Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 17-18.08.2013r. Weekend

Go down 
+18
janek
Reser
Janusz
snajper
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Aligator
Mleczarz
kaczor
Janko Traderroo
mariner
zibi
neuron
Dave
MICHU
IronFX
Diablo
thorgall
Zygmunt de Bill
22 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24658
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 20:22

OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
W Międzyzdrojach jesteś?  Shocked  Co, działkę przyjechałeś oglądać czy na balety?
na razie mieszkam w hotelu
ale rozglądam się żeby kupić dom
Wczoraj balety w Scenie fajne były Smile
no przecież byłem cheers 
He.. ja też.
A w Paradiso pod molem byłeś?
tam nie byłem
wziąłem 2 laski i do hotelu
Amber?
Villa Martini
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 20:29

thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
na razie mieszkam w hotelu
ale rozglądam się żeby kupić dom
Wczoraj balety w Scenie fajne były Smile
no przecież byłem cheers 
He.. ja też.
A w Paradiso pod molem byłeś?
tam nie byłem
wziąłem 2 laski i do hotelu
Amber?
Villa Martini
a potem
się obudziłem
z węgorzem w ręku

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24658
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 20:32

mariner napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Wczoraj balety w Scenie fajne były Smile
no przecież byłem cheers 
He.. ja też.
A w Paradiso pod molem byłeś?
tam nie byłem
wziąłem 2 laski i do hotelu
Amber?
Villa Martini
a potem
się  obudziłem
z węgorzem w ręku

mnie tam nie obczodzi z kim tam sypiasz
twoja sprawa
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 20:33

mariner napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
Wczoraj balety w Scenie fajne były Smile
no przecież byłem cheers 
He.. ja też.
A w Paradiso pod molem byłeś?
tam nie byłem
wziąłem 2 laski i do hotelu
Amber?
Villa Martini
a potem
się  obudziłem
z węgorzem w ręku


No dwie wyrwać na trio to nie takie hop-siup... przechujem trzeba być niezłym.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 20:43

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
no przecież byłem cheers 
He.. ja też.
A w Paradiso pod molem byłeś?
tam nie byłem
wziąłem 2 laski i do hotelu
Amber?
Villa Martini
a potem
się  obudziłem
z węgorzem w ręku

mnie tam nie obczodzi z kim tam sypiasz
twoja sprawa

czy kiedyś przyznasz się do porażki z francuzem
czy jak EX dalej będziesz pierdolił głupoty
że jesteś nieomylny

skończ waść wstydu oszczędż

pzdr
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24658
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 20:48

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
He.. ja też.
A w Paradiso pod molem byłeś?
tam nie byłem
wziąłem 2 laski i do hotelu
Amber?
Villa Martini
a potem
się  obudziłem
z węgorzem w ręku

mnie tam nie obczodzi z kim tam sypiasz
twoja sprawa
czy kiedyś przyznasz się do porażki z francuzem
czy jak EX dalej będziesz pierdolił głupoty
że jesteś nieomylny

skończ waść wstydu oszczędż

pzdr
ja tam bym się przyznał
ale mam same sukcesy
ide na plaże rwać małolaty
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 20:50

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
tam nie byłem
wziąłem 2 laski i do hotelu
Amber?
Villa Martini
a potem
się  obudziłem
z węgorzem w ręku

mnie tam nie obczodzi z kim tam sypiasz
twoja sprawa
czy kiedyś przyznasz się do porażki z francuzem
czy jak EX dalej będziesz pierdolił głupoty
że jesteś nieomylny

skończ waść wstydu oszczędż

pzdr
ja tam bym się przyznał
ale mam same sukcesy
ide na plaże rwać małolaty
Deszczowo dziś, jest wiary jak wczoraj czy mniej?
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 21:09

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
OpCjOnEr napisał:
thorgall napisał:
tam nie byłem
wziąłem 2 laski i do hotelu
Amber?
Villa Martini
a potem
się  obudziłem
z węgorzem w ręku

mnie tam nie obczodzi z kim tam sypiasz
twoja sprawa
czy kiedyś przyznasz się do porażki z francuzem
czy jak EX dalej będziesz pierdolił głupoty
że jesteś nieomylny

skończ waść wstydu oszczędż

pzdr
ja tam bym się przyznał
ale mam same sukcesy
ide na plaże rwać małolaty
Myślałem że jesteś OK
ale Twoje ostatnie wpisy.......
mną się nie przejmuj
ja jestem nikim
walcz dalej
pzdr
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 21:28

zza okna pozdrawiam Argosa
dobranoc
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 21:51

ropa - pałowanie leszcza albo w dół, krótkowzroczne.
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 21:59

REALISTA napisał:

facet nawet jakby potrafił kopnąc piłkę, połknąc ją i w biegu wysrać i strzelić gola, nie jest wart setek milionów. Chodzi mi o to, że to jest patologia. Kopacz czy golfiarz czy tenisista, który niczego nie wnosi wartościowego do ludzkości ma wiecej płacone niż naukowiec-profesor wynalazca dajmy na to jakiegoś leku, grafenu czy np. zimnego laseru. PZPN jest wzorcem takiej patologi i powinien być umieszczony w Sevre pod Paryżem.
patologia, no wiesz to po prostu jest religia taka, są herosi, niczym pół-bogowie, zresztą od dawna tak jest, w starożytnym Rzymie i wyścigi rydwanów to przecież niesamowite krocie zarabiali (jak dzisiaj w formule 1)
kopacz, koszykarz, itp wnosi, pozwala utożsamiać się oddzielonej jednostce z większą zbiorowością, i o to głównie chodzi, poza tym kanalizacja uczuć, agresji i frustracji też (i tak np niepowodzenia własne można zrekompensować przez powodzenia grupy reprezentującej rozdzielone jednostki)
chodzi więc o kontrolę społeczną. jednostki powinny być zatomizowane (oddzielone), a grupy spójne. i to władza pragnie ustalać kiedy i jak winne być spójne (np w czasie wojny, kibicowania itp), a w przypadkach innych każdy przejaw spójności społecznej może być zagrożeniem dla władzy (np protesty, pokojowe manifestacje, solidarnośći w 1980, kibolskie, oburzonych ..).
realista wiesz, że nie chodzi więc o wkład wartości do ludzkości i jej nagradzanie. gdy za szybko tworzą się wartości władza ma trudności w kontroli, i nie nadążą z tworzeniem nowych narzędzi kontroli i zniewalania.

tak osobiście to w sumie jednak żałosne jest jak menty zapijaczone wyją po nocach kocham pogoń, a tyle w nich miłości i wrażliwości, co w krokodylu litości. Evil or Very Mad 

ps natomiast jestem za ustawkami kibolskimi, ale nie za durnym napadaniem na meksyków. albino 


ps2 a realista poza tym nie zapominajmy, główną rozrywką ziemian jest PRZERZUCANIE PIŁECZKI (piłeczek różnych wielkości i rodzajów, różnymi metodami), więc jeśli już to zakwestionowanie tej zabawy, to byłby KRES DOTYCHCZASOWEGO MODELU CYWILIZACJI. clown
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:07

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
REALISTA napisał:

facet nawet jakby potrafił kopnąc piłkę, połknąc ją i w biegu wysrać i strzelić gola, nie jest wart setek milionów. Chodzi mi o to, że to jest patologia. Kopacz czy golfiarz czy tenisista, który niczego nie wnosi wartościowego do ludzkości ma wiecej płacone niż naukowiec-profesor wynalazca dajmy na to jakiegoś leku, grafenu czy np. zimnego laseru. PZPN jest wzorcem takiej patologi i powinien być umieszczony w Sevre pod Paryżem.
patologia, no wiesz to po prostu jest religia taka, są herosi, niczym pół-bogowie, zresztą od dawna tak jest, w starożytnym Rzymie i wyścigi rydwanów to przecież niesamowite krocie zarabiali (jak dzisiaj w formule 1)
kopacz, koszykarz, itp wnosi, pozwala utożsamiać się oddzielonej jednostce z większą zbiorowością, i o to głównie chodzi, poza tym kanalizacja uczuć, agresji i frustracji też (i tak np niepowodzenia własne można zrekompensować przez powodzenia grupy reprezentującej rozdzielone jednostki)
chodzi więc o kontrolę społeczną. jednostki powinny być zatomizowane (oddzielone), a grupy spójne. i to władza pragnie ustalać kiedy i jak winne być spójne (np w czasie wojny, kibicowania itp), a w przypadkach innych każdy przejaw spójności społecznej może być zagrożeniem dla władzy (np protesty, pokojowe manifestacje, solidarnośći w 1980, kibolskie, oburzonych ..).
realista wiesz, że nie chodzi więc o wkład wartości do ludzkości i jej nagradzanie. gdy za szybko tworzą się wartości władza ma trudności w kontroli, i nie nadążą z tworzeniem nowych narzędzi kontroli i zniewalania.

tak osobiście to w sumie jednak żałosne jest jak menty zapijaczone wyją po nocach kocham pogoń, a tyle w nich miłości i wrażliwości, co w krokodylu litości. Evil or Very Mad 

ps natomiast jestem za ustawkami kibolskimi, ale nie za durnym napadaniem na meksyków. albino 


ps2 a realista poza tym nie zapominajmy, główną rozrywką ziemian jest PRZERZUCANIE PIŁECZKI (piłeczek różnych wielkości i rodzajów, różnymi metodami), więc jeśli już to zakwestionowanie tej zabawy, to byłby KRES DOTYCHCZASOWEGO MODELU CYWILIZACJI. clown
Wszystkie rozumy już pozjadałeś. Kosisz leszcza czy opalasz się.
Powrót do góry Go down
Cris

Cris


Liczba postów : 6430
Location : WY
Registration date : 29/08/2007

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Cris   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:08

kaczor napisał:
Janko Traderroo napisał:
kaczor napisał:
Janko Traderroo napisał:
Shocked Shocked 

http://www.biztok.pl/Slodziki-szkodza-Nigdy-w-zyciu-zarzeka-sie-Coca-Cola-Wlasnie-ruszyla-pierwsza-kampania-broniaca-aspartamu-a8647

"Coca-Cola chce przekonać konsumentów, że - wbrew obiegowej opinii - napoje słodzone aspartamem nie są szkodliwe, co więcej ich picie pozwala wręcz "zarządzać" prawidłową wagą."
nikt nigdy nei wykazal szkodliwosci aspartamu a jedyne doniesienia okazaly sie sponsorowane przez producentow cukru.Aspartam tak naprawde sklada sie z fenyloalaniny(naturalny aminokwas) i kwasu asparaginowego (tez naturalnie wystepujacego w organizmie ludzkim).
Przy aspartamie widac dobrze jak duze koncerny potrafia manipluowac niesprawdzonymi pogloskami.
ZADNE porzadne badania nie wykazaly szkodliwosci aspartamu a byly ich setki a nawet tysiace
????
poważnie?
a tyle jest w necie różnych negatywnych opinii, łącznie z taką że sprzyja powstawaniu raka ?
W necie jest masa rzoncyh opinii bez wiekszego sensu. szczegolnie dotyczacych kwestii medycznych. generalnie ludzie w necie kochaja homeopatie na przyklad i potrafia sie posunac do tego ze chorym na raka zalecaja unikanie lekarzy.
Z racjonalnego punktu widzenia dlaczego aspartam rozpadajacy sie bardzo szybko na naturalne aminokwasy mialby byc rakotworczy?
Nie ma zadnych wynikow badan ktore by to potwierdzaly a te ktore niby to potwierdzaly byly zamnipulowne:

Sugestie dotyczące związku z nowotworami pochodzą z trzyletnich badań na szczurach European Ramazzini Foundation (ERF) (wrzesień 2005) prowadzonych przez grupę badaczy z Bolonii, która określiła aspartam jako substancję rakotwórczą, chociaż więcej szczurów odżywianych aspartamem dożywało starości niż w próbie kontrolnej[12]. Badania te zostały zrecenzowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności, który wytknął szereg błędów takich jak: brak dokładnych danych o wykorzystanych zwierzętach doświadczalnych (pożywienie, waga etc.), podawanie wysokich dawek aspartamu na kilogram masy ciała zwierzęcia, które nie są możliwe do konsumpcji. Nawet jeśli cały cukier w artykułach spożywczych zostałby zastąpiony aspartamem, to jego spożycie wynosiłoby około 10 mg/kg ciała, przy dopuszczalnym limicie 40 mg/kg ciała, podczas gdy w badaniach użyto dawek do 5000 mg/kg ciała. Wytknięto, że szczury żyły do naturalnej śmierci, co jest niezgodne z wytycznymi badań nad rakotwórczością, ponieważ prowadzi to do porównania szczurów zmarłych w różnym wieku, a starzeniu towarzyszy powstawanie zmian[13]. FDA otrzymała od RFA tylko część danych z badań o które prosiła i spotkała się z odmową dostarczenia do weryfikacji patologicznych preparatów szczurów[14]. Późniejsza analiza danych z szeregu badań klinicznych wykazała, że "nie ma dowodu, że sacharyna i inne słodziki (głównie aspartam) zwiększają ryzyko wystąpienia nowotworów u człowieka"[15].
i cola jest szkodliwa i aspartam.
http://www.eioba.pl/a/1tks/aspartam-rakotworcza-slodycz
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:15

Aligator napisał:
ropa - pałowanie leszcza albo w dół, krótkowzroczne.
fajnie, też sobie przytnę

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Ra19





Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:17

MICHU napisał:
http://ebiznespolska.pl/efekt-jordana/

warte przeczytania i fajnie się czyta:D

MJej MIAŻDŻY Cool 
..... Zdumiewające jest jednak to, że odkładając 100% swoich dochodów przez najbliższe 450 lat, Jordan nadal nie dysponowałby takim kapitałem, jaki w chwili obecnej posiada Bill Gates.
Exclamation Very Happy 
(i mimo iz gates chyba ma mniej niż 10% akcji)

czyli kontrola i przetwarzanie informacji jest niepomiernie wartościowsze niż przerzucanie piłeczki (msf, ibm, google).
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:23

MICHU napisał:
Aligator napisał:
ropa - pałowanie leszcza albo w dół, krótkowzroczne.
fajnie, też sobie przytnę

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Ra19





czekasz na sygnały?Basketball


Ostatnio zmieniony przez Aligator dnia Nie 18 Sie 2013, 22:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:28

Aligator napisał:

Wszystkie rozumy już pozjadałeś. Kosisz leszcza czy opalasz się.
nie opalam się bo nie lubię słońca za bardzo, właśnie przez ten gorąc to się sporo odechciało pałować.

ano rozumy wszystkie pozjadałem, treściami się zapełniłem, i nie ma co jeść.cyclops 

na wig chyba wrócę na jakieś 2-3 tygodnie coby skubnąć coś zanim będą kombinować z nowym wigiem30.

ps a jak widzisz kierunkowo usd/pln? Smile 
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48101
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:28

Dave napisał:
Meksykanom, którzy w sobotę przybyli do Gdyni okazałym żaglowcem Cuauhtemoc, szalikowcy mieli rozbijać na głowach butelki od piwa i kopać ich. Pomocy poszkodowanym udzielało pogotowie.

Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,14456274,Pseudokibice_Ruchu_Chorzow_pobili_zaloge_meksykanskiego.html#BoxSlotII3img#ixzz2cLH2Ted2

affraid Suspect 


jak twierdzą ludzie, podobno to był horror, kibole po kilku rzucali się na meksykanów, rozwalali im butelki po piwie na głowach. krew się lała na wszystkie strony a ludzie uciekali.

ale najlepsze były nasze dzielne służby.
pierwsza podobno spierdoliła straż miejska. jak tylko zobaczyli kiboli ... to okazało się, że jest masa blokad do założenia po drugiej stronie miasta.

... a policja pojawiła się dopiero po 50 minutach.

Shocked 


a swoją drogą mógłby ktoś wreszcie zrobić porządek z ty kibolskim bydłem Suspect
a tutaj inna wersja z forum GW
Oceniono 19 razy -11
bo GW wie najlepiej


gwiazdor1
godzinę temu


"Pijani meksykanie podrywają kobiety jeden z nich zaczyna obmacywać, po czym jak go odepchnęła uderza ja w twarz. Widząc to kilku kolesi z Ruchu podbiega i broni kobiety, na co meksykanie wbijaja nóż w klatkę piersiowa kibica Ruchu!"

moze teraz zmienicie zdanie?!


Stefan Burczymucha 1 godzinę temu

Zanim zaczniecie bredzić jak Wam TVN każę, to chciałem dodać, że grupa pijanych Meksykanów podrywała w obleśny sposób kobiety.Jedna z nich odepchnęła natręta, a ten dal jej w twarz.Widziało to kilku kibiców Ruchu i wstawili się z Polką.Meksykanie podczas obrony uzyli noża(info dostępne) i ranili jednego z kibiców w klatkę.Potem już zaczeło sie polowanie jak cała ekipa się zleciała


krzysztof strug 15 minut temu

bardzo interesujące czy potwierdzą się informacje o tym, że meksykanie sprowokowali bójkę i użyli noża po uderzeniu kobiety. na razie w mediach jakoś dziwnie pomijana jest narodowość osoby leżącej w szpitalu...

ci meksykanie to nie turyści tylko żołnierze, o tym też warto pamiętać. generalnie sprawa dziwna, bo pały za nic nie skuwają. coś tam musiało być więcej, ciekawe tylko czy medialna propaganda to poda, czy przemilczy

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:35

Argos napisał:
Dave napisał:
Meksykanom, którzy w sobotę przybyli do Gdyni okazałym żaglowcem Cuauhtemoc, szalikowcy mieli rozbijać na głowach butelki od piwa i kopać ich. Pomocy poszkodowanym udzielało pogotowie.

Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,14456274,Pseudokibice_Ruchu_Chorzow_pobili_zaloge_meksykanskiego.html#BoxSlotII3img#ixzz2cLH2Ted2

affraid Suspect 


jak twierdzą ludzie, podobno to był horror, kibole po kilku rzucali się na meksykanów, rozwalali im butelki po piwie na głowach. krew się lała na wszystkie strony a ludzie uciekali.

ale najlepsze były nasze dzielne służby.
pierwsza podobno spierdoliła straż miejska. jak tylko zobaczyli kiboli ... to okazało się, że jest masa blokad do założenia po drugiej stronie miasta.

... a policja pojawiła się dopiero po 50 minutach.

Shocked 


a swoją drogą mógłby ktoś wreszcie zrobić porządek z ty kibolskim bydłem Suspect
a tutaj inna wersja z forum GW
Oceniono 19 razy -11
bo GW wie najlepiej


gwiazdor1
godzinę temu


"Pijani meksykanie podrywają kobiety jeden z nich zaczyna obmacywać, po czym jak go odepchnęła uderza ja w twarz. Widząc to kilku kolesi z Ruchu podbiega i broni kobiety, na co meksykanie wbijaja nóż w klatkę piersiowa kibica Ruchu!"

moze teraz zmienicie zdanie?!


Stefan Burczymucha 1 godzinę temu

Zanim zaczniecie bredzić jak Wam TVN każę, to chciałem dodać, że grupa pijanych Meksykanów podrywała w obleśny sposób kobiety.Jedna z nich odepchnęła natręta, a ten dal jej w twarz.Widziało to kilku kibiców Ruchu i wstawili się z Polką.Meksykanie podczas obrony uzyli noża(info dostępne) i ranili jednego z kibiców w klatkę.Potem już zaczeło sie polowanie jak cała ekipa się zleciała


krzysztof strug 15 minut temu

bardzo interesujące czy potwierdzą się informacje o tym, że meksykanie sprowokowali bójkę i użyli noża po uderzeniu kobiety. na razie w mediach jakoś dziwnie pomijana jest narodowość osoby leżącej w szpitalu...

ci meksykanie to nie turyści tylko żołnierze, o tym też warto pamiętać. generalnie sprawa dziwna, bo pały za nic nie skuwają. coś tam musiało być więcej, ciekawe tylko czy medialna propaganda to poda, czy przemilczy
Cyklon B w obronie białego czlowieka
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48101
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:39

ja tutaj nie wideze kiboli ruchu -  GW wie najlepiej
nie bronie kiboli ale akurat tutaj wyglkada ze tamci sami sprowokowali i policja pomaga kibolom bić meksykanów


_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Nie 18 Sie 2013, 22:44, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Online
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:39

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
Aligator napisał:

Wszystkie rozumy już pozjadałeś. Kosisz leszcza czy opalasz się.
nie opalam się bo nie lubię słońca za bardzo, właśnie przez ten gorąc to się sporo odechciało pałować.

ano rozumy wszystkie pozjadałem, treściami się zapełniłem, i nie ma co jeść.cyclops 

na wig chyba wrócę na jakieś 2-3 tygodnie coby skubnąć coś zanim będą kombinować z nowym wigiem30.

ps a jak widzisz kierunkowo usd/pln? Smile 
wygląda na wzrosty tylko ten pin bar straszy.
brak klarownego kierunku.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:40

PINGWIN (Z MADAGASKARU) napisał:
MICHU napisał:
http://ebiznespolska.pl/efekt-jordana/

warte przeczytania i fajnie się czyta:D

MJej MIAŻDŻY Cool 
..... Zdumiewające jest jednak to, że odkładając 100% swoich dochodów przez najbliższe 450 lat, Jordan nadal nie dysponowałby takim kapitałem, jaki w chwili obecnej posiada Bill Gates.
Exclamation Very Happy 
(i mimo iz gates chyba ma mniej niż 10% akcji)

czyli kontrola i przetwarzanie informacji jest niepomiernie wartościowsze niż przerzucanie piłeczki (msf, ibm, google).
gra Michaela dostarczyła wiele radości i emocji ale i Gates ze swoim Windows jest potrzebny:) 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:43

Aligator napisał:
MICHU napisał:
Aligator napisał:
ropa - pałowanie leszcza albo w dół, krótkowzroczne.
fajnie, też sobie przytnę

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Ra19





czekasz na sygnały?Basketball
tak zaczeliście o tej ropie gadać to i zerknąłem, trudno z marszu śledzić wszystko na raz, nie da się

na co czekam to najlepiej będzie wiedziała chociaż kurna olek nie tylko mi oczy mgłą zaszły Very Happy 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:46

Cris napisał:
kaczor napisał:
Janko Traderroo napisał:
kaczor napisał:
Janko Traderroo napisał:
Shocked Shocked 

http://www.biztok.pl/Slodziki-szkodza-Nigdy-w-zyciu-zarzeka-sie-Coca-Cola-Wlasnie-ruszyla-pierwsza-kampania-broniaca-aspartamu-a8647

"Coca-Cola chce przekonać konsumentów, że - wbrew obiegowej opinii - napoje słodzone aspartamem nie są szkodliwe, co więcej ich picie pozwala wręcz "zarządzać" prawidłową wagą."
nikt nigdy nei wykazal szkodliwosci aspartamu a jedyne doniesienia okazaly sie sponsorowane przez producentow cukru.Aspartam tak naprawde sklada sie z fenyloalaniny(naturalny aminokwas) i kwasu asparaginowego (tez naturalnie wystepujacego w organizmie ludzkim).
Przy aspartamie widac dobrze jak duze koncerny potrafia manipluowac niesprawdzonymi pogloskami.
ZADNE porzadne badania nie wykazaly szkodliwosci aspartamu a byly ich setki a nawet tysiace
????
poważnie?
a tyle jest w necie różnych negatywnych opinii, łącznie z taką że sprzyja powstawaniu raka ?
W necie jest masa rzoncyh opinii bez wiekszego sensu. szczegolnie dotyczacych kwestii medycznych. generalnie ludzie w necie kochaja homeopatie na przyklad i potrafia sie posunac do tego ze chorym na raka zalecaja unikanie lekarzy.
Z racjonalnego punktu widzenia dlaczego aspartam rozpadajacy sie bardzo szybko na naturalne aminokwasy mialby byc rakotworczy?
Nie ma zadnych wynikow badan ktore by to potwierdzaly a te ktore niby to potwierdzaly byly zamnipulowne:

Sugestie dotyczące związku z nowotworami pochodzą z trzyletnich badań na szczurach European Ramazzini Foundation (ERF) (wrzesień 2005) prowadzonych przez grupę badaczy z Bolonii, która określiła aspartam jako substancję rakotwórczą, chociaż więcej szczurów odżywianych aspartamem dożywało starości niż w próbie kontrolnej[12]. Badania te zostały zrecenzowane przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności, który wytknął szereg błędów takich jak: brak dokładnych danych o wykorzystanych zwierzętach doświadczalnych (pożywienie, waga etc.), podawanie wysokich dawek aspartamu na kilogram masy ciała zwierzęcia, które nie są możliwe do konsumpcji. Nawet jeśli cały cukier w artykułach spożywczych zostałby zastąpiony aspartamem, to jego spożycie wynosiłoby około 10 mg/kg ciała, przy dopuszczalnym limicie 40 mg/kg ciała, podczas gdy w badaniach użyto dawek do 5000 mg/kg ciała. Wytknięto, że szczury żyły do naturalnej śmierci, co jest niezgodne z wytycznymi badań nad rakotwórczością, ponieważ prowadzi to do porównania szczurów zmarłych w różnym wieku, a starzeniu towarzyszy powstawanie zmian[13]. FDA otrzymała od RFA tylko część danych z badań o które prosiła i spotkała się z odmową dostarczenia do weryfikacji patologicznych preparatów szczurów[14]. Późniejsza analiza danych z szeregu badań klinicznych wykazała, że "nie ma dowodu, że sacharyna i inne słodziki (głównie aspartam) zwiększają ryzyko wystąpienia nowotworów u człowieka"[15].
i cola jest szkodliwa i aspartam.
http://www.eioba.pl/a/1tks/aspartam-rakotworcza-slodycz
bzdura, od kiedy amerykanie pija cole srednai dlugosc ich zycia znaczaco wzrosla, co do aspartamu to nie ma ZADNEGO poprawnego badanai ktore by wykazywalo jego rakotworczosc.Ilosc metanolu z aspartamu jest wielokrotnie nizsza niz przyjmowanego naturalnie z pozywienia.
na tej stronie pisza straszne bzdury na przyklad

Ekscytotoksyna- toksyna powstająca z normalnych neuroprzekaźników w mózgu. Kiedy ich stężenie przekroczy wartość to neurony są tak pobudzone, ze obumierają.

Wiecej: http://www.eioba.pl/a/1tks/aspartam-rakotworcza-slodycz#ixzz2cM5IZCJz


Zjawisko ekscytotoksycznosci wystepuja przy nadmiarze wolnych rodnikow lub zaburzeniu rownowagi GABA-glutaminian, na przyklad po ostrycm chlaniu,
ekscytotoksycznosc jest tez zwiazana z nadmiernym wydzielaniem dopaminy i jej oksydacji etc etc.

caly ten artykul to stek bzdur, powojuje sie na jakies badania ale nie linkow do metodyki.
W necie jest pelno takich stron na ktorych male pojebki starsza ludzi wszystkim co sie da,podobnie jest ze szczepieniami (glosna sprawa kolesia ktory z premedytacja zmanipulowal wyniki zeby wykazac zwiazek autyzmu ze szczepieniami).
Dlatego wlasnie tacy pseudonaukowcy boja sie pokazac metodologie badan bo po weryfikacji okazuje sie ze wyniki to manipualcja (na przyklad podawanie aspartamu szczurom, z ktorych te leczone aspartamem przezywaja dluzej nzi te z grupy kontrolnej i maja wiecej nowotworow bez uwzglednienia ze wiek to podstawowy czynnik ryzyka dla nowtoworu.Bo skoro te z aspartamem zyja dluzej i maja raka niz te co nei braly aspartamu i umarly wczesniej to gdzie tu jego szkodliwosc?)

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=Aspartame

Tu masz wyniki badan ktorych autorzy nie boja sie krytyki i ktorych metodologia jest sprawdzona i do weryfikacji


Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:47

MICHU napisał:
Aligator napisał:
MICHU napisał:
Aligator napisał:
ropa - pałowanie leszcza albo w dół, krótkowzroczne.
fajnie, też sobie przytnę

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Ra19





czekasz na sygnały?Basketball
tak zaczeliście o tej ropie gadać to i zerknąłem, trudno z marszu śledzić wszystko na raz, nie da się

na co czekam to najlepiej będzie wiedziała chociaż kurna olek nie tylko mi oczy mgłą zaszły Very Happy 
da sie
wlacz funkcje dzwonka
możesz zapodawać wartości uruchomienia dla wielu pozycji
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:48

szkoda że kaczor zniknął
fajnie było
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:51

HIOB napisał:
szkoda że kaczor zniknął
fajnie było
szczury go prześladują w snach, szkoda gościa.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:53

Argos napisał:
Dave napisał:
Meksykanom, którzy w sobotę przybyli do Gdyni okazałym żaglowcem Cuauhtemoc, szalikowcy mieli rozbijać na głowach butelki od piwa i kopać ich. Pomocy poszkodowanym udzielało pogotowie.

Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,14456274,Pseudokibice_Ruchu_Chorzow_pobili_zaloge_meksykanskiego.html#BoxSlotII3img#ixzz2cLH2Ted2

affraid Suspect 


jak twierdzą ludzie, podobno to był horror, kibole po kilku rzucali się na meksykanów, rozwalali im butelki po piwie na głowach. krew się lała na wszystkie strony a ludzie uciekali.

ale najlepsze były nasze dzielne służby.
pierwsza podobno spierdoliła straż miejska. jak tylko zobaczyli kiboli ... to okazało się, że jest masa blokad do założenia po drugiej stronie miasta.

... a policja pojawiła się dopiero po 50 minutach.

Shocked 


a swoją drogą mógłby ktoś wreszcie zrobić porządek z ty kibolskim bydłem Suspect
a tutaj inna wersja z forum GW
Oceniono 19 razy -11
bo GW wie najlepiej


gwiazdor1
godzinę temu


"Pijani meksykanie podrywają kobiety jeden z nich zaczyna obmacywać, po czym jak go odepchnęła uderza ja w twarz. Widząc to kilku kolesi z Ruchu podbiega i broni kobiety, na co meksykanie wbijaja nóż w klatkę piersiowa kibica Ruchu!"

moze teraz zmienicie zdanie?!


Stefan Burczymucha 1 godzinę temu

Zanim zaczniecie bredzić jak Wam TVN każę, to chciałem dodać, że grupa pijanych Meksykanów podrywała w obleśny sposób kobiety.Jedna z nich odepchnęła natręta, a ten dal jej w twarz.Widziało to kilku kibiców Ruchu i wstawili się z Polką.Meksykanie podczas obrony uzyli noża(info dostępne) i ranili jednego z kibiców w klatkę.Potem już zaczeło sie polowanie jak cała ekipa się zleciała


krzysztof strug 15 minut temu

bardzo interesujące czy potwierdzą się informacje o tym, że meksykanie sprowokowali bójkę i użyli noża po uderzeniu kobiety. na razie w mediach jakoś dziwnie pomijana jest narodowość osoby leżącej w szpitalu...

ci meksykanie to nie turyści tylko żołnierze, o tym też warto pamiętać. generalnie sprawa dziwna, bo pały za nic nie skuwają. coś tam musiało być więcej, ciekawe tylko czy medialna propaganda to poda, czy przemilczy
moi znajomi twierdzą, że nie widzieli agresywnych meksykanów, natomiast widzieli pijane bandy kiboli zaczepiających ludzi Suspect 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 22:55

Argos napisał:

...
a tutaj inna wersja z forum GW
Oceniono 19 razy -11
bo GW wie najlepiej

...
Ja bym posłuchał, co mówią kibice, bo atakowanie postronnych osób nie leży w ich charakterze.
Wybiórcza sieje propagandę nie od dziś, więc raczej szukałbym innych źródeł i obiektywnych relacji.
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48101
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 EmptyNie 18 Sie 2013, 23:06

Dave napisał:

moi znajomi twierdzą, że nie widzieli agresywnych meksykanów, natomiast widzieli pijane bandy kiboli zaczepiających ludzi Suspect 
znajomi mogli widziec kjiboli zaczepiuajacych ludzi bo pelno ich bylo i zaczepiali
ale w GW pisze ze pobili niewinnych meksyjkanow  a jacy oni niewinni to widacf na filmiku jak z policja walcza

a w naszej prasie obiektywizmu za grosz

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Sponsored content





UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 17-18.08.2013r. Weekend   UFO - 17-18.08.2013r. Weekend - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 17-18.08.2013r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 21-22.12.2013r. Weekend
» UFO - 14.09-15.09.2013r. Weekend
» UFO - 10-11.08.2013r. Weekend
» UFO - 05-06.10.2013r. Weekend
» UFO - 06-07.04.2013r Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: