Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 13.02.2014r

Go down 
+29
Janko Traderroo
Janusz
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Grześ
nomad
IronFX
Pan Czesław
barany
Fanexa
rafalx
Aligator
new_born
Nadaje ze Stronia
Krzysztof
thorgall
ojro
kaczor
Reser
REALISTA
Kazik
delphia
janek
Diablo
gumbas
AgroTrader
zibi
kLeszcz
dziadek
Dave
33 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:04

Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:08

thorgall napisał:
Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.

może kaczorowi pomoże jeśli przypomnę że w projekcie Konstytucji autorstwa Michalkiewicza (z czasów gdy UPR był w Sejmie) w prezydenckiej przysiędze nie było odwołania do Boga?
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:09

thorgall napisał:
Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.


ahahahahashahahahahahaha  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart 

doooobreeeee hahahaha
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:12

delphia napisał:
thorgall napisał:
Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.

może kaczorowi pomoże jeśli przypomnę że w projekcie Konstytucji autorstwa Michalkiewicza (z czasów gdy UPR był w Sejmie) w prezydenckiej przysiędze nie było odwołania do Boga?

ale nie tylko w przysiędze prezydenckiej chyba?
wydaje mi się że nie było też preambuły odwołującej się d Boga.
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:13

Diablo napisał:
thorgall napisał:
Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.


ahahahahashahahahahahaha  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart 

doooobreeeee  hahahaha

Spójrzcie na Boga nie przez pryzmat politycznych waśni lecz sukcesów giełdowych Miszcza
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:14

Diablo napisał:
thorgall napisał:
Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.


ahahahahashahahahahahaha  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart 

doooobreeeee  hahahaha
z czego rżysz jełopie
mówie o naszej europejskiej cywilizacji zwanej łacińską lub białego człowieka
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:16

o proszę
nie ma mowy o Bogu za to jest rozdział kościoła od państwa
http://reod.ovh.org/upr/konstytucja.html
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:20

thorgall napisał:
o proszę
nie ma mowy o Bogu za to jest rozdział kościoła od państwa
http://reod.ovh.org/upr/konstytucja.html

bo to był zawsze jeden z postulatów tego środowiska. Generalnie cały program pozostaje taki sam od początku.
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:21

thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.


ahahahahashahahahahahaha  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart 

doooobreeeee  hahahaha
z czego rżysz jełopie
mówie o naszej europejskiej cywilizacji zwanej łacińską lub białego człowieka

Ale ty mnie dzis rozbawiasz  Laughing i dobrze bo jutro mam hirurgiczny zabieg usunięcia zęba mądrości i cholernie sie boje tego,
Chrześcijaństwo przyniosło zgubę Europie, cofnęło w rozwoju, było odpowiedzialne za miliony istnień, palenie czarownic, inkwizycje etc faktycznie to nasze dziedzictwo i fundament  Laughing Laughing Laughing 
thorguś przebijasz wszystko i mi poprawiasz humor
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:21

masz diablo sobie przeczytaj a nie rżysz jak koń kurwa
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cywilizacja_%C5%82aci%C5%84ska
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:23

Diablo napisał:
thorgall napisał:
Diablo napisał:
thorgall napisał:
Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.


ahahahahashahahahahahaha  dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart dobryżart 

doooobreeeee  hahahaha
z czego rżysz jełopie
mówie o naszej europejskiej cywilizacji zwanej łacińską lub białego człowieka

Ale ty mnie dzis rozbawiasz  Laughing i dobrze bo jutro mam hirurgiczny zabieg usunięcia zęba mądrości i cholernie sie boje tego,
Chrześcijaństwo przyniosło zgubę Europie, cofnęło w rozwoju, było odpowiedzialne za miliony istnień, palenie czarownic, inkwizycje etc faktycznie to nasze dziedzictwo i fundament  Laughing Laughing Laughing 
thorguś przebijasz wszystko i mi poprawiasz humor

idiota
tam gdzie było chrześcijaństwo następował największy rozwój
Powrót do góry Go down
new_born

new_born


Liczba postów : 63
Age : 49
Location : anywhere
Registration date : 09/07/2013

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Złota JUSTYNA   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:26

Polecam posłuchać relację Tomasza Zimocha - mistrzostwo świata

http://www.polskieradio.pl/177/3191/Artykul/1049151,Soczi-2014-trwa-bieg-na-10-km-Kowalczyk-liderka-%5BNA-ZYWO%5D-
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:27

thorgall napisał:
masz diablo sobie przeczytaj a nie rżysz jak koń kurwa
http://pl.wikipedia.org/wiki/Cywilizacja_%C5%82aci%C5%84ska

a wiesz co mnie najbardziej śmieszy to teza ze gdyby nie kościół to by była sobora i gomora, bo ludzie by sie mordowali, kradli, gwałcili etc

Prawda jest taka że normy społeczne jest tworem społecznym a nie kościelnym to że przestępstwa kryminalne trzymane są w ryzach to wynik nieuchronności kar a nie tego że Bozia pogrozi paluszkiem, Religia jakaklowiek to wirus którego trzeba zniszczyc i tyle. Kościół jedynie przynosił śmierc i zacofanie.
a ten twój link to sobie wsadź w dupe, o ile sobie dobrze pamietam z lekcji historii to kościół twierdził ze ziemia jest płaska o innych bzdurach chyba nie będe pisał bo to w końcu bzdury.
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 14:45

Jakby się komuś zachciało być traderem w Profit Point... Very Happy 

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,886075
Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:23

http://www.citizengo.org/pl/3884-konwencji-rady-europy-w-sprawie-zapobiegania-i-zwalczania-przemocy-wobec-kobiet-i-przemocy
 
"Czy pamiętają Państwo film "Seksmisja”? Już wkrótce może stać się rzeczywistością w wersji genderowej. To już nie żarty.... Polski rząd wraz z lewicą intensywnie zabiega o ratyfikację ideologicznej Konwencji Rady Europy w sprawie zapobiegania i zwalczania przemocy wobec kobiet i przemocy domowej. Mamy kilka dni, aby zadziałać. Większość Polaków myśli normalnie i nie godzi się na rozwiązania, jakie zawiera Konwencja. Zazwyczaj jednak większości z nas nie słychać... Internetowa platforma CitizenGO powstała po to, aby osoby, które obronę życia, rodziny i wolności traktują poważnie, mogły działać. Dlatego kolejny raz proponuję Państwu i proszę o wspólne działanie w tej ważnej dla całej Polski, dla nas i przyszłych pokoleń, sprawie!
 
Prawnicy Centrum Prawnego Ordo Iuris dogłębnie przeanalizowali Konwencję i przygotowali precyzyjną petycję z prośbą o jej nieratyfikowanie: http://www.citizengo.org/pl/3884-konwencji-rady-europy-w-sprawie-zapobiegania-i-zwalczania-przemocy-wobec-kobiet-i-przemocy.
 
Dlaczego Konwencja jest groźna? Pod tą pozytywnie brzmiącą nazwą kryje się dokument, wyraźnie inspirowany marksizmem i radykalnym feminizmem, w którym Rzeczpospolita zobowiązuje się do uprawiania inżynierii społecznej oraz wykorzeniania tradycji i kontrolowania rodziny. Jedynym określeniem, jakiego konwencja używa dla określenia płci jest słowo "GENDER”.
 
Zagrożone jest również prawo rodziców do wychowania dzieci zgodnie z własnymi przekonaniami. Artykuł 14 Konwencji zobowiązuje Polskę do uwzględniania w treściach edukacyjnych materiałów na temat niestereotypowych ról płciowych (czyli m.in. związków homoseksualnych).
 
Co ważne, rozwiązania konwencyjne są sprzeczne z art. 25 ust. 2 Konstytucji, który deklaruje bezstronność światopoglądową Państwa. Ordo Iuris podkreśla, że "rodowód Konwencji jest ideologicznie marksistowski i stanowi źródło kolejnych zastrzeżeń natury konstytucyjnej, zważywszy na wyraźną dezaprobatę z jaką art. 13 Konstytucji odnosi się do ideologii komunistycznej."
 
Ponadto, "fundamentalny system aksjologiczny zawarty w Konwencji jest nie do pogodzenia z polskim porządkiem konstytucyjnym. Konstytucja w swej preambule podkreśla łączność z tradycjami I i II Rzeczypospolitej, wyraża wdzięczność przeszłym pokoleniom Polaków za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie, co znajduje swój konkretny wyraz m.in. w gwarancjach wolności sumienia i wyznania. W przeciwieństwie do tego, Konwencja uznaje zakorzeniony w tradycji ład społeczny za strukturalne źródło opresji względem kobiet, przyczynę historycznie ukształtowanych, nierównych relacji władzy między kobietami i mężczyznami. Narracja towarzysząca deklarowanej w preambule idei odwiecznej walki płci wskazuje jako instytucjonalnego wroga kobiet chrześcijaństwo i Kościół."
 
W Konwencji nie ma nowych instrumentów pozwalających na walkę z przemocą – wszystkie te rozwiązania są już obecne w prawie polskim! Konwencja utrzymuje, że przemoc wobec kobiet wynika z historycznie ukształtowanych struktur społecznych. Aby pozbyć się przemocy należy więc wyeliminować wszelkie zróżnicowanie ról męskich i kobiecych w społeczeństwie. Już wkrótce może się okazać, że rodzina i małżeństwo zostaną zakwalifikowane jako źródła przemocy wobec kobiet!
 
Poprośmy o niewprowadzanie skrajnie ideologicznych zapisów do polskiego prawa. Zachęćmy do podpisania się pod petycją przyjaciół i znajomych!
 
http://www.citizengo.org/pl/3884-konwencji-rady-europy-w-sprawie-zapobiegania-i-zwalczania-przemocy-wobec-kobiet-i-przemocy
 
Serdecznie Państwa pozdrawiam i łaczę wyrazy szacunku,
 
Magdalena Korzekwa
 
Campaigns Manager (Polska) z Zespołem CitizenGO
 
-----
 
CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli, dla których ważna jest ochrona życia człowieka, rodziny i wolności. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter Ta wiadomość jest adresowana Jeśli nie życzysz sobie otrzymywać naszych wiadomości, kliknij link. Jeśli chcesz zmienić Twoje dane, kliknij link.
 
Aby się z nami skontaktować, prosimy nie odpowiadać na ten e-mail, lecz użyć formularza: http://www.citizengo.org/pl/contacto.
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:30

thorgall napisał:
Argos napisał:
thorgall napisał:
kaczor napisał:
Za Gierka nigdy nie mielismy tylu medali zimowych igrzyskach a wtedy zimy w Polsce byly duzo srozsze, o czym to swiadczy Hiob?

że jest globalne ocieplenie
i to wszystko przez pedałów
bo się grzeją  Very Happy 

jak kaczor w ramionach Trynkiewicza

 What a Face 
Powrót do góry Go down
Aligator

Aligator


Liczba postów : 7607
Registration date : 21/08/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:34

Krzysztof napisał:
Jakby się komuś zachciało być traderem w Profit Point... Very Happy 

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,886075

Szukasz pracy Question   Embarassed
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:43

kaczor napisał:
...
Wiekszosc tych co krzycza o broni nie beda jej nosic to taki temat zastepczy.
...

Już po raz kolejny używasz tego samego argumentu.
Dlaczego uważasz, że zwolennik dostępu do broni powinien ją nosić? Czy nie można tego popierać i nie mieć ochoty na noszenie broni?
Powrót do góry Go down
Fanexa
fake profil
Fanexa


Liczba postów : 268
Location : lasy państwowe
Registration date : 03/02/2010

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:49

rafalx napisał:
kaczor napisał:
...
Wiekszosc tych co krzycza o broni nie beda jej nosic to taki temat zastepczy.
...

Już po raz kolejny używasz tego samego argumentu.
Dlaczego uważasz, że zwolennik dostępu do broni powinien ją nosić? Czy nie można tego popierać i nie mieć ochoty na noszenie broni?

chyba Filip o tym kiedys pisał na forum, że broń bierze tylko, gdy idzie na kaczki. tak na co dzień to nie nosi.
kocham Was wszystkich  flower i mysliwych i zwierzynę
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 15:56

Aligator napisał:
Krzysztof napisał:
Jakby się komuś zachciało być traderem w Profit Point... Very Happy 

http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,886075

Szukasz pracy Question   Embarassed
Nie, czekam aż mnie sama znajdzie. Wink 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:07

rafalx napisał:
kaczor napisał:
...
Wiekszosc tych co krzycza o broni nie beda jej nosic to taki temat zastepczy.
...

Już po raz kolejny używasz tego samego argumentu.
Dlaczego uważasz, że zwolennik dostępu do broni powinien ją nosić? Czy nie można tego popierać i nie mieć ochoty na noszenie broni?

a dlatego ze to swiadczy o braku racjonalnego podejscia i ideologicznym zacietrzewieniu.
Marnowanie zasobow na ustalanie jakichs praw ktore nie maja sensu jest bardzo krytykowane jesli chodzi o UE (chociaz te prawa akurat czesto maja sens tylko trzeba poczytac caly akt prawny zamiast jakiegos bloga).
Zreszta w Polsce nie ma zakazu posiadania broni, trzeba tylko spelnic pewne warunki, podobnie jak z adopcja dzieci.
No chyba ze uwazasz ze adopcja dzieci nie wymaga spelnienia zadnych warunkow wtedy skad problem z tym czy pedaly moga adoptowac czy nie.
No i dlaczego bronic dzieci przed pedalami a nie bronci dzieci przed innym idziecmi, ktore mogawejsc do szkoly i zabic z 30 osob jak bywalo w USA?
Dlaczego w jednym przypadku kontrola jest ok a w innym nie?
Albo jestes za wolnoscia albo nei jestes, a ty uwazasz ze tylko ta wolnosc jest dobra ktora jest zgodna z twoim systemem wartosci.


Tak jak dyskusja o adopcji przez pary homoseksualne, marnowanie zasobow i proba sterowanai ludzmi przez wskazywanie sztucznych problemow. Albo dyskusja o gender, jaki konkretny problem mialoby to rozwiazac?
To jets choroba prawicy, proba sterowanai ludzmi poprzez odwolywanie sie do arbitralnych wartosci stworzonych przez jakas instytucje.
Dlatego dla mnie nie jestes liberal a prawicowiec i tyle.
Powrót do góry Go down
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44327
Registration date : 03/09/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:09

w usa tradycyjna juś panika ( zakupów )  Very Happy  chuj z danymi  lol! 
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:10

Barany uciekaj z S!
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:12

thorgall napisał:
Ja dawno twierdziłem że kaczorowi jest blisko do JKM.
Kaczor ma tylko taki problem, że jest antyklerykałem i przez to nie chce być postrzegany jako prawica.
W Nowej Prawicy jest bardzo dużo ateistów, z tym że przyznają że chrześcijaństwo jest jednym z fundamentów naszej cywilizacji.
Kaczor natomiast to neguje.
Rozwoj swiata zaczal sie jak zakrolowalo sowecienie i religia przestala byc dominujaca ideologia.
Zreszta postep ten dotyczyl i tak krajow protestanckich lub zlaicyzowanych jak Francja a nie POlski ktora katolicyzm doprowadzil do zastoju, rozbiorow i zapuszczenia.

Rzymianie wymyslili akwedukty,drogi i laznie a w sredniowieczu wylewano gowno na ulice, uwazano mycie za szkodliwe i pito wode ze smierdzacej studni taki byl kurwa postep Very Happy
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:13

Krzysztof napisał:
Barany uciekaj z S!

uciekłem, to już nigdy nie spadnie  Very Happy 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:17

delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor a propos wczorajszej dyskusji
Cytat :

Cytat :

Cytat :

http://partialibertarianska.org/deklaracja-polityczna-pl/

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Qina



zmiazdzyles tym konserwatywnych lemingow  Very Happy

chyba prędzej lewackich pajaców Smile

dodam tylko że ten program w części niebieskiej niczym nie różni się od programu KNP Smile

kazda prawica jest zwiazana z kosciolem bo nie posiada wlasnego swieckiego systemu wartosci.
To tak jak z toba, mowisz o rozddziale kosciola od panstwa ale przez gardlo ci nie przejdzie ze dofinansowanie jakiejs swiatyni jest bez sensu tylko szukasz stu powodow zeby to jakos usprawiedliwic.

Zreszta chyba sam nie do kocna wiesz o czym mowisz, wiekszosc twoich pogladow jest z pola bialego (zaostrzenie polityki emigracyjnej,strategiczne przedsiebiorstwa w rekach panstwa, ingerencja rzadu w obyczajowosc etc).

ciężko gadać z facetem któremu pisze się że nie powinno być dotacji a ten uparcie nie przyjmuje tego do wiadomości. To co wykazałem to Twoją niekonsekwencję - że jednym można przyznawać dotacje a innym nie.  

Nie jestem za zaostrzaniem polityki imigracyjnej (bo o tę Ci pewnie chodzi). Niech przyjeżdżają. Tyle że nie możemy finansować kosztów ich pobytu - niech sami na siebie zarabiają. Drugi warunek muszą akceptować nasz system wartości a nie narzucać swój. W innym przypadku grozi to co niektórym regionom Europy Zachodniej gdzie autochtoni zaczynają być gośćmi we własnym kraju. Jestem też za full prywatyzacją (ale uczciwą!!!) więc o czym piszesz? Co do kwestii ingerencji rządu w obyczajowość daj jakiś przykład/y co masz na myśli.  

jeżeli poprzesz Partię Libertariańską będzie to dobry znak że nie masz jednak do końca zrytej banii. Bo mam wrażenie że jesteś za popaprańcami z TR i SLD.

Ciszę się że zaakceptowałeś swobodny dostęp do broni Smile

Nie jestem ani za ani przeciw, moge powiedziec ze ja nie mam potrzeby noszenia broni, i ze ty jakbys chcial to bys te bron nosil juz teraz. Byle mza to przeciwny falszywym argumentom w debacie, posiadania broni nie zwieksza wcale poprawy bezpieczenstwa i zwieksza ilosc ciezkich przestepstw ale mozan to potraktowac jako jakis tam koszt wolnosci.
Wiekszosc tych co krzycza o broni nie beda jej nosic to taki temat zastepczy.
Imigranci nie msuza wcale akceptowac naszego SYSTEMU WARTOSCI, to jest wlasnie ingenerencja w obyczajowosc.Maja respektowac nasz SYSTEM PRAWNY a roznica jest spora i decyduje o tym ze nalezysz do pola bialego a nie niebieskiego.
Ingerencja w obyszcajowosc to prawa zakazujace demonstracji homoseksualnych na przyklad gdzie prawo do demonstracji jest wazna czescia wolnosci.
Co do swiatyni to poczytaj swoje odpowiedzi ani razu nie napisales ze nie powinna byc dofinansowana.Niby cos tam z siebei wydusisz ale polgebkiem co oznacza ze w zyciu bys kosciolowi nic nei zabral najwyzej bys utrzymal status quo i to dla ciebie byloby "liberalne".

jak nie napisałem? to raczej Ty masz problem z rozumieniem tekstu co już sugerowałem

Cytat :
przyjdą czasy gdy skończy się dotowanie przez Państwo 99% muzeów - zostanie Narodowe i kilka innych, część regionalnych przejmą gminy (już teraz tak jest)  a reszta będzie musiała się sfinansować sama lub z pomocą sponsorów a jeśli nie to padnie.

Cytat :
Absolutnie nie. Wyraziłem się jasno - nie dla dotacji więc gdzie to wyczytałeś? Natomiast funkcjonuje u nas póki co taki chory system że ciągnie z niego i Kościół i Żydzi i różne inne osoby. Więc oburzanie się o dotację na muzeum w kościele (bo nie na kościół) a nie oburzanie się na finansowanie Żydów jest jak słusznie zauważył Michalkiewicz w swym felietonie hipokryzją.

https://ufoforum.forumotion.com/t3604p100-ufo-11022014r#898867

pozostawienie status quo to raczej Ty popierasz. A właściwie nie Ty popierasz wariant dajmy na muzeum Żydów a na muzeum JPII nie.

prawa zakazujące parad homoseksualnych? Nie wiem co na to program KNP (nie zajmuje się raczej takimi bzdurami) a osobiście mam mieszane uczucia - z jednej strony wolność zgromadzeń wszelkich jak najbardziej za a z drugiej dlaczego inni mają być zmuszani by patrzeć na zboków? Jaki problem wynająć Stadion Narodowy i sobie całodzienną paradę urządzić?

ale jeśli reszta programu Partii Libertariańskiej jest dla Ciebie ok to jesteś bliżej KNP niż Ci się wydaje Smile

bo program Partii Libertariańskiej:

- postuluje radykalne ograniczenie biurokracji
- jest antykomunistyczna
- brak finansowania "tworzenia miejsc pracy" z kasy Państwa
- pełną swobodę gospodarczą (wręcz blisko koncepcji thorgall`a)
- prywatną edukacją i zniesieniem przymusu szkolnego
- zniesienie przymusu ubezpieczeń społecznych i emerytalnych
- zniesienie dotowania określonych źródeł energii
- w  kwestii imigrantów mają zdanie takie jak przedstawione wcześniej przeze mnie (imigracja tak ale bez finansowania)
- brak finansowania kultury ze środków Państwa (vide dyskusja o muzeach)
- prywatna służba zdrowia
- zniesienie Państwowej opieki społecznej
- swoboda zawierania umów pracodawca-pracownik
- zniesienie dopłat do rolnictwa
- swobodny przepływ ludzi i towarów w UE ale sprzeciw wobec tworzenia Państwa Europa (w takim przypadku opuszczenie UE)
- całkowita wolność słowa - tylko droga cywilna
- wolność wyznania (lub jego braku)


w każdym razie robisz intelektualny ruch w dobrym wolnościowym kierunku (nie piszę "w prawo" żeby Cię nie drażnić). Głos będzie prawdopodobnie stracony bo w przeciwieństwie do KNP PL raczej nie ma szansy na przejście przez próg ale lepiej niż miałbyś dać na TR bo jak wiadomo "tylko idiota głosuje na Palikota" o SLD nie wspominając.

co do wolnosci zgromadzen to jesli ja nie lubie patrzec na tepych osilkow skandujacych faszystowskie hasla to tez powinno sie tego zabronic?

Dlaczego zabraniac tych parad ktore Tobie sie akurat nie podobaja?

Takie myslenie zawsze zdradzi konserwatyste, moze sie ubierac w piorka wolnosciowca ale w duszy marzy o tym zeby chwycic za morde i zniszczyc tych co mysla inaczej niz oni


Ostatnio zmieniony przez kaczor dnia Czw 13 Lut 2014, 16:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Pan Czesław




Liczba postów : 655
Registration date : 04/09/2009

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:19

nudy,
ma racje torguś, że dla rozprostowania kości fajnie by bylo dać z plaskacza kaczorowi
Powrót do góry Go down
Pan Czesław




Liczba postów : 655
Registration date : 04/09/2009

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:22

Powrót do góry Go down
gumbas

gumbas


Liczba postów : 5095
Age : 103
Registration date : 19/09/2008

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:30

REALISTA napisał:
w usa tradycyjna juś panika ( zakupów )  Very Happy  chuj z danymi  lol! 
a były jakieś złe dane? bo nie patrzylem sie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 EmptyCzw 13 Lut 2014, 16:32

Marian napisał:
nudy,
ma racje torguś, że dla rozprostowania kości fajnie by bylo dać z plaskacza kaczorowi
a pamietasz jak sie poplules jak ci powiedzialem ze nowe chaty sie dobrze pala ?  Laughing 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 13.02.2014r   UFO - 13.02.2014r - Page 3 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 13.02.2014r
Powrót do góry 
Strona 3 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 6.02.2014r
» UFO - 25.02.2014r
» UFO - 03.04.2014r
» UFO - 20.05.2014r
» UFO - 20.01.2014r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: