Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC

Go down 
+19
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
rafalx
Sir Nick
Reser
Diablo
kLeszcz
spacerolog
MICHU
kaczor
zibi
delphia
Janko Traderroo
barany
janek
Dave
thorgall
dziadek
mariner
inwestor
23 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
AutorWiadomość
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 22:40

mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:


w dużej części rusko-niemieckiej gwoli ścisłości a Ty Germańców kochasz

Pruskiej chyba jak mamy byc scisli, dzisiejsze Niemcy nie maja nic wspolnego z militarystyczna tradycja Prus za to Rosjanie jawnie sie odwoluja do imperialnej tradycji.

Zreszta to co piszesz nie trzyma sie jak zwykle kupy, z Rosja ktora jest trzeciorzędnym partnerem handlowym mamy nie wchodzic w konflikty twoim zdaniem bo przestana od nas kupowac mleko albo szynke ale z Niemcami do ktorych idzie wieksza czesc eksportu to jzu mamy twoim zdaniem wchodzic w permanentne konflikty.
Zero logiki.
Juz nie wspomne ze to Rosja od 45 roku napadla kilkanascie panstw a Niemcy sa grzeczni, dla Ciebie to tez bez znaczenia, jeszcze powiesz ze Niemcy teraz to takei samo zagrozenie jak Rosja Putina Laughing 

Dla mnie zadna okupacja nie jest dobra a dla Ciebie i thorgala ruska jest do przyjecia, "narodowcy"  Shocked Shocked 

Prusy były częścią Cesarstwa Niemieckiego a twierdzenie że Niemcy nie są kontynuatorem militarystycznej tradycji Prus są tak samo dobre jak to że Putin ni jest spadkobiercom tradycji carskich.

Dla Ciebie okupacja unijna jest cool. Nie wmawiaj mi że jestem za podległością Rosji bo każdy kto czyt choć trochę UFO wie że od wielu lat wskazywałem ją jako zagrożenie a tacy jak Ty myśleli że Rosja się cywilizuje.
Cesarstwo Niemieckie powstalo w 1871 roku, nudzi mnie juz dyskusja z kims kto nie ma pojecia o czym mowi.
Rozbiorow Polski dokonaly Prusy i czesciowo (z przymusu strategicznego bardziej niz z rzeczywistej checi czy potrzeby) Cesarstwo Austriackie.

Co do tego ze Niemcy nei maja nic wspolengo z tradycja pruska to podalem oczywisty dowod w postaci braku wojen z ich strony.Zreszta de facto jest to ciagle kraj okupowany przez USA i militarnie mocno od niego zalezny.
Prosze o porownanie ilosci wojen stroczonych przez Niemcy po 45 roku i tych stoczonych przez ZSRR i jej nastepce, od razu wyjdzie na jaw brak zgody z rzeczywistoscia.

Wejscie do UE bylo przedmiotem referendum, nie wiem co to ma wspolnego z "okupacja", jak dla mnie nie ma problemu jak chcesz z thorgalem jakiejs unii z Rosja proponuje zbierac podpisy pod takim referendum tylko sie nie zdziw jak ludzie beda wam pluli w twarz  Laughing 

społeczeństwo specjalnie ogłupiono

i przestań pierdolić głupoty
banksterski agencie

No ciebie nie trzeba oglupiac bo chyba wiele razy mamie przy kapieli wypadles ruski pacholku. Tata tez pewnie kapowal ruskim co nie?

tylko żydzi zaczadzeni talmudem
dążą do ogólnoświatowego kibucu
a ty jesteś za
czyli jesteś jebanym zwolennikiem kibucu
zwanym UE
i taki z ciebie liberał

Liberal nie liberal ale ja jetsem chociaz patriota a nie sprzedawczykiem tak jak ty  Very Happy 
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 22:44

u nas sami patrioci tyle że jak przyjdzie święto państwowe to mało gdzie flagę uświadczysz..... więcej na Euro na samochodach pikniki montowały



Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 22:46

delphia napisał:
thorgall napisał:
delphia napisał:
thorgall napisał:
patrzycie krótkowzrocznie- niedobrze
jak wy gracie na futures?  Very Happy 

w 3 słowach:
unia padnie to jest pewne. (a za 20 lat będą mieli prawo szariatu)
stany właśnie bankrutują i nic z tym nie robią a pogrążają się bardziej.
z kim chcecie trzymać za 5-15 lat?
z USA którzy tak wprowadzają demokrację jak w Libi?

możecie się kurwa z tego śmiać
rosja, gdyby nie musiała się tak zbroić (nato okrąża ich od 25 lat) miałaby 2 razy większy wzrost gospodarczy niż obecnie.

pytanie jest inne - dlaczego Rosja miałaby trzymać z nami? Może z nas ponowie uczynić protektorat obsadzając "swojego człowieka w Warszawie". Więc co zyska na sojuszu z nami?

Rosja nie chce czynić nigdzie podległości. Tam w myśleniu się wiele zmieniło.
Teraz z Ukrainą to tak wygląda, ale co oni mieli zrobić? Mieli patrzeć jak amerykanie będą tam stawiać swoje bazy?
Jeżeli powstanie unia euroazjatycka, to jest dla nas największa szansa na przyszłość.
Dla mnie, powtarzam dla mnie ameryka jest już państwem faszystowskim.
A czy my jesteśmy dla ruskich potrzebni?
Wbrew pozorom ruskie nas zawsze cenili, trochę zazdrościli a trochę bali ze względu na nasz zacięty charakter (tu mariner miał rację)
Po za tym jesteśmy do nich podobni.
Słowianie  Very Happy 

zostawmy na razie Ukrainę i Amerykę i skupmy się na nas i Rosji. Słabo widzę te powody - musi być interes. A Ruscy woleli i nadal wolą dogadywać się z Niemcami bo tam mają interes (wymiana surowców na technologie). Mogłoby tak być tylko wtedy gdy w Berlin będzie kalifatem i islam zagrozi Rosji z Zachodu i Południa. Ale do tego dłuuuuga droga bo wszystko zacznie się we Francji i wtedy może przyjść otrzeźwienie w innych krajach Europy.

Na razie to powinniśmy zachowywać się jak Węgrzy, nie wtrącać się w Ukrainę a z Rosją podpisywać nowe umowy handlowe.
I czekać na rozwój wypadków w Unii tzn. na jej bankructwo. Bo na razie to my nie mamy już żadnego przyjaciela.  Very Happy 

A przy dobrej współpracy z Rosją w razie upadku Unii ( na co ja czekam) powinno nastąpić szybkie przeorientowanie na Rosję ,Azję
Oczywiście jako suwerenne narodowe państwo.


Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Pią 18 Kwi 2014, 22:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 22:55

kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
kaczor napisał:


Pruskiej chyba jak mamy byc scisli, dzisiejsze Niemcy nie maja nic wspolnego z militarystyczna tradycja Prus za to Rosjanie jawnie sie odwoluja do imperialnej tradycji.

Zreszta to co piszesz nie trzyma sie jak zwykle kupy, z Rosja ktora jest trzeciorzędnym partnerem handlowym mamy nie wchodzic w konflikty twoim zdaniem bo przestana od nas kupowac mleko albo szynke ale z Niemcami do ktorych idzie wieksza czesc eksportu to jzu mamy twoim zdaniem wchodzic w permanentne konflikty.
Zero logiki.
Juz nie wspomne ze to Rosja od 45 roku napadla kilkanascie panstw a Niemcy sa grzeczni, dla Ciebie to tez bez znaczenia, jeszcze powiesz ze Niemcy teraz to takei samo zagrozenie jak Rosja Putina Laughing 

Dla mnie zadna okupacja nie jest dobra a dla Ciebie i thorgala ruska jest do przyjecia, "narodowcy"  Shocked Shocked 

Prusy były częścią Cesarstwa Niemieckiego a twierdzenie że Niemcy nie są kontynuatorem militarystycznej tradycji Prus są tak samo dobre jak to że Putin ni jest spadkobiercom tradycji carskich.

Dla Ciebie okupacja unijna jest cool. Nie wmawiaj mi że jestem za podległością Rosji bo każdy kto czyt choć trochę UFO wie że od wielu lat wskazywałem ją jako zagrożenie a tacy jak Ty myśleli że Rosja się cywilizuje.
Cesarstwo Niemieckie powstalo w 1871 roku, nudzi mnie juz dyskusja z kims kto nie ma pojecia o czym mowi.
Rozbiorow Polski dokonaly Prusy i czesciowo (z przymusu strategicznego bardziej niz z rzeczywistej checi czy potrzeby) Cesarstwo Austriackie.

Co do tego ze Niemcy nei maja nic wspolengo z tradycja pruska to podalem oczywisty dowod w postaci braku wojen z ich strony.Zreszta de facto jest to ciagle kraj okupowany przez USA i militarnie mocno od niego zalezny.
Prosze o porownanie ilosci wojen stroczonych przez Niemcy po 45 roku i tych stoczonych przez ZSRR i jej nastepce, od razu wyjdzie na jaw brak zgody z rzeczywistoscia.

Wejscie do UE bylo przedmiotem referendum, nie wiem co to ma wspolnego z "okupacja", jak dla mnie nie ma problemu jak chcesz z thorgalem jakiejs unii z Rosja proponuje zbierac podpisy pod takim referendum tylko sie nie zdziw jak ludzie beda wam pluli w twarz  Laughing 

społeczeństwo specjalnie ogłupiono

i przestań pierdolić głupoty
banksterski agencie

No ciebie nie trzeba oglupiac bo chyba wiele razy mamie przy kapieli wypadles ruski pacholku. Tata tez pewnie kapowal ruskim co nie?

tylko żydzi zaczadzeni talmudem
dążą do ogólnoświatowego kibucu
a ty jesteś za
czyli jesteś jebanym zwolennikiem kibucu
zwanym UE
i taki z ciebie liberał

Liberal nie liberal ale ja jetsem chociaz patriota a nie sprzedawczykiem tak jak ty  Very Happy 

nie przegadam cię
za cienki jestem
pogadaj do ręki
 Rolling Eyes 
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 22:58

mariner info dla ciebie  Very Happy 

http://3obieg.pl/polski-paszport-od-reki-dla-obywateli-izraela
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 23:00

mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:


Prusy były częścią Cesarstwa Niemieckiego a twierdzenie że Niemcy nie są kontynuatorem militarystycznej tradycji Prus są tak samo dobre jak to że Putin ni jest spadkobiercom tradycji carskich.

Dla Ciebie okupacja unijna jest cool. Nie wmawiaj mi że jestem za podległością Rosji bo każdy kto czyt choć trochę UFO wie że od wielu lat wskazywałem ją jako zagrożenie a tacy jak Ty myśleli że Rosja się cywilizuje.
Cesarstwo Niemieckie powstalo w 1871 roku, nudzi mnie juz dyskusja z kims kto nie ma pojecia o czym mowi.
Rozbiorow Polski dokonaly Prusy i czesciowo (z przymusu strategicznego bardziej niz z rzeczywistej checi czy potrzeby) Cesarstwo Austriackie.

Co do tego ze Niemcy nei maja nic wspolengo z tradycja pruska to podalem oczywisty dowod w postaci braku wojen z ich strony.Zreszta de facto jest to ciagle kraj okupowany przez USA i militarnie mocno od niego zalezny.
Prosze o porownanie ilosci wojen stroczonych przez Niemcy po 45 roku i tych stoczonych przez ZSRR i jej nastepce, od razu wyjdzie na jaw brak zgody z rzeczywistoscia.

Wejscie do UE bylo przedmiotem referendum, nie wiem co to ma wspolnego z "okupacja", jak dla mnie nie ma problemu jak chcesz z thorgalem jakiejs unii z Rosja proponuje zbierac podpisy pod takim referendum tylko sie nie zdziw jak ludzie beda wam pluli w twarz  Laughing 

społeczeństwo specjalnie ogłupiono

i przestań pierdolić głupoty
banksterski agencie

No ciebie nie trzeba oglupiac bo chyba wiele razy mamie przy kapieli wypadles ruski pacholku. Tata tez pewnie kapowal ruskim co nie?

tylko żydzi zaczadzeni talmudem
dążą do ogólnoświatowego kibucu
a ty jesteś za
czyli jesteś jebanym zwolennikiem kibucu
zwanym UE
i taki z ciebie liberał

Liberal nie liberal ale ja jetsem chociaz patriota a nie sprzedawczykiem tak jak ty  Very Happy 

nie przegadam cię
za cienki jestem
pogadaj do ręki
 Rolling Eyes 
No nie przegadasz bo ciagle pierdolisz o zydach ktorych w Polsce dawno juz nie ma.
To przez takich nieudolne jeczace pizdy jak ty Polska jest takim slabym krajem a nie przez Zydow.
Thorgal bladzi ale chociaz ma jakies tam poglady a ty jestes typowym przykladem wiecznego narzekacza i rozdawcy cudzych pieniedzy.
W sumie powinno sie takich jak ty pokazac Putinowi to nawet nas nie bedzie chcial okupowac tylko od razu pierdolnie atomowke bo stwierdzi ze tylko do utylizacji sie nadajemy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 23:02

thorgall napisał:
delphia napisał:
thorgall napisał:
delphia napisał:
thorgall napisał:
patrzycie krótkowzrocznie- niedobrze
jak wy gracie na futures?  Very Happy 

w 3 słowach:
unia padnie to jest pewne. (a za 20 lat będą mieli prawo szariatu)
stany właśnie bankrutują i nic z tym nie robią a pogrążają się bardziej.
z kim chcecie trzymać za 5-15 lat?
z USA którzy tak wprowadzają demokrację jak w Libi?

możecie się kurwa z tego śmiać
rosja, gdyby nie musiała się tak zbroić (nato okrąża ich od 25 lat) miałaby 2 razy większy wzrost gospodarczy niż obecnie.

pytanie jest inne - dlaczego Rosja miałaby trzymać z nami? Może z nas ponowie uczynić protektorat obsadzając "swojego człowieka w Warszawie". Więc co zyska na sojuszu z nami?

Rosja nie chce czynić nigdzie podległości. Tam w myśleniu się wiele zmieniło.
Teraz z Ukrainą to tak wygląda, ale co oni mieli zrobić? Mieli patrzeć jak amerykanie będą tam stawiać swoje bazy?
Jeżeli powstanie unia euroazjatycka, to jest dla nas największa szansa na przyszłość.
Dla mnie, powtarzam dla mnie ameryka jest już państwem faszystowskim.
A czy my jesteśmy dla ruskich potrzebni?
Wbrew pozorom ruskie nas zawsze cenili, trochę zazdrościli a trochę bali ze względu na nasz zacięty charakter (tu mariner miał rację)
Po za tym jesteśmy do nich podobni.
Słowianie  Very Happy 

zostawmy na razie Ukrainę i Amerykę i skupmy się na nas i Rosji. Słabo widzę te powody - musi być interes. A Ruscy woleli i nadal wolą dogadywać się z Niemcami bo tam mają interes (wymiana surowców na technologie). Mogłoby tak być tylko wtedy gdy w Berlin będzie kalifatem i islam zagrozi Rosji z Zachodu i Południa. Ale do tego dłuuuuga droga bo wszystko zacznie się we Francji i wtedy może przyjść otrzeźwienie w innych krajach Europy.

Na razie to powinniśmy zachowywać się jak Węgrzy, nie wtrącać się w Ukrainę a z Rosją podpisywać nowe umowy handlowe.
I czekać na rozwój wypadków w Unii tzn. na jej bankructwo. Bo na razie to my nie mamy już żadnego przyjaciela.  Very Happy 

A przy dobrej współpracy z Rosją w razie upadku Unii ( na co ja czekam) powinno nastąpić szybkie przeorientowanie na Rosję ,Azję
Oczywiście jako suwerenne narodowe państwo.

80% eksportu idzie do UE, pozostale 10% do krajow takoch jak Norwegia czy USA  a ty chcesz sie na Azje orientowac i Rosje  Laughing
Rosja zaczynala z duzo wyzszym PKB na glowe w roku 90 niz my teraz ma mniejszy i to my mamy sie od nich uczyc.
Sektor publiczny wytwarza tam chyba z 60% PKB a panstwo jest de facto wlascicielem wiekszosci gospodarki, faktycznie "liberalne rozwiazania".
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 23:05

kaczor napisał:
thorgall napisał:
delphia napisał:
thorgall napisał:
delphia napisał:
thorgall napisał:
patrzycie krótkowzrocznie- niedobrze
jak wy gracie na futures?  Very Happy 

w 3 słowach:
unia padnie to jest pewne. (a za 20 lat będą mieli prawo szariatu)
stany właśnie bankrutują i nic z tym nie robią a pogrążają się bardziej.
z kim chcecie trzymać za 5-15 lat?
z USA którzy tak wprowadzają demokrację jak w Libi?

możecie się kurwa z tego śmiać
rosja, gdyby nie musiała się tak zbroić (nato okrąża ich od 25 lat) miałaby 2 razy większy wzrost gospodarczy niż obecnie.

pytanie jest inne - dlaczego Rosja miałaby trzymać z nami? Może z nas ponowie uczynić protektorat obsadzając "swojego człowieka w Warszawie". Więc co zyska na sojuszu z nami?

Rosja nie chce czynić nigdzie podległości. Tam w myśleniu się wiele zmieniło.
Teraz z Ukrainą to tak wygląda, ale co oni mieli zrobić? Mieli patrzeć jak amerykanie będą tam stawiać swoje bazy?
Jeżeli powstanie unia euroazjatycka, to jest dla nas największa szansa na przyszłość.
Dla mnie, powtarzam dla mnie ameryka jest już państwem faszystowskim.
A czy my jesteśmy dla ruskich potrzebni?
Wbrew pozorom ruskie nas zawsze cenili, trochę zazdrościli a trochę bali ze względu na nasz zacięty charakter (tu mariner miał rację)
Po za tym jesteśmy do nich podobni.
Słowianie  Very Happy 

zostawmy na razie Ukrainę i Amerykę i skupmy się na nas i Rosji. Słabo widzę te powody - musi być interes. A Ruscy woleli i nadal wolą dogadywać się z Niemcami bo tam mają interes (wymiana surowców na technologie). Mogłoby tak być tylko wtedy gdy w Berlin będzie kalifatem i islam zagrozi Rosji z Zachodu i Południa. Ale do tego dłuuuuga droga bo wszystko zacznie się we Francji i wtedy może przyjść otrzeźwienie w innych krajach Europy.

Na razie to powinniśmy zachowywać się jak Węgrzy, nie wtrącać się w Ukrainę a z Rosją podpisywać nowe umowy handlowe.
I czekać na rozwój wypadków w Unii tzn. na jej bankructwo. Bo na razie to my nie mamy już żadnego przyjaciela.  Very Happy 

A przy dobrej współpracy z Rosją w razie upadku Unii ( na co ja czekam) powinno nastąpić szybkie przeorientowanie na Rosję ,Azję
Oczywiście jako suwerenne narodowe państwo.

80% eksportu idzie do UE, pozostale 10% do krajow takoch jak Norwegia czy USA  a ty chcesz sie na Azje orientowac i Rosje  Laughing 

i dalej będzie szło 80%
a my za ich pieniądze będziemy kupowali bez cła 3 razy więcej towaru ze wschodu wzbogacając się na tym  Very Happy 
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptyPią 18 Kwi 2014, 23:11

kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:
mariner napisał:
kaczor napisał:

Cesarstwo Niemieckie powstalo w 1871 roku, nudzi mnie juz dyskusja z kims kto nie ma pojecia o czym mowi.
Rozbiorow Polski dokonaly Prusy i czesciowo (z przymusu strategicznego bardziej niz z rzeczywistej checi czy potrzeby) Cesarstwo Austriackie.

Co do tego ze Niemcy nei maja nic wspolengo z tradycja pruska to podalem oczywisty dowod w postaci braku wojen z ich strony.Zreszta de facto jest to ciagle kraj okupowany przez USA i militarnie mocno od niego zalezny.
Prosze o porownanie ilosci wojen stroczonych przez Niemcy po 45 roku i tych stoczonych przez ZSRR i jej nastepce, od razu wyjdzie na jaw brak zgody z rzeczywistoscia.

Wejscie do UE bylo przedmiotem referendum, nie wiem co to ma wspolnego z "okupacja", jak dla mnie nie ma problemu jak chcesz z thorgalem jakiejs unii z Rosja proponuje zbierac podpisy pod takim referendum tylko sie nie zdziw jak ludzie beda wam pluli w twarz  Laughing 

społeczeństwo specjalnie ogłupiono

i przestań pierdolić głupoty
banksterski agencie

No ciebie nie trzeba oglupiac bo chyba wiele razy mamie przy kapieli wypadles ruski pacholku. Tata tez pewnie kapowal ruskim co nie?

tylko żydzi zaczadzeni talmudem
dążą do ogólnoświatowego kibucu
a ty jesteś za
czyli jesteś jebanym zwolennikiem kibucu
zwanym UE
i taki z ciebie liberał

Liberal nie liberal ale ja jetsem chociaz patriota a nie sprzedawczykiem tak jak ty  Very Happy 

nie przegadam cię
za cienki jestem
pogadaj do ręki
 Rolling Eyes 
No nie przegadasz bo ciagle pierdolisz o zydach ktorych w Polsce dawno juz nie ma.
To przez takich nieudolne jeczace pizdy jak ty Polska jest takim slabym krajem a nie przez Zydow.
Thorgal bladzi ale chociaz ma jakies tam poglady a ty jestes typowym przykladem wiecznego narzekacza i rozdawcy cudzych pieniedzy.
W sumie powinno sie takich jak ty pokazac Putinowi to nawet nas nie bedzie chcial okupowac tylko od razu pierdolnie atomowke bo stwierdzi ze tylko do utylizacji sie nadajemy

jesteś
nie pierdol głupot
ale z ciebie tępak
no ale czego się można spodziewać
po niewolniku banksterskiego systemu
śnij dalej baterio
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 01:15

Licznik rowerowy chcę qpić z altimetrem i chyba sie na ten zdecyduję: http://www.bikeatelier.pl/akcesoria-narzedzia/liczniki-rowerowe/licznik-sigma-sport-bc-14-12-altimeter

Podaje też tempereaturę otoczenia, w Decathlonie na Bielanach widziałem go o 5 zeta taniej. Cool
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 01:53

thorgall napisał:
mariner info dla ciebie  Very Happy 

http://3obieg.pl/polski-paszport-od-reki-dla-obywateli-izraela

no i widzicie, w sumie nie ma się co przejmować małodzietnością i wyludnieniem kraju, w tym tempie 20% rocznie, za 50 lat w Polsce będzie 148 mln żydów. cat   cheers
Powrót do góry Go down
PINGWIN (Z MADAGASKARU)

PINGWIN (Z MADAGASKARU)


Liczba postów : 6643
Location : madagaskar
Registration date : 29/10/2007

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 01:57

a jak najbardziej świątecznie to mogę życzyć tylko:  dopingg 

Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 08:56

zaczynają się bać
logika zawsze wygra z obłudą



Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Sob 19 Kwi 2014, 09:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 09:44

thorgall napisał:
zaczynają się bać


to jakaś parodia, premier kraju dostaje pogróżki i nie mogą ustalić winnego? To chyba wielkanocne jaja tuska.
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 09:50

barany napisał:
thorgall napisał:
zaczynają się bać


to jakaś parodia, premier kraju dostaje pogróżki i nie mogą ustalić winnego? To chyba wielkanocne jaja tuska.

są tylko dwie możliwości:

1 Państwo pod rządami PO jest tak słabe że nie może wykryć sprawcy.
2 Tusk sam sobie wysyła esemesy  Very Happy 

tak czy siak to katastrofa  Evil or Very Mad
a to świadczy o upadku naszego kraju
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 10:02

OpCjOnEr napisał:
Licznik rowerowy chcę qpić z altimetrem i chyba sie na ten zdecyduję: http://www.bikeatelier.pl/akcesoria-narzedzia/liczniki-rowerowe/licznik-sigma-sport-bc-14-12-altimeter

Podaje też tempereaturę otoczenia, w Decathlonie na Bielanach widziałem go o 5 zeta taniej. Cool

Żydostwo w tym Decathlonie  Evil or Very Mad 

Tu ten sam za 14pkt: http://www.mall.pl/liczniki-rowerowe/sigma-s-bc-14-12-alti



Nie dam żydowi na 6pkt się ojebać, juś wolę zaczekać do wtorq. Za 6pkt to mam np. rachunek za tel opłacony albo zaqpy w Lidlu.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 10:15


Wesołych Świąt wszystkim UFOkom i UFOczkom!!!!!!
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 12:10

czy nie przypomina wam to dzisiejszej sytuacji  Very Happy 

http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/mit-gospodarczego-sukcesu-iii-rzeszy/

szykować się
siekiera motyka
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 12:15

thorgall napisał:
czy nie przypomina wam to dzisiejszej sytuacji  Very Happy 

http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/mit-gospodarczego-sukcesu-iii-rzeszy/

szykować się
siekiera motyka
Podobnie z Rosja od dwoch lat wzrost PKB gwaltownei zmalal w tym roku juz wyniesie tylko 0,5% albo bedzie recesja wiec znalezli sobie wojne do celow wewnetrznych.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 12:27

thorgall napisał:
czy nie przypomina wam to dzisiejszej sytuacji  Very Happy 

http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/mit-gospodarczego-sukcesu-iii-rzeszy/

szykować się
siekiera motyka

cytat
"Od zarobionych pieniędzy powinien zapłacić 600 tys. marek podatku. Ale szef bawarskiego urzędu podatkowego Ludwig Mirre napisał list do Hitlera z pytaniem, czy może go zwolnić z obowiązku płacenia podatku dochodowego i darować mu wszystkie zaległe podatki, na co ten łaskawie przystał. A następnie mianował Mirre`a szefem wszystkich urzędów podatkowych w Niemczech"
 lol! 
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 12:29

Thorgal flaszka w koszyczku juz do swiecenia przygotowana?
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 12:35


http://tvn24bis.pl/informacje,187/w-portugalii-milion-domow-bez-wlascicieli-spada-liczba-rozwodow,420082.html

noo- mają skok cywilizacyjny
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 13:03

kaczor napisał:
thorgall napisał:
czy nie przypomina wam to dzisiejszej sytuacji  Very Happy 

http://www.obserwatorfinansowy.pl/tematyka/makroekonomia/mit-gospodarczego-sukcesu-iii-rzeszy/

szykować się
siekiera motyka
Podobnie z Rosja od dwoch lat wzrost PKB gwaltownei zmalal w tym roku juz wyniesie tylko 0,5% albo bedzie recesja wiec znalezli sobie wojne do celow wewnetrznych.

Cytat :
W każdym roku od objęcia władzy naziści zadłużali państwo. W efekcie dług publiczny wzrósł z 12 proc. w 1933 r. do 25,5 proc. PKB w 1937 r. i 46 proc. PKB w 1939 r.

Tusk ma lepsze tempo, dzięki czemu kaczor może z podziwem patrzeć na rosnące statystyki. A Diablo zachwalać oczyszczalnie ścieków i wagony kolejowe.  Very Happy 
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 13:18

a tu dla kaczora takie małe info
zrozumiał i przeszedł na liberalizm  Very Happy  to może zrozumie i przyszłość Rosji

http://biznes.onet.pl/sila-syberii-nadzieja-na-eksport-rosyjskiego-gazu-,18491,5623714,1,news-detal


Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Sob 19 Kwi 2014, 13:21, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 13:19

Baran też by mógł niektórym wytłumaczyć że UE to szatan.
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 14:03


http://dwagrosze.com/2014/04/odplyw-z-ofe.html

 Very Happy 
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 14:25

a tu artykuł jak w mordę strzelił o naszym nomadzie  i bieganiu Very Happy 
zawsze chciał być nowoczesny  Very Happy 

http://fakty.interia.pl/felietony/ziemkiewicz/news-apostazja-szkodzi-zdrowiu,nId,1411842
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 14:50

thorgall napisał:
patrzycie krótkowzrocznie- niedobrze
jak wy gracie na futures?  Very Happy 

w 3 słowach:
unia padnie to jest pewne. (a za 20 lat będą mieli prawo szariatu)
stany właśnie bankrutują i nic z tym nie robią a pogrążają się bardziej.
z kim chcecie trzymać za 5-15 lat?
z USA którzy tak wprowadzają demokrację jak w Libi?

możecie się kurwa z tego śmiać
rosja, gdyby nie musiała się tak zbroić (nato okrąża ich od 25 lat) miałaby 2 razy większy wzrost gospodarczy niż obecnie.


wyjątkowo naiwne masz podejście do świata.

takie oparte na chciejstwie, jakbyś pertolinvesta kupił za 50 zeta i czekał aż się odbije .... po bo pewne  Laughing 
a rynki (jeżeli grasz a nie tylko czytasz korwina) powinny cię nauczyć, że w obecnych czasach nie ma nic pewnego.
w ostatnich latach przeżyliśmy już numery, których nawalony po korek narkoman, w pijanym widzie i z 40 - stopniową gorączką by nie wymyślił. What a Face 

a tak poważnie:

unia nie padnie, bo to się nikomu z Wielkich tego świata nie opłaca. może jakiś kraj wpadnie, może nawet dwa z jakichś  tam powodów ...  ale sama unia przetrwa i będzie się coraz bardziej integrować.

stany .... nawet jak zbankrutują dolara to i tak jako kraj i mocarstwo przetrwają. za dużą mają przewagę militarną i technologiczną nad reszta świata żeby tak se paść. mają technologie, drukarkę i lotniskowce więc coś tam wymyślą  Laughing 

rosja już przestała być imperium, to takie ostatnie wizje żyjącego historią, zapyziałego technologicznie ex mocarstwa, opartego na surowcach, służbach specjalnych i atomówkach. takie ostatnie podrygi zdychającej ostrygi  Very Happy 


jak miałbym pobawić się w futuryzm to bardziej prawdopodobny rozwój sytuacji jest taki:

w najbliższych latach do unii wchodzą ukraina i turcja.

w międzyczasie europa i stany dogadują się odnośnie  współpracy gospodarczej i wspólnych rynków, do których następnie przystępują: kanada, australia i nowa zelandia.

cała strefa zaczyna się jednoczyć ( europa pokazała jak) i powstaje najpotężniejszy organizm gospodarczo - militarny w historii planety.

w międzyczasie wypada z szafy technologia wodorowa (paliwem jest woda) już testowana na świecie i rosja wraz z arabami stają się żebrakami.

rosjanie topią w najbliższej kałuży putina lub jego następcę i na kolanach proszą aby przystąpić do unii.


i mam dziwne wrażenie, że moja wizja jest bardziej prawdopodobna od twojego chciejstwa  Laughing
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24678
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 14:56

Dave napisał:
thorgall napisał:
patrzycie krótkowzrocznie- niedobrze
jak wy gracie na futures?  Very Happy 

w 3 słowach:
unia padnie to jest pewne. (a za 20 lat będą mieli prawo szariatu)
stany właśnie bankrutują i nic z tym nie robią a pogrążają się bardziej.
z kim chcecie trzymać za 5-15 lat?
z USA którzy tak wprowadzają demokrację jak w Libi?

możecie się kurwa z tego śmiać
rosja, gdyby nie musiała się tak zbroić (nato okrąża ich od 25 lat) miałaby 2 razy większy wzrost gospodarczy niż obecnie.


wyjątkowo naiwne masz podejście do świata.

takie oparte na chciejstwie, jakbyś pertolinvesta kupił za 50 zeta i czekał aż się odbije .... po bo pewne  Laughing 
a rynki (jeżeli grasz a nie tylko czytasz korwina) powinny cię nauczyć, że w obecnych czasach nie ma nic pewnego.
w ostatnich latach przeżyliśmy już numery, których nawalony po korek narkoman, w pijanym widzie i z 40 - stopniową gorączką by nie wymyślił. What a Face 

a tak poważnie:

unia nie padnie, bo to się nikomu z Wielkich tego świata nie opłaca. może jakiś kraj wpadnie, może nawet dwa z jakichś  tam powodów ...  ale sama unia przetrwa i będzie się coraz bardziej integrować.

stany .... nawet jak zbankrutują dolara to i tak jako kraj i mocarstwo przetrwają. za dużą mają przewagę militarną i technologiczną nad reszta świata żeby tak se paść. mają technologie, drukarkę i lotniskowce więc coś tam wymyślą  Laughing 

rosja już przestała być imperium, to takie ostatnie wizje żyjącego historią, zapyziałego technologicznie ex mocarstwa, opartego na surowcach, służbach specjalnych i atomówkach. takie ostatnie podrygi zdychającej ostrygi  Very Happy 


jak miałbym pobawić się w futuryzm to bardziej prawdopodobny rozwój sytuacji jest taki:

w najbliższych latach do unii wchodzą ukraina i turcja.

w międzyczasie europa i stany dogadują się odnośnie  współpracy gospodarczej i wspólnych rynków, do których następnie przystępują: kanada, australia i nowa zelandia.

cała strefa zaczyna się jednoczyć ( europa pokazała jak) i powstaje najpotężniejszy organizm gospodarczo - militarny w historii planety.

w międzyczasie wypada z szafy technologia wodorowa (paliwem jest woda) już testowana na świecie i rosja wraz z arabami stają się żebrakami.

rosjanie topią w najbliższej kałuży putina lub jego następcę i na kolanach proszą aby przystąpić do unii.


i mam dziwne wrażenie, że moja wizja jest bardziej prawdopodobna od twojego chciejstwa  Laughing

masz prawo
a czyja wizja się sprawdzi to czas pokaże  Very Happy 
nie zauważyłeś dołku/górki i nowego trendu  Very Happy 
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 EmptySob 19 Kwi 2014, 15:08

Dave napisał:
thorgall napisał:
patrzycie krótkowzrocznie- niedobrze
jak wy gracie na futures?  Very Happy 

w 3 słowach:
unia padnie to jest pewne. (a za 20 lat będą mieli prawo szariatu)
stany właśnie bankrutują i nic z tym nie robią a pogrążają się bardziej.
z kim chcecie trzymać za 5-15 lat?
z USA którzy tak wprowadzają demokrację jak w Libi?

możecie się kurwa z tego śmiać
rosja, gdyby nie musiała się tak zbroić (nato okrąża ich od 25 lat) miałaby 2 razy większy wzrost gospodarczy niż obecnie.


wyjątkowo naiwne masz podejście do świata.

takie oparte na chciejstwie, jakbyś pertolinvesta kupił za 50 zeta i czekał aż się odbije .... po bo pewne  Laughing 
a rynki (jeżeli grasz a nie tylko czytasz korwina) powinny cię nauczyć, że w obecnych czasach nie ma nic pewnego.
w ostatnich latach przeżyliśmy już numery, których nawalony po korek narkoman, w pijanym widzie i z 40 - stopniową gorączką by nie wymyślił. What a Face 

a tak poważnie:

unia nie padnie, bo to się nikomu z Wielkich tego świata nie opłaca. może jakiś kraj wpadnie, może nawet dwa z jakichś  tam powodów ...  ale sama unia przetrwa i będzie się coraz bardziej integrować.

stany .... nawet jak zbankrutują dolara to i tak jako kraj i mocarstwo przetrwają. za dużą mają przewagę militarną i technologiczną nad reszta świata żeby tak se paść. mają technologie, drukarkę i lotniskowce więc coś tam wymyślą  Laughing 

rosja już przestała być imperium, to takie ostatnie wizje żyjącego historią, zapyziałego technologicznie ex mocarstwa, opartego na surowcach, służbach specjalnych i atomówkach. takie ostatnie podrygi zdychającej ostrygi  Very Happy 


jak miałbym pobawić się w futuryzm to bardziej prawdopodobny rozwój sytuacji jest taki:

w najbliższych latach do unii wchodzą ukraina i turcja.

w międzyczasie europa i stany dogadują się odnośnie  współpracy gospodarczej i wspólnych rynków, do których następnie przystępują: kanada, australia i nowa zelandia.

cała strefa zaczyna się jednoczyć ( europa pokazała jak) i powstaje najpotężniejszy organizm gospodarczo - militarny w historii planety.

w międzyczasie wypada z szafy technologia wodorowa (paliwem jest woda) już testowana na świecie i rosja wraz z arabami stają się żebrakami.

rosjanie topią w najbliższej kałuży putina lub jego następcę i na kolanach proszą aby przystąpić do unii.


i mam dziwne wrażenie, że moja wizja jest bardziej prawdopodobna od twojego chciejstwa  Laughing

też kiedyś pisałem że Ziemia będzie jednym "państwem"
ale to co się teraz dzieje nie podoba mi się
to nie tak ma wyglądać
jest taki film "Elizjum"
http://www.filmweb.pl/film/Elizjum-2013-558960#

i takiego świata nie chcę
a wydaje się że na razie bogacze do tego dążą
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC   UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 18-21.04.2014r. WIELKANOC
Powrót do góry 
Strona 5 z 9Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» UFO - 07.04-09.04.2012 WIELKANOC
» UFO 19 - 22 04 2019 r. Weekend Wielkanoc
» UFO 03 - 05 04 2021 r. Weekend Wielkanoc!
» UFO - 24.01.2014r.
» UFO - 12.02.2014r

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: