Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 16.05.2014r

Go down 
+27
PINGWIN (Z MADAGASKARU)
Bartek
janek
myśliwyl
Diablo
dziadek
thorgall
Mleczarz
zibi
delphia
Dave
kaczor
rafalx
MedKit*
Reser
Krzysztof
MoralnyNiepokój
barany
dex
AgroTrader
filip
Janko Traderroo
kamikaze
kLeszcz
Kazik
Windziarz
inwestor
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:04

Wisi to wszystko niczym zaschnięte gówno na psiej dupie na mrozie  Evil or Very Mad  Evil or Very Mad 

 niedobrze mi  niedobrze mi  niedobrze mi  niedobrze mi  niedobrze mi
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:10

Ja to i bez priv mogę napisać że przeszkadza mi nachalne wklejactwo i promowanie jedynie słusznej ideologii korwinowskiej. Dośc się tego nasłuchałem w młodości (wtedy jedynie słuszną ideologią była pezetperowska...).
                       Przeszkadza choćby dlatego że z wyznawcami "Korwina" niemożliwa jest normalna dyskusja czv nawet polemika - swoich oponentów obrzucają wyzwiskami i inwektywami!
Była całkiem realna propozycja Admina żeby promowanie ......... przenieść do osobnego wątku o polityce........ i natychmiast zapadło milczenie.
Bo tu nie chodzi o promowanie poglądów politycznych tylko o swobodę trollowania i "miażdżenia" oponentów.
Ja jestem za tym żeby forum było żywe a każdy mógł pisać bez ograniczeń z wyjątkiem tych które nakłada samokontrola. Jeżeli ta samokontrola przez niektórych jest nieuznawana to wtedy administraja forum musi o tym przypomnieć.
pzdr dziad...

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Gość
Gość




UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:11

dex napisał:
osły napisał:
przyznać sie kto żyje z gry na giełdzie ????  


Ja.

Ty i Ex
czy Ty = Ex
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:20

osły napisał:
przyznać sie kto żyje z gry na giełdzie ????  

...
Ja! (z tego co zarobię w sobotę i niedzielę Laughing Laughing Laughing ).

A tak poważnie - zadawałem to pytanie wielokrotnie , różnym osobom, międy innymi A. Elderowi , H. Woźniakowi , M. Rogalskiemu , G. Zalewskiemu i innym. Nikt nie przyznał że inwestowanie i trejdowanie jest jedynym źródłem dochodu i utrzymania!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
barany
MISZCZ
MISZCZ
barany


Liczba postów : 19198
Location : Bóg YHWH
Registration date : 07/09/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:28

Dla złagodzenia nastrojów na UFO:
"Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, choćby i umarł, żyć będzie. Każdy, kto żyje i wierzy we Mnie, nie umrze na wieki...” (Ewangelia wg św. Jana 11:25-26).

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:37

osły napisał:
dex napisał:
osły napisał:
przyznać sie kto żyje z gry na giełdzie ????  


Ja.

Ty i Ex
czy Ty = Ex

Nie, ja to nie ex.
On nie podawał swoich pozycji.
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:46

Czym janki się tak emocjonują?
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:52

dziad napisał:
Ja to i bez priv mogę napisać że przeszkadza mi nachalne wklejactwo i promowanie jedynie słusznej ideologii korwinowskiej. Dośc się tego nasłuchałem w młodości (wtedy jedynie słuszną ideologią była pezetperowska...).
                       Przeszkadza choćby dlatego że z wyznawcami "Korwina" niemożliwa jest normalna dyskusja czv nawet polemika - swoich oponentów obrzucają wyzwiskami i inwektywami!
Była całkiem realna propozycja Admina żeby promowanie ......... przenieść do osobnego wątku o polityce........ i natychmiast zapadło milczenie.
Bo tu nie chodzi o promowanie poglądów politycznych tylko o swobodę trollowania i "miażdżenia" oponentów.
Ja jestem za tym żeby forum było żywe a każdy mógł pisać bez ograniczeń z wyjątkiem tych które nakłada samokontrola. Jeżeli ta samokontrola przez niektórych jest nieuznawana to wtedy administraja forum musi o tym przypomnieć.
pzdr dziad...

lat już trochę na karku to i nie dziwota że nie dostrzegłeś że wcale nie zostali zbanowani za Korwina. Ja rozumiem że pisanie o gównach, snickersach, Conchitach i dowolnych innych pierdołach jest dla niektórych pasjonujące ale w czym jest lepsze by postulować aby wywalać politykę? Polityka ma więcej wspólnego z rynkiem niż wymienione wczesniej. A że Tobie się akurat takie poglądy nie podobają to Twój problem.

Piszesz o obrzucaniu inwektywami - może wesprzyj przykładem? Bo ja mam inne spostrzeżenia na ten temat i mogę kilka przykładów wkleić nawet z ostatnich dni.

Osobna sprawa to to że nie przeszkadza Ci kompletnie uznaniowe modowanie Dave i nie dziwię się wcale reakcji Ralfax`a bo to co wyrabia Dave to kompletne dno. Mnie np Dave zbanował za wklejenie genealogii Michnika. A wkleiłem też linki do innych znanych ludzi. Dlaczego mam się autocenzurować w przypadku Michnika? Autocenzura to była modna w PRL.


Ostatnio zmieniony przez delphia dnia Pią 16 Maj 2014, 15:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 15:53

thorgall napisał:
Dziwne jest to forum giełdowe.  scratch 
Dostałem bana za wklejenie wypowiedzi prof. ekonomi Rybińskiego.
W tym czasie moderator wkleił kilka razy zdjęcie kobiety z brodą i nic.
.

Podejrzewam żabę o poważne upośledzenie umysłowe.


kolejne 24h

zgodnie z regulaminem za obrażanie współforumowicza.
Dave

 Admini 


Kolego jesteś na black list  dobryżart 
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:06

dziad napisał:
Ja to i bez priv mogę napisać że przeszkadza mi nachalne wklejactwo i promowanie jedynie słusznej ideologii korwinowskiej. Dośc się tego nasłuchałem w młodości (wtedy jedynie słuszną ideologią była pezetperowska...).
                       Przeszkadza choćby dlatego że z wyznawcami "Korwina" niemożliwa jest normalna dyskusja czv nawet polemika - swoich oponentów obrzucają wyzwiskami i inwektywami!
Była całkiem realna propozycja Admina żeby promowanie ......... przenieść do osobnego wątku o polityce........ i natychmiast zapadło milczenie.
Bo tu nie chodzi o promowanie poglądów politycznych tylko o swobodę trollowania i "miażdżenia" oponentów.
Ja jestem za tym żeby forum było żywe a każdy mógł pisać bez ograniczeń z wyjątkiem tych które nakłada samokontrola. Jeżeli ta samokontrola przez niektórych jest nieuznawana to wtedy administraja forum musi o tym przypomnieć.
pzdr dziad...


nadal twoja propozycja jest aktualna.
nawet prosiłem "korwinistów" o propozycję swojego moderatora dla wątku politycznego (bo diablo już wyraził zgodę).
i do tej pory nie ma chętnych, nie dostałem żadnego odzewu. widocznie łatwiej im jest dymić na ogólnym i nie są wcale zainteresowani uporządkowaniem tej sytuacji.

moje warunki są proste ... 3 modów. jeden z prawa, jeden z lewa i jeden z centrum. wtedy modowie będą mogli w głosowaniu ustalać praktycznie wszystko o wątku.  nasza ingerencja w wątek polityczny, będzie naprawdę sporadyczna, w bardzo wyjąkowych sytuacjach. wątek będzie taki jaki modowie sobie ustalą.


 Admini
Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:08

KRACH W USA
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:13

delphia napisał:
dziad napisał:
Ja to i bez priv mogę napisać że przeszkadza mi nachalne wklejactwo i promowanie jedynie słusznej ideologii korwinowskiej. Dośc się tego nasłuchałem w młodości (wtedy jedynie słuszną ideologią była pezetperowska...).
                       Przeszkadza choćby dlatego że z wyznawcami "Korwina" niemożliwa jest normalna dyskusja czv nawet polemika - swoich oponentów obrzucają wyzwiskami i inwektywami!
Była całkiem realna propozycja Admina żeby promowanie ......... przenieść do osobnego wątku o polityce........ i natychmiast zapadło milczenie.
Bo tu nie chodzi o promowanie poglądów politycznych tylko o swobodę trollowania i "miażdżenia" oponentów.
Ja jestem za tym żeby forum było żywe a każdy mógł pisać bez ograniczeń z wyjątkiem tych które nakłada samokontrola. Jeżeli ta samokontrola przez niektórych jest nieuznawana to wtedy administraja forum musi o tym przypomnieć.
pzdr dziad...

lat już trochę na karku to i nie dziwota że nie dostrzegłeś że wcale nie zostali zbanowani za Korwina. Ja rozumiem że pisanie o gównach, snickersach, Conchitach i dowolnych innych pierdołach jest dla niektórych pasjonujące ale w czym jest lepsze by postulować aby wywalać politykę? Polityka ma więcej wspólnego z rynkiem niż wymienione wczesniej. A że Tobie się akurat takie poglądy nie podobają to Twój problem.

Piszesz o obrzucaniu inwektywami - może wesprzyj przykładem? Bo ja mam inne spostrzeżenia na ten temat i mogę kilka przykładów wkleić nawet z ostatnich dni.

Osobna sprawa to to że nie przeszkadza Ci kompletnie uznaniowe modowanie Dave i nie dziwię się wcale reakcji Ralfax`a bo to co wyrabia Dave to kompletne dno. Mnie np Dave zbanował za wklejenie genealogii Michnika. A wkleiłem też linki do innych znanych ludzi. Dlaczego mam się autocenzurować w przypadku Michnika?
...
Jeżeli Ty uważasz że wszystko jest w porządku to nie ja będę udowadniał że jest inaczej. Dla mnie właśnie Ty jesteś przykładem Usera który nie  uznaje niczyich argumentów z wyjątkiem własnych! (moje zastrzeżenia byłeś uprzejmy nazwać dziadostwem).
Mnie nie interesuje polityka i żadne poglądy. Nie interesuje mnie też dyskusja z kimś kto uważa że jest posiadaczem jedynie słusznej prawdy a oponentów in gremio uważa za lewaków i jeszcze gorzej!
Ja jestem człowiekiem prostym a Ty jesteś człowiekiem wykształconym i zdaje sobie sprawę z tego że bez problemu udowodnisz mi że czarne jest białe i vice versa Ale właśnie dlatego od takiej dyskusji chcę się uchylić i chyba Cię to nie dziwi bo to jest forum giełdowe. I takie niech pozostanie , niezależnie od tego jak bardzo błyskotliwie  potraficie miażdżyć myślących inaczej!
                              Ja wolę odejść z Forum niż się z tym pogodzić!
Pozdrawiam wszystkich , dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:21

qrwa mać no nie

WSIO SPAŁOWANE W DUPIE  pałowanie  pałowanie  pałowanie
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:22

Dave napisał:
dziad napisał:
Ja to i bez priv mogę napisać że przeszkadza mi nachalne wklejactwo i promowanie jedynie słusznej ideologii korwinowskiej. Dośc się tego nasłuchałem w młodości (wtedy jedynie słuszną ideologią była pezetperowska...).
                       Przeszkadza choćby dlatego że z wyznawcami "Korwina" niemożliwa jest normalna dyskusja czv nawet polemika - swoich oponentów obrzucają wyzwiskami i inwektywami!
Była całkiem realna propozycja Admina żeby promowanie ......... przenieść do osobnego wątku o polityce........ i natychmiast zapadło milczenie.
Bo tu nie chodzi o promowanie poglądów politycznych tylko o swobodę trollowania i "miażdżenia" oponentów.
Ja jestem za tym żeby forum było żywe a każdy mógł pisać bez ograniczeń z wyjątkiem tych które nakłada samokontrola. Jeżeli ta samokontrola przez niektórych jest nieuznawana to wtedy administraja forum musi o tym przypomnieć.
pzdr dziad...


nadal twoja propozycja jest aktualna.
nawet prosiłem "korwinistów" o propozycję swojego moderatora dla wątku politycznego (bo diablo już wyraził zgodę).
i do tej pory nie ma chętnych, nie dostałem żadnego odzewu. widocznie łatwiej im jest dymić na ogólnym i nie są wcale zainteresowani uporządkowaniem tej sytuacji.

moje warunki są proste ... 3 modów. jeden z prawa, jeden z lewa i jeden z centrum. wtedy modowie będą mogli w głosowaniu ustalać praktycznie wszystko o wątku.  nasza ingerencja w wątek polityczny, będzie naprawdę sporadyczna, w bardzo wyjąkowych sytuacjach. wątek będzie taki jaki modowie sobie ustalą.


 Admini

najlepszy dowód że nie masz pojęcia kto to jest mod. Mod nie może być aktywnym dyskutantem bo inaczej z automatu staje się sędzią we własnej sprawie. Jeżeli ktoś decyduje się na modowanie to musi zrezygnować z udziału w dyskusji. Nie widzę zresztą sensu ustanawiania modów dla takiego wątku bo w jakich kwestiach mieliby interweniować? Osobna kwestią jest uznaniowość tego co jest polityka a co nie. Miało nie być polityki a cały czas jest z tej prostej przyczyny że nie sposób jej jednoznacznie oddzielić. I ostrzegałem że tak będzie. Ale Ty źle postawiłeś tamę nie polityce tylko konkretnie JKM tylko nie napisałeś tego wprost.
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:26

delphia napisał:
Dave napisał:
dziad napisał:
Ja to i bez priv mogę napisać że przeszkadza mi nachalne wklejactwo i promowanie jedynie słusznej ideologii korwinowskiej. Dośc się tego nasłuchałem w młodości (wtedy jedynie słuszną ideologią była pezetperowska...).
                       Przeszkadza choćby dlatego że z wyznawcami "Korwina" niemożliwa jest normalna dyskusja czv nawet polemika - swoich oponentów obrzucają wyzwiskami i inwektywami!
Była całkiem realna propozycja Admina żeby promowanie ......... przenieść do osobnego wątku o polityce........ i natychmiast zapadło milczenie.
Bo tu nie chodzi o promowanie poglądów politycznych tylko o swobodę trollowania i "miażdżenia" oponentów.
Ja jestem za tym żeby forum było żywe a każdy mógł pisać bez ograniczeń z wyjątkiem tych które nakłada samokontrola. Jeżeli ta samokontrola przez niektórych jest nieuznawana to wtedy administraja forum musi o tym przypomnieć.
pzdr dziad...


nadal twoja propozycja jest aktualna.
nawet prosiłem "korwinistów" o propozycję swojego moderatora dla wątku politycznego (bo diablo już wyraził zgodę).
i do tej pory nie ma chętnych, nie dostałem żadnego odzewu. widocznie łatwiej im jest dymić na ogólnym i nie są wcale zainteresowani uporządkowaniem tej sytuacji.

moje warunki są proste ... 3 modów. jeden z prawa, jeden z lewa i jeden z centrum. wtedy modowie będą mogli w głosowaniu ustalać praktycznie wszystko o wątku.  nasza ingerencja w wątek polityczny, będzie naprawdę sporadyczna, w bardzo wyjąkowych sytuacjach. wątek będzie taki jaki modowie sobie ustalą.


 Admini

najlepszy dowód że nie masz pojęcia kto to jest mod. Mod nie może być aktywnym dyskutantem bo inaczej z automatu staje się sędzią we własnej sprawie. Jeżeli ktoś decyduje się na modowanie to musi zrezygnować z udziału w dyskusji. Nie widzę zresztą sensu ustanawiania modów dla takiego wątku bo w jakich kwestiach mieliby interweniować? Osobna kwestią jest uznaniowość tego co jest polityka a co nie. Miało nie być polityki a cały czas jest z tej prostej przyczyny że nie sposób jej jednoznacznie oddzielić. I ostrzegałem że tak będzie. Ale Ty źle postawiłeś  tamę nie polityce tylko konkretnie JKM tylko nie napisałeś tego wprost.


widzisz,

wcale nie jestes zainteresowany ani uporządkowaniem tego ani wzięciem chociaż symbolicznej odpowiedzialności za wątek polityczny.
własnie udowodniłeś swoją wypowiedziom dokładnie to co napisałem wcześniej.

Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:29

trzeba skasować wszystkim konta
a potem za wejscie do klubu tysiaka na żabie konto
i wtedy będzie porządek


Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:30

Dave napisał:
delphia napisał:
Dave napisał:
dziad napisał:
Ja to i bez priv mogę napisać że przeszkadza mi nachalne wklejactwo i promowanie jedynie słusznej ideologii korwinowskiej. Dośc się tego nasłuchałem w młodości (wtedy jedynie słuszną ideologią była pezetperowska...).
                       Przeszkadza choćby dlatego że z wyznawcami "Korwina" niemożliwa jest normalna dyskusja czv nawet polemika - swoich oponentów obrzucają wyzwiskami i inwektywami!
Była całkiem realna propozycja Admina żeby promowanie ......... przenieść do osobnego wątku o polityce........ i natychmiast zapadło milczenie.
Bo tu nie chodzi o promowanie poglądów politycznych tylko o swobodę trollowania i "miażdżenia" oponentów.
Ja jestem za tym żeby forum było żywe a każdy mógł pisać bez ograniczeń z wyjątkiem tych które nakłada samokontrola. Jeżeli ta samokontrola przez niektórych jest nieuznawana to wtedy administraja forum musi o tym przypomnieć.
pzdr dziad...


nadal twoja propozycja jest aktualna.
nawet prosiłem "korwinistów" o propozycję swojego moderatora dla wątku politycznego (bo diablo już wyraził zgodę).
i do tej pory nie ma chętnych, nie dostałem żadnego odzewu. widocznie łatwiej im jest dymić na ogólnym i nie są wcale zainteresowani uporządkowaniem tej sytuacji.

moje warunki są proste ... 3 modów. jeden z prawa, jeden z lewa i jeden z centrum. wtedy modowie będą mogli w głosowaniu ustalać praktycznie wszystko o wątku.  nasza ingerencja w wątek polityczny, będzie naprawdę sporadyczna, w bardzo wyjąkowych sytuacjach. wątek będzie taki jaki modowie sobie ustalą.


 Admini

najlepszy dowód że nie masz pojęcia kto to jest mod. Mod nie może być aktywnym dyskutantem bo inaczej z automatu staje się sędzią we własnej sprawie. Jeżeli ktoś decyduje się na modowanie to musi zrezygnować z udziału w dyskusji. Nie widzę zresztą sensu ustanawiania modów dla takiego wątku bo w jakich kwestiach mieliby interweniować? Osobna kwestią jest uznaniowość tego co jest polityka a co nie. Miało nie być polityki a cały czas jest z tej prostej przyczyny że nie sposób jej jednoznacznie oddzielić. I ostrzegałem że tak będzie. Ale Ty źle postawiłeś  tamę nie polityce tylko konkretnie JKM tylko nie napisałeś tego wprost.


widzisz,

wcale nie jestes zainteresowany ani uporządkowaniem tego ani wzięciem chociaż symbolicznej odpowiedzialności za wątek polityczny.
własnie udowodniłeś swoją wypowiedziom dokładnie to co napisałem wcześniej.


nawet gdybym chciał to nie mogę z powodów które podałem - jestem dyskutantem
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:31

ide sie wysikać
jak wróce ma być tu spokój

Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:45

Koniarz napisał:
ide sie wysikać
jak wróce ma być tu spokój

Sikasz jeszcze?


@DAVE
Masz żonę albo córkę?
Powrót do góry Go down
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:50

MoralnyNiepokój napisał:
Koniarz napisał:
ide sie wysikać
jak wróce ma być tu spokój

Sikasz jeszcze?


@DAVE
Masz żonę albo córkę?

i jedno i drugie  Very Happy 
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 16:52

ciekawe o co chodziło z ta kilkuletnia córką co rafalkx pisał??
córeczki letnikow a i owszem jak mam okazje to bzykam ale najmlodza jaka mialem to 18 lat, ale zeby podejrzewac o kilkuletnie dziecko to przeciez pedofilia  scratch nie wiedziałem ze rafalx ma takie ciągoty
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:01

dex napisał:
Dziś będę zadowolony jak będzie płasko.

Jest płasko, jestem zadowolony.
Full eS na FW20, E-MINI, FDAX zostaje do poniedziałku.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:07

Dave napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
Koniarz napisał:
ide sie wysikać
jak wróce ma być tu spokój

Sikasz jeszcze?


@DAVE
Masz żonę albo córkę?

i jedno i drugie  Very Happy 
1. Mnie te "żarty", o których rafalx pisał też bardzo nie odpowiadają (może nie czytałeś).
2. Nie chcę czytać o polityce w nadmiarze. niezależnie od opcji.
3. W nadmiarze tolerujesz też snickersy i czarnych.
4. Dlatego teraz Twoje banowanie wygląda na stronnicze. Tym bardziej, że dotyczy Ciebie.

Miłego weekendu.


Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:09

a ja nazbierałem L jak głupi i wszystko zostaje !!!!!!
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:12

MoralnyNiepokój napisał:
Dave napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
Koniarz napisał:
ide sie wysikać
jak wróce ma być tu spokój

Sikasz jeszcze?


@DAVE
Masz żonę albo córkę?

i jedno i drugie  Very Happy 
1. Mnie te "żarty", o których rafalx pisał też bardzo nie odpowiadają (może nie czytałeś).
2. Nie chcę czytać o polityce w nadmiarze. niezależnie od opcji.
3. W nadmiarze tolerujesz też snickersy i czarnych.
4. Dlatego teraz Twoje banowanie wygląda na stronnicze. Tym bardziej, że dotyczy Ciebie.

Miłego weekendu.



wszyscy maja duzo do powiedzenia, ale kiedy był czas zeby zglosili sie chetni do prowadzenia forum, to juz zaden nie dyskutował i nikt nie był chętny Laughing 
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:30

myśliwyl napisał:
a ja nazbierałem L jak głupi i wszystko zostaje !!!!!!

Wbrew pozorom może być luka up w poniedziałek.
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:30

http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/zaskakujacy-pomysl-tuska-nie-wszyscy-beda-placic-zus,2017118,4199

Kompania Węglowa uratowana - za nasze pieniądze
Powrót do góry Go down
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:35

dex napisał:
myśliwyl napisał:
a ja nazbierałem L jak głupi i wszystko zostaje !!!!!!

Wbrew pozorom może być luka up w poniedziałek.
czyli widziałeś to samo to dlaczego zostałeś z S ?????
Powrót do góry Go down
janek




Liczba postów : 8015
Registration date : 24/06/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:37

delphia napisał:
http://biznes.interia.pl/wiadomosci/news/zaskakujacy-pomysl-tuska-nie-wszyscy-beda-placic-zus,2017118,4199

Kompania Węglowa uratowana - za nasze pieniądze

Tusk sie zorientował, że w przeciwnym razie to szybka droga do plebiscytu i oderwanie Śląska od Polski
a co za tym idzie porzucenie całego majdanu z CO2, limitów i innych dup prawnych

Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 EmptyPią 16 Maj 2014, 17:39

myśliwyl napisał:
dex napisał:
myśliwyl napisał:
a ja nazbierałem L jak głupi i wszystko zostaje !!!!!!

Wbrew pozorom może być luka up w poniedziałek.
czyli widziałeś to samo to dlaczego zostałeś z S ?????

Bo ja gracz długoterminowy, mam eS brane powyżej 2450 i poprawione po drodze ok 20pkt.
A sygnałów eL nie widzę - no oprócz tego że baran na eS  Rolling Eyes 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 16.05.2014r   UFO - 16.05.2014r - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 16.05.2014r
Powrót do góry 
Strona 4 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: