Uniwersytet Futures i Opcji
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
Uniwersytet Futures i Opcji

pod kierownictwem prof. SzFagra
 
IndeksIndeks  PortalePortale  SzukajSzukaj  Latest imagesLatest images  RejestracjaRejestracja  Zaloguj  

 

 UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend

Go down 
+24
Dave
Lekkoatleta
dex
kamikaze
MaxMartini
Windziarz
_ted
Kazik
REALISTA
Osły
Janko Traderroo
goldmar SYS TRADER
spacerolog
delphia
kaczor
zibi
Diablo
mariner
thorgall
Rapapa
barany
Generał
Reser
dziadek
28 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorWiadomość
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:11

kaczor napisał:
Generał napisał:
tu jak ktos chce powiedziec jak sie zarabia to znaczy ze nie wie jak sie zarabia bo takich rzeczy za darmo sie nie mówi Smile
ja mogę powiedzieć, nawet nauczyć no ale najpierw odpoewiedz sobie na pytanie ile jesteś w stanie mi zapłacić za to, że bedziesz wiedział jak zarobic np 100 tyś zł/ms

jak znajdziesz odpowiedz na to pytanie to może w koncu kurwa zrozumiesz że to nie dla leszcza Smile

Kazdy kto mowi ze moze kogos nauczyc ZARABIAC poprzez pokazanie technik trejdingu jest albo ignorantem albo bezczelnym klamca.
Ludzie traca ze wzgledu na psychiczne uwarunkowania, ktore sprawiaja ze decyzje podejmowane przy trejdingu sa suboptymalne.
Kiedys o tym pisalem ale te posty tona w belkocie na forum i w sumie dobrze na pohybel leszczom Very Happy

to jesteś w błędzie, bo wiedzę da się dalej przekazać
być może tobie chodzi o przyswojenie tej wiedzy i praktykowanie a to już różnica
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:12

Niech mi ktos powie jak to jets mozliwe ze australijski broker w trakcie sesji LD iNY ma sredni spread na EUR/PLN 10 pips a kurwa polscy brokerzy lub z europy maja po 50, paranoja jakas
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:12

Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
tu jak ktos chce powiedziec jak sie zarabia to znaczy ze nie wie jak sie zarabia bo takich rzeczy za darmo sie nie mówi Smile
ja mogę powiedzieć, nawet nauczyć no ale najpierw odpoewiedz sobie na pytanie ile jesteś w stanie mi zapłacić za to, że bedziesz wiedział jak zarobic np 100 tyś zł/ms

jak znajdziesz odpowiedz na to pytanie to może w koncu kurwa zrozumiesz że to nie dla leszcza Smile

Kazdy kto mowi ze moze kogos nauczyc ZARABIAC poprzez pokazanie technik trejdingu jest albo ignorantem albo bezczelnym klamca.
Ludzie traca ze wzgledu na psychiczne uwarunkowania, ktore sprawiaja ze decyzje podejmowane przy trejdingu sa suboptymalne.
Kiedys o tym pisalem ale te posty tona w belkocie na forum i w sumie dobrze na pohybel leszczom Very Happy

to jesteś w błędzie, bo wiedzę da się dalej przekazać
być może tobie chodzi o przyswojenie tej wiedzy i praktykowanie a to już różnica
TY mozesz przekazac wiedze jak potajemnie walic gruche do spaawarki pod woda a nie jak pieniadze zarabiac
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:17

kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
tu jak ktos chce powiedziec jak sie zarabia to znaczy ze nie wie jak sie zarabia bo takich rzeczy za darmo sie nie mówi Smile
ja mogę powiedzieć, nawet nauczyć no ale najpierw odpoewiedz sobie na pytanie ile jesteś w stanie mi zapłacić za to, że bedziesz wiedział jak zarobic np 100 tyś zł/ms

jak znajdziesz odpowiedz na to pytanie to może w koncu kurwa zrozumiesz że to nie dla leszcza Smile

Kazdy kto mowi ze moze kogos nauczyc ZARABIAC poprzez pokazanie technik trejdingu jest albo ignorantem albo bezczelnym klamca.
Ludzie traca ze wzgledu na psychiczne uwarunkowania, ktore sprawiaja ze decyzje podejmowane przy trejdingu sa suboptymalne.
Kiedys o tym pisalem ale te posty tona w belkocie na forum i w sumie dobrze na pohybel leszczom Very Happy

to jesteś w błędzie, bo wiedzę da się dalej przekazać
być może tobie chodzi o przyswojenie tej wiedzy i praktykowanie a to już różnica
TY mozesz przekazac wiedze jak potajemnie walic gruche do spaawarki pod woda a nie jak pieniadze zarabiac


kiedyś cie pewnych rzeczy uczyłem jak zarabiać kase i pokazałem ci na wykresach ale widac żeś mało kumaty Smile.. kaczor to nie sztuka raz czy dwa zarobića potem wtopić zyski tak w kółko

jak się już nauczysz zarabić to będzie cię stać jak mnie na życie w luksusie na najlepsze dziwki trunki wyjazdy, samochody itp itd

powiem ci że ta twoja nowa metoda z piramidowaniem blokowym jest huja warta i jak się nie nauczysz grać to nigdy nie zarobisz... ja zarabiam i ty on tym wiesz hehe Smile
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:18

goldmar SYS TRADER napisał:
Generał napisał:
tu jak ktos chce powiedziec jak sie zarabia to znaczy ze nie wie jak sie zarabia bo takich rzeczy za darmo sie nie mówi Smile
ja mogę powiedzieć, nawet nauczyć no ale najpierw odpoewiedz sobie na pytanie ile jesteś w stanie mi zapłacić za to, że bedziesz wiedział jak zarobic np 100 tyś zł/ms

jak znajdziesz odpowiedz na to pytanie to może w koncu kurwa zrozumiesz że to nie dla leszcza Smile

ja mysle ze na gieldzie na forexach malo kto zarabia. Wiekszosc traci kase bo tak naprawde gramy przeciwnko wlascielowi platformy wiec wczesniej czy pozniej zostale sie wydymanym

napewno nie zarabiają hazardziści a reszta zarabia Smile
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:26

Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
tu jak ktos chce powiedziec jak sie zarabia to znaczy ze nie wie jak sie zarabia bo takich rzeczy za darmo sie nie mówi Smile
ja mogę powiedzieć, nawet nauczyć no ale najpierw odpoewiedz sobie na pytanie ile jesteś w stanie mi zapłacić za to, że bedziesz wiedział jak zarobic np 100 tyś zł/ms

jak znajdziesz odpowiedz na to pytanie to może w koncu kurwa zrozumiesz że to nie dla leszcza Smile

Kazdy kto mowi ze moze kogos nauczyc ZARABIAC poprzez pokazanie technik trejdingu jest albo ignorantem albo bezczelnym klamca.
Ludzie traca ze wzgledu na psychiczne uwarunkowania, ktore sprawiaja ze decyzje podejmowane przy trejdingu sa suboptymalne.
Kiedys o tym pisalem ale te posty tona w belkocie na forum i w sumie dobrze na pohybel leszczom Very Happy

to jesteś w błędzie, bo wiedzę da się dalej przekazać
być może tobie chodzi o przyswojenie tej wiedzy i praktykowanie a to już różnica
TY mozesz przekazac wiedze jak potajemnie walic gruche do spaawarki pod woda a nie jak pieniadze zarabiac


kiedyś cie pewnych rzeczy uczyłem jak zarabiać kase i pokazałem ci na wykresach ale widac żeś mało kumaty Smile.. kaczor to nie sztuka raz czy dwa zarobića potem wtopić zyski tak w kółko

jak się już nauczysz zarabić to będzie cię stać jak mnie na życie w luksusie na najlepsze dziwki trunki wyjazdy, samochody itp itd

powiem ci że ta twoja nowa metoda z piramidowaniem blokowym jest huja warta i jak się nie nauczysz grać  to nigdy nie zarobisz... ja zarabiam i ty on tym wiesz hehe Smile
TY w zyciu nawet wykresu nie wkleiles a co dopiero mowa o uczeniu. Very Happy
Ja wiem ze ty jestes olaf co musial isc do fizycznej pracy bo nie umial wyzyc z gieldy i zona chciala go rzucic dla jakiegos cygana Very Happy
Powrót do góry Go down
Day trader

Day trader


Liczba postów : 1068
Registration date : 03/10/2014

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:31

kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
tu jak ktos chce powiedziec jak sie zarabia to znaczy ze nie wie jak sie zarabia bo takich rzeczy za darmo sie nie mówi Smile
ja mogę powiedzieć, nawet nauczyć no ale najpierw odpoewiedz sobie na pytanie ile jesteś w stanie mi zapłacić za to, że bedziesz wiedział jak zarobic np 100 tyś zł/ms

jak znajdziesz odpowiedz na to pytanie to może w koncu kurwa zrozumiesz że to nie dla leszcza Smile

Kazdy kto mowi ze moze kogos nauczyc ZARABIAC poprzez pokazanie technik trejdingu jest albo ignorantem albo bezczelnym klamca.
Ludzie traca ze wzgledu na psychiczne uwarunkowania, ktore sprawiaja ze decyzje podejmowane przy trejdingu sa suboptymalne.
Kiedys o tym pisalem ale te posty tona w belkocie na forum i w sumie dobrze na pohybel leszczom Very Happy

to jesteś w błędzie, bo wiedzę da się dalej przekazać
być może tobie chodzi o przyswojenie tej wiedzy i praktykowanie a to już różnica
TY mozesz przekazac wiedze jak potajemnie walic gruche do spaawarki pod woda a nie jak pieniadze zarabiac


kiedyś cie pewnych rzeczy uczyłem jak zarabiać kase i pokazałem ci na wykresach ale widac żeś mało kumaty Smile.. kaczor to nie sztuka raz czy dwa zarobića potem wtopić zyski tak w kółko

jak się już nauczysz zarabić to będzie cię stać jak mnie na życie w luksusie na najlepsze dziwki trunki wyjazdy, samochody itp itd

powiem ci że ta twoja nowa metoda z piramidowaniem blokowym jest huja warta i jak się nie nauczysz grać  to nigdy nie zarobisz... ja zarabiam i ty on tym wiesz hehe Smile
TY w zyciu nawet wykresu nie wkleiles a co dopiero mowa o uczeniu. Very Happy
Ja wiem ze ty jestes olaf co musial isc do fizycznej pracy bo nie umial wyzyc z gieldy i zona chciala go rzucic dla jakiegos cygana Very Happy

ja pierdole... hehehe lol!
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:32

kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
kaczor napisał:
Generał napisał:
tu jak ktos chce powiedziec jak sie zarabia to znaczy ze nie wie jak sie zarabia bo takich rzeczy za darmo sie nie mówi Smile
ja mogę powiedzieć, nawet nauczyć no ale najpierw odpoewiedz sobie na pytanie ile jesteś w stanie mi zapłacić za to, że bedziesz wiedział jak zarobic np 100 tyś zł/ms

jak znajdziesz odpowiedz na to pytanie to może w koncu kurwa zrozumiesz że to nie dla leszcza Smile

Kazdy kto mowi ze moze kogos nauczyc ZARABIAC poprzez pokazanie technik trejdingu jest albo ignorantem albo bezczelnym klamca.
Ludzie traca ze wzgledu na psychiczne uwarunkowania, ktore sprawiaja ze decyzje podejmowane przy trejdingu sa suboptymalne.
Kiedys o tym pisalem ale te posty tona w belkocie na forum i w sumie dobrze na pohybel leszczom Very Happy

to jesteś w błędzie, bo wiedzę da się dalej przekazać
być może tobie chodzi o przyswojenie tej wiedzy i praktykowanie a to już różnica
TY mozesz przekazac wiedze jak potajemnie walic gruche do spaawarki pod woda a nie jak pieniadze zarabiac


kiedyś cie pewnych rzeczy uczyłem jak zarabiać kase i pokazałem ci na wykresach ale widac żeś mało kumaty Smile.. kaczor to nie sztuka raz czy dwa zarobića potem wtopić zyski tak w kółko

jak się już nauczysz zarabić to będzie cię stać jak mnie na życie w luksusie na najlepsze dziwki trunki wyjazdy, samochody itp itd

powiem ci że ta twoja nowa metoda z piramidowaniem blokowym jest huja warta i jak się nie nauczysz grać  to nigdy nie zarobisz... ja zarabiam i ty on tym wiesz hehe Smile
TY w zyciu nawet wykresu nie wkleiles a co dopiero mowa o uczeniu. Very Happy
Ja wiem ze ty jestes olaf co musial isc do fizycznej pracy bo nie umial wyzyc z gieldy i zona chciala go rzucic dla jakiegos cygana Very Happy

Olaf mieszka w Londynie - wg najlepszy trader jakiego poznałem
Tu razem wszyscy wzięcie nie maja takich mozliwości jak on
ale jak się juz kaczor nauczysz to też nie beedziesz musiał pracowac Smile
Powrót do góry Go down
MaxMartini




Liczba postów : 445
Location : Wrocław
Registration date : 03/08/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:34

ja mysle ze mozna nauczyc sie trejdingu
nawet zakladajac ze glowna role w efektywnym trejdingu maja uwarunkowaia psychiczne
(bo akurat tez tak uwazam, podobnie jak kaczor)

nawet schizofrenik moze nauczyc sie co jest realne a co nie
wiec tym bardziej zdrowy czlowiek moze nauczyc swoja psychike
postepowac nawet wbrew swoim zakodowanym schematom aby zarabiac

trzeba cwiczyc i cwiczyc

poza tym masa ludzi nie zdaje sobie sprawy z kilku kwesti w trejdignu a w wiekszosci ksiazkach, na wiekszosci kursow nie mowia o tym, badz pomijaja
i adept trejdingu nie zdaje sobie pojecia ze te apsekty sa NAJWAZNIEJSZE

wiekszosc mysli ze najwazniejsze jest rozpoznac przyszly ruch, ze trzeba umiec stosowac wkazniki, swiece

a to w cale nie o to chodzi

ale oczywiscie jakas inteligencja jest potrzebna do skutecznego trejdingu Smile tepaka nauczyc sie nie da

ja przejebalem wielokrotnie, poniewaz po czesci nie zdawalem sobie sprawy z paru rzeczy
po 2, postepowalem wbrew zasadom ktore znalem
zbyt duzo ryzykowalem, wchodzilo to pod hazard, wpadalem w ciag, jak alkocholik tylko tracac i tracac

dopiero teraz zaczynam trzezwiec, ale nie jest to latwe, mimo ze dokladnie wiem co robie zle
ale mysle ze jeszcze troche i naucze sie wygrywac sam z soba Smile

jeszcze sie lapie na tym, ze mimo ze mam transakcje zyskowane, niektore nawet bardzo
to wiem ze gdyby rynek nie poszeld po mojej mysli mialbym ogromna strate
po prostu sa to transakcje zbyt hazardowe
wiem z enie moge tak robic
i wiem ze postepujac tak nadal w koncu polegne
ale jeszcze nie potrafie wygrywac sam ze sobia

jesli w koncu to osiagne, to bede wygrywal na rynku
niezaleznie od tego czy moje prognozy beda sluszne czy nie
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:39

MaxMartini napisał:
ja mysle ze mozna nauczyc sie trejdingu
nawet zakladajac ze glowna role w efektywnym trejdingu maja uwarunkowaia psychiczne
akurat tez tak uwazam

nawet schizofrenik moze nauczyc sie co jest realne a co nie
wiec tym bardziej zdrowy czlowiek moze nauczyc swoja psychike
postepowac nawet wbrew swoim zakodowanym schematom aby zarabiac

trzeba cwiczyc i cwiczyc

poza tym masa ludzi nie zdaje sobie sprawy z kilku kwesti w trejdignu a w wiekszosci ksiazkach, na wiekszosci kursow nie mowia o tym, badz pomijaja
i adept trejdingu nie zdaje sobie pojecia ze te apsekty sa NAJWAZNIEJSZE

wiekszosc mysli ze najwazniejsze jest rozpoznac przyszly ruch, ze trzeba umiec stosowac wkazniki, swiece

a to w cale nie o to chodzi

ale oczywiscie jakas inteligencja jest potrzebna do skutecznego trejdingu Smile tepaka nauczyc sie nie da

ja przejebalem wielokrotnie, poniewaz poc zesci nie zdawalem sobie sprawy z paru rzeczy
po 2, postepowalem wbrew zasadom ktore znalem
zbyt duzo ryzykowalem, wchodzilo to pod hazard, wpadalem w ciag, jak alkocholik tylko tracac i tracac

dopiero teraz zaczynam trzezwiec, ale nie jest to latwe, mimo ze dokladnie wiem co robie zle
ale mysle ze jeszcze troche i naucze sie wygrywac sam z soba

No to z tego co piszesz, widzę, że jesteś na dobrej drodze
drugą osobę też można nauczyć grać na forexie i zarabiać - kaczor tego nie rozumie i dlatego traci do dziś - nie chce przyjąć do świadomości że się da

jestem w stanie nauczyc przypadkową osobe spotkana na ulicy zarabiania na forexie/giełdzie
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:42

MaxMartini napisał:
ja mysle ze mozna nauczyc sie trejdingu
nawet zakladajac ze glowna role w efektywnym trejdingu maja uwarunkowaia psychiczne
(bo akurat tez tak uwazam, podobnie jak kaczor)

nawet schizofrenik moze nauczyc sie co jest realne a co nie
wiec tym bardziej zdrowy czlowiek moze nauczyc swoja psychike
postepowac nawet wbrew swoim zakodowanym schematom aby zarabiac

trzeba cwiczyc i cwiczyc

poza tym masa ludzi nie zdaje sobie sprawy z kilku kwesti w trejdignu a w wiekszosci ksiazkach, na wiekszosci kursow nie mowia o tym, badz pomijaja
i adept trejdingu nie zdaje sobie pojecia ze te apsekty sa NAJWAZNIEJSZE

wiekszosc mysli ze najwazniejsze jest rozpoznac przyszly ruch, ze trzeba umiec stosowac wkazniki, swiece

a to w cale nie o to chodzi

ale oczywiscie jakas inteligencja jest potrzebna do skutecznego trejdingu Smile tepaka nauczyc sie nie da

ja przejebalem wielokrotnie, poniewaz po czesci nie zdawalem sobie sprawy z paru rzeczy
po 2, postepowalem wbrew zasadom ktore znalem
zbyt duzo ryzykowalem, wchodzilo to pod hazard, wpadalem w ciag, jak alkocholik tylko tracac i tracac

dopiero teraz zaczynam trzezwiec, ale nie jest to latwe, mimo ze dokladnie wiem co robie zle
ale mysle ze jeszcze troche i naucze sie wygrywac sam z soba Smile

jeszcze sie lapie na tym, ze mimo ze mam transakcje zyskowane, niektore nawet bardzo
to wiem ze gdyby rynek nie poszeld po mojej mysli mialbym ogromna strate
po prostu sa to transakcje zbyt hazardowe
wiem z enie moge tak robic
i wiem ze postepujac tak nadal w koncu polegne
ale jeszcze nie potrafie wygrywac sam ze sobia

jesli w koncu to osiagne, to bede wygrywal na rynku
niezaleznie od tego czy moje prognozy beda sluszne czy nie
Mozna o ile rozumie sie przyczyny porazek.
A Ty je rozumiesz?
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:42

tak naprawdę ci wszyscy którzy traca kasę na forexie to są hazardziści - przelewarowanie, brak cierpliwości, a porazka nieuczy ich niczego... dalej brną w gówno i wpłacaja kolejne pieniadze
po kilku latach łączna strata jest tak duza że mozan by było kupić mieszkanie ale co tam dalej sie nic nie nauczyli bo są hazardzistami

jedz łyzka a nie chochlą bo się zachłyśniesz
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:46

Generał napisał:
tak naprawdę ci wszyscy którzy traca kasę na forexie to są hazardziści - przelewarowanie, brak cierpliwości, a porazka nieuczy ich niczego... dalej brną w gówno i wpłacaja kolejne pieniadze
po kilku latach łączna strata jest tak duza że mozan by było kupić mieszkanie ale co tam dalej sie nic nie nauczyli bo są hazardzistami

jedz łyzka a nie chochlą bo się zachłyśniesz
Z tego co pamietam to podlaczales juz tutaj konta ktore pozniej wyzerowales, wiec skoncz juz pierdolic bo jeszcze ktos naprawde ci uwierzy i bedzie jakas tragedia z tego Twisted Evil
Powrót do góry Go down
MaxMartini




Liczba postów : 445
Location : Wrocław
Registration date : 03/08/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:52

kaczor czy rozumiem?

gdybym byl trejderem ktory trejduje 20 lat, ma sukcesy
wtedy bym ci powiedzial czy rozumialem swoje bledy popelnione 20 lat temu Smile

oczywiscie wyciagnalem wnioski, wiem dokladnie co zrobilem zle
ale calkiem mozliwe ze dojda inne rzeczy ktore robie zle Smile

potrzeba wieloletniej praktyki, kazdy wielki trejder bankrutowal po pare razy zanim naczul sie grac

robie bledy takie jak wszyscy, w kazdej ksiazce sa opisane
np
po mega zyskach przychodza mega straty
bo rosla wiara w siebie, brak wytchnienia, chec pociagniecia dobrej pasy jeszcze bardziej

ale to nie sa glowne powody dlaczego tracilem

np stracilem bo usrednialem straty, a rynek obsuwal sie i obsuwal, wplacalem kolejne kwoty, uidalo sie odrobic, bo musialem na dolku postawic na wzrost max depozyt
rynek w koncu sie odbijal, odrabialem, ale mialem pokuse zagrania wiekszym kapitalem
i tracilem jeszcze wiecej, bo rynek znow sie odwrocil

jechalem na pelnej kurwie Smile
a jak zmniejszalem zaangazowanie, to gdy bardzo dobrze szlo znow je zwiekszalem

kiedys czytajac poradniki, gdzie pisano 2% kapitalu na transakcje
parskalem smiechem, nie zdawalem sobie sprawy jak wazna jest kontrola ryzyka
2% z 10 tysiecy, to 200zl, to bez sensu myslalem Smile
a na plynnych rynkach jak ropa, nawet te 2% potrafi urwac dupe przy lewarze 50


wiele jest bledow, ale jak pisalem wczesniej, wszystkie najwazniejsze bledy nie dotycza analizy technicznej, czy fundamentalnej czy w ogole rozpoznawnaia trendow
to sa kwestie, 2,3 rzedne
nikt nie potrafi rozpoznawac trendow zawsze, nawet najwieksi, nie na tym rzecz polega

dopiero niedawno to zrozumialem, najwazniejsza jest kontrola ryzyka i kontrola wielkosci pozycji


Ostatnio zmieniony przez MaxMartini dnia Nie 19 Paź 2014, 23:54, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:54

kaczor napisał:
Generał napisał:
tak naprawdę ci wszyscy którzy traca kasę na forexie to są hazardziści - przelewarowanie, brak cierpliwości, a porazka nieuczy ich niczego... dalej brną w gówno i wpłacaja kolejne pieniadze
po kilku latach łączna strata jest tak duza że mozan by było kupić mieszkanie ale co tam dalej sie nic nie nauczyli bo są hazardzistami

jedz łyzka a nie chochlą bo się zachłyśniesz
Z tego co pamietam to podlaczales juz tutaj konta ktore pozniej wyzerowales, wiec skoncz juz pierdolic bo jeszcze ktos naprawde ci uwierzy i bedzie jakas tragedia z tego Twisted Evil

widzisz kaczor ja podłączałemale też nie miałem zbyt duzo czasu by grać specjalnie dla was na dwóch tysiach wiec wyszło jak wyszło
ty za to pisze o jakiś piramidach które sąbez sesnu totalnie bo uśredniasz w sposób zmniejszający końcowy zysk i jak narazie to niewidziałem pozytywnych efektów

Jesli widze że jest możliwośc ruchu to po huj uśredniać coraz wyżej?
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:56

maxmartini 2% przy ka[pitale 100 tyś zł daje ci 2 tyś zł dnówki wiec watpie byś gdzie indziej zarobił wiecej chyba ze jestes kolesiem tuska to sory Smile
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyNie 19 Paź 2014, 23:59

na poczatek waznym celem jest osiagniecię kwoty, która daje ci bezpieczeństwo i niezależnosć
dl jedneych jest to przysłowiowy milion zł
dla mnie była to kwota 100 tyś zł, która dawał mi wielkie mozzliwości
a żeby do niej dojść to trzeb atrochę czasu popracować na rynku by powoli rosło depo i być cierpliwym
Powrót do góry Go down
MaxMartini




Liczba postów : 445
Location : Wrocław
Registration date : 03/08/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyPon 20 Paź 2014, 00:01

bo piersze transakcje sa male, w zwiazku z tym malo ryzykujesz

testujesz tylko, potwierdzasz swoje prognozy

jak sie potwierdzaja wchodzisz glebiej Smile

to jest dobra strategia
Powrót do góry Go down
MaxMartini




Liczba postów : 445
Location : Wrocław
Registration date : 03/08/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyPon 20 Paź 2014, 00:03

Generał napisał:
maxmartini 2% przy ka[pitale 100 tyś zł daje ci 2 tyś zł dnówki wiec watpie byś gdzie indziej zarobił wiecej chyba ze jestes kolesiem tuska to sory Smile

tak to jest duzo, gdy masz 100tys

ale zwykle ma sie powiedzmy 10

no ja akurat gralem ponad 20stoma i przejebalem wszystko
zostalo mi 9 dolarow Smile

ale ostatnio udalo mi sie odrobic i mam 40 Smile

haha
Powrót do góry Go down
kaczor




Liczba postów : 19718
Age : 45
Registration date : 07/05/2009

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyPon 20 Paź 2014, 00:05

MaxMartini napisał:
kaczor czy rozumiem?

gdybym byl trejderem ktory trejduje 20 lat, ma sukcesy
wtedy bym ci powiedzial czy rozumialem swoje bledy popelnione 20 lat temu Smile

oczywiscie wyciagnalem wnioski, wiem dokladnie co zrobilem zle
ale calkiem mozliwe ze dojda inne rzeczy ktore robie zle Smile

potrzeba wieloletniej praktyki, kazdy wielki trejder bankrutowal po pare razy zanim naczul sie grac

robie bledy takie jak wszyscy, w kazdej ksiazce sa opisane
np
po mega zyskach przychodza mega straty
bo rosla wiara w siebie, brak wytchnienia, chec pociagniecia dobrej pasy jeszcze bardziej

ale to nie sa glowne powody dlaczego tracilem

np stracilem bo usrednialem straty, a rynek obsuwal sie i obsuwal, wplacalem kolejne kwoty, uidalo sie odrobic, bo musialem na dolku postawic na wzrost max depozyt
rynek w koncu sie odbijal, odrabialem, ale mialem pokuse zagrania wiekszym kapitalem
i tracilem jeszcze wiecej, bo rynek znow sie odwrocil

jechalem na pelnej kurwie Smile
a jak zmniejszalem zaangazowanie, to gdy bardzo dobrze szlo znow je zwiekszalem

kiedys czytajac poradniki, gdzie pisano 2% kapitalu na transakcje
parskalem smiechem, nie zdawalem sobie sprawy jak wazna jest kontrola ryzyka
2% z 10 tysiecy, to 200zl, to bez sensu myslalem Smile
a na plynnych rynkach jak ropa, nawet te 2% potrafi urwac dupe przy lewarze 50


wiele jest bledow, ale jak pisalem wczesniej, wszystkie najwazniejsze bledy nie dotycza analizy technicznej, czy fundamentalnej czy w ogole rozpoznawnaia trendow
to sa kwestie, 2,3 rzedne
nikt nie potrafi rozpoznawac trendow zawsze, nawet najwieksi, nie na tym rzecz polega

dopiero niedawno to zrozumialem, najwazniejsza jest kontrola ryzyka i kontrola wielkosci pozycji
A wiesz dlaczego ludzie preferuja usrednianie strat i branie malych zyskow zamiast ucinania szybko strat i czekania na duze zyski?
Nie wyzlosliwiam sie, powiedzmy ze stosuje heurystyczna metode edukacji.
generala pominmy milczeniem bo on gra w jednej lidze z michem
Powrót do góry Go down
MaxMartini




Liczba postów : 445
Location : Wrocław
Registration date : 03/08/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyPon 20 Paź 2014, 00:12

czemu ludzie preferuja usrednianie strat? lub biora male zyski
nie wiem

hm, moze w momencie gdy sa na minusie, gdy czekaja, maja nadzieje na odwrocenie biora bardzo male zyski
bo po prostu nie chca poczc straty, wola maly plus, wola wyjsc na czysto, czuja ulge gdy tylko wyszli ze straty, glowny cel to nie zarobic ale nie miec straty Smile
tzn ja taki mialem powod

a usrednialem, panicznie balem sie strat, nie chciaqlme do niej dopuscic, dlatego bawilem sie w szamana, i zaklinalem ze w koncu rynek sie odbije

z rynkiem nie mozna dyskutowac, zaklinac blagac, jak spada to trzeba spierdalac bez dyskusji przy zalozonym poziomie ryzyka

a ryzyko trzeba tak zlaozyc zeby nie byly to 2 pipsy, tylko z 50
powiedzmy 1/4 1/5 sredniej zmiennosci dziennej na danym rynku




Ostatnio zmieniony przez MaxMartini dnia Pon 20 Paź 2014, 00:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Generał

Generał


Liczba postów : 9866
Registration date : 28/04/2011

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyPon 20 Paź 2014, 00:13

max martini jak nauczysz się scalpingu bedziesz jednym z najlepszych

kaczor nie potrafi bo się boi że straci a strach go ogranicza to dziwacznych metod jak piramidowanie
Powrót do góry Go down
dziadek
Admin
Admin
dziadek


Liczba postów : 12968
Location : Nowe Rybie
Registration date : 13/11/2007

UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 EmptyPon 20 Paź 2014, 00:17


_________________
„Na rynku istnieją starzy traderzy i traderzy odważni. Ale bardzo mało jest starych i odważnych” Ed Seykota
"...ustalono już że na giełdzie , LEGALNIE milionerem może stać się tylko miliarder" Osły AgroTrader
...
https://www.youtube.com/watch?v=O-4oOvZ_K4g
Powrót do góry Go down
https://ufoforum.forumotion.com/
Sponsored content





UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty
PisanieTemat: Re: UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend   UFO  18 - 19 10 2014 r. Weekend - Page 7 Empty

Powrót do góry Go down
 
UFO 18 - 19 10 2014 r. Weekend
Powrót do góry 
Strona 7 z 7Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» UFO 15 - 16 11 2014 r. Weekend
» UFO 20 - 21 09 2014 r. Weekend
» UFO 26 -27 07 2014 r. Weekend
» UFO 06 - 07 12 2014 r. Weekend
» UFO 11 - 12 10 2014 r. Weekend

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Uniwersytet Futures i Opcji  :: Uniwersytet Futures i Opcji-
Skocz do: