Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 19 sierpnia 2013r.

Go down 
+29
TRADER
bog.dan
snajper
zibi
Jones
REALISTA
Generał
MICHU
Diablo
Aligator
nomad
petgry
kaczor
new_born
rafalx
tupolew
spacerolog
dziadek
neuron
betonowe_buty
delphia
IronFX
barany
AgroTrader
kLeszcz
Reser
thorgall
janek
Dave
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 21:59

barany napisał:
Dezerter napisał:
OpCjOnEr napisał:

...
To niech ci będzie, że PSEUDOKIBICE a nie kibole. Kibic siedzi grzecznie na trybunie, popija browara, wymachuje flagą, śpiewa, krzyczy a nie rozpierdala stadionów, nie rzuca butelek na murawę i nie napierdala się z policją ani nie dźga nożami innych.
...popija browara i dostaje 2 tys. grzywny i 2 lata zakazu stadionowego. Very Happy
Browarka to teraz tylko przed TV.
widać, że nie chodzisz na stadiony, od ponad roku można pić piwo na stadionie.
"Na imprezie masowej, z wyłączeniem imprezy masowej podwyższonego ryzyka, dozwolone są sprzedaż, podawanie i spożywanie napojów alkoholowych zawierających nie więcej niż 3,5% alkoholu."
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 21:59

barany napisał:
Przekręciłem się na close na S-ki i jak widzę Stany to był dobry krok. Test 2000 nieunikniony.
Argos napisał:
zaraz baran sie przekreca na S i koniec spadków na gpw Very Happy:D
dobrze ze prawie wszystkie s pozamykalem
jutro z rabna z reszty wyskakuje

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:04

..

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes


Ostatnio zmieniony przez Argos dnia Pon 19 Sie 2013, 22:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Online
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:05

Argos napisał:
barany napisał:
Przekręciłem się na close na S-ki i jak widzę Stany to był dobry krok. Test 2000 nieunikniony.
Argos napisał:
thorgall napisał:
Argos napisał:
...........

dawaj baran jeszcze pare pkt w gore
baran dzisiaj ogłosi załamanie światowe Twisted Evil
i 2000 do konca miesiaca Very Happy

taka grę to tylko sowita taca usprawiedliwia i umożliwia

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
Zygmunt de Bill
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Zygmunt de Bill


Liczba postów : 6334
Registration date : 22/12/2011

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:05

thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24657
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:08

Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
dobryżart 
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:09

Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
Zygmunt, to co pisze thorgall jest przynajmniej prawdopodobne
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:10

thorgall napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
dobryżart 
elephant 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:13

rafał dzisiaj zadowolony bo zarobił na sygnałach z rynku od miszcza Laughing 
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:14

brum brum brum..

koniec ściemy?

czas na dwudziestoletni okres splacania długów publicznych
Powrót do góry Go down
AgroTrader
MOD
MOD
AgroTrader


Liczba postów : 48091
Age : 104
Location : The Silver Fox Club
Registration date : 29/10/2011

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:22

Nie wyobrażam sobie, żeby gej czy - jak to było powiedziane [w materiale TV - red.] - pedał był w szatni piłkarskiej - oświadczył w TVN24 poseł PiS Jan Tomaszewski. Jak stwierdził, "osobiście chciałby", żeby w Polsce obowiązywało w tych kwestiach podobne prawo jak w Rosji.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,14462395,Posel_PiS__Geje_w_szatni_pilkarskiej__Nigdy_tego_nie.html#BoxWiadTxt

_________________
Rynek potrafi być irracjonalny dłużej, niż racjonalny inwestor pozostanie wypłacalny.
J.M. Keynes
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:24

imo krzysiek sie pospieszyles z ty mzamykaniem, mala korekte zrobai i dalej w dol djia juz pod linia trendu
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:26

kaczor napisał:
imo krzysiek sie pospieszyles z ty mzamykaniem, mala korekte zrobai i dalej w dol djia juz pod linia trendu
No pospieszylem sie, odnowie
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:31

Dezerter napisał:
OpCjOnEr napisał:

...
To niech ci będzie, że PSEUDOKIBICE a nie kibole. Kibic siedzi grzecznie na trybunie, popija browara, wymachuje flagą, śpiewa, krzyczy a nie rozpierdala stadionów, nie rzuca butelek na murawę i nie napierdala się z policją ani nie dźga nożami innych.
...popija browara i dostaje 2 tys. grzywny i 2 lata zakazu stadionowego. Very Happy
Browarka to teraz tylko przed TV.
To aż tak ograniczyli? affraid

No ale za akty chuligaństwa to chyba tym bardziej jeszcze więcej..
Powrót do góry Go down
Jones

Jones


Liczba postów : 13205
Age : 53
Registration date : 15/03/2008

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:33

Diablo napisał:
kaczor napisał:
imo krzysiek sie pospieszyles z ty mzamykaniem, mala korekte zrobai i dalej w dol djia juz pod linia trendu
No pospieszylem sie, odnowie
ja bym nie patrzył na dj jezeli gram na sp500 to patrze tylko na ten walor
błąd na 2pkt. to żaden błąd dla mnie jeszcze nic nie przesadzone
(to tylko moje zdanie )
hej
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:34

opcjo coś dla Ciebie - rowery i egzotyczne laski

http://www.penera.pl/23429/dziewczyny_bez_majtek_w_teledysku_czemu_nie.html

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:36

rafalx napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
Zygmunt, to co pisze thorgall jest przynajmniej prawdopodobne
Są prawdopodobne poszczególne historie ale wszystkie naraz?  Trochę mało realne bo coś za dużo tych przygód z różnych bajek jak na jedno życie.

Piłka nożna, boxing, legia cudzoziemska, dwa więzienia, filharmonia wiedeńska - kiedy on na to wszystko mógł mieć czas?  dobryżart  Przecież to niewykonalne dla jednego człowieka. Jeszcze ta z dupy filharmonia a teraz forex nagle.

A jeśli był piłkarzem i grał w kadrze to co za wstyd przyznać się z nazwiska? Ale tu juś może być problem bo dalsze losy takiego piłkarza z nazwiska można sprawdzić w internecie i okazałoby się pewnie, że żaden nie był na wojnie w Kambodży itd. Smile

Coś mi to pachnie demohistoriami z demożycia jak jacht-widmo Generała, który podobno jest wystawiony na sprzedaż a nijak nie można go zobaczyć. Basketball
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:40

OpCjOnEr napisał:
rafalx napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
Zygmunt, to co pisze thorgall jest przynajmniej prawdopodobne
Są prawdopodobne poszczególne historie ale wszystkie naraz?  Trochę mało realne bo coś za dużo tych przygód z różnych bajek jak na jedno życie.

Piłka nożna, boxing, legia cudzoziemska, dwa więzienia, filharmonia wiedeńska - kiedy on na to wszystko mógł mieć czas?  dobryżart  Przecież to niewykonalne dla jednego człowieka. Jeszcze ta z dupy filharmonia a teraz forex nagle.

A jeśli był piłkarzem i grał w kadrze to co za wstyd przyznać się z nazwiska? Ale tu juś może być problem bo dalsze losy takiego piłkarza z nazwiska można sprawdzić w internecie i okazałoby się pewnie, że żaden nie był na wojnie w Kambodży itd. Smile

Coś mi to pachnie demohistoriami z demożycia jak jacht-widmo Generała, który podobno jest wystawiony na sprzedaż a nijak nie można go zobaczyć. Basketball
Jacht jest na demowodach Laughing 
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:40

OpCjOnEr napisał:
rafalx napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
Zygmunt, to co pisze thorgall jest przynajmniej prawdopodobne
Są prawdopodobne poszczególne historie ale wszystkie naraz?  Trochę mało realne bo coś za dużo tych przygód z różnych bajek jak na jedno życie.

Piłka nożna, boxing, legia cudzoziemska, dwa więzienia, filharmonia wiedeńska - kiedy on na to wszystko mógł mieć czas?  dobryżart  Przecież to niewykonalne dla jednego człowieka. Jeszcze ta z dupy filharmonia a teraz forex nagle.

A jeśli był piłkarzem i grał w kadrze to co za wstyd przyznać się z nazwiska? Ale tu juś może być problem bo dalsze losy takiego piłkarza z nazwiska można sprawdzić w internecie i okazałoby się pewnie, że żaden nie był na wojnie w Kambodży itd. Smile

Coś mi to pachnie demohistoriami z demożycia jak jacht-widmo Generała, który podobno jest wystawiony na sprzedaż a nijak nie można go zobaczyć. Basketball
pokazywałem jak byłem mały dobryżart dobryżart dobryżart 
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:46

OpCjOnEr napisał:
rafalx napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
Zygmunt, to co pisze thorgall jest przynajmniej prawdopodobne
Są prawdopodobne poszczególne historie ale wszystkie naraz?  Trochę mało realne bo coś za dużo tych przygód z różnych bajek jak na jedno życie.

Piłka nożna, boxing, legia cudzoziemska, dwa więzienia, filharmonia wiedeńska - kiedy on na to wszystko mógł mieć czas?  dobryżart  Przecież to niewykonalne dla jednego człowieka. Jeszcze ta z dupy filharmonia a teraz forex nagle.

A jeśli był piłkarzem i grał w kadrze to co za wstyd przyznać się z nazwiska? Ale tu juś może być problem bo dalsze losy takiego piłkarza z nazwiska można sprawdzić w internecie i okazałoby się pewnie, że żaden nie był na wojnie w Kambodży itd. Smile

Coś mi to pachnie demohistoriami z demożycia jak jacht-widmo Generała, który podobno jest wystawiony na sprzedaż a nijak nie można go zobaczyć. Basketball
Przecież wiadomo, że w więzieniach są przepustki. Z El Paso samolotem do Wiednia na koncert, jaki problem? W więzieniach mógł trenować boks (patrz Szpilka). Jako piłkarz pewnie przytulił mnóstwo kasy, którą teraz przepuszcza na forexie. A służba w Legii to tylko kilka lat.
Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:49

MICHU napisał:
bog.dan napisał:
w roku jest 50 tygodni.. daje to ok 250 dni sesyjnych..
trejder dysponujący kapitalem 1000 pln.. zarabiajac srednio X% dziennie i reinwestując moze uzyskac po roku:
- (10%)      22 293 142 370 048
- (5%)                  198 300 938
- (1%)                          12 032

strach pomyśleć ile po 5-ciu latach :-)
Bogdan jeśli masz wolne 30k możemy przyinwestować

wszak sygnały będą Twoje i rób z Nimi co chcesz ja nie wnikam
Witam wakacyjnie Laughing 

Takie historie tylko na UFO. Pieprzony naciągacz wyłudza 2 koła, po czym kilka lat później proponuje swoje usługi tej samej osobie Shocked 

affraid 

Powrót do góry Go down
Piotrek691

Piotrek691


Liczba postów : 8186
Location : Mokotów
Registration date : 15/04/2010

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:52

Wakacyjnie dla tych, którzy myślą przeprowadzić się do ciepłych krajów. Kontynentalnej Hiszpanii nie polecam. Lato jest zdecydowanie za gorące. Teraz w sierpniu codziennie po 35C i lampa. Czasem jest tak duszno, że człowiek marzy o burzy i deszczu. Myślę, że taki sam problem może być w tej Gruzji, gdzie lato też musi być bardzo gorące.

Very Happy 

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 22:57

rafalx napisał:
OpCjOnEr napisał:
rafalx napisał:
Zygmunt de Bill napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:
thorgall napisał:

są takie przypadki Twisted Evil 
kiedyś w Kambodży siedziałem w jednej celi z takim krętaczem który wierzył w to co mówił
bywało sie
W Kambodży przekupiłem strażnika złotym zębem którego wybiłem  ruskiemu czekiście
i uciekłem
za nic
byłem na misji na wojnie
czerwoni Kmerowie mnie złapali i chcieli wymienić u Francuzów na swoich
Thorgall
Zgłoś do admina, że Generał się loguje ostatnio na Twojego konto. Chyba Ci hasło podpierdolił scratch
Zygmunt, to co pisze thorgall jest przynajmniej prawdopodobne
Są prawdopodobne poszczególne historie ale wszystkie naraz?  Trochę mało realne bo coś za dużo tych przygód z różnych bajek jak na jedno życie.

Piłka nożna, boxing, legia cudzoziemska, dwa więzienia, filharmonia wiedeńska - kiedy on na to wszystko mógł mieć czas?  dobryżart  Przecież to niewykonalne dla jednego człowieka. Jeszcze ta z dupy filharmonia a teraz forex nagle.

A jeśli był piłkarzem i grał w kadrze to co za wstyd przyznać się z nazwiska? Ale tu juś może być problem bo dalsze losy takiego piłkarza z nazwiska można sprawdzić w internecie i okazałoby się pewnie, że żaden nie był na wojnie w Kambodży itd. Smile

Coś mi to pachnie demohistoriami z demożycia jak jacht-widmo Generała, który podobno jest wystawiony na sprzedaż a nijak nie można go zobaczyć. Basketball
Przecież wiadomo, że w więzieniach są przepustki. Z El Paso samolotem do Wiednia na koncert, jaki problem? W więzieniach mógł trenować boks (patrz Szpilka). Jako piłkarz pewnie przytulił mnóstwo kasy, którą teraz przepuszcza na forexie. A służba w Legii to tylko kilka lat.
Tylko czy ktoś mający mentalność zabójcy (bo w Legii to raczej nie służą "ciotki" i kto wie ilu thorgall ma na sumieniu Shocked), jest jednocześnie na tyle wrażliwy i spokojny by grać w filharmonii?
Bo dla mnie to są raczej skrajnie przeciwstawne typy charakteru. scratch

A jeśli był piłkarzem z kadry to niech poda datę i przeciwnika choć jednego meczu z kim grał.  Proste. Smile  Chyba że w "FIFA" na playstation grał dobryżart

Boxing i więzienie to jest jak najbardziej do pogodzenia, ta Legia od biedy też ale filharmonia i football to na maxa z dupy do takiego życiorysu nie pasuje.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 23:10

Piotrek691 napisał:
MICHU napisał:
bog.dan napisał:
w roku jest 50 tygodni.. daje to ok 250 dni sesyjnych..
trejder dysponujący kapitalem 1000 pln.. zarabiajac srednio X% dziennie i reinwestując moze uzyskac po roku:
- (10%)      22 293 142 370 048
- (5%)                  198 300 938
- (1%)                          12 032

strach pomyśleć ile po 5-ciu latach :-)
Bogdan jeśli masz wolne 30k możemy przyinwestować

wszak sygnały będą Twoje i rób z Nimi co chcesz ja nie wnikam
Witam wakacyjnie Laughing 

Takie historie tylko na UFO. Pieprzony naciągacz wyłudza 2 koła, po czym kilka lat później proponuje swoje usługi tej samej osobie Shocked 

affraid 

albo wakacje albo trading

dzień znowu był "niezwykle" udany ?

Ile ? 15k ? Norma
Powrót do góry Go down
BORowik

BORowik


Liczba postów : 3065
Age : 54
Location : prawie w Wawie?
Registration date : 12/12/2007

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 23:12

Opcjoner, nie ma qrwa na świecie takiego pelikana, który łykałby wszystko lepiej od Ciebie affraid 
Albo fucktycznie masz aspergera... scratch 
Jedno jest pewne, roksa do końca życia to najlepsze wyjście dla Ciebie, żaden stały związek Twisted Evil 

_________________
Pieniądze szczęścia nie dają. Ale pozwalają wygodnie być nieszczęśliwym.

Jedzmy gówno... – Miliony much nie mogą się mylić  Wink

Quidquid agis, prudenter agas et respice finem  Twisted Evil
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 23:13



buziaki Very Happy 
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 23:16

BORowik napisał:
Opcjoner, nie ma qrwa na świecie takiego pelikana, który łykałby wszystko lepiej od Ciebie affraid 
Albo fucktycznie masz aspergera... scratch 
Jedno jest pewne, roksa do końca życia to najlepsze wyjście dla Ciebie, żaden stały związek Twisted Evil 
Ale o co ci chodzi? Shocked

Przecież ja właśnie cały czas poddaję w sceptycyzm to co thorgall pisze.
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 23:18

OpCjOnEr napisał:
BORowik napisał:
Opcjoner, nie ma qrwa na świecie takiego pelikana, który łykałby wszystko lepiej od Ciebie affraid 
Albo fucktycznie masz aspergera... scratch 
Jedno jest pewne, roksa do końca życia to najlepsze wyjście dla Ciebie, żaden stały związek Twisted Evil 
Ale o co ci chodzi? Shocked

Przecież ja właśnie cały czas poddaję w sceptycyzm to co thorgall pisze.
jemu chodzi o to ze to jest tak oczywiste ze thorgal pierdoli od rzeczy ze nie trzeba do tego uzywac intelektu , to sie po prostu "czuje". Ale nie przejmuj sie, lepsza taka wada niz byc zulem i mitomanem jak thorgal albo miec kompleks boga jak ja:D
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 23:19

MICHU napisał:
rafalx napisał:
MICHU napisał:
dziad napisał:
@Michu!

           Napisz prosto i bez niejasności interpretacyjnych - czy Ty tradowałeś kiedy na rachunku realnym z depo 100 000???
I z jakim skutkiem???
tradowałem i w 3 miesiące zarobiłem 70k ( na początku była to kwota 20k ) dlatego tak mało.

juz Ci pisałem

Podział portwela na 3 części:

skalping 1/3 rachunku wartość pozycji max 10% z tego czyli ok 3,5 k ( chyba że lewar będzie mały to inaczej)

1/3 to transakcje po najlepszej cenie dnia ( tylko i wyłącznie) ( koncept by Pan Zdzisław - moje rozwinięcie w algo)

1/3 transakcje długoterminowe ( do kilku dni) warunek steto H4 na "+"

Na całość portwela max DD 10- 15%

wszystkie trejdy z b. bliskim stopem
A po trzech miesiącach wypłaciłeś? Czy...?
potem zacząłem grać 7 lotami i wynik znany

inne czasy, inny system, inny trader

teraz DD 15 % kończy zabawę dlatego najpierw chcę uzbierać z zysku poduszkę 15 - 20% ( dla Mojego komfortu tradera)
a która część zawiodła (pomijając już mm): skalping, najlep cena by zdzisław, czy transak h4 ??
pozdr
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 EmptyPon 19 Sie 2013, 23:20

BORowik napisał:
Opcjoner, nie ma qrwa na świecie takiego pelikana, który łykałby wszystko lepiej od Ciebie affraid 
Albo fucktycznie masz aspergera... scratch 
Jedno jest pewne, roksa do końca życia to najlepsze wyjście dla Ciebie, żaden stały związek Twisted Evil 
dobryżart 

Nie przeszedłby tych wszystkich kobiecych gierek. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 19 sierpnia 2013r.   UFO - 19 sierpnia 2013r. - Page 11 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 19 sierpnia 2013r.
Powrót do góry 
Strona 11 z 12Idź do strony : Previous  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: