Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 08.04.2013 r

Go down 
+32
Jones
MoralnyNiepokój
thorgall
REALISTA
MedKit*
neuron
kLeszcz
tarzan
betonowe_buty
Pan Nikt
Ezet
snajper
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
janek
barany
spiter
zibi
Reser
Małolat
Windziarz
rafalx
AgroTrader
myśliwyl
filip
Piotrek691
Diablo
Janko Traderroo
Zahary
MICHU
EX
nomad
Dave
36 posters
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
AutorWiadomość
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 00:13

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691, Dezerter


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower scratch scratch
Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 00:16

Chyba radio włączę, jaka wojna w Japonii czy co, 100 pejsów w 3 minuty scratch

UFO - 08.04.2013 r   Eurjpy-m1-admiral-markets-as-4


Ostatnio zmieniony przez nomad dnia Pon 08 Kwi 2013, 00:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 00:18

Numero uno cheers sunny
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 00:19

Pingwin

1605 ucieczka z eS jest
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 00:27

Very Happy

Cytat :
Żyła złota byłego premiera

Tony Blair, który prawie sześć lat temu zrezygnował z kierowania brytyjskim rządem, buduje swoje biznesowe imperium

Jego kwatera główna mieści się w londyńskiej dzielnicy Mayfair w budynku, gdzie w XVIII stuleciu mieściła się pierwsza ambasada Stanów Zjednoczonych. Jednym kojarzy się z rządem na uchodźstwie, zaś innym z Bizancjum. Office of Tony Blair organizuje pracę byłego premiera jako doradcy rządów, zaś firma Tony Blair Associates zajmuje się doradztwem finansowym.

Dobijający do 60. były premier pośredniczy w transakcjach biznesowych, jest globtroterem – doradcą i filantropem. Szefuje sieci firm i instytucji dobroczynnych działających w ponad 20 państwach finansowanych przez osoby prywatne, firmy i rządy. Od 2007 roku jego firmy pozyskały co najmniej 59 milionów funtów (90 milionów dolarów), zaś fundacje dobroczynne 25,5 mln funtów. W ubiegłym roku jedna z ośmiu firm Tony Blaira, Windruch Ventures Ltd zwiększyła przychody z 12 milionów funtów do rekordowego poziomu 16 mln GBP. Od stycznia 2008 r. tylko nowojorski gigant bankowy JPMorgan Chase&Co przelał na konto Blaira co najmniej 10 milionów funtów

Były premier za pieniądze doradza Abu Dhabi Executive Affaires Authority, instytucji, którą kieruje szejk Mohammed bin Zayed Al Nahyan. Pomaga w aranżowaniu biznesów z China Investment Corp., funduszem państwowym dysponującym ponad 480 miliardami dolarów.

Jest również doradcą prezydenta Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa i z tego tytułu Blair oraz jego współpracownicy od 2011 r. rocznie inkasują 8 milionów funtów. W tej kwocie partycypuje też Portland Communication, firma PR, założona przez Tima Allana, byłego zastępcy sekretarza prasowego Tony Blaira.

W minionym roku były brytyjski premier podpisał umowę z Geraldo Alckminem, gubernatorem brazylijskiego stanu Sao Paulo. Ma zorganizować grupę doradców, którzy pomogą zmodernizować służby publiczne.

W połowie marca Blair był bliski przedłużenia umowy z władzami Kuwejtu o doradztwo i prowadził rozmowy na ten sam temat w innych krajach azjatyckich i Ameryce Łacińskiej.

Meghnad Desai, członek Partii Pracy zasiadający w Izbie Lordów i emerytowany profesor London School of Economics and Polititical Science chwali byłego premiera. Woli żeby robił pożyteczne rzeczy zamiast przesiadywać tu i ówdzie i perorować, kiedy jest to zbędne.

Kontakty Blaira na wysokim szczeblu, a także umiejętności negocjacyjne są szczególnie poszukiwane w dziedzinie finansów w której wcześniej nie miał doświadczenia. We wrześniu ubiegłego roku były szef rządu pomagał w sfinalizowaniu fuzji Glencore International z Xstratą o wartości 35 miliardów dolarów. Według nieoficjalnych informacji dostał za to minimum milion dolarów.

Nie wszystkim podoba się biznesowa działalność Blaira. Szczególnie jest krytykowany za kontakty z prezydentem Kazachstanu. – Widzę człowieka, który, jak się wydaje, gromadzi dużo pieniędzy i walczy z politycznym cieniem – zauważa Peter Kilfoyle, były deputowany Partii Pracy i minister, który skłócił się z Blairem z powodu wojny w Iraku. Jego zdaniem Blair całkowicie się pogubił.

Między jego firmami przepływają pieniądze z nie zawsze jasnych powodów. – Nie ma sensu komplikowanie sobie życia jeśli nie chodzi o zmniejszenie zobowiązań podatkowych, czy też ukrycie czegoś – zauważa Adrian Huston, były inspektor podatkowy, a obecnie szef firmy Huston&Co w Belfaście.

Blair śmieje się z tego zarzutu. Twierdzi, że połowę swoich wszystkich dochodów oddaje fiskusowi. W przeciwieństwie do wielu Brytyjczyków zarabiających za granicą i w celu uniknięciu zbyt dużych obciążeń podatkowych przez pewien czas rezydujących poza granicami państwa, Blair zapewnia, że zawsze jeśli chodzi o tego rodzaju zobowiązania miał status rezydenta Zjednoczonego Królestwa.

Powód bizantyjskiej konfiguracji jego biznesu jest prosty. Zależy mu na poufności, a wiadomo, podkreśla, że media będą tropić każdego, kto ma z nim kontakty. A on tak nie może funkcjonować.

Co wiadomo o jego finansach? Od grudnia 2007 roku jego firmy zaksięgowały ponad 45 milionów funtów przychodów, a wciągu minionych pięciu lat były premier otrzymał od JPMorgan i Zurich Insurance Group 13 milionów funtów. W przypadku nowojorskiego banku Blair raczej nie zajmuje się sprawami biznesowymi lecz ułatwia kontakty (otwiera drzwi) prezesowi Jamiemu Dimonowi i jest jego doradcą politycznym jeśli chodzi ekspansję zagraniczną. Rocznie dostaje za to 2 miliony funtów. Zurich Insurance Group płaci mu jedną czwartą tego co JPMorgan. Blair zajmuje się tu potencjalnym wpływem wydarzeń międzynarodowych na strategię szwajcarskiej firmy.

Były premier jest też cenionym mówcą. Za wystąpienie podczas szczytu funduszy hedgingowych AlphaMatrix 2013 w Miami Beach na Florydzie w ostatnim dniu stycznia podobno zainkasował 300 tys. funtów plus zwrot kosztów.


Nie za wszystko były premier bierze pieniądze. Dwa razy w miesiącu odwiedza Jerozolimę w roli specjalnego wysłannika tzw. kwartetu (ONZ, Rosja, Stany Zjednoczone i Unia Europejska) zajmującego się rozwojem Palestyny.

Powrót do góry Go down
nomad

nomad


Liczba postów : 21004
Location : Narewka
Registration date : 20/01/2008

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 00:30

Zmierzyłem ciśnienie w rurach, może być niezła fontanna,
Japoniec będzie drukował tyle co jankes, przy 3 razy mniejszej gospodarce,
będzie 250 jenów za $ cheers

będziemy latać do Tokio na sushi i zakupy flower
trza będzie się przeprowadzić w Primorskij Kraj do Władywostoku

UFO - 08.04.2013 r   I-307 UFO - 08.04.2013 r   I-308

Карьера:

Активный капитал, Приморский край, Владивосток
декабрь 2010 — продолжаю работать

УК ДВ-Траст, Приморский край, Владивосток
октябрь 2010 — декабрь 2010


Информация о пользователе:

Телосложение: Стройное
Рост, вес: 179, 59
Глаза: Карие
Волосы: Каштановые
Дети: Нет
Проживание: Живу с родителями
Режим дня: Сова (люблю поздно ложиться)
Курение: Не курю
Алкоголь: Редко



Ostatnio zmieniony przez nomad dnia Pon 08 Kwi 2013, 00:53, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 00:38

Nomad

jak coś tam pierdolisz do mnie to siem nie produkuj bo w foes jesteś

bursztynowej mordziały nie widać i jest git. What a Face

zakładam ze zostałeś wyjebany na stopie i dlatego znowu się przypierdalasz

fazy się zgrały korektę zaliczyłeś cheers rabbit

jeszcze raz ciśnienie w rurach zmierz teraz Laughing
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 00:54

podpowiem Ci jeszcze że zaciągają osmy 5iątki

i tak chcooja o tym erojenie będziesz wiedział bez odpowiednich algorytmów
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 01:06

MICHU napisał:
podpowiem Ci jeszcze że zaciągają osmy 5iątki

i tak chcooja o tym erojenie będziesz wiedział bez odpowiednich algorytmów

II i ostatnia już podpowiedź

4 godzinne na eS

1 godzinne przymknij eL


nie dziękuj Razz Razz Razz

ps, aha jeszcze wnioskowanie żebyś nie gadał ze system do dupy

wysprzedaż jest - lokalna

dobra tyle

Powrót do góry Go down
Zahary




Liczba postów : 1201
Registration date : 17/01/2008

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 01:25

nomad napisał:
...

http://www.fronda.pl/a/swiadectwo-czlowieka-zniewolonego-przez-joge,27078.html


Pozdrawiam
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 07:16

1 z rana ...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 07:27

Zahary napisał:
nomad napisał:
...

http://www.fronda.pl/a/swiadectwo-czlowieka-zniewolonego-przez-joge,27078.html


Pozdrawiam

Mnie tam zniewalają niektóre laski, które Nomad wkleja. geek
Prawdziwe kobiety, a nie plastik.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 07:30

Zahary napisał:
nomad napisał:
...

http://www.fronda.pl/a/swiadectwo-czlowieka-zniewolonego-przez-joge,27078.html


Pozdrawiam

ale bzdury
Zawsze mnie zastanawiało, miałem koleżanke w moim mniemaniu bardzo inteligętna, oczytana, i mimo wiedzy chodziła do kościoła, wierzyła w te brednie, mimo ze w kontaktach ze mną zachowywała sie jak prawdziwy detektyw, interesowały ją fakty co robiłem, gdzie byłem itp. Natomiast to co napisane było w biblii to brała to za prawde, nie było pytań po prostu trzeba wierzyć, gdy pytałem ją, jak można wierzyc w chodzącego po wodzie facia, zamieniającego wode w wino, to ona mi tłumaczy ze na tym polega wiara wariat przeciez to głupie, w życiu realnym liczyły sie dla niej twarde dowody, za to bezgranicznie wierzy w to co jakieś leszcze napisali w śmiesznej książce zwanej biblią.
nie kumam tego
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 07:45

Zahary napisał:
nomad napisał:
...

http://www.fronda.pl/a/swiadectwo-czlowieka-zniewolonego-przez-joge,27078.html

Pozdrawiam
Jakie dziś mamy święto ?

Zwiastowanie

czyli...

bocian na gnieździe stanie...
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 07:47

Diablo (krt) napisał:
Zahary napisał:
nomad napisał:
...

http://www.fronda.pl/a/swiadectwo-czlowieka-zniewolonego-przez-joge,27078.html


Pozdrawiam

ale bzdury
Zawsze mnie zastanawiało, miałem koleżanke w moim mniemaniu bardzo inteligętna, oczytana, i mimo wiedzy chodziła do kościoła, wierzyła w te brednie, mimo ze w kontaktach ze mną zachowywała sie jak prawdziwy detektyw, interesowały ją fakty co robiłem, gdzie byłem itp. Natomiast to co napisane było w biblii to brała to za prawde, nie było pytań po prostu trzeba wierzyć, gdy pytałem ją, jak można wierzyc w chodzącego po wodzie facia, zamieniającego wode w wino, to ona mi tłumaczy ze na tym polega wiara wariat przeciez to głupie, w życiu realnym liczyły sie dla niej twarde dowody, za to bezgranicznie wierzy w to co jakieś leszcze napisali w śmiesznej książce zwanej biblią.
nie kumam tego
UUuu ależ masz uraz do wiary chrześcijan...
nie źle Cię musiała ta laska zaboleć w sercu...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 07:47

Janko Traderroo napisał:
Zahary napisał:
nomad napisał:
...

http://www.fronda.pl/a/swiadectwo-czlowieka-zniewolonego-przez-joge,27078.html

Pozdrawiam
Jakie dziś mamy święto ?

Zwiastowanie

czyli...

bocian na gnieździe stanie...

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:00

Janko Traderroo napisał:
Diablo (krt) napisał:
Zahary napisał:
nomad napisał:
...

http://www.fronda.pl/a/swiadectwo-czlowieka-zniewolonego-przez-joge,27078.html


Pozdrawiam

ale bzdury
Zawsze mnie zastanawiało, miałem koleżanke w moim mniemaniu bardzo inteligętna, oczytana, i mimo wiedzy chodziła do kościoła, wierzyła w te brednie, mimo ze w kontaktach ze mną zachowywała sie jak prawdziwy detektyw, interesowały ją fakty co robiłem, gdzie byłem itp. Natomiast to co napisane było w biblii to brała to za prawde, nie było pytań po prostu trzeba wierzyć, gdy pytałem ją, jak można wierzyc w chodzącego po wodzie facia, zamieniającego wode w wino, to ona mi tłumaczy ze na tym polega wiara wariat przeciez to głupie, w życiu realnym liczyły sie dla niej twarde dowody, za to bezgranicznie wierzy w to co jakieś leszcze napisali w śmiesznej książce zwanej biblią.
nie kumam tego
UUuu ależ masz uraz do wiary chrześcijan...
nie źle Cię musiała ta laska zaboleć w sercu...

czy ja wiem było mineło, mnie chodzi o brak logiki
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:02

[quote]
Dlaczego w Gdańsku zastrzelony został Adam K., jego partnerka i ich 14-miesięczna córka?
Według informacji "Wprost" w sprawie pojawiają się tropy wiodące do polskich i rosyjskich służb specjalnych.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,13694354,Morderstwo_w_Gdansku__Tropy_prowadza_do_sluzb.html#BoxWiadTxt

zaraz do akcji wejdzie seryjny samobójca
[quote]

wracając do tej wczorajszej dyskusji
nie udało nam się poprzez wejście do unii oderwać od sojuzu...

dziwne to wszystko, pomimo że jesteśmy w NATO to rządzi u nas byłe KGB, co na to CIA ?
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:06

MICHU napisał:
MICHU napisał:
podpowiem Ci jeszcze że zaciągają osmy 5iątki

i tak chcooja o tym erojenie będziesz wiedział bez odpowiednich algorytmów

II i ostatnia już podpowiedź

4 godzinne na eS

1 godzinne przymknij eL


nie dziękuj Razz Razz Razz

ps, aha jeszcze wnioskowanie żebyś nie gadał ze system do dupy

wysprzedaż jest - lokalna

dobra tyle


Dzień dobry cheers

U mnie już 10 rano i piękne słońce świeci. Temperatura tylko -5C więc bardzo wiosennie. Niedługo lato geek

Re: Michu, wrzucasz Nomada do fosy, a potem z nim korespondujesz? wariat

Re: Dezerter. Zauważ, że większość lasek, które Nomad wkleja to Rosjanki I love you To naprawdę prawdziwe kobiety są flower
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:08

Diablo (krt) napisał:
Janko Traderroo napisał:
Diablo (krt) napisał:
Zahary napisał:
nomad napisał:
...

http://www.fronda.pl/a/swiadectwo-czlowieka-zniewolonego-przez-joge,27078.html


Pozdrawiam

ale bzdury
Zawsze mnie zastanawiało, miałem koleżanke w moim mniemaniu bardzo inteligętna, oczytana, i mimo wiedzy chodziła do kościoła, wierzyła w te brednie, mimo ze w kontaktach ze mną zachowywała sie jak prawdziwy detektyw, interesowały ją fakty co robiłem, gdzie byłem itp. Natomiast to co napisane było w biblii to brała to za prawde, nie było pytań po prostu trzeba wierzyć, gdy pytałem ją, jak można wierzyc w chodzącego po wodzie facia, zamieniającego wode w wino, to ona mi tłumaczy ze na tym polega wiara wariat przeciez to głupie, w życiu realnym liczyły sie dla niej twarde dowody, za to bezgranicznie wierzy w to co jakieś leszcze napisali w śmiesznej książce zwanej biblią.
nie kumam tego
UUuu ależ masz uraz do wiary chrześcijan...
nie źle Cię musiała ta laska zaboleć w sercu...

czy ja wiem było mineło, mnie chodzi o brak logiki
Ludzie mają to do siebie, że w większości potrzebują silnego autorytetu, przywódcy który by ich prowadził i chyba najczęściej jest nim religia... ?
poza tym kobiety są bardziej religijne...
swoją drogą to ciekawe kiedy człowiek w swej ewolucji zaczął wykształcił pojęcie i czczenie bóstw...
Powrót do góry Go down
filip

filip


Liczba postów : 3719
Registration date : 05/09/2008

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:09

Przesilenie wiosenne daje sie UFOKOM we znaki Wink
Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:13

no misiaczki wstawać do łazienki nałożyć wazelinke będzie zoofil
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48116
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:14

miszczu jak grac ??

gdy nie wiem jak grac to szorce Laughing Laughing

stawiam drabinke na fw20 pod ewentualna luke up + 2-5 pkt

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:17

Ex napisał:
Nie widzisz, że TP1 użyczył mu screena a Pietrek wpłacał dobryżart

Mamy już po 25 tysi na głowę. Tylko jak to wypłacić z demo?
Ex, 10 % dla Ciebie jak zdradzisz nam jak to się robi Very Happy
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:19

rafalx napisał:
Ex napisał:
Nie widzisz, że TP1 użyczył mu screena a Pietrek wpłacał dobryżart

Mamy już po 25 tysi na głowę. Tylko jak to wypłacić z demo?
Ex, 10 % dla Ciebie jak zdradzisz nam jak to się robi Very Happy
a ja dam 25% za taką informację... Smile
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:20

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
podpowiem Ci jeszcze że zaciągają osmy 5iątki

i tak chcooja o tym erojenie będziesz wiedział bez odpowiednich algorytmów

II i ostatnia już podpowiedź

4 godzinne na eS

1 godzinne przymknij eL


nie dziękuj Razz Razz Razz

ps, aha jeszcze wnioskowanie żebyś nie gadał ze system do dupy

wysprzedaż jest - lokalna

dobra tyle


Dzień dobry cheers

U mnie już 10 rano i piękne słońce świeci. Temperatura tylko -5C więc bardzo wiosennie. Niedługo lato geek

Re: Michu, wrzucasz Nomada do fosy, a potem z nim korespondujesz? wariat

Re: Dezerter. Zauważ, że większość lasek, które Nomad wkleja to Rosjanki I love you To naprawdę prawdziwe kobiety są flower

To wszystko przez to śmierć grzdyla, mogłem go uratować, był do uratowania tylko nie przewidziałem że zmartwiona niedołężnością

jednego z potomstwa matka niechcąco go udusi przyjmując że to trzeba dać maksymalne ciepło. Malutki gdyby nie był tak słaby wydostałby się na powietrze.

Znowu zyebałem niedopilnując. Zwierzątko powinno żyć. Sad

Tak ze mnie nerwy wyłażą, ze byle co jest zapalnikiem, za co ufo i Nomada przepraszam.

Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:24

MICHU napisał:
Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
podpowiem Ci jeszcze że zaciągają osmy 5iątki

i tak chcooja o tym erojenie będziesz wiedział bez odpowiednich algorytmów

II i ostatnia już podpowiedź

4 godzinne na eS

1 godzinne przymknij eL


nie dziękuj Razz Razz Razz

ps, aha jeszcze wnioskowanie żebyś nie gadał ze system do dupy

wysprzedaż jest - lokalna

dobra tyle


Dzień dobry cheers

U mnie już 10 rano i piękne słońce świeci. Temperatura tylko -5C więc bardzo wiosennie. Niedługo lato geek

Re: Michu, wrzucasz Nomada do fosy, a potem z nim korespondujesz? wariat

Re: Dezerter. Zauważ, że większość lasek, które Nomad wkleja to Rosjanki I love you To naprawdę prawdziwe kobiety są flower

To wszystko przez to śmierć grzdyla, mogłem go uratować, był do uratowania tylko nie przewidziałem że zmartwiona niedołężnością

jednego z potomstwa matka niechcąco go udusi przyjmując że to trzeba dać maksymalne ciepło. Malutki gdyby nie był tak słaby wydostałby się na powietrze.

Znowu zyebałem niedopilnując. Zwierzątko powinno żyć. Sad

Tak ze mnie nerwy wyłażą, ze byle co jest zapalnikiem, za co ufo i Nomada przepraszam.



Michu,
co to jest ten grzdyl ?
Powrót do góry Go down
Małolat

Małolat


Liczba postów : 12631
Age : 38
Location : Krosno
Registration date : 29/08/2007

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:30

Windziarz napisał:
MICHU napisał:
Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:
MICHU napisał:
podpowiem Ci jeszcze że zaciągają osmy 5iątki

i tak chcooja o tym erojenie będziesz wiedział bez odpowiednich algorytmów

II i ostatnia już podpowiedź

4 godzinne na eS

1 godzinne przymknij eL


nie dziękuj Razz Razz Razz

ps, aha jeszcze wnioskowanie żebyś nie gadał ze system do dupy

wysprzedaż jest - lokalna

dobra tyle


Dzień dobry cheers

U mnie już 10 rano i piękne słońce świeci. Temperatura tylko -5C więc bardzo wiosennie. Niedługo lato geek

Re: Michu, wrzucasz Nomada do fosy, a potem z nim korespondujesz? wariat

Re: Dezerter. Zauważ, że większość lasek, które Nomad wkleja to Rosjanki I love you To naprawdę prawdziwe kobiety są flower

To wszystko przez to śmierć grzdyla, mogłem go uratować, był do uratowania tylko nie przewidziałem że zmartwiona niedołężnością

jednego z potomstwa matka niechcąco go udusi przyjmując że to trzeba dać maksymalne ciepło. Malutki gdyby nie był tak słaby wydostałby się na powietrze.

Znowu zyebałem niedopilnując. Zwierzątko powinno żyć. Sad

Tak ze mnie nerwy wyłażą, ze byle co jest zapalnikiem, za co ufo i Nomada przepraszam.



Michu,
co to jest ten grzdyl ?
Michu popielice czy tam inne szczurki hodował.
Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:31

misiaczki ciulowo tak zaczynać dzień od plaszczaka
a mówiłem i prosiłem !!!!!!
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4804
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   EmptyPon 08 Kwi 2013, 08:34

http://www.sfora.biz/Niemcy-sa-winni-Grekom-miliardy-Wyciekl-tajny-raport-a54350

"Przez kilka miesięcy, na zlecenie ministerstwa finansów, analizowali archiwalne umowy, traktaty, ustawy i orzeczenia sądów.

Doszli do wniosku, że Grecja nigdy nie otrzymała reparacji - ani za kredyty, których z przymusu udzieliła Niemcom, ani za szkody, jakie kraj poniósł w czasie II wojny światowej."
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 08.04.2013 r   Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 08.04.2013 r    UFO - 08.04.2013 r   Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 08.04.2013 r
Powrót do góry 
Strona 1 z 18Idź do strony : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Next
 Similar topics
-
» UFO - 03.01.2013
» UFO - 24.01.2013
» UFO - 28.02.2013
» UFO - 10.04.2013 r
» UFO - 06.06.2013 r

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: