Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra

IndeksIndeks  PortalePortale  CalendarCalendar  FAQFAQ  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  
Share | 

UFO - 21 sierpnia 2013r.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
AutorWiadomość
thorgall

Liczba postów: 12312
Registration date: 09/07/2008

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:21

Diablo napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114883,13147576,Ksiadz_do_kibicow__Cierpicie_przesladowanie__Badzcie.html#TRrelSST

krzysiek skumaj to czarne kurwy marza o wlasnej armii zeby takich jak my ateistow dojebac Very Happy

Nie dziwie sie ze w czestochowie SLD rzadzi ciezko zniesc takiego debilnego ksiedza
ciebie nikt nie chce dojebywać
kmiotów się nie rusza
za to ja bym ciebie dojebal, wy zolneizre bez karabinu jestescie niczym Very Happy 
wiem że chciałbyś
ale ja gustuje w kobietach Twisted Evil 
do różowej ostrygi się wybierz
chociaż po zmiażdżeniu przez delphie wyglądasz jak meduza
Przeciez to ty słuzyłes w różowych beretach w Kambodży
bardzo mądry ten ksiądz
żeby wszyscy byli tacy scratch 
ruchałbyś go, co nie? Very Happy
co ci po głowie chodzi?
ja tam do was gejów nic nie mam
ale troche wyluzuj
idźcie sobie z kaczorem na jakiś spacerek, lody, pomizizjcie sie za wydmą to ci ciśnienie zejdzie Very Happy 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:24

na złotym koniu napisał:
zamknalem na bliskim stopie
odnowilem 2S 2,50$ wyzej
a ja czymam L po 61,44 i 64,66 a jednego skasowałem na 70 Very Happy 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diablo

Liczba postów: 26584
Registration date: 30/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:27

thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
thorgall napisał:
ciebie nikt nie chce dojebywać
kmiotów się nie rusza
za to ja bym ciebie dojebal, wy zolneizre bez karabinu jestescie niczym Very Happy 
wiem że chciałbyś
ale ja gustuje w kobietach Twisted Evil 
do różowej ostrygi się wybierz
chociaż po zmiażdżeniu przez delphie wyglądasz jak meduza
Przeciez to ty słuzyłes w różowych beretach w Kambodży
bardzo mądry ten ksiądz
żeby wszyscy byli tacy scratch 
ruchałbyś go, co nie? Very Happy
co ci po głowie chodzi?
ja tam do was gejów nic nie mam
ale troche wyluzuj
idźcie sobie z kaczorem na jakiś spacerek, lody, pomizizjcie sie za wydmą to ci ciśnienie zejdzie Very Happy 
ooo zapomniales jak ci ksiadz snikersa dawał za lodzika, wyparcie to cos strasznego Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

Liczba postów: 14060
Registration date: 07/05/2009

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:29

edek teraz 1,33 minimu mzaliczy pozniej zobaczymy, w koncu jakas linia trendu padla niczym dziewictwo thorgala dzien przed pierwsza komunia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:31

kaczor napisał:
edek teraz 1,33 minimu mzaliczy pozniej zobaczymy, w koncu jakas linia trendu padla niczym dziewictwo thorgala dzien przed pierwsza komunia
ty jesteś kurwa zboczony dobryżart 

delphia trzeba spierdalać stąd dobryżart dobryżart dobryżart
ich podniecają gadki z nami
kaczor jedną ręką pisze a drugą naparza kapucyna dobryżart 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MoralesPlaza

Liczba postów: 31
Registration date: 20/08/2013

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:36

bog.dan napisał:
MoralesPlaza napisał:
[ ale z was leszcze lykacie ten syf medialny jak pelikany - chodzilo o igrzyska dla ludu, zaostrzenie przepisów ds kiboli przed jesienia, oraz przycmnienie budzetu i deficytu !
Oczywiście ze masz racje..
Sprawa kiboli jest rozgrywana politycznie.. i to jest dramat, ze jest rozgrywana zamiast rozwiazywana..
I obie strony polityczne sa tu winne.. PO chce się pokazac jako szeryf walczący bezwzględnie z bandytami ... PIS żeby dojebac rządowi, wrzeszczy o ograniczeniu wolności .. a obroncy praw człowieka odwiedzają Starucha w wiezieniu..
W tym wszystkim najlepiej odnaleźli się kibole.. skoro jest takie zapotrzebowanie, ubrali w się łatki patriotów, walczących z reżimem.. i tak naprawdę robia obie partie w chuja.. (i paru kolegów z UFO tez)..

A ja chce żeby MOJE państwo, bez względu na to kto nim rządzi egzekwowalo prawo i zapewnilo reszcie społeczeństwa spokój..

Az tak dużo chce ?
nic tego nie zmieni spoleczenstwo jest na skraju wytrzymalosci kazda awantura bedzie zle sie konczyc, taki zaba neuron czy opcjoner to sie nie dziwie szparag postepowy ale kaczor hiob czy delphia tuzy intelektualne forum i zajmuja sie ty syfem medialnym hmm?? opcjoner jakby mieszkal w meksyku to z pewnoscia jego babka wachala by kwiatki od spodu tak ja kocha /: obronca moralnosci i prawosci meksykanskiej hee
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:48

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
no i widzisz kaczor - nie będzie aresztu dla zatrzymanych w Gdyni.
I co z tego? Areszt w polskim prawie nie jest forma kary( i nie moze byc), tylko sluzy glownei zabezpieczeniu materialu dowodowego lub zapobiezeniu proby matactwa lub peopelnienia podobnego przestepstwa. Oznacza to ze material dowodowy zostal zebrany , doucz sie najpierw jak chcesz cos udowadniac.
Ale lepiej podaj zrodlo bo jakos nie moge znalezc.
Pewnie sie po prostu przyznali Laughing 
oznacza też - i jest to podstawowy warunek - iż w ocenie Sądu nie ma "wysokiego prawdopodobieństwa"  tego że oskarżony popełnił zarzucany mu czyn. A oni się nie przyznali.

http://www.tvn24.pl/po-bojce-na-plazy-bez-aresztu-dla-dwoch-pseudokibicow,348696,s.html

Nie jest nigdzie napisane ze sad ocenil popelnienie przez nic tego czynu jako malo prawdopodobne nie sciemniaj.
czyli prawdopodobnie nie mozna ich dokladnie rozpoznac na monitoringu, co oznacza tylko ze kolejny raz moze sie bandziorom udac a nie ze sa niewinni.
Nawet jesli jest wysokie prawdopodobienstwo ze ktos popelnil czyn a nawet pewnosc (przyznanie sie) to aresztu nei stosuje sie jako kary ale glownie w celu zabezpieczenia mozliwosci matactwa (taki byl wniosek proluratury) lub popelniania podobnego przestepstwa w przyszlosci.

Tobie widze nie wystarczy obejrzenie calego filmu w ktorym widac kto kogo napadl, jestes w stanie uwierzyc w ich niewinnosc nawet teraz, ja pierdole Laughing 

Nawet jesli sie wywina to nei dlatego ze nie pobili meksykanow ale dlatego ze nie mozna ich rozpoznac, co tylko potwierdza moja teze ze trzeba usunac przyczyne zarazy w [postaci niektorych klubow a nie bawic sie w kotka i myszke z gowniarzami.

Za to jakby sprawa dotyczyla policjantow to nawet bez zadnych dowodow bylbys prawie pewien ze sa winni Laughing
nie jest powiedziane bo wynika to bezpośrednio z przepisów:

Aresztowanie można zastosować jedynie w celu zabezpieczenia prawidłowego toku postępowania (wyjątkowo celu zapobiegnięcia popełnieniu nowego ciężkiego przestępstwa). Można je stosować tylko wtedy, gdy zebrane dowody wskazują na duże prawdopodobieństwo, że dana osoba popełniła przestępstwo.
Oprócz ogólnych przesłanek aresztu wskazanych powyżej, tymczasowe aresztowanie może nastąpić w następujących przypadkach, tj.:
-
-
i tu wymieniane przez Ciebie. Krótko mówiąc musi być wysokie prawdopodobieństwo.

rozumiem że przejrzałeś tę godzinę filmu do którego linku wklejałem. Podaj w której minucie zaczyna się ten atak na pewno obejrzę
Wysokie prawdopodobienstwo jest warunkiem koniecznym, to oczywiste bo jesli prawdopodobienstwo jest niskie to nei ma mowy o areszcie.Ale sa jeszcze warunki dostateczne. W skrocie kazdy areszt musi sie wiazac z wysokim prawdopodobienstwem ale brak aresztu moze ale nie musi sie wiazac z brakiem wysokiego prawdopodobienstwa (bo prawdopodobiesntwo moze byc 100% (przyznanie sie) ale sad moze nei widziec innych przeslanek)
Poczekajmy na uzasadnienie to zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:49

MoralesPlaza napisał:
bog.dan napisał:
MoralesPlaza napisał:
[  ale z was leszcze lykacie ten syf medialny jak pelikany - chodzilo o igrzyska dla ludu, zaostrzenie przepisów ds kiboli przed jesienia, oraz przycmnienie budzetu i deficytu !  
Sprawa kiboli jest rozgrywana politycznie.. i to jest dramat, ze jest rozgrywana zamiast rozwiazywana..
I obie strony polityczne sa tu winne.. PO chce się pokazac jako szeryf walczący bezwzględnie z bandytami ... PIS żeby dojebac rządowi, wrzeszczy o ograniczeniu wolności .. a obroncy praw człowieka odwiedzają Starucha w wiezieniu..
W tym wszystkim najlepiej odnaleźli się kibole.. skoro jest takie zapotrzebowanie, ubrali w się łatki patriotów, walczących z reżimem.. i tak naprawdę robia obie partie w chuja.. (i paru kolegów z UFO tez)..

A ja chce żeby MOJE państwo, bez względu na to kto nim rządzi  egzekwowalo prawo i zapewnilo reszcie społeczeństwa spokój..

Az tak dużo chce ?
nic tego nie zmieni spoleczenstwo jest na skraju wytrzymalosci kazda awantura bedzie zle sie konczyc, taki zaba neuron czy opcjoner to sie nie dziwie szparag postepowy ale kaczor hiob czy delphia tuzy intelektualne forum i zajmuja sie ty syfem medialnym hmm?? opcjoner jakby mieszkal w meksyku to z pewnoscia jego babka wachala by kwiatki od spodu tak ja kocha /: obronca moralnosci i prawosci meksykanskiej hee
Tak jakby banda koksow z chorzowa pokazala nasza wyzszosc nad meksykanami, wrecz przeciwnie pokazali ze my jestesmy tacy jak oni wiec nei wiem o co kaman
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:54

Opis rundy jesiennej 2009.
1.Zagłębie Sosnowiec-Może i zaskoczenie ale moim zdaniem najlepsza ekipa tej rundy:
-W 65 osób sportowego składu + 20 Olimpia i 30 Legia chcą bić się z Resovią która odmawia,próbują wjechać pod kasy Rzeszowiakom jednak gdy byli blisko celu wszystko zepsuły psy.
-Wraz z BKS ustawili się na Tychy jadące do Zielonej Góry i trafili samochody jednak Tyscy nie mieli ochoty na zabawę.
-Ustawili się na Stomil jadący do Jastrzębia,ostatecznie urządzili sobie ze Stomilem ustawke 4 va 4 i szybkie zwycięstwo Zagłębia.
-W 28 osób pojechali do Psar wspomóc grający tam BKS ale dostali info że Bielsko nie zostanie wpuszczone a że Psary to FC Górnika to wjechali pod stadion i skroili kilku fanów KSG.
-I najlepsza akcja rundy i jedna z najlepszych ostatnich paru ładnych lat, wracająca grupa z Bydgoszczy(120 osób w tym około 80-90 sportowego składu)jadąca rejsówką zatrzymuje się na czerwonym świetle na stacji Chorzów-Batory,Zagłębie dostrzega Rucha który siedzi w specjalu i wie że specjalem będzie jechać grupa conajmniej 500-600 osób(okazało się że jechało ich 700-800 osób),Zagłębie odważnie wysypało się z pociągu w około 80 osób sportowego składu i wjechało Ruchowi na zbiórkę,początkowo Zagłębie przegoniło Niebieskich jednak gdy Ruch zaatakował z dwóch stron to Zagłębie oberwało bardzo mocno po głowach.Zamieszanie trwa kilka minut,nokauty po jednej jak i drugiej stronie jednak zdecydowanie więcej po stronie Zagłębiaków którzy na pewno długo się goili.
-Kilka dni później Zagłębie z racji gojenia sie po Batorym jedzie mocno średnim składem do Torunia(zaledwie kilka osób sportowego składu) w drodze dostają info że czeka na nich koalicja ŁKS&Zawisza&Tychy w około 100 osób, Sosnowicanie jechali w 5 dych i oczywiście skorzystali z zaproszenia,wysiedli wszyscy i z racji słabego składu i przewagi liczebnej oberwali.
-Wygrana ustawka z FC Brno 40 vs 40
-Wygrana ustawka z Zagłębiem Lubin 35 vs 35.

2.Lechia Gdańsk-Wygrana z Lechem 70 vs 70.
-Wraz ze Ślaśkiem wygrali ustawke banda na bande z Polonia Bytom.
-Obili Pogoń Szczecin jadącą do Elbląga na Puchar.
-W Warszawie na Polonii wjechali z bramą.
3.ŁKS Łodź-Próbują dymić z Widzewem na bocznym boisku jednak zabawe przerywa Policja.
-Ustawili się wraz z Zawiszą i Tychami na Zagłębie Sosnowiec jadące w 50 osób do Torunia i wygrali.
-Wraz z Zawiszą ustawili się na Wisłe Płock i Elane.
-Wraz z Lechem czekali na Śląsk jadący do Gdyni.
-Sami w 130 osób czekali na Arkę jadącą do Bełchatowa oraz Zagłębie Lubin wracające z Warszawy
4.Ruch Chorzów-Ustawili się na GKS Katowice wracające z Lublina
-Wygrali starcie na Batorym Z Zagłębiem Sosnowiec przy proporcjach 80-500 na korzyśc Niebieskich.
-Dymili z Rakowem przed meczem Raków-Elana
5.Lech Poznań-Wygrane grille z Miedźią,GKM Grudziąc i Jeziorakiem.
-Wygrana banda na bande z Motorem Lublin
-Walczyli z Lechią po 70 i przegrali.
-Czekali wraz z ŁKS na Śląsk Wrocław jednak do niczego nie doszło.
6.Śląsk Wrocław-Wraz z Miedzią ustawili się na Górnik Zabrze jadący do Gorzowa jednak Górnik się obsrał i wysypał się dopiero jak Śląska zaczęła gonić Policja.
-Wraz z Lechią walczyli banda na bande z Polonią Bytom i wygrali.
-Trafili ekipa pociągową Pogoni jadącą do Stalowej Woli.
Wraz ze zgodami ustawili się na Zagłębie Lubin wracające z Wodzisławia ale zabawę zepsóły psy.
7-Widzew Łodź- W tej rundzie mało aktywni ale za to przeprowadzili bardzo konkretną akcje i wjechali Górnikowi pod kasy i obili Górnika,KSG rusza dopiero w momencie kiedy psy gonią Czerwoną armie.
-Wygrana ze Stalówką po 42.

Reszta ekip nie zachwyciła aktywnością i wydarzeniami w tej rundzie, jednak można odnotować iż Górnik wygrał ustawke banda na bande z Legią.Sami jednak nie wyszli do Śląska który czekał na nich na trasie i odmówili Legii rewanżu.

Szybki opis top 10(ogólnie)
1.Widzew-najliczniejsza banda i bardzo dobra jakościowo.Moim zdaniem nr 1 w Polsce.
2.Ruch-troszeczke słabsza ekipa niż Widzew.
3.ŁKS-bardzo dobra ekipa jednak mniej liczna od RTS.
4.Legia- mimo bardzo słabej jak na nich w tej rundzie to ogółem jest to ekipa która może obić każdego.
5.Lechia-Bardzo solidna banda,pokazali Polsce że każdy musi się z nimi liczyć.
6.Zagłębie Sosnowiec-Widzisz Zagłębiaków?Przygotuj się na ostre starcie niezależnie od liczb w jakiej jesteście Wy i oni.Bardzo młoda,dobra,ambitna i nieustraszona ekipa.Mogą mocno namieszać niezależnie z kim i gdzie.
7.Śląsk Wrocław-Dobra,solidna banda z którą musi liczyć się każdy.
8.Arka Gdynia-Wydaje się że to nadal ścisła czołowka Polskiego chuligaństwa, muszą jednak zawalczyć z kimś aby udowodnić swoją siłę.
9.Motor Lublin-solidna i nieustraszona ekipa.Też każdy musi się z nimi liczyć.
10.Lech Poznań-niestety przed ostatnie niemiłe wydarzenia wydaje się ze na jakiś czas Lech będzie musiał odejśc mocno w cień.Stąd ta "niska" jak na nich pozycja.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner

Liczba postów: 8937
Registration date: 14/11/2010

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 18:59

MoralesPlaza napisał:
bog.dan napisał:
MoralesPlaza napisał:
[  ale z was leszcze lykacie ten syf medialny jak pelikany - chodzilo o igrzyska dla ludu, zaostrzenie przepisów ds kiboli przed jesienia, oraz przycmnienie budzetu i deficytu !  

A ja chce żeby MOJE państwo, bez względu na to kto nim rządzi  egzekwowalo prawo i zapewnilo reszcie społeczeństwa spokój..

Az tak dużo chce ?

Kogoś mi pan przypominasz
no ale zdarzają się sobowtóry na świecie

pzdr

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Dave
Admin

Liczba postów: 20127
Registration date: 31/08/2007

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:05

MoralesPlaza napisał:
bog.dan napisał:
MoralesPlaza napisał:

Az tak dużo chce ?
te bohater,

a może byś napisał pod swoim oryginalnym nickiem Laughing 

tyś taki sam dzielny jak ci kibole co to w trzydziestu na jednego meksykanina się rzucają Laughing 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:13

Dave napisał:
Wczoraj rano, 20 sierpnia 2013 roku, astronauta NASA Chris Cassidy sfilmował niezidentyfikowany obiekt obok Międzynarodowej Stacji Kosmicznej.

NASA opublikowała to nagranie na swoim kanale w YouTube. Cassidy sfilmował obiekt, a potem informacje o zdarzeniu przekazał  do Centrum Kontroli Lotów w Houston. UFO pojawiło się obok anteny modułu Zvezda.

Shocked 
Też lubię Lema i jego opowiadania o Pirxie

pzdr
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MoralesPlaza

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:24

mariner napisał:
MoralesPlaza napisał:
bog.dan napisał:
MoralesPlaza napisał:

Az tak dużo chce ?
Kogoś mi pan przypominasz
no ale zdarzają się sobowtóry na świecie

pzdr

lubie sobie poczytac dobra komedię a ty ?? 19 Południk (teatr, J.Machulski)

youtube.com/watch?v=RN6cxQ5_Lb0
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MoralesPlaza

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:31

new_born napisał:
Aligator napisał:
Wykurw na ropie Shocked
odbiła się od poziomu FIBO
no odbilo od fibo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
zibi

Liczba postów: 11088
Registration date: 23/05/2008

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:32

http://appfunds.blogspot.com/2013/08/inwestowanie-w-hobby-daje-zarobic.html
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO

Liczba postów: 11205
Registration date: 30/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:33

Czołem barany!!! rabbit 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MoralesPlaza

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:35

Dave napisał:
MoralesPlaza napisał:
bog.dan napisał:
MoralesPlaza napisał:

Az tak dużo chce ?
te bohater,

a może byś napisał pod swoim oryginalnym nickiem Laughing 

tyś taki sam dzielny jak ci kibole co to w trzydziestu na jednego meksykanina się rzucają Laughing 
kolego ty mnie w nic nie mieszaj bo adwokaci dzis zajeci kibolami
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

Liczba postów: 58077

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:50

delphia napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
jak mozna te ścierwa kibicowskie bronic, dla mnie te debilki nadaja sie do obozu, tam swoją energie wyładują. Pierdolnieci kibice

http://kontakt24.tvn24.pl/temat,nie-czulam-sie-bezpiecznie-wsrod-kibicow,95957,html?categoryId=496
A tam, to Prawdziwi Polacy i wielcy patrioci - wszystkiemu winne brudasy. lol!  dobryżart
opcjo ale tak na poważnie jakie zachowania na tym filmie (u mnie ładuje się tylko dolny)  są łamaniem prawa? W którym miejscu widać agresję i zaczepianie plażowiczów? Jesteś w stanie odpowiedzieć?

krt już napisał o co mu chodzi

Górny tez obejrzałem
Chodziło o ten wczorajszy gdzie pokazana jest napaść na Mexicanos - wyraźnie nasi agresorami.

Na tych dwóch nic wielkiego nie robią poza zakłócaniem porządq ale to jeszcze spoko - mi to by aż tak nie przeszkadzało, że sobie śpiewają "policja jebana będzie" Smile Smile  - coś ciekawego się chociaż działo; jednak nawalanka po mordach to juś za dużo.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:53

Ezet napisał:
Czołem barany!!! rabbit 
Miszcza to pozdrawiasz
a inni to ......
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:56

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
neuron napisał:
czy szczegóły spotkania z generałem już zostały omówione ??
Czy to będzie spotkanie demo?
BYOB - normalnie to znaczy Bring Your Own Bottle, ale u Generała to może być Boat Laughing 

Powodzenia chłopaki. Czekamy na relację, z tego zlotu i zdjęcia z jachtu Generała Very Happy 
Łódka Bols chyba dobryżart
będzie fajnie, mam coraz mniej włosów na głowie to jak wypłyniemy to rozepne rozporek zeby poczuc wiatr we włosach Laughing 

generał mam nadzieje ze wpiatek jakos omówimy szczegóły tego zlotu
To ty łysiejesz? Shocked 

A gdzie się zlatujecie? Na demojachcie? Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Windziarz

Liczba postów: 811
Registration date: 20/10/2010

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:58

delphia napisał:
thorgall napisał:
KRT ty nic nie rozumiesz
nie ważne czy ładnie śpiewają
jakby ktoś klepnął twoją dziewczynę dałbyś w morde?
i oni to zrobili
a stoją kołkiem w oku naszym rządzącym
udział kiboli w tym zdarzeniu wypacza perspektywę. Gdyby to jakaś ekipa "niekiboli" wdała się w bójkę z Meksykanami a powodami były zaczepki wobec kobiet  czy fikanie Meksykańców a potem użyto by wobec kogoś z tej ekipy noża to odbiór byłby zupełnie inny. Etykietka "kibol" zmienia wszystko o 180 stopni. Ale krt tego nie zrozumie bo nie potrafi oddzielić sprawcy od czynu. Kara jest za czyny a nie za to że ktoś jest kibolem.

Wkurwia mnie fakt że media tak wiele osób bez znajomości faktów od razu przypisało winę Polakom (bo ci kibole są Polakami) od razu rozgrzeszając Meksykanów.

krt łatwo szermować hasłami o obozach dla kiboli itp. i chłop nawet nie łapie że niczym nie różni się to od haseł typu Żydzi czy pedały do gazu
Nawiązując do tematu: na razie nigdzie nie widziałem filmu że maksykanin klepnął kobietę w cokolwiek by to nie było (dupeczka bądź dupa), a najlepiej gdyby na takim filmiku było trochę nagrane czasu przed tym klepnięciem aby było widać że do tej chwili to był spokój i porządek na plaży. Aktualnie to jestem skołowany tymi przekrzykiwaniami się zwolenników kiboli i przeciwników kiboli -  jak przez czosnka dzisiaj na F$/PLN - i trudno było zająć pozycję lol!
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 19:59

delphia napisał:
kaczor napisał:
Dezerter napisał:
delphia napisał:

...
no tak Litewski cham był konkretny, albo zamkniecie Żylety w Warszawie za występki w meczu wyjazdowym i wiele innych przykładów. Ciekawe czy Ruchowi zamkną stadion albo trybunę?
Kibicujesz Legii? Very Happy
a warszawska "kurwa" to wszystko tlumaczy Very Happy
Tak sie u nas przyjmuje gosci z Warszawy o ile maja jaja zeby przyjsc na wyznaczony termin Very Happy

zdupczajcie cioty - Ległej nigdy!!!

Kibicowanie skończyłem w latach 90. Teraz piknik.
Ja uważam, że ustawki niech sobie będą. Jeśli się celowo spotykają dwie grupy kiboli by się napierdalać po mordach, to jest ok. Niech się leją, niech się nawet pozabijają - po co im przeszkadzać? Każdy z nich tam jest dobrowolnie i wie w jakim celu.
Ale niedopuszczalne jest atakowanie osób postronnych nie związanych w ogóle z tematem kibolskim. I tyle w temacie.

A te ich śpiewy i bluzgi to się da stolerować byleby tylko na tym się kończyło a nie na zadymie.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:04

kaczor napisał:
Diablo napisał:
kaczor napisał:
Diablo napisał:
delphia napisał:
Diablo napisał:
delphia napisał:
no to przynajmniej tyle że w końcu napisałeś o co chodzi - odpowiedzialność zbiorowa:)
Skoro tak to dlaczego nie domagasz się 3 latek dla każdego kibica Ruchu?

stadiony zburzyć, piłkę i kibiców zdelegalizować i do obozów.....

w referendum spokojnie przejdzie. Ale przez TK już nie bardzo. O ile ktoś zaskarży oczywiście
znowu manipulujesz, o obozach pisalem  ja a nie kaczor, uwazam ze to duzo lepsze niz wiezienia, odpracuje co gnój zniszczył
jasne że pamiętam że to Twój pomysł. Z ciekawości kto wg tej koncepcji będzie decydował o tym by wysyłać do obozu i na podstawie czego?
monitoring , wszyscy co uczestniczyli w biciu meksykanów, proste?
tez bylem młody ale nigdy niebilem słabszego od siebie, ani tym bardziej z cała grupa kogoś lac, tak tylko robią zjeby

a jak juz chcieli byc tacy męscy to wdobie komorek i kamer zaden problem nagrac, zawiadomic policje i nikogo nie trzeba bic za to
tak sobie kurwa mysle ze dobrze ze mnie na tej palzy nie bylo bo jakbym skasowal takiego jednego koksa to by mnie reszta zajebala i bym na rce skonczyl jeszcze,najważniejsze zeby meic w zyciu szczescie Laughing 
walczyc to sobie mozna na ringu a nie w zyciu codziennym , chyba ze naprawde sytuacja tego wymaga i nie ma innego wyjscia, kibole ieli wyjscie, mogli ich nie bic, zrobili inaczej i teraz delphia ich broni Very Happy
ja mysle ze delphia mogl miec kiedys romans z jakims pieknym latynosem i stad teraz ta nienawisc do nich inaczej nie umiem tego wyjasnic:D
Ale to bez sensu właśnie... to wtedy wręcz przeciwnie by postępował. Very Happy
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diablo

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:06

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
neuron napisał:
BYOB - normalnie to znaczy Bring Your Own Bottle, ale u Generała to może być Boat Laughing 

Powodzenia chłopaki. Czekamy na relację, z tego zlotu i zdjęcia z jachtu Generała Very Happy 
będzie fajnie, mam coraz mniej włosów na głowie to jak wypłyniemy to rozepne rozporek zeby poczuc wiatr we włosach Laughing 

To ty łysiejesz? Shocked 

pewnie ze łysieje, normalne z wiekiem,
dlatego sobie zgalam

spotkanie ponoc w weekend na molo w Sopocie stamtad na sopocka marine zobaczymy okazały jacht Generała, taki est plan, a jak będzie to zobaczymy

Ostatnio zmieniony przez Diablo dnia Sro 21 Sie 2013, 20:08, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:07

Thorgall, będąc w stanie wskazującym na spożycie, obiecałeś chlapnąć minetkę Belle de Jour

thorgall napisał:
drunken  drunken drunken drunken drunken 
Oj Belle Belle
pukniem cię w dupelle
drunken drunken drunken drunken drunken
A madamme Julietcie
Zrobimy po minetcie
http://beeg.com/7207676

No to musisz jakoś wyjść z twarzą teraz... Basketball
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
OpCjOnEr
KorboPadaka Speaker
KorboPadaka Speaker

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:09

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:
neuron napisał:

To ty łysiejesz? Shocked 

dlatego sobie zgalam

spotkanie ponoc w weekend na molo w Sopocie stamtad na sopocka marine zobaczymy okazały jacht Generała, taki est plan, a jak będzie to zobaczymy
Aż czacha dymi dobryżart

Ja u siebie nie zauważam.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diablo

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:11

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Piotrek691 napisał:
OpCjOnEr napisał:

To ty łysiejesz? Shocked 

dlatego sobie zgalam

Aż czacha dymi dobryżart

Ja u siebie nie zauważam.
to jeszcze nic, po bokach pare siwych wlosów mam Shocked 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MoralesPlaza

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:13

Windziarz napisał:
delphia napisał:
thorgall napisał:
KRT ty nic nie rozumiesz
i oni to zrobili
udział kiboli w tym zdarzeniu wypacza perspektywę. Gdyby to jakaś ekipa "niekiboli" wdała się w bójkę z Meksykanami a powodami były zaczepki wobec kobiet  czy fikanie Meksykańców a potem użyto by wobec kogoś z tej ekipy noża to odbiór byłby zupełnie inny. Etykietka "kibol" zmienia wszystko o 180 stopni. Ale krt tego nie zrozumie bo nie potrafi oddzielić sprawcy od czynu. Kara jest za czyny a nie za to że ktoś jest kibolem.

Wkurwia mnie fakt że media tak wiele osób bez znajomości faktów od razu przypisało winę Polakom (bo ci kibole są Polakami) od razu rozgrzeszając Meksykanów.

krt łatwo szermować hasłami o obozach dla kiboli itp. i chłop nawet nie łapie że niczym nie różni się to od haseł typu Żydzi czy pedały do gazu
Nawiązując do tematu: na razie nigdzie nie widziałem filmu że maksykanin klepnął kobietę w cokolwiek by to nie było (dupeczka bądź dupa), a najlepiej gdyby na takim filmiku było trochę nagrane czasu przed tym klepnięciem aby było widać że do tej chwili to był spokój i porządek na plaży. Aktualnie to jestem skołowany tymi przekrzykiwaniami się zwolenników kiboli i przeciwników kiboli -  jak przez czosnka dzisiaj na F$/PLN - i trudno było zająć pozycję lol!
film opublikowany to tylko wycinek calego zajscia i to nie o ta kobiete chodzi

Adwokat Wojciech Cieślak będzie reprezentował jednego z trzech zatrzymanych kibiców po wydarzeniach na gdyńskiej plaży.

Z kolei prokuratura dementuje informację o kilkudziesięciu rzekomo pokrzywdzonych marynarzach z Meksyku.

- Nie wiem skąd wzięła się taka informacja. Pokrzywdzonych jest kilku obywateli Meksyku, razem ze świadkami, to kilkanaście osób – podkreśla w rozmowie z nami Małgorzata Goebel, wiceszefowa Prokuratury Rejonowej w Gdyni, która potwierdza, że wszyscy Meksykanie mają status pokrzywdzonych i do jutra (przed odpłynięciem żaglowca) zostaną w komplecie przesłuchani. Ale to nie znaczy, że ich sytuacja prawna nie zmieni się.

- W ramach jednego postępowania nie można być równocześnie pokrzywdzonym i podejrzanym. Nie jest jednak wykluczone, że później wyłączone zostaną materiały do odrębnego postępowania dotyczące choćby spowodowania obrażeń u obywateli polskich – dodaje.

Na ten sam wątek zwraca uwagę mecenas Wojciech Cieślak, który będzie obrońcą jednego z kibiców.
- Cała trójka otrzymała zarzut pobicia, czyli udziału w zdarzeniu, w którym jedna strona jest agresywna, a druga pasywna. I tymi agresorami mieli być rzekomo jedynie Polacy, a wśród nich mój klient. To jakim cudem na trzech zatrzymanych dwóch ma obrażenia, i to wymagające szpitalnego zaopatrzenia – zastanawia się mecenas Cieślak. – Najpierw napadli Meksykanów, a później okaleczali się butelkami? – ironizuje.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:15

OpCjOnEr napisał:
Thorgall, będąc w stanie wskazującym na spożycie, obiecałeś chlapnąć minetkę Belle de Jour

thorgall napisał:
drunken  drunken drunken drunken drunken 
Oj Belle Belle
pukniem cię w dupelle
drunken drunken drunken drunken drunken
A madamme Julietcie
Zrobimy po minetcie
http://beeg.com/7207676

No to musisz jakoś wyjść z twarzą teraz... Basketball
do białej kości Very Happy 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Ezet
Główny Troll UFO
Główny Troll UFO

Liczba postów: 11205
Registration date: 30/09/2007

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:20

mariner napisał:
Ezet napisał:
Czołem barany!!! rabbit 
Miszcza to pozdrawiasz
a inni to ......
W wolnym tłumaczeniu to znaczy CZOŁEM MISZCZOWIE Very Happy 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:22

mariner napisał:
Ezet napisał:
Czołem barany!!! rabbit 
Miszcza to pozdrawiasz
a inni to ......
znowu beczysz?
chłop 50 lat i taki pizdowaty
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:24

MoralesPlaza napisał:
Windziarz napisał:
delphia napisał:
thorgall napisał:
KRT ty nic nie rozumiesz
i oni to zrobili

film opublikowany to tylko wycinek calego zajscia i to nie o ta kobiete chodzi

Adwokat Wojciech Cieślak będzie reprezentował jednego z trzech zatrzymanych kibiców po wydarzeniach na gdyńskiej plaży.

Z kolei prokuratura dementuje informację o kilkudziesięciu rzekomo pokrzywdzonych marynarzach z Meksyku.

- Nie wiem skąd wzięła się taka informacja. Pokrzywdzonych jest kilku obywateli Meksyku, razem ze świadkami, to kilkanaście osób – podkreśla w rozmowie z nami Małgorzata Goebel, wiceszefowa Prokuratury Rejonowej w Gdyni, która potwierdza, że wszyscy Meksykanie mają status pokrzywdzonych i do jutra (przed odpłynięciem żaglowca) zostaną w komplecie przesłuchani. Ale to nie znaczy, że ich sytuacja prawna nie zmieni się.

- W ramach jednego postępowania nie można być równocześnie pokrzywdzonym i podejrzanym. Nie jest jednak wykluczone, że później wyłączone zostaną materiały do odrębnego postępowania dotyczące choćby spowodowania obrażeń u obywateli polskich – dodaje.

Na ten sam wątek zwraca uwagę mecenas Wojciech Cieślak, który będzie obrońcą jednego z kibiców.
- Cała trójka otrzymała zarzut pobicia, czyli udziału w zdarzeniu, w którym jedna strona jest agresywna, a druga pasywna. I tymi agresorami mieli być rzekomo jedynie Polacy, a wśród nich mój klient. To jakim cudem na trzech zatrzymanych dwóch ma obrażenia, i to wymagające szpitalnego zaopatrzenia – zastanawia się mecenas Cieślak. – Najpierw napadli Meksykanów, a później okaleczali się butelkami? – ironizuje.
przeciez to proste ja im dojebalem,a a raczej ktos im dojebal pozniej, z filmu widac ze kopali lezacych meksykanow chyba sobie mogli wtedy stope ewentualnie kciuk lub palcec uszkodzic Very Happy 

To co na filmie jest pewne a gadki kibicow o zaczepianiu i ranach to juz zwykla sciema oskarzonego
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
trez

Liczba postów: 70
Registration date: 18/12/2012

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:26

Ropa wygląda ciekawie, wsparcie na h4/d1 ale mają jeszcze miejsce do okolic 102,3 na W1 ja wstępnie zagrałem pod nowe HH do końca tygodnia
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:28

thorgall napisał:
mariner napisał:
Ezet napisał:
Czołem barany!!! rabbit 
Miszcza to pozdrawiasz
a inni to ......
znowu beczysz?
To już lepiej nie pokazuj się w 3mieście
bo jestem drugi w kolejce aby Cię.........przywitać
skoro takie pierdy piszesz

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:29

trez napisał:
Ropa wygląda ciekawie, wsparcie na h4/d1 ale mają jeszcze miejsce do okolic 102,3 na W1 ja wstępnie zagrałem pod nowe HH do końca tygodnia
nie puści
pójdzie na 120
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:32

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
Ezet napisał:
Czołem barany!!! rabbit 
Miszcza to pozdrawiasz
a inni to ......
znowu beczysz?

pierwszy jesteś
kaczor nie przyjdzie bo bojący jest
z resztą on nie wychodzi z domu osika
frankowcy chodzą po mieście Very Happy 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:36

złoto oddane
pewnie pójdzie wyżej Smile 
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:44

thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
Ezet napisał:
Czołem barany!!! rabbit 
Miszcza to pozdrawiasz
a inni to ......
znowu beczysz?

pierwszy  jesteś
Daj se na luz ani ty tu nie przyjedziesz
ani ja nie będę się pałował do Olsztyna mimo demosrebra
to nie ja Ciebie atakowałem ale Ty mnie
no i przemyśl niektóre swoje poglądy bo część jest do doopy

pzdr
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diablo

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:45

thorgall napisał:
złoto oddane
ja sie czaje na golda, teraz za cholere bym niewział bo beda jeździc w dwie strony nim sie wybije

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
MoralesPlaza

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:49

masz czas ogladnij

youtube.com/watch?v=Gmo9PDXwXzE
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:50

Diablo napisał:
thorgall napisał:
złoto oddane
ja sie czaje na golda, teraz za cholere bym niewział bo beda jeździc w dwie strony nim sie wybije

na 100% wystrzeli
droga na 3000$ otwarta
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:54

thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
złoto oddane

na 100% wystrzeli
droga na 3000$ otwarta
No wolfram
znowu będą zwykłe żarówki produkować

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:55

zobacz Michu dzisiejsze trejdy

chodzi mi o to że z groszy można odbić a nie pierdolić o tysiącach

Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diablo

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:56

thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
złoto oddane

na 100% wystrzeli
droga na 3000$ otwarta
na bank to my kiedys umrzemy, gold to wyzsza szkoła jazdy, od roku ma trend spadkowy, watpie zeby od tak bylo im łatwo
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
mariner

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 20:59

mariner napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
złoto oddane

na 100% wystrzeli
droga na 3000$ otwarta
No wolfram
znowu będą zwykłe żarówki produkować

Aaa zapomniałem
Niemcom mają coś oddać
no to będą kupować po 3000

w końcu honorowy naród

pzdr
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
kaczor

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 21:05

mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
thorgall napisał:
mariner napisał:
Ezet napisał:
Czołem barany!!! rabbit 
Miszcza to pozdrawiasz
a inni to ......
znowu beczysz?

pierwszy  jesteś
Daj se na luz ani ty tu nie przyjedziesz
ani ja nie będę się pałował do Olsztyna mimo demosrebra
to nie ja Ciebie atakowałem ale Ty mnie
no i przemyśl niektóre swoje poglądy bo część jest do doopy

pzdr
nie przyjedzie bo nie ma na bilet a na parkingu ciezko uzbierac przy takiej konkurencji
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Aligator

Liczba postów: 5938
Registration date: 21/08/2008

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 21:07

Szukam mentora, znacie dobrego?
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diablo

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 21:09

cos jen sie ruszyl, czy tam podawane sa jakies dane dzis ? ktos sie orientuje?

a widze ze i jankes sie ruszyl, no nic przeprosilem sie z S na janka
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
thorgall

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 21:15

Diablo napisał:

posiedzenie Fedu
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Diablo

PisanieTemat: Re: UFO - 21 sierpnia 2013r.   Sro 21 Sie 2013, 21:16

thorgall napisał:
Diablo napisał:

posiedzenie Fedu
cholera musze zaczac obserwowac te dane
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora

UFO - 21 sierpnia 2013r.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry 
Strona 7 z 10Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Similar topics

-
» UFO - 2 sierpnia 2013r.
» UFO - 13 sierpnia 2013r.