Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 15 sierpnia 2013r.

Go down 
+18
nomad
tupolew
Cris
Janko Traderroo
janek
tarzan
Windziarz
REALISTA
kaczor
Reser
dziadek
Aligator
neuron
Diablo
zibi
MICHU
thorgall
Dave
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 12:31

OpCjOnEr napisał:
dziad napisał:
@Opcjoner

              Nie lepiej czytać że zrozumieniem niż czekać aż Ci ktoś łopatologicznie wytłumaczy!
Bolszewicy nie byli socjalistami, natomiast Piłsudski i owszem, był. Zauważ że napisałem "przyszłych wybawców", tyle tylko że nie ująłem tego w wielki cudzysłów no i koleiny problem?
               Teraz to ja zapytam , Opcjoner co Ty pieprzysz???
dobryżart dobryżart dobryżart  nie no większej bzdury nie słyszałem od dawna - ty ćpałeś coś dziś?

Cytat :
Bolszewicy (ros. большевики) – określenie grupy członków Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji,
Cytat :
Program polityczny bolszewików opracowany został na VIII Wszechrosyjskim Zjeździe w Moskwie w marcu 1919 roku. Głosił m.in. stopniowe i planowe wprowadzenie socjalizacji do wszystkich dziedzin gospodarki, szerokie plany wykształcenia ludowego (amerykański system „szkoły pracy”). Armia Czerwona miała być formą przejściową do milicji ludowych
Cytat :
Ostateczne zwycięstwo w wojnie odnieśli bolszewicy i przejęli władzę w całym kraju. W 1922 roku zmienili nazwę państwa na Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich
Liberałowie, kapitaliści byli dobryżartqrwa gwiazdy czerwone sierpy i młoty, Lenin i ZSRR - to co przez 50 lat oddzielało nas od normalnych gospodarek Zachodu i ty piszesz, że to nie byli socjaliści? To qrwa kim byli?




Ale wybawców przed kim i kiedy niby? Od czego nas ruskie kiedykolwiek wybawiły?
Podtrzymuje to co napisałem ale polemizować mi się nie chce! Niech będzie że Ty masz rację............a ja mam spokój!

Coś Opcjoner za bardzo wierzysz w słowo pisane - jakby na desce pisało "dupa" to bys lizał lub walił???

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 12:36

thorgall napisał:
1 cheers  hahahahahahhahahhahahhahahahahahhahahahahahahahahhahahaha
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa dobryżart dobryżart dobryżart 
od czasu kiedy zajales pierwsze miejsce w olimpiadzie dla dzieci ze szkol specjalnych tak sie nie cieszyles co thorgal? Laughing 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 12:40

MICHU napisał:
Kolejna fajna aplikacja na Ajfona Wink do odsłuchu stacji radiowych

Dawniej tylko Marek Niedźwiecki Lista przebojów pr. 3 i własnym sumptem maszt radiowy Radia Krajów Beneluksu

A teraz internet i można radio z każdego zakątka świata ciągnąć / zależy od łącza pewnie/

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Fcir



nie jest tylko na iphone, jest tez na androida za darmo
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 12:41

dziad napisał:
OpCjOnEr napisał:
dziad napisał:
@Opcjoner

              Nie lepiej czytać że zrozumieniem niż czekać aż Ci ktoś łopatologicznie wytłumaczy!
Bolszewicy nie byli socjalistami, natomiast Piłsudski i owszem, był. Zauważ że napisałem "przyszłych wybawców", tyle tylko że nie ująłem tego w wielki cudzysłów no i koleiny problem?
               Teraz to ja zapytam , Opcjoner co Ty pieprzysz???
dobryżart dobryżart dobryżart  nie no większej bzdury nie słyszałem od dawna - ty ćpałeś coś dziś?

Cytat :
Bolszewicy (ros. большевики) – określenie grupy członków Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji,
Cytat :
Program polityczny bolszewików opracowany został na VIII Wszechrosyjskim Zjeździe w Moskwie w marcu 1919 roku. Głosił m.in. stopniowe i planowe wprowadzenie socjalizacji do wszystkich dziedzin gospodarki, szerokie plany wykształcenia ludowego (amerykański system „szkoły pracy”). Armia Czerwona miała być formą przejściową do milicji ludowych
Cytat :
Ostateczne zwycięstwo w wojnie odnieśli bolszewicy i przejęli władzę w całym kraju. W 1922 roku zmienili nazwę państwa na Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich
Liberałowie, kapitaliści byli dobryżartqrwa gwiazdy czerwone sierpy i młoty, Lenin i ZSRR - to co przez 50 lat oddzielało nas od normalnych gospodarek Zachodu i ty piszesz, że to nie byli socjaliści? To qrwa kim byli?




Ale wybawców przed kim i kiedy niby? Od czego nas ruskie kiedykolwiek wybawiły?
Podtrzymuje to co napisałem ale polemizować mi się nie chce! Niech będzie że Ty masz rację............a ja mam spokój!

Coś Opcjoner za bardzo wierzysz w słowo pisane - jakby na desce pisało "dupa" to bys lizał lub walił???
To napisz mi jeszcze od czego nas ci sowieci wybawili i kiedy bo bardzo mnie to ciekawi Very Happy
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30177
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 12:52

Dave napisał:
zibi napisał:
Dave napisał:
pierdołami się zajmujecie a ty koniec świata nadciąga affraid 



Shocked Shocked Shocked 


Rosyjski mistyk Grigorij Jefimowicz Rasputin jeszcze za życia wsławił się wieloma przepowiedniami. Jego osobowość była tak hipnotyzująca, że w pewnym momencie stał się on jednym z głównych doradców Romanowów, w tym cara Mikołaja I. Ujawnione ostatnio archiwa KGB wskazują na to, że nieżyjący już jasnowidz przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013 roku.
ja proponuję co drugi dzień w kalendarzu uznac za hipotetyczny koniec swiata lol! 
ale jak będzie to eSki na didżeja dadzą zarobić scratch 

Laughing 
wykurw będzie przedni bo nie będzie niczego , a to pobudzi na nowo konsumpcjęlol! 

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 12:55

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
dziad napisał:
@Opcjoner

              Nie lepiej czytać że zrozumieniem niż czekać aż Ci ktoś łopatologicznie wytłumaczy!
Bolszewicy nie byli socjalistami, natomiast Piłsudski i owszem, był. Zauważ że napisałem "przyszłych wybawców", tyle tylko że nie ująłem tego w wielki cudzysłów no i koleiny problem?
               Teraz to ja zapytam , Opcjoner co Ty pieprzysz???
dobryżart dobryżart dobryżart  nie no większej bzdury nie słyszałem od dawna - ty ćpałeś coś dziś?

Cytat :
Bolszewicy (ros. большевики) – określenie grupy członków Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji,
Cytat :
Program polityczny bolszewików opracowany został na VIII Wszechrosyjskim Zjeździe w Moskwie w marcu 1919 roku. Głosił m.in. stopniowe i planowe wprowadzenie socjalizacji do wszystkich dziedzin gospodarki, szerokie plany wykształcenia ludowego (amerykański system „szkoły pracy”). Armia Czerwona miała być formą przejściową do milicji ludowych
Cytat :
Ostateczne zwycięstwo w wojnie odnieśli bolszewicy i przejęli władzę w całym kraju. W 1922 roku zmienili nazwę państwa na Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich
Liberałowie, kapitaliści byli dobryżartqrwa gwiazdy czerwone sierpy i młoty, Lenin i ZSRR - to co przez 50 lat oddzielało nas od normalnych gospodarek Zachodu i ty piszesz, że to nie byli socjaliści? To qrwa kim byli?




Ale wybawców przed kim i kiedy niby? Od czego nas ruskie kiedykolwiek wybawiły?
to ze partia ma nazwe Socjalistyczna to nieznaczy ze jest socjalistyczna, masz przxykład SLD u nas

Socjalizm to masz np w Skandynawii gdzie państwo pełni role państwa opiekuńczego
Jak zwał tak zwał - jeden to chuj, nie chodzi to o wykłócanie się o niuanse w nazewnictwie. Chodzi o to, że bolszewicy z Leninem na czele doprowadzili do stworzenia całego tego molocha socjalistycznego zwanego CCCP i byli to socjaliści w najczystszej możliwej postaci - ojcowie tej ideologii.
W konsekwencji kawał świata żył przez 50 lat dobrych w (soc)realizmie opartym na reżimie, biedzie, korupcji i zacofaniu podczas gdy normalna Europa (tj ta na zachód od muru berlińskiego) pięknie się rozwijała gospodarczo.
I nawet jeśli teraz ty uważasz, że w Skandynawii jest socjalizm, to jak widać socjalizm socjalizmowi nierówny bo głoszone hasła mogą być skrajnie róznie realizowane i skandynawski socjalizm raczej nikomu nie przeszkadza Cool
Dlatego dziś Helmuty zarabiają 3.5 razy więcej od nas bo te 50 lat nędzy i komunizmu stworzyło tą przepaść. A to dzięki tym "nie-socjalistom" jak Lenin, Trocki, Engels, Marks itd. bo od nich się to wszystko zaczęło.

A przecież bolszewikom napadając na Polskę w 1920 (bo to oni byli agresorami a nie my  - "wybawcy" dobryżart)  przyświecała idea rozprzestrzenienia rewolucji socjalistycznej dalej na zachód i gdyby nie Piłsudski z Rozwadowskim to kto wie czy dziś w całej Europie by czerwone gwiazdy z sierpami i młotami nie wisiały.

Ta bitwa jest na 18. miejscu w rankingu najważniejszych bitew dla historii całego świata.


Na podobnej analogii można twierdzić, że NSDAP nie była partią faszystowską... bo ponoć formalnie z teoretycznego punktu widzenia nie była ale jakie to ma znaczenie skoro zrobiła co zrobiła a faszyzm się chciał na cały świat rozprzestrzenić?
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 13:02

egipt: 525 osób zginęło a 2926 jest rannych.

niedługo araby same się wytłuką i problem islamu przestanie istnieć affraid 
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 13:04

zibi napisał:
Dave napisał:
zibi napisał:
Dave napisał:
pierdołami się zajmujecie a ty koniec świata nadciąga affraid 



Shocked Shocked Shocked 


Rosyjski mistyk Grigorij Jefimowicz Rasputin jeszcze za życia wsławił się wieloma przepowiedniami. Jego osobowość była tak hipnotyzująca, że w pewnym momencie stał się on jednym z głównych doradców Romanowów, w tym cara Mikołaja I. Ujawnione ostatnio archiwa KGB wskazują na to, że nieżyjący już jasnowidz przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013 roku.
ja proponuję co drugi dzień w kalendarzu uznac za hipotetyczny koniec swiata lol! 
ale jak będzie to eSki na didżeja dadzą zarobić scratch 

Laughing 
wykurw będzie przedni bo nie będzie niczego , a to pobudzi na nowo konsumpcjęlol! 

ty masz łeb What a Face 
analitykiem w banku możesz zostać.
Very Happy 


korba stulecia będzie ..... pod nic cheers dobryżart 
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 13:06

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
dziad napisał:
@Opcjoner

              Nie lepiej czytać że zrozumieniem niż czekać aż Ci ktoś łopatologicznie wytłumaczy!
Bolszewicy nie byli socjalistami, natomiast Piłsudski i owszem, był. Zauważ że napisałem "przyszłych wybawców", tyle tylko że nie ująłem tego w wielki cudzysłów no i koleiny problem?
               Teraz to ja zapytam , Opcjoner co Ty pieprzysz???
dobryżart dobryżart dobryżart  nie no większej bzdury nie słyszałem od dawna - ty ćpałeś coś dziś?

Cytat :
Bolszewicy (ros. большевики) – określenie grupy członków Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji,
Cytat :
Program polityczny bolszewików opracowany został na VIII Wszechrosyjskim Zjeździe w Moskwie w marcu 1919 roku. Głosił m.in. stopniowe i planowe wprowadzenie socjalizacji do wszystkich dziedzin gospodarki, szerokie plany wykształcenia ludowego (amerykański system „szkoły pracy”). Armia Czerwona miała być formą przejściową do milicji ludowych
Cytat :
Ostateczne zwycięstwo w wojnie odnieśli bolszewicy i przejęli władzę w całym kraju. W 1922 roku zmienili nazwę państwa na Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich
Liberałowie, kapitaliści byli dobryżartqrwa gwiazdy czerwone sierpy i młoty, Lenin i ZSRR - to co przez 50 lat oddzielało nas od normalnych gospodarek Zachodu i ty piszesz, że to nie byli socjaliści? To qrwa kim byli?




Ale wybawców przed kim i kiedy niby? Od czego nas ruskie kiedykolwiek wybawiły?
to ze partia ma nazwe Socjalistyczna to nieznaczy ze jest socjalistyczna, masz przxykład SLD u nas

Socjalizm to masz np w Skandynawii gdzie państwo pełni role państwa opiekuńczego
Jak zwał tak zwał - jeden to chuj, nie chodzi to o wykłócanie się o niuanse w nazewnictwie. Chodzi o to, że bolszewicy z Leninem na czele doprowadzili do stworzenia całego tego molocha socjalistycznego zwanego CCCP i byli to socjaliści w najczystszej możliwej postaci - ojcowie tej ideologii.
W konsekwencji kawał świata żył przez 50 lat dobrych w (soc)realizmie opartym na reżimie, biedzie, korupcji i zacofaniu podczas gdy normalna Europa (tj ta na zachód od muru berlińskiego) pięknie się rozwijała gospodarczo.
I nawet jeśli teraz ty uważasz, że w Skandynawii jest socjalizm, to jak widać socjalizm socjalizmowi nierówny bo głoszone hasła mogą być skrajnie róznie realizowane i skandynawski socjalizm raczej nikomu nie przeszkadza Cool
Dlatego dziś Helmuty zarabiają 3.5 razy więcej od nas bo te 50 lat nędzy i komunizmu stworzyło tą przepaść. A to dzięki tym "nie-socjalistom" jak Lenin, Trocki, Engels, Marks itd. bo od nich się to wszystko zaczęło.

A przecież bolszewikom napadając na Polskę w 1920 (bo to oni byli agresorami a nie my  - "wybawcy" dobryżart)  przyświecała idea rozprzestrzenienia rewolucji socjalistycznej dalej na zachód i gdyby nie Piłsudski z Rozwadowskim to kto wie czy dziś w całej Europie by czerwone gwiazdy z sierpami i młotami nie wisiały.

Ta bitwa jest na 18. miejscu w rankingu najważniejszych bitew dla historii całego świata.
same załozenia Komunizmu niebyly takie zle choć nierealne z ekonomicznego punktu widzenia, jednak najważniejsze to wypaczenia polityków m in Stalina sprawiło ze komunizm jest tak postrzegany. W tej chwili w Chinach tez masz kapitalizm, i co wszystko jest ok? degradacja środowiska naturalnego, niekontrolowane budownictwo bez mieszkańców, nierespektowanie praw pracowniczych.
Przykład Niemiec jest nietrafiony bo oni mają kulture od małego pielęgnowaną, inna kultura zachowań, inna pracy i współżycia w społeczeństwie.

Jak widac kapitalizm moze współgrać z socjalizmem, masz przykład Skandynawii

Komunizm natomiast był kultem robotnika, i do dziś górnicy pracownicy fizyczni, ci starszym wiekiem dobrze wspominają lata komuny. Reszta zapierdala na budowach pracując na czarno i mają dobrze ci co mają plecy lub potrafia dobrze kombinowac, ci natomiast co zbyt wczesnie zalozyli rodziny mają przejebane, bo ih pole manewru jest ograniczone i pozstaje zapierdalac 12 godzin za głodową stawke bo rodzine trzeba wyzywic a politycy pierdolą ze ludzie za malo sie rozmnażają
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30177
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 13:42

Dave napisał:
zibi napisał:
Dave napisał:
zibi napisał:
Dave napisał:
pierdołami się zajmujecie a ty koniec świata nadciąga affraid 



Shocked Shocked Shocked 


Rosyjski mistyk Grigorij Jefimowicz Rasputin jeszcze za życia wsławił się wieloma przepowiedniami. Jego osobowość była tak hipnotyzująca, że w pewnym momencie stał się on jednym z głównych doradców Romanowów, w tym cara Mikołaja I. Ujawnione ostatnio archiwa KGB wskazują na to, że nieżyjący już jasnowidz przewidział koniec świata na 23 sierpnia 2013 roku.
ja proponuję co drugi dzień w kalendarzu uznac za hipotetyczny koniec swiata lol! 
ale jak będzie to eSki na didżeja dadzą zarobić scratch 

Laughing 
wykurw będzie przedni bo nie będzie niczego , a to pobudzi na nowo konsumpcjęlol! 
ty masz łeb What a Face 
analitykiem w banku możesz zostać.
Very Happy 


korba stulecia będzie ..... pod nic cheers dobryżart 
jak myślisz ile z tego można wyciagnąćVery Happy 

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 13:55

No to czas na Lunch, misiaczki! cheers 

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Pstr010

DEMO zarabiam zarabiam

a po Lunchu wiadomo....

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Coffee
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:05

OpCjOnEr napisał:
No to czas na Lunch, misiaczki! cheers 

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Pstr010

DEMO zarabiam zarabiam

a po Lunchu wiadomo....

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Coffee
co to, pstrąg?
cos nie tak z ziemniakami, gotujesz w mundurkach?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:18

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
dziad napisał:
@Opcjoner

              Nie lepiej czytać że zrozumieniem niż czekać aż Ci ktoś łopatologicznie wytłumaczy!
Bolszewicy nie byli socjalistami, natomiast Piłsudski i owszem, był. Zauważ że napisałem "przyszłych wybawców", tyle tylko że nie ująłem tego w wielki cudzysłów no i koleiny problem?
               Teraz to ja zapytam , Opcjoner co Ty pieprzysz???
dobryżart dobryżart dobryżart  nie no większej bzdury nie słyszałem od dawna - ty ćpałeś coś dziś?

Cytat :
Bolszewicy (ros. большевики) – określenie grupy członków Socjaldemokratycznej Partii Robotniczej Rosji,
Cytat :
Program polityczny bolszewików opracowany został na VIII Wszechrosyjskim Zjeździe w Moskwie w marcu 1919 roku. Głosił m.in. stopniowe i planowe wprowadzenie socjalizacji do wszystkich dziedzin gospodarki, szerokie plany wykształcenia ludowego (amerykański system „szkoły pracy”). Armia Czerwona miała być formą przejściową do milicji ludowych
Cytat :
Ostateczne zwycięstwo w wojnie odnieśli bolszewicy i przejęli władzę w całym kraju. W 1922 roku zmienili nazwę państwa na Związek Socjalistycznych Republik Radzieckich
Liberałowie, kapitaliści byli dobryżartqrwa gwiazdy czerwone sierpy i młoty, Lenin i ZSRR - to co przez 50 lat oddzielało nas od normalnych gospodarek Zachodu i ty piszesz, że to nie byli socjaliści? To qrwa kim byli?




Ale wybawców przed kim i kiedy niby? Od czego nas ruskie kiedykolwiek wybawiły?
to ze partia ma nazwe Socjalistyczna to nieznaczy ze jest socjalistyczna, masz przxykład SLD u nas

Socjalizm to masz np w Skandynawii gdzie państwo pełni role państwa opiekuńczego
Jak zwał tak zwał - jeden to chuj, nie chodzi to o wykłócanie się o niuanse w nazewnictwie. Chodzi o to, że bolszewicy z Leninem na czele doprowadzili do stworzenia całego tego molocha socjalistycznego zwanego CCCP i byli to socjaliści w najczystszej możliwej postaci - ojcowie tej ideologii.
W konsekwencji kawał świata żył przez 50 lat dobrych w (soc)realizmie opartym na reżimie, biedzie, korupcji i zacofaniu podczas gdy normalna Europa (tj ta na zachód od muru berlińskiego) pięknie się rozwijała gospodarczo.
I nawet jeśli teraz ty uważasz, że w Skandynawii jest socjalizm, to jak widać socjalizm socjalizmowi nierówny bo głoszone hasła mogą być skrajnie róznie realizowane i skandynawski socjalizm raczej nikomu nie przeszkadza Cool
Dlatego dziś Helmuty zarabiają 3.5 razy więcej od nas bo te 50 lat nędzy i komunizmu stworzyło tą przepaść. A to dzięki tym "nie-socjalistom" jak Lenin, Trocki, Engels, Marks itd. bo od nich się to wszystko zaczęło.

A przecież bolszewikom napadając na Polskę w 1920 (bo to oni byli agresorami a nie my  - "wybawcy" dobryżart)  przyświecała idea rozprzestrzenienia rewolucji socjalistycznej dalej na zachód i gdyby nie Piłsudski z Rozwadowskim to kto wie czy dziś w całej Europie by czerwone gwiazdy z sierpami i młotami nie wisiały.

Ta bitwa jest na 18. miejscu w rankingu najważniejszych bitew dla historii całego świata.
same załozenia Komunizmu niebyly takie zle choć nierealne z ekonomicznego punktu widzenia, jednak najważniejsze to  wypaczenia polityków  m in Stalina sprawiło ze komunizm jest tak postrzegany. W tej chwili w Chinach tez masz kapitalizm, i co wszystko jest ok? degradacja środowiska  naturalnego, niekontrolowane budownictwo bez mieszkańców, nierespektowanie praw pracowniczych.
Przykład Niemiec jest nietrafiony bo oni mają kulture od małego pielęgnowaną, inna kultura zachowań, inna pracy i współżycia w społeczeństwie.

Jak widac kapitalizm moze współgrać z socjalizmem, masz przykład Skandynawii

Komunizm natomiast był kultem robotnika, i do dziś górnicy pracownicy fizyczni, ci starszym wiekiem dobrze wspominają lata komuny. Reszta zapierdala na budowach pracując na czarno i mają dobrze ci co mają plecy lub potrafia dobrze kombinowac, ci natomiast co zbyt wczesnie zalozyli rodziny mają przejebane, bo ih pole manewru jest ograniczone i pozstaje zapierdalac 12 godzin za głodową stawke bo rodzine trzeba wyzywic a politycy pierdolą ze ludzie za malo sie rozmnażają
No właśnie o te wypaczenia chodzi bo pięknymi ideami to jest nawet piekło wybrukowane. Hitler też początkowo w założeniach nie chciał źle... ale "taka sytuacja" wyszła jak wyszła. Każda ideologia nawet najpiękniejsza bajkowa w połączeniu z władzą totalitarna to jest tragedia dla milionów ludzi nie ważne jak zwał.

A Deutschland jest dla mnie modelowym przykładem kraju, który z kompletnej RUINY w maju 1945 gdzie były tylko zgliszcza i gruz, w ciągu dwóch pokoleń nie tylko że się odbudował ale urósł do rangi wiodącej gospodarki europejskiej, nowoczesnego i bogatego państwa europejskiego. Dlatego tak za każdym razem o Helmutach piszę bo to dla mnie wzór jakim powinny kroczyć kraje chcące się rozwijać.

Dlaczego my nie mogliśmy równo z nimi? Tu nie o qlturę chodzi tylko o politykę. Kacap położył łapę wciągając nas do bloq sowieckiego i byliśmy w czarnej śmierdzącej dupie gdzie pół życia na kaszlaka trzeba było zapierdalać a sąsiedzi zza Berlina w tym czasie Mercedesami jeździli.
Dopiero od jakichś 24 lat u nas jest jakiś rozwój, że gonimy zachód ale to jest wciąż jeszcze spora przepaść a to wszystko właśnie przez ta pierdoloną komunę, u której zarania stali właśnie leninowcy, bolszewicy i te mendy wszystkie z czerwonymi gwiazdami. Evil or Very Mad
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:22

Opcjoner masz braki edukacyjne.
socjaliści nienawidzili się z komunistami, tu dziadek ma rację.

Inna sprawa że chyba ani jedni ani drudzy nie rozumieli że socjalizm prowadzi do komunizmu.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:22

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
No to czas na Lunch, misiaczki! cheers 

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Pstr010

DEMO zarabiam zarabiam

a po Lunchu wiadomo....

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Coffee
co to, pstrąg?
cos nie tak z ziemniakami, gotujesz w mundurkach?
Może mało udane foto. Tak, pstrąg tęczowy a pyry gotuję w całości - póki są młode nie ma sensu ich obierać, wymywam dobrze z piachu tylko i wykrajam te upośledzone fragmenty czarne i wrzucam do gara.
Specjalnie wybieram jak najmniejsze dlatego. W ogóle to uwielbiam te ziemniaczki mikro ale nie mogę ich nigdzie dostać.
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:28

thorgall napisał:
Opcjoner masz braki edukacyjne.
socjaliści nienawidzili się z komunistami, tu dziadek ma rację.

Inna sprawa że chyba ani jedni ani drudzy nie rozumieli że socjalizm prowadzi do komunizmu.
Z tym ostatnim to możesz mieć rację ale reasumując:

Socjalizm w wydaniu skandynawskim = dobrze, nowocześnie i bogato dla obywateli (nikt nie narzeka, że ma super opiekę medyczną, czyste bezpieczene ulice itp)
Socjalizm w wydaniu ZSRR lub PRL = bieda, reżim, mega korupcja, zacofanie i wszystko co najgorsze (też nikt nie narzekał bo niechby tylko spróbował Basketball  )

Teraz już chyba wiesz o co mi chodzi. Bo ja wiem o tym, że we współczesnej europie wciąż są socjaliści tylko, że TEN a TAMTEN socjalizm to jakby skrajne przeciwieństwa siebie.

Na taki socjalizm jak w Szwecji to ja bym się nie obraził i ty pewnie też nie Very Happy  Czuejsz bluesa?
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:33

$$$ sie umacnia do wszystkiego!!!

 Ulala jutro wigunia może być w niezłej dupie rano affraid affraid


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Czw 15 Sie 2013, 14:34, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30177
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:34

zibi napisał:
L na usd/cad 1.0312 stop 1.0290
stop na zero

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44196
Registration date : 03/09/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:41

cześc !
Pogoda sie robi.
EX !!!! czymasz L na edziu ?
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44196
Registration date : 03/09/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:42

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner masz braki edukacyjne.
socjaliści nienawidzili się z komunistami, tu dziadek ma rację.

Inna sprawa że chyba ani jedni ani drudzy nie rozumieli że socjalizm prowadzi do komunizmu.
Z tym ostatnim to możesz mieć rację ale reasumując:

Socjalizm w wydaniu skandynawskim = dobrze, nowocześnie i bogato dla obywateli (nikt nie narzeka, że ma super opiekę medyczną, czyste bezpieczene ulice itp)
Socjalizm w wydaniu ZSRR lub PRL = bieda, reżim, mega korupcja, zacofanie i wszystko co najgorsze (też nikt nie narzekał bo niechby tylko spróbował Basketball  )

Teraz już chyba wiesz o co mi chodzi. Bo ja wiem o tym, że we współczesnej europie wciąż są socjaliści tylko, że TEN a TAMTEN socjalizm to jakby skrajne przeciwieństwa siebie.

Na taki socjalizm jak w Szwecji to ja bym się nie obraził i ty pewnie też nie Very Happy  Czuejsz bluesa?
dawał bufetowy dziś kafke ?Very Happy 
Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:46

Witam,

no ładnie dolar doje..ał affraid 
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:48

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
Opcjoner masz braki edukacyjne.
socjaliści nienawidzili się z komunistami, tu dziadek ma rację.

Inna sprawa że chyba ani jedni ani drudzy nie rozumieli że socjalizm prowadzi do komunizmu.
Z tym ostatnim to możesz mieć rację ale reasumując:

Socjalizm w wydaniu skandynawskim = dobrze, nowocześnie i bogato dla obywateli (nikt nie narzeka, że ma super opiekę medyczną, czyste bezpieczene ulice itp)
Socjalizm w wydaniu ZSRR lub PRL = bieda, reżim, mega korupcja, zacofanie i wszystko co najgorsze (też nikt nie narzekał bo niechby tylko spróbował Basketball  )

Teraz już chyba wiesz o co mi chodzi. Bo ja wiem o tym, że we współczesnej europie wciąż są socjaliści tylko, że TEN a TAMTEN socjalizm to jakby skrajne przeciwieństwa siebie.

Na taki socjalizm jak w Szwecji to ja bym się nie obraził i ty pewnie też nie Very Happy  Czuejsz bluesa?
mi przeszkadza bo doprowadzi i u nas i w szwecji do peerelowskiego

Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:51

tak myslalem ze na dolarze tak kurwy zrobia to sei staje czytelne nawet
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 14:53

a u nas jutro odpierdola leszcza dobra luka wedlug mnie
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44196
Registration date : 03/09/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 15:11

kaczor napisał:
tak myslalem ze na dolarze tak kurwy zrobia to sei staje czytelne nawet
wydaje i sie, że wajcha na dolara jest już przełożona jakiś czas temu ...scratch  zaczeło sie wg. mnie od padaki na goldzie
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 15:34

mają qurwy fantazję.
loooka na nasdaqu robi wrażenie What a Face 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 15:35

SUPER nagranie cheers cheers cheers 

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 5ey3



Very Happy 

Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30177
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 15:38

dziś Generał dopiero odbiera SZLIFY Suspect 

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44196
Registration date : 03/09/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 15:44

Miszcz jak wróci z mszy to sie zdziwi Shocked  ( bo chyba jest na L ? ) albo jutro luka w dół, albo wprost przeciwnie pod zielone fjuty jankeskie Very Happy  wtedy napisze, że opatrznośc czuwa nad Barany i że jest prawdziwym Miszczem, bo wiedział , że bedzie padaka na świecie w świeto kościelne, kiedy nie ma u nas sesji lol! 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 EmptyCzw 15 Sie 2013, 15:44

zibi napisał:
dziś Generał dopiero odbiera SZLIFY Suspect 
Gdzieee tam, odbierał! Cofnęli nominację bo się Koziej dowiedział że G... po burdelach łazi!!!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 15 sierpnia 2013r.   UFO - 15 sierpnia 2013r. - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 15 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 2 z 5Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» UFO - 23 sierpnia 2013r.
» UFO - 26 sierpnia 2013r.
» UFO - 8 sierpnia 2013r.
» UFO - 27 sierpnia 2013r.
» UFO - 9 sierpnia 2013r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: