Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 18.06.2013r.

Go down 
+32
IronFX
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Windziarz
rafalx
zibi
filip
neuron
Krzysztof
myśliwyl
dziadek
thorgall
delphia
spacerolog
Zahary
kLeszcz
betonowe_buty
Dave
Reser
janek
snajper
Piotrek691
nomad
AgroTrader
Ezet
barany
MICHU
Diablo
SYLWESTER
MedKit*
MoralnyNiepokój
kaczor
BORowik
36 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:11

kaczor napisał:
troche edukacji nigdy nie zaszkodzi, poelcam delphi zeby nabyl niezbednej wiedzy z zakresu lamania nog.I jakb ktos pytal to tak,te techniki moga rozjebac nogi kompletnie




kaczor a po co mi takie techniki skoro cywilizacja poszła naprzód i można sprawę załatwić tak Smile

Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:13

Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
snajper napisał:
...

Szkoda tylk oze jak mu zaproponowalem test z ujebaniem kciuka to od razu zamilkl, moze ty sie piszesz ? Laughing

Hej, Kaczor wybacz, że nie odpowiadam na wszystkie głupoty i prowokacje, ale jestem po prostu zajęty..

Gdybyś znał Biblię (choć podobno czytałeś) - to byś doskonale wiedział, że Twoja propozycja dot. "kciuka" to bluźnierstwo - podobnie Szatan chciał, by Jezus rzucił się ze świątyni i aby w ten sposób zmusił Boga do działania:
"Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego"
tyle w tym temacie ma do powiedzenia Chrześcijanin.

A co do Twojego pytania o "kamień" - zadajesz pytanie, które demaskuje Twoje problemy z elementarną logiką - a wyśmiewasz wierzących o nieznajomość topologii Very Happy
Trudno się z Tobą dyskutuje, bo - jak już Ci to wyjaśniał niedawno Delphia - nie jesteś ateistą, lecz skrajnym antyklerykałem, któremu nienawiść do KK sparaliżowała racjonalne myślenie..

Pozdrawiam

PS Jak będę luźniejszy, to podyskutujemy dłużej.
Tu ciekawy film do obejrzenia - tym razem nie dokumentalny, a nawet nie "katolicki" :DBo to chyba protestanci nakręcili. W każdym razie, może kogoś skłoni do refleksji..


To bardzo ciekawe bo Ty chyba nie wiesz czym zajmuje sie logika.
Nawet najtezsi teologowie nie potrafia rozwiazac sprzecznosci tkwiacej w tym ze skoro podobno bog jets nieskonczenie dobry i wszechmocny to skad wystepowanie zla na swiecie.
Ale ty zahary oczywiscie masz linki z fronda.pl, dzieki ktorym nie musisz sie nad niczym zastanawiac, zadna z odpowiedzi nie jest twoja tylko czyjas.
Jesli to nei jest definicja leminga to ja niewiem co nia jest.

A odnosnie zwalczania takich jak ty, jak to jest potrzebne swiadcza pomruki o wpisywaniu boga i do konstytucji,powolywanie zespolow d/s walki z ateistami etc.
Gdyby nie trzymac was na smyczy to byscie nam zrobili tutaj drugi Iran

Kaczor - jestem informatykiem, bardzo lubię matematykę i wierz mi, że z logiką nie mam problemów Very Happy

Wszystkie moje wypowiedzi, są moimi wypowiedziami - zawsze wyraźnie zaznaczam kogo i skąd cytuję.
A oczywiście cytuję i odwołuję się do źródeł - bo przecież się nie znamy, dlatego moje osobiste zdanie i przemyślenia byłyby niewiarygodne, albo po prostu niewiele znaczące dla większości - bez podparcia autorytetami z tych źródeł właśnie.
To jest forum Kaczor i nikt tu nikomu "na słowo" nie wierzy
Very Happy

Uważasz swoje wypowiedzi za oryginalne ? Muszę Cię rozczarować - oprócz tego, że najczęściej spełniają zasadę 80/20 - 80% bluźnierstw i 20% treści - to niestety owe 20% to nic innego jak oklepane i propagandowe - antyklerykalne hasła, które bezmyślnie powtarzasz - a jak się Ciebie "przyciśnie" i dopyta o źródła, to chowasz głowę w piasek..

Mniejsza z tym - nie chcę się wdawać w takie personalne przepychanki - w końcu wiele osób czyta forum i niech każdy sam ocenia jakość Twoich i moich argumentów.
Zatem Ciebie też proszę, abyś komentował argumenty, przedstawiał swoje (ale ze źródłami) i nie atakował mojej osoby.

Pozdrawiam

a powiedz tak szczerze : złożyłeś kiedyś jakieś zlecenie na giełdzie?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:19

Diablo (krt) napisał:

a powiedz tak szczerze : złożyłeś kiedyś jakieś zlecenie na giełdzie?

Podobno jest głównym animatorem na Taca Futures Very Happy

FTACAM13 wygasa w niedzielę o 18:30 najbliższa seria, qrsem rozliczeniowym jest średnia taca z wszystkich niedzielnych mszy dobryżart
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:26

Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
snajper napisał:
...

Szkoda tylk oze jak mu zaproponowalem test z ujebaniem kciuka to od razu zamilkl, moze ty sie piszesz ? Laughing

Hej, Kaczor wybacz, że nie odpowiadam na wszystkie głupoty i prowokacje, ale jestem po prostu zajęty..

Gdybyś znał Biblię (choć podobno czytałeś) - to byś doskonale wiedział, że Twoja propozycja dot. "kciuka" to bluźnierstwo - podobnie Szatan chciał, by Jezus rzucił się ze świątyni i aby w ten sposób zmusił Boga do działania:
"Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego"
tyle w tym temacie ma do powiedzenia Chrześcijanin.

A co do Twojego pytania o "kamień" - zadajesz pytanie, które demaskuje Twoje problemy z elementarną logiką - a wyśmiewasz wierzących o nieznajomość topologii Very Happy
Trudno się z Tobą dyskutuje, bo - jak już Ci to wyjaśniał niedawno Delphia - nie jesteś ateistą, lecz skrajnym antyklerykałem, któremu nienawiść do KK sparaliżowała racjonalne myślenie..

Pozdrawiam

PS Jak będę luźniejszy, to podyskutujemy dłużej.
Tu ciekawy film do obejrzenia - tym razem nie dokumentalny, a nawet nie "katolicki" :DBo to chyba protestanci nakręcili. W każdym razie, może kogoś skłoni do refleksji..


To bardzo ciekawe bo Ty chyba nie wiesz czym zajmuje sie logika.
Nawet najtezsi teologowie nie potrafia rozwiazac sprzecznosci tkwiacej w tym ze skoro podobno bog jets nieskonczenie dobry i wszechmocny to skad wystepowanie zla na swiecie.
Ale ty zahary oczywiscie masz linki z fronda.pl, dzieki ktorym nie musisz sie nad niczym zastanawiac, zadna z odpowiedzi nie jest twoja tylko czyjas.
Jesli to nei jest definicja leminga to ja niewiem co nia jest.

A odnosnie zwalczania takich jak ty, jak to jest potrzebne swiadcza pomruki o wpisywaniu boga i do konstytucji,powolywanie zespolow d/s walki z ateistami etc.
Gdyby nie trzymac was na smyczy to byscie nam zrobili tutaj drugi Iran

Kaczor - jestem informatykiem, bardzo lubię matematykę i wierz mi, że z logiką nie mam problemów Very Happy

Wszystkie moje wypowiedzi, są moimi wypowiedziami - zawsze wyraźnie zaznaczam kogo i skąd cytuję.
A oczywiście cytuję i odwołuję się do źródeł - bo przecież się nie znamy, dlatego moje osobiste zdanie i przemyślenia byłyby niewiarygodne, albo po prostu niewiele znaczące dla większości - bez podparcia autorytetami z tych źródeł właśnie.
To jest forum Kaczor i nikt tu nikomu "na słowo" nie wierzy
Very Happy

Uważasz swoje wypowiedzi za oryginalne ? Muszę Cię rozczarować - oprócz tego, że najczęściej spełniają zasadę 80/20 - 80% bluźnierstw i 20% treści - to niestety owe 20% to nic innego jak oklepane i propagandowe - antyklerykalne hasła, które bezmyślnie powtarzasz - a jak się Ciebie "przyciśnie" i dopyta o źródła, to chowasz głowę w piasek..

Mniejsza z tym - nie chcę się wdawać w takie personalne przepychanki - w końcu wiele osób czyta forum i niech każdy sam ocenia jakość Twoich i moich argumentów.
Zatem Ciebie też proszę, abyś komentował argumenty, przedstawiał swoje (ale ze źródłami) i nie atakował mojej osoby.

Pozdrawiam

regula 80:20 nie dotyczy tego co piszesz, jest to glownie inzynierskie narzedzie (podobnie jak wykres Ishikawy) pokazujace ze za 80% problemow odpowiada z reguly 20% przyczyn.Nie ma to nic wspolnego z podzialem 100% na jakies czesci Panie informatyku.
Moj argument jest taki ze jak ci obetne palec to ci nie odrosnie i tyle.
Nie ma zadnego potwierdzoengo dowodu cudu (nagranie telewizyjne, zeznania NIEZALEZNYCH swiadkow etc).
Znajdz mi takie to pogadamy


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Wto 18 Cze 2013, 13:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24630
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:30

a ja stawiam 20$ że tobie kaczor odrośnie
obetniemy tobie
jak nie odrośnie to ci dam 20 baksów Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:31

thorgall napisał:
a ja stawiam 20$ że tobie kaczor odrośnie
obetniemy tobie
jak nie odrośnie to ci dam 20 baksów Very Happy
Tyle ze ja uwazam ze nie odrosnie wiec po co mialbym stawiac na cos w co nie wierze?
Thorgal jak zwykle przyciezki umyslowo, stawiam ze ty tez masz aspergera i to jeszcze gorszego nzi opcjo, on ma chociaz swoj wdziek i umie grac na gieldzie
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24630
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:33

kaczor napisał:
thorgall napisał:
a ja stawiam 20$ że tobie kaczor odrośnie
obetniemy tobie
jak nie odrośnie to ci dam 20 baksów Very Happy
Tyle ze ja uwazam ze nie odrosnie wiec po co mialbym stawiac na cos w co nie wierze?
Thorgal jak zwykle przyciezki umyslowo, stawiam ze ty tez masz aspergera i to jeszcze gorszego nzi opcjo, on ma chociaz swoj wdziek i umie grac na gieldzie

no właśnie
ja m€wie że odrośnie
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24630
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:39

kaczor ja tu widze że ty jesteś sadystą
wspominałeś o torturach
łamaniu nóg
teraz chcesz Zaharemu palca obcinać Very Happy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:40

thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
a ja stawiam 20$ że tobie kaczor odrośnie
obetniemy tobie
jak nie odrośnie to ci dam 20 baksów Very Happy
Tyle ze ja uwazam ze nie odrosnie wiec po co mialbym stawiac na cos w co nie wierze?
Thorgal jak zwykle przyciezki umyslowo, stawiam ze ty tez masz aspergera i to jeszcze gorszego nzi opcjo, on ma chociaz swoj wdziek i umie grac na gieldzie

no właśnie
ja m€wie że odrośnie
no to skoro Ci odrosnie to upierdolmy Tobie, powinno Ci bez roznicy, moglbys wykazac swoja wyzszosc zarobic kase i w koncu czyms sie wykazac. Po co ja mialbym dac uciac sobie palec wiedzac ze mi nie odrosnie?
Tak samo jakbym wiedzial ktory kon wygra gonitwe i postawilbym na innego.
Co to za chora logika stary ogarnij sie Laughing
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:41

oki ja ide na plaze a w ty siedzcie i rozkminiajcie
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24630
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:43

kaczor napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
a ja stawiam 20$ że tobie kaczor odrośnie
obetniemy tobie
jak nie odrośnie to ci dam 20 baksów Very Happy
Tyle ze ja uwazam ze nie odrosnie wiec po co mialbym stawiac na cos w co nie wierze?
Thorgal jak zwykle przyciezki umyslowo, stawiam ze ty tez masz aspergera i to jeszcze gorszego nzi opcjo, on ma chociaz swoj wdziek i umie grac na gieldzie

no właśnie
ja m€wie że odrośnie
no to skoro Ci odrosnie to upierdolmy Tobie, powinno Ci bez roznicy, moglbys wykazac swoja wyzszosc zarobic kase i w koncu czyms sie wykazac. Po co ja mialbym dac uciac sobie palec wiedzac ze mi nie odrosnie?
Tak samo jakbym wiedzial ktory kon wygra gonitwe i postawilbym na innego.
Co to za chora logika stary ogarnij sie Laughing

już ty lepiej gonitw nie obstawiaj
mało ci na giełdzie i wpokera wpierdolu?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:49

Dave, co Ty tam porabiasz? Very Happy
Szfagier Ci zafundował zimny prysznic?Suspect

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Aabbf68a428e9d32551f59d48bc74a0b
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:50

nie było mnie w weekend i widzę że jakiś flame na linii kaczor Zahary odchodzi

Niezależnie od tego czy ktoś jest katolikiem czy wyznawcą innej religii czy ateistą nie da się zatrzeć faktu iż nasza cywilizacja ma chrześcijańskie korzenie a KK był pierwszą organizacją która doprowadziła do tego że w Średniowieczu mieliśmy właściwie jedną Europę. Wiara nie przeszkodziła Kopernikowi, Newtonowi czy wielu innym dokonać odkryć które zmieniły naszą cywilizację. I tak jest do dziś. Jako ludzkość wciąż nie jesteśmy w stanie odkryć nie tylko tego jak powstał i czym jest Wszechświat ale nie rozumiemy procesów jakie zachodzą w naszym własnym ciele. Jest bardzo wiele wskazówek wynikających z prawdopodobieństwa że Wszechświat nie jest przypadkiem (pisałem tu kiedyś o tym) a życie w formie jakiej znamy jest de facto programem. Problem w tym że gdyby założyć całkowitą losowość zabrakłoby czasu by życie na Ziemi wyewoluwało do obecnego stanu. Nie jest to oczywiście dowód na istnienie Boga ale wiara jak sama nazwa wskazuje nie bazuje na dowodach.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38781
Registration date : 25/10/2010

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:52

Zaraz siem BOROWIKOWI w kieszeni scyzoryk otworzy albo ziemniaki w piwnicy zwiędną Wink

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Sus0



5 MINUT i JUŚ.

dobryżart dobryżartdobryżart
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24630
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:53

delphia napisał:
nie było mnie w weekend i widzę że jakiś flame na linii kaczor Zahary odchodzi

Niezależnie od tego czy ktoś jest katolikiem czy wyznawcą innej religii czy ateistą nie da się zatrzeć faktu iż nasza cywilizacja ma chrześcijańskie korzenie a KK był pierwszą organizacją która doprowadziła do tego że w Średniowieczu mieliśmy właściwie jedną Europę. Wiara nie przeszkodziła Kopernikowi, Newtonowi czy wielu innym dokonać odkryć które zmieniły naszą cywilizację. I tak jest do dziś. Jako ludzkość wciąż nie jesteśmy w stanie odkryć nie tylko tego jak powstał i czym jest Wszechświat ale nie rozumiemy procesów jakie zachodzą w naszym własnym ciele. Jest bardzo wiele wskazówek wynikających z prawdopodobieństwa że Wszechświat nie jest przypadkiem (pisałem tu kiedyś o tym) a życie w formie jakiej znamy jest de facto programem. Problem w tym że gdyby założyć całkowitą losowość zabrakłoby czasu by życie na Ziemi wyewoluwało do obecnego stanu. Nie jest to oczywiście dowód na istnienie Boga ale wiara jak sama nazwa wskazuje nie bazuje na dowodach.

ładnie napisane
ale nie ma co gadać
palca kaczorowi trzeba uciąć Very Happy
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38781
Registration date : 25/10/2010

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 13:57

Dezerter napisał:
MICHU napisał:
dziadek
...

PRZECZYTALIŚCIE PAŃSTWO BEŁKOT MICHA, ODCINEK 1584.

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 K64t

Do Dziadka to Ci jeszcze trochę brakuje.
A co do skalpowania - Piotrka ładnie oskalpowałeś. Wystarczy.

no ale bez przesady, nawet odpowiedzieć nie można ?

co do oskalpowania, zabij a nie wiem jak to siem stało
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:04

thorgall napisał:
delphia napisał:
nie było mnie w weekend i widzę że jakiś flame na linii kaczor Zahary odchodzi

Niezależnie od tego czy ktoś jest katolikiem czy wyznawcą innej religii czy ateistą nie da się zatrzeć faktu iż nasza cywilizacja ma chrześcijańskie korzenie a KK był pierwszą organizacją która doprowadziła do tego że w Średniowieczu mieliśmy właściwie jedną Europę. Wiara nie przeszkodziła Kopernikowi, Newtonowi czy wielu innym dokonać odkryć które zmieniły naszą cywilizację. I tak jest do dziś. Jako ludzkość wciąż nie jesteśmy w stanie odkryć nie tylko tego jak powstał i czym jest Wszechświat ale nie rozumiemy procesów jakie zachodzą w naszym własnym ciele. Jest bardzo wiele wskazówek wynikających z prawdopodobieństwa że Wszechświat nie jest przypadkiem (pisałem tu kiedyś o tym) a życie w formie jakiej znamy jest de facto programem. Problem w tym że gdyby założyć całkowitą losowość zabrakłoby czasu by życie na Ziemi wyewoluwało do obecnego stanu. Nie jest to oczywiście dowód na istnienie Boga ale wiara jak sama nazwa wskazuje nie bazuje na dowodach.

ładnie napisane
ale nie ma co gadać
palca kaczorowi trzeba uciąć Very Happy


jak trzeba to trzeba tylko który? Proponuje ten najmniej widoczny bo by się na plaży niesymetrycznie prezentował Smile
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:12

zanim zacznie się ruch

http://vimeo.com/67995158
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38781
Registration date : 25/10/2010

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:23

teraz to już chyba 2 zmiana weszła, ta od 14 - stej do 20 - stej:D

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 T2jy



Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12961
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:34

MICHU napisał:
Dezerter napisał:
MICHU napisał:
dziadek
...

PRZECZYTALIŚCIE PAŃSTWO BEŁKOT MICHA, ODCINEK 1584.

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 K64t

Do Dziadka to Ci jeszcze trochę brakuje.
A co do skalpowania - Piotrka ładnie oskalpowałeś. Wystarczy.

no ale bez przesady, nawet odpowiedzieć nie można ?

co do oskalpowania, zabij a nie wiem jak to siem stało

Michu!
       Ja nie mam do Ciebie żadnej niechęci, przeciwnie,daleko posuniętą sympatię.
Niemniej uważam że to co piszesz o rynku a zwłaszcza o swoim systemie to jest pseudo-merytoryczny bełkot,podany w otoczce pewnej tajemniczości i niby merytoryki, szkodliwy dla tych którzy Cię czytają a nie znają dokładnie osiągnięć Twojego systemu. Jak napisał Kaczor,ciężar dowodu spoczywa na Tobie, nie wspomniał przez grzeczność że masz to już za sobą, udowodniłeś że przy pomocy Twojego systemu można przepierdolić szybko każdą kasę,obojętnie real czy demo.
               Żadnych przelewów do Ciebie nie robiłem, jak uważasz inaczej, zawsze możesz odesłać! Co do zawiści...........eeeehhh, ręce opadają!
Pozdrawiam,dziadek manu propria!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47808
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:40

Argos napisał:
dobra - S na edka

ale sie żyd miota:D Very Happy

ale na nic to wszystko  i tak mi kase wypłaci

typowe strząsanie przed padaczką

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:45

kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
Zahary napisał:
kaczor napisał:
snajper napisał:
...

Szkoda tylk oze jak mu zaproponowalem test z ujebaniem kciuka to od razu zamilkl, moze ty sie piszesz ? Laughing

Hej, Kaczor wybacz, że nie odpowiadam na wszystkie głupoty i prowokacje, ale jestem po prostu zajęty..

Gdybyś znał Biblię (choć podobno czytałeś) - to byś doskonale wiedział, że Twoja propozycja dot. "kciuka" to bluźnierstwo - podobnie Szatan chciał, by Jezus rzucił się ze świątyni i aby w ten sposób zmusił Boga do działania:
"Nie będziesz wystawiał na próbę Pana, Boga swego"
tyle w tym temacie ma do powiedzenia Chrześcijanin.

A co do Twojego pytania o "kamień" - zadajesz pytanie, które demaskuje Twoje problemy z elementarną logiką - a wyśmiewasz wierzących o nieznajomość topologii Very Happy
Trudno się z Tobą dyskutuje, bo - jak już Ci to wyjaśniał niedawno Delphia - nie jesteś ateistą, lecz skrajnym antyklerykałem, któremu nienawiść do KK sparaliżowała racjonalne myślenie..

Pozdrawiam

PS Jak będę luźniejszy, to podyskutujemy dłużej.
Tu ciekawy film do obejrzenia - tym razem nie dokumentalny, a nawet nie "katolicki" :DBo to chyba protestanci nakręcili. W każdym razie, może kogoś skłoni do refleksji..


To bardzo ciekawe bo Ty chyba nie wiesz czym zajmuje sie logika.
Nawet najtezsi teologowie nie potrafia rozwiazac sprzecznosci tkwiacej w tym ze skoro podobno bog jets nieskonczenie dobry i wszechmocny to skad wystepowanie zla na swiecie.
Ale ty zahary oczywiscie masz linki z fronda.pl, dzieki ktorym nie musisz sie nad niczym zastanawiac, zadna z odpowiedzi nie jest twoja tylko czyjas.
Jesli to nei jest definicja leminga to ja niewiem co nia jest.

A odnosnie zwalczania takich jak ty, jak to jest potrzebne swiadcza pomruki o wpisywaniu boga i do konstytucji,powolywanie zespolow d/s walki z ateistami etc.
Gdyby nie trzymac was na smyczy to byscie nam zrobili tutaj drugi Iran

Kaczor - jestem informatykiem, bardzo lubię matematykę i wierz mi, że z logiką nie mam problemów Very Happy

Wszystkie moje wypowiedzi, są moimi wypowiedziami - zawsze wyraźnie zaznaczam kogo i skąd cytuję.
A oczywiście cytuję i odwołuję się do źródeł - bo przecież się nie znamy, dlatego moje osobiste zdanie i przemyślenia byłyby niewiarygodne, albo po prostu niewiele znaczące dla większości - bez podparcia autorytetami z tych źródeł właśnie.
To jest forum Kaczor i nikt tu nikomu "na słowo" nie wierzy
Very Happy

Uważasz swoje wypowiedzi za oryginalne ? Muszę Cię rozczarować - oprócz tego, że najczęściej spełniają zasadę 80/20 - 80% bluźnierstw i 20% treści - to niestety owe 20% to nic innego jak oklepane i propagandowe - antyklerykalne hasła, które bezmyślnie powtarzasz - a jak się Ciebie "przyciśnie" i dopyta o źródła, to chowasz głowę w piasek..

Mniejsza z tym - nie chcę się wdawać w takie personalne przepychanki - w końcu wiele osób czyta forum i niech każdy sam ocenia jakość Twoich i moich argumentów.
Zatem Ciebie też proszę, abyś komentował argumenty, przedstawiał swoje (ale ze źródłami) i nie atakował mojej osoby.

Pozdrawiam

regula 80:20 nie dotyczy tego co piszesz, jest to glownie inzynierskie narzedzie (podobnie jak wykres Ishikawy) pokazujace ze za 80% problemow odpowiada z reguly 20% przyczyn.Nie ma to nic wspolnego z podzialem 100% na jakies czesci Panie informatyku.
Moj argument jest taki ze jak ci obetne palec to ci nie odrosnie i tyle.
Nie ma zadnego potwierdzoengo dowodu cudu (nagranie telewizyjne, zeznania NIEZALEZNYCH swiadkow etc).
Znajdz mi takie to pogadamy

No właśnie, tyle cudów się dzieje a jakoś żadnego nie nagrali jeszcze Very Happy W dobie obecnej techniki to co za problem zarejestrować video z aktem cudownym?

Tak sam jak UFO, ponoć codziennie nawiedzają nas latające spodki a te durnie astronomowie, wojsko i NASA niczego nie widzą dobryżart
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47808
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:48

thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
a ja stawiam 20$ że tobie kaczor odrośnie
obetniemy tobie
jak nie odrośnie to ci dam 20 baksów Very Happy
Tyle ze ja uwazam ze nie odrosnie wiec po co mialbym stawiac na cos w co nie wierze?
Thorgal jak zwykle przyciezki umyslowo, stawiam ze ty tez masz aspergera i to jeszcze gorszego nzi opcjo, on ma chociaz swoj wdziek i umie grac na gieldzie

no właśnie
ja m€wie że odrośnie

co daleko szukac cudow
opcjo jądra odrastają choc niewierzący

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:50

Sapinka z Daxiorem dziś nieźle są spałowane.

Czekają na dowód istnienia cudów dobryżart
Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:50

SSSSSSSSpierdalać...
Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:51

krew by zalała takie pałowanie
dzisiaj 6 punkta na kunia brutto utłukłem
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:51

Dlaczego Bóg nie spowoduje cudownego oddłużenia najbardziej katolickich krajów?

Laughing Co to dla niego za problem skoro jest wszechmogący?
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:51

Dezerter napisał:
Dave, co Ty tam porabiasz? Very Happy
Szfagier Ci zafundował zimny prysznic?Suspect

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Aabbf68a428e9d32551f59d48bc74a0b

dobryżart dobryżart dobryżart


jeszcze się trzymam, mam grzałkę pod tyłkiem Very Happy Shocked
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 47808
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:53

myśliwyl napisał:
krew by zalała takie pałowanie
dzisiaj 6 punkta na kunia brutto utłukłem
to ciesz sie bo jestes ze 2 k zarobiony

bo przeciez mogles tyle stracic

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 EmptyWto 18 Cze 2013, 14:54

2936 - miśkom zaczynają powoli urywać dżądro nie ma zlituj

Dolong na U @ 2926

Największe siano się trzepie z uśredniania zgodnie z trendeml; gdy jest power to wycisnąć ile wlezie przed kolelną fazą pałowania.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Wto 18 Cze 2013, 14:57, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18.06.2013r.   UFO - 18.06.2013r. - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 18.06.2013r.
Powrót do góry 
Strona 4 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» UFO -17.04.2013r.
» UFO - 13.05.2013r.
» UFO - 13.06.2013r.
» UFO - 04.07.2013r.
» UFO - 30.08.2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: