Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?

Go down 
3 posters

Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?
TAK
ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Vote_lcap72%ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Vote_rcap
 72% [ 23 ]
NIE
ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Vote_lcap28%ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Vote_rcap
 28% [ 9 ]
Wszystkich Głosów : 32
 
Poll closed

AutorWiadomość
Gość
Gość




ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 10:28

Znacie moje zasady - nie godzę się na chamstwo, obrażanie innych (pomijając normalne pyskówki nieprzekraczające zwykłych granic, które są na UFO normą), uważam, że ban oznacza zakaz pisania pod jakimkolwiek nickiem, nie mam zamiaru pozwalać na agitację wyborczą.
Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, ma możliwość zagłosowania.

ANKIETA TRWA 7 DNI.


Ostatnio zmieniony przez Dezerter dnia Wto 20 Maj 2014, 11:10, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
bog.dan




Liczba postów : 1030
Registration date : 30/06/2013

ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 11:01

i super ! określ jeszcze termin ankiety,, proponuje 25 maja, godz 20sta Smile
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 16:42

Jeśli zbanowani nie mogą głosować, to bedzie poparcie jak w Korei Północnej Very Happy
Powrót do góry Go down
Janusz




Liczba postów : 718
Registration date : 28/12/2008

ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 16:51

Dezerter napisał:
Znacie moje zasady - nie godzę się na chamstwo, obrażanie innych (pomijając normalne pyskówki nieprzekraczające zwykłych granic, które są na UFO normą), uważam, że ban oznacza zakaz pisania pod jakimkolwiek nickiem, nie mam zamiaru pozwalać na agitację wyborczą.
Jeżeli ktoś się z tym nie zgadza, ma możliwość zagłosowania.

ANKIETA TRWA 7 DNI.

masz u mnie 3 glosy
jak bedzie potrzeba to sie jescze doszusuje

 flower 
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 16:54

MoralnyNiepokój napisał:
Jeśli zbanowani nie mogą głosować, to bedzie poparcie jak w Korei Północnej Very Happy

Do spamowania potrafią sobie założyć kolejny, więc nie widzę problemu.
Niech każdy zbanowany założy sobie nick służący tylko do zagłosowania i po sprawie.
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 20:44

Dezerter napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
Jeśli zbanowani nie mogą głosować, to bedzie poparcie jak w Korei Północnej Very Happy

Do spamowania potrafią sobie założyć kolejny, więc nie widzę problemu.
Niech każdy zbanowany założy sobie nick służący tylko do zagłosowania i po sprawie.

Dezerter napisał:

A za co mam przepraszać? Za to, że niejaki rafalx w przypływie frustracji zaczął pisać chamskie teksty na temat mojej kobiety?
Niech spierdala i tyle.
Reszta to efekt tego, że co niektórzy wolą bronić takich użytkowników, jakim jest rafalx i wprowadzają jeszcze większe zamieszanie na forum.
Czytałeś wczoraj posty Zibiego zanim nie zostały usunięte?
Delphia w nocy pod wpływem wrzucił chyba 15 filmików z youtube`a - skasowałem wszystkie oprócz jednego. Też się można doczepić, ale on sam zauwaźył, że za dużo wypił, więc nie ma problemu, a ja tego złośliwie nie usuwałem, tylko dla przejrzystości wątku.
Widziałeś tekst Osły? Miał być chyba żart, ale lekko przesadził. W realu od każdego faceta za taki tekst dostałby po ryju.
Thorgall pisał oszczerstwa pod adresem Dave`a, bo ten nie pozwala mu na agitację wyborczą.
Moralny Niepokój cytuje wypowiedzi zbanowanego użytkownika. Ban to ban - nie ma pisania na forum pod żadną postacią, to ma być kara, a nie furtka.
Chcecie mieć forum, na którym co drugi post będzie brzmiał "wyrucham wasze żony i córki", to sobie je załóżcie.

Pozwoliłem sobie zacytować Twoją wypowiedź z głównego wątku. To można po zbanowaniu pisać czy nie? Czy tylko w ankiecie można wziąć udział? Musisz być konsekwentny, a nie naginać regulamin do potrzeby chwili  Laughing
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 21:26

MoralnyNiepokój napisał:
...
Pozwoliłem sobie zacytować Twoją wypowiedź z głównego wątku. To można po zbanowaniu pisać czy nie? Czy tylko w ankiecie można wziąć udział? Musisz być konsekwentny, a nie naginać regulamin do potrzeby chwili  Laughing

Niestety takie psychomanipulacyjne sztuczki na mnie nie działają. Cokolwiek bym w tym momencie zrobił, będzie źle. Pozwolę głosować zbanowanym - napiszesz to, co powyżej, nie pozwolę, będzie szum, że Korea. Może poczekać, aż nikt nie będzie miał bana? Ale to może nie nastąpić. Jak mamy być tacy dosłowni, to wychodzi na moje - pisanie to nie to samo, co kliknięcie myszką. Poza tym niczego nie muszę.
Zbanowani są użytkownikami tego forum i w ważnych sprawach powinni decydować, to chyba oczywiste.
Swoją drogą gratuluję poczucia humoru - nieco sarkastyczne, ale dobre i to. Very Happy
Powrót do góry Go down
MoralnyNiepokój

MoralnyNiepokój


Liczba postów : 3704
Registration date : 11/03/2010

ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 22:33

Dezerter napisał:
MoralnyNiepokój napisał:
...
Pozwoliłem sobie zacytować Twoją wypowiedź z głównego wątku. To można po zbanowaniu pisać czy nie? Czy tylko w ankiecie można wziąć udział? Musisz być konsekwentny, a nie naginać regulamin do potrzeby chwili  Laughing

Niestety takie psychomanipulacyjne sztuczki na mnie nie działają. Cokolwiek bym w tym momencie zrobił, będzie źle. Pozwolę głosować zbanowanym - napiszesz to, co powyżej, nie pozwolę, będzie szum, że Korea. Może poczekać, aż nikt nie będzie miał bana? Ale to może nie nastąpić. Jak mamy być tacy dosłowni, to wychodzi na moje - pisanie to nie to samo, co kliknięcie myszką. Poza tym niczego nie muszę.
Zbanowani są użytkownikami tego forum i w ważnych sprawach powinni decydować, to chyba oczywiste.
Swoją drogą gratuluję poczucia humoru - nieco sarkastyczne, ale dobre i to. Very Happy
Sprawdziłem definicję "psychomanipulacji". Nie pasuje do sytuacji. Ja nie manipuluję, piszę wprost.
Ewidentnie widać, że staram się pomóc Tobie zostać lepszym modem. Wink
A tak w ogóle, to sypiacie ostatnio z Dave'm? * Czy pilnujecie non-stop postów?

* osobno oczywiście, bez podtekstów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? EmptyWto 20 Maj 2014, 23:03

Sypiamy na zmianę, ktoś musi czuwać. Very Happy
Niestety nasz związek na tym cierpi.  affraid 
 geek 
Powrót do góry Go down
Sponsored content





ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty
PisanieTemat: Re: ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?   ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda? Empty

Powrót do góry Go down
 
ANKIETA -Czy Dezerter powinien nadal sprawować funkcję moda?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» UFO - 08.11.2007
» UFO - 18.09.2007
» UFO - 02.10.2007
» UFO - 07.11.2007
» UFO - 22.09.2007

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: