Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 3 MAJA 2013r.

Go down 
+28
MedKit*
MoralnyNiepokój
Reser
BORowik
tarzan
Aligator
Cris
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Dave
nomad
snajper
rafalx
gumbas
inwestor
spiter
AgroTrader
jj
Generał
Ezet
neuron
Janko Traderroo
betonowe_buty
Diablo
barany
janek
Piotrek691
thorgall
Jones
32 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 00:56

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULUJĄCE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA
1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczna odpowiadają moderatorzy
BORowik, Dave, inwestor, Jones, Piotrek691, Dezerter


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower cheers flower sunny flower cheers flower sunny flower scratch scratch
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 01:20

co jest już wszystkich zbanowałem ? scratch
no dobra
PIERWSZY cheers HEJ
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24644
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 01:26

jak czytałem wieczorem wczorajsze posty to mnie najpierw śmiech ogarniał
a czym dalej w las to przerażenie

pisałem że to czubek ale wy go paśliście przez pół roku
opowiadał przecież o miliardach, diable, raku
jak można tego nie zauważyć?

oczywiście że ch... w te 3.6kilo
najgorsze jest to że ta męda jeszcze obraża Piotra

a teraz coś śmiesznego:
Piotr wczoraj powiedział o sobie że jest debilem
Jak ja 3 tygodnie temu napisałem że podejrzewam że Piotr jest debilem to dostałem tygodniowego bana Very Happy
za co? za prawdę? dobryżart

żądam od żaby przeprosin i wpłaty 300zł na konto tej mędy Micha dobryżart
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 06:12

MICHU napisał:

Na bank musiałeś dzisiaj wpierdolić 1Ok
dobra napiszę ci prawdę CIESZĘ SIĘ cheers
Takiemu choojowi jak Ty należy się zebyś przepierdolił wszystko bo chooja się znasz na traderce

Nie zamierzam więcej poruszać tego tematu, ale niech ten ostatni post Micha będzie dla wszystkich nauczką, jak może się skończyć bezinteresowna pomoc.

Jeszcze raz powtórzę, że nie żal mi kasy tylko tego, że mogła ona komuś naprawdę pomóc....



Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 07:10

Jones napisał:
co jest już wszystkich zbanowałem ? scratch
no dobra
PIERWSZY cheers HEJ

he he
a tych nawiedzonych kreślarzy z UFO 2 tez banujesz? Very Happy
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 07:21

Wstawać do kościoła pomodlić się o swoją duszę. Wasz czas tu na ziemi się już powoli kończy.
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 07:43

futy czerwone, oj byczki czeka was ciężki poniedziałek Very Happy
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 07:52

Witam, ja juz po majowce, arcyciekawy wczorajszy watek Very Happy
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 08:40

barany napisał:
Wstawać do kościoła pomodlić się o swoją duszę. Wasz czas tu na ziemi się już powoli kończy.

modlitwa modlitwą
a tu trzeba brzytwą
a już nie daj Boże
sprężynowym nożem
Powrót do góry Go down
betonowe_buty
TA SYSTEM TRADER
TA  SYSTEM  TRADER
betonowe_buty


Liczba postów : 19454
Location : Instytut Badań Giełdowych i Politycznych
Registration date : 02/10/2007

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 09:00

https://www.facebook.com/OcieplanieWizerunkuAdolfaH?group_id=0&filter=1
a dr house to jego syn

30/04 niezauważalnie przeszla rocznica śmierci wodza, czyzby ktoś zakladal, ze Adi przezyl?

http://www.fakt.pl/FBI-Hitler-przezyl-wojne-Uciekl-z-bunkra-i-,artykuly,101146,1.html

Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4803
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 09:42

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:

Na bank musiałeś dzisiaj wpierdolić 1Ok
dobra napiszę ci prawdę CIESZĘ SIĘ cheers
Takiemu choojowi jak Ty należy się zebyś przepierdolił wszystko bo chooja się znasz na traderce

Nie zamierzam więcej poruszać tego tematu, ale niech ten ostatni post Micha będzie dla wszystkich nauczką, jak może się skończyć bezinteresowna pomoc.
Jeszcze raz powtórzę, że nie żal mi kasy tylko tego, że mogła ona komuś naprawdę pomóc....
To nie dobrze się stało...
chodzi o to, że wiesz o tym, że ten uczynek poszedł na marne, czyli nie spełnił swego zadania...
musisz pomóc komuś jeszcze raz, nie koniecznie finansowo...
chodzi o to, żeby nie wiedzieć że dobry uczynek został zmarnowany, żeby to nie tkwiło w świadomości...
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4803
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 09:43

barany napisał:
Wstawać do kościoła pomodlić się o swoją duszę. Wasz czas tu na ziemi się już powoli kończy.
Chwała Słowianom!
Powrót do góry Go down
neuron
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
neuron


Liczba postów : 9793
Registration date : 29/02/2012

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 09:45

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:

Na bank musiałeś dzisiaj wpierdolić 1Ok
dobra napiszę ci prawdę CIESZĘ SIĘ cheers
Takiemu choojowi jak Ty należy się zebyś przepierdolił wszystko bo chooja się znasz na traderce

Nie zamierzam więcej poruszać tego tematu, ale niech ten ostatni post Micha będzie dla wszystkich nauczką, jak może się skończyć bezinteresowna pomoc.

Jeszcze raz powtórzę, że nie żal mi kasy tylko tego, że mogła ona komuś naprawdę pomóc....



@ Piotrek
no
jak pomyśle, że mógłbym za to kupić wypasioną karte graficzną do kompa to aż mnie .... chce strzelić !!!!
a poważnie nie bez powodu mówią, że aby kogoś poznać to trzeba z nim beczke soli zjeść
ale gdyby kolega jeszcze kiedyś podjął zamiar uszczęśliwienia kogoś to ja zawsze na interesujący priv odpowiem cheers
i gwarantuję, że nie obsobaczę na koniec Very Happy
@ michu
niestety utraciłeś moje zaufanie i poważanie w całości po ostatnim poście
też uważałem, ze jesteś niepoprawnym marzycielem
te dziwki i lampy chociaż nie czytałem i nie analizowałem sygnałów wskazywały, że masz pasję, że coś tworzysz
chęć doskonalenia i przcież także praca nad sobą to wartości dodatnie
a ty na koniec pogryzłeś rękę która cię nakarmiła ???
chciałbym li tylko przypisać twoje postępowanie chorobie hazardu ale jeżeli zanęcałes z wyrachowaniem to niestety bedę musiał wycofać ambasodorów i wsadzić cię do fosy dożywotnio
czekam na wyjasnienie na priv



_________________
...... a będzie giciej
Powrót do góry Go down
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO
Ezet


Liczba postów : 12359
Registration date : 30/09/2007

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 09:45

Laughing

Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:11

No Michu tak jak pisałem nie mogę w takim wypadku dać ci 5 baniek na zarabianie bo je przejebiesz Smile
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:16



pułapka w lesie teutoburskim
Powrót do góry Go down
jj




Liczba postów : 1573
Registration date : 15/05/2008

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:18

http://worldwideat.blogspot.com/

Witam , jak na teraz to na poniedziałek fw20.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:23

Panowie po co wam wykresy ?
wystaczy robić transakcje z konta bez wykresu - tylko trzeba umieć (jest to najnowszy system opracowany przez General CO. w sprzedaży od 50 tyś zł sztuka)
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:27

Generał napisał:
Panowie po co wam wykresy ?
wystaczy robić transakcje z konta bez wykresu - tylko trzeba umieć (jest to najnowszy system opracowany przez General CO. w sprzedaży od 50 tyś zł sztuka)

50 kilo za system? Shocked
W sumie nie mam nic przeciwko sprzedaży systemów pod warunkiem, że się za nie płaci z zysków wygenerowanych, a w przypadku wtopy sprzedający ją pokrywa, o ile oczywiście użytkownik ściśle przestrzegał wskazań systemu Laughing
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47953
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:28

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:

Na bank musiałeś dzisiaj wpierdolić 1Ok
dobra napiszę ci prawdę CIESZĘ SIĘ cheers
Takiemu choojowi jak Ty należy się zebyś przepierdolił wszystko bo chooja się znasz na traderce

Nie zamierzam więcej poruszać tego tematu, ale niech ten ostatni post Micha będzie dla wszystkich nauczką, jak może się skończyć bezinteresowna pomoc.

Jeszcze raz powtórzę, że nie żal mi kasy tylko tego, że mogła ona komuś naprawdę pomóc....



tez poczytalem sobie wczorajszy watek wieczorny - typowe zachowanie
dasz takiemu pomoc a on sie tak od tych datków uzaleznii ze juz nie dziekuje za to co dostał tylko obraza sie jak przestaniesz dawac
i stajesz sie dla niego wrogiem bo mógłbyś dac a nie dajesz

ale moze ma racje ..???
po po chuj dajesz i przyzwyczajasz do tego co jest nienormalne i kiedys nieuchronnie sie skończy
lesnicy powtarzaja zeby nie dokarmiac niepotrzebnie zwierzat bo przestana same polowac i szukac pokarmu
a co za trym idzie instynkt w nich zaniknie i sie tak uzaleznia ze same sobie nie poradza i zginą

a wiec sumując taka pomocą robisz tylko krzywdę obdarowanemu
co dobitnie potwierdza przykład Micha - bo tylko przedłużyłeś jego urojone wizje
i opóźniłeś jego ozdrowieńcze przejscie do brutalnej rzeczywistości/samodzielnosci

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:30

Piotrek691 napisał:
Generał napisał:
Panowie po co wam wykresy ?
wystaczy robić transakcje z konta bez wykresu - tylko trzeba umieć (jest to najnowszy system opracowany przez General CO. w sprzedaży od 50 tyś zł sztuka)

50 kilo za system? Shocked
W sumie nie mam nic przeciwko sprzedaży systemów pod warunkiem, że się za nie płaci z zysków wygenerowanych, a w przypadku wtopy sprzedający ją pokrywa, o ile oczywiście użytkownik ściśle przestrzegał wskazań systemu Laughing

brakuje mi 1 milion zł do realizacji mojego życiowego planu Wink
Powrót do góry Go down
spiter

spiter


Liczba postów : 1078
Age : 39
Location : Pozen
Registration date : 28/03/2012

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:39

Witam,
Wnioskuje za zakończeniem na głównym "afery Micha".
(Piotrek dostałeś wczoraj PM?? bo nie wiem czy te wiadomości w ogóle dochodzą..jakies wiadomości widma na tym UFO scratch )
Na czymś dziś zarabiacie?
Wczoraj zamknąłem S na Eur/Usd a L na Eur/Chf zostało i czekamy.
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:39

spiter napisał:
Witam,
Wnioskuje za zakończeniem na głównym "afery Micha".
(Piotrek dostałeś wczoraj PM?? bo nie wiem czy te wiadomości w ogóle dochodzą..jakies wiadomości widma na tym UFO scratch )
Na czymś dziś zarabiacie?
Wczoraj zamknąłem S na Eur/Usd a L na Eur/Chf zostało i czekamy.

dziś ogólnie na elkach
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:41

Argos napisał:


ale moze ma racje ..???
po po chuj dajesz i przyzwyczajasz do tego co jest nienormalne i kiedys nieuchronnie sie skończy
lesnicy powtarzaja zeby nie dokarmiac niepotrzebnie zwierzat bo przestana same polowac i szukac pokarmu
a co za trym idzie instynkt w nich zaniknie i sie tak uzaleznia ze same sobie nie poradza i zginą

a wiec sumując taka pomocą robisz tylko krzywdę obdarowanemu
co dobitnie potwierdza przykład Micha - bo tylko przedłużyłeś jego urojone wizje
i opóźniłeś jego ozdrowieńcze przejscie do brutalnej rzeczywistości/samodzielnosci

Widzisz Argos. Mnie też ktoś zupełnie obcy pomógł 24 lata temu i to biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny na dużo większą kwotę. Z tym, że różnica była taka, że mnie się udało to wykorzystać i można powiedzieć, że dzięki temu jestem dziś w tym miejscu w którym jestem. Wizja, że mógłbym komuś też tak pomóc chodziła za mną od kilku lat. No i qrwa pomogłem....Niestety dopiero po późniejszych postach KRT i innych zdałem sobie sprawę, że zamiast pomóc dałem w sumie "narkomanowi" na działkę, a jak odmówiłem dać na kolejną to mnie opluł.

Szlag mnie tylko trafia jak pomyślę, że ktoś inny mógłby z tego zrobić pożytek i odmienić swoje życie...
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47953
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:49

Jones napisał:
co jest już wszystkich zbanowałem ? scratch
no dobra
PIERWSZY cheers HEJ

Laughing Laughing
jeszcze nie wszystkich
ale jestes na najlepszej drodze Very Happy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
inwestor

inwestor


Liczba postów : 27849
Location :
Registration date : 30/08/2007

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:50

Piotrek691 napisał:
Argos napisał:


ale moze ma racje ..???
po po chuj dajesz i przyzwyczajasz do tego co jest nienormalne i kiedys nieuchronnie sie skończy
lesnicy powtarzaja zeby nie dokarmiac niepotrzebnie zwierzat bo przestana same polowac i szukac pokarmu
a co za trym idzie instynkt w nich zaniknie i sie tak uzaleznia ze same sobie nie poradza i zginą

a wiec sumując taka pomocą robisz tylko krzywdę obdarowanemu
co dobitnie potwierdza przykład Micha - bo tylko przedłużyłeś jego urojone wizje
i opóźniłeś jego ozdrowieńcze przejscie do brutalnej rzeczywistości/samodzielnosci

Widzisz Argos. Mnie też ktoś zupełnie obcy pomógł 24 lata temu i to biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny na dużo większą kwotę. Z tym, że różnica była taka, że mnie się udało to wykorzystać i można powiedzieć, że dzięki temu jestem dziś w tym miejscu w którym jestem. Wizja, że mógłbym komuś też tak pomóc chodziła za mną od kilku lat. No i qrwa pomogłem....Niestety dopiero po późniejszych postach KRT i innych zdałem sobie sprawę, że zamiast pomóc dałem w sumie "narkomanowi" na działkę, a jak odmówiłem dać na kolejną to mnie opluł.

Szlag mnie tylko trafia jak pomyślę, że ktoś inny mógłby z tego zrobić pożytek i odmienić swoje życie...


Nie żałuj róż gdy płoną lasy!
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4803
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:54

Piotrek691 napisał:
Argos napisał:


ale moze ma racje ..???
po po chuj dajesz i przyzwyczajasz do tego co jest nienormalne i kiedys nieuchronnie sie skończy
lesnicy powtarzaja zeby nie dokarmiac niepotrzebnie zwierzat bo przestana same polowac i szukac pokarmu
a co za trym idzie instynkt w nich zaniknie i sie tak uzaleznia ze same sobie nie poradza i zginą

a wiec sumując taka pomocą robisz tylko krzywdę obdarowanemu
co dobitnie potwierdza przykład Micha - bo tylko przedłużyłeś jego urojone wizje
i opóźniłeś jego ozdrowieńcze przejscie do brutalnej rzeczywistości/samodzielnosci

Szlag mnie tylko trafia jak pomyślę, że ktoś inny mógłby z tego zrobić pożytek i odmienić swoje życie...
Czy aby nie jest to ciut mała kwota na odmienianie życia...?
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:54

spiter napisał:
Witam,
Wnioskuje za zakończeniem na głównym "afery Micha".

Ja też jestem za tym, aby skończyć z tym tematem. Wystarczy tej soap opery wenezuelskiej Very Happy

Co do trejdu to przymierzam się do eL na Cabla. Zlecenia postawione i czekam. Jeszcze jenot wygląda obiecująco na eL, ale na tym nie gram.
Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:56

neuron napisał:
Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:

Na bank musiałeś dzisiaj wpierdolić 1Ok
dobra napiszę ci prawdę CIESZĘ SIĘ cheers
Takiemu choojowi jak Ty należy się zebyś przepierdolił wszystko bo chooja się znasz na traderce

Nie zamierzam więcej poruszać tego tematu, ale niech ten ostatni post Micha będzie dla wszystkich nauczką, jak może się skończyć bezinteresowna pomoc.

Jeszcze raz powtórzę, że nie żal mi kasy tylko tego, że mogła ona komuś naprawdę pomóc....



@ Piotrek
no
jak pomyśle, że mógłbym za to kupić wypasioną karte graficzną do kompa to aż mnie .... chce strzelić !!!!
a poważnie nie bez powodu mówią, że aby kogoś poznać to trzeba z nim beczke soli zjeść
ale gdyby kolega jeszcze kiedyś podjął zamiar uszczęśliwienia kogoś to ja zawsze na interesujący priv odpowiem cheers
i gwarantuję, że nie obsobaczę na koniec Very Happy
@ michu
niestety utraciłeś moje zaufanie i poważanie w całości po ostatnim poście
też uważałem, ze jesteś niepoprawnym marzycielem
te dziwki i lampy chociaż nie czytałem i nie analizowałem sygnałów wskazywały, że masz pasję, że coś tworzysz
chęć doskonalenia i przcież także praca nad sobą to wartości dodatnie
a ty na koniec pogryzłeś rękę która cię nakarmiła ???
chciałbym li tylko przypisać twoje postępowanie chorobie hazardu ale jeżeli zanęcałes z wyrachowaniem to niestety bedę musiał wycofać ambasodorów i wsadzić cię do fosy dożywotnio
czekam na wyjasnienie na priv



następny mózgorypiec
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  EmptyPią 03 Maj 2013, 10:57

Piotrek691 napisał:
Argos napisał:


ale moze ma racje ..???
po po chuj dajesz i przyzwyczajasz do tego co jest nienormalne i kiedys nieuchronnie sie skończy
lesnicy powtarzaja zeby nie dokarmiac niepotrzebnie zwierzat bo przestana same polowac i szukac pokarmu
a co za trym idzie instynkt w nich zaniknie i sie tak uzaleznia ze same sobie nie poradza i zginą

a wiec sumując taka pomocą robisz tylko krzywdę obdarowanemu
co dobitnie potwierdza przykład Micha - bo tylko przedłużyłeś jego urojone wizje
i opóźniłeś jego ozdrowieńcze przejscie do brutalnej rzeczywistości/samodzielnosci

Widzisz Argos. Mnie też ktoś zupełnie obcy pomógł 24 lata temu i to biorąc pod uwagę dzisiejsze ceny na dużo większą kwotę. Z tym, że różnica była taka, że mnie się udało to wykorzystać i można powiedzieć, że dzięki temu jestem dziś w tym miejscu w którym jestem. Wizja, że mógłbym komuś też tak pomóc chodziła za mną od kilku lat. No i qrwa pomogłem....Niestety dopiero po późniejszych postach KRT i innych zdałem sobie sprawę, że zamiast pomóc dałem w sumie "narkomanowi" na działkę, a jak odmówiłem dać na kolejną to mnie opluł.

Szlag mnie tylko trafia jak pomyślę, że ktoś inny mógłby z tego zrobić pożytek i odmienić swoje życie...

nadal chcesz komuś odmienić życie kwotą 3,6 k ?
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 3 MAJA 2013r.    UFO - 3 MAJA 2013r.  Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 3 MAJA 2013r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 1 MAJA 2013r.
» UFO - 2 MAJA 2013r.
» UFO - 9 Maja 2013r. DP:)
» UFO - 10 maja 2013r. DPDP :)
» UFO - 17 Maja 2012r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: