Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 23.11.2012

Go down 
+39
filip
Slum-Dog
Aligator
BORowik
Windziarz
play
Prezes
rafalx
gumbas
thorgall
Bankrut
Damian
IronFX
tarzan
strażnik moralności
kaczor
delphia
neuron
Generał
Garrett
barany
MedKit*
Dave
REALISTA
kLeszcz
mariner
Reser
Janko Traderroo
SYLWESTER
Grześ
Ezet
fastenter
MICHU
Janusz
nomad
AgroTrader
Diablo
Zahary
inwestor
43 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:13

Slum-Dog napisał:
Dezerter napisał:
nomad napisał:
pogoniłem L w okolicy 1,2985
od poniedziałq znowu zabawa
udanego weekendu wszystkim życzę flower

Ja sobie 2 mikroloty zostawiłem. Very Happy
Wzajemnie. Smile

...

No, no ...
Juz po numerach zlecen widac ze to bedzie twoj najlepszy deal na forexie Very Happy Pozycja na tyle fascynujaca ze radze Tobie - nioe zamykaj jej - zostaw, niech jeszcze wnuki sobie zobacza Very Happy

...

A gdyby je tak zostawić, to kto wie, 1,5 roku przy odrobinie szczęścia z tych poziomów mogą przetrwać. scratch
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:14

gdy wkładałem kij w mrowisko to czułem moc, jak bruce wszechmogący
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:21

Dobry tydzień, to trzeba dać zarobić innym. Dzisiaj na premierę z dupeczkom biegusiem
https://www.youtube.com/watch?v=CDLVFwvPZ4A
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:22

Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:30

kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
strażnik moralności napisał:
kaczor napisał:


[zobacz jaka zajebista mafia wychowali sobie niczego nieswiadome owce ktore gola jak chca.Idealan inzynieria spoleczna i biznesowa tworzysz klienta ktory ideologicznie identyfikuje sie z produktem, co wiecej sprawiasz ze obrona religii staje sie tez obroan ego a wiadomo ze wtedy beda walczyc do usranej smierci.
jak kiedys kosciol zmieni zdanie (jak jzu zmienial wielokrotnie w sprawie celibatu,jezyka eucharystii,aborci etc) i powie ze pedaly sa dobre a in vitro cacy to tak izahary pierwszy zacznie sie z gejami sciskac.Jest tak dlatego ze wiara odebrala mu zdolnosc samodzielnego myslenia, to dogmaty i opinie innych (czytaj hierarchow) sa dla niego esencja istnienia,nie wlasny rozum.
Fantastyczne zeby z wolnej i naturalnei sceptycznej i kierujacej sie rozumem istoty jak czlowiek zrobci taka marionetke.
Brawo KK!

fajnie napisane, z werwą, tylko założenia są do dupy, czy już nikt nie pamięta, że istotą wiary nie jest obrona ego tylko jego wyniszczenie, no takie są założenia człowiek jest istotą niedoskonałą, Bóg doskonałą, więc człowiek się ogranicza, po to aby Bóg mógł go udoskonalić Shocked , jakkolwiek by to nie brzmiało i jakie reakcje czy skojarzenia wywoływało to jest podstawa teologii tylko w ogromnym uproszczeniu i to jest rożnica pomiędzy tzw. duchowością wschodu a religiami monoteistycznymi, tzw. duchowość wschodu poszukuje boskości człowieka z natury poprzez oczyszczenie ciała, umysłu, manipulacja energiami bla, bla, bla, religie monoteistyczne poszukują przebóstwienia człowieka z łaski, w jedny przypadku religie zakładają dążenie do siły, mocy, rozwijanie ego, w drugim asceze, wyrzeczenie, pokorę, panowanie nad popędami, potrzebami, emocjami czyli ograniczenie ego

a nie wydaje Cisie smieszne ze tak poteznej,doskonalej,wszechwiedzacej istocie jak Bog mialoby zalezec na tym zeby faceci biegali w sukienkach i nie mogli meic zon, ze zalezaloby jej na tym zeby ludzie gromadzili sie co tydzien w wielkim budynku i spiewali jakies archaiczne piesni, ze mialoby jej zalezec na tym czy jakis czlowiek wyzna grzechy czy nie i czy chodzi do kosciola czy tez nie?Kazdy kto zaczyna choc troche myslec rozumie ze neizaleznie od istnienia Boga to co dzieje sie na ziemi szczegolnie w sformalizowanych religiach nei ma nic wspolnego z wiara,teologia,transcendencja i czymkolwiek wznioslym.
Zauwaz ze malo kto wysuwa zarzuty typu "propoagujecie wiare w cos co nie istnieje" (chociaz dla mnie to najwazniejszy argument bo dotyczy zwiazku etyki i prawdy) raczej ludzie w Polsce sie czepiaja konkretnych rzeczy a to i tak jest traktowane jako atak na BOGA co jest maksymalna bzdura, bo gdyby istnial bog w formie jaka sobei wyobrazasz to czy bylby tak malostkowy zeby sie przejmowac tym ze ktos go krytykuje?

Nawiązując do tego, co już wcześniej Ci mądrze napisał Strażnik - całe chrześcijaństwo na drodze duchowej za wzór stawia pokorę, prostotę, posłuszeństwo i miłość - dopóki nie oswoisz się z tymi wartościami, dopóty będziesz zauważał tylko "facetów biegających w sukienkach"..
Odrzucasz istnienie, objawienie i sens Boga Chrześcijan, bo nie pasuje do jakiś Twoich wyobrażeń "awaryjnego boga" (gdyby jednak istniał), którego obraz sobie stworzyłeś. I jakoś mnie nie dziwi, że to co robi KK, może być śmieszne w oczach tego Twojego "boga".
Jak widzisz konieczne jest pewne sformalizowanie Kościoła, bo inaczej zawsze znajdzie wielu podobnych Tobie "myślicieli" z własnymi pomysłami na "boga"..

Zachęcam Cię do poznania prawdy o Kościele, może wówczas zdejmiesz klapki ateisty i dostrzeżesz coś więcej niż wspomniane wczoraj "limuzyny biskupów".
Łatwo się konfrontować z obłudą i zepsuciem w Kościele - wtedy czujemy się "nie gorsi", ale pamiętaj, że Kościół to wielu świętych ludzi, jak choćby owych 2149 polskich misjonarzy, którzy z poświęceniem życia służą codziennie odrzuconym i zapomnianym.

Pewno nie wiesz, że to więcej niż cały nasz wojskowy kontyngent w Afganistanie (1800) + wszyscy polscy biskupi (122) !!! Very Happy

Ale aby dostrzec to i wiele innych rzeczy, trzeba wyjść z pewnej "mentalnej piwnicy" - czego Tobie życzę.

Pozdrawiam
2149 pomagajacych po to zeby kogos przekabacic na swojareligie,najwyzsza forma hipokryzji.Cos jak koles ktory daje jesc malej dziewczynce w zamian za inne korzysci.Jakby misjonarz pomagal a nei nawracal to bym rozumia la tak to tylko potwierdza to co powiedzialem i pokazuje oblude i hipokryzje.Poza tym nizideologizowanych wolontariuszy sa setki tysiecy na swiecie a nawet w Polsce sa ich dziesiatki tysiecy tyle ze oni sa NAPRAWDE bezinteresowni.
I ja nie widze zadnego Boga bo wiara jest tylko ratunmkiem dla slabych ktozry nie umieja sobie poradzic z wielkoscia i zlozonoscia wszechswiata w pojedynke.Tym sie roznimy, jestes slabym pylkiem ktory potrzebuje ratunku nawet kosztem prawdy ja wole prawde jakkolwiek straszna by byla

Tu się znowu mylisz - nikt nikogo nie przekabaca, oczywiście głoszą ewangelię ale Kościół nikogo na siłę nie nawracaja.
Najczęściej postawa i poświęcenie tych ludzi wyjątkowej wiary (misjonarzy) sprawia, że ludzie zaczynają szukać prawdy o ich Bogu.

Jest takie powiedzenie:
Jeden człowiek może przyprowadzić konia do wodopoju, ale nawet dziesięciu nie jest w stanie zmusić go do picia!!!
Nawrócenie jest Łaską.

Rozumiem, że Ty - jako "znawca" prawdy - ogarniasz i radzisz sobie z wielkością i złożonością wszechświata - gratuluję! Very Happy

Ale nie martw się o słabość ludzi wierzących - to ludzie szczęśliwi, a tysiące z nich kiedyś i dzisiaj daje świadectwo, że potrafi bohatersko oddać życie za wiarę czy bliźniego.
Coś co w Twojej ateistycznej kalkulacji zapewne nie mieści się w głowie..

Rozmowa z Tobą na te tematy nie ma sensu - zastanawia mnie jedynie, dlaczego ciągle zaczepnie odpowiadasz na moje posty - czemu Ciebie ateistę ten KK/Bóg tak męczy, że tyle swoich cennych i przecież ograniczonych "zasobów" i czasu poświęcasz ?

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44319
Registration date : 03/09/2007

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:30

edziu już płaci Very Happy ale w przyszłym tygodniu da jeszcze więcej ...nie uważacie, że dax ma wzrost z dupy ? scratch
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:34

Aligator napisał:

tu jest z tlumaczeniem


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:35

Qrwa cały tydzień czekałem na korbę na goldzie

A jak wywalił do góry to mnie nie było scratch Taki już los leszcza bagiennego Crying or Very sad

A tyllleeee miałem mikrolotów ne eL rabbit
UFO - 23.11.2012 - Page 11 Hmmm11


Ostatnio zmieniony przez Ezet dnia Pią 23 Lis 2012, 19:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:40

Argos napisał:
Aligator napisał:

tu jest z tlumaczeniem


Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48260
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:43


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pią 23 Lis 2012, 19:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:44

Ezet napisał:
Qrwa cały tydzień czekałem na korbę na goldzie

A jak wywalił do góry to mnie nie było scratch Taki już los leszcza bagiennego Crying or Very sad

A tyllleeee miałem mikrolotów ne eL rabbit
UFO - 23.11.2012 - Page 11 Hmmm11

Poprosimy numery zleceń.
Bez tego jesteś mało wiarygodny. Laughing
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:48

Dezerter napisał:
Ezet napisał:
Qrwa cały tydzień czekałem na korbę na goldzie

A jak wywalił do góry to mnie nie było scratch Taki już los leszcza bagiennego Crying or Very sad

A tyllleeee miałem mikrolotów ne eL rabbit
UFO - 23.11.2012 - Page 11 Hmmm11

Poprosimy numery zleceń.
Bez tego jesteś mało wiarygodny. Laughing

Proszszszszee mur
Wszystko pozamykane na zero lub z gównianym plusem na trailingu mur
Aż mnie korci teraz eS, ale nieeee Evil or Very Mad

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Hmmm110


Ostatnio zmieniony przez Ezet dnia Pią 23 Lis 2012, 19:53, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:50

Antoni Pieniądz napisał:
Dobry tydzień, to trzeba dać zarobić innym. Dzisiaj na premierę z dupeczkom biegusiem
https://www.youtube.com/watch?v=CDLVFwvPZ4A

mnie za to szfagier na qrwidolku dymanko na wszystkie możliwe sposoby.... i tak drugi tydzień

jak tak dalej pojdzie to pozycji zabraknie....

dobrze ze weekend jest odpoczne sobie bo juz dupa boli Wink

btw,

teraz winko i czas na relax drunken



Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 19:56

Mam wiele wątpliwości i znowu się dałem nakręcić

@Slum dog - nie wiem- może jakieś wspomnienia ludzi teraz uważane za reinkarnację
@ Damian - przepraszam
@ Argos - kilka razy już te błędy były likwidowane
m.in wieża Babel

pzdr
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:08

Ezet napisał:
Dezerter napisał:
Ezet napisał:
Qrwa cały tydzień czekałem na korbę na goldzie

A jak wywalił do góry to mnie nie było scratch Taki już los leszcza bagiennego Crying or Very sad

A tyllleeee miałem mikrolotów ne eL rabbit

Poprosimy numery zleceń.
Bez tego jesteś mało wiarygodny. Laughing

Proszszszszee mur
Wszystko pozamykane na zero lub z gównianym plusem na trailingu mur
Aż mnie korci teraz eS, ale nieeee Evil or Very Mad

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Hmmm110

Na tym forum obowiązuje 808424.
Te Twoje zlecenia są z dupy, mają nieprawidłowe numery. wariat


UFO - 23.11.2012 - Page 11 1353538071_3c12pc_600
Powrót do góry Go down
strażnik moralności

strażnik moralności


Liczba postów : 647
Registration date : 22/08/2012

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:08

REMONT ZAMKNIĘTE UFO - 23.11.2012 - Page 11 5159
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:09

Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
strażnik moralności napisał:
kaczor napisał:


[zobacz jaka zajebista mafia wychowali sobie niczego nieswiadome owce ktore gola jak chca.Idealan inzynieria spoleczna i biznesowa tworzysz klienta ktory ideologicznie identyfikuje sie z produktem, co wiecej sprawiasz ze obrona religii staje sie tez obroan ego a wiadomo ze wtedy beda walczyc do usranej smierci.
jak kiedys kosciol zmieni zdanie (jak jzu zmienial wielokrotnie w sprawie celibatu,jezyka eucharystii,aborci etc) i powie ze pedaly sa dobre a in vitro cacy to tak izahary pierwszy zacznie sie z gejami sciskac.Jest tak dlatego ze wiara odebrala mu zdolnosc samodzielnego myslenia, to dogmaty i opinie innych (czytaj hierarchow) sa dla niego esencja istnienia,nie wlasny rozum.
Fantastyczne zeby z wolnej i naturalnei sceptycznej i kierujacej sie rozumem istoty jak czlowiek zrobci taka marionetke.
Brawo KK!

fajnie napisane, z werwą, tylko założenia są do dupy, czy już nikt nie pamięta, że istotą wiary nie jest obrona ego tylko jego wyniszczenie, no takie są założenia człowiek jest istotą niedoskonałą, Bóg doskonałą, więc człowiek się ogranicza, po to aby Bóg mógł go udoskonalić Shocked , jakkolwiek by to nie brzmiało i jakie reakcje czy skojarzenia wywoływało to jest podstawa teologii tylko w ogromnym uproszczeniu i to jest rożnica pomiędzy tzw. duchowością wschodu a religiami monoteistycznymi, tzw. duchowość wschodu poszukuje boskości człowieka z natury poprzez oczyszczenie ciała, umysłu, manipulacja energiami bla, bla, bla, religie monoteistyczne poszukują przebóstwienia człowieka z łaski, w jedny przypadku religie zakładają dążenie do siły, mocy, rozwijanie ego, w drugim asceze, wyrzeczenie, pokorę, panowanie nad popędami, potrzebami, emocjami czyli ograniczenie ego

a nie wydaje Cisie smieszne ze tak poteznej,doskonalej,wszechwiedzacej istocie jak Bog mialoby zalezec na tym zeby faceci biegali w sukienkach i nie mogli meic zon, ze zalezaloby jej na tym zeby ludzie gromadzili sie co tydzien w wielkim budynku i spiewali jakies archaiczne piesni, ze mialoby jej zalezec na tym czy jakis czlowiek wyzna grzechy czy nie i czy chodzi do kosciola czy tez nie?Kazdy kto zaczyna choc troche myslec rozumie ze neizaleznie od istnienia Boga to co dzieje sie na ziemi szczegolnie w sformalizowanych religiach nei ma nic wspolnego z wiara,teologia,transcendencja i czymkolwiek wznioslym.
Zauwaz ze malo kto wysuwa zarzuty typu "propoagujecie wiare w cos co nie istnieje" (chociaz dla mnie to najwazniejszy argument bo dotyczy zwiazku etyki i prawdy) raczej ludzie w Polsce sie czepiaja konkretnych rzeczy a to i tak jest traktowane jako atak na BOGA co jest maksymalna bzdura, bo gdyby istnial bog w formie jaka sobei wyobrazasz to czy bylby tak malostkowy zeby sie przejmowac tym ze ktos go krytykuje?

Nawiązując do tego, co już wcześniej Ci mądrze napisał Strażnik - całe chrześcijaństwo na drodze duchowej za wzór stawia pokorę, prostotę, posłuszeństwo i miłość - dopóki nie oswoisz się z tymi wartościami, dopóty będziesz zauważał tylko "facetów biegających w sukienkach"..
Odrzucasz istnienie, objawienie i sens Boga Chrześcijan, bo nie pasuje do jakiś Twoich wyobrażeń "awaryjnego boga" (gdyby jednak istniał), którego obraz sobie stworzyłeś. I jakoś mnie nie dziwi, że to co robi KK, może być śmieszne w oczach tego Twojego "boga".
Jak widzisz konieczne jest pewne sformalizowanie Kościoła, bo inaczej zawsze znajdzie wielu podobnych Tobie "myślicieli" z własnymi pomysłami na "boga"..

Zachęcam Cię do poznania prawdy o Kościele, może wówczas zdejmiesz klapki ateisty i dostrzeżesz coś więcej niż wspomniane wczoraj "limuzyny biskupów".
Łatwo się konfrontować z obłudą i zepsuciem w Kościele - wtedy czujemy się "nie gorsi", ale pamiętaj, że Kościół to wielu świętych ludzi, jak choćby owych 2149 polskich misjonarzy, którzy z poświęceniem życia służą codziennie odrzuconym i zapomnianym.

Pewno nie wiesz, że to więcej niż cały nasz wojskowy kontyngent w Afganistanie (1800) + wszyscy polscy biskupi (122) !!! Very Happy

Ale aby dostrzec to i wiele innych rzeczy, trzeba wyjść z pewnej "mentalnej piwnicy" - czego Tobie życzę.

Pozdrawiam
2149 pomagajacych po to zeby kogos przekabacic na swojareligie,najwyzsza forma hipokryzji.Cos jak koles ktory daje jesc malej dziewczynce w zamian za inne korzysci.Jakby misjonarz pomagal a nei nawracal to bym rozumia la tak to tylko potwierdza to co powiedzialem i pokazuje oblude i hipokryzje.Poza tym nizideologizowanych wolontariuszy sa setki tysiecy na swiecie a nawet w Polsce sa ich dziesiatki tysiecy tyle ze oni sa NAPRAWDE bezinteresowni.
I ja nie widze zadnego Boga bo wiara jest tylko ratunmkiem dla slabych ktozry nie umieja sobie poradzic z wielkoscia i zlozonoscia wszechswiata w pojedynke.Tym sie roznimy, jestes slabym pylkiem ktory potrzebuje ratunku nawet kosztem prawdy ja wole prawde jakkolwiek straszna by byla

Tu się znowu mylisz - nikt nikogo nie przekabaca, oczywiście głoszą ewangelię ale Kościół nikogo na siłę nie nawracaja.
Najczęściej postawa i poświęcenie tych ludzi wyjątkowej wiary (misjonarzy) sprawia, że ludzie zaczynają szukać prawdy o ich Bogu.

Jest takie powiedzenie:
Jeden człowiek może przyprowadzić konia do wodopoju, ale nawet dziesięciu nie jest w stanie zmusić go do picia!!!
Nawrócenie jest Łaską.

Rozumiem, że Ty - jako "znawca" prawdy - ogarniasz i radzisz sobie z wielkością i złożonością wszechświata - gratuluję! Very Happy

Ale nie martw się o słabość ludzi wierzących - to ludzie szczęśliwi, a tysiące z nich kiedyś i dzisiaj daje świadectwo, że potrafi bohatersko oddać życie za wiarę czy bliźniego.
Coś co w Twojej ateistycznej kalkulacji zapewne nie mieści się w głowie..

Rozmowa z Tobą na te tematy nie ma sensu - zastanawia mnie jedynie, dlaczego ciągle zaczepnie odpowiadasz na moje posty - czemu Ciebie ateistę ten KK/Bóg tak męczy, że tyle swoich cennych i przecież ograniczonych "zasobów" i czasu poświęcasz ?

Pozdrawiam
Odpowiadam Ci bo uwazam ze prawda i rozum maja znaczenie a dla Ciebie znaczenie ma dogmat i slepe posluszenstwo wiec faktycznie sie nie dogadamy bo na polu argumentow nie masz nic do przekazania
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:13

"Mówiąc prościej, samo życie jest inteligentne i przeciwstawia się entropii jak każdy zaprojektowany system. W istocie rzeczy, w miarę upływu czasu staje się ono bardziej złożone, a nie mniej (jak to jest w normalnej chemii). Nie jest ono przypadkowe (weźmy np. DNA, dosłownie wielotomowe dzieło uporządkowanej informacji, łącznie z instrukcjami dotyczącymi projektu, budowy, naprawy, konserwacji i przystosowawczej ewolucji, zawartymi w każdej komórce i strukturze organizmu – czyli procesów, które są ukierunkowaną chemią, przeprowadzaną przez bardzo sprawne maszyny molekularne). Dodatkowo, [tak rozumiane] życie wykazuje tendencje preferowania wyboru, a nie przypadku, i to zarówno w swym planie, jak i funkcji. Szanse na to, żeby choć najmniejsza liczba najprostszych białek w aktywnej komórce zaistniała przez przypadek, są delikatnie mówiąc znikome, trochę jak szansa trafienia wygranej w totka cztery miliony razy pod rząd. Poza tym, jak wykazuje Shiller, przypadkowe mutacje, jakim podlega DNA, wydają się być planowo ograniczone z uprzywilejowaniem mutacji funkcjonalnych i odsianiem nieproduktywnych opcji na mocy wrodzonej degeneracji kodowania DNA. (Zob. rozdział 13 książki i schematy aminokwasów w dodatkach na końcu. W skrócie, mutacje ograniczają się do dwu wyraźnie zgrupowanych opcji – aminokwasy z jednej grupy nigdy nie zastępują bezpośrednio aminokwasów z innej grupy, co ogranicza liczbę możliwych mutacji.)

Zapożyczając i adaptując analogię z książki Shillera, powiedzmy, że ktoś weźmie dziesięć tysięcy groszowych monet i rzuci je w powietrze. (I beztrosko załóżmy, że ma wystarczająco duże dłonie, by to zrobić.) Jakkolwiek szansa, że wszystkie monety wylądują reszką do góry, jest dokładnie taka sama, jak każdej innej kombinacji, jednakże co byście pomyśleli, widząc wszystkie te grosiki leżące na podłodze reszkami do góry?"

tylko bóg/absolut ma takie szczęście Very Happy cheers
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:13

UFO - 23.11.2012 - Page 11 66002_439989066050078_1790458853_n
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:13

strażnik moralności napisał:
REMONT ZAMKNIĘTE UFO - 23.11.2012 - Page 11 5159

Nie rób jaj, przyszły tydzień wzrostowy, weź sobie trochę elek, zamknij 90% na koniec tygodnia, resztę zostaw na dłużej i będzie ok.
200-300 pkt. powinno jeszcze wzrosnąć z palcem w nosie.
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:15

bicykel "UKRAINA" model 2012 - vydrží aj atómovy výbuch Smile

UFO - 23.11.2012 - Page 11 575321_549077261773580_1362914810_n
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:17

https://www.facebook.com/tattooedgirlsmagazine

UFO - 23.11.2012 - Page 11 252268_394747230600092_206391063_n
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:23

se wracam .... odpalam laptopa ......



edek ty qurwo ..... piąteczka cheers

Very Happy
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:23

nomad napisał:
bicykel "UKRAINA" model 2012 - vydrží aj atómovy výbuch Smile

UFO - 23.11.2012 - Page 11 575321_549077261773580_1362914810_n

jogini hamuja nogami?
Powrót do góry Go down
barura




Liczba postów : 8236
Registration date : 22/10/2009

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:31



Goldman to Clients: Brace for Another 8% Drop in S&P[/b]
Published: Monday, 19 Nov 2012 | 8:43 AM ET



amen


Ostatnio zmieniony przez barura dnia Pią 23 Lis 2012, 21:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:37

Dezerter napisał:
Ezet napisał:
Dezerter napisał:
Ezet napisał:
Qrwa cały tydzień czekałem na korbę na goldzie

A jak wywalił do góry to mnie nie było scratch Taki już los leszcza bagiennego Crying or Very sad

A tyllleeee miałem mikrolotów ne eL rabbit

Poprosimy numery zleceń.
Bez tego jesteś mało wiarygodny. Laughing

Proszszszszee mur
Wszystko pozamykane na zero lub z gównianym plusem na trailingu mur
Aż mnie korci teraz eS, ale nieeee Evil or Very Mad

Na tym forum obowiązuje 808424.
Te Twoje zlecenia są z dupy, mają nieprawidłowe numery. wariat

Rzeczywiście zapomniałem Embarassed
UFO - 23.11.2012 - Page 11 Hmmm1110
Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:41

kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
...

Tu się znowu mylisz - nikt nikogo nie przekabaca, oczywiście głoszą ewangelię ale Kościół nikogo na siłę nie nawracaja.
Najczęściej postawa i poświęcenie tych ludzi wyjątkowej wiary (misjonarzy) sprawia, że ludzie zaczynają szukać prawdy o ich Bogu.

Jest takie powiedzenie:
Jeden człowiek może przyprowadzić konia do wodopoju, ale nawet dziesięciu nie jest w stanie zmusić go do picia!!!
Nawrócenie jest Łaską.

Rozumiem, że Ty - jako "znawca" prawdy - ogarniasz i radzisz sobie z wielkością i złożonością wszechświata - gratuluję! Very Happy

Ale nie martw się o słabość ludzi wierzących - to ludzie szczęśliwi, a tysiące z nich kiedyś i dzisiaj daje świadectwo, że potrafi bohatersko oddać życie za wiarę czy bliźniego.
Coś co w Twojej ateistycznej kalkulacji zapewne nie mieści się w głowie..

Rozmowa z Tobą na te tematy nie ma sensu - zastanawia mnie jedynie, dlaczego ciągle zaczepnie odpowiadasz na moje posty - czemu Ciebie ateistę ten KK/Bóg tak męczy, że tyle swoich cennych i przecież ograniczonych "zasobów" i czasu poświęcasz ?

Pozdrawiam
Odpowiadam Ci bo uwazam ze prawda i rozum maja znaczenie a dla Ciebie znaczenie ma dogmat i slepe posluszenstwo wiec faktycznie sie nie dogadamy bo na polu argumentow nie masz nic do przekazania

Jesteś głuchy na moje wyjaśnienia w temacie wiary i Kościoła.
Zatem przejdźmy do Twojego świata "prawdy i rozumu" - rozumiem, że jako oświecony ateista jesteś wyznawcą teorii Darwina ?

Rozumiem, że założenie powstania życia z niczego, przez miliardy lat przyjmujesz jako "prawdę objawioną" ?

Nie przeszkadza Ci, że do dzisiaj nikt ze świata naukowego nie ustosunkował się rzeczowo do tez związanych z nieredukowalną złożonością i teorią inteligentnego projektu napisanych w "Czarnej księdze Darwina" przez M.Behego ?

Poczytaj co się dzieje w tych tematach - jakich dowodów dostarcza dzisiejsza genetyka, czy paleontologia.. Korea południowa wycofuje ewolucję z podręczników.

Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:45

http://www.gazetaprawna.pl/wiadomosci/artykuly/664333,amerykanski_sad_wstrzymal_wydalenie_uczennicy_ktora_nie_chce_nosic_czipa.html
zaczyna się....

"Hernandez odmówiła noszenia identyfikatora z powodów religijnych, powołując się na opis z księgi Objawienia św. Jana z Ewangelii, w którym bestia apokaliptyczna "sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło", Obj. 13,16 (cyt. wg Biblii Tysiąclecia). Twierdzi, że znamienia bestii nosić nie będzie. Za takie znamię uznawany bywa czasem w niektórych społecznościach religijnych kod kreskowy. Taki kod mają też szkolne identyfikatory."


Ostatnio zmieniony przez Janek Trader dnia Pią 23 Lis 2012, 20:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:47

Ezet napisał:
Qrwa cały tydzień czekałem na korbę na goldzie

A jak wywalił do góry to mnie nie było scratch Taki już los leszcza bagiennego Crying or Very sad

A tyllleeee miałem mikrolotów ne eL rabbit
UFO - 23.11.2012 - Page 11 Hmmm11

A po co tak się srasz? To tak jakbyś płacił za browara zółciakami Laughing
Nie lepiej od razu brać sześciopak płacąc kartą?
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 EmptyPią 23 Lis 2012, 20:50

MaRkEt TrAdEr napisał:
Ezet napisał:
Qrwa cały tydzień czekałem na korbę na goldzie

A jak wywalił do góry to mnie nie było scratch Taki już los leszcza bagiennego Crying or Very sad

A tyllleeee miałem mikrolotów ne eL rabbit
UFO - 23.11.2012 - Page 11 Hmmm11

A po co tak się srasz? To tak jakbyś płacił za browara zółciakami Laughing
Nie lepiej od razu brać sześciopak płacąc kartą?

Po fuckcie, jak kutasa Światowida widać na wykresie to wymądrzać się można Laughing

A na dzisiejszym wybiciu byłem w drodze z roboty do domu jak zwykle he he he Laughing z tym, ze dzisiaj wyszedłem wcześniej bo piątek dobryżart


Ostatnio zmieniony przez Ezet dnia Pią 23 Lis 2012, 20:54, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 23.11.2012   UFO - 23.11.2012 - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 23.11.2012
Powrót do góry 
Strona 11 z 13Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Next
 Similar topics
-
» UFO - 25.06.2012
» UFO - 13.07.2012
» UFO - 28.08.2012
» UFO - 21.09.2012
» UFO - 10.10.2012

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: