Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 02.06.2014r

Go down 
+27
MICHU
Grześ
REALISTA
neuron
Aligator
Windziarz
kaczor
barany
Bejo Potylso
Krzysztof
spacerolog
janek
Botanik
delphia
myśliwyl
Diablo
thorgall
Reser
Janko Traderroo
Bartek
kLeszcz
Mleczarz
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY
dex
Jones
dziadek
inwestor
31 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Bejo Potylso




Liczba postów : 19
Registration date : 02/06/2014

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:21

dex napisał:
dziadek napisał:
dex napisał:
Dziś będzie płasko.
...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:26

Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:
dex napisał:
Dziś będzie płasko.
...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:27

thorgall napisał:
Na pogrzebie u Jaruzelskiego żołnierze oddali salwę.
Tym razem w powietrze.  Very Happy Very Happy Very Happy 
Wstydziłbyś się, a na dodatek stroisz się w cudze pióra... scratch 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:29

MICHU napisał:
Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:
dex napisał:
Dziś będzie płasko.
...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
...
Michu , to nie do Ciebie , dobry trejder zawsze znajdzie zajęcie a jeszcze jak ma Pinokia.............pzdr d.....

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
myśliwyl
Stalowe JAJA
Stalowe JAJA
myśliwyl


Liczba postów : 12554
Age : 58
Location : małopolska
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:32

dziadek napisał:
MICHU napisał:
Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:
dex napisał:
Dziś będzie płasko.
...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
...
Michu , to nie do Ciebie , dobry trejder zawsze znajdzie zajęcie a jeszcze jak ma Pinokia.............pzdr d.....
to jest wino ???????
Powrót do góry Go down
MICHU

MICHU


Liczba postów : 38800
Registration date : 25/10/2010

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:34

dziadek napisał:
MICHU napisał:
Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:
dex napisał:
Dziś będzie płasko.
...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
...
Michu , to nie do Ciebie , dobry trejder zawsze znajdzie zajęcie a jeszcze jak ma Pinokia.............pzdr d.....

No, wczorajsze p. zwrotne dzisiaj idealnie weszły.

No i z Pietruszką wysoko mierzymy. Najlepszy Team trederski 4ever  Smile 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:44

MICHU napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:
dex napisał:
Dziś będzie płasko.
...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
...
Michu , to nie do Ciebie , dobry trejder zawsze znajdzie zajęcie a jeszcze jak ma Pinokia.............pzdr d.....

No, wczorajsze p. zwrotne dzisiaj idealnie weszły.

No i z Pietruszką wysoko mierzymy. Najlepszy Team trederski 4ever  Smile 
...
Michu! Nie wiem jak zapytać żeby był delikatnie....................... a Pietruszka to ma brodę???

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
REALISTA
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
REALISTA


Liczba postów : 44185
Registration date : 03/09/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:44

W USA to niedługo obroty bedą mniejsze jak na GPW  lol!  to jakaś żenada co oni robią
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:45

myśliwyl napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:
dex napisał:
Dziś będzie płasko.
...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
...
Michu , to nie do Ciebie , dobry trejder zawsze znajdzie zajęcie a jeszcze jak ma Pinokia.............pzdr d.....
to jest wino ???????
Winobranie to dopiero w październiku, prawdziwy smakosz wina opróżnił już ostatni antałek... drunken 
PS. Konserwatywny znawca wina czeka aż trunek go przeżyje... Very Happy 
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:49

MICHU napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:
dex napisał:
Dziś będzie płasko.
...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
...
Michu , to nie do Ciebie , dobry trejder zawsze znajdzie zajęcie a jeszcze jak ma Pinokia.............pzdr d.....

No, wczorajsze p. zwrotne dzisiaj idealnie weszły.

No i z Pietruszką wysoko mierzymy. Najlepszy Team trederski 4ever  Smile 

fajnie, że w koncu Ci oddał kasę
czyli honorowy kolega
Powrót do góry Go down
Krzysztof

Krzysztof


Liczba postów : 7411
Registration date : 28/08/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 20:52

dziadek napisał:
MICHU napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:

...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
...
Michu , to nie do Ciebie , dobry trejder zawsze znajdzie zajęcie a jeszcze jak ma Pinokia.............pzdr d.....

No, wczorajsze p. zwrotne dzisiaj idealnie weszły.

No i z Pietruszką wysoko mierzymy. Najlepszy Team trederski 4ever  Smile 
...
Michu! Nie wiem jak zapytać żeby był delikatnie....................... a Pietruszka to ma brodę???
Nie wiem czy to pietruszka, ale szczypiorek na pewno... Very Happy 

Powrót do góry Go down
spacerolog




Liczba postów : 2143
Location : ZIEMIA
Registration date : 28/12/2012

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 21:09

dziadek napisał:
MICHU napisał:
dziadek napisał:
MICHU napisał:
Bejo Potylso napisał:
dex napisał:
dziadek napisał:

...
Na koniach czy na walutach (e/u) ??? pzdr d....

Na koniach. A jutro korba?  Shocked

Chyba torba i grzebanie po śmietnikach.

tak myślałem że za wysokie progi  Smile 
...
Michu , to nie do Ciebie , dobry trejder zawsze znajdzie zajęcie a jeszcze jak ma Pinokia.............pzdr d.....

No, wczorajsze p. zwrotne dzisiaj idealnie weszły.

No i z Pietruszką wysoko mierzymy. Najlepszy Team trederski 4ever  Smile 
...
Michu! Nie wiem jak zapytać żeby był delikatnie....................... a Pietruszka to ma brodę???

Ja też bardzo delikatnie zapytam czy:
-"Pinokio" to system, który w kluczowych momentach wpuszczał w maliny tych, którzy w niego uwierzyli ?
-"Pietruszka" to system, który sprawdza się tylko w grze na demo ( o pietruszkę ) ?

 Very Happy
Powrót do góry Go down
Sir Nick
UFOTrader Senior
UFOTrader Senior
Sir Nick


Liczba postów : 852
Age : 47
Registration date : 01/11/2010

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 21:16

kaczor napisał:
Koniarz napisał:
UFO - 02.06.2014r - Page 5 If3egy

przerywnik historyczny

za chwile sir nick i delphia znajda uzasadnienie typu "istnialy doniesienia ze Zydzi robili mace z chrzescijanskich dzieci, wiec segregacja rasowa byla uzasadniona"  Laughing 

Źle mnie zrozumiałeś.  Shocked Pisałem, że trudno określic co autorka miała na myśli. Z tych samych faktów można wyciągnąć różne wnioski. Mogłem napisać, że rozpijaniu była winna szlachta bo nie trzymała chamów na postronku, a ta piła na umór w karczmach zamiast pracować w polu.

Nie można mówić, że jakiś naród jest zły (bo nie wszyscy są żli) tak samo jak nie można powiedzieć, że jest dobry (bo zawsze trafiają się "czarne owce").

Strach coś więcej napisać bo zaraz będzie, ze potępiam Żydów skoro dopuszczam do myśli, że któryś mogł być zły.

Pozdrawiam

Sir Nick


PS.

Kaczor, dla Ciebie mały cytat: "Napisane jest, że lepiej być głupcem do końca dni swoich niż złoczyńcą choćby przez godzinę. Ty nie jesteś głupcem. To oni są głupcami. Ponieważ ten, co sprowadza na sąsiada niesławę, nie wejdzie do Raju."
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 21:33

Wywaliłem eL na złoto, MediKit ma rację, to zbyt ryzykowne.
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 21:37

dex napisał:
Wywaliłem eL na złoto, MediKit ma rację, to zbyt ryzykowne.
...
Ja się powoli nawracam na edku tzn. jeszcze nie jestem L ale już nie S! pzdr d.......

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
BessaToJa




Liczba postów : 11
Registration date : 26/05/2014

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 21:44

Ciekawa dzisiaj sesja w Stanach, relatywnie. Przez ostatnie tygodnie z nudów i przewidywalności można było umrzeć, co chyba wielu inwestorom się przytrafiło bo maj poniżej wszelkich analogicznych średnich jeśli chodzi o wolumen. Więc eksperci z ISM postanowili wprowadzić nieco zawieruchy i podali najpierw słabe dane ale potem się poprawili i zaraz wysłali kolejny komunikat, że jest super (to ten dzisiejszy dołek na wykresie).
Ostatnio nikt z ekspertów nie potrafi znaleźć żadnych powodów do korekty, nie mówiąc o poważniejszym załamaniu, więc może tu jest podpowiedź - wiarygodność danych. O Chinach już dawno się mówi jak o manipulatorach, w usa to nie pierwsza pomyłka, która wyszła na jaw, a prawdziwe dane lub, precyzyjniej, te które zostaną podane do publicznej wiadomości znane są jedynie zarządcom funduszów hedgingowych, którzy słono za nie płacą nierozliczanymi pieniędzmi swoich klientów. Nawet Fed się gubi - to co uderza w notatkach z ich posiedzeń to chaos i brak zgody jak interpretować dane o stanie gospodarki i jak dalej działać. Ekonomiczni guru raz wydają rekomendacje aby uciekać z rynku, by kilka dni potem powiedzieć, że żartowali.

Ja stawiam na ucieczkę. Banki centralne rozregulowały gospodarki światowe, konsekwencje ich działań nie są znane, a dotychczasowe modele jakoś się nie sprawdzają. Skąd w ogóle mowa o zagrożeniu deflacją przy tak ogromnej potencjalnej płynności ? Dlaczego krzywa amerykańskich obligacji skarbowych w dalszym ciągu nieśmiało acz uparcie wskazuje strach spowolnienia skoro wszystkie gospodarki podobno startują z kopyta ? Jak zawsze w ekonomii, najpierw musi się coś dużego zadziać o potem powstaną szkoły, zbudują modele, które dopasują mińioną rzeczywistość do teorii i zgarną kolejne noble. Taka to nauka ścisła.

Dlatego, niezależnie od fundamentów, które działają przewidująco i systemowo w krótkich okresach czasu, analiza techniczna rynków jako tako utrzymuje swoje zasady w długich cyklach. A obecna techniczna struktura amerykańskich rynków wskazuje na duże prawdopodobieństwo długoterminowego odwrócenia. W cenach zamknięcia jest to możliwe na s&p już w granicach najbliższego 1-2% wzrostu. Jak zawsze Tech powinien być liderem. Przy okazji, obserwuję dziś relację z konferencji Apple i ich, pożal się boże, innowacji prezentowanych na światowym forum technologii. Szkoda mi tej firmy...
Gdzie ta bessa ? Obstawiam dax, nasdaq (20-30% na pierwszą falę) oraz.... spadki eurjpy na długi termin. Złoto powinno zakończyć długoterminową korektę przed 1200 i zacząć wspinać się na nowe szczyty. Zaczynamy w ciągu tygodnia, taki mam trading plan Smile
Pozdrawiam inwestorów
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30169
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 21:54

..... Tuska .....

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:11

BessaToJa napisał:
Ciekawa dzisiaj sesja w Stanach, relatywnie. Przez ostatnie tygodnie z nudów i przewidywalności można było umrzeć, co chyba wielu inwestorom się przytrafiło bo maj poniżej wszelkich analogicznych średnich jeśli chodzi o wolumen. Więc eksperci z ISM postanowili wprowadzić nieco zawieruchy i podali najpierw słabe dane ale potem się poprawili i zaraz wysłali kolejny komunikat, że jest super (to ten dzisiejszy dołek na wykresie).
Ostatnio nikt z ekspertów nie potrafi znaleźć żadnych powodów do korekty, nie mówiąc o poważniejszym załamaniu, więc może tu jest podpowiedź - wiarygodność danych. O Chinach już dawno się mówi jak o manipulatorach, w usa to nie pierwsza pomyłka, która wyszła na jaw, a prawdziwe dane lub, precyzyjniej, te które zostaną podane do publicznej wiadomości znane są jedynie zarządcom funduszów hedgingowych, którzy słono za nie płacą nierozliczanymi pieniędzmi swoich klientów. Nawet Fed się gubi - to co uderza w notatkach z ich posiedzeń to chaos i brak zgody jak interpretować dane o stanie gospodarki i jak dalej działać. Ekonomiczni guru raz wydają rekomendacje aby uciekać z rynku, by kilka dni potem powiedzieć, że żartowali.

Ja stawiam na ucieczkę. Banki centralne rozregulowały gospodarki światowe, konsekwencje ich działań nie są znane, a dotychczasowe modele jakoś się nie sprawdzają. Skąd w ogóle mowa o zagrożeniu deflacją przy tak ogromnej potencjalnej płynności ? Dlaczego krzywa amerykańskich obligacji skarbowych w dalszym ciągu nieśmiało acz uparcie wskazuje strach spowolnienia skoro wszystkie gospodarki podobno startują z kopyta ? Jak zawsze w ekonomii, najpierw musi się coś dużego zadziać o potem powstaną szkoły, zbudują modele, które dopasują mińioną rzeczywistość do teorii i zgarną kolejne noble. Taka to nauka ścisła.

Dlatego, niezależnie od fundamentów, które działają przewidująco i systemowo w krótkich okresach czasu, analiza techniczna rynków jako tako utrzymuje swoje zasady w długich cyklach. A obecna techniczna struktura amerykańskich rynków wskazuje na duże prawdopodobieństwo długoterminowego odwrócenia. W cenach zamknięcia jest to możliwe na s&p już w granicach najbliższego 1-2% wzrostu. Jak zawsze Tech powinien być liderem. Przy okazji, obserwuję dziś relację z konferencji Apple i ich, pożal się boże, innowacji prezentowanych na światowym forum technologii. Szkoda mi tej firmy...
Gdzie ta bessa ? Obstawiam dax, nasdaq (20-30% na pierwszą falę) oraz.... spadki eurjpy na długi termin. Złoto powinno zakończyć długoterminową korektę przed 1200 i zacząć wspinać się na nowe szczyty. Zaczynamy w ciągu tygodnia, taki mam trading plan Smile
Pozdrawiam inwestorów
...
A co sądzisz o usd/jpy bo jężeli zakładasz spadki na indexach USA to korelacja z S&P jest zauważalna pzdr d...

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:25

dex napisał:
Wywaliłem eL na złoto, MediKit ma rację, to zbyt ryzykowne.


http://stooq.com/q/?s=gc.f&c=5y&t=l&a=lg&b=0

no, eM nóżka może się zwichnąć
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:38

Sir Nick napisał:
kaczor napisał:
 Laughing 
PS.

Kaczor, dla Ciebie mały cytat: "Napisane jest, że lepiej być głupcem do końca dni swoich niż złoczyńcą choćby przez godzinę. Ty nie jesteś głupcem. To oni są głupcami. Ponieważ ten, co sprowadza na sąsiada niesławę, nie wejdzie do Raju."

chyba idiota wymyślił te słowa.  clown 

głupota to zbrodnia.  albino
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:40

UFO - 02.06.2014r - Page 5 15u2pz


przerywnik historyczny
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:43

Koniarz napisał:


przerywnik historyczny

kącik anstysemicki. gdzie można zaprenumerować. Smile 
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:50

zibi napisał:
..... Tuska .....
dezerter, nie kasuj!
Zibi płaci
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:51

PIES AZORY napisał:
Koniarz napisał:


przerywnik historyczny

kącik anstysemicki. gdzie można zaprenumerować. Smile 

UFO - 02.06.2014r - Page 5 T56k4l

tu nie ma antysemityzmu, tu jest prawda
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:55

Koniarz napisał:
PIES AZORY napisał:
Koniarz napisał:


przerywnik historyczny

kącik anstysemicki. gdzie można zaprenumerować. Smile 

UFO - 02.06.2014r - Page 5 T56k4l

tu nie ma antysemityzmu, tu jest prawda

ale jaja.  cheers 
a po co w tym worku siedzi?
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24652
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:55

nie wiem co mnie podkusiło kupić reds'a grejpfrutowo-ananasowego
 niedobrze mi 
Powrót do góry Go down
Mleczarz
Fake Profil Hiob Team
Mleczarz


Liczba postów : 3203
Location : HIOB
Registration date : 09/02/2009

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 22:59

znalazlem bardzo niesmaczny żart w necie
jestem oburzony tym żartem

...
obrazek wyciąłem , oburzenie Ci zostawiłem i mam prośbę - nie przeginaj! dziadek .....ręką itd.....
Powrót do góry Go down
rafalx

rafalx


Liczba postów : 2500
Registration date : 31/10/2012

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 23:11

thorgall napisał:
nie wiem co mnie podkusiło kupić reds'a grejpfrutowo-ananasowego
 niedobrze mi 

nie masz groszaaa???
kaczor płaci
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 23:15

thorgall napisał:
nie wiem co mnie podkusiło kupić reds'a grejpfrutowo-ananasowego
 niedobrze mi 
staczasz sie, pijesz juz wynalazki widze  Very Happy 
Powrót do góry Go down
BessaToJa




Liczba postów : 11
Registration date : 26/05/2014

UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 EmptyPon 02 Cze 2014, 23:26

dziadek napisał:
BessaToJa napisał:
Ciekawa dzisiaj sesja w Stanach, relatywnie. Przez ostatnie tygodnie z nudów i przewidywalności można było umrzeć, co chyba wielu inwestorom się przytrafiło bo maj poniżej wszelkich analogicznych średnich jeśli chodzi o wolumen. Więc eksperci z ISM postanowili wprowadzić nieco zawieruchy i podali najpierw słabe dane ale potem się poprawili i zaraz wysłali kolejny komunikat, że jest super (to ten dzisiejszy dołek na wykresie).
Ostatnio nikt z ekspertów nie potrafi znaleźć żadnych powodów do korekty, nie mówiąc o poważniejszym załamaniu, więc może tu jest podpowiedź - wiarygodność danych. O Chinach już dawno się mówi jak o manipulatorach, w usa to nie pierwsza pomyłka, która wyszła na jaw, a prawdziwe dane lub, precyzyjniej, te które zostaną podane do publicznej wiadomości znane są jedynie zarządcom funduszów hedgingowych, którzy słono za nie płacą nierozliczanymi pieniędzmi swoich klientów. Nawet Fed się gubi - to co uderza w notatkach z ich posiedzeń to chaos i brak zgody jak interpretować dane o stanie gospodarki i jak dalej działać. Ekonomiczni guru raz wydają rekomendacje aby uciekać z rynku, by kilka dni potem powiedzieć, że żartowali.

Ja stawiam na ucieczkę. Banki centralne rozregulowały gospodarki światowe, konsekwencje ich działań nie są znane, a dotychczasowe modele jakoś się nie sprawdzają. Skąd w ogóle mowa o zagrożeniu deflacją przy tak ogromnej potencjalnej płynności ? Dlaczego krzywa amerykańskich obligacji skarbowych w dalszym ciągu nieśmiało acz uparcie wskazuje strach spowolnienia skoro wszystkie gospodarki podobno startują z kopyta ? Jak zawsze w ekonomii, najpierw musi się coś dużego zadziać o potem powstaną szkoły, zbudują modele, które dopasują mińioną rzeczywistość do teorii i zgarną kolejne noble. Taka to nauka ścisła.

Dlatego, niezależnie od fundamentów, które działają przewidująco i systemowo w krótkich okresach czasu, analiza techniczna rynków jako tako utrzymuje swoje zasady w długich cyklach. A obecna techniczna struktura amerykańskich rynków wskazuje na duże prawdopodobieństwo długoterminowego odwrócenia. W cenach zamknięcia jest to możliwe na s&p już w granicach najbliższego 1-2% wzrostu. Jak zawsze Tech powinien być liderem. Przy okazji, obserwuję dziś relację z konferencji Apple i ich, pożal się boże, innowacji prezentowanych na światowym forum technologii. Szkoda mi tej firmy...
Gdzie ta bessa ? Obstawiam dax, nasdaq (20-30% na pierwszą falę) oraz.... spadki eurjpy na długi termin. Złoto powinno zakończyć długoterminową korektę przed 1200 i zacząć wspinać się na nowe szczyty. Zaczynamy w ciągu tygodnia, taki mam trading plan Smile
Pozdrawiam inwestorów
...
A co sądzisz o usd/jpy bo jężeli zakładasz spadki na indexach USA to korelacja z S&P jest zauważalna pzdr d...

Eurjpy wydaje mi się potencjalnie najsilniejszym kierunkowym instrumentem przy moim scenariuszu, jest komponent waluty rezerwowej, która dotychczas nie była realnie manipulowana jako element ekspansywnej polityki monetarnej oraz komponent waluty, w której jednak dominuje cecha bezpiecznej przystani. Usdjpy jak dla mnie nie ma już tak jednoznacznego potencjału, ale przy moich założeniach, jako trade widziałbym osiągnięcie poziomu 100,00 w pierwszej kolejności przed zamknięciem powyżej 103,40. Niezbyt rewelacyjny ale akceptowalny risk/reward.

A mówiąc o handlowaniu, nic to warte bez stopów, i tak założyłem:
Dax zamknięcie powyżej 10200
Nasdaq zamknięcie powyżej 4300
Djia zamknięcie powyżej 17080
Eurjpy zamknięcie powyżej 141
Złoto zamknięcie poniżej 1185

Jeśli mnie wywali, zwijam swoje teorie i ogon pod siebie i zaczynam analizy od nowa. To mój największy trade od ładnych lat, więc ważny. Zobaczymy.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 02.06.2014r   UFO - 02.06.2014r - Page 5 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 02.06.2014r
Powrót do góry 
Strona 5 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 17.01.2014r.
» UFO - 24.02.2014r
» UFO - 14.03.2014r
» UFO - 02.04.2014r
» UFO - 25.04.2014r

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: