Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 31 07 2014 r.

Go down 
+14
Janko Traderroo
Osły
kaczor
rafalx
thorgall
MICHU
Falibor Fortuna
filip
dex
Reser
barany
Kazik
Mleczarz
dziadek
18 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorWiadomość
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:09

OpCjOnEr napisał:
Kiedy ostatnio było -2% na Jankesie? Ile lat temu?  affraid  affraid 

Żyd taką tresurę odstawiał tak długo, że nie wiem czy któryś leszcz ten ruch wytrzymał. Ja przytuliłem na Helmucie i wiguni, jankeskiej qrwy bałem się ruszyć.

Niezliczone dziesiątki jak nie setki razy były takie sytuacje, że już niby spadali już czarna świeczka sratatata... leszcz shorcił a tu za jaja i kręcenie wora do góry; z najbardziej chamskich prób wybicia się dołem zawsze bezczelnie na żywca wyciągali za ryja ... i tak setki razy.
To kto założył, że właśnie dziś będzie inaczej?   wariat  dobryżart 

Wyjątkowo długo się gnoje opierali nieuchronnemu aż się w końcu zesrali. DJ jedną sesją skasował 2 miesiące zakresu pierdolenia się górka-dołek.

Wniosek prosty: im dłużej na siłę gówno jest wstrzymywane w dupie, tym mocniejsza sraczka później będzie.

ale i tak wolę DAX, oduczyłem się całkowicie od gry na tych mendach zza Oceanu

BO TAM KOMPUTERY GRAJĄ NIE LUDZIE
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:12

OpCjOnEr napisał:
Kiedy ostatnio było -2% na Jankesie? Ile lat temu?  affraid  affraid 

Żyd taką tresurę odstawiał tak długo, że nie wiem czy któryś leszcz ten ruch wytrzymał. Ja przytuliłem na Helmucie i wiguni, jankeskiej qrwy bałem się ruszyć.

Niezliczone dziesiątki jak nie setki razy były takie sytuacje, że już niby spadali już czarna świeczka sratatata... leszcz shorcił a tu za jaja i kręcenie wora do góry; z najbardziej chamskich prób wybicia się dołem zawsze bezczelnie na żywca wyciągali za ryja ... i tak setki razy.
To kto założył, że właśnie dziś będzie inaczej?   wariat  dobryżart 

Wyjątkowo długo się gnoje opierali nieuchronnemu aż się w końcu zesrali. DJ jedną sesją skasował 2 miesiące zakresu pierdolenia się górka-dołek.

Wniosek prosty: im dłużej na siłę gówno jest wstrzymywane w dupie, tym mocniejsza sraczka później będzie.

ale i tak wolę DAX, oduczyłem się całkowicie od gry na tych mendach zza Oceanu


Wniosek prosty: the longer the strength of shit is suppressed in the ass, the stronger will be later diarrhea.


moze przetłumaczenie głownej maksymy na angielski  pozwoli Ci  odwazniej zajmowac pozycje na jankesie

uwaga - tłumaczenie tylko z googla i moze byc niedokladne
co moze skutkowac podejmowaniem blednych decyzji inwestycyjnych
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 23/05/2014

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:18

OpCjOnEr napisał:
MASAKRA JEST!!!!
PANIKA!!!!
INWESTORZY SKACZĄ Z OKIEN
JUTRO -5% W WARSZAWIE

chyba spekulanci i nerwicowcy skaczą, albino 
porządny inwestor Buffet to co 10 lat zagląda jak tam kurs trzymie, więc może przeoczyć takich kilka dni (/tyg, m-cy, lat) bessy/korekty.  clown
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 23/05/2014

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:27

dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kiedy ostatnio było -2% na Jankesie? Ile lat temu?  affraid  affraid 

Żyd taką tresurę odstawiał tak długo, że nie wiem czy któryś leszcz ten ruch wytrzymał. Ja przytuliłem na Helmucie i wiguni, jankeskiej qrwy bałem się ruszyć.

Niezliczone dziesiątki jak nie setki razy były takie sytuacje, że już niby spadali już czarna świeczka sratatata... leszcz shorcił a tu za jaja i kręcenie wora do góry; z najbardziej chamskich prób wybicia się dołem zawsze bezczelnie na żywca wyciągali za ryja ... i tak setki razy.
To kto założył, że właśnie dziś będzie inaczej?   wariat  dobryżart 

Wyjątkowo długo się gnoje opierali nieuchronnemu aż się w końcu zesrali. DJ jedną sesją skasował 2 miesiące zakresu pierdolenia się górka-dołek.

Wniosek prosty: im dłużej na siłę gówno jest wstrzymywane w dupie, tym mocniejsza sraczka później będzie.

ale i tak wolę DAX, oduczyłem się całkowicie od gry na tych mendach zza Oceanu

BO TAM KOMPUTERY GRAJĄ NIE LUDZIE

A CO JAK KOMPUTER TJ SZTUCZNA INTELIGENCJA dojdzie do świadomości oraz rozeznania na temat ludzkich bakterii (ewentualnie hiobowych ludzkich małp), i pewnego pięknego poranka otworzy giełdy na zero.  affraid 
(albo koło zera i wszystko wykupi). clown
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 23/05/2014

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:38

osły rekultywacja napisał:
rafalx napisał:
kaczor napisał:
W ludzkim przewodzie pokarmowym egzystuje ogromna liczba mikroorganizmów w ilości od 106 do 1012 w 1 g treści, w zależności od odcinka (jelito cienkie, jelito grube, odbytnica). Największą aktywność, liczebność i zróżnicowanie wykazuje mikroflora zamieszkująca jelito grube. Szacuje się, że występuje tam od 500 do 1000 gatunków należących do 45 rodzajów i 17 rodzin drobnoustrojów, które stanowią 80% suchej masy kału.

I wychodzi na to ze gowno to tylko 20% tego co zjemy, reszta to bakterie.

Pytanie co sie dzieje z 80% tego co zezremy?

A to zależy czy jemy wieprzowinę (to znaczy My jemy), drób, czy (nikogo nie obrażając) baraninę.

kaczor taki logik a wyciągnął wniosek
ze " gowno to tylko 20% tego co zjemy"
a tam pisze ze to co zjemy to 20 procent w tym co wydalamy

pewnie mniej bo przeciez nie wszystko wydalamy
a wiecdokladnie to  znaczy ze -  to z zarcia co nie wykorzystamy  i wydalamy to 20 % kału

a zresztą niech sie   opcjoner wypowie autorytatywnie w tej kwestii

niektórzy codziennie srają, a ja tylko raz na tydzień/albo i nie, po max 2-3 małe bobki, reszta żarcia jest więc chyba przetworzona i asymilowana, ale nie wiem jaki stąd wniosek, czy mi to bakterie wszystko zjadają czy jak, czy może mniej gówna zjadam czy mniej bakterii albo innych? też poczekam na wypowiedzi ekspertów od ekstremów.  Rolling Eyes 

ps dodatkowo lewatywa dla sprawdzenia/oczyszczenia 1-2/rok.  
nerka
 lol!
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:43

PIES AZORY napisał:
dex napisał:
OpCjOnEr napisał:
Kiedy ostatnio było -2% na Jankesie? Ile lat temu?  affraid  affraid 

Żyd taką tresurę odstawiał tak długo, że nie wiem czy któryś leszcz ten ruch wytrzymał. Ja przytuliłem na Helmucie i wiguni, jankeskiej qrwy bałem się ruszyć.

Niezliczone dziesiątki jak nie setki razy były takie sytuacje, że już niby spadali już czarna świeczka sratatata... leszcz shorcił a tu za jaja i kręcenie wora do góry; z najbardziej chamskich prób wybicia się dołem zawsze bezczelnie na żywca wyciągali za ryja ... i tak setki razy.
To kto założył, że właśnie dziś będzie inaczej?   wariat  dobryżart 

Wyjątkowo długo się gnoje opierali nieuchronnemu aż się w końcu zesrali. DJ jedną sesją skasował 2 miesiące zakresu pierdolenia się górka-dołek.

Wniosek prosty: im dłużej na siłę gówno jest wstrzymywane w dupie, tym mocniejsza sraczka później będzie.

ale i tak wolę DAX, oduczyłem się całkowicie od gry na tych mendach zza Oceanu

BO TAM KOMPUTERY GRAJĄ NIE LUDZIE

A CO JAK KOMPUTER TJ SZTUCZNA INTELIGENCJA dojdzie do świadomości oraz rozeznania na temat ludzkich bakterii (ewentualnie hiobowych ludzkich małp), i pewnego pięknego poranka otworzy giełdy na zero.  affraid 
(albo koło zera i wszystko wykupi). clown

Jakby doszły do świadomości to by otworzyły sapinę na 10000, przecież ludzie na eS siedzą. Smile

A swoją drogą skąd wiesz że jeszcze nie doszły do świadomości?  alien
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:45

Skandaliczny, haniebny atak. Śmierć zaskoczyła dzieci podczas snu". ONZ ostro o izraelskim ostrzale szkoły w Gazie

ONZ podkreśla w swym oświadczeniu, że wojsko izraelskie "było siedemnastokrotnie, w tym jeszcze we wtorek wieczorem, informowane o tym, że w szkole schroniły się kobiety z dziećmi". Śmierć zaskoczyła dzieci i ich matki podczas snu -


Nic bardziej haniebnego niż napadanie śpiących dzieci. Tego nie da się usprawiedliwić - oświadczył sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun, odnosząc się do ostrzelania przez izraelską armię oenzetowskiej szkoły w Strefie Gazy. Organizacja przypomniała, że Izrael był kilkunastokrotnie informowany, że w tym miejscu schroniły się kobiety i dzieci.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16406407,_Skandaliczny__haniebny_atak__Smierc_zaskoczyla_dzieci.html#Cuk

wiem ze duzo nie mozemy zrobic w tej sprawie
ale tak np. ograć tych zlodziei i mordercow na giełdzie
to juz będzie dobry uczynek



kocurek238

Co na to Wuj Sam? przecież jest mocodawcą tych żołdaków izraelskich od Putina żąda aby wpłynął na separatystów,sam po cichu daje przyzwolenie na ludobójstwo


Ostatnio zmieniony przez osły rekultywacja dnia Czw 31 Lip 2014, 21:51, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 23/05/2014

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:48

dex napisał:


Jakby doszły do świadomości to by otworzyły sapinę na 10000, przecież ludzie na eS siedzą. Smile

A swoją drogą skąd wiesz że jeszcze nie doszły do świadomości?  alien

no fakt tylko przypuszczam, że jakby już doszły, to byłoby
albo znacznie lepiej albo znacznie gorzej niż obecnie (tzn ludziom). Rolling Eyes
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:51

PIES AZORY napisał:
dex napisał:


Jakby doszły do świadomości to by otworzyły sapinę na 10000, przecież ludzie na eS siedzą. Smile

A swoją drogą skąd wiesz że jeszcze nie doszły do świadomości?  alien

no fakt tylko przypuszczam, że jakby już doszły, to byłoby
albo znacznie lepiej albo znacznie gorzej niż obecnie (tzn ludziom). Rolling Eyes

Narazie komputery nas hipnotyzują, co będzie dalej to się okaże.  Rolling Eyes

Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 23/05/2014

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:55

osły rekultywacja napisał:
Skandaliczny, haniebny atak. Śmierć zaskoczyła dzieci podczas snu". ONZ ostro o izraelskim ostrzale szkoły w Gazie

ONZ podkreśla w swym oświadczeniu, że wojsko izraelskie "było siedemnastokrotnie, w tym jeszcze we wtorek wieczorem, informowane o tym, że w szkole schroniły się kobiety z dziećmi". Śmierć zaskoczyła dzieci i ich matki podczas snu -


Nic bardziej haniebnego niż napadanie śpiących dzieci. Tego nie da się usprawiedliwić - oświadczył sekretarz generalny ONZ Ban Ki Mun, odnosząc się do ostrzelania przez izraelską armię oenzetowskiej szkoły w Strefie Gazy. Organizacja przypomniała, że Izrael był kilkunastokrotnie informowany, że w tym miejscu schroniły się kobiety i dzieci.


http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16406407,_Skandaliczny__haniebny_atak__Smierc_zaskoczyla_dzieci.html#Cuk

wiem ze duzo nie mozemy zrobic w tej sprawie
ale tak np. ograć tych zlodziei i mordercow na giełdzie
to juz będzie dobry uczynek

PIERDOLISZ ośle jak stare żydzisko    Smile   , to pejsy mają dokładnie taki tok rozumowania: jak ogramy tych gojów na giełdzie to będzie bardzo, bardzo dobry, pożyteczny i bogobojny uczynek.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 21:56

Radni San Francisco zdecydowali o zmianie nazwy ulicy noszącej imię Lecha Wałęsy.
Jej nowym patronem będzie Tom Waddell - aktywista LGBT i twórca Gejowskich Igrzysk Olimpijskich.

chyba lepeij ze Walesa nie patronuje juz ulicy w miescie czubków - przynajmniej rade maja pokitraną
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 EmptyCzw 31 Lip 2014, 22:09


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 31 07 2014 r.   UFO - 31 07 2014 r. - Page 6 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 31 07 2014 r.
Powrót do góry 
Strona 6 z 6Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» UFO - 12. 06. 2014 r
» UFO - 02 07 2014 r.
» UFO - 21 07 2014 r.
» UFO - 08 08 2014 r.
» UFO - 28 08 2014 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: