tej sprawie:

Mam serdecznego kolegę, który chce wziąć kredyt w banku na budowę domu (zarabia dobrze, z podatkami ani ZUSem nie zalega), ale kiedyś brał mały kredyt w Multibanku (kilka tyś zł). Przez pewien czas był w pracy za granicą i z jedną ratą spóźnił się o około 40 dni. Bank ten wysłał informacje do BIK. Kolega postanowił, że spłaci szybciej kredyt i poszedł spłacić od razu całość i jednocześnie złożył pismo o wykreślenie go z bazy BIK. Bank po 20 dniach wysłał mu pismo, że wsad informacyjny w związku z jego kredytem zostanie zaktualizowany. Obecnie mija pół roku i ten "zły" wpis nadal widnieje w bazie BIK. Postanowił złożyć reklamację i znów dostał odpowiedź, że Multibank w poprzednim piśmie dostarczył kompletnych informacji i uważa sprawę za zamkniętą, jednocześnie informując, że można się odwołać do Arbitra bankowego lub do Sądu.

Natomiast ja znalazłem takie oto informacje na stronie internetowej BIK:

Dane mogą być przetwarzane również bez zgody klienta przez okres 5-letni, jeśli spełnione są łącznie następujące warunki: nie regulował on zobowiązania lub dopuścił się zwłoki powyżej 60 dni oraz upłynęło kolejnych 30 dni od momentu poinformowania klienta przez bank o zamiarze przetwarzania jego danych bez jego zgody. Dodatkowo na mocy kolejnej nowelizacji ustawy Prawo bankowe dane dotyczące zobowiązań wszystkich klientów mogą być przetwarzane w BIK przez okres 12 lat od dnia wygaśnięcia zobowiązania, dla celów związanych z wykorzystywaniem przez banki modeli statystycznych do oceny ryzyka kredytowego. Przetwarzanie danych w tym celu nie wymaga zgód klientów, ponieważ informacje te nie odnoszą się do konkretnych osób

Z tego co mi pokazał i z dokumentów wynika, że jego zwłoka z płatnością raty kredytu wyniosła 40 dni.

Możecie mi to wytłumaczyć? (chciałbym mu pomóc w tej sprawie)

Generał -
Na score w BIK mają wpływ informacje pozytywne i negatywne. Jeśli nie brałeś kredytu - to brakuje tych pierwszych. Zapytaj się czy Twój kolega brał jakiekolwiek kredyty w przeszłości? Bo jeśli oprócz tego małego (na którym w dodatku załapał negatywa) nie brał to nie ma historii pozytywnej w BIK i score będzie niski.
Najprostszy sposób na w miarę szybki wzrost score to:
- karta kredytowa spłacana w całości w terminie (co m-c masz dodatkowe punkty in plus)
- kredyt (dowolny - nie se kurwa żelazko weźmie na 6 rat, to tym gównem też nabije
http://www.bik.pl/bik/klient_indywidualny/metoda_oceny_punktowej.htm

Ja mam w tej chwili coś koło 580 pkt a jedynym kredytem jaki mam od wielu lat to karta kredytowa zawsze on time in full spłacana. No i ekspres do kawy - wziąłem sobie w ubiegłym roku - a co! To teraz pewnie mam więcej. A żaden ze mnie kredytobiorca w sumie. Co ciekawe możesz mieć bańkę na lokatach i nie poprawia to BIKu ani o jotę, ten rejestr tak na prawdę tylko mówi czy spłacałeś w terminie zobowiązanie, nic nie mówi o Twojej kondycji finansowej. Nie mają też chyba znaczenia kwoty kredytów i kwoty "wpadek", możesz zalegać parę złotych dosłownie i to Ci może mocno zamieszać w score jeśli bank to będzie windykował - ale niech mnie ktoś poprawi, mogę się mylić.

Uwaga - podobno każde sprawdzenie w BIK odejmuje 10 albo 15 pkt. I np jeśli badasz zdolność w wielu bankach to można mocno spaść (wiele zapytań do BIK).

Najlepiej to kaczor będzie wiedział jak to działa w końcu zawodowo wciska kredyty Wink

edit: widzę że debeściak już się odezwał

w BIK maja historie kredytowa klienta - dobra i zla -cała
i w takim wypadku ze w biku cos jest bank żąda wyjasnien
]i w normalnych warunkach krotka notatka z opisem faktow wystarcza
przeciez to drobne wykroczenie -przeoczenie
a bank kurwa niech w wuja nie leci bo on zyje zklienta anie odwrotnie

najlepiej niech wszystkich do BIKu wpisza i banki rozwiazą

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pon 12 Lis 2012, 22:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:28

MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:


a jest, ma tak cięte riposty jak miecz samuraja geek

Też pozdrawiam
i życzę powodzenia

Smile

dzieki i wzajemnie nawzajem tez powodzenia w biznesie i u dziewczat rabbit


Faktycznie należy pisać prościej
czasami wychodzą nieporozumienia
kiedyś Ty mnie nie zrozumiałeś
tak ja teraz nie rozumiem Ciebie

pzdr

no przecież mieć powodzenie w biznesie oznacza powodzenie u dziewczyn

a jak masz jedno i drugie z przyczyn od siebie niezależnych to dopiero jesteś debeściak

czyż nie tak ?


NIE

popełniam błędy ale nie jestem pierdoloną chorągiewką na wietrze


sic What a Face albo ups mistrzu cientej riposty


No cóż pewnie się pomyliłeś
zamiast ciętej powinno być cienkiej
ale
Ale to są Qurwy z elementarza
coś tam mam do powiedzenia
ale nie mam takich zdolności retorycznych
i innych
i z takimi kaczorami nie mam szans

pzdr
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:29

Argos napisał:
Bankrut napisał:
Generał napisał:
Słuchajcie pomóżcie mi w tej sprawie:

Mam serdecznego kolegę, który chce wziąć kredyt w banku na budowę domu (zarabia dobrze, z podatkami ani ZUSem nie zalega), ale kiedyś brał mały kredyt w Multibanku (kilka tyś zł). Przez pewien czas był w pracy za granicą i z jedną ratą spóźnił się o około 40 dni. Bank ten wysłał informacje do BIK. Kolega postanowił, że spłaci szybciej kredyt i poszedł spłacić od razu całość i jednocześnie złożył pismo o wykreślenie go z bazy BIK. Bank po 20 dniach wysłał mu pismo, że wsad informacyjny w związku z jego kredytem zostanie zaktualizowany. Obecnie mija pół roku i ten "zły" wpis nadal widnieje w bazie BIK. Postanowił złożyć reklamację i znów dostał odpowiedź, że Multibank w poprzednim piśmie dostarczył kompletnych informacji i uważa sprawę za zamkniętą, jednocześnie informując, że można się odwołać do Arbitra bankowego lub do Sądu.

Natomiast ja znalazłem takie oto informacje na stronie internetowej BIK:

Dane mogą być przetwarzane również bez zgody klienta przez okres 5-letni, jeśli spełnione są łącznie następujące warunki: nie regulował on zobowiązania lub dopuścił się zwłoki powyżej 60 dni oraz upłynęło kolejnych 30 dni od momentu poinformowania klienta przez bank o zamiarze przetwarzania jego danych bez jego zgody. Dodatkowo na mocy kolejnej nowelizacji ustawy Prawo bankowe dane dotyczące zobowiązań wszystkich klientów mogą być przetwarzane w BIK przez okres 12 lat od dnia wygaśnięcia zobowiązania, dla celów związanych z wykorzystywaniem przez banki modeli statystycznych do oceny ryzyka kredytowego. Przetwarzanie danych w tym celu nie wymaga zgód klientów, ponieważ informacje te nie odnoszą się do konkretnych osób

Z tego co mi pokazał i z dokumentów wynika, że jego zwłoka z płatnością raty kredytu wyniosła 40 dni.

Możecie mi to wytłumaczyć? (chciałbym mu pomóc w tej sprawie)

Generał -
Na score w BIK mają wpływ informacje pozytywne i negatywne. Jeśli nie brałeś kredytu - to brakuje tych pierwszych. Zapytaj się czy Twój kolega brał jakiekolwiek kredyty w przeszłości? Bo jeśli oprócz tego małego (na którym w dodatku załapał negatywa) nie brał to nie ma historii pozytywnej w BIK i score będzie niski.
Najprostszy sposób na w miarę szybki wzrost score to:
- karta kredytowa spłacana w całości w terminie (co m-c masz dodatkowe punkty in plus)
- kredyt (dowolny - nie se kurwa żelazko weźmie na 6 rat, to tym gównem też nabije
http://www.bik.pl/bik/klient_indywidualny/metoda_oceny_punktowej.htm

Ja mam w tej chwili coś koło 580 pkt a jedynym kredytem jaki mam od wielu lat to karta kredytowa zawsze on time in full spłacana. No i ekspres do kawy - wziąłem sobie w ubiegłym roku - a co! To teraz pewnie mam więcej. A żaden ze mnie kredytobiorca w sumie. Co ciekawe możesz mieć bańkę na lokatach i nie poprawia to BIKu ani o jotę, ten rejestr tak na prawdę tylko mówi czy spłacałeś w terminie zobowiązanie, nic nie mówi o Twojej kondycji finansowej. Nie mają też chyba znaczenia kwoty kredytów i kwoty "wpadek", możesz zalegać parę złotych dosłownie i to Ci może mocno zamieszać w score jeśli bank to będzie windykował - ale niech mnie ktoś poprawi, mogę się mylić.

Uwaga - podobno każde sprawdzenie w BIK odejmuje 10 albo 15 pkt. I np jeśli badasz zdolność w wielu bankach to można mocno spaść (wiele zapytań do BIK).

Najlepiej to kaczor będzie wiedział jak to działa w końcu zawodowo wciska kredyty Wink

edit: widzę że debeściak już się odezwał

w BIK maja historie kredytowa klienta - dobra i zla -cała
i w takim wypadku ze w biku cos jest bank rzada wyjasnien
]i w normalnych warunkach krotka notatka z opisem faktow wystarcza
przeciez to drobne wykroczenie -przeoczenie
a bank kurwa niech w wuja nie leci bo on zyje zklienta anie odwrotnie

najlepiej niech wszystkich do BIKu wpisza i banki rozwiazą

zróbmy akcję narodową - każdy bierze po 100 k i nikt nie spłaca Smile
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:30

Michu masz juz wspólnika ?

podstawiam busa i jedziemy z papierami do samego strasburga

wejda na busa ?

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pon 12 Lis 2012, 22:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Bankrut
Admin
Admin
Bankrut


Liczba postów : 3833
Age : 49
Location : Łódź
Registration date : 27/08/2007

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:35

Argos napisał:

w BIK maja historie kredytowa klienta - dobra i zla -cała
i w takim wypadku ze w biku cos jest bank rzada wyjasnien
]i w normalnych warunkach krotka notatka z opisem faktow wystarcza
przeciez to drobne wykroczenie -przeoczenie
a bank kurwa niech w wuja nie leci bo on zyje zklienta anie odwrotnie

najlepiej niech wszystkich do BIKu wpisza i banki rozwiazą

Po pierwsze - to Ty chcesz kredyt i w tym momencie jesteś petentem

A po drugie pamiętaj, że anal który siedzi w W-wie w Alejach J. i ma takich wniosków sterty do przerzucenia nie będzie z Tobą gadał jak masz w BIK namieszane. A już na pewno nie będzie z Tobą korespondował. On ma dać approval albo nie i koniec.

A w przypadku szybkich kredytów konsumpcyjnych (a'la 10 rat na 0%) to nawet anala nie ma tylko system ekspercki, który ma formułę, zestaw warunków koniecznych i na końcu prostą funkcję logiczną yes/no. I jak masz w bik albo big problem to nie ma telewizorka... Smile

miałem kiedyś śmieszną historię, odmówiono mi kredytu na tv (mój bank obsługiwał media markt i widniałem w ich systemie jako klient - osoba znana) a moja żona, osoba obca dla banku dostała z mety. Okazało się, że saldo potencjalnych zobowiązań (karta kredytowa + limit debetowy (nie korzystałem, ale był dostępny) + ten kredyt) były większe od max. kredytu jaki bank chciał w moim przypadku obsługiwać. Wkurwiłem się, pojechałem do banku i zrobiłem awanturę - jak to, jestem Waszym klientem, mam u Was konto, płacę z zegarkiem w ręku za kartę kredytową a Wy mi nie chcecie sfinansować TV za mniej niż 1 wynagrodzenie. Jednoczesnie moja żona, osoba dla Was obca dostaje od ręki. A koleś mi mówi - sorry. Pana znamy, wiemy ile już Panu pożyczyliśmy (chuja pożyczyli bo karta była prawie na zero a debet nie ruszony) a Pana żony nie znamy Smile Tak działa nasz system.

_________________
nie czytam GW Smile
UFO - 12.11.2012 - Page 13 NiewierzpropagandzieUFO - 12.11.2012 - Page 13 Pokaz3


Ostatnio zmieniony przez Bankrut dnia Pon 12 Lis 2012, 22:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:37

mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:


Też pozdrawiam
i życzę powodzenia

Smile

dzieki i wzajemnie nawzajem tez powodzenia w biznesie i u dziewczat rabbit


Faktycznie należy pisać prościej
czasami wychodzą nieporozumienia
kiedyś Ty mnie nie zrozumiałeś
tak ja teraz nie rozumiem Ciebie

pzdr

no przecież mieć powodzenie w biznesie oznacza powodzenie u dziewczyn

a jak masz jedno i drugie z przyczyn od siebie niezależnych to dopiero jesteś debeściak

czyż nie tak ?


NIE

popełniam błędy ale nie jestem pierdoloną chorągiewką na wietrze


sic What a Face albo ups mistrzu cientej riposty


No cóż pewnie się pomyliłeś
zamiast ciętej powinno być cienkiej
ale
Ale to są Qurwy z elementarza
coś tam mam do powiedzenia
ale nie mam takich zdolności retorycznych
i innych
i z takimi kaczorami nie mam szans

pzdr
A wytlumacz chociaz o co chodzi, taki z Ciebie niby Polak a nawet jednego zdanie nie potrafisz po polsku poprawnie skonstruowac.To brzmi jak jakis psychodeliczny belkot.Czuje w Tobie jakiegos zakonspirowanego koszernego chyba albo namietnego uzytkownika LSD:/
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:38

im wiecej banki zrobia odmow dania kredytu klientom tym lepiej dla klientow

bo juz lepiej sie zadawac z kurwami niz z bankami - to z doswiadczenia

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:40

Bankrut napisał:
Argos napisał:

w BIK maja historie kredytowa klienta - dobra i zla -cała
i w takim wypadku ze w biku cos jest bank rzada wyjasnien
]i w normalnych warunkach krotka notatka z opisem faktow wystarcza
przeciez to drobne wykroczenie -przeoczenie
a bank kurwa niech w wuja nie leci bo on zyje zklienta anie odwrotnie

najlepiej niech wszystkich do BIKu wpisza i banki rozwiazą

Taaa - tylko że anal który siedzi w W-wie w Alejach J. i ma takich wniosków sterty do przerzucenia nie będzie z Tobą gadał jak masz w BIK namieszane.

A w przypadku szybkich kredytów konsumpcyjnych (a'la 10 rat na 0%) to nawet anala nie ma tylko system ekspercki, który ma formułę, zestaw warunków koniecznych i na końcu prostą funkcję logiczną yes/no. I jak masz w bik albo big problem to nie ma telewizorka... Smile

miałem kiedyś śmieszną historię, odmówiono mi kredytu na tv (mój bank obsługiwał media markt i widniałem w ich systemie jako klient - osoba znana) a moja żona, osoba obca dla banku dostała z mety. Okazało się, że saldo potencjalnych zobowiązań (karta kredytowa + limit debetowy (nie korzystałem, ale był dostępny) + ten kredyt) były większe od max. kredytu jaki bank chciał w moim przypadku obsługiwać. Wkurwiłem się, pojechałem do banku i zrobiłem awanturę - jak to, jestem Waszym klientem, mam u Was konto, płacę z zegarkiem w ręku za kartę kredytową a Wy mi nie chcecie sfinansować TV za mniej niż 1 wynagrodzenie. Jednoczesnie moja żona, osoba dla Was obca dostaje od ręki. A koleś mi mówi - sorry. Pana znamy, wiemy ile już Panu pożyczyliśmy (chuja pożyczyli bo karta była prawie na zero a debet nie ruszony) a Pana żony nie znamy Smile Tak działa nasz system.

"lojalność" banków to chyba jeszcze w Polsce nie funkcjonuje (nim dotrą do nas standardy z zachodu to miną dwie lub trzy epoki)
za to dymanie z kasy ile wlezie to standard
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:40

Argos napisał:
amaichu masz juz wspoknika ?

podstawiam busa i jedziemy z papierami do samego strasburga

wejda na busa ?


coś Ty nie ma wcale tego tak dużo, ja wiem z 6 kg tego napierdyliłem przez 3 lata

w huja mnie robili niemożebnie, po 4 odmowie prawnika z urzedu zacząłem samodzielnie czytać

kk,kpk, kc, kpa, ustawę o prokuraturze, jebaną konstytucję - papier tualetowy, inne jakieś ustrojstwa

oprócz seremeta najbardziej mnie wgrwił dyrektor kancelari rudego i mazowiecka rada regionalna

pisu, która zaczęła mnie oskarżać o bezprawne czynności przeciwko wojtunikowi z cba

ten sam , który upierdolił Pana agenta Tomka - dziwne
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:41

kaczor napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:


dzieki i wzajemnie nawzajem tez powodzenia w biznesie i u dziewczat rabbit


Faktycznie należy pisać prościej
czasami wychodzą nieporozumienia
kiedyś Ty mnie nie zrozumiałeś
tak ja teraz nie rozumiem Ciebie

pzdr

no przecież mieć powodzenie w biznesie oznacza powodzenie u dziewczyn

a jak masz jedno i drugie z przyczyn od siebie niezależnych to dopiero jesteś debeściak

czyż nie tak ?


NIE

popełniam błędy ale nie jestem pierdoloną chorągiewką na wietrze


sic What a Face albo ups mistrzu cientej riposty


No cóż pewnie się pomyliłeś
zamiast ciętej powinno być cienkiej
ale
Ale to są Qurwy z elementarza
coś tam mam do powiedzenia
ale nie mam takich zdolności retorycznych
i innych
i z takimi kaczorami nie mam szans

pzdr
A wytlumacz chociaz o co chodzi, taki z Ciebie niby Polak a nawet jednego zdanie nie potrafisz po polsku poprawnie skonstruowac.To brzmi jak jakis psychodeliczny belkot.Czuje w Tobie jakiegos zakonspirowanego koszernego chyba albo namietnego uzytkownika LSD:/

no i sprowokowal kaczora Shocked Shocked

a na kaczora jest prosty sposob


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:41


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:43

Słyszałem przypadek, że klient banku w szwajcarii spłacał kredyt i do konca zostały już chyba 2 raty - bank wysłał mu pismo, że jest klientem lojalnym dlatego umarza mu dwie ostatnie raty
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:44

MICHU napisał:
Argos napisał:
amaichu masz juz wspoknika ?

podstawiam busa i jedziemy z papierami do samego strasburga

wejda na busa ?


coś Ty nie ma wcale tego tak dużo, ja wiem z 6 kg tego napierdyliłem przez 3 lata

w huja mnie robili niemożebnie, po 4 odmowie prawnika z urzedu zacząłem samodzielnie czytać

kk,kpk, kc, kpa, ustawę o prokuraturze, jebaną konstytucję - papier tualetowy, inne jakieś ustrojstwa

oprócz seremeta najbardziej mnie wgrwił dyrektor kancelari rudego i mazowiecka rada regionalna

pisu, która zaczęła mnie oskarżać o bezprawne czynności przeciwko wojtunikowi z cba

ten sam , który upierdolił Pana agenta Tomka - dziwne

no to w czym Ci jest potrzebna pomoc ??

w wydawaniu tej kasy z odszkodowania ??

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:44

zobaczcie na zbiorniku na kamerce jest ANJOY, łądna dziewczyna ale niezaspokojona pokazuje się na kamerce przed zbokami, cała cieknieeeeeeeeee , normalnie koszmar dla niej jak to się potoczy jej historia jak się nie opamięta, prosba do ufoków z trójmiasta żeby się nią zapiekowali
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:47

Generał napisał:
Słyszałem przypadek, że klient banku w szwajcarii spłacał kredyt i do konca zostały już chyba 2 raty - bank wysłał mu pismo, że jest klientem lojalnym dlatego umarza mu dwie ostatnie raty

narzekamy na zyda
ale gdyby zyd siedzial w banku to by tak zrobil

kurwa u nas trzeba sie prosic bankowcow zeby zechcieli nas w chuja zrobic na kredycie

to sie w pale nie miesci jak oni traktuja klientow

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:51

panowie w mediach juz jest taka opinia ze kryzys sie konczy - to w europie , w usa juz sie skonczyl
zaraz bedzie ze sie skonczyl
a nastepnie ze nie bylo zadnego kryzysu - i wtedy dopiero s da zarobic

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:52

Argos napisał:
panowie w mediach juz jest taka opinia ze kryzys sie konczy - to w europie , w usa juz sie skonczyl
zaraz bedzie ze sie skonczyl
a nastepnie ze nie bylo zadnego kryzysu - i wtedy dopiero s da zarobic

Póki karnak ma L zapomnij o spadkach
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:54

kaczor napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:


dzieki i wzajemnie nawzajem tez powodzenia w biznesie i u dziewczat rabbit


Faktycznie należy pisać prościej
czasami wychodzą nieporozumienia
kiedyś Ty mnie nie zrozumiałeś
tak ja teraz nie rozumiem Ciebie

pzdr

no przecież mieć powodzenie w biznesie oznacza powodzenie u dziewczyn

a jak masz jedno i drugie z przyczyn od siebie niezależnych to dopiero jesteś debeściak

czyż nie tak ?


NIE

popełniam błędy ale nie jestem pierdoloną chorągiewką na wietrze


sic What a Face albo ups mistrzu cientej riposty


No cóż pewnie się pomyliłeś
zamiast ciętej powinno być cienkiej
ale
Ale to są Qurwy z elementarza
coś tam mam do powiedzenia
ale nie mam takich zdolności retorycznych
i innych
i z takimi kaczorami nie mam szans

pzdr
A wytlumacz chociaz o co chodzi, taki z Ciebie niby Polak a nawet jednego zdanie nie potrafisz po polsku poprawnie skonstruowac.To brzmi jak jakis psychodeliczny belkot.Czuje w Tobie jakiegos zakonspirowanego koszernego chyba albo namietnego uzytkownika LSD:/

Muszę przyznać że jeśli chodzi o inteligencję i erudycję
to jesteś lepszy niż ja
nic na to nie poradzę
natomiast jest inna sprawa- ty już wszystko wiesz
żadne wątpliwości nie mącą twojego spostrzegania na świat
a ja napotykam na pewne wiadomości które są sprzeczne z ogółem
kiedyś napisałem że coś jest nie tak z antysem bo istnieje jeszcze antysyjon
i po prostu jestem już zakręcony



itp ittd
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:57

UFO - 12.11.2012 - Page 13 46553_505257779491982_918916506_n
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 22:58


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 23:01

https://www.facebook.com/pages/Totálne-Chujoviny/544689505545689?ref=stream

Totálne Chujoviny
Vitajte na oficiálnej stránke. Nudíte sa v práci, v škole, doma? Lajkujte, komentujte, zdieľajte. Stránka je tu len pre Vás. Robíme to zdarma a zisk z tejto činnosti je venovaný na charitatívne účely=Smile
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 23:01

mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:
MICHU napisał:
mariner napisał:



Faktycznie należy pisać prościej
czasami wychodzą nieporozumienia
kiedyś Ty mnie nie zrozumiałeś
tak ja teraz nie rozumiem Ciebie

pzdr

no przecież mieć powodzenie w biznesie oznacza powodzenie u dziewczyn

a jak masz jedno i drugie z przyczyn od siebie niezależnych to dopiero jesteś debeściak

czyż nie tak ?


NIE

popełniam błędy ale nie jestem pierdoloną chorągiewką na wietrze


sic What a Face albo ups mistrzu cientej riposty


No cóż pewnie się pomyliłeś
zamiast ciętej powinno być cienkiej
ale
Ale to są Qurwy z elementarza
coś tam mam do powiedzenia
ale nie mam takich zdolności retorycznych
i innych
i z takimi kaczorami nie mam szans

pzdr
A wytlumacz chociaz o co chodzi, taki z Ciebie niby Polak a nawet jednego zdanie nie potrafisz po polsku poprawnie skonstruowac.To brzmi jak jakis psychodeliczny belkot.Czuje w Tobie jakiegos zakonspirowanego koszernego chyba albo namietnego uzytkownika LSD:/

Muszę przyznać że jeśli chodzi o inteligencję i erudycję
to jesteś lepszy niż ja

nic na to nie poradzę
natomiast jest inna sprawa- ty już wszystko wiesz
żadne wątpliwości nie mącą twojego spostrzegania na świat
a ja napotykam na pewne wiadomości które są sprzeczne z ogółem
kiedyś napisałem że coś jest nie tak z antysem bo istnieje jeszcze antysyjon
i po prostu jestem już zakręcony



itp ittd

i tutaj sie nie zgadzam
wg mnie Ty jestes inteligentniejszy od kaczora
tylko ze w odróżnieniu od kaczora masz inteligencje nienachalną

ps
nie sugeruj sie tym co napisal general
bo kaczor nie jest taki debesciak
sa lepsi od niego - np . ja

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pon 12 Lis 2012, 23:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 EmptyPon 12 Lis 2012, 23:02

MaRkEt TrAdEr napisał:
EX napisał:
Ale UFO - 12.11.2012 - Page 13 150564 nawet Jadźka zniechęcona Very Happy

No ale ty przytulasz, prawda? Laughing W końcu masz pozycje w 3 strony: na spadek, wzrost i na pałowanie UFO - 12.11.2012 - Page 13 50305

Odnośnie pałowania to w piąteczek czyli 16-tego przelwajom kolejną transze dywidendy zarabiam Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 12.11.2012   UFO - 12.11.2012 - Page 13 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 12.11.2012
Powrót do góry 
Strona 13 z 14Idź do strony : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next
 Similar topics
-
» UFO - 02.01.2012
» UFO - 20.01.2012
» UFO - 09.02.2012
» UFO - 22.03.2012
» UFO - 10.04.2012

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: