Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 05.04.2013r

Go down 
+46
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
barura
thorgall
_ted
EX
Diablo
Pan Nikt
jacek-g
maciek.
rafalx
betonowe_buty
MedKit*
BORowik
kLeszcz
neuron
Generał
filip
nomad
inwestor
REALISTA
Kazik
myśliwyl
delphia
MoralnyNiepokój
CromCruach
Janko Traderroo
tarzan
Janusz
Małolat
Piotrek691
Damian
Ezet
barany
Mleczarz
AgroTrader
tupolew
dziadek
IronFX
Garrett
Reser
snajper
Dave
MICHU
pandorka
janek
Jones
50 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
AutorWiadomość
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:00

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691, Dezerter


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower scratch scratch
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:02

muu!!! mistrz


Ostatnio zmieniony przez HIOB dnia Pią 05 Kwi 2013, 00:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
pandorka




Liczba postów : 633
Registration date : 16/09/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:02

Coś jeszcze miałem, poczekam na 'numerek' poza dziesiątką.
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:05

re Mylogi apartament


to nie jest oferta dla Aryjczyków
tworzenie taboru troli jest bez sensu
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:06

1

mistrz mistrz mistrz
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:08

MICHU napisał:
Dave napisał:
pamiętacie może jaką pozycję i pod co zajął rogalski na pojedynku ?

scratch

tzn jak wiedzieli ze ma byc pojedynek to powinni u siebie indywidualnie o 8 wystartować

a wieczorkiem sprawdzamy co i ile wpadło

np bo 1,5 h czasu to bez jaj

chyba że nano skalping


jasne, że tak.
otwarcie i zamknięcie pozycji w 1.5 h to taki kabaret dla leszcza Laughing

tylko mnie zaintrygował rogalski, który twierdził, że założenie pozycji było na dłuższy termin. scratch


bo pozycję omara czosnek już by rozjechał czołgiem Laughing
gdyby trwało to dłużej.
Shocked
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:11

Dave napisał:
MICHU napisał:
Dave napisał:
pamiętacie może jaką pozycję i pod co zajął rogalski na pojedynku ?

scratch

tzn jak wiedzieli ze ma byc pojedynek to powinni u siebie indywidualnie o 8 wystartować

a wieczorkiem sprawdzamy co i ile wpadło

np bo 1,5 h czasu to bez jaj

chyba że nano skalping


jasne, że tak.
otwarcie i zamknięcie pozycji w 1.5 h to taki kabaret dla leszcza Laughing

tylko mnie zaintrygował rogalski, który twierdził, że założenie pozycji było na dłuższy termin. scratch


bo pozycję omara czosnek już by rozjechał czołgiem Laughing
gdyby trwało to dłużej.
Shocked

trzeba Panu Omarowi o BIS opowiedzieć Laughing
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:14



Shocked Shocked Shocked
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:19

Dave

Ja odchodzę.

Usuń moje konto.

3Majcie się.

...............................................
Powrót do góry Go down
snajper

snajper


Liczba postów : 4162
Registration date : 19/06/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:27

MICHU napisał:
Dave

Ja odchodzę.

Usuń moje konto.

3Majcie się.

...............................................

MICHU weź nie pier...... affraid

Na tle, występujących tutaj wcale nie rzadko, giełdowych ziober jesteś prawdziwym rodzynkiem cheers
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:30

Dave napisał:
MICHU napisał:
Dave napisał:
pamiętacie może jaką pozycję i pod co zajął rogalski na pojedynku ?

scratch

tzn jak wiedzieli ze ma byc pojedynek to powinni u siebie indywidualnie o 8 wystartować

a wieczorkiem sprawdzamy co i ile wpadło

np bo 1,5 h czasu to bez jaj

chyba że nano skalping


jasne, że tak.
otwarcie i zamknięcie pozycji w 1.5 h to taki kabaret dla leszcza Laughing

tylko mnie zaintrygował rogalski, który twierdził, że założenie pozycji było na dłuższy termin. scratch


bo pozycję omara czosnek już by rozjechał czołgiem Laughing
gdyby trwało to dłużej.
Shocked

Z dupy to było bo to normalne zajęcia edukacyjne dla nieqmatych leszczy a nie żaden pojedynek. Chuja można zrobić na upałowanym rynq przez 1.5h a chyba celowo wybrali taką pore bo wiedzieli, że juś po danych będzie spokojnie... do tego jeszcze to były rachunki DEMO, nie wiem czy zauważyliście lol!

Juś te śmieszne 0.1 lota to mogliby na swoich prywatnych otworzyć realach - bez przesady, tacy niby herosi i nawet tyle się bali? To co oni qrwa nie grają w realu? scratch I ciekawe co by zrobili na tym fałszywym wybiciu w dół edka w okolicy danych? To powinni pokazać.

Z dupy to ogólnie było ale zawsze warto posłuchać innych choćby po to by po raz n-ty przypomnieć sobie te "oczywiste" rzeczy.
O ile metod atakowania rynq jest wiele to elementarne zasady money management są mniej więcej takie same a przynajmniej takie być powinny, czyli:

  • 2-5% całej kapuchy w 1 dealu max acceptable risk
  • 20-30% całej kapuchy jako margin pod pozycje zajęte
  • always stop-loss z uwzględnieniem pkt1
  • dywersyfikacja - jajka w różnych koszykach
To jest tak "oczywiste" jak zapinanie pasów w samochodzie... KAŻDY wie, że trzeba je zapinać a bardzo wielu tego nie robi. To samo tu - KAŻDY wie o tych czterech punktach a większość to ignoruje albo rażąco nagina i później dupa dupa dupa. Każdy palacz wie, że to trucizna a po chuj pali? Itd.

Trader powinien mieć uschematyzowaną jednoznacznie sformalizowaną checklistę jak piloci wsio po kolei sprawdzać każdy przycisk nawet jesli to jest "oczywista oczywistość"
COCKPIT PREPARATION
ENGINES START UP
TAXI
TAKEOFF
CLIMB
CRUISE
DESCEND
LANDING
TAXI
ENGINES SHUTDOWN
i każdy etap zawiera w sobie ileś tam rzeczy jakie koniecznie trzeba sprawdzić by mieć jak największą pewność, że wszystko jest ok. Niczego się nie "przeskaqje", nic nie jest na skróty ani się niczego nie olewa.
I ma być qrwa to samo z pozycjami: wybór waloru, określenie trendów na interesujących nas interwałach, oszacowanie min potential profit/risk a co za tym idzie dobór wielkości pozycji i levelu stop-loss identycznie jak w samolocie się dobiera ilość paliwa i prędkości v1..vr..v2 i level klap do masy startowej układu Laughing
Rogal dobrze gadał. Omar jest cieńszy od niego bo o 6 lat krócej się tym zajmuje. Ciągłe przypominanie o tych oczywistościach uświadamia mi, że mimowolnie się od nich oddalam i dzięki temu co jakiś czas "równam" jak pies do nogi pana bo bez tego to się bardzo łatwo zgubić a to na rynq oznacza kaplicę.
Wtedy na markecie zamiast latać można sobie "popłynąć" Rolling Eyes


Ponadto uważam, że jeśli ktoś potrafi aktywnie handlując utrzymać się na rynq w dłuższym terminie choćby na zero, to zysk jest tylko kwestią czasu i przyjdzie "sam". Bez dobrego MM nie ma o czym gadać a kwestia metody jest drugorzędna.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:48

Ja od lat mam coś w rodzaju czerwonej lampki Micha Very Happy gdy się wtopa zaczyna robić juś od nawet 300 zeta wzwyż to mam taki warning
TOO LOW TERRAIN! PULL UP!
lol!
Z kolei gdy się czasem (rzadko ale bywa) zdarzy przesadzenie z ilością pozycji to mam inną lampkę STALL WARNING.

Nie dopuszczam ani do zbyt niskiego przyglebienia ani do przeciągnięcia tak pozostając w klimacie lotniczym bo Smoleńsk niedługo się zacznie w mediach Laughing

Podstawa to nie wjebać - gram defensywnie, prawie zawsze. Jeśli przytulę to fajnie, nie to trudno ale hajc nie ma prawa być wpierdolony nawet na chwilę (nie uznaję pojęcia "papierowej straty" - to dla frajerów jest takie myślenie) i tego się trzymam od lat. Dlatego tak łatwo mi sie psychologicznie wypierdziela opcje bo stawia mnie to zawsze w teoretycznie lepszej sytuacji bo mając premię opcyjną na rachunq to nie ja się muszę starać by zabrać coś rynkowi tylko to rynek musi się starać by zabrać coś mi a dla mnie to duża różnica bo bronić się jest zawsze łatwiej niż atakować - taki myk psychologiczny a serce roście leszcz przytula Very Happy
Na fx juś tak dobrze ni ma ale juś się nauczyłem kiedy trzeba wiać z pozycji. Kabel od pewnego czasu bardzo czytelny się zrobił.

Dlatego nie zarabiam tyle co nasz gieroj EXiu, dla którego pojęcie ryzyka w ogóle nie istnieje bo ma depo nieskończone, ale w niszy leszcza bagiennego przynajmniej jestem niewykrywalny dla radarów czocha i całkiem mi z tym dobrze. Very Happy Plankton zawsze się jakiś znajdzie do siorbnięcia.

Wiele razy była poqsa wychylić wyżęj łeb i zagrać grubiej ale co czytam lub słyszę, że ktoś przyszalał to go powieźli no i mam dosyć, cieszę się wtedy z tego co mam. Kiedyś nawet Diablo napisał, że niech tylko ktoś się pochwali że załaduje 20 lotów na kangura to zaraz pójdzie to "odpowiednim" kanałem informacyjnym i CZAPA... czy coś w tym stylu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 00:58

Gatunki organizmów forexowych:

Plankton mikrolotny
Leszcz minilotny
Płotka pełnolotna
Kozak wielolotny
Rekin górnolotny
......
Leszcz bezdepny (nielot)


UFO - 05.04.2013r  50305 UFO - 05.04.2013r  50305
Powrót do góry Go down
Garrett

Garrett


Liczba postów : 928
Location : Łódź
Registration date : 07/10/2009

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 01:06

HIOB napisał:
re Mylogi apartament


Po bankructwie systemu na FW20, pomyśle na Zakład Ubezpieczeń Cypryjskich, Mylogi proponuje teraz kolejny interes: "mieszkanie na poludniu europy w strefie nabrzeznej".

- Spróbujmy jeszcze raz! - kusi Mylogi.

UFO - 05.04.2013r  1364587296_by_Syrius93_inner
Powrót do góry Go down
http://www.astrobiznes.pl
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 01:15

I pamiętajcie o ważnej zasadzie:

Przy wzroście prędkości do stałej c, czas płynie wolniej.

Przy wzroście wielkości pozycji do Stałej Czosnka, zyski przyrastają wolniej.


To oznacza z grubsza, że jeśli ktoś z 1k zrobił 10k to niekoniecznie z 10k zrobi 100k a tym jeszcze bardziej niekoniecznie z 100k zrobi 1M (stosując te same metody w tym samym czasie) bo reguły gry zależą od wielkości pozycji. Przy Stałej Czosnka delta(zysk) = 0

To taka rozkmina z dupy, idę lulu. Dziś payrolls - będzie się znowu działo. UFO - 05.04.2013r  12401
Powrót do góry Go down
IronFX
Sys Trader
Sys Trader
IronFX


Liczba postów : 9659
Age : 55
Location : Wawa/Lublin
Registration date : 11/10/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 01:37

wiedzialem ze znajdzie sie debil z blyskotliwym komentarzem.

nie interesuje Cie, i nie masz nic madrego do powiedzenia
to zamknij ryja

tak to jest podzielic sie znalezionym tematem
ze u nas zima a tam 21 stopni i nie ma sensu siedziec w polsce,.,,, nie wazne
ze mieszkanie jakie u nas by kosztowalo 500 tys jest do kupienia za 150 tys... nie wazne
ze mozna wynajmowac w sezonie i miec z tego dochod jak za wynajem u nas przez rok .... nie wazne
ze przy okazji mozna zalatwic sobie zwolnienie z belki od zyskow na GPW... nie wazne

chyba powiem to co Pilsudski jak wszedl do Kielc i ludzie zamykali przed nim okiennice

"jebal Was pies"
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 01:59

Mylogi napisał:
wiedzialem ze znajdzie sie debil z blyskotliwym komentarzem.

nie interesuje Cie, i nie masz nic madrego do powiedzenia
to zamknij ryja

tak to jest podzielic sie znalezionym tematem
ze u nas zima a tam 21 stopni i nie ma sensu siedziec w polsce,.,,, nie wazne
ze mieszkanie jakie u nas by kosztowalo 500 tys jest do kupienia za 150 tys... nie wazne
ze mozna wynajmowac w sezonie i miec z tego dochod jak za wynajem u nas przez rok .... nie wazne
ze przy okazji mozna zalatwic sobie zwolnienie z belki od zyskow na GPW... nie wazne

chyba powiem to co Pilsudski jak wszedl do Kielc i ludzie zamykali przed nim okiennice

"jebal Was pies"

Mylogi!!!

Z całą sympatią, bo ja mam naprawdę sympatię do Ciebie!
To co przedstawiłeś to jest zwykły wał, właściwie to nie zwykły, bo stary i dawno sprzedany. Mój brat został na ten numer wyjebany sporo lat temu na 15 k papiera z tą różnicą że wspólników miało być 10-ciu i nie było mowy o tradingu, raju podatkowym, etc. itp.
Jeżeli reakcja publiki na ten "biznes" Cię zaskakuje to nie wiem co o tym myśleć bo przecież o naiwność Cię nie posądzam! Pozostaje zatem otwarte pytanie - kto powinien być jebany!
........................................................... Pozdrawiam! dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 02:18

Mylogi napisał:
wiedzialem ze znajdzie sie debil z blyskotliwym komentarzem.

nie interesuje Cie, i nie masz nic madrego do powiedzenia
to zamknij ryja

tak to jest podzielic sie znalezionym tematem
ze u nas zima a tam 21 stopni i nie ma sensu siedziec w polsce,.,,, nie wazne
ze mieszkanie jakie u nas by kosztowalo 500 tys jest do kupienia za 150 tys... nie wazne
ze mozna wynajmowac w sezonie i miec z tego dochod jak za wynajem u nas przez rok .... nie wazne
ze przy okazji mozna zalatwic sobie zwolnienie z belki od zyskow na GPW... nie wazne

chyba powiem to co Pilsudski jak wszedl do Kielc i ludzie zamykali przed nim okiennice

"jebal Was pies"

Jak biznes nie idzie to zmieniamy branże jeżeli jest kasa ? a Ty kolego raczej się nie nadajesz

Tyle ode mnie i bez urazy. Zarabia się osobiście i traci ja tak uważam

Znaleziony "temat" to dla mnie lecimy scratch Very Happy


Ostatnio zmieniony przez tupolew dnia Pią 05 Kwi 2013, 02:39, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 02:36

Agros ja na s na japońca Shocked Shocked Shocked

Ale mikroloty hiperbolll i te sprawy affraid


Ostatnio zmieniony przez tupolew dnia Pią 05 Kwi 2013, 02:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48087
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 02:39

tupolew napisał:
Agros ja na s na japońca Shocked Shocked Shocked

Ale mikroloty

ja tez na s Shocked
qrwy spać nie dadzą

znowu wielkosc dzisiejszego wzrostu mnie zaskoczyła
i musze odrabiac

ta japonska gielda to zwykla banana gdzie zyd z usa robi sobie poligon -jak unia na Cyprze

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48087
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 02:45

2013/04/05 02:23 Japonia-Nikkei 225 13 168.90 4.23% 534.32

a na fucie bylo + 7% Laughing Laughing

tu masz online wykres na indeks
http://pl.investing.com/indices/japan-ni225-advanced-chart

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 02:47

Argos napisał:
tupolew napisał:
Agros ja na s na japońca Shocked Shocked Shocked

Ale mikroloty

ja tez na s Shocked
qrwy spać nie dadzą

znowu wielkosc dzisiejszego wzrostu mnie zaskoczyła
i musze odrabiac

ta japonska gielda to zwykla banana gdzie zyd z usa robi sobie poligon -jak unia na Cyprze


Ot hipo więc ciężko trafić zresztą cały ten bajzel to toto dla instytucji z dużym depo się zrobił "dawajta ludzie w zarządznie to my lepij zarobim bo my większe jesteśmy i więcej wiemy". Zmierza to do tego że ulica jak zwykle wejdzie na końcu

Zarabiam na razie bounce


Ostatnio zmieniony przez tupolew dnia Pią 05 Kwi 2013, 02:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48087
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 02:48

kuźwa juz jestem na zero

i znow szkoda ze nie zarabiałem a tylko odrabiałem Mad Mad

200 pkt w pół godziny Evil or Very Mad
teraz pewnie beda straszne problemy z pokonaniem " mocnego wsparcia " na 13000 Laughing

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pią 05 Kwi 2013, 02:53, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
tupolew




Liczba postów : 165
Registration date : 23/04/2012

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 02:52

Argos napisał:
kuźwa juz jestem na zero

i znow szkoda ze nie zarabiałem a tylko odrabiałem Mad Mad

kuźwa 200 pkt w pół godziny Evil or Very Mad

U mnie stop i lulu nara
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48087
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 02:54

tupolew napisał:
Argos napisał:
kuźwa juz jestem na zero

i znow szkoda ze nie zarabiałem a tylko odrabiałem Mad Mad

kuźwa 200 pkt w pół godziny Evil or Very Mad

U mnie stop i lulu nara

ja mam za duzą pozycje zeby zasnąć Smile

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48087
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 03:03

dobra , zredukowałem - uciekłem do bezpiecznej wielkosci - 13000 zabetonowane wsparcie Laughing Laughing Laughing
maly plus - nie warto sobie nerwow szarpać z dzikusami Mad


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pią 05 Kwi 2013, 07:24, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48087
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 07:08

MICHU napisał:
Dave

Ja odchodzę.

Usuń moje konto.

3Majcie się.

...............................................

co jest ??


mnie zydek o skosnych oczkach powoli oddaje co zajebał Smile


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 07:10

dziadek napisał:
Mylogi napisał:
wiedzialem ze znajdzie sie debil z blyskotliwym komentarzem.

nie interesuje Cie, i nie masz nic madrego do powiedzenia
to zamknij ryja

tak to jest podzielic sie znalezionym tematem
ze u nas zima a tam 21 stopni i nie ma sensu siedziec w polsce,.,,, nie wazne
ze mieszkanie jakie u nas by kosztowalo 500 tys jest do kupienia za 150 tys... nie wazne
ze mozna wynajmowac w sezonie i miec z tego dochod jak za wynajem u nas przez rok .... nie wazne
ze przy okazji mozna zalatwic sobie zwolnienie z belki od zyskow na GPW... nie wazne

chyba powiem to co Pilsudski jak wszedl do Kielc i ludzie zamykali przed nim okiennice

"jebal Was pies"

Mylogi!!!

Z całą sympatią, bo ja mam naprawdę sympatię do Ciebie!
To co przedstawiłeś to jest zwykły wał, właściwie to nie zwykły, bo stary i dawno sprzedany. Mój brat został na ten numer wyjebany sporo lat temu na 15 k papiera z tą różnicą że wspólników miało być 10-ciu i nie było mowy o tradingu, raju podatkowym, etc. itp.
Jeżeli reakcja publiki na ten "biznes" Cię zaskakuje to nie wiem co o tym myśleć bo przecież o naiwność Cię nie posądzam! Pozostaje zatem otwarte pytanie - kto powinien być jebany!
........................................................... Pozdrawiam! dziadek ręką własną

UFO - 05.04.2013r  767691 UFO - 05.04.2013r  767691 UFO - 05.04.2013r  767691 UFO - 05.04.2013r  767691
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48087
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 07:21

tak czułem ze japoniec bedzie max na open

tylko dlaczego ten open tak wysoko ??? Mad Mad

juz 350 pkt od open * 3 zł = 1k na małym koniu Smile

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  EmptyPią 05 Kwi 2013, 07:33

Dzisiaj wracamy do BESSY
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 05.04.2013r  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 05.04.2013r    UFO - 05.04.2013r  Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 05.04.2013r
Powrót do góry 
Strona 1 z 21Idź do strony : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics
-
» UFO 11.01.2013r.
» UFO - 04.04.2013r
» UFO - 30.04.2013r.
» UFO - 30.05.2013r.
» UFO - 26.06.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: