Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!

Go down 
+38
neuron
ból i cierpienie
Decerter
Mleczarz
kiwi
Grześ
tupolew
nomad
inwestor
play
Nadaje ze Stronia
Windziarz
Woman in love
CromCruach
IronFX
zibi
jacek-g
MedKit*
Pan Nikt
snajper
kLeszcz
petgry
Reser
barany
rafalx
myśliwyl
Ezet
spiter
REALISTA
godsent
janek
karnak
Diablo
TRADER
Piotrek691
MICHU
SYLWESTER
BORowik
42 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
AutorWiadomość
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 00:21

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10470
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 00:22

Polacy piją coraz więcej taniego wina. Na szczęście nie chodzi o najtańsze wyroby
winopodobne, tylko o prawdziwe wina gronowe w przedziale cenowym od dziesięciu do piętnastu złotych http://biznes.onet.pl/polacy-pija-coraz-wiecej-taniego-wina,18490,5436992,1,news-detal drunken drunken
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 00:42

siedze

pacze

nagle alarm KUP złoto Laughing Laughing Laughing
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 03:31

No i opłacało się pomęczyć do danych i zagrać na kangura.... a Wy qrwa śpicie i jutro będziecie narzekać jaki to qrwidołek alien

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 06:42

Dzień dobry wszystkim!

Co do tematu "Pamiętajmy o dniu kobiet!" to mam wrażenie, że w PL ten temat został zastąpiony przez Walentynki. W sumie chyba słusznie bo kobiety powinno się kochać i szanować cały rok, a nie tylko w jeden dzień w roku na zasadzie "klapa-rąsia-buźka-goździk".

Za to w Rosji 8 marca jest trzecim najważniejszym świętem w roku zaraz po Sylwestrze i Dniu Zwycięstwa. W piątek jest oficjalne święto państwowe, a już jutro tzw. krótki dzień, czyli pracuje się oficjalnie 4 godziny, ale i tak wiele firm to zlewa i zamyka się do poniedziałku. Cała otoczka to już czyste szaleństwo. Ceny kwiatów skaczą nawet trzy razy w górę. W TV cały czas reklamy prezentów na dzień kobiet itp. Nie ma znaczenia, że pierzesz swoją babę dwa razy dziennie. Na 8 marca ma dostać cwiety i prezent. Po kwiatach i prezentach prawdziwy mężczyzna może, a nawet powinien porządnie się zaprawić w intencji miłej cheers

W firmie (jak w bardzo wielu innych) jutro wieczorem impreza w knajpie z okazji Dnia Kobiet Razz
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 07:09

Piotrek691 napisał:
Dzień dobry wszystkim!

Co do tematu "Pamiętajmy o dniu kobiet!" to mam wrażenie, że w PL ten temat został zastąpiony przez Walentynki. W sumie chyba słusznie bo kobiety powinno się kochać i szanować cały rok, a nie tylko w jeden dzień w roku na zasadzie "klapa-rąsia-buźka-goździk".

Za to w Rosji 8 marca jest trzecim najważniejszym świętem w roku zaraz po Sylwestrze i Dniu Zwycięstwa. W piątek jest oficjalne święto państwowe, a już jutro tzw. krótki dzień, czyli pracuje się oficjalnie 4 godziny, ale i tak wiele firm to zlewa i zamyka się do poniedziałku. Cała otoczka to już czyste szaleństwo. Ceny kwiatów skaczą nawet trzy razy w górę. W TV cały czas reklamy prezentów na dzień kobiet itp. Nie ma znaczenia, że pierzesz swoją babę dwa razy dziennie. Na 8 marca ma dostać cwiety i prezent. Po kwiatach i prezentach prawdziwy mężczyzna może, a nawet powinien porządnie się zaprawić w intencji miłej cheers

W firmie (jak w bardzo wielu innych) jutro wieczorem impreza w knajpie z okazji Dnia Kobiet Razz
Byłem kiedyś w Petersburgu na targach. Mieszkalismy w takim zajebiście wielkim hotelu. Akurat w tych dniach zbliżał się dzień kobiet. Dla załogi tego hotelu szefostwo zrobiło imprezę. Na początku było wszystko w porządku ą,ę przemówienia kwiaty spiewogry itd. Była też wódka oczywiście Wink My z kumplem wmiksowaliśmy się na te imprezę z nudów. Trochę pojedlismy popilismy, ale jak pierwsze mordobicie się zaczęło to ewakuowalismy się do pokoju. Najlepjej bo mniej więcej po 30 min ktos puka do moich drzwi. Ja otworzyłem a tam stoi etażna z butelką i dwoma kieliszkami. I że my teraz wmiestie budziem tancewac itd. Laughing Babsko tak 1,8 m wzrostu i ze 100 kilo wagi. Ledwo ją wyprosiłem. Jeszcze ze trzy razy przychodziła i brzękała kieliszkami. Ja wtedy chodziłem w 20 kilo niższej wadze. Laughing
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 07:29

TRADER napisał:
Piotrek691 napisał:
Dzień dobry wszystkim!

Co do tematu "Pamiętajmy o dniu kobiet!" to mam wrażenie, że w PL ten temat został zastąpiony przez Walentynki. W sumie chyba słusznie bo kobiety powinno się kochać i szanować cały rok, a nie tylko w jeden dzień w roku na zasadzie "klapa-rąsia-buźka-goździk".

Za to w Rosji 8 marca jest trzecim najważniejszym świętem w roku zaraz po Sylwestrze i Dniu Zwycięstwa. W piątek jest oficjalne święto państwowe, a już jutro tzw. krótki dzień, czyli pracuje się oficjalnie 4 godziny, ale i tak wiele firm to zlewa i zamyka się do poniedziałku. Cała otoczka to już czyste szaleństwo. Ceny kwiatów skaczą nawet trzy razy w górę. W TV cały czas reklamy prezentów na dzień kobiet itp. Nie ma znaczenia, że pierzesz swoją babę dwa razy dziennie. Na 8 marca ma dostać cwiety i prezent. Po kwiatach i prezentach prawdziwy mężczyzna może, a nawet powinien porządnie się zaprawić w intencji miłej cheers

W firmie (jak w bardzo wielu innych) jutro wieczorem impreza w knajpie z okazji Dnia Kobiet Razz
Byłem kiedyś w Petersburgu na targach. Mieszkalismy w takim zajebiście wielkim hotelu. Akurat w tych dniach zbliżał się dzień kobiet. Dla załogi tego hotelu szefostwo zrobiło imprezę. Na początku było wszystko w porządku ą,ę przemówienia kwiaty spiewogry itd. Była też wódka oczywiście Wink My z kumplem wmiksowaliśmy się na te imprezę z nudów. Trochę pojedlismy popilismy, ale jak pierwsze mordobicie się zaczęło to ewakuowalismy się do pokoju. Najlepjej bo mniej więcej po 30 min ktos puka do moich drzwi. Ja otworzyłem a tam stoi etażna z butelką i dwoma kieliszkami. I że my teraz wmiestie budziem tancewac itd. Laughing Babsko tak 1,8 m wzrostu i ze 100 kilo wagi. Ledwo ją wyprosiłem. Jeszcze ze trzy razy przychodziła i brzękała kieliszkami. Ja wtedy chodziłem w 20 kilo niższej wadze. Laughing

no bardzo nieładnie sie zachowałeś, w jej święto ją wyprosiłeś Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
karnak

karnak


Liczba postów : 13012
Registration date : 29/08/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 07:37

Przedruk z wp.pl:
Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym,że,serwery PKW znajdowały sie na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków.Czy do was to dociera? Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji ,były filtrowane i wracały do Polski. na opinii lemingów mi nie zalezy,chodzi mi o opinie normalnych ludzi. Państwowa Komisja Wyborcza sama przyznała teraz,ze korzystała z rosyjskich serwerów podczas ostatnich wyborow. Jak to oceniacie ludzie,Polacy? "DOŁÓZCIE DO TEGO ZMARLEGO NAGLE PARE DNI TEMU PROFESORA WIECZRKIEWICZA KTORY NAPISAL RAPORT NA TEMAT MOZLIWOSCI SFALSZOWANIA WYBOROW W POLSCE !!! TO ON ODKRYL ZE PANSTWOWA KOMISJA WYBORCZA KORZYSTALA Z SERWEROW ROSYJSKICH PRZY PRZESYLANIU GLOSOW !!!!!!PODOBNO ZMARL NA SERCE ......DZIWNE ZE 3 DNI PO UPUBLICZNIENIU RAPORTU ... PEWNIE SIE TO NIE UKAZE ALE BEDE PISAL NA WSZYSTKICH PORTALACH AZ DO SKUTKU !" zgony związane z katastrofą smoleńską 1 Daniel Podrzycki, "zginal w wypadku samochodowym" przed wyborami w 2005 r. 2 Marek Karp, zginął w wyniku obrażeń spow. "wypadkiem samochodowym", drogę zajechało mu auto o białoruskich numerach 3 Marian Goliński, zginął w "wypadku drogowym", zjechał na drugi tor wprost na tira o rosyjskich rejestracjach 4 Grzegorz Michniewicz, doradca premiera i Arabskiego, "powiesił się" na kablu od odkurzacza (!!) 5 Eugeniusz Wróbel, "zamordowany" przez chorego psychicznie syna (którego żona nota bene jest psychiatrą i przez ponad 20 lat nie zauważyła złego stanu psychicznego swojego dziecka. SIC!) 6 Stefan Zielonka, utopiony, dokumenty które miał przy sobie natomiast cudem ocalały 7 bp Mieczysław Cieślar, "zginął w wypadku samochodowym" dokładnie 18.04.2010 r, miał być następcą Adama Pilcha, który zginął w Smoleńsku, 8 Krzysztof Knyż,operator Faktów, pokazał na żywo w TVNie wraz z W. Batorem jak TU 154 ląduje w całości. Potem ślad po operatorze zaginął. 9 Marek Dulinicz, szef grupy archeologicznej ze Smoleńska, "zginął w wypadku samochodowym" 10 Dariusz Ratajczak ,dr historii, skazany za klamstwo oswiecimskie, jego rozkladajace sie cialo znalezione w samochodzie. Miesiac po katastrofie w Smoleńsku. Ostatnie siedem osób "zginęło" 1-4 miesiące po katastrofie w Smoleńsku i były w tę sprawę mocno zaangażowane. Ciekawe, kogo teraz dosięgną macki POlskiej sprawiedliwości. PRZESTAŃCIE PATRZEĆ, ZACZNIJCIE WIDZIEĆ!!!!"...... Chciałbym przy okazji przypomnieć RODAKOM o tych rzeczach, to są wydarzenia za czasów PO i przestańcie ludzi straszyć PiS-em, bo skala tych wydarzeń jest historyczna. Nigdy za czasów żadnej partii nie było takich wydarzeń: (1) SAMOBÓJSTWO popełnił wicepremier Andrzej Lepper, (2) SAMOBÓJSTWA w strzeżonym więzieniu, popełniło DWÓCH oprawców Olewnika, (3) SAMOBÓJSTWO popełnił strażnik więzienny pilnujący oprawców Olewnika, (4) SAMOBÓJSTWO popełnił były dyrektor Kancelarii Premiera.
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 07:45

karnak napisał:
Przedruk z wp.pl:
Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym,że,serwery PKW znajdowały sie na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków.Czy do was to dociera? Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji ,były filtrowane i wracały do Polski. na opinii lemingów mi nie zalezy,chodzi mi o opinie normalnych ludzi. ......

Powtórzę za mistrzem humoru Zygmusiem... Toś se miejsce znalazł do przedruku takich opinii kolego Karnak Laughing
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:01

Diablo napisał:
TRADER napisał:
Piotrek691 napisał:
Dzień dobry wszystkim!

Co do tematu "Pamiętajmy o dniu kobiet!" to mam wrażenie, że w PL ten temat został zastąpiony przez Walentynki. W sumie chyba słusznie bo kobiety powinno się kochać i szanować cały rok, a nie tylko w jeden dzień w roku na zasadzie "klapa-rąsia-buźka-goździk".

Za to w Rosji 8 marca jest trzecim najważniejszym świętem w roku zaraz po Sylwestrze i Dniu Zwycięstwa. W piątek jest oficjalne święto państwowe, a już jutro tzw. krótki dzień, czyli pracuje się oficjalnie 4 godziny, ale i tak wiele firm to zlewa i zamyka się do poniedziałku. Cała otoczka to już czyste szaleństwo. Ceny kwiatów skaczą nawet trzy razy w górę. W TV cały czas reklamy prezentów na dzień kobiet itp. Nie ma znaczenia, że pierzesz swoją babę dwa razy dziennie. Na 8 marca ma dostać cwiety i prezent. Po kwiatach i prezentach prawdziwy mężczyzna może, a nawet powinien porządnie się zaprawić w intencji miłej cheers

W firmie (jak w bardzo wielu innych) jutro wieczorem impreza w knajpie z okazji Dnia Kobiet Razz
Byłem kiedyś w Petersburgu na targach. Mieszkalismy w takim zajebiście wielkim hotelu. Akurat w tych dniach zbliżał się dzień kobiet. Dla załogi tego hotelu szefostwo zrobiło imprezę. Na początku było wszystko w porządku ą,ę przemówienia kwiaty spiewogry itd. Była też wódka oczywiście Wink My z kumplem wmiksowaliśmy się na te imprezę z nudów. Trochę pojedlismy popilismy, ale jak pierwsze mordobicie się zaczęło to ewakuowalismy się do pokoju. Najlepjej bo mniej więcej po 30 min ktos puka do moich drzwi. Ja otworzyłem a tam stoi etażna z butelką i dwoma kieliszkami. I że my teraz wmiestie budziem tancewac itd. Laughing Babsko tak 1,8 m wzrostu i ze 100 kilo wagi. Ledwo ją wyprosiłem. Jeszcze ze trzy razy przychodziła i brzękała kieliszkami. Ja wtedy chodziłem w 20 kilo niższej wadze. Laughing

no bardzo nieładnie sie zachowałeś, w jej święto ją wyprosiłeś Evil or Very Mad
zebys wiedział ona coś się odgrażała ze to jej święto i nie uchodzi zeby tak damę traktować. Laughing ale ja byłem wtedy zakochany. miałem do kogo wracać do Polski. miałem dla kogo zyć. Laughing [img]UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! IMAG0309[/img]
ponad tysiąc pokoi. małe miasteczko powiatowe. Wink


Ostatnio zmieniony przez TRADER dnia Sro 06 Mar 2013, 08:15, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:12

Witam

Dax szuka miejsca do zyebki

widać na multimetrze, penkniety w strukturze H4


szyfrowane enigmą Very Happy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:19

TRADER napisał:

...
zebys wiedział ona coś się odgrażała ze to jej święto i nie uchodzi zeby tak damę traktować. Laughing ale ja byłem wtedy zakochany. miałem do kogo wracać do Polski. miałem dla kogo zyć. Laughing [img]UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! IMAG0309[/img]
ponad tysiąc pokoi. małe miasteczko powiatowe. Wink

W całym bloku wschodnim budowali te hotele na jedną modłę.
Mercure w Poznaniu:

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Img_4870-hdr1
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:20

karnak napisał:
Przedruk z wp.pl:
Prof.Urbanowicz 61 lat zmarł w dwa dni po opublikowaniu raportu o tym,że,serwery PKW znajdowały sie na terenie Rosji i były obsługiwane przez rosyjskich informatyków.Czy do was to dociera? Wstępne wyniki wyborów szły do Rosji ,były f............

nie ważne kto głosuje
ważne kto liczy głosy
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:20

TRADER napisał:
Diablo napisał:
TRADER napisał:
Piotrek691 napisał:
Dzień dobry wszystkim!

Co do tematu "Pamiętajmy o dniu kobiet!" to mam wrażenie, że w PL ten temat został zastąpiony przez Walentynki. W sumie chyba słusznie bo kobiety powinno się kochać i szanować cały rok, a nie tylko w jeden dzień w roku na zasadzie "klapa-rąsia-buźka-goździk".

Za to w Rosji 8 marca jest trzecim najważniejszym świętem w roku zaraz po Sylwestrze i Dniu Zwycięstwa. W piątek jest oficjalne święto państwowe, a już jutro tzw. krótki dzień, czyli pracuje się oficjalnie 4 godziny, ale i tak wiele firm to zlewa i zamyka się do poniedziałku. Cała otoczka to już czyste szaleństwo. Ceny kwiatów skaczą nawet trzy razy w górę. W TV cały czas reklamy prezentów na dzień kobiet itp. Nie ma znaczenia, że pierzesz swoją babę dwa razy dziennie. Na 8 marca ma dostać cwiety i prezent. Po kwiatach i prezentach prawdziwy mężczyzna może, a nawet powinien porządnie się zaprawić w intencji miłej cheers

W firmie (jak w bardzo wielu innych) jutro wieczorem impreza w knajpie z okazji Dnia Kobiet Razz
Byłem kiedyś w Petersburgu na targach. Mieszkalismy w takim zajebiście wielkim hotelu. Akurat w tych dniach zbliżał się dzień kobiet. Dla załogi tego hotelu szefostwo zrobiło imprezę. Na początku było wszystko w porządku ą,ę przemówienia kwiaty spiewogry itd. Była też wódka oczywiście Wink My z kumplem wmiksowaliśmy się na te imprezę z nudów. Trochę pojedlismy popilismy, ale jak pierwsze mordobicie się zaczęło to ewakuowalismy się do pokoju. Najlepjej bo mniej więcej po 30 min ktos puka do moich drzwi. Ja otworzyłem a tam stoi etażna z butelką i dwoma kieliszkami. I że my teraz wmiestie budziem tancewac itd. Laughing Babsko tak 1,8 m wzrostu i ze 100 kilo wagi. Ledwo ją wyprosiłem. Jeszcze ze trzy razy przychodziła i brzękała kieliszkami. Ja wtedy chodziłem w 20 kilo niższej wadze. Laughing

no bardzo nieładnie sie zachowałeś, w jej święto ją wyprosiłeś Evil or Very Mad
zebys wiedział ona coś się odgrażała ze to jej święto i nie uchodzi zeby tak damę traktować. Laughing ale ja byłem wtedy zakochany. miałem do kogo wracać do Polski. miałem dla kogo zyć. Laughing

To fakt, bliskie spotkanie trzeciego stopnia ze 100kg etażową mogło by się skończyć jak randka Tupolewa z Brzozą dobryżart

Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:21

najgorsze to, że Hugo Chavez nie żyje
jestem tym zdruzgotany

Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:24

Piotrek691 napisał:
TRADER napisał:
Diablo napisał:
TRADER napisał:
Piotrek691 napisał:
Dzień dobry wszystkim!

Co do tematu "Pamiętajmy o dniu kobiet!" to mam wrażenie, że w PL ten temat został zastąpiony przez Walentynki. W sumie chyba słusznie bo kobiety powinno się kochać i szanować cały rok, a nie tylko w jeden dzień w roku na zasadzie "klapa-rąsia-buźka-goździk".

Za to w Rosji 8 marca jest trzecim najważniejszym świętem w roku zaraz po Sylwestrze i Dniu Zwycięstwa. W piątek jest oficjalne święto państwowe, a już jutro tzw. krótki dzień, czyli pracuje się oficjalnie 4 godziny, ale i tak wiele firm to zlewa i zamyka się do poniedziałku. Cała otoczka to już czyste szaleństwo. Ceny kwiatów skaczą nawet trzy razy w górę. W TV cały czas reklamy prezentów na dzień kobiet itp. Nie ma znaczenia, że pierzesz swoją babę dwa razy dziennie. Na 8 marca ma dostać cwiety i prezent. Po kwiatach i prezentach prawdziwy mężczyzna może, a nawet powinien porządnie się zaprawić w intencji miłej cheers

W firmie (jak w bardzo wielu innych) jutro wieczorem impreza w knajpie z okazji Dnia Kobiet Razz
Byłem kiedyś w Petersburgu na targach. Mieszkalismy w takim zajebiście wielkim hotelu. Akurat w tych dniach zbliżał się dzień kobiet. Dla załogi tego hotelu szefostwo zrobiło imprezę. Na początku było wszystko w porządku ą,ę przemówienia kwiaty spiewogry itd. Była też wódka oczywiście Wink My z kumplem wmiksowaliśmy się na te imprezę z nudów. Trochę pojedlismy popilismy, ale jak pierwsze mordobicie się zaczęło to ewakuowalismy się do pokoju. Najlepjej bo mniej więcej po 30 min ktos puka do moich drzwi. Ja otworzyłem a tam stoi etażna z butelką i dwoma kieliszkami. I że my teraz wmiestie budziem tancewac itd. Laughing Babsko tak 1,8 m wzrostu i ze 100 kilo wagi. Ledwo ją wyprosiłem. Jeszcze ze trzy razy przychodziła i brzękała kieliszkami. Ja wtedy chodziłem w 20 kilo niższej wadze. Laughing

no bardzo nieładnie sie zachowałeś, w jej święto ją wyprosiłeś Evil or Very Mad
zebys wiedział ona coś się odgrażała ze to jej święto i nie uchodzi zeby tak damę traktować. Laughing ale ja byłem wtedy zakochany. miałem do kogo wracać do Polski. miałem dla kogo zyć. Laughing

To fakt, bliskie spotkanie trzeciego stopnia ze 100kg etażową mogło by się skończyć jak randka Tupolewa z Brzozą dobryżart


Co tam Piotrze słychać ?

Wiadomo co dzisiaj gramy ?
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:24

HIOB napisał:
najgorsze to, że Hugo Chavez nie żyje
jestem tym zdruzgotany


taki porządny człowiek
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:26

HIOB napisał:
najgorsze to, że Hugo Chavez nie żyje
jestem tym zdruzgotany

Jesteś w doborowym towarzystwie Hiobie. Fidel Castro, Mahmud Ahmadineżad, Kim Dzong Un są wstrząśnieci na równi z Tobą Sad
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:28

MICHU napisał:


Co tam Piotrze słychać ?

Wiadomo co dzisiaj gramy ?

Na razie WOU=0. Mam dzisiaj od cholery rurów do przeniesienia. Czekam teraz tylko, aż mi się skompiluje raport i przechodzę off line!

Powodzenia i do usłyszenia wieczorem Very Happy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38701
Registration date : 25/10/2010

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:31

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:


Co tam Piotrze słychać ?

Wiadomo co dzisiaj gramy ?

Na razie WOU=0. Mam dzisiaj od cholery rurów do przeniesienia. Czekam teraz tylko, aż mi się skompiluje raport i przechodzę off line!

Powodzenia i do usłyszenia wieczorem Very Happy

Yes Sir !!! Wink
Powrót do góry Go down
godsent




Liczba postów : 578
Registration date : 25/01/2013

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:34

WITAM SZANOWNE GRONO ZNAKOMITYCH INWESTORÓW

moje L ostopowane na 2461, na razie nie wyglada to źle no ale do konca
dnia jeszcze sporo
myśliwy, mam nadzieje że dobrałeś na open
Powrót do góry Go down
godsent




Liczba postów : 578
Registration date : 25/01/2013

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:35

HIOB napisał:
najgorsze to, że Hugo Chavez nie żyje
jestem tym zdruzgotany

wszyscy u władzy do chuje, wszyscy
bez wyjatku
bedzie nastepny
bedziesz miał powody do radości
Powrót do góry Go down
godsent




Liczba postów : 578
Registration date : 25/01/2013

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:38

godsent napisał:

bez wyjatku
dlatego , że tam sie po prostu NIE DA INACZEJ
no nie da
za duza chcica konkurencji
za duza presja ambitnych
i tak w kółko
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 43924
Registration date : 03/09/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:38

Piotrek691 napisał:
HIOB napisał:
najgorsze to, że Hugo Chavez nie żyje
jestem tym zdruzgotany

Jesteś w doborowym towarzystwie Hiobie. Fidel Castro, Mahmud Ahmadineżad, Kim Dzong Un są wstrząśnieci na równi z Tobą Sad
no i JA Sad czekamy na nastepnego Meża Stanu...sądząc po nasilających sie protestach w UE nastąpi to niedługo. Może Grill komik z Italii ?
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:41

Wczorajsze wszystko pozamykałem.
Dziś odnowiłem L na golda z krótszym stopem.
I wskoczyłem w L na Eur/Chf bo jak dla mnie z równoległego kanału spadkowego się właśnie górą wybijają.
Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
godsent




Liczba postów : 578
Registration date : 25/01/2013

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:42

jak dzisiaj bedzie biała to mamy trend
no ale to ruletka
tu nie ma mocnych
moze jest 1-2 na świecie
no i nasze forum
reszta sie nie liczy
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:42

Szał zakupów kupów kupów .... Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
godsent




Liczba postów : 578
Registration date : 25/01/2013

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:46

spiter napisał:
Wczorajsze wszystko pozamykałem.
Dziś odnowiłem
o i to mi sie podoba, jasno i wyraźnie:
otworzyłem wczoraj
pozamykałem wczoraj
i każdy wie
tylko ja taki głupi podaje w realu
ciężko mi z tym
ale musze nad soba pracować
przezwyciężać słabości
Powrót do góry Go down
SYLWESTER

SYLWESTER


Liczba postów : 10470
Location : Katowice
Registration date : 20/11/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:47

Dezerter napisał:
TRADER napisał:

...
zebys wiedział ona coś się odgrażała ze to jej święto i nie uchodzi zeby tak damę traktować. Laughing ale ja byłem wtedy zakochany. miałem do kogo wracać do Polski. miałem dla kogo zyć. Laughing [img]UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! IMAG0309[/img]
ponad tysiąc pokoi. małe miasteczko powiatowe. Wink

W całym bloku wschodnim budowali te hotele na jedną modłę.
Mercure w Poznaniu:

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Img_4870-hdr1
UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Superjednostka
K-ce
Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! EmptySro 06 Mar 2013, 08:55

zgodnie z zapowiedzią S dobrane po 90 !!!!!!!!
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!   UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet! Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 06.03.2013r. Pamiętamy o dniu kobiet!
Powrót do góry 
Strona 1 z 15Idź do strony : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next
 Similar topics
-
» UFO 08.03.2019r. - Dzień Kobiet
» UFO - 08.03.2010 Dzień Kobiet
» UFO - 08.03.2013 DZIEŃ KOBIET
» UFO - 28.08.2013r.
» UFO - 18.03.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: