Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 19 lipca 2013r.

Go down 
+29
inwestor
dziadek
REALISTA
MoralnyNiepokój
Diablo
Władzió
petgry
kLeszcz
snajper
tupolew
IronFX
neuron
Prezes
delphia
kaczor
Dave
rafalx
spacerolog
MICHU
Kazik
Ezet
janek
barany
Janko Traderroo
zibi
nomad
EX
Reser
AgroTrader
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorWiadomość
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 21:56

snajper napisał:

Poza tym Michu i Eksiu to dwa ciekawe przypadku. Jeden wierzy, że będzie zarabiał a drugi wierzy, że już zarabia dobryżart 

lol! dobryżart

ludzie wielkiej wiary

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pią 19 Lip 2013, 21:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 21:57

Argos napisał:
HIOB napisał:
Argos napisał:
Jaruzelski kazał zestrzelić polskiego pilota!


http://www.fakt.pl/Jaruzelski-kazal-zestrzelic-polskiego-pilota,artykuly,221451,1.html

IPN nie ma wątpliwości. Gen. Wojciech Jaruzelski (90 l.) ma na sumieniu śmierć polskiego pilota Dionizego Bielańskiego (+36 l.). Jego samolot został zestrzelony w lipcu 1975 r. Jaruzelski był wówczas ministrem obrony narodowej.


Według śledczych IPN rozkaz zestrzelenia samolotu wydał osobiście ówczesny minister obrony narodowej Wojciech Jaruzelski. Takiej treści notatkę odkopali pracownicy instytutu, którzy nie mają wątpliwości co do wiarygodności dokumentu. – Wydano już postanowienie o przedstawieniu Wojciechowi Jaruzelskiemu zarzutu popełnienia zbrodni komunistycznej – powiedział gazecie prokurator IPN Marcin Gołębiewicz.

nie jego samolot został zestrzelony a samolot należacy do Polski
bandycki wybryk pilota został potraktowany stosownie do sytuacji

pewnie Twój był ten samolot od wożenia kaszy

mogli po fakcie   zażądać zwrotu samolotu jesli  w calej tej sprawie  samolot(zaraz po kaszy ) jest dla Ciebie najwaznieszy

najlepiej wszystko porozdawać
stocznie, cementownie itd itp
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 21:58

w USA tradycyjna już panika zakupów; żeby dostać bony żywnościowe należy pokazać wyciąg z biura maklerskiego, że ma się akcje Very Happy 
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48103
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 22:01

REALISTA napisał:
w USA tradycyjna już panika zakupów; żeby dostać bony żywnościowe należy pokazać wyciąg z biura maklerskiego, że ma się akcje Very Happy 

a gdyby tak podrzucic im w koncowce obligacje Detroit
10 minut i juz miasto uratowane

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 22:04

Argos napisał:
REALISTA napisał:
w USA tradycyjna już panika zakupów; żeby dostać bony żywnościowe należy pokazać wyciąg z biura maklerskiego, że ma się akcje Very Happy 

a gdyby tak podrzucic im w koncowce obligacje Detroit
10 minut i juz miasto uratowane

dobryżart dobryżart dobryżart 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 22:07

dobra na łikend w sobote cuś wkleje...jak bendom pomyślne wiatry

a teraz do Pani Ali po pivo geek

Ps. i po camele , chooy z vicerojami Cool 
Powrót do góry Go down
EX

EX


Liczba postów : 20419
Registration date : 11/02/2009

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 22:09

Czy leszcze widzom co to je Hossa w YUESEY cheers 

Pewnie nie bo większość urodziła siem z szortami na tyłku Very Happy

Miłego weekendu misiaczki dopingg dopingg sunny szykujta kasiorkę na next week dopingg  sunny  dopingg  sunnydopingg
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44199
Registration date : 03/09/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 22:12

EX napisał:
Czy leszcze widzom co to je Hossa w YUESEY cheers 

Pewnie nie bo większość urodziła siem z szortami na tyłku Very Happy

Miłego weekendu misiaczki dopingg dopingg sunny szykujta kasiorkę na next week dopingg  sunny  dopingg  sunnydopingg
depo puchnie ? pewnie masz szorty na obligi Detroit ? Very Happy 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 22:12

EX napisał:
Czy leszcze widzom co to je Hossa w YUESEY cheers 

Pewnie nie bo większość urodziła siem z szortami na tyłku Very Happy

Miłego weekendu misiaczki dopingg dopingg sunny szykujta kasiorkę na next week dopingg  sunny  dopingg  sunnydopingg

Oj Exiu Exiu

zrób Ty sobie porządne algo Smile 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 22:17

Argos napisał:
snajper napisał:

Poza tym Michu i Eksiu to dwa ciekawe przypadku. Jeden wierzy, że będzie zarabiał a drugi wierzy, że już zarabia dobryżart 

lol! dobryżart

ludzie wielkiej wiary

..... a wiara jest gruntem (pewnością) tych rzeczy, których się spodziewamy.........,Ap. Paweł - Hbr 11.1

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Decerter
fake profil
Decerter


Liczba postów : 406
Registration date : 12/02/2009

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 22:52

szorciarze rozchylają pośladki
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 23:41

Diablo napisał:
MICHU napisał:
Diablo napisał:
MICHU napisał:
dziadek

a wklej print strina ile dzisiaj udziabałeś bo gadali że Ty nie w ciemie bity.

wzorca poszukuje

i powiedz w końcu kiedy ten biznes robimy bo ta banieczka mnie swędzi, oj swędzi mocno Suspect 

a wklej screena tego sznurka co miałeś sobie dyndac na nim

i to jest też zdanie dziadka ?

a co ma dziadek do tego? ja sie tylko pytam kiedy bedziesz sie wieszał bo chce kupic popcorn, cole i zobaczyc sobie na ciebie jak dyndasz, choc obaj wiemy ze to kłamstwo i nie zrobisz tego, trzeba miec jaja a nie orzeszki

No trzeba trzeba.. ja też bym się nie powiesił  affraid  nawet nie umiałbym.

Gdybym miał się targnąć na swoje życie to tylko 3 sposoby widzę:

  • qpić klamkę i strzelić se centralnie w otwartą gębę
  • otruć się np. rycyną lub innym gawnem szybko działającym
  • pojechać zimą w Tatry tam gdzie zamknięte szlaki np. w stronę Zawratu od Gąsienicowej (Zmarzły Staw - fajne miejsce Very Happy  ) , najebać się w trupa wódką, rozebrać i se zamarznąć - ponoć jest taka utrata świadomości, że w ogóle nic nie boli ani nic nie czuć.


Wszelkie skakanie z wysokości, rzucanie się pod pędzący pojazd, podcinanie żył itp to kretynizm - dużo strachu, qpa bólu i do tego ryzyko nieudanej próby czyli że można niestety przeżyć i zostać kaleką - koszmar samobójcy affraid 

Póki co nie zamierzam tego robić bo nie mam powodów. Zdrowy jestem, w miarę młody i przytulam na realu w przeciwieństwie do Demo bohatera lol!


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Pią 19 Lip 2013, 23:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 23:44

EX napisał:
Czy leszcze widzom co to je Hossa w YUESEY cheers 

Pewnie nie bo większość urodziła siem z szortami na tyłku Very Happy

Miłego weekendu misiaczki dopingg dopingg sunny szykujta kasiorkę na next week dopingg  sunny  dopingg  sunnydopingg

A widzą, widzą... ale też widzą i powtarzają jedno: KGHM nie jest notowany w Yuesey Very Happy
Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 23:50

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
MICHU napisał:
Diablo napisał:
MICHU napisał:
dziadek

a wklej print strina ile dzisiaj udziabałeś bo gadali że Ty nie w ciemie bity.

wzorca poszukuje

i powiedz w końcu kiedy ten biznes robimy bo ta banieczka mnie swędzi, oj swędzi mocno Suspect 

a wklej screena tego sznurka co miałeś sobie dyndac na nim

i to jest też zdanie dziadka ?

a co ma dziadek do tego? ja sie tylko pytam kiedy bedziesz sie wieszał bo chce kupic popcorn, cole i zobaczyc sobie na ciebie jak dyndasz, choc obaj wiemy ze to kłamstwo i nie zrobisz tego, trzeba miec jaja a nie orzeszki

No trzeba trzeba.. ja też bym się nie powiesił  affraid  nawet nie umiałbym.

Gdybym miał się targnąć na swoje życie to tylko 3 sposoby widzę:

  • qpić klamkę i strzelić se centralnie w otwartą gębę

  • otruć się np. rycyną lub innym gawnem szybko działającym

  • pojechać zimą w Tatry tam gdzie zamknięte szlaki np. w stronę Zawratu od Gąsienicowej, najebać się w trupa wódką, rozebrać i se zamarznąć - ponoć jest taka utrata świadomości, że w ogóle nic nie boli ani nic nie czuć.



Wszelkie skakanie z wysokości, rzucanie się pod pędzący pojazd, podcinanie żył itp to kretynizm - dużo strachu, qpa bólu i do tego ryzyko nieudanej próby czyli że można niestety przeżyć i zostać kaleką - koszmar samobójcy affraid 

Póki co nie zamierzam tego robić bo nie mam powodów. Zdrowy jestem, w miarę młody i przytulam na realu w przeciwieństwie do Demo bohatera lol!

Nie mam zamiaru grzebać się w jakichś zamierzchłych historiach i czytać stare posty, dlatego proszę kogoś o wytłumaczenie źródła nienawiści w postach powyżej. Diablo, opamiętaj się !
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptyPią 19 Lip 2013, 23:51

Więc jakbym kiedyś w okresie zimowym od dłuższego czasu tu się nie pojawiał a znaleźlibyście info, że znaleziono zwłoki turysty w okolicach Zmarzłego Stawu, to to znaczyłoby, że prawdopodobnie ja. Very Happy

Ale prawdopodobieństwo takiego zdarzenia na dziś to mniej jak 0.01 promila bo naprawdę nie mam żadnego powodu w tej chwili.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptySob 20 Lip 2013, 00:01

spacerolog napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
MICHU napisał:
Diablo napisał:
MICHU napisał:
dziadek

a wklej print strina ile dzisiaj udziabałeś bo gadali że Ty nie w ciemie bity.

wzorca poszukuje

i powiedz w końcu kiedy ten biznes robimy bo ta banieczka mnie swędzi, oj swędzi mocno Suspect 

a wklej screena tego sznurka co miałeś sobie dyndac na nim

i to jest też zdanie dziadka ?

a co ma dziadek do tego? ja sie tylko pytam kiedy bedziesz sie wieszał bo chce kupic popcorn, cole i zobaczyc sobie na ciebie jak dyndasz, choc obaj wiemy ze to kłamstwo i nie zrobisz tego, trzeba miec jaja a nie orzeszki

No trzeba trzeba.. ja też bym się nie powiesił  affraid  nawet nie umiałbym.

Gdybym miał się targnąć na swoje życie to tylko 3 sposoby widzę:

  • qpić klamkę i strzelić se centralnie w otwartą gębę

  • otruć się np. rycyną lub innym gawnem szybko działającym

  • pojechać zimą w Tatry tam gdzie zamknięte szlaki np. w stronę Zawratu od Gąsienicowej, najebać się w trupa wódką, rozebrać i se zamarznąć - ponoć jest taka utrata świadomości, że w ogóle nic nie boli ani nic nie czuć.



Wszelkie skakanie z wysokości, rzucanie się pod pędzący pojazd, podcinanie żył itp to kretynizm - dużo strachu, qpa bólu i do tego ryzyko nieudanej próby czyli że można niestety przeżyć i zostać kaleką - koszmar samobójcy affraid 

Póki co nie zamierzam tego robić bo nie mam powodów. Zdrowy jestem, w miarę młody i przytulam na realu w przeciwieństwie do Demo bohatera lol!

Nie mam zamiaru grzebać się w jakichś zamierzchłych historiach i czytać stare posty, dlatego proszę kogoś o wytłumaczenie źródła  nienawiści w postach powyżej. Diablo, opamiętaj się !

jezeli nie chce ci sie grzebac w wcześniejszych postach to mnie nie pouczaj.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptySob 20 Lip 2013, 00:04

OpCjOnEr napisał:
Więc jakbym kiedyś w okresie zimowym od dłuższego czasu tu się nie pojawiał a znaleźlibyście info, że znaleziono zwłoki turysty w okolicach Zmarzłego Stawu, to to znaczyłoby, że prawdopodobnie ja. Very Happy

Ale prawdopodobieństwo takiego zdarzenia na dziś to mniej jak 0.01 promila bo naprawdę nie mam żadnego powodu w tej chwili.

Samobójstwo jezeli kiedykolwiek bym rozważał to tylko w obliczu choroby gdzie miałbym świadomosc ze czeka mnie ciągły ból
Poza tym ci co mówią ze sie targną na swoje zycie, najzwyczajniej kłamią bo ten co chce sie powiesic, zastrzeli czy utopic to to zrobi a nie będzie o tym pierdolił na forum giełdowym.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptySob 20 Lip 2013, 00:14

To trza mieć JAJA: affraid




affraid affraid

GLEBA przy tej prędkości to nawet pomodlić by się nie zdążył.  Ja to w Helmutni jak z górek zjeżdżam (nie TAKICH ale mniejsze są też) to juś przy 50kph się obsrywam i podhamowywuję.

Pojazd waży mniej więcej 10% tego co zawodnik i cały układ zapierdala 100kph po takich serpentynach na dół, no masakra. Ładnie to wygląda z motocykla filmującego z tyłu ale affraid    no zesrałbym się.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptySob 20 Lip 2013, 00:19

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Więc jakbym kiedyś w okresie zimowym od dłuższego czasu tu się nie pojawiał a znaleźlibyście info, że znaleziono zwłoki turysty w okolicach Zmarzłego Stawu, to to znaczyłoby, że prawdopodobnie ja. Very Happy

Ale prawdopodobieństwo takiego zdarzenia na dziś to mniej jak 0.01 promila bo naprawdę nie mam żadnego powodu w tej chwili.

Samobójstwo jezeli kiedykolwiek bym rozważał to tylko w obliczu choroby gdzie miałbym świadomosc ze czeka mnie ciągły ból
Poza tym ci co mówią ze sie targną na swoje zycie, najzwyczajniej kłamią bo ten co chce sie powiesic, zastrzeli czy utopic to to zrobi a nie będzie o tym pierdolił na forum giełdowym.

ciężko ocenić co siedzi w głowie kogoś kto chce się zabić. Rozmawiałem ostatnio z gościem który jest motorniczym (?) w Metrze Warszawskim. W każdym razie "powozi" składem. Wyobraźcie sobie że przyjeżdżają ludzie z różnych stron Polski specjalnie aby skończyć ze sobą w metrze. Ktoś jest w stanie zrozumieć o co im chodzi?
Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptySob 20 Lip 2013, 00:34

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Więc jakbym kiedyś w okresie zimowym od dłuższego czasu tu się nie pojawiał a znaleźlibyście info, że znaleziono zwłoki turysty w okolicach Zmarzłego Stawu, to to znaczyłoby, że prawdopodobnie ja. Very Happy

Ale prawdopodobieństwo takiego zdarzenia na dziś to mniej jak 0.01 promila bo naprawdę nie mam żadnego powodu w tej chwili.

Samobójstwo jezeli kiedykolwiek bym rozważał to tylko w obliczu choroby gdzie miałbym świadomosc ze czeka mnie ciągły ból
Poza tym ci co mówią ze sie targną na swoje zycie, najzwyczajniej kłamią bo ten co chce sie powiesic, zastrzeli czy utopic to to zrobi a nie będzie o tym pierdolił na forum giełdowym.

Nie masz racji, albo nie do końca ją masz. Pierdolenie na forum giełdowym może być ostatnim desperackim wołaniem o pomoc.
Drugi rodzaj samobójcy to taki, który już zdecydował i zafiksował się na tej decyzji. Tu pomóc najtrudniej.
A Twoja reakcja jest stosowna w stosunku do trzeciego rodzaju: do tych, którzy szantażują, że targną się na życie. Tym rzeczywiście
najlepiej włożyć w dłoń 45-tkę i...kupić popcorn.
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 EmptySob 20 Lip 2013, 07:48

nutka dekadencji sie tu wkradła...
obóz pracy, ogrodzony podwojnym drutem kolczastym
i zaraz by sie towarzystwo wyprostowało
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 lipca 2013r.    UFO - 19 lipca 2013r.  - Page 10 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 19 lipca 2013r.
Powrót do góry 
Strona 10 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
 Similar topics
-
» UFO - 16 lipca 2013r.
» UFO - 17 lipca 2013r.
» UFO - 18 lipca 2013r.
» UFO - 6-7 lipca 2013r.
» UFO - 22 lipca 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: