Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 11.02.2013

Go down 
+33
Jones
mariner
fastenter
spiter
Jagd auf depot
karnak
Diablo
REALISTA
betonowe_buty
nomad
Ezet
Dave
neuron
Slum-Dog
snajper
tupolew
Salomon Fiszman
zibi
janek
MICHU
delphia
13Homer
Reser
petgry
myśliwyl
gumbas
kLeszcz
barany
Janko Traderroo
AgroTrader
rafalx
thorgall
inwestor
37 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
13Homer

13Homer


Liczba postów : 470
Registration date : 05/09/2009

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:17

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Korba ruszyła na wiguni!
Podaj zasięg! Będzie mi łatwiej na tym zarobić Laughing
Co teraqz wystawiasz? Calle czy puty?
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:18

haha

wyliczanie z formuły tego co podaje zajmuje 2 linijki

które zawierają permutacje 8 Smile 6 warunków

które zawierają 3 warunki na 6 zmiennych, uuuuufffff

i wszycho, co nie profesorre Laughing


Ostatnio zmieniony przez MICHU dnia Pon 11 Lut 2013, 11:28, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:19

kawka cheers

nogi na stole


Ostatnio zmieniony przez HIOB dnia Pon 11 Lut 2013, 11:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:20

Dowcip dla popleczników.

- Jak najszybciej pozbyć się prezerwatywy?
- Wypierdzieć!
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:25

Antoni Pieniądz napisał:
Dowcip dla popleczników.

- Jak najszybciej pozbyć się prezerwatywy?
- Wypierdzieć!

nic co ludzkie nie jest nam obce clown
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30242
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:27

thorgall napisał:
1
http://night-rat.nowyekran.pl/post/87633,czekoladowy-rambo-terroryzuje-los-angeles

"Na facebooku powstały już grupy popierające walkę tego człowieka z zepsutym systemem. Można zaryzykować stwierdzenie że prawie każdy poza LAPD uważa, że gość jest w porządku."

niech no tylko rzesze niezadowolonych przyłaczą się do krucjaty , a rozpoczna się czasy cieć , ale "głów"
czasy wielkich zmian już się rozpoczęły ,scenariusz zawsze ten sam , na początku władza dusi ciemięzony lud a na "odmieńców " wydaje się pochopne wnioski pod przykrywką "realnych" problemów , obecnie to teroryzm a egzekucje odbywają sie bez wyroków sądowych na szubienicach, a reszta według schematu

W wyniku obserwacji cyklu wydarzeń, które składają się na zjawisko zwane rewolucją, możemy stworzyć schemat. Rewolucja wybucha, kiedy dotychczasowe środki prowadzenia polityki przestają odpowiadać zjawiskom społecznym i gospodarczym, a znacząca część społeczeństwa domaga się zmiany sytuacji. Gwałtowny wybuch niezadowolenia, zazwyczaj angażujący całe społeczeństwo początkowo służy elicie rewolucji, która wykorzystuje go do przeprowadzenia planowanych zmian. Wkrótce jednak elita rewolucji przestaje panować nad jej rozemocjonowanymi sympatykami, którzy czują się zawiedzeni szczupłością zmian. Pojawiają się radykałowie, którzy wykorzystują te emocje, aby wszelkimi środkami przeprowadzać zmiany głębsze. Rozpoczyna się realizacja utopijnych celów przy pomocy terroru, który początkowo dotyka dotychczasową elitę, by następnie objąć całe społeczeństwo. Radykałowie tracą poparcie, a w społeczeństwie pojawia się dążenie do stabilizacji. W tym momencie pojawia się zręczny polityk, który potrafi zaskarbić sobie sympatię ludzi umiarkowanych, korzystających już z pewnych osiągnięć rewolucji. Ponadto potrafi on zręcznie stosować środki przymusu nie epatując przy tym okrucieństwem. Szybko pozbywa się przeciwników (w tym radykałów) i obejmuje dyktatorskie rządy umiejętnie dostosowując je do zaistniałych zmian. W ten sposób niejako kończy rewolucję.

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:33

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:34

Dezerter napisał:
Nie po to natura stworzyła mężczyznę i kobietę, żeby dzieci wychowywało dwóch gejów albo dwie lesbijki.
Po coś te prawa natury chyba są.
Nie mam nic przeciwko takim związkom, gejów lubię, bo to przeważnie bardzo mili ludzie, ale nie popadajmy w przesadę.
Chcą tak żyć, niech żyją, dwóch facetów całujących się to dla mnie obrzydliwość, ale nikomu tym krzywdy nie robią.

Problem jest w czymś innym, kraj jest silny, jeżeli mieszkańców łączą podobne wartości. Kościół, którego tak nie lubię, a także związane z nim wartości chrześcijańskie od lat są wyznacznikiem jedności naszego kraju. Jeżeli pozwolimy na to, żeby wszystko było dozwolone, a wręcz uznane za naturalne, to zabrniemy w ślepą uliczkę.

Geje jako tako nie są niebezpieczni, ale z ich "męskim" sposobem bycia raczej nas przed wrogiem w razie wojny nie obronią, bo nikt mi nie wmówi, że męska panienka z torebką pójdzie walczyć na front. Nie jest więc w interesie kraju propagowanie takiego sposobu bycia, lepiej pokazywać klasyczne wartości i prawdziwą męskość oraz patriotyzm.

Na drugim biegunie tej "wolności" mamy problem muzułmanów w Europie. Niech oni sobie pracują i żyją w spokoju, ale jeżeli zaczynają panoszyć się na naszym terenie, to nie jest to w porządku, tu nie dopuszczą do postawienia choinki na święta, tam skrytykują, że miss jest zbyt biała, a za chwilę zaczną nami rządzić.

Wolność tak, ale zdrowy rozsądek musi być.
Skinów rzeczywiście już nie ma, ale są np. kibole.
W Poznaniu nie wyobrażam sobie, żeby dwóch facetów zaczęło się publicznie całować, dostaliby po kubku na pewno.
Nie popieram przemocy, ale taki straszak jest ważny w szerszym kontekście, zwłaszcza w kwestii obcokrajowców. Każdy z nich wie, że inność będzie w Polsce obserwowana i nikt nie pozwoli tutaj na takie hocki-klocki, jakie się zdarzają za granicą, gdzie ludziom wolność pomyliła się z degrendoladą.

Kłóciłem się tutaj nieraz z Antonio, ale gdyby do czegoś doszło, gdyby taki Rusek miał zakusy znowu nas zaatakować, to my staniemy w jednym rzędzie, a nie Biedroń z Grodzką, jakoś sobie tego nie wyobrażam. I tutaj jest sedno całej sprawy.

Mądry wpis. Trochę masz racji a trochę nie.

Skinów nie ma? What a Face A co się stało?

Oczywiście, że nie można pozwolić wywrócić wszystkiego dupą. Prawa dla mniejszości TAK ale też i druga strona musi być aby nie dopuścić do terroryzowania większości przez mniejszość. Jeśli np. geje chcą się żenić (czy wychodzić za siebie? Laughing - nie wiem) to niech to robią, chuj im w dupy ale jeśli np. będą żądać ustawy parytetowej aby w każdym miejscu pracy zatrudnić min iluś gejów i aby to przy rekrutacji było uwzględniane, no to to już by była gruba przesada scratch

Muslimy w Europie też już im się w dupach poprzewracało i ta tendencja jest zła. Bo nikt im nie broni tu żyć ale niech się do qrwy nędzy stosują do prawa tu obowiązującego a nie wywracają wszystko do góry dupą. Jakby Europejczyk pojechał do arabskiego kraju się tak panoszyć bezczelnie to zaraz by go ustawili równo tam...

Na patriotyzm nie czasy są... teraz wszystko się na dutkach opiera, nawet najbardziej patriotyczne zajęcie - bycie żołnierzem - stało się zawodem. Patriotyzm z czasów królów polskich to zamierzchła przeszłość,było i se ne vrati. Tera rządzi wszystkim mamona i gwarantuję ci, że w razie hipotetycznej inwazji Ruska to Antoni, ja czy ty i nawet ci tzw. "męscy" faceci po prostu spierdolą dupę w troki gdzie indziej bo w dzisiejszych czasach nikomu się nie opłaca narażać życia dla wziosłych idei jak za Mickiewicza tylko każdy na forsę i swój dobrobyt patrzy.
Dlatego też ja uważam, że żadnej agresji europejskich państw na siebie nie będzie bo konflikt przeniesie się na płaszczyznę ekonomiczną. Zlikwidowaliśmy granice z Helmutami to po co mieliby na nas napadać skoro mogą sobie swobodnie wjechać?
Rosja też patrzy na hajc - dla nich atakować jakąś Polskę to bzdura by była, skrajny debilizm. Nic by praktycznie nie zyskali a bardzo stracili na arenie międzynarodowej.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:35

Holland: Głosowałam na PO, ale na oszustów więcej głosować nie będę. Premier obiecywał

Temat jest jej szczególnie bliski, bo jej córka Kasia Adamik żyje w związku z kobietą.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,13380851,Agnieszka_Holland__Glosowalam_na_PO__ale_na_oszustow.html#MT

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Shamir Shabazz dnia Pon 11 Lut 2013, 11:37, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:36

13Homer napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Korba ruszyła na wiguni!
Podaj zasięg! Będzie mi łatwiej na tym zarobić Laughing
Co teraqz wystawiasz? Calle czy puty?

Put delikatnie od piątq.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:38

Cytat :
LeSZCZ BaGieNNy
w razie hipotetycznej inwazji Ruska to Antoni, ja czy ty i nawet ci tzw. "męscy" faceci po prostu spierdolą dupę w troki gdzie indziej
bo w dzisiejszych czasach nikomu się nie opłaca narażać życia dla wziosłych idei jak za Mickiewicza tylko każdy na forsę i swój dobrobyt patrzy.

Co możesz wiedzieć o moim honorze i ideałach, jakie mi przyświecają?
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38817
Registration date : 25/10/2010

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:40

wczoraj pisałem o Edku M15

"edek TF 15M

skubaniec podaje, że odwrotka jest po 1.34021."

teraz pacze na edka i jestem w ciężkim szoku nad geniuszem tego człowieka

Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:40

Cytat :
Dezerter
Geje jako tako nie są niebezpieczni, ale z ich "męskim" sposobem bycia raczej nas przed wrogiem w razie wojny nie obronią, bo nikt mi nie wmówi, że męska panienka z torebką pójdzie walczyć na front.

Święty Zastęp (lub Święty Oddział, gr. hierόs lόchos)– elitarna jednostka armii tebańskiej.
Według przekazów Plutarcha Zastęp składał się z 300 doborowych hoplitów, mężczyzn i młodzieńców, których łączyły związki homoseksualne.

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awi%C4%99ty_Zast%C4%99p
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:41

http://www.sport.pl/pilka/1,65085,13381187,Pilka_nozna__Muzulmanin_zadebiutowal_w_Beitarze__klub.html#BoxSportTxt

tolerancja po zydowsku

Przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa na stadionie w składzie Beitaru Jerozolima zadebiutował Czeczen Gabriel Kadiew. Klub nie ugiął się pod presją rasistowskich kiboli, którzy w proteście przeciwko zatrudnieniu muzułmanów spalili budynek z klubowymi pamiątkami.

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30242
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:42

delphia napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Holandia, jako jeden z najbardziej liberalnych krajów, gdzie od dawna są związki homo, trans, jest maryśka, hasz i ogromna wolność obyczajowa, jakoś nie upadło im społeczeństwo... nie ma załamania, tragedii poza tym że Królowa abdykowała.

Polacy wciąż marzą by u Oranje robotę dostać bo tam drugie tyle € zarobi co u nas pln UFO -  11.02.2013 - Page 3 50305 UFO -  11.02.2013 - Page 3 50305 UFO -  11.02.2013 - Page 3 50305

a ja pracowałem dla holenderskiej firmy i wiem że nie jest tak różowo jak mówisz i że część społeczeństwa powoli ma tego dość. Społeczeństwo jest pewnego rodzaju wspólnotą i jeśli jej członkowie zbytnio różnią się od siebie następuje dezintegracja - ludzie przestają się identyfikować ze sobą. Widać to zresztą na całym świecie gdzie jest chyba największa polaryzacja społeczeństw od lat (weźmy choćby USA). A odnośnie liberalizmu mylisz pewne pojęcia Opcjo - ludzie mogą sobie żyć jak chcą - w małżeństwa, w wolnych związkach i tu nikt nikogo do niczego nie zmusza. Ale każdy wybór rodzi pewne konsekwencje. Konsekwencją wolnego związku jest choćby brak przywilejów podatkowych.

bo w europie już tak jest , że ludzie mimo prawa głosu w większości nie idą do wyborów , bo im się wydają że nic już nie zmienią , ale np na przykładzie Polski można to rozpisać tak:
prawa wyborcze 30 mln polaków z czego ok 15 mln poszło na wybory , cyrk Palikota z tego wyciągnął 10 % i juz wychodzi , że w kraju niema większych problemów jak ciemiężone inności seksualne oraz antyklerykali , bo te grupy poszły jednak walczyc o swoje i śmiem twierdzić ,że tutaj była 90-95 %frekwencja wśród tych grup
ale gdyby 90% społeczeństwa poszło na wybory to nawet przy obecnej pojebane ordynacji wyborczej Palikot byłby na granicy progu , a moze nawet już by sie nie załapał i problemu by niebyło

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:44

petgry napisał:
myśliwyl napisał:
barany napisał:
Myśliwy czy kasa dla mnie już przygotowana?, Czułeś pewnie przez weekend że znów Cię ogram
co ty chłopie pierdolisz mam S po 16 a dzień się jeszcze nie skończył !!!!!!!!!

jocolor UFO -  11.02.2013 - Page 3 767691 UFO -  11.02.2013 - Page 3 767691

masz rację, dzień jeszcze się nie skończył, pośmieję się po sesji. Very Happy
Powrót do góry Go down
Salomon Fiszman

Salomon Fiszman


Liczba postów : 1491
Age : 54
Location : Prestwich
Registration date : 19/04/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:45

Shamir Shabazz napisał:
http://www.sport.pl/pilka/1,65085,13381187,Pilka_nozna__Muzulmanin_zadebiutowal_w_Beitarze__klub.html#BoxSportTxt

tolerancja po zydowsku

Przy zaostrzonych środkach bezpieczeństwa na stadionie w składzie Beitaru Jerozolima zadebiutował Czeczen Gabriel Kadiew. Klub nie ugiął się pod presją rasistowskich kiboli, którzy w proteście przeciwko zatrudnieniu muzułmanów spalili budynek z klubowymi pamiątkami.

Faszystowska propaganda !
Kłamliwe wpisy na UFO !

ADL bendzie zainterezowana tym wpisem !
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:47

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Dezerter napisał:
Nie po to natura stworzyła mężczyznę i kobietę, żeby dzieci wychowywało dwóch gejów albo dwie lesbijki.
Po coś te prawa natury chyba są.
Nie mam nic przeciwko takim związkom, gejów lubię, bo to przeważnie bardzo mili ludzie, ale nie popadajmy w przesadę.
Chcą tak żyć, niech żyją, dwóch facetów całujących się to dla mnie obrzydliwość, ale nikomu tym krzywdy nie robią.

Problem jest w czymś innym, kraj jest silny, jeżeli mieszkańców łączą podobne wartości. Kościół, którego tak nie lubię, a także związane z nim wartości chrześcijańskie od lat są wyznacznikiem jedności naszego kraju. Jeżeli pozwolimy na to, żeby wszystko było dozwolone, a wręcz uznane za naturalne, to zabrniemy w ślepą uliczkę.

Geje jako tako nie są niebezpieczni, ale z ich "męskim" sposobem bycia raczej nas przed wrogiem w razie wojny nie obronią, bo nikt mi nie wmówi, że męska panienka z torebką pójdzie walczyć na front. Nie jest więc w interesie kraju propagowanie takiego sposobu bycia, lepiej pokazywać klasyczne wartości i prawdziwą męskość oraz patriotyzm.

Na drugim biegunie tej "wolności" mamy problem muzułmanów w Europie. Niech oni sobie pracują i żyją w spokoju, ale jeżeli zaczynają panoszyć się na naszym terenie, to nie jest to w porządku, tu nie dopuszczą do postawienia choinki na święta, tam skrytykują, że miss jest zbyt biała, a za chwilę zaczną nami rządzić.

Wolność tak, ale zdrowy rozsądek musi być.
Skinów rzeczywiście już nie ma, ale są np. kibole.
W Poznaniu nie wyobrażam sobie, żeby dwóch facetów zaczęło się publicznie całować, dostaliby po kubku na pewno.
Nie popieram przemocy, ale taki straszak jest ważny w szerszym kontekście, zwłaszcza w kwestii obcokrajowców. Każdy z nich wie, że inność będzie w Polsce obserwowana i nikt nie pozwoli tutaj na takie hocki-klocki, jakie się zdarzają za granicą, gdzie ludziom wolność pomyliła się z degrendoladą.

Kłóciłem się tutaj nieraz z Antonio, ale gdyby do czegoś doszło, gdyby taki Rusek miał zakusy znowu nas zaatakować, to my staniemy w jednym rzędzie, a nie Biedroń z Grodzką, jakoś sobie tego nie wyobrażam. I tutaj jest sedno całej sprawy.

Mądry wpis. Trochę masz racji a trochę nie.

Skinów nie ma? What a Face A co się stało?

Oczywiście, że nie można pozwolić wywrócić wszystkiego dupą. Prawa dla mniejszości TAK ale też i druga strona musi być aby nie dopuścić do terroryzowania większości przez mniejszość. Jeśli np. geje chcą się żenić (czy wychodzić za siebie? Laughing - nie wiem) to niech to robią, chuj im w dupy ale jeśli np. będą żądać ustawy parytetowej aby w każdym miejscu pracy zatrudnić min iluś gejów i aby to przy rekrutacji było uwzględniane, no to to już by była gruba przesada scratch

Muslimy w Europie też już im się w dupach poprzewracało i ta tendencja jest zła. Bo nikt im nie broni tu żyć ale niech się do qrwy nędzy stosują do prawa tu obowiązującego a nie wywracają wszystko do góry dupą. Jakby Europejczyk pojechał do arabskiego kraju się tak panoszyć bezczelnie to zaraz by go ustawili równo tam...

Na patriotyzm nie czasy są... teraz wszystko się na dutkach opiera, nawet najbardziej patriotyczne zajęcie - bycie żołnierzem - stało się zawodem. Patriotyzm z czasów królów polskich to zamierzchła przeszłość,było i se ne vrati. Tera rządzi wszystkim mamona i gwarantuję ci, że w razie hipotetycznej inwazji Ruska to Antoni, ja czy ty i nawet ci tzw. "męscy" faceci po prostu spierdolą dupę w troki gdzie indziej bo w dzisiejszych czasach nikomu się nie opłaca narażać życia dla wziosłych idei jak za Mickiewicza tylko każdy na forsę i swój dobrobyt patrzy.
Dlatego też ja uważam, że żadnej agresji europejskich państw na siebie nie będzie bo konflikt przeniesie się na płaszczyznę ekonomiczną. Zlikwidowaliśmy granice z Helmutami to po co mieliby na nas napadać skoro mogą sobie swobodnie wjechać?
Rosja też patrzy na hajc - dla nich atakować jakąś Polskę to bzdura by była, skrajny debilizm. Nic by praktycznie nie zyskali a bardzo stracili na arenie międzynarodowej.

na patriotyzm zawsze jest czas - na pamięć, na szacunek dla tych walczyli o to byś teraz mógł pisać po polsku a nie po niemiecku czy rosyjsku. Wraca moda na patriotyzm zwłaszcza wśród ludzi młodych. Patriotyzm może mieć też wymiar ekonomiczny - wybieranie produktów polskich lub przynajmniej produkowanych w Polsce. I przede wszystkim trzeba mieć szacunek do tego że jest się Polakiem - jeżeli sami się nie będziemy szanować nikt inny nas nie będzie szanował. Dlatego dywersantom z GW którzy od lat wzbudzają w nas narodowe kompleksy (pijacy, złodzieje, brak tolerancji) mówimy stanowcze NIE.

a co do inwazji - w obecnym momencie nic nam nie grozi ale wyobraźmy sobie że w USA wybucha coś w rodzaju wojny domowej albo są uwikłani w wojnę z Iranem, w krajach UE trwają niepokoje społeczne w związku z trudna sytuacją ekonomiczną. Dlaczego Rosja nie miałaby w takim momencie skorzystać i zagarnąć tereny które uważa że wciąż są w jej strefie wpływów? Rosja zbroi się na potęgę - Europa wręcz przeciwnie (o nas nie wspomnę). A w ten sposób załatwiają np: kwestie konkurencji gazu z łupków. Si vis pacem para bellum.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:49

Antoni Pieniądz napisał:
Cytat :
LeSZCZ BaGieNNy
w razie hipotetycznej inwazji Ruska to Antoni, ja czy ty i nawet ci tzw. "męscy" faceci po prostu spierdolą dupę w troki gdzie indziej
bo w dzisiejszych czasach nikomu się nie opłaca narażać życia dla wziosłych idei jak za Mickiewicza tylko każdy na forsę i swój dobrobyt patrzy.

Co możesz wiedzieć o moim honorze i ideałach, jakie mi przyświecają?

Nic ale domniemywam Smile A co walczyłbyś z bronią o obronę ojczyzny?
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:57

ma ktos s na boliwara ?


Od środy Wenezuela o 32 proc. obniży wartość swojej waluty - zapowiedziały tamtejsze władze, wywołując protesty opozycji i niezadowolenie przedsiębiorców.
Od środy 1 dolar będzie warty 6,3 boliwara, podczas gdy teraz za dolara trzeba zapłacić 4,3 boliwara, jak zapowiedział w sobotę nocą polskiego czasu wenezuelski minister planowania i finansów Jorge Giordani. Dodał, że decyzję tę podjęto na polecenie prezydenta Wenezueli Hugo Chaveza. W ciągu 10 lat rządów Chaveza już pięć razy obniżano wartość boliwara w stosunku do dolara.

Read more: http://wyborcza.biz/Waluty/1,111132,13379192,Wenezuela_gwaltownie_dewaluuje_swoja_walute.html#ixzz2KaSGeVCq


8pasazer

Oczywiście - zrobił to, o czym zachód boi sie powiedzieć wprost.
Astronomiczny dług, będący formą transferu kasy do kieszeni prywatnych właścicieli banków centralnych + zerowe stopy procentowe daje tylko 1 możliwość walki (podtrzymania lokalnej produkcji): dewaluacja waluty = wyścig dewaluacyjny. Robi to Japonia, Szwajcaria, USA, Chiny. A Wy tu o kapitalizmie/socjalizmie. Bullshit.
Żyjemy w ostatnich miesiącach gospodarki opartej na papierze.
Chavez to wie i zareagował (btw - rok temu sprowadził złoto Wenezueli do kraju - a co robi NBP????)
Nas potworny krach, bida i kilka wojen. Pozdrawiam oglądaczy TVP, CNBC i TVN - śnijcie dalej, a rzeczywistość się do Was zgłosi, szybciej niż myślicie.


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Shamir Shabazz dnia Pon 11 Lut 2013, 11:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:59

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
Cytat :
LeSZCZ BaGieNNy
w razie hipotetycznej inwazji Ruska to Antoni, ja czy ty i nawet ci tzw. "męscy" faceci po prostu spierdolą dupę w troki gdzie indziej
bo w dzisiejszych czasach nikomu się nie opłaca narażać życia dla wziosłych idei jak za Mickiewicza tylko każdy na forsę i swój dobrobyt patrzy.

Co możesz wiedzieć o moim honorze i ideałach, jakie mi przyświecają?

Nic ale domniemywam Smile A co walczyłbyś z bronią o obronę ojczyzny?

witam

Zapewniam cię, że mimo wszystko są na forum ludzie w pełni zdrowi psychicznie, którzy mimo wszystko walczyli by za kraj. Wynika to z faktu, że mają nieco inny światopogląd i pojmowanie wartości niż Ty.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 11:59

LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
Cytat :
LeSZCZ BaGieNNy
w razie hipotetycznej inwazji Ruska to Antoni, ja czy ty i nawet ci tzw. "męscy" faceci po prostu spierdolą dupę w troki gdzie indziej
bo w dzisiejszych czasach nikomu się nie opłaca narażać życia dla wziosłych idei jak za Mickiewicza tylko każdy na forsę i swój dobrobyt patrzy.

Co możesz wiedzieć o moim honorze i ideałach, jakie mi przyświecają?

Nic ale domniemywam Smile A co walczyłbyś z bronią o obronę ojczyzny?

Domniemywasz, ponieważ bierzesz swój umysł za szablon.

"Na tym polega wartość życia, że płaci się za nie nawet życiem." - Karel Čapek
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 12:00

tupolew napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
Cytat :
LeSZCZ BaGieNNy
w razie hipotetycznej inwazji Ruska to Antoni, ja czy ty i nawet ci tzw. "męscy" faceci po prostu spierdolą dupę w troki gdzie indziej
bo w dzisiejszych czasach nikomu się nie opłaca narażać życia dla wziosłych idei jak za Mickiewicza tylko każdy na forsę i swój dobrobyt patrzy.

Co możesz wiedzieć o moim honorze i ideałach, jakie mi przyświecają?

Nic ale domniemywam Smile A co walczyłbyś z bronią o obronę ojczyzny?

witam

Zapewniam cię, że mimo wszystko są na forum ludzie w pełni zdrowi psychicznie, którzy mimo wszystko walczyli by za kraj. Wynika to z faktu, że mają nieco inny światopogląd i pojmowanie wartości niż Ty.
Pozdrawiam
UFO -  11.02.2013 - Page 3 767691
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 12:04

Abdykacja Benedykta XVI. Tego nikt się nie spodziewał

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/abdykacja;benedykta;xvi;tego;nikt;sie;nie;spodziewal,184,0,1248952.html

BARANY NA PAPIEŻA

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Shamir Shabazz dnia Pon 11 Lut 2013, 12:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30242
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 12:04

thorgall napisał:
tupolew napisał:
LeSZCZ BaGieNNy napisał:
Antoni Pieniądz napisał:
Cytat :
LeSZCZ BaGieNNy
w razie hipotetycznej inwazji Ruska to Antoni, ja czy ty i nawet ci tzw. "męscy" faceci po prostu spierdolą dupę w troki gdzie indziej
bo w dzisiejszych czasach nikomu się nie opłaca narażać życia dla wziosłych idei jak za Mickiewicza tylko każdy na forsę i swój dobrobyt patrzy.

Co możesz wiedzieć o moim honorze i ideałach, jakie mi przyświecają?

Nic ale domniemywam Smile A co walczyłbyś z bronią o obronę ojczyzny?

witam

Zapewniam cię, że mimo wszystko są na forum ludzie w pełni zdrowi psychicznie, którzy mimo wszystko walczyli by za kraj. Wynika to z faktu, że mają nieco inny światopogląd i pojmowanie wartości niż Ty.
Pozdrawiam
UFO -  11.02.2013 - Page 3 767691

jak by dali broń do ręki to w pierwszej kolejności ludzie rozwiązali by wewnętrzne problemy Laughing

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30242
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 12:05

Shamir Shabazz napisał:
Abdykacja Benedykta XVI. Tego nikt się nie spodziewał

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/abdykacja;benedykta;xvi;tego;nikt;sie;nie;spodziewal,184,0,1248952.html

BARANY NA PAPIEŻA

scenariusz przyspiesza , pora na czarnego Rolling Eyes

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$


Ostatnio zmieniony przez zibi dnia Pon 11 Lut 2013, 12:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 12:06

kiedyś już dawałem na UFO ale warto posłuchać i zrozumieć



..... ja nie jestem nazistą, bolszewikiem czy trockistą
żadnym innym komunistą, faszystą czy anarchistą
jestem młodym Polakiem który wierzy w wartości
nie pluje na Kościół chociaż często w nim nie gości
a przekaz na tej płycie to prawda niewygodna
dla tych szmaciarzy co ją niszczą od środka....
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48263
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 12:07

Początkowo podejrzewano, że fałszowane mięso pochodzi z Polski. Teraz okazuje się, że w sprawę wmieszane są firmy z wielu państw UE.

Read more: http://wyborcza.biz/Firma/1,101618,13381908,Wielka_Brytania___Francja___Luksemburg___Cypr___Dania.html#ixzz2KaUwS5lI

Mrożona konina pojawiła się w lazanii produkowanej przez szwedzką firmę Findus (firma już wycofała swoje produkty ze sklepów). Według wstępnych wyników śledztwa, które prowadzą francuskie władze, dania zostały wyprodukowane w Luksemburgu z mięsa dostarczonego przez francuską firmę Poujol. Ta z kolei kupiła mięso od cypryjskiego dostawcy, który kupiła je od duńskiej firmy. Ta zaś miała mięso od rumuńskiego rzeźnika. Francuski minister rolnictwa ostrzegł, że skomplikowane powiązania handlowe sprawiają, że niezwykle trudno odkryć, kto jest odpowiedzialny za wprowadzenie do handlu koniny jako wołowiny. Ostateczne wyniki badania będą znane w środę.


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
snajper

snajper


Liczba postów : 4162
Registration date : 19/06/2011

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 12:09

zibi napisał:
Shamir Shabazz napisał:
Abdykacja Benedykta XVI. Tego nikt się nie spodziewał

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/abdykacja;benedykta;xvi;tego;nikt;sie;nie;spodziewal,184,0,1248952.html

BARANY NA PAPIEŻA

scenariusz przyspiesza , pora na czarnego Rolling Eyes

Ciekawe co powie, dla mnie to najlepszy papież w historii.(mimo niechęci do szwabów)
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 EmptyPon 11 Lut 2013, 12:19

Shamir Shabazz napisał:
Abdykacja Benedykta XVI. Tego nikt się nie spodziewał

http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/abdykacja;benedykta;xvi;tego;nikt;sie;nie;spodziewal,184,0,1248952.html

BARANY NA PAPIEŻA

Uczciwy czlowiek - zostal papiezem przez co uzyskal dostep do tajnych dokumentow z ichniejszej biblioteki. Dokumenty jasno wskazuja ze Boga nie ma wiec postanowil abdykowac UFO -  11.02.2013 - Page 3 767691
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 11.02.2013   UFO -  11.02.2013 - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 11.02.2013
Powrót do góry 
Strona 3 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» UFO - 15.01.2013
» UFO - 01.02.2013
» UFO - 19.02.2013
» UFO - 12.03.2013
» UFO - 29.09.2023r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: