Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO - 22 09 2014 r.

Go down 
+19
Aligator
Windziarz
Krzysztof
rafalx
MICHU
Dave
dex
barra
Janko Traderroo
Diablo
kLeszcz
mariner
Osły
zibi
MaxMartini
kaczor
thorgall
delphia
dziadek
23 posters
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutorWiadomość
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12962
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 00:09

UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI
/kontrakty-futures, indeksy-indexes, opcje-options, akcje-shares/


REGULAMIN
1. Cykl dyskusyjny UFO - UNIWERSYTET FUTURES I OPCJI jest dostępny w trybie odczytu dla wszystkich użytkowników, zarówno zarejestrowanych jak i gości.
Dostęp edycyjny posiadają użytkownicy zarejestrowani.
2. W założonym wątku piszemy od wczesnych godzin rannych do późnego wieczora /zgodnie z datą wątku/.
3. Na weekend będzie zakładany wątek z datą soboty.
4. Tematem przewodnim forum są instrumenty pochodne oraz akcje polskiego rynku kapitałowego, a także inne tematy dotyczące rynków kapitałowych.
Miejscem dyskusji tematów nieprzystających do tematu głównego jest Hyde park.
5. Na forum obowiązuje zakaz wklejania obrazków i innych materiałów nie związanych z tematyką główną (patrz pkt. 4).
Od godz. 22:00 do zamknięcia wątku oraz w weekendy dopuszcza się luźniejszą formę dyskusji.
6. Na forum obowiązuje pisanie pod jednym nickiem pod groźbą ujawnienia użytkownika występującego pod wieloma wcieleniami.
Dopuszcza się pisanie pod kilkoma nickami pod warunkiem ujawnienia przez użytkownika wszystkich swoich tożsamości w podpisie (stopce).
7. Przytaczając obcy komentarz staraj się podać źródło.
8. Na forum obowiązuje szeroko pojęta kultura wymiany poglądów.
9. Użytkownik forum powinien po sesji podać swoje nastawienie do rynku przez głosowanie na subforum.
WOU - Wskaźnik Optymizmu Uniwersytetu
10. Zabrania się wklejania linków zawierających treści chronione prawem autorskim.


SPRAWY REGULACYJNE
ZASADY INTERWENCJI MODERATORA

1. Za nieprzestrzeganie regulaminu przez użytkowników moderator ma prawo:
- upomnieć: pisemnie, żółtą lub czerwoną kartką
- wnioskować o czasowe lub bezterminowe wykluczenie użytkownika
2. Moderator ma obowiązek usunąć treści wszelkiego rodzaju wymienione jako niedopuszczalne w regulaminie lub usunąć cały post. W przypadku usunięcia tekstu lub posta moderator wypisuje odpowiednią adnotację.
3. Konto użytkownika, który przez 183 dni nie logował się zostanie usunięte.
4. W przypadku wyjątkowo rażącego i uporczywego łamania regulaminu konto użytkownika może zostać usunięte karnie.

Korzystanie z forum oznacza akceptacje regulaminu publikowanego w wątkach UFO oraz postanowień zawartych w komunikatach administracyjnych.


Problemy rejestracyjne prosimy zgłaszać w zakładce FAQ & PUPA temat
Zapytaj Admina
Opis podstawowych problemów rejestracyjnych i funkcji forum znajduje się pod linkiem
https://ufoforum.forumotion.com/faq-pupa-f5/forum

instrukcja wklejania obrazków:
https://ufoforum.forumotion.com/t2926-instrukcja-wklejania-na-forum-obrazkow#697989



Za linię merytoryczną odpowiadają moderatorzy
Dave, inwestor
, dziadek, Jones, Sir Nick


Administrator do spraw technicznych: chudy mis

karmimy pajacyka
www.pajacyk.pl


flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower  sunny  flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower sunny flower

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 00:16

1

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Poroszenko-ustawy-o-statusie-Donbasu-zlagodzily-konflikt,wid,16900272,wiadomosc.html?ticaid=1137d0&_ticrsn=5

"(..)Poroszenko dał do zrozumienia, że rozejm w Donbasie został zawarty m.in. w związku z ogromnymi stratami sprzętu wojskowego w tym regionie. - Teraz już mogę o tym powiedzieć: sprzęt, który znajdował się na pierwszej linii, został zniszczony w 60-65 procentach. Nie było czym się bronić. Teraz już jest - ujawnił. (..)"

propaganda sukcesu jaką głosiła Ukraina załamała się. Ciekawe kiedy ujawnią prawdziwe dane na temat liczby poległych?
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 00:27

http://www.abc.net.au/news/2014-09-21/japanese-construction-giants-promise-space-elevator-by-2050/5756206

wiele problemów technicznych do rozwiązania ale warto bo:

"(..)Using a space shuttle costs about $22,000 per kilogram to take cargo into space. For the space elevator, the estimate is about $200.(...)"
Powrót do góry Go down
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24632
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 00:27

delphia napisał:
1

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Poroszenko-ustawy-o-statusie-Donbasu-zlagodzily-konflikt,wid,16900272,wiadomosc.html?ticaid=1137d0&_ticrsn=5

"(..)Poroszenko dał do zrozumienia, że rozejm w Donbasie został zawarty m.in. w związku z ogromnymi stratami sprzętu wojskowego w tym regionie. - Teraz już mogę o tym powiedzieć: sprzęt, który znajdował się na pierwszej linii, został zniszczony w 60-65 procentach. Nie było czym się bronić. Teraz już jest - ujawnił. (..)"

propaganda sukcesu jaką głosiła Ukraina załamała się. Ciekawe kiedy ujawnią prawdziwe dane na temat liczby poległych?

mnie zastanawia powolna, ale jednak zmiana tonu naszego mainstreamu

a niemcy dalej szczują nas na rosję
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemiecka-prasa-o-grozbach-putina-wobec-polski-ostatnie-imperialistyczne-mocarstwo/csj7w
Powrót do góry Go down
Online
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12962
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 00:38

thorgall napisał:
delphia napisał:
1

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Poroszenko-ustawy-o-statusie-Donbasu-zlagodzily-konflikt,wid,16900272,wiadomosc.html?ticaid=1137d0&_ticrsn=5

"(..)Poroszenko dał do zrozumienia, że rozejm w Donbasie został zawarty m.in. w związku z ogromnymi stratami sprzętu wojskowego w tym regionie. - Teraz już mogę o tym powiedzieć: sprzęt, który znajdował się na pierwszej linii, został zniszczony w 60-65 procentach. Nie było czym się bronić. Teraz już jest - ujawnił. (..)"

propaganda sukcesu jaką głosiła Ukraina załamała się. Ciekawe kiedy ujawnią prawdziwe dane na temat liczby poległych?

mnie zastanawia powolna, ale jednak zmiana tonu naszego mainstreamu

a niemcy dalej szczują nas na rosję
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemiecka-prasa-o-grozbach-putina-wobec-polski-ostatnie-imperialistyczne-mocarstwo/csj7w
...
Za to narracja ukraińska jest tak głupia i nieudolna że wcale się nie dziwię że przegrali właściwie na wszystkich frontach.
Na własne życzenie rozmontowali swoje państwo a teraz czekają aż ktoś za nich wyciągnie kasztany z ognia i zleje kacapa. Mogą sobie długo poczekać!!!

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12962
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 00:46

Nial Fuller i Jego poziomy PA na eur/usd. Kluczowe wsparcie widzi 1.2750. Problem w tym że prawie wszyscy tam widzą- rynek zweryfikuje!


UFO  - 22 09 2014 r. 2nty7ig

_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
thorgall
TraderArtysta XXI
TraderArtysta XXI
thorgall


Liczba postów : 24632
Age : 52
Registration date : 08/07/2008

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 00:58

dziadek napisał:
thorgall napisał:
delphia napisał:
1

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Poroszenko-ustawy-o-statusie-Donbasu-zlagodzily-konflikt,wid,16900272,wiadomosc.html?ticaid=1137d0&_ticrsn=5

"(..)Poroszenko dał do zrozumienia, że rozejm w Donbasie został zawarty m.in. w związku z ogromnymi stratami sprzętu wojskowego w tym regionie. - Teraz już mogę o tym powiedzieć: sprzęt, który znajdował się na pierwszej linii, został zniszczony w 60-65 procentach. Nie było czym się bronić. Teraz już jest - ujawnił. (..)"

propaganda sukcesu jaką głosiła Ukraina załamała się. Ciekawe kiedy ujawnią prawdziwe dane na temat liczby poległych?

mnie zastanawia powolna, ale jednak zmiana tonu naszego mainstreamu

a niemcy dalej szczują nas na rosję
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemiecka-prasa-o-grozbach-putina-wobec-polski-ostatnie-imperialistyczne-mocarstwo/csj7w
...
Za to narracja ukraińska jest tak głupia i nieudolna że wcale się nie dziwię że przegrali właściwie na wszystkich frontach.
Na własne życzenie rozmontowali swoje państwo a teraz czekają aż ktoś za nich wyciągnie kasztany z ognia i zleje kacapa. Mogą sobie długo poczekać!!!



To wszystko wogóle dziwnie jakoś wygląda. Mam jakieś złe przeczucia. Martwię się o nasz kraj.
Wschód dostanie autonomię, ukraińcy jakoś się z ruskimi dogadają, a my zostaniemy z ręką w nocniku jako najgorsi wrogowie rosji.
Bo Ukraina to i tak nas nigdy nie polubi. Evil or Very Mad
Tam się oligarchowie lali o interesy, podzielą swoje wpływy i będzie zgoda. A my jak te debile zostaniemy.

Nie chcę zapeszać, ale już pisałem że przy rozpadzie Unii mogą nam zagrozić niemcy (wiem że niektórych to śmieszy)
I razem z zachodnią ukrainą (proniemiecką) mogą nam zgotować nieciekawy los.
A po tym wszystkim to już nie możemy liczyć na pomoc rosjan.
Nasza polityka zagraniczna jest fatalna.

Czy to nie jest dziwne, że media (w Polsce są niemieckie media) szczują nas na rosję, a sami Niemcy robią z rosją interesy i w razie większej draki stają w jej obronie? scratch
Powrót do góry Go down
Online
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 02:04

thorgall napisał:
dziadek napisał:
thorgall napisał:
delphia napisał:
1

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Poroszenko-ustawy-o-statusie-Donbasu-zlagodzily-konflikt,wid,16900272,wiadomosc.html?ticaid=1137d0&_ticrsn=5

"(..)Poroszenko dał do zrozumienia, że rozejm w Donbasie został zawarty m.in. w związku z ogromnymi stratami sprzętu wojskowego w tym regionie. - Teraz już mogę o tym powiedzieć: sprzęt, który znajdował się na pierwszej linii, został zniszczony w 60-65 procentach. Nie było czym się bronić. Teraz już jest - ujawnił. (..)"

propaganda sukcesu jaką głosiła Ukraina załamała się. Ciekawe kiedy ujawnią prawdziwe dane na temat liczby poległych?

mnie zastanawia powolna, ale jednak zmiana tonu naszego mainstreamu

a niemcy dalej szczują nas na rosję
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niemiecka-prasa-o-grozbach-putina-wobec-polski-ostatnie-imperialistyczne-mocarstwo/csj7w
...
Za to narracja ukraińska jest tak głupia i nieudolna że wcale się nie dziwię że przegrali właściwie na wszystkich frontach.
Na własne życzenie rozmontowali swoje państwo a teraz czekają aż ktoś za nich wyciągnie kasztany z ognia i zleje kacapa. Mogą sobie długo poczekać!!!



To wszystko wogóle dziwnie jakoś wygląda. Mam jakieś złe przeczucia. Martwię się o nasz kraj.
Wschód dostanie autonomię, ukraińcy jakoś się z ruskimi dogadają, a my zostaniemy z ręką w nocniku jako najgorsi wrogowie rosji.
Bo Ukraina to i tak nas nigdy nie polubi. Evil or Very Mad
Tam się oligarchowie lali o interesy, podzielą swoje wpływy i będzie zgoda. A my jak te debile zostaniemy.

Nie chcę zapeszać, ale już pisałem że przy rozpadzie Unii mogą nam zagrozić niemcy (wiem że niektórych to śmieszy)
I razem z zachodnią ukrainą (proniemiecką) mogą nam zgotować nieciekawy los.
A po tym wszystkim to już nie możemy liczyć na pomoc rosjan.
Nasza polityka zagraniczna jest fatalna.

Czy to nie jest dziwne, że media (w Polsce są niemieckie media) szczują nas na rosję, a sami Niemcy robią z rosją interesy i w razie większej draki stają w jej obronie? scratch
Po prostu Polacy nei lubie ruskich a tacy jak TY nie moga sie z tym pogodzic
Powrót do góry Go down
MaxMartini




Liczba postów : 445
Location : Wrocław
Registration date : 03/08/2011

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 02:28

a polacy ukraincow ktorzy nas wymordowali w najbardziej bestialski sposob, pobijajac wszystkie rekordy  lubia?
a niemcow ktorzy mordowali nas tez masowo lubia?

ja sposord szwabow, ukrow czy kacapow najbardziej lubie kacapow

wiesz dlaczego? jeszcze przed ta propaganda nienawisci to ruscy nas lubili najbardziej
sposord niemcow czy ukraincow
bezinteresownie, zwykli rosjanie, zwykly lud!

ukraincy? dzicz, w latach 90tych najbrutalniejsi przestepcy, mordercy to ukraincy
z reszta czego tu oczekiwac po ludziach ktorzy nadal kultywuja kult zbrodniarzy hitlerowskich i zakladaja nazistowsie mundury na parady

mamy ich popierac tylko dlatego ze oni sa przeciw rosji??


powiesz ze niemcy nas lubia? ooo, a jak czesto nas w mediach chwala (w naszych mediach) toz to propaganda
czytales bajki z moralem krasickiego?

to sobie przeczytaj tą

Cytat :
Bywa często zwiedzionym,
Kto lubi być chwalonym.
Kruk miał w pysku ser ogromny;
Lis, niby skromny,
Przyszedł do niego i rzekł: "miły bracie,
Nie mogę się nacieszyć, kiedy patrzę na cię!
Cóż to za oczy!
Ich blask aż mroczy!
Takową postać?
A pióra jakie!
Szklniące, jednakie.
A jeśli nie jestem w błędzie,
Pewnie i głos śliczny będzie".
Więc kruk w kantaty; skoro pysk rozdziawił,
Ser wypadł, lis go porwał i kruka zostawił.

niemcy nas wykoleguja, jesli naprawde wierzysz ze panstwa zachodnie moga zrobic cos dobrego dla polski to albo jestes agent, albo naiwny
Powrót do góry Go down
zibi
MOD
MOD
zibi


Liczba postów : 30101
Age : 48
Location : Zamość
Registration date : 23/05/2008

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 07:15

cyt dziadka dobryżart dobryżart dobryżart

...

Tylko do Mylogiego się na wszelki wypadek nie przyznawaj bo może już ruszył w Gruzji ze swoimi systemami a Gruzini bardziej nerwowi niż Garett i Franz (o Bogdanie nie wspomnę).

_________________
Lepiej ze stopem stracić , niż bez stopa wpierdolić !!!!!!!!!

dobra praca powinna dawać  możliwość dostatniego życia wraz z  nałogami które szargają człowiekiem Basketball
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 07:47

to sie w końcu doczekałem

od dzisiaj nastąpią zwroty na moje depo

jeszcze nie wiem jaki % zydowi wyliczyc od głównej , pożyczonej sumy

chyba zatrudnie Micha zeby mi ten % wyliczyl - on biegły w tych sprawach
Powrót do góry Go down
mariner

mariner


Liczba postów : 19319
Location : Ziemia
Registration date : 14/11/2010

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 07:57

osły reinkarnacja napisał:
to sie w końcu doczekałem

od dzisiaj nastąpią zwroty na moje depo

jeszcze nie wiem jaki % zydowi wyliczyc od głównej , pożyczonej  sumy

chyba zatrudnie Micha zeby mi ten % wyliczyl - on biegły  w tych sprawach

Czesiek odda Ci z tego co mi na srebrze zapierdolił What a Face
także stratny nie będzie

co do artykułu o profesorze- to tylko zajawka bez konkretów
może pojawi się coś więcej

Powrót do góry Go down
kLeszcz

kLeszcz


Liczba postów : 7383
Location : Barany Trading Room filia Dworzec PKP Łódź-Widzew
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 08:22

mariner napisał:
osły reinkarnacja napisał:
to sie w końcu doczekałem

od dzisiaj nastąpią zwroty na moje depo

jeszcze nie wiem jaki % zydowi wyliczyc od głównej , pożyczonej  sumy

chyba zatrudnie Micha zeby mi ten % wyliczyl - on biegły  w tych sprawach

Czesiek odda Ci z tego co mi na srebrze zapierdolił What a Face
także stratny nie będzie

co do artykułu o profesorze- to tylko zajawka bez konkretów
może pojawi się coś więcej



Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 08:25

co do zlota i srebra to wlasnie macie pr4zyklad jak dziala "rynek " pejsa
moga konczyc sie zapasy metalu a zyd ktory ma calkowitą kontrole nad kontraktami
i tak zrobi z ich ceną co chce -co mu bedzie wygodne -na czym zarobi

to jest mafia i tylko mafijnymi metodami mozna to rozbic
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 08:27

kLeszcz napisał:




ja tez dałem dupy  na fw20
a mariner jeszcze daje na srebrze

tylko dlaczego kuźwa na tym nie zarobiliśmy ????
Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 08:50

dziadek napisał:
Nial Fuller i Jego poziomy PA na eur/usd. Kluczowe wsparcie widzi 1.2750. Problem w tym że prawie wszyscy tam widzą- rynek zweryfikuje!


UFO  - 22 09 2014 r. 2nty7ig

moim zdaniem przejdzie, za duze nachylenie
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 08:51

MASAKRA BYKA W WARSZAWIE

nie ma zlituj nie ma zlituj nie ma zlituj
nie ma zlituj nie ma zlituj
nie ma zlituj


Powrót do góry Go down
Diablo

Diablo


Liczba postów : 31487
Age : 46
Location : Polak Ateista
Registration date : 30/08/2007

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 08:54

osły reinkarnacja napisał:
co do zlota i srebra to wlasnie macie pr4zyklad jak dziala "rynek " pejsa
moga konczyc sie zapasy metalu a zyd ktory ma calkowitą kontrole nad kontraktami
i tak zrobi z ich ceną co chce -co mu bedzie wygodne -na czym zarobi

to jest mafia i tylko mafijnymi metodami mozna to rozbic

ach ten mityczny żyd, musi byc spoko kolo, skoro z niego taki ruchacz
Powrót do góry Go down
Janko Traderroo

Janko Traderroo


Liczba postów : 4800
Age : 52
Location : okolice Roztocza
Registration date : 08/07/2009

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 09:07

będzie zamaszek w USA ???

http://www.sfora.pl/swiat/Alarm-w-USA-Tajemnicze-zaginecie-afganskich-zolnierzy-a72247

trwają gorączkowe poszukiwania trzech afgańskich żołnierzy, którzy przyjechali do USA na szkolenie. Istnieje obawa, że mogą przygotowywać zamach terrorystyczny
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: HITLER    UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 09:10

Diablo napisał:
osły reinkarnacja napisał:
co do zlota i srebra to wlasnie macie pr4zyklad jak dziala "rynek " pejsa
moga konczyc sie zapasy metalu a zyd ktory ma calkowitą kontrole nad kontraktami
i tak zrobi z ich ceną co chce -co mu bedzie wygodne -na czym zarobi

to jest mafia i tylko mafijnymi metodami mozna to rozbic

ach ten mityczny żyd, musi byc spoko kolo, skoro z niego taki ruchacz

NO MITYTCZNY ZYD  

a Ty uwaszaszx z3 wojna sie zaczyna a ludzie rzucili sie do wyprzedazy srebra i zlota ?

pewnie będą rakiety i karabiny kupować

żaden animator nie podjąłby sie animowania jakiegokolwiek instrumentu pochodnego
gdyby nie mial nad nim pełnej kontroli -  sam albo poprzez  podmioty powiązane

ZAPAMIĘTAJ TO SOBIE

a zyd jest mityczny bo nie sam to robi   "tylko " w 80 %
ALE  wszystkim steruje

ps

ale co bedziemy na ten temat dyskutowac byli juz madrzejsi od nas co to zauwazyli i oipisali
np  niejaki Adolf Hitler - jak nie wierzysz to Hioba zapytaj
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 09:13

Janko Traderroo napisał:
będzie zamaszek w USA ???

http://www.sfora.pl/swiat/Alarm-w-USA-Tajemnicze-zaginecie-afganskich-zolnierzy-a72247

trwają gorączkowe poszukiwania trzech afgańskich żołnierzy, którzy przyjechali do USA na szkolenie. Istnieje obawa, że mogą przygotowywać zamach terrorystyczny

sie zapytam

to kto i kogo tutaj miał szkolic ??? Very Happy
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 09:14

barany kończ te jajka i obracaj sie na s
Powrót do góry Go down
barra




Liczba postów : 248
Registration date : 04/09/2010

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 09:24

MIAŁBYM PROŚBĘ DO ROZWAŻENIA DLA MOD'ów.

ZAŁÓŻCIE PROSZĘ WĄTEK OBOWIĄZKOWY O TYTULE proponuję:

"TRADYCYJNY SĄCZĄCY SIĘ JAD NASZYCH RODAKÓW" albo

"ZWYCZAJOWE TRADYCYJNE U NAS POLSKIE RZYGI"

ewentulanie jako tytuł proponuję CYTAT  Z LEMA:  http://www.cytaty.info/cytat/dopokinieskorzystalemz.htm

"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu..."

i przerzucajcie samodzielnie choćby przez jakiś czas do takiego śmietnika wszystkie posty nie na temat - szczególnie osobiste wycieczki.

Moje spostrzeżenie:  po jednodniowej wycince okazałoby się, że forum mieści się na 1 str. (porównanie do przeszłości smutne - raczej krzywa opadająca - odwrotnie proporcjonalnie do "krzywej jadu").

Paru już w ogóle zrezygnowało jakby z pisania - FOREX?  jesteś tu jeszcze?
I czy jest ktoś kto się zajmuje i ma jakieś zdanie na temat naszych sympatycznych niesymetrycznych derywatów.  Czy wszyscy zostali "przygnieceni merytorycznie na forum", czy "bardziej rynkowo przygnieceni" i już nie są aktywni?
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 09:54

barra napisał:
MIAŁBYM PROŚBĘ DO ROZWAŻENIA DLA MOD'ów.

ZAŁÓŻCIE PROSZĘ WĄTEK OBOWIĄZKOWY O TYTULE proponuję:

"TRADYCYJNY SĄCZĄCY SIĘ JAD NASZYCH RODAKÓW" albo

"ZWYCZAJOWE TRADYCYJNE U NAS POLSKIE RZYGI"

ewentulanie jako tytuł proponuję CYTAT  Z LEMA:  http://www.cytaty.info/cytat/dopokinieskorzystalemz.htm

"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu..."

i przerzucajcie samodzielnie choćby przez jakiś czas do takiego śmietnika wszystkie posty nie na temat - szczególnie osobiste wycieczki.

Moje spostrzeżenie:  po jednodniowej wycince okazałoby się, że forum mieści się na 1 str. (porównanie do przeszłości smutne - raczej krzywa opadająca - odwrotnie proporcjonalnie do "krzywej jadu").

Paru już w ogóle zrezygnowało jakby z pisania - FOREX?  jesteś tu jeszcze?
I czy jest ktoś kto się zajmuje i ma jakieś zdanie na temat naszych sympatycznych niesymetrycznych derywatów.  Czy wszyscy zostali "przygnieceni merytorycznie na forum", czy "bardziej rynkowo przygnieceni" i już nie są aktywni?

szkoda Ci ze leszcze nie łykają już waszej papki i nie daja sie dymac
bo znalazło sie paru myślących co na bieżąco demaskuje wasze oszustwa

nie pisza bo po prostu poszli szukac jeleni gdzie indziej
i ty idź za nimi albo weź sie za uczciwa prace bo okradac coraz trudniej

KURWA FOREX I RYNKI FINANSOWE SIEDLISKO OSZUSTOW I ZŁODZIEI
a on cnotliwych poszukuje
nie pisza bo zostali okradzeni przez cwańszych od siebie oszustów i złodziei

kurwa przychodzi na forum i płacze - sa lepsze miejsca do wyplakania sie wrekaw
Ty jestes ta barura ? co to po fakcie wszystko wiedziala ?
jakos nie pamietam Twoich merytorycznych postow coby cokolwiek wnosily

zrob sobie kawe i jakoś musisz wytrzymać do konca dnia w pracy
i nie pomyl zleceń klientów bo Cie wywala a analizy ostatnio slabo sie sprzedaja
zeby bez etatu sie utrzymać
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 09:57

czy ktos z fachowcow zauwazyl zachowanie gield chinskich ??

zyd w usa , u nas i w EU szczytuje
a tam gdzie zyda macki nie siegaja trwa regularny trend spadkowy

Hang_Seng 24 002.40 -1.30% -303.70
Chiny_S_B-Shares 258.76 -1.40% -3.55


http://www.inwestinfo.pl/notowania-na-swiecie/gieldy-swiatowe-online/
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 10:00

seria rozliczona więc możliwa korekta zwłaszcza że oscylatory wysoko na interwałach do tygodniowego włącznie. Patrząc na wykres dobrym miejscem jej zasięgu jest strefa 2440-2465.
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 10:00

dobra spadam bo sie wkurwiłem

zaraz zacznie Michu plakac ze nikt sygnalow nie kupuje
a tak fajnie było kiedys jak sie ludzie dawali w chuja robic i kasa płynęła

moderatorzy zróbcie coś

tak byc nie moze zeby nikt nie dawał sie w chuja robić
nie po to gieldy zostały zorganizowane
Powrót do góry Go down
dex

dex


Liczba postów : 13701
Registration date : 14/09/2010

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 10:05

I już eS z piątkowego fix zarabia. Smile
Powrót do góry Go down
delphia
U F O A N A L I T Y K
U F O       A N A L I T Y K



Liczba postów : 15716
Age : 51
Location : Warszawa
Registration date : 29/01/2008

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 10:11

to jest prawdziwe miszczostfo Smile

"(..)Po chwili prezydent, wyraźnie przeżywający jeszcze wspaniałe zwycięstwo, zabawnie się przejęzyczył. - Dziękuję wszystkim i pozdrawiam naszych piłkarzy - powiedział, mając rzecz jasna na myśli siatkarzy. Po chwili swoje podziękowania skierował również w stronę kibiców.

- Dziękuję też Piotrowi Solorzowi (właściciel Polsatu ma na imię Zygmunt - przyp. red.) - powiedział na koniec Bronisław Komorowski(..)"

http://eurosport.onet.pl/siatkowka/mistrzostwa-swiata-siatkarzy/bronislaw-komorowski-jestem-szczesliwym-prezydentem-szczesliwego-panstwa/kbbfh
Powrót do góry Go down
Osły

Osły


Liczba postów : 25945
Age : 45
Location : Barany Trading Room
Registration date : 18/05/2014

UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. EmptyPon 22 Wrz 2014, 10:12

zaprzysiezenie "nowego "  rzadu  w tv
prawie wszystcy ministrowie koncza przysięgę "tak mi dopomóż Bog "

to juz mozemy byc spokojni o losy Polski
Powrót do góry Go down
Sponsored content





UFO  - 22 09 2014 r. Empty
PisanieTemat: Re: UFO - 22 09 2014 r.   UFO  - 22 09 2014 r. Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO - 22 09 2014 r.
Powrót do góry 
Strona 1 z 6Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» UFO - 06. 06. 2014 r
» UFO - 26 06 2014 r.
» UFO - 15 07 2014 r.
» UFO 22 08 2014 r.
» UFO - 10 09 2014 r.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: