Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 07.03.2013

Go down 
+38
delphia
Janko Traderroo
karnak
nomad
EX
SYLWESTER
nephros
Diablo
neuron
tupolew
petgry
Ezet
Grześ
REALISTA
zibi
Dave
Reser
myśliwyl
kLeszcz
rafalx
filip
Woman in love
inwestor
godsent
thorgall
barany
ojro
TRADER
Aligator
MICHU
janek
AgroTrader
Piotrek691
snajper
dziadek
maciek.
Slum-Dog
Jones
42 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next
AutorWiadomość
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptySro 06 Mar 2013, 23:13

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptySro 06 Mar 2013, 23:15

1

Slumdog - masz demo? To co chcesz zobaczyć w karnecie, jak on przecież z reala idzie? Chyba że ja coś źle rozumiem o tej porze...
Dźwignia standard, nie jest to 1:500, ale przecież nikt normalnie nie ładuje na maksa.
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptySro 06 Mar 2013, 23:21

Dezerter napisał:
1

Slumdog - masz demo? To co chcesz zobaczyć w karnecie, jak on przecież z reala idzie? Chyba że ja coś źle rozumiem o tej porze...
Dźwignia standard, nie jest to 1:500, ale przecież nikt normalnie nie ładuje na maksa.

Mam te demo - i mowisz ze karnet jest taki sam jak w realu?

1:100 to standard wiec tragedii nie ma. Jak sie chce poszalec to wiadomo do jakiego brokera sie idzie Smile
Watek na nawi przeszedlem jakos w miare szybko i nic tam niepokojacego nie widzialem.
Zlecenia wchodza jak w maselko u Ciebie?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptySro 06 Mar 2013, 23:25

Slum-Dog napisał:
Dezerter napisał:
1

Slumdog - masz demo? To co chcesz zobaczyć w karnecie, jak on przecież z reala idzie? Chyba że ja coś źle rozumiem o tej porze...
Dźwignia standard, nie jest to 1:500, ale przecież nikt normalnie nie ładuje na maksa.

Mam te demo - i mowisz ze karnet jest taki sam jak w realu?

1:100 to standard wiec tragedii nie ma. Jak sie chce poszalec to wiadomo do jakiego brokera sie idzie Smile
Watek na nawi przeszedlem jakos w miare szybko i nic tam niepokojacego nie widzialem.
Zlecenia wchodza jak w maselko u Ciebie?

Momentalnie, no ale dlaczego mają nie wchodzić.
Nie wiem, jaki jest karnet na demo, ale na zdrowy rozum wydaje mi się, ze nie robią czegoś innego, bo po co. scratch
Ogólnie to śmiga zajebiście.

Nie wierz navi, tam jest cenzura, BRE akurat jest ok (przedstawiciel pisze ciekawe rzeczy), ale w wątku Armady są pokasowane niewygodne pytania, resztę broker zbywa milczeniem. Very Happy
Powrót do góry Go down
maciek.

maciek.


Liczba postów : 240
Age : 48
Registration date : 17/07/2011

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptySro 06 Mar 2013, 23:29

Czytać i szukać miejsca pod mostem affraid affraid affraid

http://www.timesofisrael.com/breakthrough-in-talks-with-poland-on-holocaust-compensation/
Powrót do góry Go down
Slum-Dog

Slum-Dog


Liczba postów : 1423
Location : Noitacol
Registration date : 30/05/2011

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptySro 06 Mar 2013, 23:38

Dezerter napisał:
Slum-Dog napisał:
Dezerter napisał:
1

Slumdog - masz demo? To co chcesz zobaczyć w karnecie, jak on przecież z reala idzie? Chyba że ja coś źle rozumiem o tej porze...
Dźwignia standard, nie jest to 1:500, ale przecież nikt normalnie nie ładuje na maksa.

Mam te demo - i mowisz ze karnet jest taki sam jak w realu?

1:100 to standard wiec tragedii nie ma. Jak sie chce poszalec to wiadomo do jakiego brokera sie idzie Smile
Watek na nawi przeszedlem jakos w miare szybko i nic tam niepokojacego nie widzialem.
Zlecenia wchodza jak w maselko u Ciebie?

Momentalnie, no ale dlaczego mają nie wchodzić.
Nie wiem, jaki jest karnet na demo, ale na zdrowy rozum wydaje mi się, ze nie robią czegoś innego, bo po co. scratch
Ogólnie to śmiga zajebiście.

Nie wierz navi, tam jest cenzura, BRE akurat jest ok (przedstawiciel pisze ciekawe rzeczy), ale w wątku Armady są pokasowane niewygodne pytania, resztę broker zbywa milczeniem. Very Happy
Tak tylko pytam Very Happy
W Aliorze bylo chyba tak ze na demo prezentowali karnet ze zlecen tylko demo-graczy
Odnosnie nawi - to po odpowiedziach kolesia z BRE widac ze wie co gada i ty tez zreszta mowiles ze jak gadales to kumaci kolesie.
Wyglada ladnie i chyba sie skusze
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptySro 06 Mar 2013, 23:47

Slum-Dog napisał:

...
Tak tylko pytam Very Happy
W Aliorze bylo chyba tak ze na demo prezentowali karnet ze zlecen tylko demo-graczy
Odnosnie nawi - to po odpowiedziach kolesia z BRE widac ze wie co gada i ty tez zreszta mowiles ze jak gadales to kumaci kolesie.
Wyglada ladnie i chyba sie skusze

A to w takim razie nie wiem, jak jest z karnetem.

Dziś się dowiedziałem, że na pkt. swap dorzucają marżę, co jest oczywiste, ale nikt tego głośno nie mówi, poza tym zobaczyłem jak z MT4 przerzucić notowania do excela, żeby w excelu wyświetlały się w czasie rzeczywistym, taki bajer. Very Happy

To moja prywatna opinia oczywiście, bo ja ich nie reklamuję, ale wydaje mi się, że zrobili po prostu porządną rzecz, która działa jak należy. Biorą uczciwą prowizję/marżę i na tym zarabiają.


Ostatnio zmieniony przez Dezerter dnia Sro 06 Mar 2013, 23:57, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptySro 06 Mar 2013, 23:55

Dezerter napisał:
Slum-Dog napisał:
Dezerter napisał:
1

Slumdog - masz demo? To co chcesz zobaczyć w karnecie, jak on przecież z reala idzie? Chyba że ja coś źle rozumiem o tej porze...
Dźwignia standard, nie jest to 1:500, ale przecież nikt normalnie nie ładuje na maksa.

Mam te demo - i mowisz ze karnet jest taki sam jak w realu?

1:100 to standard wiec tragedii nie ma. Jak sie chce poszalec to wiadomo do jakiego brokera sie idzie Smile
Watek na nawi przeszedlem jakos w miare szybko i nic tam niepokojacego nie widzialem.
Zlecenia wchodza jak w maselko u Ciebie?

Momentalnie, no ale dlaczego mają nie wchodzić.
Nie wiem, jaki jest karnet na demo, ale na zdrowy rozum wydaje mi się, ze nie robią czegoś innego, bo po co. scratch
Ogólnie to śmiga zajebiście.

Nie wierz navi, tam jest cenzura, BRE akurat jest ok (przedstawiciel pisze ciekawe rzeczy), ale w wątku Armady są pokasowane niewygodne pytania, resztę broker zbywa milczeniem. Very Happy

Witaj!
To niedokładnie tak jest. Mam rachunek w Armadzie (real), wpłacałem i wypłacałem kasę i to jest naprawdę zajebisty broker. Sądziłem że w odpowiedzi na warunki i standard jaki oferuje AM inni brokerzy też poprawią swoją ofertę i traderzy generalnie na tym skorzystają. Zamiast tego pojawiło się kilku zdolnych hejterów, piszących tylko w tym wątku i zaczęły się wpisy typu "Jesteście dobrzy ale już niedługo będziecie złodziejami i bankrutami", etc. etc. Czepiają się każdego przecinka, każdej drobnej niescisłości! Takie zarzuty można postawić każdemu brokerowi, każdemu!!!
Ja mam rachunki u trzech broków, u żadnego nie czytałem żadnych regulaminów, patrze jak wygląda praktyka, spred, slippage, szybkośc egzekucji itd.
W dzisiejszych czasach globalnych rynków finansowych zbankrutować może każdy podmiot bez względu na to przez kogo będzie nadzorowany, (vide Barrings czy Lehman Brothers).
Czytałem ten wątek od początku i wszystko było w porządku,była fajna atmosfera i dobry kontakt z supportem. Teraz to jest zwykły flejm, niewarty uwag!
..................................... Pozdrawiam! dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Gość
Gość




UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 00:07

No jak na razie w Armadzie jest wszystko ok, ale też się dokopałem do estońskich stron i okazuje się, że broker zwyczajnie podaje nieprawdziwe informacje na swojej stronie odnośnie licencji. Pytanie dlaczego?
Mam rachunek u nich, śmiga rewelacyjnie, ale większej kasy bym nie wpłacił, za duże ryzyko póki co.
Tamten wątek śledzę od jakiegoś czasu i czytałem posty z niewygodnymi pytaniami przed ich wykasowaniem. Psuły atmosferę, ale były dosyć ciekawe i przede wszystkim merytoryczne.
BRE odpowiada na wszystkie pytania, a Armadę bronią moderatorzy, sam broker siedzi cicho, kiedy powinien wyjaśnić wątpliwości.
Nie mnie to oceniać, w praktyce jest bardzo dobrze, ale oni coś ściemniają z tymi licencjami - takie mam subiektywne odczucie.

Osobiście zawsze czytam umowy, taką mam przypadłość, ale co kto woli.
Pozdr.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 00:16

Dezerter napisał:
No jak na razie w Armadzie jest wszystko ok, ale też się dokopałem do estońskich stron i okazuje się, że broker zwyczajnie podaje nieprawdziwe informacje na swojej stronie odnośnie licencji. Pytanie dlaczego?
Mam rachunek u nich, śmiga rewelacyjnie, ale większej kasy bym nie wpłacił, za duże ryzyko póki co.
Tamten wątek śledzę od jakiegoś czasu i czytałem posty z niewygodnymi pytaniami przed ich wykasowaniem. Psuły atmosferę, ale były dosyć ciekawe i przede wszystkim merytoryczne.
BRE odpowiada na wszystkie pytania, a Armadę bronią moderatorzy, sam broker siedzi cicho, kiedy powinien wyjaśnić wątpliwości.
Nie mnie to oceniać, w praktyce jest bardzo dobrze, ale oni coś ściemniają z tymi licencjami - takie mam subiektywne odczucie.

Osobiście zawsze czytam umowy, taką mam przypadłość, ale co kto woli.
Pozdr.

W zupełności się z Tobą zgadzam! Mało jest broków (o ile wogóle są) gdzie można bez ryzyka wpłacić dużą kasę! Dlatego tak ważne jest żeby na rynkach obracać kasą , na stratę której możemy sobie pozwolić. Pozdrav! d.....

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
snajper

snajper


Liczba postów : 4162
Registration date : 19/06/2011

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 00:27

- Kowalski i Berbeka schodzili w dramatycznym tempie. Zamiast jednej godziny, droga do przełęczy zajęła im osiem. Kowalski donosił, że ma kłopoty z oddychaniem. Podczas zejścia upadł, uszkodził rak - poinformował Artur Hajzer. Kierownik wyprawy Krzysztof Wielicki zdecydował, że biwak szturmowy ma opuścić Artur Małek, który czekał tam na zaginionych kolegów.

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Po ludzku szkoda gości ale nie wkładaj palca między drzwi bo przytrzasną ci.

Gdybyśmy z kolegą stanęli na strzelnicy na przeciwko siebie w kamizelkach i zaczęli walić to poziom emocji i ryzyka byłby podobny. Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 04:27

pobudka

Dzień dobry wszystkim!

Ufff...dzisiaj rur nie trzeba targać bo krótki dzień. Wieczorem party pod prazdnik, a jutro do PL cheers

No cóż przyznam się bez bicia. Miało być "chłop śpi, a jemu rośnie", a było "chłop spał, a jego dymanko"

L na edka poszło na stopach, a dzisiaj rano widzę, że stopy za krótkie były. nosz qm

No cóż nowy dzień. Dzisiaj decyzja ECB więc jakiś ruch w interesie powinien być. Very Happy

Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 05:01

zainstalowałem demo na armadzie

cos malo instrumentow mają ? same waluty , silver i gold ?
czy na real sa futy i indeksy usa i euro ?
bo fw20 to pewnie nie maja ?
czy wysyłają pita ??

dla mnie plus ze maja platforme jak w xtb - nie musze sie przyzwyczajac do nowej
nawet nie musialem nowej instalowac

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 05:50

gold sie konsoliduje dość dlugo juś




w kontekście ostatniej wymiany zdań o Chinach / import /
to nie wszystko trzeba łykać kontenerami,
są firmy, ktore to zrobily i sie duszą i są handlowcy którzy bankrutują
wiele z tych "nadwyzek" w postaci mini hurtu trafia tutaj

http://www.restposten.de/

pojawiają sie okazje

może komuś sie to przyda flower
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 23/06/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 06:21

ośmiornica czosnkowa już przebiera nóżkami
przytomni przywodcy Wenezueli podjęli wlasciwe kroki

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/zaostrza-sie-sytuacja-w-wenezueli-wyrzucono-dyplom,1,5438125,wiadomosc.html
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 06:22

HIOB napisał:
gold sie konsoliduje dość dlugo juś

w kontekście ostatniej wymiany zdań o Chinach / import /
to nie wszystko trzeba łykać kontenerami,
są firmy, ktore to zrobily i sie duszą i są handlowcy którzy bankrutują
wiele z tych "nadwyzek" w postaci mini hurtu trafia tutaj

http://www.restposten.de/

pojawiają sie okazje

może komuś sie to przyda flower

Palce buty wizualnie oraz fizycznie, nowy na rynku europejskim.
miłe uczucie wrócić boso! Fünfzehschuh jest lekkie i wygodne buty, które głównie poprzez przyjemne doświadczenie na sobie przynosi boso chodzenie bardzo blisko. stopy w butach może się swobodnie poruszać i dlatego dostosowuje się do podłoża doskonale. specjalna podeszwa chronić stopę przed urazami i pozwala na swobodne przemieszczanie na wszystkich powierzchniach. Różne modele, zapytaj o ofertę. wyślemy ofertę z cenami i obrazu. Minimalne zamówienie 15 par w dół do 27, - mieć EUR
http://www.restposten.de/article-11805243.html Kaczor buty dla Ciebie !!!

Jest bardzo nie miłe uczucie wrócić boso ( z rynku) Smile
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 06:25

kabla ma ktos ?

kazał komp brac to mam Razz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 06:30

Piotrek691 napisał:
pobudka

Dzień dobry wszystkim!

Ufff...dzisiaj rur nie trzeba targać bo krótki dzień. Wieczorem party pod prazdnik, a jutro do PL cheers

No cóż przyznam się bez bicia. Miało być "chłop śpi, a jemu rośnie", a było "chłop spał, a jego dymanko"

L na edka poszło na stopach, a dzisiaj rano widzę, że stopy za krótkie były. nosz qm

No cóż nowy dzień. Dzisiaj decyzja ECB więc jakiś ruch w interesie powinien być. Very Happy


To było klasyczne nocne polowanie na stopy

z tym że kierunek jaki jest na tym edku bo teraz tak krachowo - odbiciowo na granicy jest
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 06:31

http://avaxnews.net/appealing/Vancouver_Zombie_Walk_2012.html

Dziewczyny Dave'a Very Happy
Powrót do góry Go down
TRADER




Liczba postów : 549
Age : 56
Location : Łomianki
Registration date : 12/03/2008

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 06:40

Dezerter napisał:
No jak na razie w Armadzie jest wszystko ok, ale też się dokopałem do estońskich stron i okazuje się, że broker zwyczajnie podaje nieprawdziwe informacje na swojej stronie odnośnie licencji. Pytanie dlaczego?
Mam rachunek u nich, śmiga rewelacyjnie, ale większej kasy bym nie wpłacił, za duże ryzyko póki co.
Tamten wątek śledzę od jakiegoś czasu i czytałem posty z niewygodnymi pytaniami przed ich wykasowaniem. Psuły atmosferę, ale były dosyć ciekawe i przede wszystkim merytoryczne.
BRE odpowiada na wszystkie pytania, a Armadę bronią moderatorzy, sam broker siedzi cicho, kiedy powinien wyjaśnić wątpliwości.
Nie mnie to oceniać, w praktyce jest bardzo dobrze, ale oni coś ściemniają z tymi licencjami - takie mam subiektywne odczucie.

Osobiście zawsze czytam umowy, taką mam przypadłość, ale co kto woli.
Pozdr.
Jak byś porównał realizację zleceń BRE do Armady? Szybkość, rekwotowania etc.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 06:42

zbyt ładna pogoda zeby marnować czas i pieniądze przed kompem


ide na ryneczek pogadać z baranem na czym najlepiej zarabiać



_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 06:43

Aligator napisał:
http://avaxnews.net/appealing/Vancouver_Zombie_Walk_2012.html

Dziewczyny Dave'a Very Happy

na pierwszym zdjęciu jakiś Robert...chłopak

What a Face
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 07:02

Argos napisał:
zbyt ładna pogoda zeby marnować czas i pieniądze przed kompem

ide na ryneczek pogadać z baranem na czym najlepiej zarabiać


korzystaj ze zdobyczy techniki

Ty na ryneczek a depo niech puchnie

cheers cheers cheers cheers
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 07:03

Argos napisał:
zainstalowałem demo na armadzie

cos malo instrumentow mają ? same waluty , silver i gold ?
czy na real sa futy i indeksy usa i euro ?
bo fw20 to pewnie nie maja ?
czy wysyłają pita ??

dla mnie plus ze maja platforme jak w xtb - nie musze sie przyzwyczajac do nowej
nawet nie musialem nowej instalowac

PIT-a nie wysyłają ale podobno można liczyć na pomoc w tym temacie. Upewnij się że masz demo Armady, wszystkie instrumenty tego broka mają rozszerzenie .arm. Z indexów "znaczących" tylko dax, france40, planują poszerzenie.
Podstawowa wada jak u każdego broka,pieniędzy z demo nie wypłacają za to można grać według sygnałów Antoniego!
.......................................Pozdrawiam dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g


Ostatnio zmieniony przez dziadek dnia Czw 07 Mar 2013, 07:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 07:04

na dax lampka 8 pali

hossa alien
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 07:12

hehe

ale niebiesko na forum
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 07:17

MICHU napisał:
Aligator napisał:
http://avaxnews.net/appealing/Vancouver_Zombie_Walk_2012.html

Dziewczyny Dave'a Very Happy

na pierwszym zdjęciu jakiś Robert...chłopak

What a Face

Dave'a pytaj cyclops

Powrót do góry Go down
ojro

ojro


Liczba postów : 1561
Location : castle party town
Registration date : 09/03/2008

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 07:17

Warszawa, 07.03.2013 (ISBnews) - Rząd rozważy nie tylko dobrowolność uczestnictwa w otwartych funduszach emerytalnych (OFE), ale także zawieszenie przekazywania do nich składek emerytalnych, wynika z informacji "Rzeczpospolitej".
"Rząd nie tylko ma rozważyć - jak wynika z naszych informacji - wprowadzenie dobrowolności uczestnictwa w OFE, ale także zawieszenie na pewien okres przekazywania składek do tych instytucji" - czytamy w gazecie.

Składka emerytalno-rentowa to 7,3% płacy brutto, przy czym obecnie 2,8% płacy brutto jest przekazywane do OFE.

"Rz" przypomina, że według szacunków Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), w tym roku ma trafić do OFE ponad 11 mld zł. Gazeta podkreśla, że według ekonomistów, w tym roku w budżecie zabraknie kilkunastu czy nawet ponad 20 mld zł ze względu na niższe wpływy uzyskane z podatków.

Wiceminister pracy Marek Bucior potwierdził gazecie, że jego resort otrzymał list od wiceministra finansów Wojciecha Kowalczyka z propozycją, aby co najmniej na 10 lat przed osiągnięciem wieku emerytalnego środki członka OFE zaczęły być stopniowo przenoszone na subkonto w ZUS, który później wypłacałby emeryturę z II filaru.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Rada Ministrów ma zająć się propozycjami zmian na przełomie maja i czerwca.
Powrót do góry Go down
http://muzyka.onet.pl/_i/info/duze/k/kuba_wojewodzki_fot_tvn.jpg
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 07:20

Argos napisał:
zbyt ładna pogoda zeby marnować czas i pieniądze przed kompem


ide na ryneczek pogadać z baranem na czym najlepiej zarabiać



to jeszcze masz wątpliwości? Ja zapakowany w L-ki dziś znowu zarobię, a siedzenie przed kompem zostawiam baranom, co nie potrafią myśleć
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 EmptyCzw 07 Mar 2013, 07:22

ojro napisał:
Warszawa, 07.03.2013 (ISBnews) - Rząd rozważy nie tylko dobrowolność uczestnictwa w otwartych funduszach emerytalnych (OFE), ale także zawieszenie przekazywania do nich składek emerytalnych, wynika z informacji "Rzeczpospolitej".
"Rząd nie tylko ma rozważyć - jak wynika z naszych informacji - wprowadzenie dobrowolności uczestnictwa w OFE, ale także zawieszenie na pewien okres przekazywania składek do tych instytucji" - czytamy w gazecie.

Składka emerytalno-rentowa to 7,3% płacy brutto, przy czym obecnie 2,8% płacy brutto jest przekazywane do OFE.

"Rz" przypomina, że według szacunków Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (ZUS), w tym roku ma trafić do OFE ponad 11 mld zł. Gazeta podkreśla, że według ekonomistów, w tym roku w budżecie zabraknie kilkunastu czy nawet ponad 20 mld zł ze względu na niższe wpływy uzyskane z podatków.

Wiceminister pracy Marek Bucior potwierdził gazecie, że jego resort otrzymał list od wiceministra finansów Wojciecha Kowalczyka z propozycją, aby co najmniej na 10 lat przed osiągnięciem wieku emerytalnego środki członka OFE zaczęły być stopniowo przenoszone na subkonto w ZUS, który później wypłacałby emeryturę z II filaru.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Rada Ministrów ma zająć się propozycjami zmian na przełomie maja i czerwca.

eh te urzedasy niefartusia
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO -  07.03.2013 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 07.03.2013   UFO -  07.03.2013 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 07.03.2013
Powrót do góry 
Strona 1 z 14Idź do strony : 1, 2, 3 ... 7 ... 14  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: