Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 29.04.2014r

Go down 
+27
Ezet
rafalx
dziadek
tarzan
spacerolog
Krzysztof
vabank
MICHU
Bartek
dex
Diablo
zibi
delphia
jj
_ted
kaczor
kamikaze
Dave
myśliwyl
mariner
REALISTA
Reser
barany
kLeszcz
thorgall
neuron
inwestor
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 EmptyWto 29 Kwi 2014, 22:17

Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
Byłem wczoraj w Urzędzie skarbowym, same stare paszkwile tam pracują, dowiedziec sie czegoś graniczy z cudem, z jednego stanowiska do drugiego mnie wysyłali, ale jest  cheers  zajeło mi to 1h 48 minet zebym dowiedział sie to po co do nich przyszedłem  Laughing  zajebistą mają fuche, takie urzędnicze traktowanie z góry każdego petenta to musi by coś  Laughing 


Przecież to się podobno zmieniło.

tam gdzie się zmieniło to byc moze sie zmieniło, ale w moim rodzinnym miescie dalej wujnia, zresztą nie ma czemu sie dziwic, nepotyzm jak cholera. ech lepiej sie tym nie denerwowac, grunt ze swoją sprawe załatwiłem, mam nadzieje ze mój kontakt z US będzie mocno ograniczony, zdecydowanie e-deklaracje sporo dobrego przyniosło, tydzień temu wysyłałem robota na góra 10 minut i po sprawie, nie trzeba sie fatygowac zeby złozyc Brada Pita

Ale przecież jest krajowa informacja podatkowa telefoniczna. Shocked
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 EmptyWto 29 Kwi 2014, 22:19

Płochliwy Łoś napisał:
OpCjOnEr napisał:
ja pierdolę: http://www.smokersguide.com/marijuana___hash.html?cat=hashweed&group=marijuana

 dobryżart  dobryżart  dobryżart  dobryżart   wyjarać to wszystko to z 5 lat trzeba

znam "White Widow "
potrafi zaciągnąć pod sufit a potem pierdolnąć i sponiewierać
śmierć w oczach to powracająca fala

http://www.smokersguide.com/hashweed/285/white_widow.html#.U2AI3ldBFyk

Cytat :
A really nice stoney and uplifting feeling. You barely need to smoke a quarter spliff and you are in an altered state. The high lasts for a long time and that adds to the value for money.

To by się zgadzało.  Laughing  Trzeba zbakać. Chociaż może lepiej coś co szybciej schodzi bo jak się nie będzie podobać to się trza męczyć. W Kambodży to nie wiem który to był rodzaj ale tak mnie siekło, że fazę na maxa miałem prawie pół doby  Shocked  a nie paliłem tylko zjadłem.


Ostatnio zmieniony przez OpCjOnEr dnia Wto 29 Kwi 2014, 22:27, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 EmptyWto 29 Kwi 2014, 22:26

OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
OpCjOnEr napisał:
Diablo napisał:
Byłem wczoraj w Urzędzie skarbowym, same stare paszkwile tam pracują, dowiedziec sie czegoś graniczy z cudem, z jednego stanowiska do drugiego mnie wysyłali, ale jest  cheers  zajeło mi to 1h 48 minet zebym dowiedział sie to po co do nich przyszedłem  Laughing  zajebistą mają fuche, takie urzędnicze traktowanie z góry każdego petenta to musi by coś  Laughing 


Przecież to się podobno zmieniło.

tam gdzie się zmieniło to byc moze sie zmieniło, ale w moim rodzinnym miescie dalej wujnia, zresztą nie ma czemu sie dziwic, nepotyzm jak cholera. ech lepiej sie tym nie denerwowac, grunt ze swoją sprawe załatwiłem, mam nadzieje ze mój kontakt z US będzie mocno ograniczony, zdecydowanie e-deklaracje sporo dobrego przyniosło, tydzień temu wysyłałem robota na góra 10 minut i po sprawie, nie trzeba sie fatygowac zeby złozyc Brada Pita

Ale przecież jest krajowa informacja podatkowa telefoniczna. Shocked

dzwonilem i dupa, wisialem na fonie 20 minut i chuja mi pomogli, musialem i tak do naczelnika US sie zgłosic, o sprawie tu pisac nie bede bo nikogo nie powinno to interesowac, najwazniejsze ze sprawa załatwiona i mam to z głowy
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 EmptyWto 29 Kwi 2014, 23:27

rafalx napisał:
kaczor napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
delphia napisał:
http://biznes.onet.pl/raport-bez-ue-polska-byla-biedniejsza-a-polacy-zar,18490,5634548,1,news-detal

myślę że dość rozsądny raport na temat tego co by było gdybyśmy nie byli członkami Unii. Oczywiście nie uwzględnia faktu że wówczas nie musielibyśmy ponosić kosztów różnego rodzaju regulacji czy utraconych zysków z powodu ich przyjęcia a to w dystansie mogłoby nam dać przewagę. W każdym razie z tego raportu wynika rola UE jest zdecydowanie przeceniana przez przeciętnego Kowalskiego. Lata propagandy robią jednak swoje.







No nie wiem czy zyski sa tak male, eksport wyzszy o 164 miliiardy pln (czyli 25%) i PKB wyzsze o 11%.Dodatkowo naplyw inwestycji bezposrednich tez byl spory.

Przecietny Kowalski nie ma pojecia o eksporci i inwestycjach, cieszy sie ze nie jest jzu w Europie obywatelem drugiej kategorii i zobaczyl ze straszenie wykupywaniem ziemi przez Niemcow albo krachem gosodarczym sie nie sprawdzilo.
W Polsce antyunijna retoryka jest skazana na kleske, szczegolnie jak sie widzi co sie dzieje poza granicami UE

Wszyscy wiedzą, że kaczor wie wszystko najlepiej. Tylko, że prawnie nigdy jego wiedza nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości.

Wzrost średniego wynagrodzenia (po uwzględnieniu inflacji):
10 lat przed Unią: 56 %
10 lat w Unii: 18 %

wzrost PKB:
przed Unią:46,2 %
w Unii: 38,8 %


wzrost wartości handlu zagranicznego po uwzględnieniu inflacji :
przed: 130 %
w: 58 %

wzrost eksportu:
przed: 112%
po: 63%

Był też wzrost!!!
łączny deficyt budżetowy:
przed: 256,5 mld zł
po: ponad 547 mld zł

od 2004 r. cena detaliczna benzyny bezołowiowej 95-oktanowej wzrosła prawie o 70 proc. (z 3,2 zł), a oleju napędowego aż o 90 proc. (z 2,8 zł)

papierosy: wzrost ceny w ciągu dziewięciu lat o ponad 150 proc.!

cena mleka czy cukru podskoczyła od 2004 r. aż o 100 proc.

no i EGO kaczora wzrosło o 100000000%

czyli glosujesz na SLD?
Te 10 lat przed UE rzadzilo glownie SLD, z przerwa na AWS za ktorego wszystko sie pogorszylo.
WYKRYLEM LEWAKA

Poza tym liczenie wartosci handlu zagranicznego z uwzglednieniem inflacji to absurd
No i wzrost PKB przed wejsciem do UE to jzu nie zdeflujesz bo by sie okazalo ze jednak byl nizszy.

Tu nie chodzi o zadne ego ale o to ze cie miazdze pionku, bo umiem interpretowac te dane i wiem skad sie biora a ty tylko wklejasz bezmyslnie jak leming czyjes marne wypociny.
Cena cukru od 2004r to bylo kolo 1,90 PLN teraz jest podobnie wiec juz tutaj sie kompromitujesz.
Oczywiscie ceny paliw wzorsly tylko w Polsce a w Szwajcari i USA juz nie bo oczywiscie ceny paliw wcale nei sa zwiazane ze swiatowymi cenami ropy, od ktorych czlonkostwo w Ue jest niezalezne  Very Happy 

Wzrost cen mleka wynika z faktu ze na wolnym rynku placa rolnikom za mleko wiecej, wiec wola eksportowac.
Ten efekt przy wolnym rynku jest nie do unikniecia, ale ty bys pewnie cla eksportowe wprowadzil  Laughing 

Marny pionas z ciebie i tyle leszczu, do budy, marny demagog.
JKM jest dobry na takich prostakow jak ty rzucic wam kilka haselek i juz zrecie jak pies stara kaszanka

Na czerwono pierwszy cios w nadęte ego kaczora.
Drugi cios: wzrost cen mleka wynika z LIMITÓW PRODUKCJI cymbale czyli z socjalizmu UE a nie z wolnego rynku (nawet mało uzdolniony gimnazjalista wie, że w rolnictwie UE nie ma wolnego rynku)
Trzeci cios: ceny Paliw w Polsce wzrosły (70-90%) dlatego, że Unia narzuca wzrost podatków. Bez tego litr benzyny mógłby kosztować dużo poniżej 5 zł.
Czwarty cios: według Ciebie cena cukru jest podobna jak przed wstąpieniem do UE. Wtedy ok. 1,9 zł (tu zgoda) teraz około 3,5 zł.  Przyczyna? LIMITY PRODUKCJI. Dzięki pomysłom Twoich idoli czyli eurosocjalistów.

Miłych snów eurosocjalisto.
Kilogram cukru kosztuje teraz okolo 1,90 wiec proponuje przestac pierdolic od rzeczy i wyjsc z domu. Pierdolisz jak taka stara baba, albo jestes megafrajer ze Ci cukier sprzedaja po 3,5. Pewnie zone wysylasz po zakupy a sam siedzis z browarem i tlustym brzuchem przed kompem i wiedze o cenach cukru czerpiesz z netu z roku 2011  Laughing 
Sprzedam ci 100 ton po 3 zeta od razu co ty na to?

Napisalem ze wzrost PKB podales nie zdeflowany a twoja odpowiedz nie ma sensu, bo kolejny raz wklejasz to samo. Pewnie nei wiesz co to jest deflator PKB.

Wszystko co napisalem podtrzymuje, gowno wiesz o gospodarce i przeklejasz tylko czyjes wypociny.

Frajer co placi za cukier 3,5 kiedy mozna kupic w detalu za 1,90 i jeszce sie przyznaje, pewnie kazdy cie rucha w dupe na wszystkim skoro taki "zorientowany" jestes

Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 EmptyWto 29 Kwi 2014, 23:34

wczoraj zakończono poszukiwania szczątków malezyjskiego MH370 przy pomocy samolotów. Poszukiwania będę kontynuowane tylko przy pomocy robota Bluefin21 który ma prowadzić badania dna Oceanu Indyjskiego w rejonie w którym odebrano potencjalne sygnały ze skrzynek. Już teraz jest to najbardziej kosztowna ze wszystkich dotychczasowych akcji poszukiwawczych w historii lotnictwa (a pewnie i całej ludzkości). Jest też ogromnie zagadkowa bo "zgubienie" samolotu który kontynuował lot jeszcze przez kilka godzin jeszcze się nie zdarzyło.

Powrót do góry Go down
pandorka




Liczba postów : 633
Registration date : 16/09/2011

UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 EmptyWto 29 Kwi 2014, 23:52

http://www.pb.pl/3656449,87290,krol-tunerow-idzie-w-telewizory

Jak bym, to bym, się nie uśmiał. 'Rzeczywistość .....czy'.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 EmptyWto 29 Kwi 2014, 23:54

kaczor napisał:
delphia napisał:
http://biznes.onet.pl/raport-bez-ue-polska-byla-biedniejsza-a-polacy-zar,18490,5634548,1,news-detal

myślę że dość rozsądny raport na temat tego co by było gdybyśmy nie byli członkami Unii. Oczywiście nie uwzględnia faktu że wówczas nie musielibyśmy ponosić kosztów różnego rodzaju regulacji czy utraconych zysków z powodu ich przyjęcia a to w dystansie mogłoby nam dać przewagę. W każdym razie z tego raportu wynika rola UE jest zdecydowanie przeceniana przez przeciętnego Kowalskiego. Lata propagandy robią jednak swoje.







No nie wiem czy zyski sa tak male, eksport wyzszy o 164 miliiardy pln (czyli 25%) i PKB wyzsze o 11%.Dodatkowo naplyw inwestycji bezposrednich tez byl spory.

Przecietny Kowalski nie ma pojecia o eksporci i inwestycjach, cieszy sie ze nie jest jzu w Europie obywatelem drugiej kategorii i zobaczyl ze straszenie wykupywaniem ziemi przez Niemcow albo krachem gosodarczym sie nie sprawdzilo.
W Polsce antyunijna retoryka jest skazana na kleske, szczegolnie jak sie widzi co sie dzieje poza granicami UE

biorąc pod uwagę że na dystansie 10 lat różnica w PKB wynosi tylko 11% to oznacza że średnio dokładaliśmy 1,1% do naszego PKB w ciągu roku. To bardzo mało. Dokonując zmian systemowych które ze względu na uczestnictwo w EU nie są możliwe można byłoby nadrobić ten dystans w ciągu 2-3 lat.

Jestem zresztą pewien że percepcja społeczna jest zupełnie inna (taka jak prezentuje tu niejaki Diablo) czyli że niemal wszystko zawdzięczamy UE. Jak widać z tego raportu nic bardziej błędnego.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 EmptySro 30 Kwi 2014, 00:05

Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 29.04.2014r   UFO - 29.04.2014r - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 29.04.2014r
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» UFO - 13.02.2014r
» UFO - 04.03.2014r
» UFO - 10.04.2014r
» UFO - 08.05.2014r
» UFO - 27.05.2014r

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: