Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 18 08 2014 r.

Go down 
+25
gagi19641
Pan Nikt
EX
MICHU
Generał
Janko Traderroo
spacerolog
kaczor
barany
Guru giełdy
Krzysztof
myśliwyl
MaxMartini
Kazik
dex
Osły
Janusz
Windziarz
Reser
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY
dziadek
thorgall
Czeski film
zibi
Dave
29 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
Dave
Admin
Admin
Dave


Liczba postów : 21090
Age : 55
Location : 3miasto
Registration date : 31/08/2007

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 00:05

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, inwestor
, dziadek, Jones, Sir Nick


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 00:09

1

w nowym tygodniu

.......................

 żółta Zibi masz żółtą kartkę za notoryczne nawoływanie do gwałtu na osobie Premiera Rzeczpospolitej (bo nie wierzę że chciałby dawać dupy każdemu zboczeńcowi który ma ochotę Go je....ć)
                  Twoje wpisy są niezgodne z prawem i regulaminem , następny taki wpis - ban dwa dni , kolejny - siedem! pzdr dziadek

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Czeski film

Czeski film


Liczba postów : 24
Registration date : 28/07/2013

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 00:34

zibi napisał:
1

w nowym tygodniu

.......................

 żółta Zibi masz żółtą kartkę za notoryczne nawoływanie do gwałtu na osobie Premiera Rzeczpospolitej (bo nie wierzę że chciałby dawać dupy każdemu zboczeńcowi który ma ochotę Go je....ć)
                  Twoje wpisy są niezgodne z prawem i regulaminem , następny taki wpis - ban dwa dni , kolejny - siedem! pzdr dziadek

Z całym szacunkiem dla Dziadka. To nie jest mój premier. Z dziada pradziada jestem Polakiem.
A to jest notoryczny kłamca (na żywe uszy słyszałem co mówił - i wiem co zrobił ) i jest  człowiek który zabiera Polakom coraz więcej i więcej. Definicję można sobie znaleźć w słowniku języka polskiego.
Powrót do góry Go down
Czeski film

Czeski film


Liczba postów : 24
Registration date : 28/07/2013

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 00:44

I merytorycznie.
L na kabla, sl 1.6680 TP 1.6800
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 00:49

tuska ......ć
i się nie bać  Very Happy 
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 00:57

Czeski film napisał:
zibi napisał:
1

w nowym tygodniu

.......................

 żółta Zibi masz żółtą kartkę za notoryczne nawoływanie do gwałtu na osobie Premiera Rzeczpospolitej (bo nie wierzę że chciałby dawać dupy każdemu zboczeńcowi który ma ochotę Go je....ć)
                  Twoje wpisy są niezgodne z prawem i regulaminem , następny taki wpis - ban dwa dni , kolejny - siedem! pzdr dziadek

Z całym szacunkiem dla Dziadka. To nie jest mój premier. Z dziada pradziada jestem Polakiem.
A to jest notoryczny kłamca (na żywe uszy słyszałem co mówił - i wiem co zrobił ) i jest  człowiek który zabiera Polakom coraz więcej i więcej. Definicję można sobie znaleźć w słowniku języka polskiego.
...
To nie jest również moja bajka. Ja nie głosowałem na PO ani za pierwszym razem ani za drugim , również w wyborach prezydenckich! Co innego jednak ocena polityczna do której kazdy ma prawo a co innego prymitywne odzywki na poziomie menela czy zboczeńca!
Ja zauwazyłem że najgłośniej teraz krzyczą zawiedzeni wyborcy Platformy - chciałoby się powiedzieć , mądry Polak po szkodzie ale to niestety nieprawda - Polak i po szkodzie i przed głupi!
................................................... Pozdrawiam dziadek ręką własną

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24673
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 00:59

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/abu-bakr-al-baghdadi-tajemniczy-przywodca-panstwa-islamskiego/m9evg

dziwna sprawa jest z tym kalifem.
z dupy się wziął,
w amerykańskim więzieniu kilka razy siedział  Shocked

przecież kalif to następca Mahometa.
a tu taki gówniarz ogłasza się kalifem.



Ostatnio zmieniony przez thorgall dnia Pon 18 Sie 2014, 01:50, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Czeski film

Czeski film


Liczba postów : 24
Registration date : 28/07/2013

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 01:05

dziadek napisał:
Czeski film napisał:
zibi napisał:
1

w nowym tygodniu

.......................

 żółta Zibi masz żółtą kartkę za notoryczne nawoływanie do gwałtu na osobie Premiera Rzeczpospolitej (bo nie wierzę że chciałby dawać dupy każdemu zboczeńcowi który ma ochotę Go je....ć)
                  Twoje wpisy są niezgodne z prawem i regulaminem , następny taki wpis - ban dwa dni , kolejny - siedem! pzdr dziadek

Z całym szacunkiem dla Dziadka. To nie jest mój premier. Z dziada pradziada jestem Polakiem.
A to jest notoryczny kłamca (na żywe uszy słyszałem co mówił - i wiem co zrobił ) i jest  człowiek który zabiera Polakom coraz więcej i więcej. Definicję można sobie znaleźć w słowniku języka polskiego.
...
To nie jest również moja bajka. Ja nie głosowałem na PO ani za pierwszym razem ani za drugim , również w wyborach prezydenckich! Co innego jednak ocena polityczna do której kazdy ma prawo a co innego prymitywne odzywki na poziomie menela czy zboczeńca!
Ja zauwazyłem że najgłośniej teraz krzyczą zawiedzeni wyborcy Platformy - chciałoby się powiedzieć , mądry Polak po szkodzie ale to niestety nieprawda - Polak i po szkodzie i przed głupi!
................................................... Pozdrawiam dziadek ręką własną

Co racja to racja.
Mnie osobiście uderzyły słowa "osobie Premiera Rzeczpospolitej", ja już sam mam wątpliwości, czy to nie ważne kto za kim głosuje, ale gdzie się głosy liczy. Bo nie wiem kto na PO głosował w ostatnich wyborach.
I jestem w stanie zrozumieć nawet prymitywne odzywki. Bo jak rząd j.. bie Polaków non stop. To jak Ci ludzie mają zareagować.
Ale każdy ma prawo do swojego zdania, chociażby innego.

Z uszanowaniem
Czeski film
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 01:18

zibi napisał:
1

w nowym tygodniu

.......................

 żółta Zibi masz żółtą kartkę za notoryczne nawoływanie do gwałtu na osobie Premiera Rzeczpospolitej (bo nie wierzę że chciałby dawać dupy każdemu zboczeńcowi który ma ochotę Go je....ć)
                  Twoje wpisy są niezgodne z prawem i regulaminem , następny taki wpis - ban dwa dni , kolejny - siedem! pzdr dziadek


zibi, to faktycznie mało poważne podejście, jakby kolega zibi swoje słowa chociaż rozpropagował na setkach forów i blogach itp, albo wcisnął hakersko na stronach rządowych/sejmowych, albo faktycznie zrobił taki osobisty performence z dupą premiera, TO BYŁOBY NAPRAWDĘ COŚ.  clown 
a tak to za przeproszeniem pierdolenie niewidomego frustrata w bambus.  Suspect 

ps miejmy nadzieję że chociaż na tyle poważny jesteś że podatków nie płacisz tuskowi i szczurkowi (bo tak to chyba jasne kto kogo gwałci) .  clown
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 01:26

MICHU napisał:

dobrze mieć tzw chody, sobie móc korumpować, szastać zrabowaną kasą

a brylować, dokazywać i kleić tzw durnia

no kurwa też bym tak chciał

NO I WYSZEDŁ CAŁY PRAWDZIWY BANDYCKI CHARAKTER MISZKI. cheers 
tyle że chce a nie może.  albino 

OCZEKUJ OD INNYCH TEGO CO SAM CHCESZ IM UCZYNIĆ (jakiś klown podobnie powiedział). clown
Powrót do góry Go down
4 JEŹDŹCY APOKALIPSY

4 JEŹDŹCY APOKALIPSY


Liczba postów : 532
Location : Madagaskar
Registration date : 24/05/2014

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 01:57

Dave napisał:
dziadek napisał:

Jeżeli to jest sztuka , niechby nawet nowoczesna to ja już wolę być chamem i burakiem!!!

   http://natemat.pl/113723,jak-promiskuityzm-staje-sie-sztuka-artysta-w-ramach-projektu-artystycznego-bedzie-codziennie-sypial-z-innym-mezczyzna
 :sam pomysł w sumie ciekawy.
ja też w ramach sztuki chętnie bym ogłosił z codziennie dymanko  z inną  
tylko jak znaleźć codziennie nową chętną .... i czy żona uwierzy w sztukę

raczej to nie jest sztuka, sztuką jest przełamywanie ograniczeń albo ew. genialne naśladownictwo (chociaż w najszerszym pojęciu to wszystko może być sztuką)

generalnie gdyby jako wyraźny homosekseksualista zdecydował się codziennie uprawiać seks z kobietą a nie mężczyzną, to wyraźnie byłaby sztuka przełamująca ograniczenia, a tak to tylko w najszerszym abstrakcyjnym kontekście to sztuka, podobnaż do sztuki przechodzenia na pasach przez jezdnię.  albino 

także to tylko zwykła męska galerianka.  cat 

Powrót do góry Go down
Reser




Liczba postów : 110962
Registration date : 30/08/2007

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 03:03

PIES AZORY napisał:
Dave napisał:
dziadek napisał:

Jeżeli to jest sztuka , niechby nawet nowoczesna to ja już wolę być chamem i burakiem!!!

   http://natemat.pl/113723,jak-promiskuityzm-staje-sie-sztuka-artysta-w-ramach-projektu-artystycznego-bedzie-codziennie-sypial-z-innym-mezczyzna
 :sam pomysł w sumie ciekawy.
ja też w ramach sztuki chętnie bym ogłosił z codziennie dymanko  z inną  
tylko jak znaleźć codziennie nową chętną .... i czy żona uwierzy w sztukę

raczej to nie jest sztuka, sztuką jest przełamywanie ograniczeń albo ew. genialne naśladownictwo (chociaż w najszerszym pojęciu to wszystko może być sztuką)

generalnie gdyby jako wyraźny homosekseksualista zdecydował się codziennie uprawiać seks z kobietą a nie mężczyzną, to wyraźnie byłaby sztuka przełamująca ograniczenia, a tak to tylko w najszerszym abstrakcyjnym kontekście to sztuka, podobnaż do sztuki przechodzenia na pasach przez jezdnię.  albino 

także to tylko zwykła męska galerianka.  cat 


Zwykły pedał po prostu i tyle. Robi ze swojego pedalstwa "sztukę". Ja mogę np. nasrać i też powiedzieć, że to sztuka dobryżart
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:03

OpCjOnEr napisał:
PIES AZORY napisał:
Dave napisał:
dziadek napisał:

Jeżeli to jest sztuka , niechby nawet nowoczesna to ja już wolę być chamem i burakiem!!!

   http://natemat.pl/113723,jak-promiskuityzm-staje-sie-sztuka-artysta-w-ramach-projektu-artystycznego-bedzie-codziennie-sypial-z-innym-mezczyzna
 :sam pomysł w sumie ciekawy.
ja też w ramach sztuki chętnie bym ogłosił z codziennie dymanko  z inną  
tylko jak znaleźć codziennie nową chętną .... i czy żona uwierzy w sztukę

raczej to nie jest sztuka, sztuką jest przełamywanie ograniczeń albo ew. genialne naśladownictwo (chociaż w najszerszym pojęciu to wszystko może być sztuką)

generalnie gdyby jako wyraźny homosekseksualista zdecydował się codziennie uprawiać seks z kobietą a nie mężczyzną, to wyraźnie byłaby sztuka przełamująca ograniczenia, a tak to tylko w najszerszym abstrakcyjnym kontekście to sztuka, podobnaż do sztuki przechodzenia na pasach przez jezdnię.  albino 

także to tylko zwykła męska galerianka.  cat 


Zwykły pedał po prostu i tyle. Robi ze swojego pedalstwa "sztukę". Ja mogę np. nasrać i też powiedzieć, że to sztuka dobryżart

"sztuka" mała by sens jakby z raz dziennie wyjebał Tuska  lol! 

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:08

witam,

 Very Happy 

dziś się żegnam z xtb

Powrót do góry Go down
Janusz




Liczba postów : 718
Registration date : 28/12/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:11

http://stooq.com/q/?s=cl.f&c=5y&t=l&a=lg&b=0
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:14

zibi napisał:
1

w nowym tygodniu

.......................

 żółta Zibi masz żółtą kartkę za notoryczne nawoływanie do gwałtu na osobie Premiera Rzeczpospolitej (bo nie wierzę że chciałby dawać dupy każdemu zboczeńcowi który ma ochotę Go je....ć)
                  Twoje wpisy są niezgodne z prawem i regulaminem , następny taki wpis - ban dwa dni , kolejny - siedem! pzdr dziadek

czy on napisal "Jebac Tuska " ?

tez jestem zdania ze na premiera nie wolno pisać jebać Tuska ani tez zajebac Tuska
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30229
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:16

http://www.tvn24.pl/opancerzone-wozy-i-pociski-dymne-kolejna-noc-zamieszek-w-ferguson,459917,s.html

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

SILVER IDZIE NA 150$
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:16

Płochliwy Łoś napisał:
http://stooq.com/q/?s=cl.f&c=5y&t=l&a=lg&b=0

Dalej trzymam eS po 96.  Evil or Very Mad Twisted Evil
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:18

Windziarz napisał:
witam,

 Very Happy 

dziś się żegnam z xtb


skończyła Ci sie cierpliwość ?

ale oni wszyscy podobni są
kazdy ma inny sposob ruchania ale wszyscy ruchaja
Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:23

osły rekultywacja napisał:
Windziarz napisał:
witam,

 Very Happy 

dziś się żegnam z xtb


skończyła Ci sie cierpliwość ?

ale oni wszyscy podobni są
kazdy ma inny sposob ruchania ale wszyscy ruchaja

- nie , nie mają w ofercie fw ani fusd - kiedy zamknęli sidomę.
Jakiś "Infront" - a tam same akcje z kilku giełd a i chca za to za miesiąc 60 pln  Twisted Evil  z jedną ofertą z rynku  Rolling Eyes .

Chyba do aliora pójdę.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:43

Płochliwy Łoś napisał:
http://stooq.com/q/?s=cl.f&c=5y&t=l&a=lg&b=0

ropa idzie na 30 dolarów

http://stooq.com/q/?s=cl.f&c=50y&t=l&a=lg&b=0
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:48

osły rekultywacja napisał:
Płochliwy Łoś napisał:
http://stooq.com/q/?s=cl.f&c=5y&t=l&a=lg&b=0

ropa idzie na 30 dolarów

http://stooq.com/q/?s=cl.f&c=50y&t=l&a=lg&b=0

No bez przesad. To by była defl(or)acja na skalę światową.
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:58

Windziarz napisał:
witam,

 Very Happy 

dziś się żegnam z xtb


Dlaczego?
Powrót do góry Go down
Janusz




Liczba postów : 718
Registration date : 28/12/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 08:59

dex napisał:
Płochliwy Łoś napisał:
http://stooq.com/q/?s=cl.f&c=5y&t=l&a=lg&b=0

Dalej trzymam eS po 96.  Evil or Very Mad Twisted Evil

podobno autka elektryczne zrobiły wzrost sprzedaży o 50%

ciesze sie bo lubię ciszę a hałas mnie płoszy
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 09:01

Windziarz napisał:
osły rekultywacja napisał:
Windziarz napisał:
witam,

 Very Happy 

dziś się żegnam z xtb


skończyła Ci sie cierpliwość ?

ale oni wszyscy podobni są
kazdy ma inny sposob ruchania ale wszyscy ruchaja

- nie , nie mają w ofercie fw ani fusd - kiedy zamknęli sidomę.
Jakiś "Infront" - a tam same akcje z kilku giełd a i chca za to za miesiąc 60 pln  Twisted Evil  z jedną ofertą z rynku  Rolling Eyes .

Chyba do aliora pójdę.


z Aliorem to się b.dobrze zastanów!
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 09:06

Wyrok kończący problemy Jana Sznajdera ze wsi pod Grudziądzem wydał w czwartek bydgoski sąd rejonowy. Wyrok to niecodzienny, bo sąd często - co jest raczej rzadkością na sądowej sali - powoływał się na ogólne zasady współżycia społecznego, które powinny przyświecać umowom. Uzasadniając go, sędzia użył mocnego określenia: porównał sytuację Sznajdera do niewoli ekonomicznej.

Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,16489262,Emeryt_wygral_z_lichwiarzem__Sad__Lichwiarskie_odsetki.html#ixzz3Aj0d7SMZ

można ? można !!!.

trzeba tylko chcieć
Powrót do góry Go down
Windziarz

Windziarz


Liczba postów : 845
Location : Silesia
Registration date : 20/10/2010

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 09:09

Kazik napisał:
Windziarz napisał:
osły rekultywacja napisał:
Windziarz napisał:
witam,

 Very Happy 

dziś się żegnam z xtb


skończyła Ci sie cierpliwość ?

ale oni wszyscy podobni są
kazdy ma inny sposob ruchania ale wszyscy ruchaja

- nie , nie mają w ofercie fw ani fusd - kiedy zamknęli sidomę.
Jakiś "Infront" - a tam same akcje z kilku giełd a i chca za to za miesiąc 60 pln  Twisted Evil  z jedną ofertą z rynku  Rolling Eyes .

Chyba do aliora pójdę.


z Aliorem to się b.dobrze zastanów!

- no właśnie się zastanawiam, mają prowizje w niskich poziomach w porównaniu do innych BM.
Mam czas mogę sobie spokojnie poszukać, może jeszcze ktoś wyrazi swoją opinię .
A co masz na tego Aliora?
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 09:11

Windziarz napisał:
osły rekultywacja napisał:
Windziarz napisał:
witam,

 Very Happy 

dziś się żegnam z xtb


skończyła Ci sie cierpliwość ?

ale oni wszyscy podobni są
kazdy ma inny sposob ruchania ale wszyscy ruchaja

- nie , nie mają w ofercie fw ani fusd - kiedy zamknęli sidomę.
Jakiś "Infront" - a tam same akcje z kilku giełd a i chca za to za miesiąc 60 pln  Twisted Evil  z jedną ofertą z rynku  Rolling Eyes .

Chyba do aliora pójdę.

To objawy regresji.
To samo jest w dawnym BRE.
Mieli dobry program i się go
pozbyli.
Potem zainstalowali badziewną Staticę.
Efekt ?
Przestałem chodzic do biura.
W między czasie próbowałem
z KRB ale po wstępnych rozmowach
jak usłyszałem, że muszą mieć
"akceptację" z Brukseli?
(właściciel tam ma siedzibę)
to zlikwidowałem u nich wszystkie rachunki.
Już ich nie ma na rynku!!!!!
Powrót do góry Go down
Kazik




Liczba postów : 2137
Registration date : 25/05/2008

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 09:20

Windziarz napisał:
Kazik napisał:
Windziarz napisał:
osły rekultywacja napisał:
Windziarz napisał:
witam,

 Very Happy 

dziś się żegnam z xtb


skończyła Ci sie cierpliwość ?

ale oni wszyscy podobni są
kazdy ma inny sposob ruchania ale wszyscy ruchaja

- nie , nie mają w ofercie fw ani fusd - kiedy zamknęli sidomę.
Jakiś "Infront" - a tam same akcje z kilku giełd a i chca za to za miesiąc 60 pln  Twisted Evil  z jedną ofertą z rynku  Rolling Eyes .

Chyba do aliora pójdę.


z Aliorem to się b.dobrze zastanów!

- no właśnie się zastanawiam, mają prowizje w niskich poziomach w porównaniu do innych BM.
Mam czas mogę sobie spokojnie poszukać, może jeszcze ktoś wyrazi swoją opinię .
A co masz na tego Aliora?


Ciekaw jestem co znaczy "niskie prowizje" ????????
Podaj wartości.
Z Aliorem mam niestety jak najbardziej złe wspomnienia.
Poczytaj na forexnawigator.
Długi temat, nie chce mi się pisać.
Wszystko co tam jest napisane jest w/g mnie prawdą.
Mogę jeszcze dorzucić kilka innych 'Kwiatków".
Z własnego doświadczenia.

Zasada jest taka, jak chcesz przejść do nowego biura to
obiecują złote góry a potem jest jak "zawsze."
Co utargujesz na początku "na papierze" to twoje a potem
szambo jak wszędzie.
Powrót do góry Go down
MaxMartini




Liczba postów : 445
Location : Wrocław
Registration date : 03/08/2011

UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. EmptyPon 18 Sie 2014, 09:24

za granica sobie zalozcie, na oandzie uk nie ma zadnych abonamentow, oplat miesiecznych
ja tam mam od lat konto
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO - 18 08 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 18 08 2014 r.   UFO - 18 08 2014 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 18 08 2014 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 04. 06. 2014 r
» UFO - 24 06 2014 r.
» UFO - 31 07 2014 r.
» UFO - 20 08 2014 r.
» UFO - 08 09 2014 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: